|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Karlip
HV vaatleja
liitunud: 06.11.2011
|
01.05.2014 18:04:00
|
|
|
| gnjack kirjutas: |
| Karlip kirjutas: |
| Kas kellelgi siin foorumis on ETS2 steamis, aga pole Going East! DLC-d? |
Mul on ETS2, Going East! DLC-d pole. |
Kahjuks keegi jõudis sinust ette. DLC ära antud!
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gnjack
HV kasutaja
liitunud: 07.11.2012
|
01.05.2014 18:07:14
|
|
|
| Maku.A kirjutas: |
| Sain enda oma tööle. parem klõps installeril -> Compatibility -> Windows XP Service Pack 3. Ehk aitab kedagi, ise kaua testida ei jõudnud kuna kiireks läks. |
Tegin nii, aga kas peabki tulema ette tavaline SP menüü?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jyrx2
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2012
|
|
| tagasi üles |
|
 |
statius h1
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2011
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gnjack
HV kasutaja
liitunud: 07.11.2012
|
01.05.2014 20:06:58
|
|
|
| Kui ma sellest MP launcherist tööle panen läheb hoopis SP tööle. Pole üleval vasakus nurgas ka midagi multiplayerist. Keegi teab milles viga võib olla?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jyrx2
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2012
|
01.05.2014 21:45:51
|
|
|
| Kuidas seda alla tirite ja palju maksab ? Või on kõik tasuta see proovi süsteem.?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
gnjack
HV kasutaja
liitunud: 07.11.2012
|
01.05.2014 21:55:18
|
|
|
| Jyrx2 kirjutas: |
| Kuidas seda alla tirite ja palju maksab ? Või on kõik tasuta see proovi süsteem.? |
http://ets2mp.com/
Sul peab olema steamis ETS2, DLC pole vaja. Multiplayer ise on tasuta.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janari1993
HV vaatleja

liitunud: 22.07.2009
|
01.05.2014 23:44:25
|
|
|
Mul isegi toimib (2000 mängijat pidi sees hetkel olema)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Masochist
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2006
|
02.05.2014 00:41:31
|
|
|
Huvi pärast küsin, et kas trollide eest on ka mingi kaitse kui keegi heast peast otsustab sulle täie hooga sisse sõita?
_________________ Use your fist and not your mouth - MM |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janari1993
HV vaatleja

liitunud: 22.07.2009
|
02.05.2014 00:44:39
|
|
|
| Masochist kirjutas: |
| Huvi pärast küsin, et kas trollide eest on ka mingi kaitse kui keegi heast peast otsustab sulle täie hooga sisse sõita? |
Tundub et ei ole. Oled sõitnud kuskil 1h+ ja ei ole veel väga selliseid kohanud, vahest juhtub jah kuna mõnel lag suur. Muidu üldiselt on viisakad juhid annavad teed jne.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Jyrx2
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2012
|
02.05.2014 09:23:06
|
|
|
| gnjack kirjutas: |
| Jyrx2 kirjutas: |
| Kuidas seda alla tirite ja palju maksab ? Või on kõik tasuta see proovi süsteem.? |
http://ets2mp.com/
Sul peab olema steamis ETS2, DLC pole vaja. Multiplayer ise on tasuta. |
Mis sealt täpselt arvutisse tõmmata tuleb ,et proovida saaks MP,d?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KoldK
HV veteran

liitunud: 05.07.2011
|
02.05.2014 10:57:05
|
|
|
Masochist, anname aega atra seada. Tegemisrt siiski alles open alpha versiooniga. Tundub, et tuleb asjalik
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liver.97
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2012
|
02.05.2014 17:37:08
|
|
|
| Proovisin ära. Täitsa lahe tundub. Linnades on ainult ummikud kauba peale-ja mahalaadimisega.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kratt1123
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2007
|
02.05.2014 18:05:10
|
|
|
| Kas ainult läbi Steami saab MP sõita...20 Euri mingi mängu peale küll ei raatsi panna,kuidagi odavamalt ei saa või.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rallih007
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2009
|
02.05.2014 18:17:39
|
|
|
| Mis värk selle mp-ga nüüd on kas terve EU peale ongi ainult üks 2000 slotine server antud? Pika ühendamise ja koha otsimise peale leiab koha ja siis olen ainus player kogu serveri peale, on sel mingid kohustuslikud tweagid või midagi, et ka mingi muu rahvaga saab mängida? Ja kas see on normaalne, et AI sõidukeid pole ühtegi?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liver.97
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2012
|
02.05.2014 20:13:26
|
|
|
Mina saan küll ilusti ühendatud ning koos teistega sõidetuud. AI hetkel jah puudub, järgmiste uuendustega tuleb.
Jätke meelde, et tegemist on alles Alpha staadiumiga.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jack.igg
HV kasutaja

liitunud: 10.02.2013
|
02.05.2014 20:42:58
|
|
|
| Loodetavasti tehakse tulevikus rohkem servereid ja väiksema mängija arvuga.... kõik laadimis alad olid nii umbes autodest... muidugi osad targad veel kukkusid ootavast kolonnist mööda suruma , et laadimisala ikka korralikult umbe jookseks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Masochist
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2006
|
02.05.2014 20:49:06
|
|
|
| Jack.igg kirjutas: |
| Loodetavasti tehakse tulevikus rohkem servereid ja väiksema mängija arvuga.... kõik laadimis alad olid nii umbes autodest... muidugi osad targad veel kukkusid ootavast kolonnist mööda suruma , et laadimisala ikka korralikult umbe jookseks. |
Nagu päriselus!
_________________ Use your fist and not your mouth - MM |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gnjack
HV kasutaja
liitunud: 07.11.2012
|
02.05.2014 23:57:40
|
|
|
Nüüd on selline lugu, et panen MP tööle, mängus AI-d pole, aga samas midagi multiplayeri kohta ka ei kirjuta. Tab ja Y ei toimi. Keegi oskab aidata?
EDIT:
Sain forum.ets2mp.com-ist abi, kellel veel sama jama tehke järgmist:
1. Change folder name "Euro Truck Simulator 2" in Documents (e.g. ETS2_old).
2. Launch ETS2MP.
3. Close ETS2MP and copy folder "profiles" to new folder "Euro Truck Simulator 2".
4. MP should work.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jyrx2
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2012
|
03.05.2014 20:03:59
|
|
|
Kas keegi mingit head Kaardi mapsi ei tea,mis toimib hästi ja kus ka natuke käänulisemaid teid on.?? :
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rainisk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.10.2005
|
04.05.2014 12:17:34
|
|
|
Selline error siis selle MP launchimisel panen ok ja mäng läheb käima aga how the fck saab sinna multiplayer pelasse siis?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KoldK
HV veteran

liitunud: 05.07.2011
|
04.05.2014 15:53:52
|
|
|
Arusaamatuks jääb see, et miks SCS ise tõsisematele MP tegijatele õlga alla ei pannud?
Viimasel ajal tundub, et tempo väga raugenud. Lubati ammu DAF XF EURO 6 mida pole siiani ja uue
Mercedes-Benz New Actros mis toob MB litsentsi, läheb ilmselgelt ka terve igavik.
Tõenäoliselt on selle taga American Truck Simulator...
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kromosoom
HV kasutaja
liitunud: 25.02.2010
|
04.05.2014 16:22:42
|
|
|
KoldK, Päris nii ei saa öelda, et SCS neid üldse ei aidanud MP tegemisel. Aga loodame, et MP käima tõmbamine paneb SCS ka selle suunas kiiremini tegutsema
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rainisk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.10.2005
|
04.05.2014 18:29:12
|
|
|
oot aga rääkige kuidas see multiplayer toimima saada siis
_________________ ( -_・) ︻デ═一 ▸ |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kromosoom
HV kasutaja
liitunud: 25.02.2010
|
04.05.2014 18:58:08
|
|
|
| rainisk, Mis siin rasket on ? Tõmbad kodulehelt ~1MB faili, installid ja paned ikoonist tööle.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karlip
HV vaatleja
liitunud: 06.11.2011
|
04.05.2014 19:47:23
|
|
|
| Kromosoom kirjutas: |
KoldK, Päris nii ei saa öelda, et SCS neid üldse ei aidanud MP tegemisel. Aga loodame, et MP käima tõmbamine paneb SCS ka selle suunas kiiremini tegutsema  |
Sul on õigus, osad ETS2-e tegijad on/olid seotud selle projektiga.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rainisk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.10.2005
|
04.05.2014 21:10:47
|
|
|
kurb küll aga see paneb ainult SP tööle
_________________ ( -_・) ︻デ═一 ▸ |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kromosoom
HV kasutaja
liitunud: 25.02.2010
|
05.05.2014 00:42:00
|
|
|
| rainisk, Ja sa ei näe tõesti mingit erinevust originaal mänguga ?! Et äkki on igas nurgas mingi kiri vms. ???
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maku.A
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2009
|
05.05.2014 16:00:34
|
|
|
Mõni klõps peale pikka pausi.
Spoiler 
Edit: Sai vähe pikemalt nüüd multiplayeris vuratud ja üpris põnev oli kui välja arvata trügivad tšehhi ja poola pätakad kes teist mängijat nähes erutusest lolliks lähevad ja igal võimalusel pasundama kukuvad ning sealjuures juhtimise ära unustavad ajal mill pasunat otsivad. Kuid leidus ka asjalikke - ühega sai koos vuratud pea tund aega. Tekkis ka väike idee, et võiks üksaeg kõik koos kuskil kokku saada(?) Mõnes kaardi äärelinnas kus ehk liiklus vähe vaiksem ja häirivaid pätakad ei leidu, võtaks mõned kärud ja teeks koos paar otsa punktist A punkti B.
Mõni klõps multiplayerist ka:
Spoiler 
ETS2 MP by MakuArt, on Flickr
ETS2 MP 5 by MakuArt, on Flickr
ETS2 MP1 by MakuArt, on Flickr
ets2 mp3 by MakuArt, on Flickr
ets2 mp4 by MakuArt, on Flickr
_________________ Õud. Olen vist rahvavainlas. Ei ole mul iPotti, iPätti, iFööni egä iMäkki. Pole esiki “tavaperäst” nutitelehvuuni. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rallih007
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2009
|
05.05.2014 19:18:45
|
|
|
Klõbistasin ka mõned pildid eilsetest sõitudest, huvitavamad panen siia ka
Spoiler 
Spoiler 
Spoiler 
Spoiler 
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kratt1123
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2007
|
05.05.2014 19:33:10
|
|
|
Kas siin foorumis oli ka keegi kes müüs selle mängu originaal koodi.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kromosoom
HV kasutaja
liitunud: 25.02.2010
|
05.05.2014 19:39:51
|
|
|
| kratt1123, kasutaja trip !
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
06.05.2014 01:55:47
|
|
|
hmm kiirtööd ei lase valida ja tööde list ka tühi. mis ja kuidas edasi? tõmbasin ka mitmikmängu alla.
Aitäh vastajaile
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
06.05.2014 02:04:48
|
|
|
| Maku.A kirjutas: |
Mõni klõps peale pikka pausi.
Spoiler 
Edit: Sai vähe pikemalt nüüd multiplayeris vuratud ja üpris põnev oli kui välja arvata trügivad tšehhi ja poola pätakad kes teist mängijat nähes erutusest lolliks lähevad ja igal võimalusel pasundama kukuvad ning sealjuures juhtimise ära unustavad ajal mill pasunat otsivad. Kuid leidus ka asjalikke - ühega sai koos vuratud pea tund aega. Tekkis ka väike idee, et võiks üksaeg kõik koos kuskil kokku saada(?) Mõnes kaardi äärelinnas kus ehk liiklus vähe vaiksem ja häirivaid pätakad ei leidu, võtaks mõned kärud ja teeks koos paar otsa punktist A punkti B.
Mõni klõps multiplayerist ka:
Spoiler 
ETS2 MP by MakuArt, on Flickr
ETS2 MP 5 by MakuArt, on Flickr
ETS2 MP1 by MakuArt, on Flickr
ets2 mp3 by MakuArt, on Flickr
ets2 mp4 by MakuArt, on Flickr
|
Võiks millalgi veidi vurada küll
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rainisk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.10.2005
|
06.05.2014 07:28:12
|
|
|
Ega see loe, et mul see going east peal multis?
_________________ ( -_・) ︻デ═一 ▸ |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maku.A
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2009
|
06.05.2014 08:12:25
|
|
|
rainisk, Ei loe.
_________________ Õud. Olen vist rahvavainlas. Ei ole mul iPotti, iPätti, iFööni egä iMäkki. Pole esiki “tavaperäst” nutitelehvuuni. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
06.05.2014 14:07:15
|
|
|
Njah ei saa enam sp-d ega ka mp-d mängida tööpakkumised puuduvad
Kustutasin vana profiili ära minu dok. kaustast sain ühe sõidu teha. Sellega asi piirdus jälle tööotsi pole.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maku.A
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2009
|
06.05.2014 14:36:56
|
|
|
El-Fuego, Kuidas see asi esineb muidu sul, igas linnas tööpakkumised puuduvad või ainult konkreetses linnas? Sest eile mängides panin tähele,et osadesse linnadesse tühjalt saabudes tuleb alla musta kasti väike teatis, et siin linnas on 2 vaba tööd pakkuda. Pole ise veel peale sattunud, et tööd pole ja huvitabki see asi, et kas tõesti teised mängijad võivad linna töödest tühjaks pumbata.
_________________ Õud. Olen vist rahvavainlas. Ei ole mul iPotti, iPätti, iFööni egä iMäkki. Pole esiki “tavaperäst” nutitelehvuuni. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kromosoom
HV kasutaja
liitunud: 25.02.2010
|
06.05.2014 14:49:57
|
|
|
| El-Fuego, Üks võimalus on mängida veidi SP'd, et sõiduaeg/puhke peatuseni jäänud aeg väheneks veidi ja peale seda teha üks "unepaus", siis peaks tagasi tulema sõidud. Teine võimalus on minna lihtsalt kuskile platsile, kust reeglina peaks tööd saama võtta. Millegi pärast on vahel nii, et üldises tabelis pole üldse töid, aga platsid on haakeid täis ja nii kui lähed ise nö otsima, valid, ja võtad järgi, siis on ka edasipidi üldises tabelis tööd olemas.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jack.igg
HV kasutaja

liitunud: 10.02.2013
|
06.05.2014 14:57:42
|
|
|
kusjuures on jah mingi jama treileritega.... tegin uue profiili ja vedasin selle esimese näidis koorma ära ja kiirtöö all polnud ühtegi tööotsa. Ei saa sõitu ka minna et ise otsida tööd kuna algul ju isiklik veoauto puudub
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eero78
HV vaatleja
liitunud: 06.01.2013
|
06.05.2014 15:57:47
|
|
|
| Jah, mul on sama jama! Huvitav mismoodi teised omale isikliku masinad said? Kui ma isegi ei saa alguses mingitki pappi selle tarne eest?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kratt1123
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2007
|
06.05.2014 16:04:58
|
|
|
Tere,sain ka lõpuks MP kätte,mina tegin alguses niipalju SP ära et saaks enda masina ära ostetud ja siis alles hakkasin MP tegema.Aga minu küsimus selline et,nüüd kus ma ostsin originaal mängu kas võib panna ka mode sisse või ei.Aitähh
NB! Panin ühed modid sisse aga MP ta neid ei loe,SP loeb..miks nii.Kas keegi aitaks mind,oleksin oma rekka saanud täitsa vingeks teha.
viimati muutis kratt1123 06.05.2014 17:13:05, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
06.05.2014 16:10:45
|
|
|
| Maku.A kirjutas: |
El-Fuego, Kuidas see asi esineb muidu sul, igas linnas tööpakkumised puuduvad või ainult konkreetses linnas? Sest eile mängides panin tähele,et osadesse linnadesse tühjalt saabudes tuleb alla musta kasti väike teatis, et siin linnas on 2 vaba tööd pakkuda. Pole ise veel peale sattunud, et tööd pole ja huvitabki see asi, et kas tõesti teised mängijad võivad linna töödest tühjaks pumbata. |
Lõin profiili tegin näidistöö ja rohkem midagi teha ei saanudki. Isegi sõitma ei lasknud.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
06.05.2014 16:15:18
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
| Maku.A kirjutas: |
El-Fuego, Kuidas see asi esineb muidu sul, igas linnas tööpakkumised puuduvad või ainult konkreetses linnas? Sest eile mängides panin tähele,et osadesse linnadesse tühjalt saabudes tuleb alla musta kasti väike teatis, et siin linnas on 2 vaba tööd pakkuda. Pole ise veel peale sattunud, et tööd pole ja huvitabki see asi, et kas tõesti teised mängijad võivad linna töödest tühjaks pumbata. |
Lõin profiili tegin näidistöö ja rohkem midagi teha ei saanudki. Isegi sõitma ei lasknud. |
Map modid tekitavad sellist probleemi, niiet võta oma kahtlased modid maha.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rallih007
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2009
|
06.05.2014 18:12:31
|
|
|
| pohmakas, kirjutas: |
| El-Fuego kirjutas: |
| Maku.A kirjutas: |
El-Fuego, Kuidas see asi esineb muidu sul, igas linnas tööpakkumised puuduvad või ainult konkreetses linnas? Sest eile mängides panin tähele,et osadesse linnadesse tühjalt saabudes tuleb alla musta kasti väike teatis, et siin linnas on 2 vaba tööd pakkuda. Pole ise veel peale sattunud, et tööd pole ja huvitabki see asi, et kas tõesti teised mängijad võivad linna töödest tühjaks pumbata. |
Lõin profiili tegin näidistöö ja rohkem midagi teha ei saanudki. Isegi sõitma ei lasknud. |
Map modid tekitavad sellist probleemi, niiet võta oma kahtlased modid maha. |
Endal on ka mp-s, et kaovad ära aga siis aitab ainul, et sõidan hoovile, võtan töö ja nii kaks või kolm korda järjest. Ning siis on kõik jälle ok ja saad menüüst valida.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
06.05.2014 18:23:25
|
|
|
| Täiesti puhas mäng oli. Nüüd sain auto ostetud, mingi hetk siis katsetan mitmikmängu.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rainisk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.10.2005
|
06.05.2014 18:42:05
|
|
|
Ilmselt pean ma ka endale isikliku auto ostma, kuna hiljuti formati käigus kadusid save gameid
_________________ ( -_・) ︻デ═一 ▸ |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kratt1123
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2007
|
06.05.2014 19:44:35
|
|
|
| Kuidas te MP modid tööle saate.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
06.05.2014 20:10:09
|
|
|
| Täiesti karva turri ajab see AI kõigepealt kihutas ees mingi väike sõiduauto mis mööda ei lasknud ja mingil x ajahetkel tõmbas järsult ees pidurid peale ja sina seal taga tee siis mis heaks arvad. Teine situatsioon oli kui tegin vasakpööret. Kuna tegin valearvestuse pidin natuke tagurdama, et asi õigeks saada. Kuid selle asemel, et mul lasta manööver ära teha tuiskas teine sõiduauto lambist sisse. Kuigi oleks pidanud manöövreid märkama. 400 läks nagu niuhti " avarii " tekitamise eest. Samas olen mõelnud, et võiks olla kontrollkaalumised ja ka politsei mis sind võib x hetkel peatada kontrollimiseks. Lisaks kindlasti vürtsi juurde asjale.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|