|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
01.04.2014 09:55:59
|
|
|
Plaan minna lähiajal Rootsi - keegi (tasuta) telefonipõhist GPS'i oskab soovitada?
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
01.04.2014 10:23:02
|
|
|
| City Maps 2 Go
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
01.04.2014 11:33:09
|
|
|
beastbeats, Sygic oli 7 päeva tasuta täismahus kasutamiseks nt.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
01.04.2014 23:06:43
|
|
|
Mõned küsimused iphone kohta:
Kuidas saab kaameral helid maha võtta kui tahan pildistada midagi, et ta ei teeks neid hääli.
Kuidas ma saan oma mp3 näiteks äratuseks panna. Suure surmaga sain läbi itunesi mp3 loo telefoni, aga edasi selle looga midagi teha ei saagi vist.
Kuidas saab iphone ühendada airiga kuidagi lihtsalt, et ma saaks faile kopida kergelt üle. Läbi itunesi ma ei oska.
BT vist Airiga üldse ei suhtle? Ei suuda ühendust luua.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
01.04.2014 23:10:55
|
|
|
Mis faile sa kopeerida tahad?see pole mingi mälupulk. Kogu krempel käib läbi itunesi. Tee see omale selgeks. Alguses juhe taha ja edaspidi kui oled seadistanud wireless synci, siis ei pea juhet olema vaid seadmed samas wifi võrgus.
Yldiselt ringtone jaoks on lihtsam appstorest mõni app tõmmata kui faile ise konvertida.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
01.04.2014 23:15:25
|
|
|
Nii kui ma iTunesi taha panen, nii hakkab kohe mingit backupi tegema (mingi 15 min teeb seda) ja iga ühendusega. Ja kui ma panen veel PC taha itunesiga, siis kustutab telefonist kõik ära. Kui ei saa neid asju teha, siis lasta siis olla ilus telefon millega midagi teha ei saa
Android oli ikka väga lihtne, juhe arvutitaha, kohe kargas folder lahti, kopi sinna mis sa tahad. Nii lihtsaid asju nad ei suuda inimesemoodi ära lahendada. Iga asja peale peab vist mingi appi (häkki) tõmbama.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
01.04.2014 23:16:23
|
|
|
No saab teha aga mitte talupoja moodi.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
02.04.2014 08:25:29
|
|
|
| vipu kirjutas: |
Mõned küsimused iphone kohta:
Kuidas saab kaameral helid maha võtta kui tahan pildistada midagi, et ta ei teeks neid hääli.
Kuidas ma saan oma mp3 näiteks äratuseks panna. Suure surmaga sain läbi itunesi mp3 loo telefoni, aga edasi selle looga midagi teha ei saagi vist.
Kuidas saab iphone ühendada airiga kuidagi lihtsalt, et ma saaks faile kopida kergelt üle. Läbi itunesi ma ei oska.
BT vist Airiga üldse ei suhtle? Ei suuda ühendust luua. |
pane küljepealt vibra peale ja ei teegi häält
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omg
HV kasutaja
liitunud: 14.04.2006
|
02.04.2014 09:39:57
|
|
|
| vipu kirjutas: |
Nii kui ma iTunesi taha panen, nii hakkab kohe mingit backupi tegema (mingi 15 min teeb seda) ja iga ühendusega. Ja kui ma panen veel PC taha itunesiga, siis kustutab telefonist kõik ära. Kui ei saa neid asju teha, siis lasta siis olla ilus telefon millega midagi teha ei saa
Android oli ikka väga lihtne, juhe arvutitaha, kohe kargas folder lahti, kopi sinna mis sa tahad. Nii lihtsaid asju nad ei suuda inimesemoodi ära lahendada. Iga asja peale peab vist mingi appi (häkki) tõmbama. |
jailbreak ja cydiast iFile sisse ja tee mis tahad iphonega (ifile on filemanager , näed kõike mis föönis on ja saad ka liigutada igalepoole mida vaja)
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iFlop
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003
|
02.04.2014 09:51:00
|
|
|
| vipu kirjutas: |
Mõned küsimused iphone kohta:
1. Kuidas saab kaameral helid maha võtta kui tahan pildistada midagi, et ta ei teeks neid hääli.
2. Kuidas ma saan oma mp3 näiteks äratuseks panna. Suure surmaga sain läbi itunesi mp3 loo telefoni, aga edasi selle looga midagi teha ei saagi vist.
3. Kuidas saab iphone ühendada airiga kuidagi lihtsalt, et ma saaks faile kopida kergelt üle. Läbi itunesi ma ei oska.
4. BT vist Airiga üldse ei suhtle? Ei suuda ühendust luua. |
1. Juba vastatud: pane külje pealt hääletule
2. Kui nüüd õieti mäletan, pead sellest mp3'st ringtone tegema ja läbi iTunes telefoni kopeerima. ringtone=piiratud pikkusega .m4a fail, mis on ümber nimetatud .m4r
3. Kui iTunes kohe üldse ei meedli, siis on igasugused dropbox'id ja muud asjad olemas. Väikeste failide puhul kasvõi üle eposti.
4. Mis asja jaoks soovid ühendust luua? Interneti jagamiseks? Pesonal hotspot töötab üle wifi, BT ja kaabli.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007

|
02.04.2014 10:04:14
|
|
|
2. http://www.pcadvisor.co.uk/how-to/audio/3274143/make-song-your-iphone-ringtone/
3. iTunes toimetab meediaga (muusika, filmid, pildid). Kui tahad dokumente ja asju tõsta, siis dropbox kõige mugavam. Ise kasutan seda moodust ka androidi peal puhtalt seepärast, et ei pea igakord juhet otsima hakkama, vaid kiire copy-paste.
4. BT on iPhone'il mõeldud hotspoti, handsfree jmt jaoks. Failivahetuseks mitte.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
02.04.2014 14:42:49
|
|
|
Kas iPhone 4S on enam mõtet osta või mitte (paari aasta kasutamise perspektiivis) - uue 8GB isendi saab alla 350eur kätte
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
02.04.2014 14:58:04
|
|
|
kui tahad uut, siis pigem kraabi 5C jaoks papp kokku.
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
02.04.2014 15:02:22
|
|
|
| Selge, oli abiks. Ma uurin neid asju.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
02.04.2014 15:21:11
|
|
|
| 4S on täiesti pädev kasutatuna, uuena täiesti mõttetu ost. Saad 200-300€ vahel, olenevalt müüja tujust 32GB 4S kätte.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forss
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2004
|
02.04.2014 15:33:04
|
|
|
4S tuli 2011 oktoobris välja.
Tegu ikka suhteliselt vana mudeliga, mida praegu küll osta ei soovita enam.
Pigem uus 5C nagu soovitati ülalpoolgi.
Kui just esmatähtis välimus pole, siis tõesti võib kasutada.
Aga nutitelefonina kasutamiseks ei soovita enam, sest tõenäoliselt kaob tarkvara tugi üsna pea ära.
Varsti iOS 8 ka olemas ja kui iOS7 venis nagu tatt 4Si peal, siis ei kujuta iOS8t ettegi enam.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
02.04.2014 15:39:55
|
|
|
Tänud kaasa mõtlemast
Forss, ei ole enda isendil küll seda "tati venimist" täheldanud...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
02.04.2014 15:49:42
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
Tänud kaasa mõtlemast
Forss, ei ole enda isendil küll seda "tati venimist" täheldanud... |
Seda hakkad nägema/tundma, kui oled 5, 5C ja 5S kasutanud, seega kuniks tahad oma 4S-ga rahul olla, ära uuemaid seadmeid kätte võta.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
02.04.2014 15:54:30
|
|
|
4s on täitsa priima selle ios7-ga. Peale viimast update läksid mõned liigutused veel eriti libedaks. Mingil kontingendil, kes ios6 peal istuvad on jäänud ilmselt vilets mälestus beetaperioodi ios seitsmest...
4S on ok, aga uuena ei ostaks. 350 on vist pisut palju ka, kui arvestada, et mina ostsin täpselt 2a tagasi kevadel emt garantiilise ja uueväärse täiskomplektse telefoni 410 rahaga.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
02.04.2014 16:50:41
|
|
|
Isegi 350.- eest on telefoni küll ja küll, seega kui tahad soodsat telefoni, siis mina valiks selle.
Tõsi, 5s on kõvasti parem, aga maksab ka kaks korda rohkem.
Tarkvara toe kadumisest rääkides, siis kui ios 8 ongi tulevikus uimane, siis uuendamine ei ole ju kohustuslik. Androidi meestel tavaline, et telefonid ei jooksuta viimast versiooni (pole olemaski) ja ma väga nuttu kuulnud pole.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
02.04.2014 17:16:21
|
|
|
iOS mehed jäävad uuest tarkvarast ilma kui OS uuendustega kaasa ei lähe. Kuna ülejäänud maailm uuendab siiski riist ja tarkvara meeletu kiirusega siis arendajatel ei ole mingit vajadust rohkem kui kahe vimase versiooni APIdega oma pead vaevata.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
02.04.2014 19:21:55
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| iOS mehed jäävad uuest tarkvarast ilma kui OS uuendustega kaasa ei lähe. Kuna ülejäänud maailm uuendab siiski riist ja tarkvara meeletu kiirusega siis arendajatel ei ole mingit vajadust rohkem kui kahe vimase versiooni APIdega oma pead vaevata. |
Kahe viimase versiooni puhul vaja siis iOS 9 ära oodata, et see tõeseks saaks 4S jaoks. Seega aega veel küll.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forss
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2004
|
02.04.2014 19:36:48
|
|
|
| raido357 kirjutas: |
| Renka kirjutas: |
| iOS mehed jäävad uuest tarkvarast ilma kui OS uuendustega kaasa ei lähe. Kuna ülejäänud maailm uuendab siiski riist ja tarkvara meeletu kiirusega siis arendajatel ei ole mingit vajadust rohkem kui kahe vimase versiooni APIdega oma pead vaevata. |
Kahe viimase versiooni puhul vaja siis iOS 9 ära oodata, et see tõeseks saaks 4S jaoks. Seega aega veel küll. |
Varsti 64bit vajalik, et üldse midagi toimetada.
Aga Apple puhul raske midagi ette prognoosida.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007

|
02.04.2014 22:11:30
|
|
|
| Olaf kirjutas: |
| Isegi 350.- eest on telefoni küll ja küll, seega kui tahad soodsat telefoni, siis mina valiks selle. |
Kahe otsaga asi. 350€ on suur raha ja selle eest saab kaasfoorumlase vahendusel 2a garantiiga tutika Androidi lipulaeva (Nexus 5/LG G2). Nende kõrval annab 4S-i vanus ikka tunda.
Ise pettusin 4S-i kaameras ja akus, kui seda kasutatud sai. Ekraanisuurus maitseasi, seega siinkohal suurt ekraani kiitma ei hakka.
Muidugi kui kindel suund iPhone osta ja rahalised piirangud ka ees, siis nagu polegi väga valikut. Samas peaks foorumitest saama mitte-tutika välimusega 5 kätte, mis on selle raha eest üsna adekvaatne ost juba. Palju ei jää ka sisuliselt uuest 5C-st puudu, mis on tunduvalt tulevikukindlam ja vist ka parima akuga õun.
4S puhul RAM jääb lähitulevikus tõenäoliselt pudelikaelaks. Praegu 4 peal sama probleem, aga 4S puhul protsessori lisatuum kompenseerib selle puudujäägi.
Oleneb mida telefonist tahta ja kui pikaks perioodiks see telefon neid ülesandeid täitma ostetakse. Ilus telefon, sõnumi- ja meilimasin on ka 4 ja seda tunduvalt soodsama hinna eest.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
03.04.2014 00:22:10
|
|
|
| Ma ise valiks pigem 5 kui 5C lihtsalt see plastik ei ole minu maitse.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminator
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 494 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
373 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007

|
03.04.2014 08:46:15
|
|
|
Seda kindlasti. Samas kasutusjälgedeta musta värvi 5 on pea võimatu leida. Maitse asi. Kui inimene tahab iOS-i, siis pole ju vahet.
Androidi poolt olen igal juhul, ei näe enam aastal 2014 põhjust eelistada eelmise või üle-eelmise põlvkonna telefoni, kui on võimalik tutikas tipptelefon sama hinna eest osta.
700€ hinnaklassis muidugi on juba maitse asi, kas Apple, Samsung või HTC. Aga keskmises klassis valik värskete LG lipulaevade ja vana õuna mudeli vahel paneks küll imestama, et milleks siis vana õun valida.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
03.04.2014 09:37:42
|
|
|
Mis need kasutus jäljed teevad?
Segavad helistamist siis?
5C ei teki kasutusjälgi?
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007

|
03.04.2014 10:50:51
|
|
|
5C puhul oli juttu karbis aparaadist. Kui inimene vaatab uut telefoni, siis on küllap selleks omad põhjused.
Eks ta olene inimesest, nagu öeldud. See, et sul pole probleemi 350€ maksta kellegi teise poolt ärakasutatud telefoni eest, ei kehti tingimata kõigi teiste puhul. See, kuidas 5 kulub, hakkab nii mõnelegi silma ja tihti häiribki kellegi teise poolt ära kulutatud telefoni ostmine inimest, kellel on võimalik valida ka kehvem, aga see-eest tutikas telefon.
Vahe selles, kas ostad asja räsitult või räsid seda ise.
Maitse asi, sai ju öeldud.
Kindlasti nii mõnigi ostab omale kulunud 5 ja siis õigustab, et 5C ei ostnud, sest tema kriimune metall näeb ju palju rohkem "premium" välja, kui mingi plastik. Ja siis, et kriime varjata, viskab mingi plastikümbrise ka ümber.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
03.04.2014 15:14:04
|
|
|
Kui ikka paneb mõtlema selle tel ost siis ehk käib se siiski üle rahakoti võimaluste.
Varsti käib majanduses uus laks nee, et ärge tõmmake omale liigseid kohustusi kaela kui see hakkab pooma.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007

|
03.04.2014 16:53:15
|
|
|
seda kindlasti.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
03.04.2014 17:35:25
|
|
|
igale ühele vastavalt võimalustele. iOS 7.1 muidugi on 4Si peal kenasti kasutatav. Algne 7 venis aga nagu tatt
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Neither
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2004
|
03.04.2014 17:57:29
|
|
|
| flake, ei veni see 7 4Si peal midagi, erinevalt iphone 4-st. 4S algse 7-ga oli sama kiire kui androidi tippmudelid ja tükk maad kiirem kui suvaline odavam android.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
03.04.2014 22:13:13
|
|
|
| 7.1 on ka 4 suht kasutattav veel.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
04.04.2014 11:27:45
|
|
|
| Neither kirjutas: |
| flake, ei veni see 7 4Si peal midagi, erinevalt iphone 4-st. 4S algse 7-ga oli sama kiire kui androidi tippmudelid ja tükk maad kiirem kui suvaline odavam android. |
mul ilmselt on development versioonid meeles siis
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
04.04.2014 12:09:10
|
|
|
| Venis 4S'i peal küll 7.0
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iFlop
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003
|
05.04.2014 22:08:58
|
|
|
| Hiljuti märkasin, et iPhone's on ka iTunes Radio olemas. Koos US Apple ID'ga peaks see ka Eestis töötama. Ega selles teenuses midagi väga uut pole, aga enda kogemuse põhjal toimib see isegi päris viisaksalt. Minu muusikaeelistused tabas see kohati väga hästi ära. Reklaami pool on küll natuke tüütu, aga samas teenus on tasuta...
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maamees
HV vaatleja
liitunud: 28.03.2004
|
05.04.2014 23:58:09
|
|
|
| iFlop kirjutas: |
| Hiljuti märkasin, et iPhone's on ka iTunes Radio olemas. Koos US Apple ID'ga peaks see ka Eestis töötama. Ega selles teenuses midagi väga uut pole, aga enda kogemuse põhjal toimib see isegi päris viisaksalt. Minu muusikaeelistused tabas see kohati väga hästi ära. Reklaami pool on küll natuke tüütu, aga samas teenus on tasuta... |
Et apple ID asukohaks peab olema märgitud US?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
06.04.2014 09:11:52
|
|
|
US store konto peab olema
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
07.04.2014 13:34:34
|
|
|
| tsitaat: |
| Stop freaking out and enjoy your life. There are more important things to worry about than your device's battery life. |
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
07.04.2014 14:22:14
|
|
|
| SIM kaardi vahetus aitas. 6 tunniga kadus akust 10%, enne läks 10% 1-2 tunniga.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eestirula3
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2009
|
07.04.2014 17:06:00
|
|
|
Väga huvitav, eriti Step 3.
Ise olin alati need ära kustutanud.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
07.04.2014 18:23:36
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| SIM kaardi vahetus aitas. 6 tunniga kadus akust 10%, enne läks 10% 1-2 tunniga. |
milla esimese simmi said?
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
07.04.2014 19:17:40
|
|
|
| Ma arvan, et see oli 2012. detsembris.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
15.04.2014 13:46:03
|
|
|
Ostsin eile pärast ca kolmveerand aastat erinevate muude tootjate vidinatega eksperimenteerimist ühe iPhone 4 jälle. 6.1.3 peal. Tänu eelmise omaniku kile- ja kummikotilembusele nagu tutikas. Kurat, see 4a vana klots on igasuguste tänapäevaste lipulaevade kõrval ikka veel tasemel asi. Kõik lihtsalt toimib. Iga puude läheb asja ette ja teeb seda, mida soovisin. Olin juba unustanud, et ka nii saab. Ja suurus ongi täpselt see paras (NB! Arvestades, et mul on lisaks veel lauamasin, läpakas ja tahvel ning telefon on mul kodus olles enamuse ajast laual ja kodust väljas olles taskus). Ja no see ehedast materjalist ja kvaliteetselt koostatud asja käes hoidmise tunne...
Ainuke jamps, et pole 5.1.1 SHSH-d olemas ja uuematega ei saa 3G only hack'i pruukida. Või teab keegi, kuidas saab? JB loomulikult tehtud. Levi on kodus selline, et kuigi fikseeritud 3G korral on kõik fine, kipub EDGE aegajalt ikkagi kõlaritesse täristama.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
15.04.2014 14:01:42
|
|
|
| rex, 4 või 4S ?
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|