Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Wolfenstein: The New Order märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.04.2014 18:33:42 vasta tsitaadiga

mp ja sp kokkusobitamine pole tänapäeval kaugeltki lihtne ettevõtmine. wolfenstein on et-st hoolimata pigem singleplayer ettevõtmine olnud.
ka id mootoritel on mp olnud põhiline id enda mängudel.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2014 20:53:01 vasta tsitaadiga

Leian, et heale mängule ei olegi MP-d vaja. MP-st ikka sellist elamust ei saa kui SP-l on kõva story ja sellega kokkusobiv atmosfäär.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 21.04.2014 21:21:26 vasta tsitaadiga

Palju pole vajagi. Arena tüüpi kiire lahmimine nagu vanasti tehti asju.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 21.04.2014 22:08:39 vasta tsitaadiga

ma ei saa aru miks sellisele mängule multiplayerit ei tule ? jummala äge mäng tundub tulevat... sellist wwII shooterit pole ammu mänginud,mitte et neid ei oleks aga lihtsalt tundus see gameplay video äge olevat icon_razz.gif

multiplayeris oleks just äge akimbona ringi tuisata ja et ei oleks mingeid linde taevas tiirlemas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 21.04.2014 22:39:10 vasta tsitaadiga

Gap, õige jutt, selline moodne shooter täielikult puudub hetkel icon_sad.gif ET-d kah enam nii suurelt ei mängita
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 21.04.2014 22:42:15 vasta tsitaadiga

jah 25:00 minutil seal videos, oleks äge selliste relvadega ringi vehkida icon_cool.gif noob-i unistus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.04.2014 18:35:51 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 26.04.2014 18:59:18 vasta tsitaadiga

http://en.wikipedia.org/wiki/Wolfenstein:_The_New_Order
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 26.04.2014 20:16:42 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Kvaliteetne aaria rassi esindaja icon_biggrin.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 27.04.2014 17:19:46 vasta tsitaadiga

Tunnike gameplay-d! icon_smile.gif (selle eelmise poole tunnise video pikem variant)
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 27.04.2014 18:26:50 vasta tsitaadiga

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 27.04.2014 19:30:49 vasta tsitaadiga

Kust see gameplay video pärit on? Kordan veel, et mäng pole väljaski ju. icon_eek.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 27.04.2014 20:05:34 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Kust see gameplay video pärit on? Kordan veel, et mäng pole väljaski ju. icon_eek.gif



eks need mängutegijad ise promovad seda ,ehk näitavad milline mäng on,et rahval oleks ikka huvi osta icon_biggrin.gif

Kusjuures nüüd teist korda seda videot vaadates tekib kange tahtmine mängida neid kõige esimesi medal of honoreid. kui keegi mäletab neid: allied assault ja airborne jne ? need olid ikka mega mängud,kõik see õhustik oli kuidagi hästi kujutatud .ma ei tea aga kuidagi oli teistmoodi midagi icon_smile.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 27.04.2014 20:14:00 vasta tsitaadiga

invension kirjutas:
Tunnike gameplay-d! icon_smile.gif (selle eelmise poole tunnise video pikem variant)
Spoiler Spoiler Spoiler


mingi konsooli ver loodan, kui nii sitt framerate ka pc siis head aega.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 27.04.2014 20:31:35 vasta tsitaadiga

Gap, täitsa nõus sellega, mida medal of honori kohta rääkisid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 27.04.2014 21:38:38 vasta tsitaadiga

Sesmõttes tundub see mäng väga labane olevat, et midagi endal mõelda ega nuputada ei ole. Lastekas icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 27.04.2014 21:52:37 vasta tsitaadiga

Mida ikka oodata sci-fi shooterist? icon_smile.gif Väidetavalt on mingid secret kohad jne nagu rtcw oli.
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olver
HV kasutaja
Olver

liitunud: 21.07.2005




sõnum 27.04.2014 23:26:59 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
londiste kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Kvaliteetne aaria rassi esindaja icon_biggrin.gif


Ja lõpp on midagi sarnast filmi Snowpiercer omale, kus peategelasele pakutakse Hitleri asemel III Riigi juhtimist ning kogu mäss oligi vaid selleks, et teda võimule tuua.

_________________
Stirlitz silitas oma uut arvutikotti, mille Müller oli talle kinkinud. See oli pastor Schlagi nahast.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 28.04.2014 09:57:24 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Sesmõttes tundub see mäng väga labane olevat, et midagi endal mõelda ega nuputada ei ole. Lastekas icon_lol.gif


Noh, ega eelmised Wolfentseinid ka just mingid väga sisukad polnud aga siiski hinnatud siiani icon_rolleyes.gif
Kuskil lehel oli mingi gameplay preview (ei leia linki praegu), kus pmst ajakirjanik kurtis selle üle, et ei ole suurt suunavad noolt koguaeg ekraanil ja ei saa aru, mida teha tuleb vahepeal thumbs_up.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 28.04.2014 10:13:08 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
vipu kirjutas:
Sesmõttes tundub see mäng väga labane olevat, et midagi endal mõelda ega nuputada ei ole. Lastekas icon_lol.gif


Noh, ega eelmised Wolfentseinid ka just mingid väga sisukad polnud aga siiski hinnatud siiani icon_rolleyes.gif
Kuskil lehel oli mingi gameplay preview (ei leia linki praegu), kus pmst ajakirjanik kurtis selle üle, et ei ole suurt suunavad noolt koguaeg ekraanil ja ei saa aru, mida teha tuleb vahepeal thumbs_up.gif


icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Vanasti olid mingid seiklusmängud, kus tuli ise mingeid võtmeid ja asju otsida, siis selliseid mänge vist tänapäeval enam ei osteks. Ei olnud ka internetis neid juhendeid. Inimesed ei suudaks tänapäeval neid enam läbi mängida.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2014 10:59:46 vasta tsitaadiga

vipu, CoD mängijate hulk näitab juba ära kui paljud sellega tänapäeval hakkama ei saaks icon_biggrin.gif
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2014 11:25:01 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
vipu kirjutas:
Sesmõttes tundub see mäng väga labane olevat, et midagi endal mõelda ega nuputada ei ole. Lastekas icon_lol.gif


Noh, ega eelmised Wolfentseinid ka just mingid väga sisukad polnud aga siiski hinnatud siiani icon_rolleyes.gif
Kuskil lehel oli mingi gameplay preview (ei leia linki praegu), kus pmst ajakirjanik kurtis selle üle, et ei ole suurt suunavad noolt koguaeg ekraanil ja ei saa aru, mida teha tuleb vahepeal thumbs_up.gif

... mis paneb paraku üsna üheselt paika tänapäevaste mängurite ootused mängudele. Igasugune sisuline mõttetegevus peab olema välistatud või viidud miinimumini, kogu mäng peab olema nagu interaktiivne video, mis jätab vaid mulje, et sul on loos mingi roll mängida. Vana, kaasaegne wolf, oli veel vanakooli sugemetega, sisu polnud tõepoolest midagi erilist, kuid mängitavuses oli ruumi oma äranägemise järgi tegutseda piisavalt, vähemalt tolle aja standarditele kohaselt. MP kaardid olid hea disainiga, mitmekesised ning suhteliselt avarad, omajagu aitas kaasa ka uudne klassipõhine lähenemine. Loomulikult leidus ka siis nurisejaid, kuid päris käega ei löönud keegi sest MP kompenseeris kuhjaga SP puudujäägid ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 28.04.2014 11:38:00 vasta tsitaadiga

Nõus kõigega. Igaks juhuks täpsustan, et ega ma ise ka ei vaimustu CoDi põlvkonna hädaldamisest icon_biggrin.gif
Eks sellised vanakoolikad jäävad pigem nišikateks.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 28.04.2014 13:21:53 vasta tsitaadiga

üle dekaadi võttis aega, kuid korralik reboot on lõpuks tulekul. kriitika jätan peale oma kätega proovimist
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 28.04.2014 19:35:35 vasta tsitaadiga

Jah, ja kohe tahaks oma silmaga näha seda nalja kuidas uuema generatsiooni esindajad näiteks vanemaid tomb raidereid mängiks! icon_lol.gif
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2014 20:34:41 vasta tsitaadiga

Recoili kasutamine selles mängus on jama. Eriti nurga tagant. Võiks ikka puusalt paugutada ja jätta see asi teistele mängudele.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 28.04.2014 23:28:36 vasta tsitaadiga

Ei saa aru..mõtled äkki iron sight?
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 29.04.2014 02:06:08 vasta tsitaadiga

Mõeldakse vist seda, et vanemates shooterites polnudki mingeid sightse ja koguaeg lasi normaalselt, tegelt pooldan ka ise nende puudumist, saab liikumisele rohkem rõhku panna.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2014 10:39:05 vasta tsitaadiga

... justnimelt, kuna tegemist on ikkagi arcade fps-iga, mitte mingi sõjasimuga, siis võiks seda mitte unustada ja rõhku panna just mängitavusele nagu seda oli tehtud esimese kaasaegse wolfi puhul. Igasugused keerulised meeskonnaga majandamises või muud taktikalised manöövrid (ma ei pea siinkohal silmas teiste mängijatega koostööd vaid nö. "mees nagu orkester" mängu, kus pead üksi juhtima n+1 tegelast) võiks jääda mõnda teise mängu. Mis ei tähenda, et reaalsustajau peaks täiesti kadunud olema aga see ei tohiks jääda kindlasti mängitavusele jalgu. Korraliku story lisamine on muidugi tore, kuid samas mäng ei tohiks süžee tõttu sattuda nö. kaameraraudteele, kus natuke kursilt kõrvale astudes või asju omamoodi teha üritades, jooksed lihtsalt tupikusse või hullem veel, lõhud mängumehaanika sootuks. Mulle vanakooli fps-ide juures meeldiski, et kui story ei köitnud, siis võisid lihtsalt niisama ringi laamendada, peidikuid avastada, ruume uurida ja vaikselt sisu osas edasi areneda ilma, et iga natukese aja tagant keegi sulle kõrva karjuks, et oled lahingutsoonist väljas ja kärvad kohe maha, kui tagasi ei lähe või hullem veel, sul polegi võimalik nö. mängukoridorist kõrvale kalduda thumbs_down.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 01.05.2014 21:10:51 vasta tsitaadiga


Link


PC SYSTEM REQUIREMENTS

64-bit Windows 7/Windows 8
Intel Core i7 or equivalent AMD
4 GB System RAM
50 GB free HDD space
GeForce 460, ATI Radeon HD 6850
High Speed Internet Connection
Steam account and activation required
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 03.05.2014 08:48:07 vasta tsitaadiga

50 GB HDD jälle? Krt ja pärast on graafika jälle nagu Rage´s? Forget it ... icon_neutral.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2014 12:41:41 vasta tsitaadiga

Goon kirjutas:
50 GB HDD jälle? Krt ja pärast on graafika jälle nagu Rage´s? Forget it ... icon_neutral.gif


Saan sinust täiesti aru, masendav. icon_cry.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 03.05.2014 19:35:20 vasta tsitaadiga

Rage ei olnud 50gb!
Ongi hea, et nii palju ruumi tahab võib loota, et asjalikut tekstuurid seekord!

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2014 21:21:18 vasta tsitaadiga

Mind häirib pigem "Intel Core i7 or equivalent AMD ".
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2014 21:32:56 vasta tsitaadiga

Goon kirjutas:
50 GB HDD jälle? Krt ja pärast on graafika jälle nagu Rage´s? Forget it ... icon_neutral.gif


Rage oli 20 giga ning sellepärast nii halb osaliselt välja nägigi. Megatexture eeldab maksimaalselt suurt failimahtu ning 50 giga on juba päris lootustandev.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devilman
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2014 17:33:58 vasta tsitaadiga

Steamis on alati vähemalt 1/3 mahust reserveeritud nn. installeerimiseks. Osad failid pakitakse peale alla tirimist lahti jne.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.05.2014 18:07:35 vasta tsitaadiga

ei tule ühtegi mängu meelde, mis nii oleks teinud. näiteid?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 04.05.2014 19:46:21 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
Mind häirib pigem "Intel Core i7 or equivalent AMD ".


See on jah pisut imelik. Tundub et next gen hakkab siis lõpuks kohale jõudma, kui juba on i7 prosed requirement-is. Ma selle requiremens lab lehel vaatasin, et minu pool aastat vana arvuti jääb ka juba nõrgaks selle mängu ja watch dogs mängu heaks.
Kõik muu on ok, aga prose jääb nõrgaks. Samas jälle graafiliselt need mängud nii erilist küll välja ei näe, et peaks sellist rauda nõudma.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.05.2014 19:52:51 vasta tsitaadiga

bethsoft blog kirjutas:
The system requirements are based on the game being a next-gen experience running at 60fps. These are the system requirements to deliver the PC game as it was intended to be experienced.
rahu.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 04.05.2014 21:12:04 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
xonix kirjutas:
Mind häirib pigem "Intel Core i7 or equivalent AMD ".


See on jah pisut imelik. Tundub et next gen hakkab siis lõpuks kohale jõudma, kui juba on i7 prosed requirement-is. Ma selle requiremens lab lehel vaatasin, et minu pool aastat vana arvuti jääb ka juba nõrgaks selle mängu ja watch dogs mängu heaks.
Kõik muu on ok, aga prose jääb nõrgaks. Samas jälle graafiliselt need mängud nii erilist küll välja ei näe, et peaks sellist rauda nõudma.


Ei usu, et su arvuti nõrgaks jääb.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devilman
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2014 22:14:09 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
ei tule ühtegi mängu meelde, mis nii oleks teinud. näiteid?


Dota2 näiteks kysib mingi 3gb varuga.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2014 13:45:59 vasta tsitaadiga

Tea kuidas kunagi saadi korralikud mängud kokku klopsitud. Võtsid mõistlikult ruumi, story oli norm, mingit imerauda kah ei tahtnud. Nüüd, graafiliselt pole suurt midagi muutnud, story on olematu või jumala ära kasutatud 100x ning tahavad kõik imerauda ja miljon GB ruumi... . Kuhu me nii küll jõuame icon_neutral.gif . Ise olen küll suur wolfi sõber, aga ei oleks vaja olnud duke/codi rada minna... . Eks näis muidugi mis mäng endast kujutab, aga hetkel olemasoleva materjali põhjal mul eriti usku pole. Oleks võinud selle vabalt mingi muu nime all välja lasta ning wolfirahule jätta, aga noh eks see mängu nimedega on nagu tavaliste firmamärkidega, ostetakse brändi enamasti ikka brändi, mitte kaupa ise... .
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.05.2014 13:55:01 vasta tsitaadiga

Diesel157, võtad need "kunagi korralikud" mängud ette ja hakkad lähemalt vaatama, siis pole see võrdlus eriti nende kasuks.
samas kõik see ilu ja toredus võtab 10 aasta tagusega oluliselt rohkem ruumi ja seda kõike on ka kordades rohkem - tekstuurid, mudelid, muusika, kõne, helid. ka videod juhul kui neid on.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 05.05.2014 14:21:08 vasta tsitaadiga

Diesel157 kirjutas:
Tea kuidas kunagi saadi korralikud mängud kokku klopsitud. Võtsid mõistlikult ruumi, story oli norm, mingit imerauda kah ei tahtnud. Nüüd, graafiliselt pole suurt midagi muutnud, story on olematu või jumala ära kasutatud 100x ning tahavad kõik imerauda ja miljon GB ruumi... . Kuhu me nii küll jõuame icon_neutral.gif . Ise olen küll suur wolfi sõber, aga ei oleks vaja olnud duke/codi rada minna... . Eks näis muidugi mis mäng endast kujutab, aga hetkel olemasoleva materjali põhjal mul eriti usku pole. Oleks võinud selle vabalt mingi muu nime all välja lasta ning wolfirahule jätta, aga noh eks see mängu nimedega on nagu tavaliste firmamärkidega, ostetakse brändi enamasti ikka brändi, mitte kaupa ise... .


kle tol ajal vajasid ka imerauda. enamus mänguritel polnud videokaarti. aint mingi integreeritud junn millega sai heal juhul hl1 mängida, kuid OF jaoks oli juba vähemalt mx440 vaja. Praegu on nii, et saad oma vanal juustul pea igat mängu max settingutega mängida. Tänu konsooli portidele. M6ned üksikut nagu witcher ja battlefield vb. vajavad mingit riistvara upgrade aga need pole piisavalt kuumad tiitlid, et masse uut arvutid ostma panna.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 05.05.2014 15:23:06 vasta tsitaadiga

ot:
hetkel mängin ka näiteks 3a7kuud vana sülearvutiga skyrimi 4xAA JA 16xAF high-ultra vahepealsete settingutega. FPS 25-60

Eks järgmise arvuti ostangi ilmselt kah mingi 1200 eurise ning mängib kõik asjad välja.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2014 22:45:37 vasta tsitaadiga

invension kirjutas:
Ei saa aru..mõtled äkki iron sight?

Täpselt. Ei ole vaja seda sihikut iga killiga endale näkku toppida. Eriti siis kui nad üritavad seda vanakooli rida ajada.
tsitaat:
Mind häirib pigem "Intel Core i7 or equivalent AMD ".

Ühesõnaga quadi läheb vaja. i7 on lai mõiste, kas esimene või neljas põlvkond? Cpu nõuded on natuke imelikud nagu ka mängu kaal.
CAN I RUNWolfenstein: The New Order. Ma paugutan ultra peal icon_lol.gif http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=7799&game=Wolfenstein:%20The%20New%20Order
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 05.05.2014 22:56:23 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et gtx 770 gaming 4gb veab ka ilusti välja.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.05.2014 01:17:52 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
15 aastat tagasi kui ma pentium 4 2.0GHz arvuti ostsin, siis oli seal sees gf 4200ti 64mb icon_biggrin.gif
gf4 tuli 2002...
samamoodi, enne 2001 lõppu ei ostnud keegi normaalne inimene p4.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 06.05.2014 07:48:07 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
lopes39 kirjutas:
15 aastat tagasi kui ma pentium 4 2.0GHz arvuti ostsin, siis oli seal sees gf 4200ti 64mb icon_biggrin.gif
gf4 tuli 2002...
samamoodi, enne 2001 lõppu ei ostnud keegi normaalne inimene p4.



Ok kui su elu nüüd sellepärast paremaks muutub siis 12 aastat tagasi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.05.2014 12:08:10 vasta tsitaadiga

http://www.reddit.com/r/IAmA/comments/254kiq/hey_riama_im_jens_matthies_creative_director_for/
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Wolfenstein: The New Order mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.