|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas omad või oled kunagi omanud Nokia mobiiltelefoni? |
| Jah |
|
96% |
[ 185 ] |
| Ei |
|
3% |
[ 7 ] |
|
| hääli kokku : 192 |
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
28.04.2014 10:37:42
Pilk ajalukku, kas mäletad neid Nokia telefone? (lisatud küsitlus) |
|
|
Reedel jõudis lõpule Microsofti plaan omandada soomlaste telefonitootja Nokia. Firma, mis alustas kummikute tootmisega, on Soome majandust ergutanud aastasadu. Elektroonikatootmisega hakati tegelema 1960. ning esimese telefoniga tuldi välja 1982. aastal.
Kuigi Nokia oli veel kümme aastat tagasi telefoniturul suur tegija ei ole nad viimastel aastatel suutnud turul erilist tähelepanu pälvida. Koos firma omandamisega Microsofti poolt lõpetatakse ka Nokia brändiga telefonide tootmine. Seoses sellega heidame pilgu ajalukku ja vaatame, millised nägid Nokia telefonid vanasti välja.
Vaata pilte: http://kiip.ee/pilk-ajalukku-kas-maletad-neid-nokia-telefone/
Pildil: Nokia 2110 aastast 1994
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
28.04.2014 10:39:19
|
|
|
Kuskil ca 97-98 aastal ostsin endalegi 2110, väga uhke värk oli ikka
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
28.04.2014 10:51:48
|
|
|
| Oman Nokia Lumia 1020-t ehk Microsofti Nokiat. Nö. päris Nokiat ei ole omanud.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
28.04.2014 11:00:47
|
|
|
tuline kahju, et Nokia jaoks asjad nii läksid
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
28.04.2014 11:01:06
|
|
|
2110 aku on kutu, kuid muidu töötab. 5110 olen aegajalt kasutusse võtnud.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
28.04.2014 11:33:31
|
|
|
Ärge nüüd ikka Nokiat ka liialt vara surnuks kuulutage ja maha matke. Microsoft sai õiguse oma nime all Nokia telefone müüa mingi 3-4 aastat ja siis tuleb telefonidele peale tagasi kiri Nokia.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Manivald
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2005
|
28.04.2014 11:43:37
|
|
|
2110 oli legendaarne, isegi nillisin seda ühe taksisti käest kes müüa pakkus, aga krt kalliks jäi - loobusin 1610 kasuks. Sellest sai siis minu esimene mobiiltelefon, kahju, et hinda ei mäleta enam.
Kodus vedeleb kapis üks 5110 ja ma ei anna seda mitte mingi hinna eest ära!
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
28.04.2014 11:56:47
|
|
|
2110 oli esimene pill ka minul, 4K eeki maksis ja natukese kasutatud oli.
Puit imitatsioon ümbrisega Täpselt selline http://www.oldmobil.hu/showpic.php?picname=nokia-2110&no=4
Edasi tuli kohe oluliselt kobedam ja kallim vidin, Ericsson GH388, mis oli õhukese liitium aku ja lühikese antenniga nagu tulevikust toodud
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
28.04.2014 12:21:34
|
|
|
3110 oli vist esimene telefon, seejärel oli vist 5110, mis sai mingi aeg klassikaaslannale laenuks antud ning sinna ta jäigi...Peaks tagasi küsima, intressidega 3310-t kasutasin vist tol ajal- 3330 vms oli oma wapi/gprs-ga vms "kõva sõna", kuid ei hakanud seepärast vahetama Seejärel kasutasin Alcateli, mille jõuluvana kinkis, mille aga asendasin tol ajal üpris kõva bang-for-buck nutifoniga - 6120 classic. See siiani alles, aku on läbi, korpus mõnusalt kriime täis, laadija juhe katki, aga töötab rsk Uus aku eBayst 2€-ga tellida ja elab jällegi USB-laadimise puudumine oli tol muidugi üks suur puudus vähese RAMi kõrval
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
28.04.2014 14:26:33
|
|
|
3110, 8110, 8210, 3100, E50, E51. Rohkem vist polegi Nokiaid olnud E51 on siiani sahtlis alles.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
28.04.2014 15:18:34
|
|
|
mu enda list peaks olema umbes nii:
2110
3110
3xx0 (ei tea täpselt milline)
8210
Sony Ericsson -> k320
Sony Ericsson -> w810
E66
(lühiajaliselt testis paar androidi, üks windows phone 6.5)
E90
(lühiajaliselt testis mingi android ja paar windows phone 8)
Lumia 820
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
28.04.2014 15:32:43
|
|
|
No see oli püss omal ajal :
Sai vahetatud omal ajal 5110 vastu. - raha pidi ka veel kurat peale maksma.
Minu nokiate ajalugu pikk : 3110, 5110, 7110, 8210, 3310, 3510, 3510i, 6210, 5210, E51 ,1100, 3800 XM, 5310. (mõned ilmslet veel vahelt puudu)
|
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
28.04.2014 17:30:19
|
|
|
mu esimene ja viimane Nokia oli 3110, ühtlasi esimene telefon üldse. aasta võis olla ehk '98 või '99. sai pea terve suve tööd rabatud ja siis salaja ostetud (ei osanud emale kuidagi põhjendada miks seda tarvis on, ainult kahel sõbral oli veel mobiil ).
peale seda igast marke käest läbi käinud (Ericsson, Motorola, Alcatel), aga viimased viis on Samsungid olnud.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
28.04.2014 17:58:11
|
|
|
Esimene oli 3310. Läbi on käinud pea kõik mudelid Nokiast.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
part24
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2008
|
28.04.2014 19:31:24
|
|
|
| Mu kõik telefonid Nokia tehtud- esimene GSM oli 2110. See alles siiani, kuigi enam pilti ette ei võta. 5110 oli. 6310i, 6230i, E-65 pikka aega ja siis E66, millega panen siiani. Igasugu luti-tuti-putifonid ei tõmba.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
28.04.2014 19:33:25
|
|
|
Lumia ja siuke saast pole. Räägin vanematest. Üle 40 kindlasti olnud.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
28.04.2014 19:42:11
|
|
|
Mu esimene telefon oli nokia 2110 analoog, millega ma lutsu viskasin peale poolt aastat kasutamist. Sai ostetud kasutatult ja oli suht saast jurakas. Järgmiseks oli siis mingi 4-5 2110-t ja siis vahepeal ka 1610.
Mul pmst kõik telefonid olnud nokiad. Üks Ericsson 688 või 628, ei mäleta neid numbreid. Oli jõuker aku taga ja ees sai vahetada numbrite juures miskit plaati. Vahepeal oli ka miski sony Ericsson k800 vms ja siis esimene puute ekraan oli samsung galaxy gio ja nüüd siis tagasi nokia lumia 520.
2110 olid mul miski 1998 või 1999 aastal.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
28.04.2014 20:26:23
|
|
|
Nokia telefone sai ka järjest kasutatud umbes aastani ~2005. Juba siis hakkas kergelt nokia allakäik ,Sony Ericssonid läksid aina paremaks ja nokia aina kehvemaks. Vahepeal sai proovitud veel Nokia N96't kui see välja tuli ~2009 ,mis oli täielik jura. Siis veel lootuses ,et nokia ehk veel suudab sai ka Nokia N8 kätte haaratud. Tollel ajal ülikõva riistvara ja korpusega telefon ,aga op süsteem oli nii kohutav et see vananes moraalselt juba paari kuuga. Nüüdseks selle firma enda jaoks maha matnud ,aga surm on nende jaoks idanenud juba hea 10 aastat.
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kopz
HV kasutaja
liitunud: 24.11.2007
|
28.04.2014 20:50:48
|
|
|
| Kusjuures mulle vanad Nokiad, näiteks 2110 ei meeldinud. Ericsson tundus minu jaoks oluliselt stiilsem. Hiljem jõudis Nokia disainiga järgi ja läks Ericssonist möödagi. Ex-naise kunagine 7250 tundub siiani väga ilus ja stiilne, rääkimata sellest, millist vaimustust see minus omal ajal tekitas. Rääkides üldse läbi aegade ilusaimast mobiiltelefonist, siis ilma igasuguse kahtluseta nimetan ma Nokia 8800. Just seepärast sai kunagi endale see telefon ka soetatud ning siiani on ta mul sahtlis sametises kotikeses alles. Enda kõige esimene mobiiltelefon oli Nokia 3310, mille ma küll ei ostnud, vaid sain tööandjalt. Selle "tuunisin" ma mõne aja pärast enda maitse järgi ära. Lasin taustavalgustuse ära vahetada valge vastu ja ostsin musta korpuse. Nii sai telefon minu silmis palju elegantsem. Esimene mobiiltelefon, mille päris enda raha eest ostsin oli hõbedane Nokia E51. Hetkel olen ringiga jälle Nokia juures tagasi, kui mõned kuud tagasi sai Lumia 1020 uuena siit foorumist ostetud. Esivanemal on täiesti uueväärse välimusega 3510 siiani alles.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
29.04.2014 08:15:43
|
|
|
Mul oli esimeseks 1610 vms. sai radiolinjast, puidust korpusega oli.
5110 on siiani alles veel.
Nokia 3220 oli viimane uus nokia, edasi käinud Samsungi ja SE rada, olen kasutatult ostnud ka nokiaid mis meeldib(E51, E71 jms.)
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
viimati muutis Braien 29.04.2014 08:16:49, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
29.04.2014 08:16:28
|
|
|
Noh, kas keegi veel paneb enda omatud telefonide nimekirja siia?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korsten
HV veteran
liitunud: 07.10.2005
|
29.04.2014 09:12:21
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Tundub, et väga paljude, kaasa arvatud minu jaoks, oli esimeseks telefoniks 3110. |
Olen ka selle "klubi" mees.
_________________ Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin.org
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2006
|
29.04.2014 10:15:04
|
|
|
| korsten kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Tundub, et väga paljude, kaasa arvatud minu jaoks, oli esimeseks telefoniks 3110. |
Olen ka selle "klubi" mees. |
+1
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
29.04.2014 10:19:52
|
|
|
mul oli esimene ikka äriklassi föön, mis maksis vist 14 000EEK
See, mis esimesel pildil.
Paraku andis mulle selle tööandja, ise ostsin miskise 3210 vms, esimese ilma antennita nogija
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
29.04.2014 10:20:11
|
|
|
3110 oli täitsa antenniga, kui ise just sisemist antenni sellele ei ehitanud
_________________ joodan ja mõõdan |
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
29.04.2014 10:27:48
|
|
|
Esimeseks telefoniks oli isalt saadud 6150, pärast seda tulid 6100, 6230i ning 5000 (mis oli tõsine kräpp, anti asenduseks Siemens SF65 asemel).
_________________ Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
29.04.2014 11:19:15
|
|
|
Spoiler 
*nokia 1011 gsm (oli paras "juust" ja nupud pehmed ) Nokia ametlik esimene GSM telefon.
*Motorola GSM
*hiljem ostsin Ericssoni kas GH 337 või 388.
*Hiljem omasin Benefoni telefoni..
Spoiler 
*omasin ka Sony esimest gsm-telefoni http://www.gsmarena.com/sony_cm_dx_1000-127.php
hind oli tol ajal uuena 9000.-eek.
*nokia 5110
*nokia 3210
*nokia 8210
Spoiler 
*Nokia N-gage 5510
*Nokia N81
Spoiler 
*Nokia N86 (kasutan helistamiseks siiani, ostsin uuena)
*Nokia Lumia 635
viimati muutis p3000 22.12.2014 11:59:16, muudetud 10 korda |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
29.04.2014 11:21:20
|
|
|
Vähemalt 10 nokia telefoni on olnud. Parim telefon mida kasutanud olen on siiani E90. Keegi võiks samasuguse nuppudega telefoni teha kus seespool on suur puuteekraan....
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iarekilla
HV vaatleja
liitunud: 04.09.2011
|
29.04.2014 11:25:53
|
|
|
sellise peaks kodunt isegi leidma
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
29.04.2014 17:14:19
|
|
|
1. 6100
2. 6080
3. Xpress Music 5130+
Enne oli 3 Motorolat ja pärast 2 Samsa nutikat ja 1 Nexuse nutikas.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ummy
HV veteran
liitunud: 02.07.2011
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.:MDK:.
HV veteran

liitunud: 24.12.2002
|
29.04.2014 19:23:58
|
|
|
1. 8110
2. 3510i
3. 2760
4. 5230
5. Lumia 720
Hetkel siis kasutusel Lumia 720 ja loodetavasti ei jää see mu viimaseks Nokiaks.
_________________ Experience is gained immediately after it is needed. |
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kir2
HV vaatleja
liitunud: 27.12.2004
|
30.04.2014 10:01:49
|
|
|
Oma ainukese Nokia soetasin alles paar kuud tagasi, Lumia 625. Kusjuures kaalukeeleks osutus just soov omada telefonitootja poolt ehitatud telefoni, mitte arvutitootja kraami...
Kahjuks kukub see variant nüüd vist ära ja jääb mul vist ka viimaseks Nokia logoga telefoniks.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
01.05.2014 00:01:40
|
|
|
| Mu esimene oligi 8110, hea telefon oli. Ainult ma ei mäleta mis temast lõpuks sai. Mingi nokia oli veel kunagi, aga too oli jama telefon.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H2K
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2012

|
13.10.2014 06:56:00
|
|
|
Jätkan vana teemat huvi pärast..
Ei ole kronoloogiline järjekord, kuna ei mäleta täpselt. (Telefone liiga palju olnud)
Minu sümboolne list. Panen kordused ka sisse.
1. Nokia 1610
2. Motorola M388 x2
3. Motorola Timeport P7389
4. Motorola T180 x2
5. Ericsson A1018s
6. Ericsson R320
7. Motorola Talkabout T191
8. Motorola C332
9. Motorola C350
10. Nokia 8210
11. Nokia 3210
12. Nokia 5210
13. Nokia 3310 x10
14. Nokia 8310
15. Nokia 6510
16. Nokia 6310i
17. Nokia 1100 x3
18. Nokia 3510i x3
19. Nokia 6610 x2
20. Nokia 6610i x2
21. Alcatel Ot 735 x2
22. Aclatel OT-C651
23. Siemens C62
24. Nokia 5100
25. Nokia 3200 x2
26. Nokia 5140 x2
27. Nokia 5140i
28. Nokia 6230
29. Nokia 6230i
30. Nokia 6681
31. N-gage QD x2
32. Nokia E-50
33. Nokia 5320 Xpressmusic
34. Sony Ericsson w810i x4
35. Sony Ericsson w800i
36. Sony Ericsson K700i
37. Samsung E350
38. Nokia 1208
39. Nokia 5800 Xpress music
40. HTC Touch Diamond
41. Sony Ericsson Xperia Arc S x2
42. Nokia 1112
43. Nokia 108 Dualsim.
44. Microsoft Lumia 535 Dual Sim
Eriti kiidan mudeleid: Nokia 3310, Nokia 6310i, Nokia 6230i, Sony Ericsson w810i
viimati muutis H2K 12.07.2015 17:03:12, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juan Pablo
HV veteran
liitunud: 20.11.2005
|
22.12.2014 12:02:17
|
|
|
Esimene nokia oli 1611 ning seejärel 2110i
Parimad malestused on nokia 5110 , 6110,8110 ja 3110-nest millel sai korpuseid värvitud autovärvidega,3210 ja 8210-st. millel sai led dioode vahetatud(enamasti siniseks)
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
22.12.2014 12:12:15
|
|
|
3110, 3210, 3310, ericsson r600, 3100, 3300, n-gage, e51, e51 uuesti. Peale seda hakkas "päris" nutika ajastu minu jaoks.
Olid ikka ajad kunagi... Kui telefon veel helistamiseks oli ja aku nädala ja veidi peale kestis.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozzu
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2007
|
09.02.2015 14:17:16
|
|
|
Oh jah, olid ajad kui ei pidand mingi lolli nuti telefonipärast iga päev närvitsema.
Endal pm kõik nokiad alates 3110-st (mis seisab hetkel kuna turvakoodi ei tea :/)
Lõpetades 9500i-ga, ehk siis kõik neljakohaliste mudeli numbritega vast nokiad läbi käinud.
Mõni kuu tagasi müüsin oma vana lemmiku ja minu arust ka parima telefoni mis kunagi tehtud- 6310i maha kuna ei kasuta igapäevastelt enam 2te numbrit.
Nüüd jäi hinge tühjus ja võtsin iphone kõrvale järgmise lemmiku 6230i.
N8 oli ka ikka võrratu telefon.
Põhi boonus oli, et ta oli nokia ehk siis mööda vanalinna märga sillutist lendas ja lohises u 10m ja ekraani raamile tuli täke.
Fcking iphone ekraan läheb juba sellepeale kui lumehelves peale kukub.
_________________ Ostan mustvalge ekraaniga nokia telefone. PS! |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
09.02.2015 18:02:39
|
|
|
| tsitaat: |
Endal pm kõik nokiad alates 3110-st (mis seisab hetkel kuna turvakoodi ei tea :/)
|
anna imei
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sahasrahla
HV kasutaja
liitunud: 19.06.2011
|
27.03.2015 15:13:17
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Järgmine oli 6630 ja see oli ka viimane. |
ajav disain
|
|
| tagasi üles |
|
 |
k2tsss
HV kasutaja
liitunud: 30.07.2013
|
14.04.2015 17:34:43
|
|
|
Ka meie peres on entusiaste.
6310i, 8850 ja E90 on igapäevaselt kasutuses.
Alumises reas toimivad kõik isendid. Ülemises reas toimib kindlasti kollane 5110, kui teine aku panna. "Telliskivide" kohta ei oska öelda, sest neile lähevad teistsugused laadijad.
Üks 3310 ja 3100 hiljuti töötasid, kuid praegu pilti ette ei võtnud. Võimalik, et vajaks pikemalt laadijas olemist.
Tegelikult on meil veel muidki marke ja mudeleid, kuid teemas siiski NOKIA ning ei hakanud teisi pildile tooma.
_________________ Ei tee ettemaksu ID-kaardiga autentimata kasutajatele! |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|