Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Väärismetallid - kuld ja hõbe - SMI märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Nebulos
HV vaatleja
Nebulos

liitunud: 03.08.2007




sõnum 28.04.2014 22:29:20 Väärismetallid - kuld ja hõbe - SMI vasta tsitaadiga

Kui teadlikud olete väärismetallidest?

Kas kogute? On plaanis koguda?

Millist metalli tasuks üldse osta?

Arvamus, millega ise nõus olen

(pikk video)

Link

_________________
^^
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2014 22:37:10 vasta tsitaadiga

Päris hea info, tänud.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2014 21:17:55 vasta tsitaadiga

Kulla untsi hind:
aastal 1980 : 700 USD
aastal 2007: 700 USD
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2014 21:30:42 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Kulla untsi hind:
aastal 1980 : 700 USD
aastal 2007: 700 USD


yup, kuld on haigelt odav
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2014 21:40:18 vasta tsitaadiga

Ainult raud, alumiinium, malm, roostevaba teras, vask, tina. Pikalt ei hoia. Nii kui paar tonni/paarsada/paaskymmend kilo koos, myyn maha. Lihtne raha.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nebulos
HV vaatleja
Nebulos

liitunud: 03.08.2007




sõnum 29.04.2014 22:33:40 vasta tsitaadiga

ühe kullauntsi hind:

1964 $35
1989 $381
2014 $1350
2024 ???

andmed: http://www.kitco.com/

_________________
^^
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2014 22:38:38 vasta tsitaadiga

Nebulos kirjutas:
ühe kullauntsi hind:

1964 $35
1989 $381
2014 $1350
2024 ???

andmed: http://www.kitco.com/

Nagu öeldud, aastaid saab igasuguseid valida.
Kulla untsi hind:
aastal 1980 : 700 USD
aastal 2007: 700 USD
27 aasta peale 0-tootlus on piisav põhjus, miks soovitatakse investeerimisporfellis kulla osakaaluks 5-10%.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2014 22:46:05 vasta tsitaadiga

lühiajaliselt spekuleerida ikka kannatab ju thumbs_up.gif
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2014 22:48:42 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
lühiajaliselt spekuleerida ikka kannatab ju thumbs_up.gif

Mhmh, defineeri "lühiajaline".
1800-1900 USD tasemelt ostnud saavad kasumit veel vist päris kaua oodata..
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2014 23:06:10 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
flake kirjutas:
lühiajaliselt spekuleerida ikka kannatab ju thumbs_up.gif

Mhmh, defineeri "lühiajaline".
1800-1900 USD tasemelt ostnud saavad kasumit veel vist päris kaua oodata..


kes selles süüdi on siis?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2014 23:08:23 vasta tsitaadiga

bitCON kirjutas:
Spezz kirjutas:
flake kirjutas:
lühiajaliselt spekuleerida ikka kannatab ju thumbs_up.gif

Mhmh, defineeri "lühiajaline".
1800-1900 USD tasemelt ostnud saavad kasumit veel vist päris kaua oodata..


kes selles süüdi on siis?

Vot seda ma öelda ei tea. Lihtsalt üritan natuke jahutada, sest ise ei oleks valmis nii ebastabiilsesse asja investeerima.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2014 23:11:13 vasta tsitaadiga

no guts no glory
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nebulos
HV vaatleja
Nebulos

liitunud: 03.08.2007




sõnum 29.04.2014 23:11:40 vasta tsitaadiga

Ebastabiilne on dollar, kuld hoiab oma väärtust ja on teinud seda läbi aegade. Ühe kuld mündi eest saad täna poest sama palju asju, kui 10 aastat tagasi. Ainus mis muutunud on nende asjade hind dollarites.

Miks? Sest dollarit prinditakse koguaeg juurde. Niikaua, kui prinditakse dollarit juurde, tõusevad kõik hinnad, sealhulgas ka kulla hind.

Väärismetallid on parim kaitse inflatsiooni vastu.
Ei räägi investeerimisest ega suurte summade teenimisest, vaid oma raha väärtuse hoidmisest pikal perioodil.

_________________
^^
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2014 23:15:57 vasta tsitaadiga

YOLO generatsioon?
Ega ma vastu vaidle, videod seletavad asja põhjalikult lahti aga osaliselt on kahtlus, kas kuues samm on käes ja puudub ka info, kas filmis rääkijad on kuidagi seotud kullainvesteerimise firmade heaoluga. Üsna tõenäoliselt on vägagi seotud..

Nebulos kirjutas:
Ebastabiilne on dollar, kuld hoiab oma väärtust ja on teinud seda läbi aegade. Ühe kuld mündi eest saad täna poest sama palju asju, kui 10 aastat tagasi. Ainus mis muutunud on nende asjade hind dollarites.

Miks? Sest dollarit prinditakse koguaeg juurde. Niikaua, kui prinditakse dollarit juurde, tõusevad kõik hinnad, sealhulgas ka kulla hind.

Väärismetallid on parim kaitse inflatsiooni vastu.
Ei räägi investeerimisest ega suurte summade teenimisest, vaid oma raha väärtuse hoidmisest pikal perioodil.

Tahad öelda, et 1980 aastal ja 2007 aastal sai 10$ eest sama portsu kaupa poest? Unista edasi ...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2014 23:19:23 vasta tsitaadiga

Nebulos kirjutas:
Ebastabiilne on dollar, kuld hoiab oma väärtust ja on teinud seda läbi aegade. Ühe kuld mündi eest saad täna poest sama palju asju, kui 10 aastat tagasi. Ainus mis muutunud on nende asjade hind dollarites.

Miks? Sest dollarit prinditakse koguaeg juurde. Niikaua, kui prinditakse dollarit juurde, tõusevad kõik hinnad, sealhulgas ka kulla hind.

Väärismetallid on parim kaitse inflatsiooni vastu.
Ei räägi investeerimisest ega suurte summade teenimisest, vaid oma raha väärtuse hoidmisest pikal perioodil.


soovitus: ära hakka selle ignorantse trolliga vaidlema
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2014 23:25:27 vasta tsitaadiga

bitCON kirjutas:
Nebulos kirjutas:
Ebastabiilne on dollar, kuld hoiab oma väärtust ja on teinud seda läbi aegade. Ühe kuld mündi eest saad täna poest sama palju asju, kui 10 aastat tagasi. Ainus mis muutunud on nende asjade hind dollarites.

Miks? Sest dollarit prinditakse koguaeg juurde. Niikaua, kui prinditakse dollarit juurde, tõusevad kõik hinnad, sealhulgas ka kulla hind.

Väärismetallid on parim kaitse inflatsiooni vastu.
Ei räägi investeerimisest ega suurte summade teenimisest, vaid oma raha väärtuse hoidmisest pikal perioodil.


soovitus: ära hakka selle ignorantse trolliga vaidlema

No ma vähemalt üritan, et inimesed ei tormaks viimsepäevaootuses kogu raha eest kulda ostma icon_smile.gif
Toidab ainult kullaga kauplejaid(tavid.ee näiteks).
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2014 23:37:30 vasta tsitaadiga

kellele täpsemalt sa oma tarkust jagad? sinust targemad inimesed teavad paremini kuidas oma raha majandada ja sinust ignorantsematel ei ole anyway raha et investeerida.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2014 23:51:32 vasta tsitaadiga

Kellega sa nüüd vaidled, minu või Nebulos'ega?
Fakt on see, et kullauntsi hind oli 1980 ja 2007 aastal sama aga inflatsioon oli oma töö teinud.
On perioode, kus on kiired tõusud aga sellest hoolimata ei soovita investeerimiseksperdid kulla osakaalu portfellis liiga suureks ajada.
Millest ma mööda vaatan?
Oleksin õnnelik kui näitaksid investeerimisvõimalust, kus tootlus on garanteeritult inflatsioon + 5% (kiirlaenuärid jätame välja, teiste ikalduse pealet pole põhimõtteliselt nõus teenima).
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2014 23:55:44 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Kellega sa nüüd vaidled, minu või Nebulos'ega?
Fakt on see, et kullauntsi hind oli 1980 ja 2007 aastal sama aga inflatsioon oli oma töö teinud.
On perioode, kus on kiired tõusud aga sellest hoolimata ei soovita investeerimiseksperdid kulla osakaalu portfellis liiga suureks ajada.
Millest ma mööda vaatan?
Oleksin õnnelik kui näitaksid investeerimisvõimalust, kus tootlus on garanteeritult inflatsioon + 5% (kiirlaenuärid jätame välja, teiste ikalduse pealet pole põhimõtteliselt nõus teenima).


garanteeritud on ainult surm ja maksud
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2014 23:56:54 vasta tsitaadiga

bitCON kirjutas:
Spezz kirjutas:
Kellega sa nüüd vaidled, minu või Nebulos'ega?
Fakt on see, et kullauntsi hind oli 1980 ja 2007 aastal sama aga inflatsioon oli oma töö teinud.
On perioode, kus on kiired tõusud aga sellest hoolimata ei soovita investeerimiseksperdid kulla osakaalu portfellis liiga suureks ajada.
Millest ma mööda vaatan?
Oleksin õnnelik kui näitaksid investeerimisvõimalust, kus tootlus on garanteeritult inflatsioon + 5% (kiirlaenuärid jätame välja, teiste ikalduse pealet pole põhimõtteliselt nõus teenima).


garanteeritud on ainult surm ja maksud

Kuidas siis mina ignorantne troll olen kui vaadata aastanumbreid 1980 ja 2007?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2014 00:07:31 vasta tsitaadiga

Mida sa selle 1980/2007-ga öelda tahad siis?

Jah - kui ostsid 1980ndal aastal ja müüsid 2007-l aastal siis kaotasid ropult.

Sina järeldad sellest, et kuld on sitt investeering, mina aga kui epic potentsiaal hinnakasvuks on tulevikus

Peace?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2014 00:09:01 vasta tsitaadiga

Peace jah aga ignorantse trolli eest ootan vabandust. Kulda investeerimine ei ole absoluutselt asi, mida reklaamida. Eriti lühiajalie investeeringuna nagu keegi eespool pakkus.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2014 00:14:16 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Peace jah aga ignorantse trolli eest ootan vabandust. Kulda investeerimine ei ole absoluutselt asi, mida reklaamida. Eriti lühiajalie investeeringuna nagu keegi eespool pakkus.


ma olen arvamusel et kõik kulla "haterid" on ignorandid seega vabandama ei hakka.

ja troll oled kindlasti, kuna sinu esimene postitus siia teemasse oli juba troll-bait, teades mis see endaga kaasa toob.

2. postitus: "27 aasta peale 0-tootlus on piisav põhjus, miks soovitatakse investeerimisporfellis kulla osakaaluks 5-10%.
"
- naeruväärne lausa icon_biggrin.gif Nii sita investeeringu peale peaks 0% soovitama siis.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2014 00:16:08 vasta tsitaadiga

bitCON kirjutas:
Spezz kirjutas:
Peace jah aga ignorantse trolli eest ootan vabandust. Kulda investeerimine ei ole absoluutselt asi, mida reklaamida. Eriti lühiajalie investeeringuna nagu keegi eespool pakkus.


ma olen arvamusel et kõik kulla "haterid" on ignorandid seega vabandama ei hakka.

ja troll oled kindlasti, kuna sinu esimene postitus siia teemasse oli juba troll-bait, teades mis see endaga kaasa toob.

No mis seal siis ikka. Troll ma ei ole ja videote vaatamine neljanda osa juures. Kulla hater ma samuti pole - olen väga pikalt kaalunud mingi portsu soetamist aga kõikvõimalikud statistikad on seni andnud nõu seda mitte teha - investeeringuperioodiks olen arvestanud 30 aastat.
Ignorandid vist teemasse süvenemisega nii palju aega ei raiska?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2014 08:31:03 vasta tsitaadiga

Nebulos kirjutas:
Ebastabiilne on dollar, kuld hoiab oma väärtust ja on teinud seda läbi aegade. Ühe kuld mündi eest saad täna poest sama palju asju, kui 10 aastat tagasi. Ainus mis muutunud on nende asjade hind dollarites.

Miks? Sest dollarit prinditakse koguaeg juurde. Niikaua, kui prinditakse dollarit juurde, tõusevad kõik hinnad, sealhulgas ka kulla hind.

Väärismetallid on parim kaitse inflatsiooni vastu.
Ei räägi investeerimisest ega suurte summade teenimisest, vaid oma raha väärtuse hoidmisest pikal perioodil.
Lõpuks ometi ütles keegi selle välja! thumbs_up.gif
Sellegipoolest - raha pikaajaline säästmine on suhteliselt mõttetu. Raha peab liikuma ja omakorda kasumit teenima.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2014 08:50:13 vasta tsitaadiga

Kuna enne pole väärismetalliga kokku puutunud, siis täitsa praktiline küsimus - kust soovitate osta? Vaevalt on mõistlik seda Tavidis vms. kohas teha... Ja kas seda saab ka virtuaalselt osta võib peab füüsilisel kujul kulla koju tassima?
_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nebulos
HV vaatleja
Nebulos

liitunud: 03.08.2007




sõnum 30.04.2014 12:43:57 vasta tsitaadiga

saab virtuaalselt osta.. igatpidi saab osta.

aga soovitan ainult füüsilist kulda muretseda ja see ise kuhugi kindlasse kohta panna.

põhjus lihtne, need kes müüvad virtuaalselt, müüvad seda rohkem, kui neil endal füüsilist kulda reaalselt käes on.
kui ükspäev tahavad kõik seda korraga kätte saada, jääb keegi ilma.

seega, pead saama seda käega katsuda. pärast on turvalisi kohti, kus seda hoida piisavalt.

_________________
^^
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2014 12:53:39 vasta tsitaadiga

Nebulos kirjutas:
saab virtuaalselt osta.. igatpidi saab osta.

aga soovitan ainult füüsilist kulda muretseda ja see ise kuhugi kindlasse kohta panna.

põhjus lihtne, need kes müüvad virtuaalselt, müüvad seda rohkem, kui neil endal füüsilist kulda reaalselt käes on.
kui ükspäev tahavad kõik seda korraga kätte saada, jääb keegi ilma.

seega, pead saama seda käega katsuda. pärast on turvalisi kohti, kus seda hoida piisavalt.


paberkuld on täielik lollus, GLD jms, küll on aga kaevandajate aktsiad variant mida kaaluda lisaks füüsilisele.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2014 16:24:44 vasta tsitaadiga

Aga sel juhul, kust tasub osta?
_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nebulos
HV vaatleja
Nebulos

liitunud: 03.08.2007




sõnum 30.04.2014 18:53:58 vasta tsitaadiga

Kui ostate, peab olema usaldusväärne koht.
Eestis ei ole väga palju selliseid ametlikke firmasi, kes tegeleksid puhtalt investeerimis metalli müügiga.
Palju on igasuguseid mündi poode jms, kus müüakse numismaatilisi münte.
Ehk mündid, mis praegu on ülehinnatud, kuid tulevikus nende väärtus võib mitu korda tõusta! Kogumismündid.
Numismaatilise mündi ostu puhul on üks reegel.. Sa pead teadma nendest rohkem, kui see isik, kes sulle neid müüb.

Seetõttu ma ei oska rohkem neist midagi rääkida ja ise saan ainult investeerimismetalli soovitada.
Investeerimiskuld on puhas, igalpool sama väärtusega, lihtne. On vaja ainult usaldusväärset kohta, et sa ei saaks võlts kaupa.
Paraku hiina on väga suur võlts asjade tootja, sealhulgas ka võlts investeerimismetalli. Oht saada võlts toode on olemas.

Hetkel usaldusväärsed kohad, mida oskan välja tuua:

SMI - http://www.smartmetalinvest.com või http://smi.ee

Vast kõige uuem väärismetalli firma Eestis. Interneti pood. Transport koju kätte, või saad ise järgi minna.
Eesti omanikud. Kõige innovaatilisem, kuna peab olema, et turule siseneda. Ei ole putkat, kust osta.
Personaalne teenindus ja nõustamine. Suurtel kogustel personaalsed hinnad. Müüvad ja ostavad tagasi ka.
Saab tellida kõiki väärismetalle, ka plaatina. Hinnad muutuvad lehel automaatselt, börsi järgi.
Kontor: Viru väljak 2, Tallinn
Küsi rohkem infot: indrek@smartmetalinvest.com
----

Tavid - http://www.tavid.ee/

Tuntud valuuta punkt. On olemas mitu putkat kust osta. Müüvad ja ostavad tagasi ka. Lisaks ka interneti pood.
Eesti omanik. Kuna tegemist on ühe kõige tuntuma väärismetalli ettevõttega Eestis, on neil võimalus hindadega rohkem mängida.
Suur valik veebipoes. Hindu uuendatakse, kuid mitte väga tihti.
Kontor: Aia tn 5, 10111 Tallinn
Küsi rohkem infot: Skype: tavid.est | E-mail: tavid@tavid.ee
---

K.A.Rasmussen - http://www.investeerikulda.ee/

Üks väga suur välismaa ettevõte, kellel on veebipood Eestis. Usaldusväärne, kuna see on suur rahvusvaheline ettevõte.
Isiklik kogemus puudub. Hinnad ei uuene lehel väga tihti.
Kontor: Kadaka tee 36 , Tallinn
Küsi rohkem infot: info@investeerikulda.ee

_________________
^^
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2014 18:56:38 vasta tsitaadiga

Invention kirjutas:
Aga sel juhul, kust tasub osta?


Füüsilist? Tavidi hinnad on täiesti mõistlikud kui osta 100+grammiseid kange
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nebulos
HV vaatleja
Nebulos

liitunud: 03.08.2007




sõnum 30.04.2014 19:00:08 vasta tsitaadiga

midagi, mida saad käega katsuda icon_smile.gif

Üldiselt on investeerimistoodete juurdehindlus väga väike.
väärismetalli puhul veel eriti, kuna see on börsi kaup ja firmad ei saa ise hinda välja mõelda.
Seega need vahed erinevate firma poodide vahel peaksidki olema väikesed. Vähemalt väikeste koguste juures.
Eks oleneb, mis hinnaga keegi oma metalli tootjalt kätte saab ja mis kulud neil on.

_________________
^^
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2014 20:59:22 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
bitCON kirjutas:
Spezz kirjutas:
Kellega sa nüüd vaidled, minu või Nebulos'ega?
Fakt on see, et kullauntsi hind oli 1980 ja 2007 aastal sama aga inflatsioon oli oma töö teinud.
On perioode, kus on kiired tõusud aga sellest hoolimata ei soovita investeerimiseksperdid kulla osakaalu portfellis liiga suureks ajada.
Millest ma mööda vaatan?
Oleksin õnnelik kui näitaksid investeerimisvõimalust, kus tootlus on garanteeritult inflatsioon + 5% (kiirlaenuärid jätame välja, teiste ikalduse pealet pole põhimõtteliselt nõus teenima).


garanteeritud on ainult surm ja maksud

Kuidas siis mina ignorantne troll olen kui vaadata aastanumbreid 1980 ja 2007?


Milleks cherrypickida just need aastad?
Ma võin ka nii:
- aasta 1982 average 375$
- aasta 2012 average 1669$
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2014 21:02:18 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Spezz kirjutas:
bitCON kirjutas:
Spezz kirjutas:
Kellega sa nüüd vaidled, minu või Nebulos'ega?
Fakt on see, et kullauntsi hind oli 1980 ja 2007 aastal sama aga inflatsioon oli oma töö teinud.
On perioode, kus on kiired tõusud aga sellest hoolimata ei soovita investeerimiseksperdid kulla osakaalu portfellis liiga suureks ajada.
Millest ma mööda vaatan?
Oleksin õnnelik kui näitaksid investeerimisvõimalust, kus tootlus on garanteeritult inflatsioon + 5% (kiirlaenuärid jätame välja, teiste ikalduse pealet pole põhimõtteliselt nõus teenima).


garanteeritud on ainult surm ja maksud

Kuidas siis mina ignorantne troll olen kui vaadata aastanumbreid 1980 ja 2007?


Milleks cherrypickida just need aastad?
Ma võin ka nii:
- aasta 1982 average 375$
- aasta 2012 average 1669$

Sest see on suurepärane näide sellest, miks soovitatakse kulla maht investeerimisportfellis mitte väga suurena hoida.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2014 21:06:29 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Milleks cherrypickida just need aastad?


thats what trolls do
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2014 21:12:28 vasta tsitaadiga

bitCON kirjutas:
Killer85 kirjutas:
Milleks cherrypickida just need aastad?


thats what trolls do

Antud juhul oled troll sa ise.

EDIT: Peamine, mida öelda tahan on see, et ei saa käesoleva videosarja najal kõik mune ühte korvi panna(kulda investeerida).
See võib väga valusalt laksata. Mingi osana portfellist on tegu väga ok tootena pikemaajalises 30+ aastat plaanis.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2014 02:43:56 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Killer85 kirjutas:
Spezz kirjutas:
bitCON kirjutas:
Spezz kirjutas:
Kellega sa nüüd vaidled, minu või Nebulos'ega?
Fakt on see, et kullauntsi hind oli 1980 ja 2007 aastal sama aga inflatsioon oli oma töö teinud.
On perioode, kus on kiired tõusud aga sellest hoolimata ei soovita investeerimiseksperdid kulla osakaalu portfellis liiga suureks ajada.
Millest ma mööda vaatan?
Oleksin õnnelik kui näitaksid investeerimisvõimalust, kus tootlus on garanteeritult inflatsioon + 5% (kiirlaenuärid jätame välja, teiste ikalduse pealet pole põhimõtteliselt nõus teenima).


garanteeritud on ainult surm ja maksud

Kuidas siis mina ignorantne troll olen kui vaadata aastanumbreid 1980 ja 2007?


Milleks cherrypickida just need aastad?
Ma võin ka nii:
- aasta 1982 average 375$
- aasta 2012 average 1669$

Sest see on suurepärane näide sellest, miks soovitatakse kulla maht investeerimisportfellis mitte väga suurena hoida.


Lõppeks kehtib see iga varaklassi kohta.
Küll aga on tegu väga viletsa näitega. Miks on mingi random päeva 2007. aastast LondonFix rohkem mainimist väärt, kui praegune 1290 daala untsist?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2014 09:54:52 vasta tsitaadiga

Pensionisambaks on väärismetall igatahes mõistlikum kui meie praegune pensionisüsteem.
Erinevalt sellest rahast mille pank lihtsalt ära sööb või maha mängib jääb metall Sulle vähemalt alles.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nebulos
HV vaatleja
Nebulos

liitunud: 03.08.2007




sõnum 01.05.2014 11:52:20 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
bitCON kirjutas:
Killer85 kirjutas:
Milleks cherrypickida just need aastad?


thats what trolls do

Antud juhul oled troll sa ise.

EDIT: Peamine, mida öelda tahan on see, et ei saa käesoleva videosarja najal kõik mune ühte korvi panna(kulda investeerida).
See võib väga valusalt laksata. Mingi osana portfellist on tegu väga ok tootena pikemaajalises 30+ aastat plaanis.



võtame keskmise Eesti elaniku.. Soovitatav on säästa kuus ~ 10% sissetulekutest.
ütleme, et see teeb heal juhul 100€ kuus.. selle eest saaks umbes 2.5 grammi kulda.

mille vahel seda 100€ veel jagama hakata?

_________________
^^
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2014 12:12:40 vasta tsitaadiga

Nebulos kirjutas:
Spezz kirjutas:
bitCON kirjutas:
Killer85 kirjutas:
Milleks cherrypickida just need aastad?


thats what trolls do

Antud juhul oled troll sa ise.

EDIT: Peamine, mida öelda tahan on see, et ei saa käesoleva videosarja najal kõik mune ühte korvi panna(kulda investeerida).
See võib väga valusalt laksata. Mingi osana portfellist on tegu väga ok tootena pikemaajalises 30+ aastat plaanis.



võtame keskmise Eesti elaniku.. Soovitatav on säästa kuus ~ 10% sissetulekutest.
ütleme, et see teeb heal juhul 100€ kuus.. selle eest saaks umbes 2.5 grammi kulda.

mille vahel seda 100€ veel jagama hakata?


no sellise summaga ei saa midagi säästa vist
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2015 11:45:31 vasta tsitaadiga

Avastasin, et minu viimase kuu spree tulemuseks on mitukümmend Morgan Dollarit ja samapalju Walking Liberty 1/2. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Väärismetallid - kuld ja hõbe - SMI
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.