Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 183, 184, 185 ... 439, 440, 441  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2014 09:55:59 vasta tsitaadiga

Plaan minna lähiajal Rootsi - keegi (tasuta) telefonipõhist GPS'i oskab soovitada?
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2014 10:23:02 vasta tsitaadiga

City Maps 2 Go
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.04.2014 11:33:09 vasta tsitaadiga

beastbeats, Sygic oli 7 päeva tasuta täismahus kasutamiseks nt.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 01.04.2014 23:06:43 vasta tsitaadiga

Mõned küsimused iphone kohta:

Kuidas saab kaameral helid maha võtta kui tahan pildistada midagi, et ta ei teeks neid hääli.
Kuidas ma saan oma mp3 näiteks äratuseks panna. Suure surmaga sain läbi itunesi mp3 loo telefoni, aga edasi selle looga midagi teha ei saagi vist.
Kuidas saab iphone ühendada airiga kuidagi lihtsalt, et ma saaks faile kopida kergelt üle. Läbi itunesi ma ei oska.
BT vist Airiga üldse ei suhtle? Ei suuda ühendust luua.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2014 23:10:55 vasta tsitaadiga

Mis faile sa kopeerida tahad?see pole mingi mälupulk. Kogu krempel käib läbi itunesi. Tee see omale selgeks. Alguses juhe taha ja edaspidi kui oled seadistanud wireless synci, siis ei pea juhet olema vaid seadmed samas wifi võrgus.

Yldiselt ringtone jaoks on lihtsam appstorest mõni app tõmmata kui faile ise konvertida.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 01.04.2014 23:15:25 vasta tsitaadiga

Nii kui ma iTunesi taha panen, nii hakkab kohe mingit backupi tegema (mingi 15 min teeb seda) ja iga ühendusega. Ja kui ma panen veel PC taha itunesiga, siis kustutab telefonist kõik ära. Kui ei saa neid asju teha, siis lasta siis olla ilus telefon millega midagi teha ei saa icon_lol.gif icon_lol.gif
Android oli ikka väga lihtne, juhe arvutitaha, kohe kargas folder lahti, kopi sinna mis sa tahad. Nii lihtsaid asju nad ei suuda inimesemoodi ära lahendada. Iga asja peale peab vist mingi appi (häkki) tõmbama.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2014 23:16:23 vasta tsitaadiga

No saab teha aga mitte talupoja moodi.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 02.04.2014 01:44:45 vasta tsitaadiga

https://www.facebook.com/photo.php?v=446184208817077&set=vb.304274939674672&type=3&theater Kes aru saab, siis humoorikas teema iphonedest, kes keelt ei mõista, siis skippige seda posti
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2014 08:25:29 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Mõned küsimused iphone kohta:

Kuidas saab kaameral helid maha võtta kui tahan pildistada midagi, et ta ei teeks neid hääli.
Kuidas ma saan oma mp3 näiteks äratuseks panna. Suure surmaga sain läbi itunesi mp3 loo telefoni, aga edasi selle looga midagi teha ei saagi vist.
Kuidas saab iphone ühendada airiga kuidagi lihtsalt, et ma saaks faile kopida kergelt üle. Läbi itunesi ma ei oska.
BT vist Airiga üldse ei suhtle? Ei suuda ühendust luua.
pane küljepealt vibra peale ja ei teegi häält
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 02.04.2014 09:39:57 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Nii kui ma iTunesi taha panen, nii hakkab kohe mingit backupi tegema (mingi 15 min teeb seda) ja iga ühendusega. Ja kui ma panen veel PC taha itunesiga, siis kustutab telefonist kõik ära. Kui ei saa neid asju teha, siis lasta siis olla ilus telefon millega midagi teha ei saa icon_lol.gif icon_lol.gif
Android oli ikka väga lihtne, juhe arvutitaha, kohe kargas folder lahti, kopi sinna mis sa tahad. Nii lihtsaid asju nad ei suuda inimesemoodi ära lahendada. Iga asja peale peab vist mingi appi (häkki) tõmbama.

jailbreak ja cydiast iFile sisse ja tee mis tahad iphonega (ifile on filemanager , näed kõike mis föönis on ja saad ka liigutada igalepoole mida vaja)
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2014 09:51:00 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
Mõned küsimused iphone kohta:
1. Kuidas saab kaameral helid maha võtta kui tahan pildistada midagi, et ta ei teeks neid hääli.
2. Kuidas ma saan oma mp3 näiteks äratuseks panna. Suure surmaga sain läbi itunesi mp3 loo telefoni, aga edasi selle looga midagi teha ei saagi vist.
3. Kuidas saab iphone ühendada airiga kuidagi lihtsalt, et ma saaks faile kopida kergelt üle. Läbi itunesi ma ei oska.
4. BT vist Airiga üldse ei suhtle? Ei suuda ühendust luua.


1. Juba vastatud: pane külje pealt hääletule
2. Kui nüüd õieti mäletan, pead sellest mp3'st ringtone tegema ja läbi iTunes telefoni kopeerima. ringtone=piiratud pikkusega .m4a fail, mis on ümber nimetatud .m4r
3. Kui iTunes kohe üldse ei meedli, siis on igasugused dropbox'id ja muud asjad olemas. Väikeste failide puhul kasvõi üle eposti.
4. Mis asja jaoks soovid ühendust luua? Interneti jagamiseks? Pesonal hotspot töötab üle wifi, BT ja kaabli.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2014 10:04:14 vasta tsitaadiga

2. http://www.pcadvisor.co.uk/how-to/audio/3274143/make-song-your-iphone-ringtone/
3. iTunes toimetab meediaga (muusika, filmid, pildid). Kui tahad dokumente ja asju tõsta, siis dropbox kõige mugavam. Ise kasutan seda moodust ka androidi peal puhtalt seepärast, et ei pea igakord juhet otsima hakkama, vaid kiire copy-paste.
4. BT on iPhone'il mõeldud hotspoti, handsfree jmt jaoks. Failivahetuseks mitte.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2014 14:42:49 vasta tsitaadiga

Kas iPhone 4S on enam mõtet osta või mitte (paari aasta kasutamise perspektiivis) - uue 8GB isendi saab alla 350eur kätte icon_rolleyes.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2014 14:58:04 vasta tsitaadiga

kui tahad uut, siis pigem kraabi 5C jaoks papp kokku.
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 02.04.2014 15:02:22 vasta tsitaadiga

Selge, oli abiks. Ma uurin neid asju.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2014 15:21:11 vasta tsitaadiga

4S on täiesti pädev kasutatuna, uuena täiesti mõttetu ost. Saad 200-300€ vahel, olenevalt müüja tujust 32GB 4S kätte.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2014 15:33:04 vasta tsitaadiga

4S tuli 2011 oktoobris välja.
Tegu ikka suhteliselt vana mudeliga, mida praegu küll osta ei soovita enam.
Pigem uus 5C nagu soovitati ülalpoolgi.

Kui just esmatähtis välimus pole, siis tõesti võib kasutada.
Aga nutitelefonina kasutamiseks ei soovita enam, sest tõenäoliselt kaob tarkvara tugi üsna pea ära.

Varsti iOS 8 ka olemas ja kui iOS7 venis nagu tatt 4Si peal, siis ei kujuta iOS8t ettegi enam.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2014 15:39:55 vasta tsitaadiga

Tänud kaasa mõtlemast thumbs_up.gif
Forss, ei ole enda isendil küll seda "tati venimist" täheldanud...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2014 15:49:42 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Tänud kaasa mõtlemast thumbs_up.gif
Forss, ei ole enda isendil küll seda "tati venimist" täheldanud...


Seda hakkad nägema/tundma, kui oled 5, 5C ja 5S kasutanud, seega kuniks tahad oma 4S-ga rahul olla, ära uuemaid seadmeid kätte võta.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2014 15:54:30 vasta tsitaadiga

4s on täitsa priima selle ios7-ga. Peale viimast update läksid mõned liigutused veel eriti libedaks. Mingil kontingendil, kes ios6 peal istuvad on jäänud ilmselt vilets mälestus beetaperioodi ios seitsmest...

4S on ok, aga uuena ei ostaks. 350 on vist pisut palju ka, kui arvestada, et mina ostsin täpselt 2a tagasi kevadel emt garantiilise ja uueväärse täiskomplektse telefoni 410 rahaga.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2014 16:50:41 vasta tsitaadiga

Isegi 350.- eest on telefoni küll ja küll, seega kui tahad soodsat telefoni, siis mina valiks selle.
Tõsi, 5s on kõvasti parem, aga maksab ka kaks korda rohkem.

Tarkvara toe kadumisest rääkides, siis kui ios 8 ongi tulevikus uimane, siis uuendamine ei ole ju kohustuslik. Androidi meestel tavaline, et telefonid ei jooksuta viimast versiooni (pole olemaski) ja ma väga nuttu kuulnud pole.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2014 17:16:21 vasta tsitaadiga

iOS mehed jäävad uuest tarkvarast ilma kui OS uuendustega kaasa ei lähe. Kuna ülejäänud maailm uuendab siiski riist ja tarkvara meeletu kiirusega siis arendajatel ei ole mingit vajadust rohkem kui kahe vimase versiooni APIdega oma pead vaevata.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2014 19:21:55 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
iOS mehed jäävad uuest tarkvarast ilma kui OS uuendustega kaasa ei lähe. Kuna ülejäänud maailm uuendab siiski riist ja tarkvara meeletu kiirusega siis arendajatel ei ole mingit vajadust rohkem kui kahe vimase versiooni APIdega oma pead vaevata.


Kahe viimase versiooni puhul vaja siis iOS 9 ära oodata, et see tõeseks saaks 4S jaoks. Seega aega veel küll.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2014 19:36:48 vasta tsitaadiga

raido357 kirjutas:
Renka kirjutas:
iOS mehed jäävad uuest tarkvarast ilma kui OS uuendustega kaasa ei lähe. Kuna ülejäänud maailm uuendab siiski riist ja tarkvara meeletu kiirusega siis arendajatel ei ole mingit vajadust rohkem kui kahe vimase versiooni APIdega oma pead vaevata.


Kahe viimase versiooni puhul vaja siis iOS 9 ära oodata, et see tõeseks saaks 4S jaoks. Seega aega veel küll.


Varsti 64bit vajalik, et üldse midagi toimetada.
Aga Apple puhul raske midagi ette prognoosida.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2014 22:11:30 vasta tsitaadiga

Olaf kirjutas:
Isegi 350.- eest on telefoni küll ja küll, seega kui tahad soodsat telefoni, siis mina valiks selle.
Kahe otsaga asi. 350€ on suur raha ja selle eest saab kaasfoorumlase vahendusel 2a garantiiga tutika Androidi lipulaeva (Nexus 5/LG G2). Nende kõrval annab 4S-i vanus ikka tunda.
Ise pettusin 4S-i kaameras ja akus, kui seda kasutatud sai. Ekraanisuurus maitseasi, seega siinkohal suurt ekraani kiitma ei hakka.
Muidugi kui kindel suund iPhone osta ja rahalised piirangud ka ees, siis nagu polegi väga valikut. Samas peaks foorumitest saama mitte-tutika välimusega 5 kätte, mis on selle raha eest üsna adekvaatne ost juba. Palju ei jää ka sisuliselt uuest 5C-st puudu, mis on tunduvalt tulevikukindlam ja vist ka parima akuga õun.
4S puhul RAM jääb lähitulevikus tõenäoliselt pudelikaelaks. Praegu 4 peal sama probleem, aga 4S puhul protsessori lisatuum kompenseerib selle puudujäägi.

Oleneb mida telefonist tahta ja kui pikaks perioodiks see telefon neid ülesandeid täitma ostetakse. Ilus telefon, sõnumi- ja meilimasin on ka 4 ja seda tunduvalt soodsama hinna eest.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2014 00:22:10 vasta tsitaadiga

Ma ise valiks pigem 5 kui 5C lihtsalt see plastik ei ole minu maitse.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2014 00:48:32 vasta tsitaadiga

Sama siin. 5C asemel vöib ju suvalise androidi osta.
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2014 08:46:15 vasta tsitaadiga

Seda kindlasti. Samas kasutusjälgedeta musta värvi 5 on pea võimatu leida. Maitse asi. Kui inimene tahab iOS-i, siis pole ju vahet.
Androidi poolt olen igal juhul, ei näe enam aastal 2014 põhjust eelistada eelmise või üle-eelmise põlvkonna telefoni, kui on võimalik tutikas tipptelefon sama hinna eest osta.
700€ hinnaklassis muidugi on juba maitse asi, kas Apple, Samsung või HTC. Aga keskmises klassis valik värskete LG lipulaevade ja vana õuna mudeli vahel paneks küll imestama, et milleks siis vana õun valida.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2014 09:37:42 vasta tsitaadiga

Mis need kasutus jäljed teevad?
Segavad helistamist siis?
5C ei teki kasutusjälgi?
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2014 10:50:51 vasta tsitaadiga

5C puhul oli juttu karbis aparaadist. Kui inimene vaatab uut telefoni, siis on küllap selleks omad põhjused.
Eks ta olene inimesest, nagu öeldud. See, et sul pole probleemi 350€ maksta kellegi teise poolt ärakasutatud telefoni eest, ei kehti tingimata kõigi teiste puhul. See, kuidas 5 kulub, hakkab nii mõnelegi silma ja tihti häiribki kellegi teise poolt ära kulutatud telefoni ostmine inimest, kellel on võimalik valida ka kehvem, aga see-eest tutikas telefon.
Vahe selles, kas ostad asja räsitult või räsid seda ise.
Maitse asi, sai ju öeldud.
Kindlasti nii mõnigi ostab omale kulunud 5 ja siis õigustab, et 5C ei ostnud, sest tema kriimune metall näeb ju palju rohkem "premium" välja, kui mingi plastik. Ja siis, et kriime varjata, viskab mingi plastikümbrise ka ümber.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2014 15:14:04 vasta tsitaadiga

Kui ikka paneb mõtlema selle tel ost siis ehk käib se siiski üle rahakoti võimaluste.
Varsti käib majanduses uus laks nee, et ärge tõmmake omale liigseid kohustusi kaela kui see hakkab pooma.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2014 16:53:15 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif seda kindlasti.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2014 17:35:25 vasta tsitaadiga

igale ühele vastavalt võimalustele. iOS 7.1 muidugi on 4Si peal kenasti kasutatav. Algne 7 venis aga nagu tatt
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Neither
HV kasutaja
Neither

liitunud: 24.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2014 17:57:29 vasta tsitaadiga

flake, ei veni see 7 4Si peal midagi, erinevalt iphone 4-st. 4S algse 7-ga oli sama kiire kui androidi tippmudelid ja tükk maad kiirem kui suvaline odavam android.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2014 22:13:13 vasta tsitaadiga

7.1 on ka 4 suht kasutattav veel.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2014 11:27:45 vasta tsitaadiga

Neither kirjutas:
flake, ei veni see 7 4Si peal midagi, erinevalt iphone 4-st. 4S algse 7-ga oli sama kiire kui androidi tippmudelid ja tükk maad kiirem kui suvaline odavam android.


mul ilmselt on development versioonid meeles siis icon_biggrin.gif

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2014 12:09:10 vasta tsitaadiga

Venis 4S'i peal küll 7.0
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2014 22:08:58 vasta tsitaadiga

Hiljuti märkasin, et iPhone's on ka iTunes Radio olemas. Koos US Apple ID'ga peaks see ka Eestis töötama. Ega selles teenuses midagi väga uut pole, aga enda kogemuse põhjal toimib see isegi päris viisaksalt. Minu muusikaeelistused tabas see kohati väga hästi ära. Reklaami pool on küll natuke tüütu, aga samas teenus on tasuta...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maamees
HV vaatleja

liitunud: 28.03.2004




sõnum 05.04.2014 23:58:09 vasta tsitaadiga

iFlop kirjutas:
Hiljuti märkasin, et iPhone's on ka iTunes Radio olemas. Koos US Apple ID'ga peaks see ka Eestis töötama. Ega selles teenuses midagi väga uut pole, aga enda kogemuse põhjal toimib see isegi päris viisaksalt. Minu muusikaeelistused tabas see kohati väga hästi ära. Reklaami pool on küll natuke tüütu, aga samas teenus on tasuta...


Et apple ID asukohaks peab olema märgitud US?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2014 09:11:52 vasta tsitaadiga

US store konto peab olema
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2014 15:32:13 vasta tsitaadiga

ei pea!

Konto peab olema riigis kus iTunes Radio on olemas. Täpse nimekirja leiad aadressilt: http://support.apple.com/kb/HT5085?viewlocale=en_US&locale=en_US
US ja Austraalia hetkel - aga see info muutub ajas - vastavalt teenuse lansseerimisele.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2014 13:28:05 vasta tsitaadiga

Aku koha pealt veits näpunäiteid:
http://www.overthought.org/blog/2014/the-ultimate-guide-to-solving-ios-battery-drain

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2014 13:34:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Stop freaking out and enjoy your life. There are more important things to worry about than your device's battery life.


thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2014 14:22:14 vasta tsitaadiga

SIM kaardi vahetus aitas. 6 tunniga kadus akust 10%, enne läks 10% 1-2 tunniga.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestirula3
HV kasutaja
eestirula3

liitunud: 07.12.2009




sõnum 07.04.2014 17:06:00 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
Aku koha pealt veits näpunäiteid:
http://www.overthought.org/blog/2014/the-ultimate-guide-to-solving-ios-battery-drain


Väga huvitav, eriti Step 3.
Ise olin alati need ära kustutanud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2014 18:23:36 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
SIM kaardi vahetus aitas. 6 tunniga kadus akust 10%, enne läks 10% 1-2 tunniga.
milla esimese simmi said?
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2014 19:17:40 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et see oli 2012. detsembris.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2014 10:24:49 vasta tsitaadiga

Roundup iOs8 kõlakatest http://9to5mac.com/2014/04/07/everything-to-know-about-ios-8-and-os-x-10-10-roundup-new-details/
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2014 13:46:03 vasta tsitaadiga

Ostsin eile pärast ca kolmveerand aastat erinevate muude tootjate vidinatega eksperimenteerimist ühe iPhone 4 jälle. 6.1.3 peal. Tänu eelmise omaniku kile- ja kummikotilembusele nagu tutikas. Kurat, see 4a vana klots on igasuguste tänapäevaste lipulaevade kõrval ikka veel tasemel asi. Kõik lihtsalt toimib. Iga puude läheb asja ette ja teeb seda, mida soovisin. Olin juba unustanud, et ka nii saab. Ja suurus ongi täpselt see paras (NB! Arvestades, et mul on lisaks veel lauamasin, läpakas ja tahvel ning telefon on mul kodus olles enamuse ajast laual ja kodust väljas olles taskus). Ja no see ehedast materjalist ja kvaliteetselt koostatud asja käes hoidmise tunne...

Ainuke jamps, et pole 5.1.1 SHSH-d olemas ja uuematega ei saa 3G only hack'i pruukida. Või teab keegi, kuidas saab? JB loomulikult tehtud. Levi on kodus selline, et kuigi fikseeritud 3G korral on kõik fine, kipub EDGE aegajalt ikkagi kõlaritesse täristama.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2014 14:01:42 vasta tsitaadiga

rex, 4 või 4S ?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 183, 184, 185 ... 439, 440, 441  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.