Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 83, 84, 85  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2014 18:00:14 vasta tsitaadiga

Motiv8 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
On mõni Tele2 klient saanud kh selle ketta taavi kontserti sõnumi? icon_rolleyes.gif


Tuli vist küll.
hmm, täitsa huvitav. Muidu küll spämmivad hoogsalt, aga seda pole tulnud ühelegile viiest numbrist icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 10.03.2014 21:38:35 vasta tsitaadiga

Ikka tuli sõnum, ja oli oodatud sõnum kamh... thumbs_up.gif
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peacemaki
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005




sõnum 15.03.2014 11:47:45 vasta tsitaadiga

Elan ennast välja.
Koguaeg on tele2 mobiil maksetega mingi kamm. Otsekorraldus on tehtud, et nad oma raha kätte saavad. Viimased kolmkuud on nad võtnud raha, kuid ikka mingi häda.
Vist uuendasin, enda maksetesüsteemi ja nüüd mina pean jamaga tegelema, et nendele koguaeg raha juurde kandma.
Ma ei saa aru, kuidas asi nii keeruliseks on aetud.

Pean vist kõnekaardile tagasi kolima.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2014 22:11:56 vasta tsitaadiga

ahah, tele2 saadab venekeelseid meile? Koguaeg eesti keeles olnud nüüd tuli vene keelne reklaam...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2014 13:43:08 vasta tsitaadiga

Tuli miskine võõrkeelne jah. Pole hullu - juhtub. Peamine, et sellised vead ei kujuneks neil reeglipärasteks icon_biggrin.gif

Edit: kiri tuli
tsitaat:
Hea klient

Vabandame, et eelmisel reedel jõudis Sinuni eestikeelse pakkumise asemel venekeelne pakkumine. Vea põhjuseks oli inimlik eksitus andmebaasi töötlemisel. Kinnitame, et Sinu suhtluskeeleks on endiselt eesti keel ning edaspidi jõuavad Tele2 pakkumised Sinuni eesti keeles. Lisame käesolevale kirjale õige, eestikeelse pakkumise ja vabandame veelkord ebameeldivuste pärast!

Sinu Tele2
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 02.04.2014 09:35:07 vasta tsitaadiga

Sitt kogemus hetkel. Pakuti emale perepaketti (ema-isa,õde,vend). Soovitasin tal selle võtta, minuteid palju, tasuta nutiföön (nooremale õele) jne.
Lubati, et kuller tuleb ja sai kellaajadki kokku lepitud, nädal möödunud lubatud kõnest ja kullerit ei kuskil. Sai kirjutatud e-mail, helistatud. Lubati tagasi helistada "mõne hetke pärast" ja siiani pole tagasi helistatud (48h hiljem)..

mulle selline vingumine väga ei meeldi nagu ma ise hetkel korraldan, aga tegemist on suure ettevõttega, kus klienditeenindus peaks tasemel olema.
Saan aru, et vahel lähevad asjad veidi halvasti, aga kui tagasi ei helistata mitme arupärimise peale, siis on wtf.
Pahaseks teebki see, et keeratakse sitta, aga ikkagi üritatakse lõpuks erinevate kavalate pakkumistega veidi sinisilmsemaid tarbijaid orjastada.

Loodetavasti täna asi laheneb, ise tuleb jälle helistada.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 02.04.2014 17:40:49 vasta tsitaadiga

Kiitust tuleb jagada Tele2 Mustakivi Prisma esindusele. Kui üle kanali asuv Elisa kehitas iga asja peale õlgu, kui neile telefoni garantiise viisin ja soovisin asendustelefoni või lihtlabast mikroSim kaardile adapterit et saakin seda vanas telefonis kasutada siis polnud neil ühte ega teist. SIM adapterit soovitati küsida "keskelt"!?
Küsisin siis "keskelt", hinnati seda 4.50€ peale. icon_eek.gif Noo ei.

EMTi+Elioni esinduses oli üürati järjekord.
Üle kanali Tele2 esidus aga küsis, milline SIM kaart, vaatasid peale, et jah, meil on müüa ka adapter, kuid soovite, siis on ka tasuta pakkuda seda äralõigatud SIM kaardi serva.

Võttis siis sahtlist Elisa kaardi jaoks kellegi Elisa kaardilt äralõigatud riba. icon_biggrin.gif Ei mingit raha küsimist ja nina krimpsutamist, et päh, Elisa SIM ju.
Kuigi olen ka Tele2 klient, aga seda nad pealavaadates ju tuvastada ei suuda.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2014 22:29:56 vasta tsitaadiga

Uus kuu= uus arve= järjekordne võimalus nautida vestlust Tele2 võrratu klienditeenindusega arvete korrektsuse teemadel.
Seekord on ühe sms asemel mitu välja läinud mitmel telefonil. Neist kõige vanema QGSM kaardiga telefon ei suuda endiselt sms saata. Pole seda aega ka leidnud, et esindusse kohapeale minna. Teistel on mitmekordsed sms-id mõni üksik juhus.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2014 15:44:45 vasta tsitaadiga

Huvitav, tähtajaline leping ammu läbi, iseteeninduses vaatan, et
Antud numbril on hetkel tähtajaline leping ning seetõttu ei ole paketivahetus teostatav iseteeninduse vahendusel. Tuletame Teile meelde, et tähtajalise lepingu enneaegselt muutmisel rakenduvad leppetrahvid vastavalt lepingus sätestatule. Paketi vahetuseks palume pöörduda Tele2 klienditeenindusse.
Korras firma...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2014 22:27:02 vasta tsitaadiga

Võta telefon ja helista neile.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2014 22:53:40 vasta tsitaadiga

Kirjutan. Aga pole kasu, tehniline kala, keegi ei oska korda teha...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2014 09:04:34 vasta tsitaadiga

Et jäädki nüüd eluaegseks lepinguorjaks? icon_eek.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2014 09:14:33 vasta tsitaadiga

Mul oli ka tele2 nii, et iseteeninduses oli näha lepingu kuupäevad jne. Kui leping hakkas läbi saama(umbes kuupäeva teadsin), kadus see info sealt kuskile ära... Emaili teel sain muigugi info kätte.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salasilm66
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2009




sõnum 23.04.2014 09:52:59 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Huvitav, tähtajaline leping ammu läbi, iseteeninduses vaatan, et
Antud numbril on hetkel tähtajaline leping ning seetõttu ei ole paketivahetus teostatav iseteeninduse vahendusel. Tuletame Teile meelde, et tähtajalise lepingu enneaegselt muutmisel rakenduvad leppetrahvid vastavalt lepingus sätestatule. Paketi vahetuseks palume pöörduda Tele2 klienditeenindusse.
Korras firma...


eks kõigil firmadel juhtub tehnilisi apsakaid, küll aitab sellisel juhul klienditeenindusse helistamine. Kui nad tehnilist probleemi ei saa ehk hetkega parandada siis paketi vahetavad kindlasti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2014 12:43:04 vasta tsitaadiga

ma ei taha paketti vahetada. ma tahan, et mul ei oleks tähtajalist lepingut ja mul oleks võimalus omale uus pakett vahetada.
icon_lol.gif
Kui nemad keeravad mulle oma hinnakirja muudatusega, millest mind teavitatakse kuskil kodulehel uudiste all icon_question.gif , siis ma jäängi neid tüütama sellega...
icon_biggrin.gif
pagan, vahepeal mõtlesin, et paneks emaili kliendi igapäev samat sõnumit saatma: kas täna on hinnakirja muudetud? Muidu saan jälle kaks korda suurema arve ükspäev. Vaataks kaua nad vastata viitsivad
icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2014 13:34:56 vasta tsitaadiga

Nagu küla koerale, nii koer külale ehk tasub neile pisiasjadega pinda käia küll, kui nad ise t*ra panevad. Mina saatsin nad ka viimati pikalt just seetõttu, et pakett vahetati mulle ette teatamata ära. Neil on olemas mu tel nr, meiliaadress, kodune aadress. Igasugu reklaamrämpsu kõlbab saata, vajalikku infot mitte. Kinnihoidmiskõne peale vastasin ka, et nad võivad ju soodsamad olla, aga kui suhtumine nii sitt on, siis pole mõtet mulle mingit letialust paketti pakkuda.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevku
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 26.04.2014 16:44:40 vasta tsitaadiga

Tundub et Tele2 võrgus toimib nüüd kella sünk?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2014 20:46:40 vasta tsitaadiga

Tahtsin täna esinduses Mobiil-ID-d teha, paluti esmaspäeval tagasi tulla kuna neil mingid süsteemid maas icon_confused.gif Tühi käik thumbs_down.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2014 20:49:42 vasta tsitaadiga

kevku kirjutas:
Tundub et Tele2 võrgus toimib nüüd kella sünk?

No idea. Koguaeg GPS kella syncinud.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 26.04.2014 22:18:21 vasta tsitaadiga

See kella sync on eelmisest sajandist, mis läbi võrgu käis, nutikatel ei saagi enam aru mis seda süngib, aga koguaeg õige, kas läbi neti, läbi gpsi või hoopis läbi sõbra nutika, igatahes kellaaja pärast ei ole pidand muret tundma! icon_smile.gif
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2014 20:02:50 vasta tsitaadiga

kevku kirjutas:
Tundub et Tele2 võrgus toimib nüüd kella sünk?

Ilma netiühenduseta ei toimi. Vähemalt vana Nokia E60 peal mitte.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2014 14:47:57 vasta tsitaadiga

Vaatasin, et mul on ikka tähtajaline leping? On ikka itimehed seal koos...
icon_lol.gif
iir kirjutas:
Huvitav, tähtajaline leping ammu läbi, iseteeninduses vaatan, et
Antud numbril on hetkel tähtajaline leping ning seetõttu ei ole paketivahetus teostatav iseteeninduse vahendusel. Tuletame Teile meelde, et tähtajalise lepingu enneaegselt muutmisel rakenduvad leppetrahvid vastavalt lepingus sätestatule. Paketi vahetuseks palume pöörduda Tele2 klienditeenindusse.
Korras firma...

---
+ kas T2 on jälle pakette muutnud???
https://pood.tele2.ee/et/serviceplans/848

•Tele2 internetiteenuse kasutamisel kehtib Mõistliku kasutamise põhimõte 5GB arveldusperioodi kohta. Mõistliku kasutamise põhimõtte ületamisel rakendub Päevapilet.
kas eelnevalt ei olnud piiramatu?

E: 4.99 paketis on ikka piiramatu? Või unustati muuta?
• Tele2 internetiteenuse kasutamisel kehtib Mõistliku kasutamise põhimõte 5GB arveldusperioodi kohta. Mõistliku kasutamise põhimõtte ületamisel piiratakse interneti kiirus 200 kbit/sek kiirusele.

E: Samas KIRJELDUSE tulbas on kirjas nagu see päevapilet kehtiks mõlemale paketile? Kuidas sellist asja teha saab? Kes sellest aru peab saama?

Nuti 4.99 pakkumine sisaldab sideteenust, mille kuutasu sisse arvestatakse igakuiselt 100 SMS-i (v.a eritariifsed numbrid) ja internetiteenust andmeside allalaadimiskiirusega kuni 2 Mbit/s.
Nuti 9.49 pakkumine sisaldab sideteenust, mille kuutasu sisse arvestatakse igakuiselt 1200 minutit kõneaega ja 1000 sõnumit Eesti operaatorite võrkudesse (va eritariifsed numbrid) ning internetiteenust piiramatu andmeside allalaadimiskiirusega.
Tele2 internetiteenuse kasutamisel kehtib Mõistliku kasutamise põhimõte 5GB arveldusperioodi kohta. Mõistliku kasutamise põhimõtte ületamisel rakendub Päevapilet.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2014 15:06:16 vasta tsitaadiga

Neil on alati see pakettide ning lepingute tingimuste osa paras puder ja kapsad olnud thumbs_down.gif
Iseteeninduses mingit infot ei paistnud, et miskit oleks muudetud.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2014 15:17:12 vasta tsitaadiga

ok, kui kire see piiramatu kirus on? Minu H+ näitab 2-3 mega. 4.99 pakett. Mis 9 euroses paketis kiiruseks siis on?
Tundub, et 4.99 paketti pole veel ära muudetud... Ajuvaba segadus ikka
icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 13.05.2014 15:18:20 vasta tsitaadiga

Käisin välismaal ja Tele2 roaming ehk rändlus ei töötanud Lumia 925-ga. Huvitav kas tuleb kusagil aktiveerida ka rändlusteenus, sellekohast märget Tele2 lehel ei leia? Või ongi eraklientidele piiratud? Kasutatavate sageduste koha pealt peaks vähemalt tavakõnesid ikka teha saama? Telefoni enda seadetega sai ka mängitud, kasu sellest ei tõusnud. Telefon leidis: Orange ja paar teist operaatorit üles küll aga valides teatas: " ei saa võrguga ühendust" vms.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2014 15:19:36 vasta tsitaadiga

iseteeninduses saab valida rändluse.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2014 15:25:42 vasta tsitaadiga

Vaatasin siin huvipärast teisi operaatoreid (olen hetkel EMT) ning samade teenuste eest maksaksin olenevalt kuust kuni 4 korda vähem. Elisat ei soovi kuna neil katkine mobiil-id. Kuid kuidas Tele2 reaalselt on? Mind rahuldaks see Nuti 9.49 täielikult ning kõneminuteid ja sõnumeid jääks veel ülegi
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2014 15:29:00 vasta tsitaadiga

tavaline. muudavad hindu kui tahavad ja pakette kah. pead ise kodulehel uudiseid lugemas käima, kui tahad muudatusest teada.
Muidu olen ei mäleta enam kui kaua T2 võrgus olnud (10+ aastat?) ja leviprobleeme küll ei tundu olevat. Datat eriti tihti ei kasuta ja telefon on 2G peal enamasti, kuskil objektil kui wifit pole siis igavusest läheb 3G sisse et midagi vaadata.
Kunagi olin ka EMT võrgus, aga T2 oli vanasti kõvasti soodsam, nüüd väga suurt vahet pole, aga odavaim on ikka.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2014 16:03:22 vasta tsitaadiga

Vael, eraldi peab aktiveerima jah, by default on suletud (just seetõttu, et piiriäärsed elanikud saaksid muidu kenasi arveid taguda)
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2014 11:49:27 vasta tsitaadiga

kuidas mini sim-->micro simiks saada ilma ise lõikamata?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2014 11:56:21 vasta tsitaadiga

Sõber lõikab
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2014 22:30:29 vasta tsitaadiga

Kui TELE2 lehel ei käi, siis ei teagi mis toimub. Ärikliendile uued paketid tekkinud, 9,49 eur-iga saab 1200 kõneminutit Eestisiseselt, 500 SMS'i Eestis saatmiseks ja 5GB netti piiramatu kiirusega. Hakkasingi kohe iseteeninduses paketti muutma aga enne kinnitamist sain teateks "Allolevad teenused pole uuele teenuspaketile lubatud ja need eemaldatakse koos paketivahetusega: Üritatud kõneteenus, Mobiil-ID". Mobiil-ID nii elementaarne ja nüüd siis selline teade. Panin päringu teele neile, et mis teema sellega on!?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2014 22:31:46 vasta tsitaadiga

kala1 kirjutas:
Sõber lõikab


Sain ise hakkama kuidagi icon_smile.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2014 10:53:45 vasta tsitaadiga

Kas tõesti on Tele2 operaatoritel teateid vastu võtta ja edasi saata? Helistasin ning teatasin, et selles ja selles piirkonnas on teil 3G võrk maas ning toimib ainult 2G. Ütlesin, et minu informatsioon toetub mitmele seadmele ning enda poolt olen kõik teinud. Selle asemel, et see info lihtsalt tehnikulele edastada, palusid nad mul igasuguseid asju teha: võta SIM kaart välja, taaskäivita seade, vali ainult 3G mitte automaatne jms eeldades et mina olen eesel.
Mina lõpetasin selle kõne ära ja ütlesin, et saadan edaspidi ainult kirju. Muidugi ei ole kindel, kas sellest on ka kasu, sest selle asemel saadetakse sulle vastu ankeet, kus pead määrama ära oma kõrguse merepinnast ja igasugused muud ulmelised parameetrid. Kas tõesti on raske veatetateid lihtsalt registreerida?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2014 11:28:15 vasta tsitaadiga

UB kirjutas:
Kas tõesti on Tele2 operaatoritel teateid vastu võtta ja edasi saata? Helistasin ning teatasin, et selles ja selles piirkonnas on teil 3G võrk maas ning toimib ainult 2G. Ütlesin, et minu informatsioon toetub mitmele seadmele ning enda poolt olen kõik teinud. Selle asemel, et see info lihtsalt tehnikulele edastada, palusid nad mul igasuguseid asju teha: võta SIM kaart välja, taaskäivita seade, vali ainult 3G mitte automaatne jms eeldades et mina olen eesel.
Mina lõpetasin selle kõne ära ja ütlesin, et saadan edaspidi ainult kirju. Muidugi ei ole kindel, kas sellest on ka kasu, sest selle asemel saadetakse sulle vastu ankeet, kus pead määrama ära oma kõrguse merepinnast ja igasugused muud ulmelised parameetrid. Kas tõesti on raske veatetateid lihtsalt registreerida?


Tundub üsnagi standardne pöördumiste käsitlus. Samas, kui klient ütleb, et xyz on tehtud, kuid omaltpoolt näed, et 3G on püsti mastiseadmetes ja kliendid kärgede taga, siis ei lähe juu lampi taaskäivitama?

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2014 11:47:23 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
UB kirjutas:
Kas tõesti on Tele2 operaatoritel teateid vastu võtta ja edasi saata? Helistasin ning teatasin, et selles ja selles piirkonnas on teil 3G võrk maas ning toimib ainult 2G. Ütlesin, et minu informatsioon toetub mitmele seadmele ning enda poolt olen kõik teinud. Selle asemel, et see info lihtsalt tehnikulele edastada, palusid nad mul igasuguseid asju teha: võta SIM kaart välja, taaskäivita seade, vali ainult 3G mitte automaatne jms eeldades et mina olen eesel.
Mina lõpetasin selle kõne ära ja ütlesin, et saadan edaspidi ainult kirju. Muidugi ei ole kindel, kas sellest on ka kasu, sest selle asemel saadetakse sulle vastu ankeet, kus pead määrama ära oma kõrguse merepinnast ja igasugused muud ulmelised parameetrid. Kas tõesti on raske veatetateid lihtsalt registreerida?


Tundub üsnagi standardne pöördumiste käsitlus. Samas, kui klient ütleb, et xyz on tehtud, kuid omaltpoolt näed, et 3G on püsti mastiseadmetes ja kliendid kärgede taga, siis ei lähe juu lampi taaskäivitama?


Klienditeenidaja ei näe seda infot (võibolla ainult mõned eriti pädevad). Teatad, et majas on kolm Tele2 telefoni + 3,5Gruuter ja kõik seadmed näitavad, et 3G on kadunud (null posti levi). Tavaliselt on levi põhjas ja nüüd ei ole. Selle peale võtab klienditeenindaja ankeedi: kui kõrgel oled maapinnast, kui kaugel mastist jne.

Viskad telefoni hargile ja info rikke kohta isegi ei jõua tehnikuteni, kes midagi näevad/lülitavad.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 21.05.2014 11:50:02 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
UB kirjutas:
Kas tõesti on Tele2 operaatoritel teateid vastu võtta ja edasi saata? Helistasin ning teatasin, et selles ja selles piirkonnas on teil 3G võrk maas ning toimib ainult 2G. Ütlesin, et minu informatsioon toetub mitmele seadmele ning enda poolt olen kõik teinud. Selle asemel, et see info lihtsalt tehnikulele edastada, palusid nad mul igasuguseid asju teha: võta SIM kaart välja, taaskäivita seade, vali ainult 3G mitte automaatne jms eeldades et mina olen eesel.
Mina lõpetasin selle kõne ära ja ütlesin, et saadan edaspidi ainult kirju. Muidugi ei ole kindel, kas sellest on ka kasu, sest selle asemel saadetakse sulle vastu ankeet, kus pead määrama ära oma kõrguse merepinnast ja igasugused muud ulmelised parameetrid. Kas tõesti on raske veatetateid lihtsalt registreerida?


Tundub üsnagi standardne pöördumiste käsitlus. Samas, kui klient ütleb, et xyz on tehtud, kuid omaltpoolt näed, et 3G on püsti mastiseadmetes ja kliendid kärgede taga, siis ei lähe juu lampi taaskäivitama?

Point pole selles, kas on 3G olemas või mitte, point on selles, et see olemasolev 3G võib töötada, nänu tehnilistele jamadele, kordi või kümneid kordi aeglasemalt / kehvemini vms.
Sel juhul lihtsalt on esimene ja kõige lihtsam tegevus selle masti Restartimine.

PS: Olen ise ka kunagi Tel2-ga kõvasti puid ja maid jaganud. Ning siis oli näha, et on vaja ikka väga kõva närvi, et Tele2-ga võidukalt lõpuni vaielda. Ja see tollane vaidlus kestis nädalaid, päevas tihti isegi mitmeid e-kirju vahetades.
Aga õnneks lõpuks tüdinesid vastuvaidlemisest ära ja panid oma tehnikud tööle, viga üles otsima ning likvideerima. icon_smile.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 21.05.2014 15:38:34 vasta tsitaadiga

See mingi uudis, et Tele2 võrgus ainult E näitab? Koguaeg istun samas kohas ja iga päev kõigub levi 2G 3,5G-ni. Mis seals ikka, üritad venides uudised ära lugeda ja palvetad, et vahepeal ühendust täitsa ära ei kaotaks, mida juhtub ka ikka mitu korda. Tartus.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2014 15:47:03 vasta tsitaadiga

Vael, lukusta enda telefon 3G võrku...

Miks tänapäeval üldse veel 2G võrgus istutakse nende nutiföönidega? icon_rolleyes.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2014 22:43:32 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Olen ise ka kunagi Tel2-ga kõvasti puid ja maid jaganud. Ning siis oli näha, et on vaja ikka väga kõva närvi, et Tele2-ga võidukalt lõpuni vaielda. Ja see tollane vaidlus kestis nädalaid, päevas tihti isegi mitmeid e-kirju vahetades.
Aga õnneks lõpuks tüdinesid vastuvaidlemisest ära ja panid oma tehnikud tööle, viga üles otsima ning likvideerima. icon_smile.gif


No kes sind kiita jõuab. sul kodus terve kosmosekeskus, kõikide opekate sim kaartide ja kõikvõimalike antennidega. muudkui skännivad igas millisekundis erinevaid võrke ja teevad speedtesti. egas ühtki sekundit saa ju pulganetis vahele jääda.

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timoha
HV kasutaja
Timoha

liitunud: 19.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2014 13:31:37 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Vael, lukusta enda telefon 3G võrku...

Miks tänapäeval üldse veel 2G võrgus istutakse nende nutiföönidega? icon_rolleyes.gif

Ma kah oma nutikaga üritasin ainult 3G peal istuda kuid TELE2 levi Mustamäe (Vilde tee) ja ka Kadriorus on suht nutune vahepeal ja isegi olen nendel päevadel, kus otsustasin lukustada 3G võrku, olen üldse levist väljas olnud. thumbs_down.gif Ei saaks öelda et piirkonnad on kuskil metsas ja levi peaks ikka olema ok! Samas kui lukustada 2G siis kõik on ok...aga noh...nutikas ja 2G!?.... icon_confused.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2014 13:51:28 vasta tsitaadiga

Kadriorg on endiselt halb piirkond Tele2 puhul. Näiteks Pirita ja Kadrioru piiril kaob juba aastaid ca 30 sekundiks levi ära. Emmale-kummale poole jõudes tuleb levi tagasi. Sai nädalavahetusel seda kogetud jälle.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2014 14:10:15 vasta tsitaadiga

Lihtsam kohe ankeet saata
--
Telefoninumber:
Täpne kuupäev, millal probleem algas (kas konkreetsel kellaajal?):
Täpne aadress, kus probleem esineb (maakond, linn, tänav, maja nr ja korrus):
Kas te seostate antud probleemi tekkimist mõne muudatusega?:
a) kolimine
b) maja remont
c) uus ehitis kõrval
d) puude lehte minek
e) kasutan teises ruumis
Rikke tüüp:
a) interneti levi kadus (enne oli)
b) internetiühendus katkeb - on vaja uuesti vajutada Connecti Internetiühendus
c) hangub - ühendus on olemas, aga andmed ei liigu
d) interneti kiirus on aeglane, alla 1mb (kiirusetest www.speedtest.net)
e) ei saa enam üldse ühendust
Võrk (mida näitab modem/telefon)?:
a) 2G - EDGE, GPRS
b) 3G - HSDPA, 3,5G, 3G,UMTS,Turbo
c) 4G - 4G,LTE
Kas olete teise seadmega või teisel aadressil proovinud?:
a) Jah - sama probleem (proovi SIM-kaarti teises telefonis)
b) Jah - mujal probleemi pole
c) Ei - pole proovinud
Kas olete proovinud seadet lukustada konkreetsesse võrku? (3G ja 4G)
a) Jah
b) Ei
Seadme mark ja mudel? (nt: Huawei E169):
Seadme levi näit (% või pulgad) (Protsentide saamiseks: Hoides kursorit programmi all vasakus nurgas levinäidu mõõdikul, ilmub ekraanile Signal Strenght % või mitu pulka (nt 0-1 pulga vahel kõigub)):
Kontakttelefon:
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 23.05.2014 20:40:27 vasta tsitaadiga

Kaldun arvama, ed signal strenght ei ole niihea argument vaidlemiseks, kui näiteks RSSI näit. Aga tuginen oma teadmistele ja arvamusele, seega jah...
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2014 22:18:41 vasta tsitaadiga

Mul oli tele2 ga päris tihti sellist asja, et telefon näitab H+ ja pulgad põhjas, aga lehti ära ei lae.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2014 09:13:25 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel tele2 arve hilineb see kuu?
Eraisiku ja ettevõtte arve on mõlemad meili pealt puudu.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salasilm66
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2009




sõnum 10.06.2014 10:38:14 vasta tsitaadiga

sain arve vastupidi juba eriti varakult, 4-ndal tuli mailile
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2014 10:50:16 vasta tsitaadiga

Elukaaslasel teist kuud järjest pole arve e-mailile laekunud. Kui eelmisel kuul saadeti arve uuesti pärast kõnet klienditeenindusse ja tuli lõpuks kohale, siis seekord saadeti eelmisel nädalal pärast kõnet (väidetavalt) uuesti, aga arve pole siiani kohale jõudnud. Klienditeenindusest vastati seepeale, et vaadaku siis iseteenindusest, kui kohale ei tule. Süüdistati GMaili spämifiltrit, aga seal pole miskit ja eelmisel korral, kui uuesti saadeti, oli spämikaust tühi ning uus arve tuli otse Inboxi. Minule tulevad kenasti arved GMaili Inboxi kohale. Huvitav, kas nüüd hakkab see arvete jama Tele2 kummitama nagu Elisalgi kunagi oli?
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2014 11:21:09 vasta tsitaadiga

Mul peaks mõlemad hotmaili tulema. Korra on varem rämpsposti läinud, kui nad saatja aadressi vahetasid, aga sealt sai "trusted sender" pandud. Nüüd on üle tüki aja esimene kord, kui arve seitsmendaks kuupäevaks kohale pole jõudnud.
Hotmaili filter laseb rämpsu kenasti õigesse kasti, aga kustutab ise u 14 päeva pärast. Kui sinna midagi tulnud oleks, oleks see praegu veel olemas.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 10.06.2014 11:23:32 vasta tsitaadiga

Möödundkuine arve leiti peale kõnet klienditeenindusele gmaili spämmikastist.
Sel kuul veel ei tea.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 83, 84, 85  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.