Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 268, 269, 270 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2014 15:27:50 vasta tsitaadiga

Ameerikas on 60 ja 120Hz, meil ikkagi 50 ja 100 Hz.

vysnap007 kirjutas:
Kas tasub minna F5500 peale välja, kui mind ei huvita F6400 3D funktsioon? F5500'l pidavat ka refresh rate olema 60 Hz (f6400 - 120 hz), mis mind väga ei kõiguta. Nii palju googeldada jõudsin, siis tundus, et eriti väga vahet polegi nende 2 mudeli vahel.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 04.04.2014 17:05:44 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
65"? Ma vaatan 55" poole praegu.
Kalibreerisid ära ka?

Siin lingil päris asjalikku infot:
http://www.hdtvtest.co.uk/news/panasonic-tx-p55vt65b-201304212862.htm
(USAs on vist siis VT65, mujal maailmas VT60)


Ootan kalibreerimisega kuskil 200-300 tundi.
Kas Eestis teeb ka kalibreerimist keegi nö. profitasemel?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2014 10:35:54 vasta tsitaadiga

Mul tekib juba küsimus, et mida te kalibreerite seal?
Vastavalt enda silmale ei peaks seda tegema?

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2014 10:50:36 vasta tsitaadiga

Kalibreeritakse, et saada pildi tõetruumat esitust. Silmaga alati neid vahesid ei näe, aga lõpptulemus on tuntav. Ka kinoprojektoreid kalibreeritakse. Kõik selle jaoks, et sa saaksid kvaliteetsema filmielamuse.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
humanoid
HV vaatleja

liitunud: 04.11.2013




sõnum 05.04.2014 11:44:29 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Kalibreeritakse, et saada pildi tõetruumat esitust. Silmaga alati neid vahesid ei näe, aga lõpptulemus on tuntav. Ka kinoprojektoreid kalibreeritakse. Kõik selle jaoks, et sa saaksid kvaliteetsema filmielamuse.

Kalibreerimesel on mõte siis ,kui tahetakse nähe tõetruumat pilti. Teadupärast meeldib inimestel mitte tõetruu pilt jah silmale ilus vaadata eriti värvikat ülierksat maailma icon_eek.gif keerame taustavalguse ka põhja...
Mõtlesin ka kunagi niimoodi, milleks ´ilusat ülevõimendatud pilti`rikkuda, kuid kalibreeritud pilt muutis minu suhtumist. Tõetruum pilt on minu silmis palju selgem ja puhtam tundub nagu need inimesed kes sul teleris vastu vaatavad oleksid nagu sinu toas sinuga ühes ruumis- nii selge tundub kõik, kuigi sa keerad kõik kontrastuse/värvid jne. maha, isegi teravuse. Tundub nagu ebaloogiline, kuid reaalselt sa umbes nii oma silmaga näedki. Ja mis peale kalibreeringut paremaks läks oli valge, enne oli valge kergelt hallika varjundiga ,nüüd paistab täiesti valge.
Kuid paljud inimesed kalibreeritud pildiga kindlasti ei harju ,sest nad on nii sisse võetud oma ülevõimendatud pildi nautimisest icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2014 12:49:15 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Kalibreeritakse, et saada pildi tõetruumat esitust. Silmaga alati neid vahesid ei näe.

Seetõttu ka mina aru ei saa, neist kalibreerimispededest icon_redface.gif
rääkimata telekaostmispededest, kes vaid teavad, et tal on nüüd kõige uhkem, aga silm ei erista ka poole odavama puhul, pildil mingit vahet icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delef
HV veteran

liitunud: 12.12.2009




sõnum 05.04.2014 13:24:21 vasta tsitaadiga

palju hinnad augustiks UHDel kukkunud on?
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2014 14:17:23 vasta tsitaadiga

hetkel Saksas (3.840 x 2.160) :
*Blaupunkt 50" al. 750.-
*Samsung 50" al. 1400.- (UE50HU6900)
*LG 55" al.1900.-
*Toshiba 58" ca 2600.-
*Sony 55" 3000.-
*LG 65" al.3100.-
*Sony 65" al. 3800.-
*Philips 65" al. 4000.-
*Hisense 84" 8500.-
-------------
väiksemad suurused on odavamad
*Blaupunkt 39" 450.-
*Samsung 40" 1100.-
--------
oled
*LG 55" al.4200.- (lg uus mudel LG 55EA8809 )
*LG 55" al. 5000.-
*Sams 55" al. 8000.-
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 05.04.2014 15:55:33 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
raxz kirjutas:
Kalibreeritakse, et saada pildi tõetruumat esitust. Silmaga alati neid vahesid ei näe.

Seetõttu ka mina aru ei saa, neist kalibreerimispededest icon_redface.gif
rääkimata telekaostmispededest, kes vaid teavad, et tal on nüüd kõige uhkem, aga silm ei erista ka poole odavama puhul, pildil mingit vahet icon_lol.gif


Ma sutsu vaidleks vastu, endal nüüd elutoas 60f 6300 samsung led, magamistoas panasonic 65vt 60.
Minu silm eristab küll, et panasonic on kvaliteetsem.
Tegelikult on vale öelda, et kvaliteetsem.
Pildid on lihtsalt nii erinevad. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.04.2014 16:05:33 vasta tsitaadiga

Kuid kui kalibreerimiseni jõuad siis lase mõlemad telerid ära teha ning võrdle neid kõrvuti.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 05.04.2014 16:54:59 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Kuid kui kalibreerimiseni jõuad siis lase mõlemad telerid ära teha ning võrdle neid kõrvuti.


ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2014 17:34:29 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
raxz kirjutas:
Kalibreeritakse, et saada pildi tõetruumat esitust. Silmaga alati neid vahesid ei näe.

Seetõttu ka mina aru ei saa, neist kalibreerimispededest icon_redface.gif
rääkimata telekaostmispededest, kes vaid teavad, et tal on nüüd kõige uhkem, aga silm ei erista ka poole odavama puhul, pildil mingit vahet icon_lol.gif

Sa ei taju neid üksikuid aspekte, mida sa seal kalibreerid, aga lõpptulemus on tajutav, ma räägin. Kalibreeritakse ju enamasti professionaalseid videoseadmeid. Koju ei jõua keegi endale korralikku kalibreerijat osta. Kas profid on siis kõik peded sinu arust?
Et kui sa millestki aru ei saa, siis sõimad kõiki pededeks? Päris nii ei ole ka õige.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2014 17:38:02 vasta tsitaadiga

profid ei ole peded, aga need, kes arvavad et on nii ka kõvad mehed, need on peded. Aga telekapede ei ole otseselt halvustav ja ei = pärispede icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 05.04.2014 17:42:07 vasta tsitaadiga

Ma tunnen päris mitut "pärispede", täitsa norm inimesed icon_wink.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2014 17:56:36 vasta tsitaadiga

Kui ma tööl kalibreerin kinoseadmeid, projektoreid, monitore, siis olen norm, aga kui sama teen kodus oma isikliku telekaga, olen kohe telekapede? icon_biggrin.gif

kraaks kirjutas:
Ma tunnen päris mitut "pärispede", täitsa norm inimesed icon_wink.gif

Nad üldiselt jah nagu tavalised inimesed.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2014 18:03:59 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Kui ma tööl kalibreerin kinoseadmeid, projektoreid, monitore, siis olen norm, aga kui sama teen kodus oma isikliku telekaga, olen kohe telekapede? icon_biggrin.gif

no siis sa oled erand icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
humanoid
HV vaatleja

liitunud: 04.11.2013




sõnum 05.04.2014 18:10:21 vasta tsitaadiga

Kui tehnika võimaldab võtta sellest viimast, siis miks seda võimalust mitte kasutada icon_question.gif Ja kui tulemus on silmalegi selge siis ei ole üldse küsimust, et kas oli nüüd mõtet sellise juraga/kalibreerimisega tegelda. Ja kui sa ei tee vahet , et niikuinii kõik näitavad ühte pilti, siis sa pole lihtsalt korraliku pilti näinud icon_eek.gif Kui sa arvad seda ,et see mida massidele presenteeritakse ongi õige, ehk siis poes mängivad telerid. Siis selle loogika järgi ei kannata poest ühtki telerit osta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 05.04.2014 18:14:48 vasta tsitaadiga

humanoid kirjutas:
Kui tehnika võimaldab võtta sellest viimast, siis miks seda võimalust mitte kasutada icon_question.gif Ja kui tulemus on silmalegi selge siis ei ole üldse küsimust, et kas oli nüüd mõtet sellise juraga/kalibreerimisega tegelda. Ja kui sa ei tee vahet , et niikuinii kõik näitavad ühte pilti, siis sa pole lihtsalt korraliku pilti näinud icon_eek.gif Kui sa arvad seda ,et see mida massidele presenteeritakse ongi õige, ehk siis poes mängivad telerid. Siis selle loogika järgi ei kannata poest ühtki telerit osta.


thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalvis
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 06.04.2014 09:49:17 vasta tsitaadiga

Tundub, et paljudel on suva kas nad vaatavad akvaariumi, komeete või naudivad filmi norm efeektidega. Eks see sõltub paneeli tehnoloogiast kuid kalibreerimine aitab pilti paremaks saada. Iseasi, et kalibraator üksiktükina on kallis ja pole mõtet koju riiulisse osta, samas seda teenust pakutakse vähe. Mul hea tuttav omab kalibraatorit ja lasi mul teleka ära teha ning pilt läks paremaks.
Kui kalibraatorit pole, saab esmalt tootja profiili laadimisega lihtsa nipiga pildi õigeks, tipptase pole aga palju parem. Ka värvitabelitega saab pildi päris heaks. Näiteks värvitabeliga oli kohe selge et mõlemal on värvid paigast ära. Kruttisin siis värve ja ühel sain ilusasti kõik värvid paika aga teisel sain vaid osaliselt, mis teha odavama otsa rämps oli kah.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2014 17:41:15 vasta tsitaadiga

On veel üks põhjus, miks telekat kalibreerida.

Panasonic TX-P50VT60E
Power Consumption
Default [Normal] mode 335 watts
Calibrated [Custom] mode 172 watts
Standby 1 watt
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2014 22:13:27 vasta tsitaadiga

Kalibreerimisel keeratakse reeglina taustvalgust ning muud säärast üksjagu maha, sellest ka sääst. Ja elektri hindu arvestades üldsegi mitte väike.

Samas ei näe erilist mõtet selle üle vaielda. Üks lepib kasti enda "cinema/movie/THX" seadetega, teine saab ja tahab sutsu putitada ja teada, et film näeb välja just selline, nagu peab. Mõnusalt loobitakse väljendeid telekapede ja plasmapede. Pean vist RGB lipuga maja ümber paar tiiru tegema, represent!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2014 22:22:27 vasta tsitaadiga

raxz, ükski normaalne inimene kes VT/GT seeria Panasonicu omale ostab, ei kasuta seal "Normal" reziimi. Ikka THX.
Ja selle vahe kalibreerituga on tunduvalt väiksem.

Ehk see võrdlus on veidi paigast ära.
Mina olen oma GW20 "pilliga" rahul.
Vanust varsti 4a juba teisel.
Sai jalka MM jaoks ostetud, nüüd jälle MM tulemas, peaks upgrade tegema. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2014 01:53:57 vasta tsitaadiga

pole ehk õige koht küsimiseks aga "3D" otsingusse ei saa panna - liiga lühike.

oskab keegi öelda, kas uuemate/kallimate telekate 3D on parem kui minu suht vana UE55D6000 oma icon_rolleyes.gif
ses mõttes, et kas tasuks midagi paremat hankida icon_smile.gif
ostes see funktsioon ei huvitanud(lasin lastel multikaid vaadata) aga nüüd ise vaadates omamoodi huvitav
aga nagu alati, tahaks veel paremat icon_smile.gif maksta üle tonni muidugi ei tahaks icon_razz.gif
on see tehnoloogia ehk aastatega paremaks läinud selles hinnaklassis icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villemk2
HV veteran
Villemk2

liitunud: 10.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.04.2014 03:31:27 vasta tsitaadiga

Natuke paremaks läheks kui võtta uuem, F seeria 3d, rohkemate hertsidega, kahjuks alla tonni ei saa eriti selles suuruses icon_sad.gif
Mudelid nt F66** ja F65**
Praegu hea võtta, kohe tulevad uued mudelid ja vanad enamasti päris hea hinnaga.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2014 00:41:03 vasta tsitaadiga

2014 Panasonic UHD
Euroopa (Saksa)
TX-65AXW804, al. April 2014, 4.499 EUR
TX-58AXW804, al. April 2014, 3.299 EUR
TX-50AXW804, al. April 2014, 2.299 EUR
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2014 10:31:07 vasta tsitaadiga

Polegi nii hull.
http://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1395647244 järgi peaks USA versioon 58” TC-58AX800U maksma $3,799.99

Endale pakub "keskmik" TX-60AS650 huvi.
USA versioon hakkab maksma väidetavalt 60” TC-60AS650U - $1699.99
Loodame et EU versioon siis ~1500€ kanti ikka jääb, mitte 2K peale hind ei panda. icon_rolleyes.gif

EDIT:
UK mudeli TX-60AS650B hind £1,899

http://www.avmagazine.it/news/televisori/tv-panasonic-2014-tutti-i-prezzi_9106.html järgi maksavad
- Panasonic TX-47AS650E: 999€
- Panasonic TX-55AS650E: 1.499€
- Panasonic TX-60AS650E: 1.999€

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.


viimati muutis bladerunner 08.04.2014 10:41:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2014 10:42:47 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:

EDIT: UK mudeli TX-60AS650B hind siiski £1,899 ehk ~2300€.
Loodetavasti see siiski tõsi pole. thumbs_down.gif


siin on soovituslikud jaemüügihinnad, millest peaks ca 300€ maha saama..
http://digi-tv.ee/viewtopic.php?p=198926#p198926

uute mudelite eestikeelne info ka olemas http://www.panasonic.com/ee/consumer/kodune-meelelahutus/televiisorid/led-lcd-tv.html
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2014 10:52:33 vasta tsitaadiga

Mudelitevahelisi erinevusi saab suhtkoht täpselt siit lugeda:
link

p3000, kõrgematest seeriatest kodumaine leht vaikib veel hetkel.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 09.04.2014 08:51:43 vasta tsitaadiga

Sony on tänavu uute mudelite väljatoomisega esirinnas.
Paistab et eelmise aasta paneeli valiku prohmakast on õppust võetud

http://www.digitalversus.com/tv-television/sony-bravia-kdl-50w805b-p19373/test.html#full-review
http://www.hdtvtest.co.uk/news/kdl50w829b-201403023650.htm
http://www.trustedreviews.com/sony-kdl-50w829_TV_review

Ühesõnaga 3D pärast ei tasu osta, aga mänguritele peaks meeldima.
Kuna UHD pressib peale, siis saab sellise FullHD 50" juba väljatuleku hetkel alla 1000€ kätte
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2014 10:05:33 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:
pole ehk õige koht küsimiseks aga "3D" otsingusse ei saa panna - liiga lühike.

Proovi " 3D* "

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2014 20:04:13 vasta tsitaadiga

DLB kaubamajas 40" f6500 459€ ei tea kas mingi hinna eksitus ( mujal 100+€ kallim)
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2014 13:00:37 vasta tsitaadiga

Soovitage ilma juhtmeta klaviatuuri samsung ue46f6400akxxh'ile icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2014 15:42:29 vasta tsitaadiga

Timo1337 kirjutas:
DLB kaubamajas 40" f6500 459€ ei tea kas mingi hinna eksitus ( mujal 100+€ kallim)


On keegi juba ka tellimuse ära vormistanud?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2014 17:25:07 vasta tsitaadiga

Saad ju kauba kätte saamisel sulas maksta.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pundar
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2014 18:27:18 vasta tsitaadiga

vysnap007 kirjutas:
Timo1337 kirjutas:
DLB kaubamajas 40" f6500 459€ ei tea kas mingi hinna eksitus ( mujal 100+€ kallim)


On keegi juba ka tellimuse ära vormistanud?


DLB-st võib julgelt osta. Ise ostan sealt pidevalt. Kunagi sai üks teler ka tagasi saadetud, kuna pettusin pildikvaliteedis ja polnud mingit probleemi.
Võtsid kenasti vastu ja kandsid raha arvele tagasi. Hinnad ongi seal päris soodsad. Minu teada kaks noort eesti poissi alustasid aastaid tagasi põhiliselt kosmeetika müügiga-sai sealt alguses ainult parfümeeriat ostetud-aga nüüd on arenetud üheks suurimaks e-kaupluseks. Saanud isegi turvalise ostukoha märgi.
Tundub, et teevad nüüd leedukatega koostööd. Leedu sarnasel kodulehel on igatahes sama kaubavalik.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmo71
HV vaatleja

liitunud: 22.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2014 23:34:08 vasta tsitaadiga

Timo1337 kirjutas:
DLB kaubamajas 40" f6500 459€ ei tea kas mingi hinna eksitus ( mujal 100+€ kallim)


Ei tea kuidas teiste tellijatega aga oma tellimusele sain sealt sellise vastuse thumbs_down.gif



"Tere,

teate, kahjuks sain tarnijalt teade, et toode on välja müüdud ja ei ole saadaval:( "
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2014 11:31:24 vasta tsitaadiga

Soodsad 4K paneelid ka siinpool tiiki..kuigi hind on +€400 vs Rootsi Pixmania :\

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/414086/
http://www.pixmania.se/led-tv/changhong-uhd55b6000is-led-tv-3d-smart-tv/21802479-a.html

http://www.changhongeurope.com/cz/en/uhd55b6000is#specification
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2014 11:34:22 vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:
Soovitage ilma juhtmeta klaviatuuri samsung ue46f6400akxxh'ile icon_rolleyes.gif

suvalisest kohast ligi võetud ~16€ logitechi klavi / hiire komplekt peaks sul ilma probleemideta sellega toimima.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2014 14:27:08 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Soodsad 4K paneelid ka siinpool tiiki..kuigi hind on +€400 vs Rootsi Pixmania :\

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/414086/
http://www.pixmania.se/led-tv/changhong-uhd55b6000is-led-tv-3d-smart-tv/21802479-a.html

http://www.changhongeurope.com/cz/en/uhd55b6000is#specification

ZuumTV 4K-teleril thumbs_up.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 22.04.2014 11:05:37 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, milline 40-42 tollistest oleks mõistlikuim, hinnaklassis 400-500 eurot. Võiks olla DLNA tugi.
https://pood.elion.ee/productInfo/55/40-led-teler-samsung-f5300/UE40F5300AWXXH mõistlik valik?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villemk2
HV veteran
Villemk2

liitunud: 10.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.04.2014 18:38:03 vasta tsitaadiga

http://www.euronics.ee/t/47729/televiisorid/3d-40-full-hd-led-lcd-teler-samsung/ue40eh6030wxbt
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2014 18:55:28 vasta tsitaadiga

on tekkinud mingid odavad TCL i.d kes seda teemat loevad ja omale mingeid odavakesi ostma hakkavad siis võtke teadmiseks, et need odavad tcl id starmani / zoomi / stv digimooduliga töötamisel leiavad kanalid ainult soome alt. eesti alt otsides leiavad esimese muxi ja kõik. samas kui soome alt kanalid otsida, ei saa enam eesti keelt subtiitritesse valida, sest seda lihtsalt ei kuvata. tiitreid saab puldil subtitles " nupu alt aga need tuleb peale iga kanalivahetust uuesti valida. edasiminek samas on toimunud. pool aastat tagasi olid müügil tcl id, mis tegid krüptitud kanalilt vabale kanalile minnes restardi..

http://www.euronics.ee/t/55660/televiisorid/32-hd-led-lcd-teler-tcl/l32f3303 sellest käkikesest jutt.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2014 18:55:55 vasta tsitaadiga

Pole guugeldanud, aga kas need tcl.telekad vähemalt 2 korda odavamad, et tasub neid osta?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 22.04.2014 19:34:57 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
on tekkinud mingid odavad TCL i.d kes seda teemat loevad ja omale mingeid odavakesi ostma hakkavad siis võtke teadmiseks, et need odavad tcl id starmani / zoomi / stv digimooduliga töötamisel leiavad kanalid ainult soome alt. eesti alt otsides leiavad esimese muxi ja kõik.
Spoiler Spoiler Spoiler
.


TCL ei ole tekkinud täna vaid umbes viimased kümme aastat on neid eestist osta saanud.
2-4 aastat tagasi olid enamik (Sony; LG; Samsung; Philips jne.) telereid "kiiksuga" ehk siis eesti nimega asukohamaa alt ei leitud kanaleid ega midagi. Pole see uudisasi ühtigi.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2014 19:42:18 vasta tsitaadiga

see, mis kümme aastat tagasi oli, ei puhu pilli antud hetkel. 99% tcl i kinekatest ei omanud scart pesa. kiiksuga lg ei näita eesti riigi alt isegi mitte dvb-c valikuit. see näitab aga EI TÖÖTA. "tekkimise" all pidasin silmas seda, et neid tuleb mingi merekonteineritäis maha, inimesed ostavad heas usus ja siis hakkab mingi ispiga seoses välja tulema, et telekatel on kiiks. samsungi kiiks mõni aeg tagasi oli firmware mis seostatavate conaxi moodulite peale andis audentimisel 3/5 failed: auth key. tööle saamiseks tuli pulgalt firmware update teha.
sony ei suuda hetkel isegi oma tippmudelitega dvb-c otsinguga nn ette antud kanalite nimekirja toota, veel üsha hiljuti tuli sharpi teleka häälestamisel kanalid muxi kaupa otsida (266+8+8+8..) philips kiilub "no access (6)" teatega lihtsalt kinni..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 22.04.2014 23:37:22 vasta tsitaadiga

Nu vot. Sul on ameti tõttu seda kogemust ikka üksjagu. icon_razz.gif
2012-2013 mudelite puhul on miskit paremaks ka läinud?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 24.04.2014 12:07:42 vasta tsitaadiga

Samsung on vahepeal ERR-i äppi uuenduse peale lasknud. Kiire katsetus näitas et nüüd töötab arhiiv laitmatult thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2014 23:13:27 vasta tsitaadiga

jägaja, sonyl? ei. piilipsi käkikestes conaxi kaardi tööle saamiseks levib ka mingi linnalegend stiilis " tee resett ja võta vool ära, tantsi kaks minutit kankaani ümber teleka ja looda, et tööle hakkab.. kohati hakkab kah. LG ja samsungi julgeks omale osta.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 25.04.2014 08:27:09 vasta tsitaadiga

Ok. Tänud info eest.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2014 09:14:25 vasta tsitaadiga

olen kasutanud Pana TV-d ja probleeme pole olnud.
erinevaid mooduleid tunnistab,Zuumi ja DVB-C kaartidega probleeme pole,salvestab nii SD kui HD kanaleid,salvestab ja mängib maha nii DVB-T,DVB-C ja DVB-S2 (PVR-HDD).
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 268, 269, 270 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.