Ainult raud, alumiinium, malm, roostevaba teras, vask, tina. Pikalt ei hoia. Nii kui paar tonni/paarsada/paaskymmend kilo koos, myyn maha. Lihtne raha. _________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Nagu öeldud, aastaid saab igasuguseid valida.
Kulla untsi hind:
aastal 1980 : 700 USD
aastal 2007: 700 USD
27 aasta peale 0-tootlus on piisav põhjus, miks soovitatakse investeerimisporfellis kulla osakaaluks 5-10%.
Ebastabiilne on dollar, kuld hoiab oma väärtust ja on teinud seda läbi aegade. Ühe kuld mündi eest saad täna poest sama palju asju, kui 10 aastat tagasi. Ainus mis muutunud on nende asjade hind dollarites.
Miks? Sest dollarit prinditakse koguaeg juurde. Niikaua, kui prinditakse dollarit juurde, tõusevad kõik hinnad, sealhulgas ka kulla hind.
Väärismetallid on parim kaitse inflatsiooni vastu.
Ei räägi investeerimisest ega suurte summade teenimisest, vaid oma raha väärtuse hoidmisest pikal perioodil. _________________ ^^
YOLO generatsioon?
Ega ma vastu vaidle, videod seletavad asja põhjalikult lahti aga osaliselt on kahtlus, kas kuues samm on käes ja puudub ka info, kas filmis rääkijad on kuidagi seotud kullainvesteerimise firmade heaoluga. Üsna tõenäoliselt on vägagi seotud..
Nebulos kirjutas:
Ebastabiilne on dollar, kuld hoiab oma väärtust ja on teinud seda läbi aegade. Ühe kuld mündi eest saad täna poest sama palju asju, kui 10 aastat tagasi. Ainus mis muutunud on nende asjade hind dollarites.
Miks? Sest dollarit prinditakse koguaeg juurde. Niikaua, kui prinditakse dollarit juurde, tõusevad kõik hinnad, sealhulgas ka kulla hind.
Väärismetallid on parim kaitse inflatsiooni vastu.
Ei räägi investeerimisest ega suurte summade teenimisest, vaid oma raha väärtuse hoidmisest pikal perioodil.
Tahad öelda, et 1980 aastal ja 2007 aastal sai 10$ eest sama portsu kaupa poest? Unista edasi ...
Ebastabiilne on dollar, kuld hoiab oma väärtust ja on teinud seda läbi aegade. Ühe kuld mündi eest saad täna poest sama palju asju, kui 10 aastat tagasi. Ainus mis muutunud on nende asjade hind dollarites.
Miks? Sest dollarit prinditakse koguaeg juurde. Niikaua, kui prinditakse dollarit juurde, tõusevad kõik hinnad, sealhulgas ka kulla hind.
Väärismetallid on parim kaitse inflatsiooni vastu.
Ei räägi investeerimisest ega suurte summade teenimisest, vaid oma raha väärtuse hoidmisest pikal perioodil.
soovitus: ära hakka selle ignorantse trolliga vaidlema
Ebastabiilne on dollar, kuld hoiab oma väärtust ja on teinud seda läbi aegade. Ühe kuld mündi eest saad täna poest sama palju asju, kui 10 aastat tagasi. Ainus mis muutunud on nende asjade hind dollarites.
Miks? Sest dollarit prinditakse koguaeg juurde. Niikaua, kui prinditakse dollarit juurde, tõusevad kõik hinnad, sealhulgas ka kulla hind.
Väärismetallid on parim kaitse inflatsiooni vastu.
Ei räägi investeerimisest ega suurte summade teenimisest, vaid oma raha väärtuse hoidmisest pikal perioodil.
soovitus: ära hakka selle ignorantse trolliga vaidlema
No ma vähemalt üritan, et inimesed ei tormaks viimsepäevaootuses kogu raha eest kulda ostma
Toidab ainult kullaga kauplejaid(tavid.ee näiteks).
kellele täpsemalt sa oma tarkust jagad? sinust targemad inimesed teavad paremini kuidas oma raha majandada ja sinust ignorantsematel ei ole anyway raha et investeerida.
Kellega sa nüüd vaidled, minu või Nebulos'ega?
Fakt on see, et kullauntsi hind oli 1980 ja 2007 aastal sama aga inflatsioon oli oma töö teinud.
On perioode, kus on kiired tõusud aga sellest hoolimata ei soovita investeerimiseksperdid kulla osakaalu portfellis liiga suureks ajada.
Millest ma mööda vaatan?
Oleksin õnnelik kui näitaksid investeerimisvõimalust, kus tootlus on garanteeritult inflatsioon + 5% (kiirlaenuärid jätame välja, teiste ikalduse pealet pole põhimõtteliselt nõus teenima).
Kellega sa nüüd vaidled, minu või Nebulos'ega?
Fakt on see, et kullauntsi hind oli 1980 ja 2007 aastal sama aga inflatsioon oli oma töö teinud.
On perioode, kus on kiired tõusud aga sellest hoolimata ei soovita investeerimiseksperdid kulla osakaalu portfellis liiga suureks ajada.
Millest ma mööda vaatan?
Oleksin õnnelik kui näitaksid investeerimisvõimalust, kus tootlus on garanteeritult inflatsioon + 5% (kiirlaenuärid jätame välja, teiste ikalduse pealet pole põhimõtteliselt nõus teenima).
Kellega sa nüüd vaidled, minu või Nebulos'ega?
Fakt on see, et kullauntsi hind oli 1980 ja 2007 aastal sama aga inflatsioon oli oma töö teinud.
On perioode, kus on kiired tõusud aga sellest hoolimata ei soovita investeerimiseksperdid kulla osakaalu portfellis liiga suureks ajada.
Millest ma mööda vaatan?
Oleksin õnnelik kui näitaksid investeerimisvõimalust, kus tootlus on garanteeritult inflatsioon + 5% (kiirlaenuärid jätame välja, teiste ikalduse pealet pole põhimõtteliselt nõus teenima).
garanteeritud on ainult surm ja maksud
Kuidas siis mina ignorantne troll olen kui vaadata aastanumbreid 1980 ja 2007?
Peace jah aga ignorantse trolli eest ootan vabandust. Kulda investeerimine ei ole absoluutselt asi, mida reklaamida. Eriti lühiajalie investeeringuna nagu keegi eespool pakkus.
Peace jah aga ignorantse trolli eest ootan vabandust. Kulda investeerimine ei ole absoluutselt asi, mida reklaamida. Eriti lühiajalie investeeringuna nagu keegi eespool pakkus.
ma olen arvamusel et kõik kulla "haterid" on ignorandid seega vabandama ei hakka.
ja troll oled kindlasti, kuna sinu esimene postitus siia teemasse oli juba troll-bait, teades mis see endaga kaasa toob.
2. postitus: "27 aasta peale 0-tootlus on piisav põhjus, miks soovitatakse investeerimisporfellis kulla osakaaluks 5-10%.
" - naeruväärne lausa Nii sita investeeringu peale peaks 0% soovitama siis.
Peace jah aga ignorantse trolli eest ootan vabandust. Kulda investeerimine ei ole absoluutselt asi, mida reklaamida. Eriti lühiajalie investeeringuna nagu keegi eespool pakkus.
ma olen arvamusel et kõik kulla "haterid" on ignorandid seega vabandama ei hakka.
ja troll oled kindlasti, kuna sinu esimene postitus siia teemasse oli juba troll-bait, teades mis see endaga kaasa toob.
No mis seal siis ikka. Troll ma ei ole ja videote vaatamine neljanda osa juures. Kulla hater ma samuti pole - olen väga pikalt kaalunud mingi portsu soetamist aga kõikvõimalikud statistikad on seni andnud nõu seda mitte teha - investeeringuperioodiks olen arvestanud 30 aastat.
Ignorandid vist teemasse süvenemisega nii palju aega ei raiska?
Ebastabiilne on dollar, kuld hoiab oma väärtust ja on teinud seda läbi aegade. Ühe kuld mündi eest saad täna poest sama palju asju, kui 10 aastat tagasi. Ainus mis muutunud on nende asjade hind dollarites.
Miks? Sest dollarit prinditakse koguaeg juurde. Niikaua, kui prinditakse dollarit juurde, tõusevad kõik hinnad, sealhulgas ka kulla hind.
Väärismetallid on parim kaitse inflatsiooni vastu.
Ei räägi investeerimisest ega suurte summade teenimisest, vaid oma raha väärtuse hoidmisest pikal perioodil.
Kuna enne pole väärismetalliga kokku puutunud, siis täitsa praktiline küsimus - kust soovitate osta? Vaevalt on mõistlik seda Tavidis vms. kohas teha... Ja kas seda saab ka virtuaalselt osta võib peab füüsilisel kujul kulla koju tassima? _________________ Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/ www.danceophones.eu
aga soovitan ainult füüsilist kulda muretseda ja see ise kuhugi kindlasse kohta panna.
põhjus lihtne, need kes müüvad virtuaalselt, müüvad seda rohkem, kui neil endal füüsilist kulda reaalselt käes on.
kui ükspäev tahavad kõik seda korraga kätte saada, jääb keegi ilma.
seega, pead saama seda käega katsuda. pärast on turvalisi kohti, kus seda hoida piisavalt. _________________ ^^
aga soovitan ainult füüsilist kulda muretseda ja see ise kuhugi kindlasse kohta panna.
põhjus lihtne, need kes müüvad virtuaalselt, müüvad seda rohkem, kui neil endal füüsilist kulda reaalselt käes on.
kui ükspäev tahavad kõik seda korraga kätte saada, jääb keegi ilma.
seega, pead saama seda käega katsuda. pärast on turvalisi kohti, kus seda hoida piisavalt.
paberkuld on täielik lollus, GLD jms, küll on aga kaevandajate aktsiad variant mida kaaluda lisaks füüsilisele.
Kui ostate, peab olema usaldusväärne koht.
Eestis ei ole väga palju selliseid ametlikke firmasi, kes tegeleksid puhtalt investeerimis metalli müügiga.
Palju on igasuguseid mündi poode jms, kus müüakse numismaatilisi münte.
Ehk mündid, mis praegu on ülehinnatud, kuid tulevikus nende väärtus võib mitu korda tõusta! Kogumismündid.
Numismaatilise mündi ostu puhul on üks reegel.. Sa pead teadma nendest rohkem, kui see isik, kes sulle neid müüb.
Seetõttu ma ei oska rohkem neist midagi rääkida ja ise saan ainult investeerimismetalli soovitada.
Investeerimiskuld on puhas, igalpool sama väärtusega, lihtne. On vaja ainult usaldusväärset kohta, et sa ei saaks võlts kaupa.
Paraku hiina on väga suur võlts asjade tootja, sealhulgas ka võlts investeerimismetalli. Oht saada võlts toode on olemas.
Hetkel usaldusväärsed kohad, mida oskan välja tuua:
Vast kõige uuem väärismetalli firma Eestis. Interneti pood. Transport koju kätte, või saad ise järgi minna.
Eesti omanikud. Kõige innovaatilisem, kuna peab olema, et turule siseneda. Ei ole putkat, kust osta.
Personaalne teenindus ja nõustamine. Suurtel kogustel personaalsed hinnad. Müüvad ja ostavad tagasi ka.
Saab tellida kõiki väärismetalle, ka plaatina. Hinnad muutuvad lehel automaatselt, börsi järgi.
Kontor: Viru väljak 2, Tallinn
Küsi rohkem infot: indrek@smartmetalinvest.com
----
Tuntud valuuta punkt. On olemas mitu putkat kust osta. Müüvad ja ostavad tagasi ka. Lisaks ka interneti pood.
Eesti omanik. Kuna tegemist on ühe kõige tuntuma väärismetalli ettevõttega Eestis, on neil võimalus hindadega rohkem mängida.
Suur valik veebipoes. Hindu uuendatakse, kuid mitte väga tihti.
Kontor: Aia tn 5, 10111 Tallinn
Küsi rohkem infot: Skype: tavid.est | E-mail: tavid@tavid.ee
---
Üks väga suur välismaa ettevõte, kellel on veebipood Eestis. Usaldusväärne, kuna see on suur rahvusvaheline ettevõte.
Isiklik kogemus puudub. Hinnad ei uuene lehel väga tihti.
Kontor: Kadaka tee 36 , Tallinn
Küsi rohkem infot: info@investeerikulda.ee _________________ ^^
Üldiselt on investeerimistoodete juurdehindlus väga väike.
väärismetalli puhul veel eriti, kuna see on börsi kaup ja firmad ei saa ise hinda välja mõelda.
Seega need vahed erinevate firma poodide vahel peaksidki olema väikesed. Vähemalt väikeste koguste juures.
Eks oleneb, mis hinnaga keegi oma metalli tootjalt kätte saab ja mis kulud neil on. _________________ ^^
Kellega sa nüüd vaidled, minu või Nebulos'ega?
Fakt on see, et kullauntsi hind oli 1980 ja 2007 aastal sama aga inflatsioon oli oma töö teinud.
On perioode, kus on kiired tõusud aga sellest hoolimata ei soovita investeerimiseksperdid kulla osakaalu portfellis liiga suureks ajada.
Millest ma mööda vaatan?
Oleksin õnnelik kui näitaksid investeerimisvõimalust, kus tootlus on garanteeritult inflatsioon + 5% (kiirlaenuärid jätame välja, teiste ikalduse pealet pole põhimõtteliselt nõus teenima).
garanteeritud on ainult surm ja maksud
Kuidas siis mina ignorantne troll olen kui vaadata aastanumbreid 1980 ja 2007?
Milleks cherrypickida just need aastad?
Ma võin ka nii:
- aasta 1982 average 375$
- aasta 2012 average 1669$
Kellega sa nüüd vaidled, minu või Nebulos'ega?
Fakt on see, et kullauntsi hind oli 1980 ja 2007 aastal sama aga inflatsioon oli oma töö teinud.
On perioode, kus on kiired tõusud aga sellest hoolimata ei soovita investeerimiseksperdid kulla osakaalu portfellis liiga suureks ajada.
Millest ma mööda vaatan?
Oleksin õnnelik kui näitaksid investeerimisvõimalust, kus tootlus on garanteeritult inflatsioon + 5% (kiirlaenuärid jätame välja, teiste ikalduse pealet pole põhimõtteliselt nõus teenima).
garanteeritud on ainult surm ja maksud
Kuidas siis mina ignorantne troll olen kui vaadata aastanumbreid 1980 ja 2007?
Milleks cherrypickida just need aastad?
Ma võin ka nii:
- aasta 1982 average 375$
- aasta 2012 average 1669$
Sest see on suurepärane näide sellest, miks soovitatakse kulla maht investeerimisportfellis mitte väga suurena hoida.
EDIT: Peamine, mida öelda tahan on see, et ei saa käesoleva videosarja najal kõik mune ühte korvi panna(kulda investeerida).
See võib väga valusalt laksata. Mingi osana portfellist on tegu väga ok tootena pikemaajalises 30+ aastat plaanis.
Kellega sa nüüd vaidled, minu või Nebulos'ega?
Fakt on see, et kullauntsi hind oli 1980 ja 2007 aastal sama aga inflatsioon oli oma töö teinud.
On perioode, kus on kiired tõusud aga sellest hoolimata ei soovita investeerimiseksperdid kulla osakaalu portfellis liiga suureks ajada.
Millest ma mööda vaatan?
Oleksin õnnelik kui näitaksid investeerimisvõimalust, kus tootlus on garanteeritult inflatsioon + 5% (kiirlaenuärid jätame välja, teiste ikalduse pealet pole põhimõtteliselt nõus teenima).
garanteeritud on ainult surm ja maksud
Kuidas siis mina ignorantne troll olen kui vaadata aastanumbreid 1980 ja 2007?
Milleks cherrypickida just need aastad?
Ma võin ka nii:
- aasta 1982 average 375$
- aasta 2012 average 1669$
Sest see on suurepärane näide sellest, miks soovitatakse kulla maht investeerimisportfellis mitte väga suurena hoida.
Lõppeks kehtib see iga varaklassi kohta.
Küll aga on tegu väga viletsa näitega. Miks on mingi random päeva 2007. aastast LondonFix rohkem mainimist väärt, kui praegune 1290 daala untsist?
Pensionisambaks on väärismetall igatahes mõistlikum kui meie praegune pensionisüsteem.
Erinevalt sellest rahast mille pank lihtsalt ära sööb või maha mängib jääb metall Sulle vähemalt alles.
EDIT: Peamine, mida öelda tahan on see, et ei saa käesoleva videosarja najal kõik mune ühte korvi panna(kulda investeerida).
See võib väga valusalt laksata. Mingi osana portfellist on tegu väga ok tootena pikemaajalises 30+ aastat plaanis.
võtame keskmise Eesti elaniku.. Soovitatav on säästa kuus ~ 10% sissetulekutest.
ütleme, et see teeb heal juhul 100€ kuus.. selle eest saaks umbes 2.5 grammi kulda.
mille vahel seda 100€ veel jagama hakata? _________________ ^^
EDIT: Peamine, mida öelda tahan on see, et ei saa käesoleva videosarja najal kõik mune ühte korvi panna(kulda investeerida).
See võib väga valusalt laksata. Mingi osana portfellist on tegu väga ok tootena pikemaajalises 30+ aastat plaanis.
võtame keskmise Eesti elaniku.. Soovitatav on säästa kuus ~ 10% sissetulekutest.
ütleme, et see teeb heal juhul 100€ kuus.. selle eest saaks umbes 2.5 grammi kulda.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.