Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  LG G2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2014 23:24:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kahjuks peale pikka otsimist tehase kontakti ei saanud et neile otse pisut selga karata.

Support vastas mulle enne KitKat'i, et järgmise tarkvaraversiooniga on mure lahendatud; kas ei ole?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2014 12:53:01 vasta tsitaadiga

No ei ole kuskilt otsast. KitKat peal ja Factory reset ka tehtud.
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2014 21:48:58 vasta tsitaadiga

KitKat ei muutnud midagi kahjuks jah selle koha pealt thumbs_down.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
conx
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2014 09:09:25 vasta tsitaadiga

aks kirjutas:
Suhteliselt vaikne teema mis ühe variandina viitab heale telefonile.
Mina olen igatahes väga rahul. thumbs_up.gif

Et jah, hetkel kõik töötab mis vaja ja ainuke asi mis veel ootaks oleks see "knock code". (lubati ju aprillis)...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2014 19:18:40 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
KitKat ei muutnud midagi kahjuks jah selle koha pealt thumbs_down.gif


icon_lol.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2014 18:32:44 vasta tsitaadiga

Täna tuli mingi update välja äkki aitab. icon_idea.gif
Ei uurinud mis teeb lasin kohe peale.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2014 19:33:23 vasta tsitaadiga

Juba proovisin ja ei aita. Kusjuures oli mingi App Update kirjas lihtsalt ja kõik icon_confused.gif
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2014 22:56:24 vasta tsitaadiga

Sellega tuli "knock code" lisa turvalisuse (lukustamine) alla.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2014 23:54:36 vasta tsitaadiga

Kusjuures pole siiani olnud aega sorada telefonis et uuenduse mäju näha, kiiruga sirvisin 10 sekundit ja ei enamat.
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
conx
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2014 10:55:04 vasta tsitaadiga

conx kirjutas:
aks kirjutas:
Suhteliselt vaikne teema mis ühe variandina viitab heale telefonile.
Mina olen igatahes väga rahul. thumbs_up.gif

Et jah, hetkel kõik töötab mis vaja ja ainuke asi mis veel ootaks oleks see "knock code". (lubati ju aprillis)...

Nu tehtigi, nagu lubatud icon_smile.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Boot
HV kasutaja


liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2014 12:16:02 vasta tsitaadiga

knock code töötab päris hästi icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2014 22:49:13 vasta tsitaadiga

Mul on määratud 1 alla vasakule ja 1 alla paremale avamine. Samas kui vajutan "ruudu" sees üles vasakule ja üles paremale, siis avab samuti. Õige järjekord peab olema, aga mitte õige koht sektoris? icon_eek.gif


Lisaks on nõme see, et knock-code sisestamiseks peab ekraani enne äratama ja siis saab alles sisetada thumbs_down.gif
Youtubes on muidugi videosid, kus ei äratata ja pimedal ekraanil omad koputused tehes avaneb ekraan ilusti otse desktopi
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
conx
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2014 08:42:44 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Mul on määratud 1 alla vasakule ja 1 alla paremale avamine. Samas kui vajutan "ruudu" sees üles vasakule ja üles paremale, siis avab samuti. Õige järjekord peab olema, aga mitte õige koht sektoris? icon_eek.gif
Lisaks on nõme see, et knock-code sisestamiseks peab ekraani enne äratama ja siis saab alles sisetada thumbs_down.gif
Youtubes on muidugi videosid, kus ei äratata ja pimedal ekraanil omad koputused tehes avaneb ekraan ilusti otse desktopi

Minul töötab see pimedal ekraanil. Tegin omad koodid vasakus tulbas, aga töötavad ka paremal servas...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Boot
HV kasutaja


liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2014 11:02:15 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Mul on määratud 1 alla vasakule ja 1 alla paremale avamine. Samas kui vajutan "ruudu" sees üles vasakule ja üles paremale, siis avab samuti. Õige järjekord peab olema, aga mitte õige koht sektoris? icon_eek.gif


Lisaks on nõme see, et knock-code sisestamiseks peab ekraani enne äratama ja siis saab alles sisetada thumbs_down.gif
Youtubes on muidugi videosid, kus ei äratata ja pimedal ekraanil omad koputused tehes avaneb ekraan ilusti otse desktopi

Töötab väga hästi ilma ekraani sisselülitamiseta.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2014 13:17:15 vasta tsitaadiga

Knock code on ülikõva.
Kas kellelgi veel käitub LG G2 GPS imelikult, autoga sõites ei suuda korrektset kiirust kuvada. Näiteks kui sõidan spidoka järgi püsikiiruhoidjaga 95, siis GPS vahetab iga paari sekundi tagant kiirust 88-93, ometigi auto sõidab täiesti sirgel teel sujuvalt.
Väikeste kiiruste juures sellist jama ei ole, näiteks sportstrackeriga vaikselt sörkides hoiab ilusti ühtlast kiirust 7-8 km/h

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2014 13:43:41 vasta tsitaadiga

Kusjuures 4.2 peal tundus GPS olema küll väheke stabiilsem kiiruse näitamise koha pealt jah.
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2014 13:45:54 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
...
Kas kellelgi veel käitub LG G2 GPS imelikult, autoga sõites ei suuda korrektset kiirust kuvada. Näiteks kui sõidan spidoka järgi püsikiiruhoidjaga 95, siis GPS vahetab iga paari sekundi tagant kiirust 88-93, ometigi auto sõidab täiesti sirgel teel sujuvalt.
Väikeste kiiruste juures sellist jama ei ole, näiteks sportstrackeriga vaikselt sörkides hoiab ilusti ühtlast kiirust 7-8 km/h


Olen sama täheldanud. Eriti lahe on siis kui kiiruskaamera läheneb ja gps trikitab. icon_smile.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2014 22:12:32 vasta tsitaadiga

Boot kirjutas:
olafsand kirjutas:
Mul on määratud 1 alla vasakule ja 1 alla paremale avamine. Samas kui vajutan "ruudu" sees üles vasakule ja üles paremale, siis avab samuti. Õige järjekord peab olema, aga mitte õige koht sektoris? icon_eek.gif


Lisaks on nõme see, et knock-code sisestamiseks peab ekraani enne äratama ja siis saab alles sisetada thumbs_down.gif
Youtubes on muidugi videosid, kus ei äratata ja pimedal ekraanil omad koputused tehes avaneb ekraan ilusti otse desktopi

Töötab väga hästi ilma ekraani sisselülitamiseta.


Mis jama mul siis on huvitav. Ma võin oma "koodi" toksida palju tahan, midagi ei juhtu. Kui nüüd 2x koputusega ekraani äratan, siis on ruut, aga mitte pidevjoontega vaid ainult nurkadega ja selle ala sees siis omakorda koputan koodi, et ekraan lahti lukustada icon_neutral.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2014 00:45:18 vasta tsitaadiga

Minu telefon läheb siis vist remonti, täna täiesti lampi hakkas mingi vilin kuularis kostuma kõne ajal. Eile ja ka täna hommikul oli kõik veel korras. Hommikuse ja vilinaga kõne vahepealse aja seisis telefon lihtsalt laual ilma et isegi mõni muu elektrooniline seade oleks lähedal olnud. Läpakas oli aga kaugus oma 30cm. Lasen aku täitsa tühjaks ja kui siis ka miskit ei muutu siis läheb remonti, samas kahtlustan kuidagi seda viimast update kuna seal oli peale Knock Code veel ka mingi teine rakendus.
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2014 01:05:59 vasta tsitaadiga

mazdagti, enne ikka factory reset ja kui see ka ei aita, siis vii remonti. Seda minu soovitatud asja nagunii tehakse esimesena garantiis.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2014 19:31:22 vasta tsitaadiga

Peale KitKat update tegin aga eks kopin kõik arvutisse ümber ja ehk teengi ära uuesti. See isend ju ei küsi vaid teeb default ka kaustad tühjaks erinevalt Motorola XT910 isendist icon_evil.gif

EDIT: Probleem nagu selgus oli hoopis EMT poolne seekord. Poja Motorola ja tuttava pere 2 telefoni olid sama probleemi vaeguses. Kusjuures poole kõne pealt tuttavaga kadus probleem icon_eek.gif

_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2014 12:44:55 vasta tsitaadiga

HD kõned tulevad ..
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2014 20:27:10 vasta tsitaadiga

Kusjuures käib minul see jama nagu vool, vaheldumisi icon_rolleyes.gif Ootan EMT tehnikaposite muinasjutte taaskord icon_lol.gif
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
conx
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2014 08:09:49 vasta tsitaadiga

Kummaline kala on tekkinud - tele2 nr-le helistades emt võrgust ei anna teada kui nr on kinni jne. Lihtsalt kutsub kuni jääb vait. Teiste telefonidega proovides teatab ilusti, et nr on kinni jne. See ei saa ju telefonist tulla - pigem miski võrgu kala?

avax kirjutas:
HD kõned tulevad ..

Alguses nats ehmatas ära, kõne kvaliteet oli ikka väga harjumatu...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2014 14:47:49 vasta tsitaadiga

Telefon tiksus nagu ikka, dataga netis, kui ühel hetkel leht timeoutis ja vaatasin, et H on kadunud. Sisse-välja data lükkamine ei aidanud, tegin restardi. Nüüd ei taha üldse tele2 ühendada ära, networki all on kõik pakkujad olemas ja manuaalselt ei automaatselt ei saa ligi networkile. Mis kala on?
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2014 15:36:10 vasta tsitaadiga

Metsjeesus, arve maksmata?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2014 18:19:21 vasta tsitaadiga

Hea küsimus jah, aastaid olnud yhe paketi peal (kiirus oli piiramata) ja seetõttu ei kippunudki vahetama, sest praegu kõik paketid piiratud. nüüd aga tele2 muutis vägisi mind mingiks nuti paketiks. Võibolla sealt ongi mingi kala siis...peab uurima.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2014 14:01:43 vasta tsitaadiga

conx kirjutas:
Kummaline kala on tekkinud - tele2 nr-le helistades emt võrgust ei anna teada kui nr on kinni jne. Lihtsalt kutsub kuni jääb vait. Teiste telefonidega proovides teatab ilusti, et nr on kinni jne. See ei saa ju telefonist tulla - pigem miski võrgu kala?

avax kirjutas:
HD kõned tulevad ..

Alguses nats ehmatas ära, kõne kvaliteet oli ikka väga harjumatu...


Kui nüüd EMT lehelt õieti välja lugesin siis G2 ei toeta HD kõnesid icon_rolleyes.gif Või siis EMT võrku ei sobi G2 icon_confused.gif

_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2014 14:17:11 vasta tsitaadiga

mazdagti kirjutas:
conx kirjutas:
Kummaline kala on tekkinud - tele2 nr-le helistades emt võrgust ei anna teada kui nr on kinni jne. Lihtsalt kutsub kuni jääb vait. Teiste telefonidega proovides teatab ilusti, et nr on kinni jne. See ei saa ju telefonist tulla - pigem miski võrgu kala?

avax kirjutas:
HD kõned tulevad ..

Alguses nats ehmatas ära, kõne kvaliteet oli ikka väga harjumatu...


Kui nüüd EMT lehelt õieti välja lugesin siis G2 ei toeta HD kõnesid icon_rolleyes.gif Või siis EMT võrku ei sobi G2 icon_confused.gif


... ja kui minna e-poodi, valida G2 ja vaadata sealt andmeid, siis selle järgi justkui toetab icon_rolleyes.gif Ega nad vist ise ka täpselt ei tea.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
conx
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2014 22:39:44 vasta tsitaadiga

Väga hästi toetab, peab olema 3g-s, emt võrgus ja teisel poolel sama võimekas föön. Ja heli on ikka väga hea...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2014 09:34:05 vasta tsitaadiga

Seepärast siis tavaline kõne sitaks ongi muutunud icon_evil.gif
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2014 11:50:09 vasta tsitaadiga

conx kirjutas:
olafsand kirjutas:
Mul on määratud 1 alla vasakule ja 1 alla paremale avamine. Samas kui vajutan "ruudu" sees üles vasakule ja üles paremale, siis avab samuti. Õige järjekord peab olema, aga mitte õige koht sektoris? icon_eek.gif
Lisaks on nõme see, et knock-code sisestamiseks peab ekraani enne äratama ja siis saab alles sisetada thumbs_down.gif
Youtubes on muidugi videosid, kus ei äratata ja pimedal ekraanil omad koputused tehes avaneb ekraan ilusti otse desktopi

Minul töötab see pimedal ekraanil. Tegin omad koodid vasakus tulbas, aga töötavad ka paremal servas...


Väidetavalt: ...Koputus töötab ekraani kõikidel osadel, seega on telefoni lihtne ja mugav avada ka ühe käega.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristjan P
HV vaatleja

liitunud: 12.05.2014




sõnum 12.05.2014 10:47:53 vasta tsitaadiga

Ekraan läks katki kukkudes, kukkus küljele.. icon_sad.gif Kas keegi oskab öelda, et mida ma peaksin ostma, et vahetada selle välja, või soovitada vahetajat?
Helistasin paari remondi büroosse, seal pandi küll mingi ulme hinnad (210-230€)

Nimelt tundub, et ekraan on ise korras, töötab, on puutetundlik. Kuid see osa mis displeib pilti on vigane, pilt on veidi ähmasem ja hallikad jooned on ekraanil, kuid nendest on läbi näha. Iseenesest telefoni saab kasutada.
Mida ma peaksin ostma, kas Digitizer või LCD display?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2014 11:10:19 vasta tsitaadiga

PS saadetud seoses ekraanivahetusega thumbs_up.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raadio13
HV kasutaja
raadio13

liitunud: 18.02.2008




sõnum 14.05.2014 18:44:13 vasta tsitaadiga

sama lugu siin läks ekraan katki.Otsin vahetajat
_________________
eestimaa tuleb täita lasetaga
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2014 01:50:27 vasta tsitaadiga

Ja taaskord PS thumbs_up.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2014 11:34:44 vasta tsitaadiga

Kas ma olen ainuke kellele tundub et selle seadme raadio on lihtsalt selleks et on mitte aga kasutamiseks? Olude sunnil peans seda esimest korda hetkel kasutama ja juba tunnen telefoni laetud muusikast puudust kuna raadio vaid ragiseb enamjaolt, hetkel pealinnas ja ikka ragin. Mulle kui tavalisest nõudlikumale audiofanatile on see ikka tõsine piin.
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2014 12:26:53 vasta tsitaadiga

Väga imelik, Ise asun jürist väljas, pajupea kandis ja skyplus, uuno, spin, energy, dfm ja power ilma mingise probleemita funktsioneerivad, isegi garaazis olles.
Klappidega mingi seos äkki ?
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2014 17:17:55 vasta tsitaadiga

Ma kasutan raadiot vaid liikudes, see seik oli marsas. Aga eks proovib selle muude klappidega ka millalgi järgi.
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2014 14:38:14 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on üleliigset tehase peakomplekti (need valged lapikud)? Hullult meeldisid need, aga enda omad muutusid lambist tummaks. Äkki saab kellegagi kaubale?
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2014 19:05:04 vasta tsitaadiga

Palju pakud?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2014 19:22:36 vasta tsitaadiga

mazdagti kirjutas:
Kas ma olen ainuke kellele tundub et selle seadme raadio on lihtsalt selleks et on mitte aga kasutamiseks? Olude sunnil peans seda esimest korda hetkel kasutama ja juba tunnen telefoni laetud muusikast puudust kuna raadio vaid ragiseb enamjaolt, hetkel pealinnas ja ikka ragin. Mulle kui tavalisest nõudlikumale audiofanatile on see ikka tõsine piin.


Ise kasutan cloudy flex romi ja raadio küll ei ragise. Eestis pole testind aga Soomes töötab igati hästi.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2014 09:21:54 vasta tsitaadiga

Nii. Viimase kuuga on arenenud ekraanidefekt.
Telefoni soojenedes (60+) tekib vasakule küljele piklik ja märkimisväärne kollane laik.. ütleks, et "bonding agent" probleem, sest varasemalt sai telefoni köetud korralikult ja muret ei olnud.
Kummal küljel cpu peaks asetsema?

Mul on hirm seda garantiisse viia, sest need lood operaatorite ükskõiksusest ja kliendi süüks ajamisest on päris hirmsad.. eriti, kui aparaat on 400.- letihinnaga ostetud.
oh well.. kindlasti on root! süüdi. Ma vean kihla, et vastus on midagi sellelaadset.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2014 11:49:52 vasta tsitaadiga

Mario. kirjutas:
Nii. Viimase kuuga on arenenud ekraanidefekt.
Telefoni soojenedes (60+) tekib vasakule küljele piklik ja märkimisväärne kollane laik.. ütleks, et "bonding agent" probleem, sest varasemalt sai telefoni köetud korralikult ja muret ei olnud.
Kummal küljel cpu peaks asetsema?

Mul on hirm seda garantiisse viia, sest need lood operaatorite ükskõiksusest ja kliendi süüks ajamisest on päris hirmsad.. eriti, kui aparaat on 400.- letihinnaga ostetud.
oh well.. kindlasti on root! süüdi. Ma vean kihla, et vastus on midagi sellelaadset.


Operaatori juurde ei peagi minea. Mine otse http://mttc.lt/ee/Telefonide_garantiiremont
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2014 11:54:06 vasta tsitaadiga

Mul on kergem EMT kätte anda, kui hakata sinna ronima. Vahet vist ei ole.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2014 11:59:09 vasta tsitaadiga

No siis pääseksid operaatori ükskõiksusest.
Aga vahet pole jah. Operaator seda asja ei otsusta, kuigi ajakirjanduse vahendusel võib selline mulje jääda.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2014 12:06:57 vasta tsitaadiga

Mario. kirjutas:
Mul on kergem EMT kätte anda, kui hakata sinna ronima. Vahet vist ei ole.


Vahe võib olla protsessi ajalises pikkuses:
- Operaatori käest hoolduse kätte jõudmine: 1-2 päeva
- Hooldusest tagasi operaatori kätte jõudmine: 1-2 päeva

Teoreetiliselt võib tulla 3 - 4 lisapäeva, halbade asjaolude kokkulangemisel.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2014 17:45:02 vasta tsitaadiga

Siinkohal ei saa mainimata jätta seda, et EMT ärikliendina iPhone omades anti remondisoleku ajaks uus iPhone kasutada.
Kui selgus, et mingi garantiiprobleem siis kutsuti uue telefoni järgi. Anti tutikas vastu ja paari nädala möödudes helistati ja uuriti kas kõik on tip-top.
Meeldivamat kogemust pole olnud. thumbs_up.gif

PS. Mitte, et G2 midagi viga oleks. Väga rahul ka selle telefoniga.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2014 18:32:07 vasta tsitaadiga

EMT pakkus ilusti asendustelefoni ka erakliendile.
Kuid nalja ka.. tegin siis cwm reset'i, aga ju cache jäi tühjendamata ning kõik sammud ei läinud läbi ja telefon jäi bootloop'ima. icon_lol.gif Ei jõudnud enam fixida, sest teenindaja tahtis telefoni. Vaatame, kas tehnikud mõikavad, kuidas nüüd ekraani diagnoosida. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raadio13
HV kasutaja
raadio13

liitunud: 18.02.2008




sõnum 29.05.2014 23:50:41 vasta tsitaadiga

kas kellelgi probleemi err on vaadata hakib kogu aeg mull
_________________
eestimaa tuleb täita lasetaga
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  LG G2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.