Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 556, 557, 558 ... 1185, 1186, 1187  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 20.04.2014 21:49:18 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
PS. ma ise ootan, et samsungi firmavares ja elioni rakendus saavad ka koos uue pleieri mis reklaamidest vabastab ja anomaaliad kaotab.

Oot Samsungi app'is on siis hetkel reklaamid isegi nendel saadetel mille alguses see kiri on et reklaamid on eemaldatud? Huvitav, ma nagu olen üsna kindel et mul jätab app reklaamid vahele või olen ma seda omale ette kujutanud... Kohe proovin.

Edit: proovisin, mul jätab app (KordusTV) reklaamid vahele. Kas see peaks siis tähendama et mul on mingil põhjusel uus pleier? Kokku jookseb see pleier küll päevas paar korda ja kui pange paneb, siis paneb ikka korralikult, Smart Hub teeb reseti selle peale ja laeb kõik app'id uuesti.


viimati muutis JazZ 20.04.2014 21:59:10, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2014 21:58:16 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
indrekp kirjutas:
PS. ma ise ootan, et samsungi firmavares ja elioni rakendus saavad ka koos uue pleieri mis reklaamidest vabastab ja anomaaliad kaotab.

Oot Samsungi app'is on siis hetkel reklaamid isegi nendel saadetel mille alguses see kiri on et reklaamid on eemaldatud? Huvitav, ma nagu olen üsna kindel et mul jätab app reklaamid vahele või olen ma seda omale ette kujutanud... Kohe proovin.

Sõltub versioonist aga jah, Samsungil on probleeme.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 22.04.2014 14:42:09 vasta tsitaadiga

Samsungi 2012..2014 mudelid (2012 mudelitel vaid need, mis toetavad Elioni NutiTV äppi)

4.12.3 (4.006) --> 4.16.4 (4.010)
Osad juba Motorolas tuttvad muudatused.

- Kui klient pole uue TV teenusega liitunud, saab ta eKodust tellida vana nutiTV teenuseid ja lisateenuseid ka siis, kui ta ei ole üle läinud uuele nutiTV-le
- P+/- nupud Samsungi puldil vahetavad taas kanalit
- Subtiitrite kuvamine Live striimidel parandatud
- Kasutaja saab ekraanile teavituse, kui on probleem/lahti ühendatud võrgukaabel
- Salvestuste ja KordusTV vaatamisel video katkemise probleem lahendatud
- Uus video player
- Peamenüüs vasakut puldinuppu vajutades liigub esimesena alati „Telekanalid“ menüüosa peale. Teistkordsel vasakule vajutusel Abiinfo alla (uuesti Telekanalid peale)
- Täiendatud abiinfot
- Kasutaja saab salvestatud sarjade vaatamisel valida „vaata viimast vaatamata osa“
- Lemmikliste (lemmikud, sport, eesti jne) saab vahetada olles mistahes lemmiklisti nimekirjas. Valik asub listi alumises osas
- Kui puldi patareide pinge langeb alla 1,9V, antakse sellest kasutajale TV ekraanil märku. Kuvatavas valikus on võimalik tellida uued patareid otse postkasti. Kui ekraanilt tellida ei soovi, on seal ka valik "ostan patareid poest" (patareide tüüp ja pilt)
- Kui asud kanalil, millele tuleb meeldetuletus samal kanalil algava saate kohta, ei kuvata enam ekraanil tavapärast meeldetuletuse infot vaid inforibale ekraani all antakse kasutajale algava saate kohta teada
- Videote vaatamisel OK nuppu vajutades video pausile pannes kaob menüü 3.5 sekundi pärast juhul, kui ühtegi nuppu ei vajutata. OK nupp jätkab video mängimist. Noolenupud kuvavad pleieri menüüosa endiselt.
- Minu salvestustes on nüüd võimalik sarjade sorteerimine episoodi järgi
- Peamenüü läheb ühtegi nuppu vajutamata eest ära 30 sekundi jooksul. Menüü saab taas ette tavapäraselt vajutades OK nuppu
- Filmiriiulis on uutele ja TOP vaadatavusega filmide postritele lisatud vastavalt „UUS“ ja „TOP“ riba
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2014 16:49:12 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2014 17:33:28 vasta tsitaadiga

armjan, Motorolale ka lähiajal midagi tulemas?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 22.04.2014 17:39:54 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
armjan, Motorolale ka lähiajal midagi tulemas?


Ikka, jah:)
Samsungi versiooniga võrreldes pole Motorolad kehvemas seisus.
Motorolale on uus versioon tulemas mai esimene pool. Loodan, et Samsungile sama.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pulse
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2014 21:15:46 vasta tsitaadiga

armjan, paar küsimust/tähelepanekut seoses Samsungiga. Kas Samsungi puldi "vasaku nupu tundlikkus" on mingi teada bugi mida tutvustati eelmise app'i versiooniga ja saab kunagi parandatud, või on tegu minu enda probleemiga? Kunagi kirjeldasin siin ka probleemi täpsemalt - võin vajadusel korrata.

Kui liikuda kavasse, siis endiselt jääb taustal olev kanal vait. Tutvustati seda samuti eelmise versiooniga. Kas see jääb samuti selliseks? Isiklikult sooviks, et taustal oleva kanali heli oleks samal ajal kuulda kui kavas surfan.

Võimalik, et on kunagi juba küsitud aga kas kunagi suurelt reklaamitud PiP ka kunagi Samsungile tehakse?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2014 21:26:20 vasta tsitaadiga

Ja veel - kas nendest mustadest äärtest on lootust lahti saada?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2014 22:30:39 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Ja veel - kas nendest mustadest äärtest on lootust lahti saada?

Sellele võin ise vahele vastata. Enne vist lahti ei saa kui kõik kanalid hakkavad ühte formaati 16:9 austama.
Hetkel võib kanal edastada 16:9 pilti ja selle sees vägisi ribadega 4:3 vana pilti vanast saatest jms.
Võib edastada 4:3 kanalit mille sisse on vägistatud 16:9 saade.
Mõlemal juhul ei saa edastaja nende ribadega enam midagi teha.

Ühesõnaga Motorola on hetkel mingis osas paindlik aga Samsungi Elioni äpp paneb rauaga paika, et 16:9 on söödav ja kogu muusika, kõik on äärest ääreni 16:9 ning ainult kanali tootja oma keemia on ribadega.
99% klientidest saavad aru, et kui teler on 16:9 on pilt ka 16:9, arusaadav, et pervõi baltiiski on lapikute nägudega. Jumal hoidku, kui kogemata OrsentTV peale satub ja sealt 4:3 VHS tuleb millel 16:9 pilt sees.
Ühesõnaga, Elion edastab teadlikult hetkel turul olevaid kanaleid kuigi nende kvaliteet ei vasta võibolla ootustele kuid vaatajanumbrid aitavad selle pildi reguleerimisele kaasa. icon_wink.gif

See, milles küsimus on, kas Samsungi Smart Zuum nö. hakkab toetama mõne Smart Hubis oleva rakenduse (nutitv) pildi lõikamist... ma ise kahtlen selles aga loota võib alati parimat.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 23.04.2014 00:28:10 vasta tsitaadiga

Täna tekkis probleem Samsungi teleriga seoses firmware uuendusega, et sai kõige uuem 1119 firmware versioon paigaldatud ja peale seada ei toiminud Elioni app enam.
Elioni app laadis ilusti ära aga pilt oli must, ainult menüü ise toimis. Sai proovitud ruuteri ja teleri taaskäivitamist ning teleri enda tehase seadete taastamist aga polnud abiks.
Tehnilise toe kaudu sai Elioni appi nii toimima, et pidin proovima mingit muud appi käivitada (näiteks YouTube) ja seejärel uuesti Elioni appi ning asi töötas nii nagu peab.
Lõppkokkuvõttes lihtne lahendus aga ise selle peale ei tulnud, võibolla on kellelegi veel abiks sama probleemiga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2014 01:02:53 vasta tsitaadiga

Kordustv võiks saada sorteerida välja oma lemmiksaateid vms. Nt saated millele on lisatud meelespea. Nt kordustv valides seal valikutes, kus tänased, eilsed saated jne. Seal võiks olla valik "meelespeaga saated".
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2014 10:14:53 vasta tsitaadiga

... nii kordustv kui ka salvestamine võiks saada oluliselt rohkem võimalusi sortimiseks, vähemalt samal tasemel nagu oli see võimalik vanas lahenduses n. kanalite järgi kataloogides vms.. Praegune lahendust ei ole absoluutselt mugav kasutada, ülipikk joru saateid, mille sortimiseks on vaid kõige primaarsemad võimalused, mida aga isegi meelde jätta ei suudeta ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 23.04.2014 10:29:20 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... nii kordustv kui ka salvestamine võiks saada oluliselt rohkem võimalusi sortimiseks, vähemalt samal tasemel nagu oli see võimalik vanas lahenduses n. kanalite järgi kataloogides vms.. Praegune lahendust ei ole absoluutselt mugav kasutada, ülipikk joru saateid, mille sortimiseks on vaid kõige primaarsemad võimalused, mida aga isegi meelde jätta ei suudeta ...


See on plaanis. Step by step paremaks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 23.04.2014 12:10:58 vasta tsitaadiga

See v4.010 uuendus Samsungile on küll asjalik. Siiani pole veel kordagi kokku jooksnud, seega paistab et sellest uuest pleierist oli kasu. Lisaks läheb app märkimisväärselt kiiremini käima, mis on minu jaoks eriti positiivne kuna ma kasutan seda ainult KordusTV ja Salvestuste vaatamiseks. Igal juhul thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pckilla
HV vaatleja
pckilla

liitunud: 24.12.2003




sõnum 23.04.2014 12:11:14 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
99% klientidest saavad aru, et kui teler on 16:9 on pilt ka 16:9, arusaadav, et pervõi baltiiski on lapikute nägudega. Jumal hoidku, kui kogemata OrsentTV peale satub ja sealt 4:3 VHS tuleb millel 16:9 pilt sees.
Ühesõnaga, Elion edastab teadlikult hetkel turul olevaid kanaleid kuigi nende kvaliteet ei vasta võibolla ootustele kuid vaatajanumbrid aitavad selle pildi reguleerimisele kaasa. icon_wink.gif

See, milles küsimus on, kas Samsungi Smart Zuum nö. hakkab toetama mõne Smart Hubis oleva rakenduse (nutitv) pildi lõikamist... ma ise kahtlen selles aga loota võib alati parimat.

Kas ma olen siis see top 1% kes EI SAA ARU, miks ei näidata asju nii, nagu algselt ette nähtud? See, kas kanal on suuteline väljastama 16:9 ei ole antud juhul üldse määrav, kui vanemad 4:3 pildiga saated/sarjad/FILMID (jah, isegi filme on 4:3 pildiga tehtud ja tehakse isegi praegu) ei ole mõeldud laikeraanis vaatamiseks! Miks peavad Elioni laisad arendajad ülbelt oma tahtmist peale suruma, kui Samsungi teleril on olemas võimalus valida, kas tahad lapikuid nägusid või vaadata pilti õige kuvasuhtega (eriti veel, kui Motorola boksi kasutajatel on täpselt selline valik olemas)?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 23.04.2014 12:18:31 vasta tsitaadiga

pckilla kirjutas:
indrekp kirjutas:
99% klientidest saavad aru, et kui teler on 16:9 on pilt ka 16:9, arusaadav, et pervõi baltiiski on lapikute nägudega. Jumal hoidku, kui kogemata OrsentTV peale satub ja sealt 4:3 VHS tuleb millel 16:9 pilt sees.
Ühesõnaga, Elion edastab teadlikult hetkel turul olevaid kanaleid kuigi nende kvaliteet ei vasta võibolla ootustele kuid vaatajanumbrid aitavad selle pildi reguleerimisele kaasa. icon_wink.gif

See, milles küsimus on, kas Samsungi Smart Zuum nö. hakkab toetama mõne Smart Hubis oleva rakenduse (nutitv) pildi lõikamist... ma ise kahtlen selles aga loota võib alati parimat.

Kas ma olen siis see top 1% kes EI SAA ARU, miks ei näidata asju nii, nagu algselt ette nähtud? See, kas kanal on suuteline väljastama 16:9 ei ole antud juhul üldse määrav, kui vanemad 4:3 pildiga saated/sarjad/FILMID (jah, isegi filme on 4:3 pildiga tehtud ja tehakse isegi praegu) ei ole mõeldud laikeraanis vaatamiseks! Miks peavad Elioni laisad arendajad ülbelt oma tahtmist peale suruma, kui Samsungi teleril on olemas võimalus valida, kas tahad lapikuid nägusid või vaadata pilti õige kuvasuhtega (eriti veel, kui Motorola boksi kasutajatel on täpselt selline valik olemas)?


Samsungi FW pole seda võimalust andnud. Oleme seda soovinud - Siiani soovime. Laiskade Elioni NutiTV arendajate otsa siin vaadata ei saa.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2014 12:22:10 vasta tsitaadiga

pckilla, see kindlasti ei ole top 1%, kes ei ole absoluutselt kursis arendusmaailmas mõnikord ette tulevate olukordadega, kus pealtnäha lihtsale probleemile mõistlikku lahendust ei ole.
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2014 12:36:32 vasta tsitaadiga

Tundub jah, et need mummud kaovad rutem ära.
Igatahes seekordne update on tõesti tugev samm paremuse poole.
Inetu oleks jätta kiitust avaldamata thumbs_up.gif.
Kui veel overscanni paika saaks ja salvestuste/korduste sorteerimise paremaks, siis võiks juba kaaluda - nagu armjan ütles - "voh, super" hinde andmist.


JazZ kirjutas:
See v4.010 uuendus Samsungile on küll asjalik. Siiani pole veel kordagi kokku jooksnud, seega paistab et sellest uuest pleierist oli kasu. Lisaks läheb app märkimisväärselt kiiremini käima, mis on minu jaoks eriti positiivne kuna ma kasutan seda ainult KordusTV ja Salvestuste vaatamiseks. Igal juhul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 23.04.2014 14:20:10 vasta tsitaadiga

oncleuno kirjutas:
Täna tekkis probleem Samsungi teleriga seoses firmware uuendusega, et sai kõige uuem 1119 firmware versioon paigaldatud ja peale seada ei toiminud Elioni app enam.
Elioni app laadis ilusti ära aga pilt oli must, ainult menüü ise toimis. Sai proovitud ruuteri ja teleri taaskäivitamist ning teleri enda tehase seadete taastamist aga polnud abiks.
Tehnilise toe kaudu sai Elioni appi nii toimima, et pidin proovima mingit muud appi käivitada (näiteks YouTube) ja seejärel uuesti Elioni appi ning asi töötas nii nagu peab.
Lõppkokkuvõttes lihtne lahendus aga ise selle peale ei tulnud, võibolla on kellelegi veel abiks sama probleemiga thumbs_up.gif


Mul midagi sarnast peale Elioni Samsungi app-i v4.010 uuendust.
Elioni äppi käivitamise järel laeb ära, aga reaalselt äpp ei käivitu. Menüü tuleb ette, aga kanaleid ei kuva, isegi kui vajutada kanalil>vaata>OK. Äpp läheb tööle alles teistkordse käivitamise järel ja siis paistab töötavat.
Samsungi FW on uusim 1119
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pckilla
HV vaatleja
pckilla

liitunud: 24.12.2003




sõnum 23.04.2014 14:50:11 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
Samsungi FW pole seda võimalust andnud. Oleme seda soovinud - Siiani soovime. Laiskade Elioni NutiTV arendajate otsa siin vaadata ei saa.

Hea kuulda, et midagi vähemalt on üritatud. Kui pidevalt räägitakse, et pilt peab kogu ekraani täitma ja mõned lapikud saated/kanalid on täiesti normaalne, siis kipubki jääma mulje, nagu keegi ei suvatse lihtsalt asjaga tegeleda. Aga kas enda lahenduse arendamine on liiga keeruline, kui Samsung ei suvatse ametlikku võimalust pakkuda?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar80
HV kasutaja
ivar80

liitunud: 25.10.2004




sõnum 23.04.2014 16:26:18 vasta tsitaadiga

Kas on ka selline "täiendus" Motorola ja uue-nuti koosluses plaanis, et S2 puldiga saab jälle kõike teha (ka ülikeerulisi numbreid vajutada)?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 23.04.2014 16:41:48 vasta tsitaadiga

ivar80 kirjutas:
Kas on ka selline "täiendus" Motorola ja uue-nuti koosluses plaanis, et S2 puldiga saab jälle kõike teha (ka ülikeerulisi numbreid vajutada)?


S2 ja uus NutiTV ei käi omavahel kokku. Vastus on ei.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2014 16:52:31 vasta tsitaadiga

VIP1003 hakkab õhtule minema. Hääl hakib ja mida aeg edasi seda enam. Proovitud teise VIP1003-ga ja hääl perfektne icon_sad.gif Liin on korras.
_________________
Pooldan igareedeseid kondoomivastaseid ühiskogunemisi vabaduse väljakul.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2014 20:04:19 vasta tsitaadiga

Resettinud oled? Kaablid korras?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2014 21:14:21 vasta tsitaadiga

Samsung F6400 on teleri puldiga kerimine viletsamaks muutunud. Üks kord kümnest õnnestus 2x kiirusega liikuma saada. Ülejäänud korrad peale näpuga libistamist oli mõttepaus u. 2 sekundit koos pallikestega ja siis viskas lihtsalt nõks maad edasi.
Startup on küll lühem thumbs_up.gif

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pulse
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2014 21:35:32 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Samsung F6400 on teleri puldiga kerimine viletsamaks muutunud. Üks kord kümnest õnnestus 2x kiirusega liikuma saada. Ülejäänud korrad peale näpuga libistamist oli mõttepaus u. 2 sekundit koos pallikestega ja siis viskas lihtsalt nõks maad edasi.
Startup on küll lühem thumbs_up.gif


Proovi lühemate ja kiiremate "libistustega" neid x'e suurendada. See kui hetkeks pausile viskab ja mummusid näitab on tõenäoliselt see, et pult saadab pikemast puudutusest tingitud signaali, et soovid seda va "ülikiiret kerimist" (libistad näppu ja jätad näpu plaadile, mitte ei tõsta seda plaadilt - nuppudega puldil võrdub see nupu all hoidmisega). Tavaliselt käitub minu F seeria sedasi "mummutades" peale igat kiiret kerimist.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2014 21:51:17 vasta tsitaadiga

pulse, ma omast arust proovisin igast asendist. Imestama panigi see, et enne probleemi polnud ja nüüd järsku ikaldab peale uuendamist.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2014 00:02:47 vasta tsitaadiga

nunnu kirjutas:
VIP1003 hakkab õhtule minema. Hääl hakib ja mida aeg edasi seda enam. Proovitud teise VIP1003-ga ja hääl perfektne icon_sad.gif Liin on korras.

Kas koos teise VIP-iga läks vahetusse ka toiteplokk?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2014 09:38:23 vasta tsitaadiga

Ei kõik juhtmed (lan, toide ja hdmi) jäid samaks. Elioniga oli 2013 sügisel pikem teema. Kahtlustasin juba siis ei VIP õhtal ja soovisin laenata nädalaks teist aga ei antud. Nüüd sain tuttavalt uue ja kõik töötab perfektselt. Probleem on selles,e t ülehomme pean selle tagasi andma.
_________________
Pooldan igareedeseid kondoomivastaseid ühiskogunemisi vabaduse väljakul.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2014 09:58:42 vasta tsitaadiga

Garantii läbi?
Kui jah, siis tuleb uus osta, siin neid ka liigub, foorumis aegajalt

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 24.04.2014 10:13:22 vasta tsitaadiga

Njah, ma vist hõiskasin liiga vara. Poiss suutis salvestust kerides asja kokku jooksutada, ma paraku ei tea mis ta täpselt tegi selleks. Ühesõnaga paistab et ka see uus pleier jookseb kokku icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar80
HV kasutaja
ivar80

liitunud: 25.10.2004




sõnum 24.04.2014 11:42:32 vasta tsitaadiga

Kas keegi Elioni inimestest oskab öelda, et kaugele see teema on arenenud https://www.emt.ee/uudised/-/uudisvoog/uudis/12609186
Sain vihje, et lähiajal on mingi ühisteenus tulemas mobiilside kaudu aga see on nagu väga hägune mõiste icon_smile.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2014 16:00:21 vasta tsitaadiga

nunnu kirjutas:
VIP1003 hakkab õhtule minema. Hääl hakib ja mida aeg edasi seda enam. Proovitud teise VIP1003-ga ja hääl perfektne icon_sad.gif Liin on korras.

Ilmad läksid soojaks. Äkki hakkab toide õhtule minema või kuumeneb box ise üle?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 24.04.2014 16:15:18 vasta tsitaadiga

See ka alati variant jah, mingil hetkel sai siis ühte tompsonit sedamoodi "remonditud" et väheke õhku sisse lasta ja töötas nagu uus jälle icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 24.04.2014 17:43:42 vasta tsitaadiga

Minu kogemus ütleb ka, et ruuteri kiibile tuleb (passiv)jahutus panna, sest muidu ei saa seal sõrmegi vastas hoida ja loomulikult küpseb see natuke pärast garantiiaega läbi. YLE1 pealt kordas eile õhtul (või oli varem) filmi "Seadmete ettekavatsetud surm", mis rääkis täpselt samast asjast. Tõsi küll, Apple kontekstis, et akul on teatud laadimiste arv ja seda ei saa ka vahetada ning nii tulebki osta uus mudel. Ilmselt on ülekuumenemine ka Aminol, mida kasutan ja mis läheb kohati öösel restardile. Tehniline tugi oskas ka soovitada, et ostke uus (Motorola) aga ma vastasin, et seda elektroonilist prügi on niigi palju. Kiibil oli muidu jahutus peal aga ostetud kasutatuna ja täiesti võimalik, et eluiga oli juba lõppemas ja selle pärast müüdi. Kuigi uuendusi ei pidavat enam tulema, siis restartide probleemist olid nad teadlikud ja oskasid ainult soovitada, et jätku ühele kindlale kanalile, siis tuleb restardi järel tagasi. See toimib vaid siis kui taimer pole pandud rohkem kui ühele saatele ja kanalile ning viitsin igal õhtul seadme välja tõmmata, et talle jääks viimane kanal õigesti mällu.
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2014 17:57:07 vasta tsitaadiga

No mul tiksub ikka alguses peale motorola, 2 korda olen seda yldse välja lylitanud, ylejäänud aja on sees, no standby.
Pole kuulnud, et motorolad oleks suremisaltid. Sul lihtsalt shit päppens...
icon_rolleyes.gif

Äkki mõni elioni inimene vihjab mototola suremise statistika kohta.
Ise pakun, et üks 100 ehk...

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2014 18:30:26 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
No mul tiksub ikka alguses peale motorola, 2 korda olen seda yldse välja lylitanud, ylejäänud aja on sees, no standby.
Pole kuulnud, et motorolad oleks suremisaltid. Sul lihtsalt shit päppens...
icon_rolleyes.gif

Äkki mõni elioni inimene vihjab mototola suremise statistika kohta.
Ise pakun, et üks 100 ehk...
Neid surnud motorolasi ostas ikka leidub aeg ajalt. Iseasi mille tagajärjel nad surnud on.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2014 18:41:21 vasta tsitaadiga

Ei satu ostasse just tihti icon_biggrin.gif
Tehnikainimestele antakse paremaid isendeid, kuigi nad ei tea, et tehnikaga seotud ? icon_lol.gif
Ok see nali.
Aga 1 sajast, tähendab, et ostas võib vavalt 100+ isendit myygis olla, see peaks alla 1% jääma

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2014 18:47:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Tõsi küll, Apple kontekstis, et akul on teatud laadimiste arv ja seda ei saa ka vahetada ning nii tulebki osta uus mudel.

Vaheta ise või kui ei julge/taha ise lammutada, siis tehakse esinduses ka ära.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2014 03:01:58 vasta tsitaadiga

No motoromu stabiilsuse ja kuumusega pole mul küll probleeme olnud. Väga jahe karp minul. TG784 läheb külll samas päris tuliseks, aga eks see ootab ka väljavahetamist juba niikuinii icon_rolleyes.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2014 08:03:40 vasta tsitaadiga

Ja mina ootan millal mul 546 maha sureb. Hea 10a on juba seinas olnud. Amino samuti. Ootereziimile satub ehk kord kuus või siis kui elektrikatkestus on.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2014 09:41:23 vasta tsitaadiga

Milleks vahetada kuni HD kanaleid-sisu ei tule siis käib olemasolev IPTV tehnika küll yawn.gif

Panasonic 29" lame kineskoop + Amino ja seni toimib, eriti hea on viimase otsa ETV 4:3 formaadis salvestatud contenti sellega vaadata (a la Ohtlik Lend).
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2014 12:59:58 vasta tsitaadiga

Samsungil hakkasid asjad veitsa nobedamini liikuma, nüüd on tunne, et hoopis motorola pidurdab icon_lol.gif
Salvestustes ringi navigeerides tekib tihti mõttepause koos pallikestega.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2014 14:38:11 vasta tsitaadiga

hobihall kirjutas:
oncleuno kirjutas:
Täna tekkis probleem Samsungi teleriga seoses firmware uuendusega, et sai kõige uuem 1119 firmware versioon paigaldatud ja peale seada ei toiminud Elioni app enam.
Elioni app laadis ilusti ära aga pilt oli must, ainult menüü ise toimis. Sai proovitud ruuteri ja teleri taaskäivitamist ning teleri enda tehase seadete taastamist aga polnud abiks.
Tehnilise toe kaudu sai Elioni appi nii toimima, et pidin proovima mingit muud appi käivitada (näiteks YouTube) ja seejärel uuesti Elioni appi ning asi töötas nii nagu peab.
Lõppkokkuvõttes lihtne lahendus aga ise selle peale ei tulnud, võibolla on kellelegi veel abiks sama probleemiga thumbs_up.gif


Mul midagi sarnast peale Elioni Samsungi app-i v4.010 uuendust.
Elioni äppi käivitamise järel laeb ära, aga reaalselt äpp ei käivitu. Menüü tuleb ette, aga kanaleid ei kuva, isegi kui vajutada kanalil>vaata>OK. Äpp läheb tööle alles teistkordse käivitamise järel ja siis paistab töötavat.
Samsungi FW on uusim 1119


Sama asi ka siin pool... Üldiselt võib jah seekord küll kiitusi jagada - ptüi, ptüi, ptüi, kuid hetkel asjad toimivad väga hästi ja üsna korraliku kiirusega icon_smile.gif

PS! ERRi appi uuendus ka väljas ning nüüd see flash error vmt. playeri jura likvideeritud. Arhiivis olevate saadete kvlaiteet, nii heli kui ka pilt ja seda ka uuemate saadete puhul jätab aga kõvasti soovida..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 25.04.2014 15:19:36 vasta tsitaadiga

Mõned vead siiski alles, Samsung F8000 1116 FW ja Elioni app 4.010:
1. filmiriiulist filmi edasi-tagasi kerimise peale tegi telekas restardi.
2. pilt ei täida ekraani maksimum ulatuses, mõnikord on külgedel 3 cm must riba, mõnikord üleval 4 cm ja mõnikord ümberringi 1 cm must riba. Probleemi lahendab smart menüüsse korra sisse piilumine, peale seda on pilt ilusti servadeni kuid näiteks reklaami algus või reklaamiklipi vahetumine või kanali vahetamine viskab jälle servad mustaks. Viga esineb hetkel näiteks TV3, SonyTV ja TVe pildis.
3. kanalilisti kuvamisel on aktiivne alati millegipärast kõige alumine kanal. Et hetkel vaadatava kanali peale saada pean veel korra vasakule vajutama
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 25.04.2014 15:27:00 vasta tsitaadiga

freestyler kirjutas:
Mõned vead siiski alles, Samsung F8000 1116 FW ja Elioni app 4.010:
1. filmiriiulist filmi edasi-tagasi kerimise peale tegi telekas restardi.
2. pilt ei täida ekraani maksimum ulatuses, mõnikord on külgedel 3 cm must riba, mõnikord üleval 4 cm ja mõnikord ümberringi 1 cm must riba. Probleemi lahendab smart menüüsse korra sisse piilumine, peale seda on pilt ilusti servadeni kuid näiteks reklaami algus või reklaamiklipi vahetumine või kanali vahetamine viskab jälle servad mustaks. Viga esineb hetkel näiteks TV3, SonyTV ja TVe pildis.
3. kanalilisti kuvamisel on aktiivne alati millegipärast kõige alumine kanal. Et hetkel vaadatava kanali peale saada pean veel korra vasakule vajutama


Tegemist on vana FWga. 4.010 jaoks on õige FW v 1117. Proovi uuendamist. Minule teadaolevalt peab olema uus versioon ka Lives
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 25.04.2014 15:55:34 vasta tsitaadiga

Ennäe imet! Ongi uus FW saadaval. Netis ripub viimane v.1115 ja lives proovisin viimati mõned päevad tagasi.. ei leidnud uut. Testin ära kohe.

Edit:
Kerimise peale restarti ei suuda enam esile kutsuda, tundub et fixitud.
mustad servad ja kanalilisti aktiivse akna jama ikka alles.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 25.04.2014 16:15:23 vasta tsitaadiga

freestyler kirjutas:
Ennäe imet! Ongi uus FW saadaval. Netis ripub viimane v.1115 ja lives proovisin viimati mõned päevad tagasi.. ei leidnud uut. Testin ära kohe.

Edit:
Kerimise peale restarti ei suuda enam esile kutsuda, tundub et fixitud.
mustad servad ja kanalilisti aktiivse akna jama ikka alles.


Mustadest servadest oli mõned päevad tagasi ka juttu.
Misasi on aktiivse akna jama?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 25.04.2014 16:44:12 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
freestyler kirjutas:
Ennäe imet! Ongi uus FW saadaval. Netis ripub viimane v.1115 ja lives proovisin viimati mõned päevad tagasi.. ei leidnud uut. Testin ära kohe.

Edit:
Kerimise peale restarti ei suuda enam esile kutsuda, tundub et fixitud.
mustad servad ja kanalilisti aktiivse akna jama ikka alles.


Mustadest servadest oli mõned päevad tagasi ka juttu.
Misasi on aktiivse akna jama?


Kui ma õigesti aru sain, siis oli juttu 16:9 ja 4:3 suhte valesti kuvamisest. Minu probleemiks on 16:9 pildi aegajalt väiksemaks tõmbumise probleem. Ka kanalitel, mis edastavad 16:9 formaadis pilti. Vaadates sama kanalit TV sisemise tüüneriga on pilt alati servadeni ulatuv.

Aktiivse akna jama all mõtlen seda, et varem kui ma vasakule vajutades/libitades kanalite nimekirja kuvasin, oli aktiivne (sinise kasti sees) alati hetkel vaadatav kanal. Nüüd on valik alati listis viimasel kanalil. Aga noh.. las see olla.. pole just mingi oluline "viga".
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2014 17:09:17 vasta tsitaadiga

Mul kõik sama - Samsung F8000 1117 FW ja Elioni app 4.010 ja ei ole sellist probleemi, et vasakule noolt vajutades (Elioni pult, Samsungi nuppudega pult) aktiivne kast oleks viimasel kanalil. Hetkel vaadatavale kanalile jääb.

EDIT: Esimesele kanalile läheb ainult puutetundliku puldiga vasakule pikalt libistades. Arvatavasti saab sellisest libistamisest aru kui 2 korda noolega vasakule vajutusest.
Kui teha hästi lühike (kuni pool puutetundlikku ala) vasakule libistamine, siis jääb õige kanali peale.

freestyler kirjutas:

Aktiivse akna jama all mõtlen seda, et varem kui ma vasakule vajutades/libitades kanalite nimekirja kuvasin, oli aktiivne (sinise kasti sees) alati hetkel vaadatav kanal. Nüüd on valik alati listis viimasel kanalil. Aga noh.. las see olla.. pole just mingi oluline "viga".
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 556, 557, 558 ... 1185, 1186, 1187  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.