Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 253, 254, 255 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2014 17:20:18 vasta tsitaadiga

Mul küll tankidel midagi küljest ära ei lenda. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2014 18:08:20 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Mul küll tankidel midagi küljest ära ei lenda. icon_rolleyes.gif

Kui ammo rackile pihta saad, lendab kuppel pealt. Muidu ei juhtu tõesti midagi icon_confused.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2014 18:48:28 vasta tsitaadiga

t2ring kirjutas:
siven kirjutas:
mis te artyle peale panete? -10% load ja aim time? ja kolmas?


Vent või camo net


Vent unusta kohe ära, sest seda artydele ei pakuta. Kolmandaks vähemalt minul on camouflage net.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 16.04.2014 18:52:19 vasta tsitaadiga

Tankid on ilusad, aga xvm ma ei saa käima. 10x kõik ülekäinud, aga minimap ei hakka tööle.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2014 19:01:04 vasta tsitaadiga

Natuke vaatamist ka huvilistele kuidas T95 võib tõsine peavalu olla vastase meeskonnale.
Mäng mille sai koos üllatavalt pädeva random kaaslasega kaotusest võiduks muudetud.

http://wotreplays.com/site/780036#lakeville-lohend-t95

_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2014 19:58:43 vasta tsitaadiga

andrez3d kirjutas:
t2ring kirjutas:
siven kirjutas:
mis te artyle peale panete? -10% load ja aim time? ja kolmas?


Vent või camo net


Vent unusta kohe ära, sest seda artydele ei pakuta. Kolmandaks vähemalt minul on camouflage net.


Aa ei ole jah, minu paha. Mul endal ka GLD, -10 reload ja camo net.

Edit: mul modid ikka väga mööda, XVM ei tööta üldse ja sihikut on pool ekraani täis thumbs_down.gif peab vist vähe ootame veel...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 16.04.2014 21:02:33 vasta tsitaadiga

Mis muljed ajaloolistest lahingutest on? Proovisin Hellcatiga Ardennes Breakthrough-d.. Esmamuljed - USA-kate parim võimalus võiduks on cappimine kuna kasutatavad tier6 USA-kad on lihtsalt võimetud saksa tier 7-8 tankide vastu thumbs_down.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2014 22:40:45 vasta tsitaadiga

Tuli ka Radley-Walters ära
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 16.04.2014 22:43:43 vasta tsitaadiga

Mull ütleb hellcati kohta, et pole sobiv (selge, seal on kaarti). Aga ma pole veel ühesegi ajaloolisse mängu saanud, 10min on rekord ootamist. Hetkel vist väga vähe mängijaid.
SU-152 peaks ajaloolises olema hea relv, aga ma uurin kas trolltoruga ikka.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2014 00:24:40 vasta tsitaadiga

No mis kuradi RNG see nüüd oli...
Sellised mängud võtavad igasuguse tuju ära, vahet pole mis teed, ei taba ja kõik. Kohutav.
Spoiler Spoiler Spoiler

Edit: Type 58 ace tanker tuli kuidagi väga mannetult...
http://wotreplays.eu/site/780932#live_oaks-antikondor-type_58

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ritsard
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2014 10:46:04 vasta tsitaadiga

Mingil põhjusel ei saa ma sisse zoomida sniper mode, viskab pildi punaseks ja "no texture to display". Välja zoomin, tuleb pilt ette. Settingud olen miinimumi peale viinud (fps suht ok), modid maha lasknud.. Ei oska rohkemat teha, on kellegi mõni tark mõte?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 17.04.2014 11:08:55 vasta tsitaadiga

Kunagi oli selline jama neil ja viskas samamoodi punaseks, vaata kas videokaardile on uusi draivereid. Vanasti oli driverites jama.

Leekides Ruinbergis kui vihma ka sajab, siis juba kostis porinat teemal fps on 20 icon_lol.gif Mul endal õnneks fps jäi seal 60 ja 80 vahele.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 17.04.2014 11:26:43 vasta tsitaadiga

Fps on 9.0 updates täiesti kohutav. Esiteks on see ~1,5x madalam kui 8.11s (mul kukkus 40-80 vahemikult 30-50 vahemikku, rõhuvalt max seadetel), teiseks sõidab see ringi nagu kurat teab mis, sõltuvalt kaardist. No ei ole normaalne minu aparatuuriga saada 30 fps.

Netti on ilmunud juba hulk lahendusi, pole veel proovida jõudnud: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/380698-about-fps-dropsfps-lags-possible-solution-test-this/

Aa, ja Crash To Desktop on tagasi! Terve 8.11 jooksul mul vist ei juhtunud seda kordagi.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2014 11:56:38 vasta tsitaadiga

high graphics, 20fps ja räige piksel igalpool icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2014 12:41:23 vasta tsitaadiga

Sama siin, fps on langenud 10-20. Kuidagi niru on jah see uus graafika icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2014 12:43:02 vasta tsitaadiga

low-med ja väga suurt vahet pole, samas ilma AA-ta on piksleid tõesti rohkem näha kui enne icon_lol.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 17.04.2014 12:44:59 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Netti on ilmunud juba hulk lahendusi, pole veel proovida jõudnud: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/380698-about-fps-dropsfps-lags-possible-solution-test-this/

Muide, täitsa mõjus! Enne oli mul 20-25 fps, nüüd 35-40. Aga lag on ikka hullumeelne. icon_sad.gif

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 17.04.2014 13:25:04 vasta tsitaadiga

Mäng näeb märksa koledam välja, fps kukkus kõvasti. Kui graafika sätted nüüd maha keerata siis on pilt sama nagu selle Karliga mängides. Varem oli isegi madalate sätetega suht normaalne pilt. Igatahes polnud eile tahtmist isegi mängida icon_eek.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rSTO
HV vaatleja

liitunud: 17.02.2014




sõnum 17.04.2014 13:36:32 vasta tsitaadiga

Ütleme nii, et mäng nägi tõesti kenam välja kuid seda fpsi arvelt. kui ennem oli 32-45(37) siis nüüd 28-35(31). mul kõik peaaegu maksimumis. Kui natuke maha timmida siis pole vast hullu. ainuke asi mis närvi ajab on see et hiire kursor garages olles on hullult uimane. Läpakas Acer i7, 750m nvidia . 8 ram.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2014 15:27:10 vasta tsitaadiga

Hiire kursor on sul sellepärast uimane, et graafikaseaded liiga kõrgel sinu arvuti jaoks.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2014 15:50:19 vasta tsitaadiga

brokenarm kirjutas:
Hiire kursor on sul sellepärast uimane, et graafikaseaded liiga kõrgel sinu arvuti jaoks.


pilt on ilus aga selle eest võtab FPS ikka väga kõvasti maha pigem eelistaks eelmist versiooni. ja see crashimine ajab närvi.
Samuti kui surma saad paned '' back to garage'' läheb ka bugi
oled garaasis aga mängu minimap jne on ees ja midagi teha ei saa:D
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 17.04.2014 16:42:37 vasta tsitaadiga

Tegin WoT'i foorumisse 9.0 reliisi benchmarkimise teema: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/381458-ultimate-world-of-tanks-90-benchmarking-thread/

Keda WoT'i perf huvitab, võiks oma masina ära benchida ja tulemused sinna postitada.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2014 16:58:31 vasta tsitaadiga

Võibolla hilinen aga just tegin update ca. 10 min. koos installimisega ja mitte mingit vahet ei näe.FPS v-syn. 61 fps ja ei mingit lagi.see,et need kuplid lendavad sain tunda juba betas tunda icon_biggrin.gif
Võibolla on pildi ilus asi.Mul on vesi,roomiku jäljend,flora, maastik maha tõmmatud(kuna vihkan seda jura)muu kõik põhjas icon_rolleyes.gif
Edit:
Oot
erick mida seal tegema peab?

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 17.04.2014 17:26:44 vasta tsitaadiga

rycyve kirjutas:
Edit:
Oot
erick mida seal tegema peab?


Sikutad FRAPSi, siis Replay. Paned peale ühed seaded 3st valitavast vastavalt oma masina võimekusele. Paned replay käima, FRAPSil lased fps-i salvestada faili. Pärast postitad seaded, oma arvuti speci, reso, FoV'i ja Min, Max ning Avg tulemused teemasse.

Detailid on teemas olemas koos seadete screenshottidega, Kui segaseks jääb, kasuta Google Translate'i või küsi siin icon_smile.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2014 17:32:31 vasta tsitaadiga

Ma võin ju kõik säted põhja panna ja frapsiga salvestada.Minu jaoks see midagi ei muuda kuna ei pela sellistel pede sättetel aga kui vaja siis teen proovi. icon_biggrin.gif
_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 17.04.2014 17:50:17 vasta tsitaadiga

rycyve kirjutas:
erick kirjutas:
Tegin WoT'i foorumisse 9.0 reliisi benchmarkimise teema: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/381458-ultimate-world-of-tanks-90-benchmarking-thread/

Keda WoT'i perf huvitab, võiks oma masina ära benchida ja tulemused sinna postitada.


Ma võin ju kõik säted põhja panna ja frapsiga salvestada.Minu jaoks see midagi ei muuda kuna ei pela sellistel pede sättetel aga kui vaja siis teen proovi. icon_biggrin.gif


rycyve, kasuta siis neid seadeid:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2014 21:06:12 vasta tsitaadiga

Kuulid said otsa icon_sad.gif
http://wotreplays.eu/site/782747#self
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rSTO
HV vaatleja

liitunud: 17.02.2014




sõnum 18.04.2014 01:30:47 vasta tsitaadiga

Kõik ilus kena tore selle 9.0-ga aga minu jaoks algas see ikka väga kehvasti. 13 mängust 10 kaotust. Edasi enam ei üritanudki sest tean kui mäng sind ette võtab siis ta ei lõpeta ennem kui alla annad. Timmisin graafikat niipalju et nüüd pidevalt 30+. Kärab küll.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 18.04.2014 07:48:51 vasta tsitaadiga

Palju teil desktopile viskab? Eile kümnest mängust kolmes viskas välja. Peab ütlema, et väga häiriv kui kõige põnevamal ja kriitilisemal hetkel selline nali. Kusjuures kummaline oli seal Serene Coastis, olin E50-ga vastakuti Tiigriga kaardi paremas ääres suhteliselt keskel (seal kus varem oli see suur mägi). Sain korra Tiigrit lasta ja viskas mängust välja, logisin kähku tagasi, viskas kohe uuesti välja, enne kui pildi ette sai. Teisel katsel sain mängu tagasi, üllatuseks olin ikka veel elus ja nüüd keset vaenlase baasiringi...arty 50 m kaugusel mind laskmas. Kuidas mu tank omapead Tiigrist mööda sai ja seal artide vahel ellu jäi, seda ei oska arvata. Jõudsin arty ja tiigri ikkagi maha võtta enne kui uuesti välja viskas...
Kahele kräshile eelnesid graafika anomaaliad (vastase tank sõitis ilma ühe roomikuta...) ja ühel juhul ei olnud tank mõnda aega enne kräshi osaliselt juhitav st hiirega ringivaatamine ei toiminud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2014 10:28:20 vasta tsitaadiga

Kuidas teil küll sellised anomaaliad on, mul 100 mängu tehtud isegi selle versiooniga ja pole kordagi jantinud, ainult et fps on veidi madalamaks läinud max seadetel. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 18.04.2014 10:37:22 vasta tsitaadiga

Mul töötab ka korralikud, xvm kaarti ei saa ainult tööle, muidu xvm töötab. Kaotuseid on samas palju jah, aga eks see vaibub nüüd kuna pühapäevamängijad said vast uuest pätsist isu täis.
Äkki xvm läheb tasuliseks? Mingi aktiveerimine on tekkinud juba.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2014 11:10:06 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Mul töötab ka korralikud, xvm kaarti ei saa ainult tööle, muidu xvm töötab. Kaotuseid on samas palju jah, aga eks see vaibub nüüd kuna pühapäevamängijad said vast uuest pätsist isu täis.
Äkki xvm läheb tasuliseks? Mingi aktiveerimine on tekkinud juba.


Ei usu, et tasuliseks läheb, mul oli see xvm aktiveerimine juba 8.11 patchi ajal...

Aga mul oli ka eile neid crash to destkop, ei saanudki tagasi mängu... Kolm korda sain mängu loadima, peaaegu mängima ja siis lendas tagasi desktopi, lasin teised modid peale ja sisi sain korralikult mängida.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 18.04.2014 11:31:26 vasta tsitaadiga

Mul nüüd hakkas välja viskama. Isegi kui tagasi mängu kohe läksin, siis viskas kohe uuesti välja. Loen ajaviiteks WoT foorumit ja paljud kaebavad. Viimased pätsid on neil kuidagi kiirustades väljatulnud. Tundub, et nad kaotavad seekord päris palju mängijaid kelle arvuti enam mängu välja ei vea.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 18.04.2014 12:07:40 vasta tsitaadiga

99% kindlusega on Crash to Desktop tingitud modidest (mul oli). Soovitan sikutada mõni värske modpack, juba ühe päeva lõikes on siin suured erinevused, sedamööda kuidas modderid oma mode uuendavad ja fixivad.

Ühtlasi tuletan veelkord meelde, kellel vähegi viitsimist on ja kes pole veel seda teinud - võtke osa Ultimate World of Tanks 9.0 Benchmarking Threadist!
Eriti on oodatud madalama otsa masinate ja laptoppide taga istujad, meil on suhteliselt vähe tulemusi AMD vanemate prosedega ja mobiilsete prosedega.

Threadi avapostituses on ka mõningad nipid, kuidas perfi parandada - desktopil annab parima efekti hetke GeForce 332.21 driveri kasutamine, laptoppide ja kahetuumaliste desktoppide puhul tuleb välja vahetada engine_config.xml fail custom versiooni vastu.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD_Friik
HV vaatleja

liitunud: 01.06.2011




sõnum 18.04.2014 14:00:43 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Mul nüüd hakkas välja viskama. Isegi kui tagasi mängu kohe läksin, siis viskas kohe uuesti välja.

Mul eile sama asi, mängu tagasi ei saanudki. Eelnevalt olime eduseisus, aga tuli kaotus.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 18.04.2014 14:21:19 vasta tsitaadiga

Pean oma eelnevat infot parandama, FTRi andmetel on tegu ametliku bugiga, mis leiab aset ka developeride endi arvutites. Töö juba käib fixi kallal. Seniks on mängimine veits nagu loterii...
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2014 15:21:10 vasta tsitaadiga

Keegi SU-85I on proovind? Tundub päris huvitav T5 TD olevat. Kiire ja kahur ka enam vähem.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CryxOC
HV kasutaja
CryxOC

liitunud: 29.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2014 16:12:16 vasta tsitaadiga

Kas oskate teadmisi jagada, kuidas Object 263, 268, WT E100, Foch omavahel võrreldes on?

Olen siiani lugenud, et:
Fochi on vist küllaltki raske teha, aga muidu suht mõistlik T10 TD.
263 on suur tank, raske teha jne.
268 peaks noobile hea ja sobiv olema + lihtne sinnani jõuda.
WT E100 on praeguse seisuga OP ja tõenäoliselt nerfitakse tugevasti. Muidu suudab nt ühe lindiga Mausi maha võtta. Camo value suht nõrk, "turreti" osa ka väga nõrk. vbaddictsi statistika näitab seda aga olevat üldjoontes kõige edukam T10 TD.

Praegu on siis sõelale jäänud Object 268 ja WT E100. Kumba tanki algajamale mängijale soovitate ja kumb pikemas perspektiivis kasulikum peaks olema?

Mängin enamasti pubides.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 18.04.2014 16:21:26 vasta tsitaadiga

Kui WT100 nerfitakse, tegelikult teda juba nerfiti (keeramise kiirust), siis ei ole sellel masinal enam mingit mõtet. Või mida tal veel nerfida annaks?
268 on jama tank, lühike toru teeb palju kõveraid laske. Is8 kere on väga nutune. Parem tee juba 263, toda ei oska paljud üldse lasta.

WT100ga ei lase mausi ära kui maus ennast kaitsta oskab.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2014 18:36:20 vasta tsitaadiga

WT100 on hetkel arulagedalt OP ning E-100 langeb kuldmoonale nagu loogu.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 18.04.2014 18:48:04 vasta tsitaadiga

Mängi endale WT100 ja mängi temaga. Mingi vahe oli t57 väga op, ma ei teagi kas teda nerfiti, aga ammu ta ei ole enam midagi erilist. Paljudes mängudes ei suuda wt100ga mängijad isegi 1000 damaget täis teha.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2014 19:05:50 vasta tsitaadiga

piisab statistika vaatamisest, et näa, see tank on katki
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 18.04.2014 19:44:38 vasta tsitaadiga



Poleks arvanud, et saan kunagi parema tulemuse AMX 13 75-ga, kui 1819 raw xp, aga võta näpust icon_biggrin.gif Orliku medal kukkus! Tapsin selle muidu küllalt ohutu T7 scoudiga Tier 10 mängus T110E5, T110E3, BC 155 55, ST-I, IS3 & T32.

Replay & detailid: http://wotreplays.eu/site/785132

Mängu WN8 oli muidu 17553 icon_smile.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2014 20:24:30 vasta tsitaadiga

E-50m Ace tanker tuli just ära, suht viisakas mäng
Victory!
Battle: Mines
Vehicle: E 50 Ausf. M
Experience received: 1 927
Credits received: 77 800
Battle achievements: Top Gun, High Caliber, Radley-Walters's Medal, Crucial Contribution, Mastery Badge: "Ace Tanker"
WN8: 10170 (100)
Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler

http://wotreplays.eu/site/785383#mines-antikondor-e-50_ausf_m

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2014 20:50:24 vasta tsitaadiga

Antikrist kirjutas:
WT100 on hetkel arulagedalt OP ning E-100 langeb kuldmoonale nagu loogu.

Ta on ja ei ole ...
*Kui ikka mõistusega inimene HE kuplit laseb siis on suht pees ja seda on kõige kergem tabada.

* Kui team oskab skautida siis on jällegi masin op. Hoiad vastastega 440+ vahemaad ja laksad valusalt.

*Ilma kullata mängid siis saad tunda et see 128 toru nüüd mega super ka ei ole. Eile lasi mulle ST-i vastu tüüp terve klipi tühjaks.
http://www.vbaddict.net/battlereport/indu-eu-81e646616e3b649f75235c1cd1199129/fisherman-s-bay-soviet-union-st-i-16469959732377659

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 18.04.2014 21:06:06 vasta tsitaadiga

Wot teeb aprilli nalja

Spoiler Spoiler Spoiler


Mina wt100 kunagi kulda ei lase.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2014 22:10:07 vasta tsitaadiga

juutuubikas ka 50m mängust

Link

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2014 23:06:43 vasta tsitaadiga

Antikrist kirjutas:
juutuubikas ka 50m mängust
Spoiler Spoiler Spoiler


Mis sihikut kasutad? Väga mõnus sihik peaks mainima thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2014 23:11:55 vasta tsitaadiga

meltymaps mathmod on asja nimi.
http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/331285-090-meltymaps-mathmod/
Sealt peaks saama värske versiooni ku aslains vms modpacki just ei kasuta kus see sama ais sees. Ise aslain modpacki peal tänu selle mugavale installerile
http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/35125-090-aslains-xvm-mod-modpack-installer-wpreview-v3410-18042014/

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rSTO
HV vaatleja

liitunud: 17.02.2014




sõnum 19.04.2014 00:21:10 vasta tsitaadiga

Nagu ma aru saan siis näitab see ka vaenlase reloadi ära? Kas see on eetiline icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 253, 254, 255 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.