Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Pilk ajalukku, kas mäletad neid Nokia telefone? (lisatud küsitlus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas omad või oled kunagi omanud Nokia mobiiltelefoni?
Jah
96%
 96%  [ 185 ]
Ei
3%
 3%  [ 7 ]
hääli kokku : 192

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2014 10:37:42 Pilk ajalukku, kas mäletad neid Nokia telefone? (lisatud küsitlus) vasta tsitaadiga


Reedel jõudis lõpule Microsofti plaan omandada soomlaste telefonitootja Nokia. Firma, mis alustas kummikute tootmisega, on Soome majandust ergutanud aastasadu. Elektroonikatootmisega hakati tegelema 1960. ning esimese telefoniga tuldi välja 1982. aastal.

Kuigi Nokia oli veel kümme aastat tagasi telefoniturul suur tegija ei ole nad viimastel aastatel suutnud turul erilist tähelepanu pälvida. Koos firma omandamisega Microsofti poolt lõpetatakse ka Nokia brändiga telefonide tootmine. Seoses sellega heidame pilgu ajalukku ja vaatame, millised nägid Nokia telefonid vanasti välja.

Vaata pilte: http://kiip.ee/pilk-ajalukku-kas-maletad-neid-nokia-telefone/

Pildil: Nokia 2110 aastast 1994

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 28.04.2014 10:39:19 vasta tsitaadiga

Kuskil ca 97-98 aastal ostsin endalegi 2110, väga uhke värk oli ikka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2014 10:41:01 vasta tsitaadiga

Siinkohal hea meenutada, mismoodi nägi välja EMT koduleht aastal 1996 icon_biggrin.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2014 10:51:48 vasta tsitaadiga

Oman Nokia Lumia 1020-t ehk Microsofti Nokiat. Nö. päris Nokiat ei ole omanud.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2014 11:00:47 vasta tsitaadiga

tuline kahju, et Nokia jaoks asjad nii läksid
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2014 11:01:06 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif
2110 aku on kutu, kuid muidu töötab. 5110 olen aegajalt kasutusse võtnud.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 28.04.2014 11:33:31 vasta tsitaadiga

Ärge nüüd ikka Nokiat ka liialt vara surnuks kuulutage ja maha matke. icon_cool.gif Microsoft sai õiguse oma nime all Nokia telefone müüa mingi 3-4 aastat ja siis tuleb telefonidele peale tagasi kiri Nokia. icon_cool.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2014 11:36:11 vasta tsitaadiga

Microsoftil oli Nokiat vaja peamiselt patentide pärast.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Manivald
HV kasutaja
Manivald

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2014 11:43:37 vasta tsitaadiga

2110 oli legendaarne, isegi nillisin seda ühe taksisti käest kes müüa pakkus, aga krt kalliks jäi - loobusin 1610 kasuks. Sellest sai siis minu esimene mobiiltelefon, kahju, et hinda ei mäleta enam.
Kodus vedeleb kapis üks 5110 ja ma ei anna seda mitte mingi hinna eest ära!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2014 11:56:47 vasta tsitaadiga

2110 oli esimene pill ka minul, 4K eeki maksis ja natukese kasutatud oli.
Puit imitatsioon ümbrisega icon_razz.gif Täpselt selline http://www.oldmobil.hu/showpic.php?picname=nokia-2110&no=4

Edasi tuli kohe oluliselt kobedam ja kallim vidin, Ericsson GH388, mis oli õhukese liitium aku ja lühikese antenniga nagu tulevikust toodud icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2014 12:14:52 vasta tsitaadiga

No 5110 ja 3210 sai ikka kenasti näpitud, kuigi ei omanud. Esimene Nokia mille ostsin oli hoopis 3510. Esivanemal siiani 3510i, kuigi aku peab vähem, kui minu nutitelefonil.
Järgmine oli 6630 ja see oli ka viimane.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.04.2014 12:21:34 vasta tsitaadiga

3110 oli vist esimene telefon, seejärel oli vist 5110, mis sai mingi aeg klassikaaslannale laenuks antud ning sinna ta jäigi...Peaks tagasi küsima, intressidega icon_lol.gif 3310-t kasutasin vist tol ajal- 3330 vms oli oma wapi/gprs-ga vms "kõva sõna", kuid ei hakanud seepärast vahetama icon_rolleyes.gif Seejärel kasutasin Alcateli, mille jõuluvana kinkis, mille aga asendasin tol ajal üpris kõva bang-for-buck nutifoniga - 6120 classic. See siiani alles, aku on läbi, korpus mõnusalt kriime täis, laadija juhe katki, aga töötab rsk icon_lol.gif Uus aku eBayst 2€-ga tellida ja elab jällegi thumbs_up.gif USB-laadimise puudumine oli tol muidugi üks suur puudus vähese RAMi kõrval icon_rolleyes.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2014 14:26:33 vasta tsitaadiga

3110, 8110, 8210, 3100, E50, E51. Rohkem vist polegi Nokiaid olnud icon_smile.gif E51 on siiani sahtlis alles.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 28.04.2014 15:18:34 vasta tsitaadiga

mu enda list peaks olema umbes nii:
2110
3110
3xx0 (ei tea täpselt milline)
8210
Sony Ericsson -> k320
Sony Ericsson -> w810
E66
(lühiajaliselt testis paar androidi, üks windows phone 6.5)
E90
(lühiajaliselt testis mingi android ja paar windows phone 8)
Lumia 820
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2014 15:32:43 vasta tsitaadiga

No see oli püss omal ajal :




Sai vahetatud omal ajal 5110 vastu. - raha pidi ka veel kurat peale maksma.

Minu nokiate ajalugu pikk : 3110, 5110, 7110, 8210, 3310, 3510, 3510i, 6210, 5210, E51 ,1100, 3800 XM, 5310. (mõned ilmslet veel vahelt puudu)
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2014 17:30:19 vasta tsitaadiga

mu esimene ja viimane Nokia oli 3110, ühtlasi esimene telefon üldse. aasta võis olla ehk '98 või '99. sai pea terve suve tööd rabatud ja siis salaja ostetud (ei osanud emale kuidagi põhjendada miks seda tarvis on, ainult kahel sõbral oli veel mobiil icon_biggrin.gif ).
peale seda igast marke käest läbi käinud (Ericsson, Motorola, Alcatel), aga viimased viis on Samsungid olnud.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2014 17:58:11 vasta tsitaadiga

Esimene oli 3310. Läbi on käinud pea kõik mudelid Nokiast.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 28.04.2014 18:05:53 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Esimene oli 3310. Läbi on käinud pea kõik mudelid Nokiast.


Päris mitusada telefoni sul siis olnud...
http://www.gsmarena.com/nokia-phones-1.php
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
part24
HV kasutaja
part24

liitunud: 03.10.2008




sõnum 28.04.2014 19:31:24 vasta tsitaadiga

Mu kõik telefonid Nokia tehtud- esimene GSM oli 2110. See alles siiani, kuigi enam pilti ette ei võta. 5110 oli. 6310i, 6230i, E-65 pikka aega ja siis E66, millega panen siiani. Igasugu luti-tuti-putifonid ei tõmba.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2014 19:33:25 vasta tsitaadiga

R A T kirjutas:
ufo56 kirjutas:
Esimene oli 3310. Läbi on käinud pea kõik mudelid Nokiast.


Päris mitusada telefoni sul siis olnud...
http://www.gsmarena.com/nokia-phones-1.php


Lumia ja siuke saast pole. Räägin vanematest. Üle 40 kindlasti olnud.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 28.04.2014 19:42:11 vasta tsitaadiga

Mu esimene telefon oli nokia 2110 analoog, millega ma lutsu viskasin peale poolt aastat kasutamist. Sai ostetud kasutatult ja oli suht saast jurakas. Järgmiseks oli siis mingi 4-5 2110-t ja siis vahepeal ka 1610.
Mul pmst kõik telefonid olnud nokiad. Üks Ericsson 688 või 628, ei mäleta neid numbreid. Oli jõuker aku taga ja ees sai vahetada numbrite juures miskit plaati. Vahepeal oli ka miski sony Ericsson k800 vms ja siis esimene puute ekraan oli samsung galaxy gio ja nüüd siis tagasi nokia lumia 520.
2110 olid mul miski 1998 või 1999 aastal.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2014 20:26:23 vasta tsitaadiga

Nokia telefone sai ka järjest kasutatud umbes aastani ~2005. Juba siis hakkas kergelt nokia allakäik ,Sony Ericssonid läksid aina paremaks ja nokia aina kehvemaks. Vahepeal sai proovitud veel Nokia N96't kui see välja tuli ~2009 icon_question.gif ,mis oli täielik jura. Siis veel lootuses ,et nokia ehk veel suudab sai ka Nokia N8 kätte haaratud. Tollel ajal ülikõva riistvara ja korpusega telefon ,aga op süsteem oli nii kohutav et see vananes moraalselt juba paari kuuga. Nüüdseks selle firma enda jaoks maha matnud ,aga surm on nende jaoks idanenud juba hea 10 aastat.
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 28.04.2014 20:50:48 vasta tsitaadiga

Kusjuures mulle vanad Nokiad, näiteks 2110 ei meeldinud. Ericsson tundus minu jaoks oluliselt stiilsem. Hiljem jõudis Nokia disainiga järgi ja läks Ericssonist möödagi. Ex-naise kunagine 7250 tundub siiani väga ilus ja stiilne, rääkimata sellest, millist vaimustust see minus omal ajal tekitas. Rääkides üldse läbi aegade ilusaimast mobiiltelefonist, siis ilma igasuguse kahtluseta nimetan ma Nokia 8800. Just seepärast sai kunagi endale see telefon ka soetatud ning siiani on ta mul sahtlis sametises kotikeses alles. Enda kõige esimene mobiiltelefon oli Nokia 3310, mille ma küll ei ostnud, vaid sain tööandjalt. Selle "tuunisin" ma mõne aja pärast enda maitse järgi ära. Lasin taustavalgustuse ära vahetada valge vastu ja ostsin musta korpuse. Nii sai telefon minu silmis palju elegantsem. Esimene mobiiltelefon, mille päris enda raha eest ostsin oli hõbedane Nokia E51. Hetkel olen ringiga jälle Nokia juures tagasi, kui mõned kuud tagasi sai Lumia 1020 uuena siit foorumist ostetud. Esivanemal on täiesti uueväärse välimusega 3510 siiani alles.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2014 08:11:33 vasta tsitaadiga

Tundub, et väga paljude, kaasa arvatud minu jaoks, oli esimeseks telefoniks 3110.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2014 08:15:43 vasta tsitaadiga

Mul oli esimeseks 1610 vms. sai radiolinjast, puidust korpusega oli.
5110 on siiani alles veel.
Nokia 3220 oli viimane uus nokia, edasi käinud Samsungi ja SE rada, olen kasutatult ostnud ka nokiaid mis meeldib(E51, E71 jms.)

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?


viimati muutis Braien 29.04.2014 08:16:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2014 08:16:28 vasta tsitaadiga

Noh, kas keegi veel paneb enda omatud telefonide nimekirja siia?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2014 09:12:21 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Tundub, et väga paljude, kaasa arvatud minu jaoks, oli esimeseks telefoniks 3110.

Olen ka selle "klubi" mees.

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin.org
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2014 10:15:04 vasta tsitaadiga

korsten kirjutas:
Betamax kirjutas:
Tundub, et väga paljude, kaasa arvatud minu jaoks, oli esimeseks telefoniks 3110.

Olen ka selle "klubi" mees.
+1
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2014 10:19:52 vasta tsitaadiga

mul oli esimene ikka äriklassi föön, mis maksis vist 14 000EEK icon_cool.gif
See, mis esimesel pildil.
Paraku andis mulle selle tööandja, ise ostsin miskise 3210 vms, esimese ilma antennita nogija icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2014 10:20:11 vasta tsitaadiga

3110 oli täitsa antenniga, kui ise just sisemist antenni sellele ei ehitanud
_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2014 10:27:48 vasta tsitaadiga

Esimeseks telefoniks oli isalt saadud 6150, pärast seda tulid 6100, 6230i ning 5000 (mis oli tõsine kräpp, anti asenduseks Siemens SF65 asemel).
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2014 11:19:15 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

*nokia 1011 gsm (oli paras "juust" ja nupud pehmed icon_sad.gif ) Nokia ametlik esimene GSM telefon.
*Motorola GSM
*hiljem ostsin Ericssoni kas GH 337 või 388.
*Hiljem omasin Benefoni telefoni..
Spoiler Spoiler Spoiler

*omasin ka Sony esimest gsm-telefoni http://www.gsmarena.com/sony_cm_dx_1000-127.php
hind oli tol ajal uuena 9000.-eek.
*nokia 5110
*nokia 3210
*nokia 8210
Spoiler Spoiler Spoiler

*Nokia N-gage 5510
*Nokia N81
Spoiler Spoiler Spoiler

*Nokia N86 (kasutan helistamiseks siiani, ostsin uuena)
*Nokia Lumia 635


viimati muutis p3000 22.12.2014 11:59:16, muudetud 10 korda
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2014 11:21:20 vasta tsitaadiga

Vähemalt 10 nokia telefoni on olnud. Parim telefon mida kasutanud olen on siiani E90. Keegi võiks samasuguse nuppudega telefoni teha kus seespool on suur puuteekraan....
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iarekilla
HV vaatleja

liitunud: 04.09.2011




sõnum 29.04.2014 11:25:53 vasta tsitaadiga

sellise peaks kodunt isegi leidma icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2014 17:14:19 vasta tsitaadiga

1. 6100
2. 6080
3. Xpress Music 5130+

Enne oli 3 Motorolat ja pärast 2 Samsa nutikat ja 1 Nexuse nutikas.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ummy
HV veteran

liitunud: 02.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2014 17:47:37 vasta tsitaadiga

1) 3310
2) 6100
3) N97

ei teagi kuidas nokia'id nii vähe mul olnud (kokku olnud ~20-30 telefoni)

_________________
https://www.youtube.com/@nofdisain
https://www.nöf.ee
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 29.04.2014 19:23:58 vasta tsitaadiga

1. 8110
2. 3510i
3. 2760
4. 5230
5. Lumia 720

Hetkel siis kasutusel Lumia 720 ja loodetavasti ei jää see mu viimaseks Nokiaks. thumbs_up.gif

_________________
Experience is gained immediately after it is needed.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kir2
HV vaatleja

liitunud: 27.12.2004




sõnum 30.04.2014 10:01:49 vasta tsitaadiga

Oma ainukese Nokia soetasin alles paar kuud tagasi, Lumia 625. Kusjuures kaalukeeleks osutus just soov omada telefonitootja poolt ehitatud telefoni, mitte arvutitootja kraami... icon_biggrin.gif
Kahjuks kukub see variant nüüd vist ära ja jääb mul vist ka viimaseks Nokia logoga telefoniks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 01.05.2014 00:01:40 vasta tsitaadiga

Mu esimene oligi 8110, hea telefon oli. Ainult ma ei mäleta mis temast lõpuks sai. Mingi nokia oli veel kunagi, aga too oli jama telefon.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H2K
HV kasutaja
H2K

liitunud: 15.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2014 06:56:00 vasta tsitaadiga

Jätkan vana teemat huvi pärast.. icon_biggrin.gif

Ei ole kronoloogiline järjekord, kuna ei mäleta täpselt. (Telefone liiga palju olnud) icon_lol.gif

Minu sümboolne list. Panen kordused ka sisse.

1. Nokia 1610
2. Motorola M388 x2
3. Motorola Timeport P7389
4. Motorola T180 x2
5. Ericsson A1018s
6. Ericsson R320
7. Motorola Talkabout T191
8. Motorola C332
9. Motorola C350
10. Nokia 8210
11. Nokia 3210
12. Nokia 5210
13. Nokia 3310 x10
14. Nokia 8310
15. Nokia 6510
16. Nokia 6310i
17. Nokia 1100 x3
18. Nokia 3510i x3
19. Nokia 6610 x2
20. Nokia 6610i x2
21. Alcatel Ot 735 x2
22. Aclatel OT-C651
23. Siemens C62
24. Nokia 5100
25. Nokia 3200 x2
26. Nokia 5140 x2
27. Nokia 5140i
28. Nokia 6230
29. Nokia 6230i
30. Nokia 6681
31. N-gage QD x2
32. Nokia E-50
33. Nokia 5320 Xpressmusic
34. Sony Ericsson w810i x4
35. Sony Ericsson w800i
36. Sony Ericsson K700i
37. Samsung E350
38. Nokia 1208
39. Nokia 5800 Xpress music
40. HTC Touch Diamond
41. Sony Ericsson Xperia Arc S x2
42. Nokia 1112
43. Nokia 108 Dualsim.
44. Microsoft Lumia 535 Dual Sim

Eriti kiidan mudeleid: Nokia 3310, Nokia 6310i, Nokia 6230i, Sony Ericsson w810i


viimati muutis H2K 12.07.2015 17:03:12, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2014 11:51:23 vasta tsitaadiga

mul vist õnnestus osta viimane Nokia mudel ( Lumia 635)
nüüd on uued mudelid ( 535) juba Microsofti..
või?

Spoiler Spoiler Spoiler

http://www.gigantti.fi/product/puhelimet-ja-gps/matkapuhelimet/NOK535BK/microsoft-lumia-535-alypuhelin-musta

http://forte.delfi.ee/news/digi/535-on-kohal-microsofti-esimene-lumia-nuud-muugil?id=70414369
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 22.12.2014 12:02:17 vasta tsitaadiga

Esimene nokia oli 1611 ning seejärel 2110i thumbs_up.gif
Parimad malestused on nokia 5110 , 6110,8110 ja 3110-nest millel sai korpuseid värvitud autovärvidega,3210 ja 8210-st. millel sai led dioode vahetatud(enamasti siniseks)
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2014 12:12:15 vasta tsitaadiga

3110, 3210, 3310, ericsson r600, 3100, 3300, n-gage, e51, e51 uuesti. Peale seda hakkas "päris" nutika ajastu minu jaoks.

Olid ikka ajad kunagi... Kui telefon veel helistamiseks oli ja aku nädala ja veidi peale kestis.

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ozzu
Kreisi kasutaja
ozzu

liitunud: 21.01.2007




sõnum 09.02.2015 14:17:16 vasta tsitaadiga

Oh jah, olid ajad kui ei pidand mingi lolli nuti telefonipärast iga päev närvitsema.
Endal pm kõik nokiad alates 3110-st (mis seisab hetkel kuna turvakoodi ei tea :/)
Lõpetades 9500i-ga, ehk siis kõik neljakohaliste mudeli numbritega vast nokiad läbi käinud.
Mõni kuu tagasi müüsin oma vana lemmiku ja minu arust ka parima telefoni mis kunagi tehtud- 6310i maha kuna ei kasuta igapäevastelt enam 2te numbrit.
Nüüd jäi hinge tühjus ja võtsin iphone kõrvale järgmise lemmiku 6230i.
N8 oli ka ikka võrratu telefon.
Põhi boonus oli, et ta oli nokia ehk siis mööda vanalinna märga sillutist lendas ja lohises u 10m ja ekraani raamile tuli täke.
Fcking iphone ekraan läheb juba sellepeale kui lumehelves peale kukub. icon_evil.gif

_________________
Ostan mustvalge ekraaniga nokia telefone. PS!
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2015 18:02:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Endal pm kõik nokiad alates 3110-st (mis seisab hetkel kuna turvakoodi ei tea :/)

anna imei

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahasrahla
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2011




sõnum 27.03.2015 15:13:17 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Järgmine oli 6630 ja see oli ka viimane.
okse.gif ajav disain
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2tsss
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 17:34:43 vasta tsitaadiga

Ka meie peres on entusiaste.
6310i, 8850 ja E90 on igapäevaselt kasutuses.
Alumises reas toimivad kõik isendid. Ülemises reas toimib kindlasti kollane 5110, kui teine aku panna. "Telliskivide" kohta ei oska öelda, sest neile lähevad teistsugused laadijad.
Üks 3310 ja 3100 hiljuti töötasid, kuid praegu pilti ette ei võtnud. Võimalik, et vajaks pikemalt laadijas olemist.

Tegelikult on meil veel muidki marke ja mudeleid, kuid teemas siiski NOKIA ning ei hakanud teisi pildile tooma. icon_smile.gif


_________________
Ei tee ettemaksu ID-kaardiga autentimata kasutajatele!
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Pilk ajalukku, kas mäletad neid Nokia telefone? (lisatud küsitlus)
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.