|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
04.04.2014 15:27:50
|
|
|
Ameerikas on 60 ja 120Hz, meil ikkagi 50 ja 100 Hz.
| vysnap007 kirjutas: |
| Kas tasub minna F5500 peale välja, kui mind ei huvita F6400 3D funktsioon? F5500'l pidavat ka refresh rate olema 60 Hz (f6400 - 120 hz), mis mind väga ei kõiguta. Nii palju googeldada jõudsin, siis tundus, et eriti väga vahet polegi nende 2 mudeli vahel. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kraaks
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2002
|
04.04.2014 17:05:44
|
|
|
Ootan kalibreerimisega kuskil 200-300 tundi.
Kas Eestis teeb ka kalibreerimist keegi nö. profitasemel?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
05.04.2014 10:35:54
|
|
|
Mul tekib juba küsimus, et mida te kalibreerite seal?
Vastavalt enda silmale ei peaks seda tegema?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
05.04.2014 10:50:36
|
|
|
| Kalibreeritakse, et saada pildi tõetruumat esitust. Silmaga alati neid vahesid ei näe, aga lõpptulemus on tuntav. Ka kinoprojektoreid kalibreeritakse. Kõik selle jaoks, et sa saaksid kvaliteetsema filmielamuse.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
humanoid
HV vaatleja
liitunud: 04.11.2013
|
05.04.2014 11:44:29
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| Kalibreeritakse, et saada pildi tõetruumat esitust. Silmaga alati neid vahesid ei näe, aga lõpptulemus on tuntav. Ka kinoprojektoreid kalibreeritakse. Kõik selle jaoks, et sa saaksid kvaliteetsema filmielamuse. |
Kalibreerimesel on mõte siis ,kui tahetakse nähe tõetruumat pilti. Teadupärast meeldib inimestel mitte tõetruu pilt jah silmale ilus vaadata eriti värvikat ülierksat maailma keerame taustavalguse ka põhja...
Mõtlesin ka kunagi niimoodi, milleks ´ilusat ülevõimendatud pilti`rikkuda, kuid kalibreeritud pilt muutis minu suhtumist. Tõetruum pilt on minu silmis palju selgem ja puhtam tundub nagu need inimesed kes sul teleris vastu vaatavad oleksid nagu sinu toas sinuga ühes ruumis- nii selge tundub kõik, kuigi sa keerad kõik kontrastuse/värvid jne. maha, isegi teravuse. Tundub nagu ebaloogiline, kuid reaalselt sa umbes nii oma silmaga näedki. Ja mis peale kalibreeringut paremaks läks oli valge, enne oli valge kergelt hallika varjundiga ,nüüd paistab täiesti valge.
Kuid paljud inimesed kalibreeritud pildiga kindlasti ei harju ,sest nad on nii sisse võetud oma ülevõimendatud pildi nautimisest
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
05.04.2014 12:49:15
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| Kalibreeritakse, et saada pildi tõetruumat esitust. Silmaga alati neid vahesid ei näe. |
Seetõttu ka mina aru ei saa, neist kalibreerimispededest
rääkimata telekaostmispededest, kes vaid teavad, et tal on nüüd kõige uhkem, aga silm ei erista ka poole odavama puhul, pildil mingit vahet
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
delef
HV veteran
liitunud: 12.12.2009
|
05.04.2014 13:24:21
|
|
|
| palju hinnad augustiks UHDel kukkunud on?
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
125 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
05.04.2014 14:17:23
|
|
|
hetkel Saksas (3.840 x 2.160) :
*Blaupunkt 50" al. 750.-
*Samsung 50" al. 1400.- (UE50HU6900)
*LG 55" al.1900.-
*Toshiba 58" ca 2600.-
*Sony 55" 3000.-
*LG 65" al.3100.-
*Sony 65" al. 3800.-
*Philips 65" al. 4000.-
*Hisense 84" 8500.-
-------------
väiksemad suurused on odavamad
*Blaupunkt 39" 450.-
*Samsung 40" 1100.-
--------
oled
*LG 55" al.4200.- (lg uus mudel LG 55EA8809 )
*LG 55" al. 5000.-
*Sams 55" al. 8000.-
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kraaks
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2002
|
05.04.2014 15:55:33
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
| raxz kirjutas: |
| Kalibreeritakse, et saada pildi tõetruumat esitust. Silmaga alati neid vahesid ei näe. |
Seetõttu ka mina aru ei saa, neist kalibreerimispededest
rääkimata telekaostmispededest, kes vaid teavad, et tal on nüüd kõige uhkem, aga silm ei erista ka poole odavama puhul, pildil mingit vahet  |
Ma sutsu vaidleks vastu, endal nüüd elutoas 60f 6300 samsung led, magamistoas panasonic 65vt 60.
Minu silm eristab küll, et panasonic on kvaliteetsem.
Tegelikult on vale öelda, et kvaliteetsem.
Pildid on lihtsalt nii erinevad.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
05.04.2014 16:05:33
|
|
|
Kuid kui kalibreerimiseni jõuad siis lase mõlemad telerid ära teha ning võrdle neid kõrvuti.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kraaks
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2002
|
05.04.2014 16:54:59
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| Kuid kui kalibreerimiseni jõuad siis lase mõlemad telerid ära teha ning võrdle neid kõrvuti. |
ok
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
05.04.2014 17:34:29
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
| raxz kirjutas: |
| Kalibreeritakse, et saada pildi tõetruumat esitust. Silmaga alati neid vahesid ei näe. |
Seetõttu ka mina aru ei saa, neist kalibreerimispededest
rääkimata telekaostmispededest, kes vaid teavad, et tal on nüüd kõige uhkem, aga silm ei erista ka poole odavama puhul, pildil mingit vahet  |
Sa ei taju neid üksikuid aspekte, mida sa seal kalibreerid, aga lõpptulemus on tajutav, ma räägin. Kalibreeritakse ju enamasti professionaalseid videoseadmeid. Koju ei jõua keegi endale korralikku kalibreerijat osta. Kas profid on siis kõik peded sinu arust?
Et kui sa millestki aru ei saa, siis sõimad kõiki pededeks? Päris nii ei ole ka õige.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
05.04.2014 17:38:02
|
|
|
profid ei ole peded, aga need, kes arvavad et on nii ka kõvad mehed, need on peded. Aga telekapede ei ole otseselt halvustav ja ei = pärispede
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kraaks
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2002
|
05.04.2014 17:42:07
|
|
|
Ma tunnen päris mitut "pärispede", täitsa norm inimesed
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
05.04.2014 17:56:36
|
|
|
Kui ma tööl kalibreerin kinoseadmeid, projektoreid, monitore, siis olen norm, aga kui sama teen kodus oma isikliku telekaga, olen kohe telekapede?
| kraaks kirjutas: |
Ma tunnen päris mitut "pärispede", täitsa norm inimesed  |
Nad üldiselt jah nagu tavalised inimesed.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
05.04.2014 18:03:59
|
|
|
| raxz kirjutas: |
Kui ma tööl kalibreerin kinoseadmeid, projektoreid, monitore, siis olen norm, aga kui sama teen kodus oma isikliku telekaga, olen kohe telekapede?
|
no siis sa oled erand
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
humanoid
HV vaatleja
liitunud: 04.11.2013
|
05.04.2014 18:10:21
|
|
|
Kui tehnika võimaldab võtta sellest viimast, siis miks seda võimalust mitte kasutada Ja kui tulemus on silmalegi selge siis ei ole üldse küsimust, et kas oli nüüd mõtet sellise juraga/kalibreerimisega tegelda. Ja kui sa ei tee vahet , et niikuinii kõik näitavad ühte pilti, siis sa pole lihtsalt korraliku pilti näinud Kui sa arvad seda ,et see mida massidele presenteeritakse ongi õige, ehk siis poes mängivad telerid. Siis selle loogika järgi ei kannata poest ühtki telerit osta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kraaks
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2002
|
05.04.2014 18:14:48
|
|
|
| humanoid kirjutas: |
Kui tehnika võimaldab võtta sellest viimast, siis miks seda võimalust mitte kasutada Ja kui tulemus on silmalegi selge siis ei ole üldse küsimust, et kas oli nüüd mõtet sellise juraga/kalibreerimisega tegelda. Ja kui sa ei tee vahet , et niikuinii kõik näitavad ühte pilti, siis sa pole lihtsalt korraliku pilti näinud Kui sa arvad seda ,et see mida massidele presenteeritakse ongi õige, ehk siis poes mängivad telerid. Siis selle loogika järgi ei kannata poest ühtki telerit osta. |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalvis
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.10.2009
|
06.04.2014 09:49:17
|
|
|
Tundub, et paljudel on suva kas nad vaatavad akvaariumi, komeete või naudivad filmi norm efeektidega. Eks see sõltub paneeli tehnoloogiast kuid kalibreerimine aitab pilti paremaks saada. Iseasi, et kalibraator üksiktükina on kallis ja pole mõtet koju riiulisse osta, samas seda teenust pakutakse vähe. Mul hea tuttav omab kalibraatorit ja lasi mul teleka ära teha ning pilt läks paremaks.
Kui kalibraatorit pole, saab esmalt tootja profiili laadimisega lihtsa nipiga pildi õigeks, tipptase pole aga palju parem. Ka värvitabelitega saab pildi päris heaks. Näiteks värvitabeliga oli kohe selge et mõlemal on värvid paigast ära. Kruttisin siis värve ja ühel sain ilusasti kõik värvid paika aga teisel sain vaid osaliselt, mis teha odavama otsa rämps oli kah.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
06.04.2014 17:41:15
|
|
|
On veel üks põhjus, miks telekat kalibreerida.
Panasonic TX-P50VT60E
Power Consumption
Default [Normal] mode 335 watts
Calibrated [Custom] mode 172 watts
Standby 1 watt
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
06.04.2014 22:13:27
|
|
|
Kalibreerimisel keeratakse reeglina taustvalgust ning muud säärast üksjagu maha, sellest ka sääst. Ja elektri hindu arvestades üldsegi mitte väike.
Samas ei näe erilist mõtet selle üle vaielda. Üks lepib kasti enda "cinema/movie/THX" seadetega, teine saab ja tahab sutsu putitada ja teada, et film näeb välja just selline, nagu peab. Mõnusalt loobitakse väljendeid telekapede ja plasmapede. Pean vist RGB lipuga maja ümber paar tiiru tegema, represent!
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
06.04.2014 22:22:27
|
|
|
raxz, ükski normaalne inimene kes VT/GT seeria Panasonicu omale ostab, ei kasuta seal "Normal" reziimi. Ikka THX.
Ja selle vahe kalibreerituga on tunduvalt väiksem.
Ehk see võrdlus on veidi paigast ära.
Mina olen oma GW20 "pilliga" rahul.
Vanust varsti 4a juba teisel.
Sai jalka MM jaoks ostetud, nüüd jälle MM tulemas, peaks upgrade tegema.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
07.04.2014 01:53:57
|
|
|
pole ehk õige koht küsimiseks aga "3D" otsingusse ei saa panna - liiga lühike.
oskab keegi öelda, kas uuemate/kallimate telekate 3D on parem kui minu suht vana UE55D6000 oma
ses mõttes, et kas tasuks midagi paremat hankida
ostes see funktsioon ei huvitanud(lasin lastel multikaid vaadata) aga nüüd ise vaadates omamoodi huvitav
aga nagu alati, tahaks veel paremat maksta üle tonni muidugi ei tahaks
on see tehnoloogia ehk aastatega paremaks läinud selles hinnaklassis
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Villemk2
HV veteran

liitunud: 10.11.2010
|
07.04.2014 03:31:27
|
|
|
Natuke paremaks läheks kui võtta uuem, F seeria 3d, rohkemate hertsidega, kahjuks alla tonni ei saa eriti selles suuruses
Mudelid nt F66** ja F65**
Praegu hea võtta, kohe tulevad uued mudelid ja vanad enamasti päris hea hinnaga.
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
08.04.2014 00:41:03
|
|
|
2014 Panasonic UHD
Euroopa (Saksa)
TX-65AXW804, al. April 2014, 4.499 EUR
TX-58AXW804, al. April 2014, 3.299 EUR
TX-50AXW804, al. April 2014, 2.299 EUR
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
08.04.2014 10:52:33
|
|
|
Mudelitevahelisi erinevusi saab suhtkoht täpselt siit lugeda:
link
p3000, kõrgematest seeriatest kodumaine leht vaikib veel hetkel.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
11.04.2014 20:04:13
|
|
|
| DLB kaubamajas 40" f6500 459€ ei tea kas mingi hinna eksitus ( mujal 100+€ kallim)
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
13.04.2014 13:00:37
|
|
|
Soovitage ilma juhtmeta klaviatuuri samsung ue46f6400akxxh'ile
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vysnap007
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2008
|
13.04.2014 15:42:29
|
|
|
| Timo1337 kirjutas: |
| DLB kaubamajas 40" f6500 459€ ei tea kas mingi hinna eksitus ( mujal 100+€ kallim) |
On keegi juba ka tellimuse ära vormistanud?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
13.04.2014 17:25:07
|
|
|
| Saad ju kauba kätte saamisel sulas maksta.
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pundar
HV kasutaja
liitunud: 07.08.2011
|
16.04.2014 18:27:18
|
|
|
| vysnap007 kirjutas: |
| Timo1337 kirjutas: |
| DLB kaubamajas 40" f6500 459€ ei tea kas mingi hinna eksitus ( mujal 100+€ kallim) |
On keegi juba ka tellimuse ära vormistanud? |
DLB-st võib julgelt osta. Ise ostan sealt pidevalt. Kunagi sai üks teler ka tagasi saadetud, kuna pettusin pildikvaliteedis ja polnud mingit probleemi.
Võtsid kenasti vastu ja kandsid raha arvele tagasi. Hinnad ongi seal päris soodsad. Minu teada kaks noort eesti poissi alustasid aastaid tagasi põhiliselt kosmeetika müügiga-sai sealt alguses ainult parfümeeriat ostetud-aga nüüd on arenetud üheks suurimaks e-kaupluseks. Saanud isegi turvalise ostukoha märgi.
Tundub, et teevad nüüd leedukatega koostööd. Leedu sarnasel kodulehel on igatahes sama kaubavalik.
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmo71
HV vaatleja
liitunud: 22.07.2009
|
16.04.2014 23:34:08
|
|
|
| Timo1337 kirjutas: |
| DLB kaubamajas 40" f6500 459€ ei tea kas mingi hinna eksitus ( mujal 100+€ kallim) |
Ei tea kuidas teiste tellijatega aga oma tellimusele sain sealt sellise vastuse
"Tere,
teate, kahjuks sain tarnijalt teade, et toode on välja müüdud ja ei ole saadaval:( "
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
19.04.2014 11:34:22
|
|
|
| woozy kirjutas: |
Soovitage ilma juhtmeta klaviatuuri samsung ue46f6400akxxh'ile  |
suvalisest kohast ligi võetud ~16€ logitechi klavi / hiire komplekt peaks sul ilma probleemideta sellega toimima.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a22t
HV veteran

liitunud: 20.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Villemk2
HV veteran

liitunud: 10.11.2010
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
22.04.2014 18:55:28
|
|
|
on tekkinud mingid odavad TCL i.d kes seda teemat loevad ja omale mingeid odavakesi ostma hakkavad siis võtke teadmiseks, et need odavad tcl id starmani / zoomi / stv digimooduliga töötamisel leiavad kanalid ainult soome alt. eesti alt otsides leiavad esimese muxi ja kõik. samas kui soome alt kanalid otsida, ei saa enam eesti keelt subtiitritesse valida, sest seda lihtsalt ei kuvata. tiitreid saab puldil subtitles " nupu alt aga need tuleb peale iga kanalivahetust uuesti valida. edasiminek samas on toimunud. pool aastat tagasi olid müügil tcl id, mis tegid krüptitud kanalilt vabale kanalile minnes restardi..
http://www.euronics.ee/t/55660/televiisorid/32-hd-led-lcd-teler-tcl/l32f3303 sellest käkikesest jutt.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
22.04.2014 18:55:55
|
|
|
Pole guugeldanud, aga kas need tcl.telekad vähemalt 2 korda odavamad, et tasub neid osta?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
22.04.2014 19:42:18
|
|
|
see, mis kümme aastat tagasi oli, ei puhu pilli antud hetkel. 99% tcl i kinekatest ei omanud scart pesa. kiiksuga lg ei näita eesti riigi alt isegi mitte dvb-c valikuit. see näitab aga EI TÖÖTA. "tekkimise" all pidasin silmas seda, et neid tuleb mingi merekonteineritäis maha, inimesed ostavad heas usus ja siis hakkab mingi ispiga seoses välja tulema, et telekatel on kiiks. samsungi kiiks mõni aeg tagasi oli firmware mis seostatavate conaxi moodulite peale andis audentimisel 3/5 failed: auth key. tööle saamiseks tuli pulgalt firmware update teha.
sony ei suuda hetkel isegi oma tippmudelitega dvb-c otsinguga nn ette antud kanalite nimekirja toota, veel üsha hiljuti tuli sharpi teleka häälestamisel kanalid muxi kaupa otsida (266+8+8+8..) philips kiilub "no access (6)" teatega lihtsalt kinni..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
22.04.2014 23:37:22
|
|
|
Nu vot. Sul on ameti tõttu seda kogemust ikka üksjagu.
2012-2013 mudelite puhul on miskit paremaks ka läinud?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
24.04.2014 12:07:42
|
|
|
Samsung on vahepeal ERR-i äppi uuenduse peale lasknud. Kiire katsetus näitas et nüüd töötab arhiiv laitmatult
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
24.04.2014 23:13:27
|
|
|
jägaja, sonyl? ei. piilipsi käkikestes conaxi kaardi tööle saamiseks levib ka mingi linnalegend stiilis " tee resett ja võta vool ära, tantsi kaks minutit kankaani ümber teleka ja looda, et tööle hakkab.. kohati hakkab kah. LG ja samsungi julgeks omale osta.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
25.04.2014 08:27:09
|
|
|
Ok. Tänud info eest.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
25.04.2014 09:14:25
|
|
|
olen kasutanud Pana TV-d ja probleeme pole olnud.
erinevaid mooduleid tunnistab,Zuumi ja DVB-C kaartidega probleeme pole,salvestab nii SD kui HD kanaleid,salvestab ja mängib maha nii DVB-T,DVB-C ja DVB-S2 (PVR-HDD).
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|