|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
26.04.2014 23:24:23
|
|
|
| tsitaat: |
Kahjuks peale pikka otsimist tehase kontakti ei saanud et neile otse pisut selga karata.
|
Support vastas mulle enne KitKat'i, et järgmise tarkvaraversiooniga on mure lahendatud; kas ei ole?
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
27.04.2014 12:53:01
|
|
|
No ei ole kuskilt otsast. KitKat peal ja Factory reset ka tehtud.
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
27.04.2014 21:48:58
|
|
|
KitKat ei muutnud midagi kahjuks jah selle koha pealt
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
conx
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2002
|
28.04.2014 09:09:25
|
|
|
| aks kirjutas: |
Suhteliselt vaikne teema mis ühe variandina viitab heale telefonile.
Mina olen igatahes väga rahul.  |
Et jah, hetkel kõik töötab mis vaja ja ainuke asi mis veel ootaks oleks see "knock code". (lubati ju aprillis)...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
28.04.2014 19:18:40
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
KitKat ei muutnud midagi kahjuks jah selle koha pealt  |
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
30.04.2014 18:32:44
|
|
|
Täna tuli mingi update välja äkki aitab.
Ei uurinud mis teeb lasin kohe peale.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
30.04.2014 19:33:23
|
|
|
Juba proovisin ja ei aita. Kusjuures oli mingi App Update kirjas lihtsalt ja kõik
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
30.04.2014 22:56:24
|
|
|
| Sellega tuli "knock code" lisa turvalisuse (lukustamine) alla.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
30.04.2014 23:54:36
|
|
|
Kusjuures pole siiani olnud aega sorada telefonis et uuenduse mäju näha, kiiruga sirvisin 10 sekundit ja ei enamat.
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
conx
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2002
|
01.05.2014 10:55:04
|
|
|
| conx kirjutas: |
| aks kirjutas: |
Suhteliselt vaikne teema mis ühe variandina viitab heale telefonile.
Mina olen igatahes väga rahul.  |
Et jah, hetkel kõik töötab mis vaja ja ainuke asi mis veel ootaks oleks see "knock code". (lubati ju aprillis)... |
Nu tehtigi, nagu lubatud
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Boot
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2001
|
01.05.2014 12:16:02
|
|
|
knock code töötab päris hästi
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
01.05.2014 22:49:13
|
|
|
Mul on määratud 1 alla vasakule ja 1 alla paremale avamine. Samas kui vajutan "ruudu" sees üles vasakule ja üles paremale, siis avab samuti. Õige järjekord peab olema, aga mitte õige koht sektoris?
Lisaks on nõme see, et knock-code sisestamiseks peab ekraani enne äratama ja siis saab alles sisetada
Youtubes on muidugi videosid, kus ei äratata ja pimedal ekraanil omad koputused tehes avaneb ekraan ilusti otse desktopi
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
conx
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2002
|
02.05.2014 08:42:44
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
Mul on määratud 1 alla vasakule ja 1 alla paremale avamine. Samas kui vajutan "ruudu" sees üles vasakule ja üles paremale, siis avab samuti. Õige järjekord peab olema, aga mitte õige koht sektoris?
Lisaks on nõme see, et knock-code sisestamiseks peab ekraani enne äratama ja siis saab alles sisetada
Youtubes on muidugi videosid, kus ei äratata ja pimedal ekraanil omad koputused tehes avaneb ekraan ilusti otse desktopi |
Minul töötab see pimedal ekraanil. Tegin omad koodid vasakus tulbas, aga töötavad ka paremal servas...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Boot
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2001
|
02.05.2014 11:02:15
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
Mul on määratud 1 alla vasakule ja 1 alla paremale avamine. Samas kui vajutan "ruudu" sees üles vasakule ja üles paremale, siis avab samuti. Õige järjekord peab olema, aga mitte õige koht sektoris?
Lisaks on nõme see, et knock-code sisestamiseks peab ekraani enne äratama ja siis saab alles sisetada
Youtubes on muidugi videosid, kus ei äratata ja pimedal ekraanil omad koputused tehes avaneb ekraan ilusti otse desktopi |
Töötab väga hästi ilma ekraani sisselülitamiseta.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
02.05.2014 13:17:15
|
|
|
Knock code on ülikõva.
Kas kellelgi veel käitub LG G2 GPS imelikult, autoga sõites ei suuda korrektset kiirust kuvada. Näiteks kui sõidan spidoka järgi püsikiiruhoidjaga 95, siis GPS vahetab iga paari sekundi tagant kiirust 88-93, ometigi auto sõidab täiesti sirgel teel sujuvalt.
Väikeste kiiruste juures sellist jama ei ole, näiteks sportstrackeriga vaikselt sörkides hoiab ilusti ühtlast kiirust 7-8 km/h
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
02.05.2014 13:43:41
|
|
|
Kusjuures 4.2 peal tundus GPS olema küll väheke stabiilsem kiiruse näitamise koha pealt jah.
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
02.05.2014 13:45:54
|
|
|
| dex kirjutas: |
...
Kas kellelgi veel käitub LG G2 GPS imelikult, autoga sõites ei suuda korrektset kiirust kuvada. Näiteks kui sõidan spidoka järgi püsikiiruhoidjaga 95, siis GPS vahetab iga paari sekundi tagant kiirust 88-93, ometigi auto sõidab täiesti sirgel teel sujuvalt.
Väikeste kiiruste juures sellist jama ei ole, näiteks sportstrackeriga vaikselt sörkides hoiab ilusti ühtlast kiirust 7-8 km/h |
Olen sama täheldanud. Eriti lahe on siis kui kiiruskaamera läheneb ja gps trikitab.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
02.05.2014 22:12:32
|
|
|
| Boot kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
Mul on määratud 1 alla vasakule ja 1 alla paremale avamine. Samas kui vajutan "ruudu" sees üles vasakule ja üles paremale, siis avab samuti. Õige järjekord peab olema, aga mitte õige koht sektoris?
Lisaks on nõme see, et knock-code sisestamiseks peab ekraani enne äratama ja siis saab alles sisetada
Youtubes on muidugi videosid, kus ei äratata ja pimedal ekraanil omad koputused tehes avaneb ekraan ilusti otse desktopi |
Töötab väga hästi ilma ekraani sisselülitamiseta. |
Mis jama mul siis on huvitav. Ma võin oma "koodi" toksida palju tahan, midagi ei juhtu. Kui nüüd 2x koputusega ekraani äratan, siis on ruut, aga mitte pidevjoontega vaid ainult nurkadega ja selle ala sees siis omakorda koputan koodi, et ekraan lahti lukustada
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
03.05.2014 00:45:18
|
|
|
Minu telefon läheb siis vist remonti, täna täiesti lampi hakkas mingi vilin kuularis kostuma kõne ajal. Eile ja ka täna hommikul oli kõik veel korras. Hommikuse ja vilinaga kõne vahepealse aja seisis telefon lihtsalt laual ilma et isegi mõni muu elektrooniline seade oleks lähedal olnud. Läpakas oli aga kaugus oma 30cm. Lasen aku täitsa tühjaks ja kui siis ka miskit ei muutu siis läheb remonti, samas kahtlustan kuidagi seda viimast update kuna seal oli peale Knock Code veel ka mingi teine rakendus.
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
03.05.2014 01:05:59
|
|
|
| mazdagti, enne ikka factory reset ja kui see ka ei aita, siis vii remonti. Seda minu soovitatud asja nagunii tehakse esimesena garantiis.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
03.05.2014 19:31:22
|
|
|
Peale KitKat update tegin aga eks kopin kõik arvutisse ümber ja ehk teengi ära uuesti. See isend ju ei küsi vaid teeb default ka kaustad tühjaks erinevalt Motorola XT910 isendist
EDIT: Probleem nagu selgus oli hoopis EMT poolne seekord. Poja Motorola ja tuttava pere 2 telefoni olid sama probleemi vaeguses. Kusjuures poole kõne pealt tuttavaga kadus probleem
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avax
HV Guru

liitunud: 10.10.2005
|
05.05.2014 12:44:55
|
|
|
| HD kõned tulevad ..
|
|
| Kommentaarid: 271 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
213 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
05.05.2014 20:27:10
|
|
|
Kusjuures käib minul see jama nagu vool, vaheldumisi Ootan EMT tehnikaposite muinasjutte taaskord
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
conx
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2002
|
06.05.2014 08:09:49
|
|
|
Kummaline kala on tekkinud - tele2 nr-le helistades emt võrgust ei anna teada kui nr on kinni jne. Lihtsalt kutsub kuni jääb vait. Teiste telefonidega proovides teatab ilusti, et nr on kinni jne. See ei saa ju telefonist tulla - pigem miski võrgu kala?
| avax kirjutas: |
| HD kõned tulevad .. |
Alguses nats ehmatas ära, kõne kvaliteet oli ikka väga harjumatu...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
06.05.2014 14:47:49
|
|
|
Telefon tiksus nagu ikka, dataga netis, kui ühel hetkel leht timeoutis ja vaatasin, et H on kadunud. Sisse-välja data lükkamine ei aidanud, tegin restardi. Nüüd ei taha üldse tele2 ühendada ära, networki all on kõik pakkujad olemas ja manuaalselt ei automaatselt ei saa ligi networkile. Mis kala on?
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
06.05.2014 18:19:21
|
|
|
Hea küsimus jah, aastaid olnud yhe paketi peal (kiirus oli piiramata) ja seetõttu ei kippunudki vahetama, sest praegu kõik paketid piiratud. nüüd aga tele2 muutis vägisi mind mingiks nuti paketiks. Võibolla sealt ongi mingi kala siis...peab uurima.
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
07.05.2014 14:01:43
|
|
|
| conx kirjutas: |
Kummaline kala on tekkinud - tele2 nr-le helistades emt võrgust ei anna teada kui nr on kinni jne. Lihtsalt kutsub kuni jääb vait. Teiste telefonidega proovides teatab ilusti, et nr on kinni jne. See ei saa ju telefonist tulla - pigem miski võrgu kala?
| avax kirjutas: |
| HD kõned tulevad .. |
Alguses nats ehmatas ära, kõne kvaliteet oli ikka väga harjumatu... |
Kui nüüd EMT lehelt õieti välja lugesin siis G2 ei toeta HD kõnesid Või siis EMT võrku ei sobi G2
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
07.05.2014 14:17:11
|
|
|
| mazdagti kirjutas: |
| conx kirjutas: |
Kummaline kala on tekkinud - tele2 nr-le helistades emt võrgust ei anna teada kui nr on kinni jne. Lihtsalt kutsub kuni jääb vait. Teiste telefonidega proovides teatab ilusti, et nr on kinni jne. See ei saa ju telefonist tulla - pigem miski võrgu kala?
| avax kirjutas: |
| HD kõned tulevad .. |
Alguses nats ehmatas ära, kõne kvaliteet oli ikka väga harjumatu... |
Kui nüüd EMT lehelt õieti välja lugesin siis G2 ei toeta HD kõnesid Või siis EMT võrku ei sobi G2  |
... ja kui minna e-poodi, valida G2 ja vaadata sealt andmeid, siis selle järgi justkui toetab Ega nad vist ise ka täpselt ei tea.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
conx
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2002
|
07.05.2014 22:39:44
|
|
|
| Väga hästi toetab, peab olema 3g-s, emt võrgus ja teisel poolel sama võimekas föön. Ja heli on ikka väga hea...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
08.05.2014 09:34:05
|
|
|
Seepärast siis tavaline kõne sitaks ongi muutunud
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
10.05.2014 11:50:09
|
|
|
| conx kirjutas: |
| olafsand kirjutas: |
Mul on määratud 1 alla vasakule ja 1 alla paremale avamine. Samas kui vajutan "ruudu" sees üles vasakule ja üles paremale, siis avab samuti. Õige järjekord peab olema, aga mitte õige koht sektoris?
Lisaks on nõme see, et knock-code sisestamiseks peab ekraani enne äratama ja siis saab alles sisetada
Youtubes on muidugi videosid, kus ei äratata ja pimedal ekraanil omad koputused tehes avaneb ekraan ilusti otse desktopi |
Minul töötab see pimedal ekraanil. Tegin omad koodid vasakus tulbas, aga töötavad ka paremal servas... |
Väidetavalt: ...Koputus töötab ekraani kõikidel osadel, seega on telefoni lihtne ja mugav avada ka ühe käega.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristjan P
HV vaatleja
liitunud: 12.05.2014
|
12.05.2014 10:47:53
|
|
|
Ekraan läks katki kukkudes, kukkus küljele.. Kas keegi oskab öelda, et mida ma peaksin ostma, et vahetada selle välja, või soovitada vahetajat?
Helistasin paari remondi büroosse, seal pandi küll mingi ulme hinnad (210-230€)
Nimelt tundub, et ekraan on ise korras, töötab, on puutetundlik. Kuid see osa mis displeib pilti on vigane, pilt on veidi ähmasem ja hallikad jooned on ekraanil, kuid nendest on läbi näha. Iseenesest telefoni saab kasutada.
Mida ma peaksin ostma, kas Digitizer või LCD display?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
12.05.2014 11:10:19
|
|
|
PS saadetud seoses ekraanivahetusega
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raadio13
HV kasutaja

liitunud: 18.02.2008
|
14.05.2014 18:44:13
|
|
|
sama lugu siin läks ekraan katki.Otsin vahetajat
_________________ eestimaa tuleb täita lasetaga |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
15.05.2014 01:50:27
|
|
|
Ja taaskord PS
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
18.05.2014 11:34:44
|
|
|
Kas ma olen ainuke kellele tundub et selle seadme raadio on lihtsalt selleks et on mitte aga kasutamiseks? Olude sunnil peans seda esimest korda hetkel kasutama ja juba tunnen telefoni laetud muusikast puudust kuna raadio vaid ragiseb enamjaolt, hetkel pealinnas ja ikka ragin. Mulle kui tavalisest nõudlikumale audiofanatile on see ikka tõsine piin.
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
18.05.2014 12:26:53
|
|
|
Väga imelik, Ise asun jürist väljas, pajupea kandis ja skyplus, uuno, spin, energy, dfm ja power ilma mingise probleemita funktsioneerivad, isegi garaazis olles.
Klappidega mingi seos äkki ?
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
18.05.2014 17:17:55
|
|
|
Ma kasutan raadiot vaid liikudes, see seik oli marsas. Aga eks proovib selle muude klappidega ka millalgi järgi.
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ampsu
HV veteran

liitunud: 28.01.2010
|
24.05.2014 14:38:14
|
|
|
| Kas kellelgi on üleliigset tehase peakomplekti (need valged lapikud)? Hullult meeldisid need, aga enda omad muutusid lambist tummaks. Äkki saab kellegagi kaubale?
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
24.05.2014 19:05:04
|
|
|
| Palju pakud?
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
24.05.2014 19:22:36
|
|
|
| mazdagti kirjutas: |
| Kas ma olen ainuke kellele tundub et selle seadme raadio on lihtsalt selleks et on mitte aga kasutamiseks? Olude sunnil peans seda esimest korda hetkel kasutama ja juba tunnen telefoni laetud muusikast puudust kuna raadio vaid ragiseb enamjaolt, hetkel pealinnas ja ikka ragin. Mulle kui tavalisest nõudlikumale audiofanatile on see ikka tõsine piin. |
Ise kasutan cloudy flex romi ja raadio küll ei ragise. Eestis pole testind aga Soomes töötab igati hästi.
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
27.05.2014 09:21:54
|
|
|
Nii. Viimase kuuga on arenenud ekraanidefekt.
Telefoni soojenedes (60+) tekib vasakule küljele piklik ja märkimisväärne kollane laik.. ütleks, et "bonding agent" probleem, sest varasemalt sai telefoni köetud korralikult ja muret ei olnud.
Kummal küljel cpu peaks asetsema?
Mul on hirm seda garantiisse viia, sest need lood operaatorite ükskõiksusest ja kliendi süüks ajamisest on päris hirmsad.. eriti, kui aparaat on 400.- letihinnaga ostetud.
oh well.. kindlasti on root! süüdi. Ma vean kihla, et vastus on midagi sellelaadset.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
27.05.2014 11:49:52
|
|
|
| Mario. kirjutas: |
Nii. Viimase kuuga on arenenud ekraanidefekt.
Telefoni soojenedes (60+) tekib vasakule küljele piklik ja märkimisväärne kollane laik.. ütleks, et "bonding agent" probleem, sest varasemalt sai telefoni köetud korralikult ja muret ei olnud.
Kummal küljel cpu peaks asetsema?
Mul on hirm seda garantiisse viia, sest need lood operaatorite ükskõiksusest ja kliendi süüks ajamisest on päris hirmsad.. eriti, kui aparaat on 400.- letihinnaga ostetud.
oh well.. kindlasti on root! süüdi. Ma vean kihla, et vastus on midagi sellelaadset. |
Operaatori juurde ei peagi minea. Mine otse http://mttc.lt/ee/Telefonide_garantiiremont
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
27.05.2014 11:54:06
|
|
|
| Mul on kergem EMT kätte anda, kui hakata sinna ronima. Vahet vist ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
27.05.2014 11:59:09
|
|
|
No siis pääseksid operaatori ükskõiksusest.
Aga vahet pole jah. Operaator seda asja ei otsusta, kuigi ajakirjanduse vahendusel võib selline mulje jääda.
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
27.05.2014 12:06:57
|
|
|
| Mario. kirjutas: |
| Mul on kergem EMT kätte anda, kui hakata sinna ronima. Vahet vist ei ole. |
Vahe võib olla protsessi ajalises pikkuses:
- Operaatori käest hoolduse kätte jõudmine: 1-2 päeva
- Hooldusest tagasi operaatori kätte jõudmine: 1-2 päeva
Teoreetiliselt võib tulla 3 - 4 lisapäeva, halbade asjaolude kokkulangemisel.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aks
HV veteran

liitunud: 08.02.2002
|
27.05.2014 17:45:02
|
|
|
Siinkohal ei saa mainimata jätta seda, et EMT ärikliendina iPhone omades anti remondisoleku ajaks uus iPhone kasutada.
Kui selgus, et mingi garantiiprobleem siis kutsuti uue telefoni järgi. Anti tutikas vastu ja paari nädala möödudes helistati ja uuriti kas kõik on tip-top.
Meeldivamat kogemust pole olnud.
PS. Mitte, et G2 midagi viga oleks. Väga rahul ka selle telefoniga.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
29.05.2014 18:32:07
|
|
|
EMT pakkus ilusti asendustelefoni ka erakliendile.
Kuid nalja ka.. tegin siis cwm reset'i, aga ju cache jäi tühjendamata ning kõik sammud ei läinud läbi ja telefon jäi bootloop'ima. Ei jõudnud enam fixida, sest teenindaja tahtis telefoni. Vaatame, kas tehnikud mõikavad, kuidas nüüd ekraani diagnoosida.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raadio13
HV kasutaja

liitunud: 18.02.2008
|
29.05.2014 23:50:41
|
|
|
kas kellelgi probleemi err on vaadata hakib kogu aeg mull
_________________ eestimaa tuleb täita lasetaga |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|