Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Euro Truck Simulator 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 81, 82, 83  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Karlip
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2011




sõnum 01.05.2014 18:04:00 vasta tsitaadiga

gnjack kirjutas:
Karlip kirjutas:
Kas kellelgi siin foorumis on ETS2 steamis, aga pole Going East! DLC-d?


Mul on ETS2, Going East! DLC-d pole.


Kahjuks keegi jõudis sinust ette. DLC ära antud!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnjack
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2014 18:07:14 vasta tsitaadiga

Maku.A kirjutas:
Sain enda oma tööle. parem klõps installeril -> Compatibility -> Windows XP Service Pack 3. Ehk aitab kedagi, ise kaua testida ei jõudnud kuna kiireks läks.

Tegin nii, aga kas peabki tulema ette tavaline SP menüü?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jyrx2
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2012




sõnum 01.05.2014 19:11:48 vasta tsitaadiga

Keegi sai ära proovida selle ETS2 MP ,tundus imelik natuke,suht ulmelt sõidavad seal. icon_biggrin.gif

http://forum.ets2mp.com/showthread.php?tid=465&page=5

Kuidas sellega üldse on,kui tirida saaks.? Kas maksma ka peab ? icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
statius h1
HV vaatleja
statius h1

liitunud: 17.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2014 19:58:11 vasta tsitaadiga

Multiplayer täitsa töötab, päeval mängisin veits ja tegin mõned pildid ka: http://steamcommunity.com/id/Zladka/screenshots/?appid=227300
Teised mängiad ainult lagivad natuke ja sõiduautod ja muu liiklus hetkel puudub.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnjack
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2014 20:06:58 vasta tsitaadiga

Kui ma sellest MP launcherist tööle panen läheb hoopis SP tööle. Pole üleval vasakus nurgas ka midagi multiplayerist. Keegi teab milles viga võib olla?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jyrx2
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2012




sõnum 01.05.2014 21:45:51 vasta tsitaadiga

Kuidas seda alla tirite ja palju maksab ? Või on kõik tasuta see proovi süsteem.?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnjack
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2014 21:55:18 vasta tsitaadiga

Jyrx2 kirjutas:
Kuidas seda alla tirite ja palju maksab ? Või on kõik tasuta see proovi süsteem.?


http://ets2mp.com/
Sul peab olema steamis ETS2, DLC pole vaja. Multiplayer ise on tasuta.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janari1993
HV vaatleja
Janari1993

liitunud: 22.07.2009




sõnum 01.05.2014 23:44:25 vasta tsitaadiga

Mul isegi toimib icon_smile.gif (2000 mängijat pidi sees hetkel olema)

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Masochist
HV vaatleja
Masochist

liitunud: 24.11.2006




sõnum 02.05.2014 00:41:31 vasta tsitaadiga

Huvi pärast küsin, et kas trollide eest on ka mingi kaitse kui keegi heast peast otsustab sulle täie hooga sisse sõita?
_________________
Use your fist and not your mouth - MM
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janari1993
HV vaatleja
Janari1993

liitunud: 22.07.2009




sõnum 02.05.2014 00:44:39 vasta tsitaadiga

Masochist kirjutas:
Huvi pärast küsin, et kas trollide eest on ka mingi kaitse kui keegi heast peast otsustab sulle täie hooga sisse sõita?


Tundub et ei ole. Oled sõitnud kuskil 1h+ ja ei ole veel väga selliseid kohanud, vahest juhtub jah kuna mõnel lag suur. Muidu üldiselt on viisakad juhid annavad teed jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jyrx2
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2012




sõnum 02.05.2014 09:23:06 vasta tsitaadiga

gnjack kirjutas:
Jyrx2 kirjutas:
Kuidas seda alla tirite ja palju maksab ? Või on kõik tasuta see proovi süsteem.?


http://ets2mp.com/
Sul peab olema steamis ETS2, DLC pole vaja. Multiplayer ise on tasuta.


Mis sealt täpselt arvutisse tõmmata tuleb ,et proovida saaks MP,d?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2014 10:57:05 vasta tsitaadiga

Masochist, anname aega atra seada. Tegemisrt siiski alles open alpha versiooniga. Tundub, et tuleb asjalik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liver.97
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2012




sõnum 02.05.2014 17:37:08 vasta tsitaadiga

Proovisin ära. Täitsa lahe tundub. Linnades on ainult ummikud kauba peale-ja mahalaadimisega.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kratt1123
HV kasutaja
kratt1123

liitunud: 19.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2014 18:05:10 vasta tsitaadiga

Kas ainult läbi Steami saab MP sõita...20 Euri mingi mängu peale küll ei raatsi panna,kuidagi odavamalt ei saa või.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 02.05.2014 18:17:39 vasta tsitaadiga

Mis värk selle mp-ga nüüd on kas terve EU peale ongi ainult üks 2000 slotine server antud? Pika ühendamise ja koha otsimise peale leiab koha ja siis olen ainus player kogu serveri peale, on sel mingid kohustuslikud tweagid või midagi, et ka mingi muu rahvaga saab mängida? Ja kas see on normaalne, et AI sõidukeid pole ühtegi?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liver.97
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2012




sõnum 02.05.2014 20:13:26 vasta tsitaadiga

Mina saan küll ilusti ühendatud ning koos teistega sõidetuud. AI hetkel jah puudub, järgmiste uuendustega tuleb.

Jätke meelde, et tegemist on alles Alpha staadiumiga.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2014 20:39:16 vasta tsitaadiga

kratt1123 kirjutas:
Kas ainult läbi Steami saab MP sõita...20 Euri mingi mängu peale küll ei raatsi panna,kuidagi odavamalt ei saa või.

Kõigest umbes sada korda siin teemas arutletud heade hindade üle..
http://www.allkeyshop.com/blog/buy-euro-truck-simulator-2-cd-key-compare-prices/
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 02.05.2014 20:42:58 vasta tsitaadiga

Loodetavasti tehakse tulevikus rohkem servereid ja väiksema mängija arvuga.... kõik laadimis alad olid nii umbes autodest... muidugi osad targad veel kukkusid ootavast kolonnist mööda suruma , et laadimisala ikka korralikult umbe jookseks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Masochist
HV vaatleja
Masochist

liitunud: 24.11.2006




sõnum 02.05.2014 20:49:06 vasta tsitaadiga

Jack.igg kirjutas:
Loodetavasti tehakse tulevikus rohkem servereid ja väiksema mängija arvuga.... kõik laadimis alad olid nii umbes autodest... muidugi osad targad veel kukkusid ootavast kolonnist mööda suruma , et laadimisala ikka korralikult umbe jookseks.


Nagu päriselus! icon_biggrin.gif

_________________
Use your fist and not your mouth - MM
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnjack
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2014 23:57:40 vasta tsitaadiga

Nüüd on selline lugu, et panen MP tööle, mängus AI-d pole, aga samas midagi multiplayeri kohta ka ei kirjuta. Tab ja Y ei toimi. Keegi oskab aidata?

EDIT:
Sain forum.ets2mp.com-ist abi, kellel veel sama jama tehke järgmist:
1. Change folder name "Euro Truck Simulator 2" in Documents (e.g. ETS2_old).
2. Launch ETS2MP.
3. Close ETS2MP and copy folder "profiles" to new folder "Euro Truck Simulator 2".
4. MP should work.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jyrx2
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2012




sõnum 03.05.2014 20:03:59 vasta tsitaadiga

Kas keegi mingit head Kaardi mapsi ei tea,mis toimib hästi ja kus ka natuke käänulisemaid teid on.?? : icon_smile.gif icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainisk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2014 12:17:34 vasta tsitaadiga



Selline error siis selle MP launchimisel panen ok ja mäng läheb käima aga how the fck saab sinna multiplayer pelasse siis?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2014 15:53:52 vasta tsitaadiga

Arusaamatuks jääb see, et miks SCS ise tõsisematele MP tegijatele õlga alla ei pannud?
Viimasel ajal tundub, et tempo väga raugenud. Lubati ammu DAF XF EURO 6 mida pole siiani ja uue
Mercedes-Benz New Actros mis toob MB litsentsi, läheb ilmselgelt ka terve igavik.
Tõenäoliselt on selle taga American Truck Simulator...
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2014 16:22:42 vasta tsitaadiga

KoldK, Päris nii ei saa öelda, et SCS neid üldse ei aidanud MP tegemisel. Aga loodame, et MP käima tõmbamine paneb SCS ka selle suunas kiiremini tegutsema icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainisk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2014 18:29:12 vasta tsitaadiga

oot aga rääkige kuidas see multiplayer toimima saada siis icon_biggrin.gif
_________________
( -_・) ︻デ═一 ▸
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2014 18:58:08 vasta tsitaadiga

rainisk, Mis siin rasket on ? Tõmbad kodulehelt ~1MB faili, installid ja paned ikoonist tööle.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlip
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2011




sõnum 04.05.2014 19:47:23 vasta tsitaadiga

Kromosoom kirjutas:
KoldK, Päris nii ei saa öelda, et SCS neid üldse ei aidanud MP tegemisel. Aga loodame, et MP käima tõmbamine paneb SCS ka selle suunas kiiremini tegutsema icon_smile.gif


Sul on õigus, osad ETS2-e tegijad on/olid seotud selle projektiga.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainisk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2014 21:10:47 vasta tsitaadiga

kurb küll aga see paneb ainult SP tööle icon_smile.gif
_________________
( -_・) ︻デ═一 ▸
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2014 00:42:00 vasta tsitaadiga

rainisk, Ja sa ei näe tõesti mingit erinevust originaal mänguga ?! Et äkki on igas nurgas mingi kiri vms. ???
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maku.A
HV kasutaja
Maku.A

liitunud: 17.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2014 16:00:34 vasta tsitaadiga

Mõni klõps peale pikka pausi.
Spoiler Spoiler Spoiler


Edit: Sai vähe pikemalt nüüd multiplayeris vuratud ja üpris põnev oli kui välja arvata trügivad tšehhi ja poola pätakad kes teist mängijat nähes erutusest lolliks lähevad ja igal võimalusel pasundama kukuvad ning sealjuures juhtimise ära unustavad ajal mill pasunat otsivad. Kuid leidus ka asjalikke - ühega sai koos vuratud pea tund aega. Tekkis ka väike idee, et võiks üksaeg kõik koos kuskil kokku saada(?) Mõnes kaardi äärelinnas kus ehk liiklus vähe vaiksem ja häirivaid pätakad ei leidu, võtaks mõned kärud ja teeks koos paar otsa punktist A punkti B. icon_smile.gif

Mõni klõps multiplayerist ka:

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Õud. Olen vist rahvavainlas. Ei ole mul iPotti, iPätti, iFööni egä iMäkki. Pole esiki “tavaperäst” nutitelehvuuni.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 05.05.2014 19:18:45 vasta tsitaadiga

Klõbistasin ka mõned pildid eilsetest sõitudest, huvitavamad panen siia ka icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kratt1123
HV kasutaja
kratt1123

liitunud: 19.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2014 19:33:10 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
kratt1123 kirjutas:
Kas ainult läbi Steami saab MP sõita...20 Euri mingi mängu peale küll ei raatsi panna,kuidagi odavamalt ei saa või.

Kõigest umbes sada korda siin teemas arutletud heade hindade üle..
http://www.allkeyshop.com/blog/buy-euro-truck-simulator-2-cd-key-compare-prices/


Kas siin foorumis oli ka keegi kes müüs selle mängu originaal koodi.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2014 19:39:51 vasta tsitaadiga

kratt1123, kasutaja trip !
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2014 01:55:47 vasta tsitaadiga

hmm kiirtööd ei lase valida ja tööde list ka tühi. mis ja kuidas edasi? tõmbasin ka mitmikmängu alla.
Aitäh vastajaile
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2014 02:04:48 vasta tsitaadiga

Maku.A kirjutas:
Mõni klõps peale pikka pausi.
Spoiler Spoiler Spoiler


Edit: Sai vähe pikemalt nüüd multiplayeris vuratud ja üpris põnev oli kui välja arvata trügivad tšehhi ja poola pätakad kes teist mängijat nähes erutusest lolliks lähevad ja igal võimalusel pasundama kukuvad ning sealjuures juhtimise ära unustavad ajal mill pasunat otsivad. Kuid leidus ka asjalikke - ühega sai koos vuratud pea tund aega. Tekkis ka väike idee, et võiks üksaeg kõik koos kuskil kokku saada(?) Mõnes kaardi äärelinnas kus ehk liiklus vähe vaiksem ja häirivaid pätakad ei leidu, võtaks mõned kärud ja teeks koos paar otsa punktist A punkti B. icon_smile.gif

Mõni klõps multiplayerist ka:

Spoiler Spoiler Spoiler

Võiks millalgi veidi vurada küll thumbs_up.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainisk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2014 07:28:12 vasta tsitaadiga

Ega see loe, et mul see going east peal multis?
_________________
( -_・) ︻デ═一 ▸
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maku.A
HV kasutaja
Maku.A

liitunud: 17.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2014 08:12:25 vasta tsitaadiga

rainisk, Ei loe.
_________________
Õud. Olen vist rahvavainlas. Ei ole mul iPotti, iPätti, iFööni egä iMäkki. Pole esiki “tavaperäst” nutitelehvuuni.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2014 14:07:15 vasta tsitaadiga

Njah ei saa enam sp-d ega ka mp-d mängida icon_sad.gif tööpakkumised puuduvad
Kustutasin vana profiili ära minu dok. kaustast sain ühe sõidu teha. Sellega asi piirdus jälle tööotsi pole.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maku.A
HV kasutaja
Maku.A

liitunud: 17.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2014 14:36:56 vasta tsitaadiga

El-Fuego, Kuidas see asi esineb muidu sul, igas linnas tööpakkumised puuduvad või ainult konkreetses linnas? Sest eile mängides panin tähele,et osadesse linnadesse tühjalt saabudes tuleb alla musta kasti väike teatis, et siin linnas on 2 vaba tööd pakkuda. Pole ise veel peale sattunud, et tööd pole ja huvitabki see asi, et kas tõesti teised mängijad võivad linna töödest tühjaks pumbata.icon_question.gif
_________________
Õud. Olen vist rahvavainlas. Ei ole mul iPotti, iPätti, iFööni egä iMäkki. Pole esiki “tavaperäst” nutitelehvuuni.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2014 14:49:57 vasta tsitaadiga

El-Fuego, Üks võimalus on mängida veidi SP'd, et sõiduaeg/puhke peatuseni jäänud aeg väheneks veidi ja peale seda teha üks "unepaus", siis peaks tagasi tulema sõidud. Teine võimalus on minna lihtsalt kuskile platsile, kust reeglina peaks tööd saama võtta. Millegi pärast on vahel nii, et üldises tabelis pole üldse töid, aga platsid on haakeid täis ja nii kui lähed ise nö otsima, valid, ja võtad järgi, siis on ka edasipidi üldises tabelis tööd olemas.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 06.05.2014 14:57:42 vasta tsitaadiga

kusjuures on jah mingi jama treileritega.... tegin uue profiili ja vedasin selle esimese näidis koorma ära ja kiirtöö all polnud ühtegi tööotsa. Ei saa sõitu ka minna et ise otsida tööd kuna algul ju isiklik veoauto puudub icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eero78
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2013




sõnum 06.05.2014 15:57:47 vasta tsitaadiga

Jah, mul on sama jama! Huvitav mismoodi teised omale isikliku masinad said? Kui ma isegi ei saa alguses mingitki pappi selle tarne eest?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kratt1123
HV kasutaja
kratt1123

liitunud: 19.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2014 16:04:58 vasta tsitaadiga

Tere,sain ka lõpuks MP kätte,mina tegin alguses niipalju SP ära et saaks enda masina ära ostetud ja siis alles hakkasin MP tegema.Aga minu küsimus selline et,nüüd kus ma ostsin originaal mängu kas võib panna ka mode sisse või ei.Aitähh

NB! Panin ühed modid sisse aga MP ta neid ei loe,SP loeb..miks nii.Kas keegi aitaks mind,oleksin oma rekka saanud täitsa vingeks teha.


viimati muutis kratt1123 06.05.2014 17:13:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2014 16:10:45 vasta tsitaadiga

Maku.A kirjutas:
El-Fuego, Kuidas see asi esineb muidu sul, igas linnas tööpakkumised puuduvad või ainult konkreetses linnas? Sest eile mängides panin tähele,et osadesse linnadesse tühjalt saabudes tuleb alla musta kasti väike teatis, et siin linnas on 2 vaba tööd pakkuda. Pole ise veel peale sattunud, et tööd pole ja huvitabki see asi, et kas tõesti teised mängijad võivad linna töödest tühjaks pumbata.icon_question.gif


Lõin profiili tegin näidistöö ja rohkem midagi teha ei saanudki. Isegi sõitma ei lasknud.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2014 16:15:18 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Maku.A kirjutas:
El-Fuego, Kuidas see asi esineb muidu sul, igas linnas tööpakkumised puuduvad või ainult konkreetses linnas? Sest eile mängides panin tähele,et osadesse linnadesse tühjalt saabudes tuleb alla musta kasti väike teatis, et siin linnas on 2 vaba tööd pakkuda. Pole ise veel peale sattunud, et tööd pole ja huvitabki see asi, et kas tõesti teised mängijad võivad linna töödest tühjaks pumbata.icon_question.gif


Lõin profiili tegin näidistöö ja rohkem midagi teha ei saanudki. Isegi sõitma ei lasknud.

Map modid tekitavad sellist probleemi, niiet võta oma kahtlased modid maha.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 06.05.2014 18:12:31 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
Maku.A kirjutas:
El-Fuego, Kuidas see asi esineb muidu sul, igas linnas tööpakkumised puuduvad või ainult konkreetses linnas? Sest eile mängides panin tähele,et osadesse linnadesse tühjalt saabudes tuleb alla musta kasti väike teatis, et siin linnas on 2 vaba tööd pakkuda. Pole ise veel peale sattunud, et tööd pole ja huvitabki see asi, et kas tõesti teised mängijad võivad linna töödest tühjaks pumbata.icon_question.gif


Lõin profiili tegin näidistöö ja rohkem midagi teha ei saanudki. Isegi sõitma ei lasknud.

Map modid tekitavad sellist probleemi, niiet võta oma kahtlased modid maha.

Endal on ka mp-s, et kaovad ära aga siis aitab ainul, et sõidan hoovile, võtan töö ja nii kaks või kolm korda järjest. Ning siis on kõik jälle ok ja saad menüüst valida.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2014 18:23:25 vasta tsitaadiga

Täiesti puhas mäng oli. Nüüd sain auto ostetud, mingi hetk siis katsetan mitmikmängu.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainisk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2014 18:42:05 vasta tsitaadiga

Ilmselt pean ma ka endale isikliku auto ostma, kuna hiljuti formati käigus kadusid save gameid icon_smile.gif
_________________
( -_・) ︻デ═一 ▸
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kratt1123
HV kasutaja
kratt1123

liitunud: 19.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2014 19:44:35 vasta tsitaadiga

Kuidas te MP modid tööle saate.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2014 20:10:09 vasta tsitaadiga

Täiesti karva turri ajab see AI kõigepealt kihutas ees mingi väike sõiduauto mis mööda ei lasknud ja mingil x ajahetkel tõmbas järsult ees pidurid peale ja sina seal taga tee siis mis heaks arvad. Teine situatsioon oli kui tegin vasakpööret. Kuna tegin valearvestuse pidin natuke tagurdama, et asi õigeks saada. Kuid selle asemel, et mul lasta manööver ära teha tuiskas teine sõiduauto lambist sisse. Kuigi oleks pidanud manöövreid märkama. 400 läks nagu niuhti " avarii " tekitamise eest. Samas olen mõelnud, et võiks olla kontrollkaalumised ja ka politsei mis sind võib x hetkel peatada kontrollimiseks. Lisaks kindlasti vürtsi juurde asjale.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Euro Truck Simulator 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 81, 82, 83  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.