Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 182, 183, 184 ... 252, 253, 254  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
dRifteR
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2006




sõnum 11.04.2014 18:40:51 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Ei, vaid samas raundis ka sinna neetud torni otsa parachutega maanduda icon_smile.gif iga kord vuhisen mööda või MAA täristab kopteri maha enne kui torni juurdegi jõuan.

Nagu ma mäletan siis sinna täitsa tippu ei olnudki vaja maanduda.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
creephi
HV vaatleja
creephi

liitunud: 11.09.2007




sõnum 11.04.2014 22:24:09 vasta tsitaadiga

dRifteR kirjutas:
heretic666 kirjutas:
Ei, vaid samas raundis ka sinna neetud torni otsa parachutega maanduda icon_smile.gif iga kord vuhisen mööda või MAA täristab kopteri maha enne kui torni juurdegi jõuan.

Nagu ma mäletan siis sinna täitsa tippu ei olnudki vaja maanduda.

See on tegelikult ka üks raskemaid assignmente.Pusisin ka sellega päris korralikult.Mingi 10 matsi vahivad seda torni ja enne kui arugi saad oled juba maha võetud.
Siis oleks ju lihtne kui ei peaks peale maandumist elus püsima.Endal 100% assignmentid hetkel tehtud icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2014 22:41:51 vasta tsitaadiga

Mingi selline asi on bug näiteks kui keegi laseb mind, jooksen eemale ja viskan pikali ning siis kohe tõusen millegi pärast püsti ilma et mingit nuppu vajutaks? Tulemus ilmselt teada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2014 22:56:20 vasta tsitaadiga

Üks haigemaid kicke mis saanud olen:

Enamasti mul oli seal ikka ilus ping aga juhuslikult viskab korraks 101 ja kick?!? Kammooon...
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.04.2014 23:54:08 vasta tsitaadiga

lasid admini maha icon_biggrin.gif ?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2014 01:15:24 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
Mingi selline asi on bug näiteks kui keegi laseb mind, jooksen eemale ja viskan pikali ning siis kohe tõusen millegi pärast püsti ilma et mingit nuppu vajutaks? Tulemus ilmselt teada icon_biggrin.gif

Seda juhtub siis, kui sprintimise pealt pikali visata ning liiga kaua sprintimise klahve all hoida. Proovi näiteks pikali olles sprintima hakata, tõuseb kohe püsti.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2014 03:46:48 vasta tsitaadiga

Ptsi no ei kisu seda m2ngu m2ngima. Üks tegelane laseb sul raketiga tankile pihtsa oled surnud. Ise lased mitu vastu ei juhtu peale kahjustuse midagi. Fuck this game!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2014 05:11:10 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Ptsi no ei kisu seda m2ngu m2ngima. Üks tegelane laseb sul raketiga tankile pihtsa oled surnud. Ise lased mitu vastu ei juhtu peale kahjustuse midagi. Fuck this game!

Ma arvan, et sa oled lihtsalt milleski pettunud ja üritad mängu maha teha või oled lihtsalt täielikult saamatu ja ei kuulu sedasorti mängudesse - või õigemini, oledki ehk pettunud selles, et sa ei oska seda mängida? Näita mulle palun, et keegi kusagil full-health tanki ühe raketiheitja lasuga maha võtab ja saad küpsist (vihje - küpsis jääb sul saamata, kuna sellist asja ei saa juhtuda)
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 12.04.2014 07:00:31 vasta tsitaadiga

Sai üks päev tuttavaga katsetatud kopterite peal igla ja stingereid,no paras komöödia,neli lasku pihta ja kopterit alla ei saanudki icon_biggrin.gif ei parandanud keegi kopterit.
Ise kopteris viibides on küll tunne et laks kirja ja nägemist.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 12.04.2014 07:46:38 vasta tsitaadiga

Mäng tõesti vingerdab omajagu. Eile õhtul töölt tulles pani hitreg mõnusalt segast. 64p HC mapis lasin tankiga kasutades staff shelli nina ette kahele tüübile kuid mõlemad jooksid edasi. Op lockeris lasin tüübile 5 kuuli kerre kuid ise sain surma ja temal 100hp.
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2014 08:12:34 vasta tsitaadiga

Lehys kirjutas:
Sai üks päev tuttavaga katsetatud kopterite peal igla ja stingereid,no paras komöödia,neli lasku pihta ja kopterit alla ei saanudki icon_biggrin.gif ei parandanud keegi kopterit.
Ise kopteris viibides on küll tunne et laks kirja ja nägemist.

Minuarust mõjub see paremini kui neid pidevalt lockida lihtsalt. Siis ei taha nad lennata ega lasta eriti icon_biggrin.gif . Alla lased siis minuti pärast tuleb kuskilt uus seljatagant.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.04.2014 09:19:57 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
Op lockeris lasin tüübile 5 kuuli kerre kuid ise sain surma ja temal 100hp.

Järelikult lasid mööda icon_biggrin.gif
Seda kogeb eelkõige nii, et sina oled x sihis ja tema jookseb y sihis st. kui sa ette ei sihi teeb see hitreg oma töö...
Hitreg on tõesti aeglane...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 12.04.2014 12:08:09 vasta tsitaadiga

Ma olin nina ees nii, et pool ekraani oli vastast täis. Just tuli nurga tagant välja ning ma andsin puusalt tuld aga ta sa ainult 0 dam icon_wink.gif

Kurat just hakkasin shadowplayd kasutama ning ei söendanud eile seda sisse lülitada icon_smile.gif

Igatahes kunagi keegi tahtis proofi kuidas mul masinal mäng niivõrd hästi jookseb.
Specid siis i3 2120
8gb rammu
nvidia 650ti boost

siin väike video ka

Link

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 12.04.2014 12:14:17 vasta tsitaadiga

miks sa seda tanki vahepeal säraküünlaga hõõrusid ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 12.04.2014 12:22:41 vasta tsitaadiga

Et ilus oleks beer_yum.gif
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 12.04.2014 12:26:38 vasta tsitaadiga

aa okei... ma ei ole ennem kuskil multiplayer mängudes sellist asja enne näinud ei teadnud et kui igav on saab vahepeal midagi sellist teha ... aga noh mis mina tean ma ainult cod-e mängind bf3 ka natuke... midagi sellist pole enne näinud.. ei tea mis selles nii huvitavat on icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2014 12:35:53 vasta tsitaadiga

Gap, See on ju repair tool. Saab masinaid parandada sellega. Pole muidugi kuigi reaalne, kuid nojah, väga detailidesse parandusega ka pole mõtet seesuguses mängus minna.
Muidugi selle vidinaga saab killida ka icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2014 13:01:05 vasta tsitaadiga

EI ma ei ürita mängu maha teha.

pohmakas, kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
Ptsi no ei kisu seda m2ngu m2ngima. Üks tegelane laseb sul raketiga tankile pihtsa oled surnud. Ise lased mitu vastu ei juhtu peale kahjustuse midagi. Fuck this game!

Ma arvan, et sa oled lihtsalt milleski pettunud ja üritad mängu maha teha või oled lihtsalt täielikult saamatu ja ei kuulu sedasorti mängudesse - või õigemini, oledki ehk pettunud selles, et sa ei oska seda mängida? Näita mulle palun, et keegi kusagil full-health tanki ühe raketiheitja lasuga maha võtab ja saad küpsist (vihje - küpsis jääb sul saamata, kuna sellist asja ei saa juhtuda)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2014 20:47:57 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
caarel123 kirjutas:
Op lockeris lasin tüübile 5 kuuli kerre kuid ise sain surma ja temal 100hp.

Järelikult lasid mööda icon_biggrin.gif
Seda kogeb eelkõige nii, et sina oled x sihis ja tema jookseb y sihis st. kui sa ette ei sihi teeb see hitreg oma töö...
Hitreg on tõesti aeglane...

Mõnikord lased vanale järgi ja siis kukub ka maha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.04.2014 20:52:47 vasta tsitaadiga

äkki ta vahetas "tulevikus" sihti ja jooksis su kuulile ette icon_lol.gif
Support relvaga rõesti paned ette ja taha... aga see rohkem gämbling icon_smile.gif
Oluliselt parem on sihtida ikka päid.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Degwees
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2014 01:01:42 vasta tsitaadiga

pohmakas,, võtsid sõnad suust
Magic, support on alahinnatud.
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pankook
HV kasutaja
Pankook

liitunud: 05.01.2011




sõnum 13.04.2014 10:59:51 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
Ma olin nina ees nii, et pool ekraani oli vastast täis. Just tuli nurga tagant välja ning ma andsin puusalt tuld aga ta sa ainult 0 dam icon_wink.gif

Kurat just hakkasin shadowplayd kasutama ning ei söendanud eile seda sisse lülitada icon_smile.gif

Igatahes kunagi keegi tahtis proofi kuidas mul masinal mäng niivõrd hästi jookseb.
Specid siis i3 2120
8gb rammu
nvidia 650ti boost

siin väike video ka

Mis settingutel mäng jookseb?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 13.04.2014 11:37:32 vasta tsitaadiga

Pankook, kui lindistasin siis kõik oli high peal. Mängides nagunii ei sa aru kas High/ultra sest möllu kõrvalt ei suuda neid detaile nagunii jägida thumbs_up.gif
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2014 23:29:36 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Ptsi no ei kisu seda m2ngu m2ngima. Üks tegelane laseb sul raketiga tankile pihtsa oled surnud. Ise lased mitu vastu ei juhtu peale kahjustuse midagi. Fuck this game!


bs.. just see ajab marru et raketid on nagu sügavalt mõttetud tankide vastu.. lase oma viis raketti enne kui mingi märgatav damage on tehtud.. Jah, sweetspottidesse lastes saab vähemaga kui oled juba tanki sihikul siis hui jääb mingit aega megatäpselt sihtida. Ja teine absurd on 2 c4 ja tank maas. Support on palju efektiivsem tankitõrje kui Engineer, mis on täielik absurd.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2014 23:57:16 vasta tsitaadiga

Ning neid laserdajaid (soflam) on ka ikka ülimalt väheks jäänud. Polegi nagu praktiliselt näinud neid. Seetõttu Javelin suht mõttetus. Või ma mingi erand, et neid nii vähe näinud?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 14.04.2014 08:17:49 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Ning neid laserdajaid (soflam) on ka ikka ülimalt väheks jäänud. Polegi nagu praktiliselt näinud neid. Seetõttu Javelin suht mõttetus. Või ma mingi erand, et neid nii vähe näinud?


Javelin keerati tuksi sellega, et peab koguaeg locki hoidma manuaalselt.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2014 09:50:43 vasta tsitaadiga

Vahepeal oli Javelin hea, kui dmg oli 35. Nüüd jälle nerfiti 30 peale tagasi. Naval Strike mapides küll kõlbab nendega veesõidukeid lasta ja muidu keskmaa tagant tanke noppida, aga RPG mängu algusest saadik beast olnud.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Genert
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2014 12:18:06 vasta tsitaadiga

Nohjah, seletab nii mõndagi...


Link

_________________
Wannapreneur - Front-End Wizard

http://genert.github.io/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dRifteR
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2006




sõnum 14.04.2014 13:16:53 vasta tsitaadiga

Pole ime, et mängus sõimatakse nii tihti kõiki häkkeriteks.

Genert kirjutas:
Nohjah, seletab nii mõndagi...

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helbeke
HV kasutaja
Helbeke

liitunud: 05.01.2002




sõnum 14.04.2014 14:42:28 vasta tsitaadiga

See "surmakilp" on ikka täiesti masendav.
_________________
i like my sugar with coffe and cream
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.04.2014 18:47:45 vasta tsitaadiga

Kitsal alal päris killer icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2014 22:36:02 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2014 23:27:58 vasta tsitaadiga

See mäng... nagu oleks arendatud surgeon simulaatorist või millestki sellesarnasest. Pole ühtegi nii ebaõnnestunud mängu näinud. Kõige esimesel fps-il kujutaks neid buge/glitche ette, aga noh...


Link
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2014 12:55:18 vasta tsitaadiga

Oh jah, ei arvanud, et neid buge niipalju on. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 17.04.2014 13:28:47 vasta tsitaadiga

A tegelt defib miks mitte? , gunner istub ju metallist kestas, hoiab käest metallist relva, kui nüüd korralik surakas anda voolu tõmbab sirgu küll? (või mis?)
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2014 13:50:00 vasta tsitaadiga

10.10.10, Täiesti kindlalt icon_biggrin.gif Pole siin mingit bugi.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2014 16:24:27 vasta tsitaadiga

Oleks siis mingi gamebreaking "bug", aga selline väike asi.. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 17.04.2014 16:29:54 vasta tsitaadiga

10.10.10, Ei leidnud seda õiget videot aga peaks ju praktiliselt enamvähem sama olema.

https://www.youtube.com/watch?v=xD_HQ4B0Fcw
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD_Friik
HV vaatleja

liitunud: 01.06.2011




sõnum 17.04.2014 16:39:35 vasta tsitaadiga

Sai proovitud üle pika aja jälle bf4, vahepeal 2 dlc välja tulnud. Aga mäng sama **** nagu enne. Seni kahetsetuim ost ever.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.04.2014 17:39:08 vasta tsitaadiga

AMD_Friik, jah ära põhjenda, mis viga
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD_Friik
HV vaatleja

liitunud: 01.06.2011




sõnum 17.04.2014 18:47:34 vasta tsitaadiga

ei näe põhjust
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2014 18:55:50 vasta tsitaadiga

Sel juhul täielik sisutühi ja mõttetu postitus.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2014 19:34:46 vasta tsitaadiga

Kui sa lihtsalt ütled, et mäng sama s*tt, nagu ennem, siis see lihtsalt tähendab ju seda, et sulle ei meeldi. Go play cowwaduuty.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2014 20:07:56 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Kui sa lihtsalt ütled, et mäng sama s*tt, nagu ennem, siis see lihtsalt tähendab ju seda, et sulle ei meeldi. Go play cowwaduuty.


SIMSI peale kolin mina.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2014 04:35:51 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
pohmakas, kirjutas:
Kui sa lihtsalt ütled, et mäng sama s*tt, nagu ennem, siis see lihtsalt tähendab ju seda, et sulle ei meeldi. Go play cowwaduuty.


SIMSI peale kolin mina.

Whatever suits you best.. icon_rolleyes.gif

Teemasse ka. Ise olen BF4'st hetkel eemal, kuid see ei tähenda, et HV ühismängimisi olla ei võiks. Keegi hakkajam härra/neiu võib ju aja ning koha välja mõelda ning saate koos BF4'ja nautida thumbs_up.gif Teamspeak allkirjas olemas koostöö sujumiseks - andke minna, noored icon_wink.gif
Aega leiab, siis ehk hüppan ka läbi icon_smile.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.04.2014 12:00:25 vasta tsitaadiga

Kellel Betalfieldist siiber, tulge Heroes and Generalsi mängima.

Avot, sina ka. Sulle kindlasti meeldib icon_wink.gif Minimappi ja spottimist ei ole ning headshot tapab alati.

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 18.04.2014 13:28:46 vasta tsitaadiga

Selle jutu peale mängitakse Hardcore-t icon_wink.gif beer_yum.gif
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.04.2014 14:02:05 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
Selle jutu peale mängitakse Hardcore-t icon_wink.gif beer_yum.gif


Ei tea millest sa räägid, HC mode on betalfieldis totaalselt katki (press M for minimap, kämpi bolt actioniga ja lase varbasse jne)

H&G on samamoodi jalavägi, tankid, lennukid ja muud masinad. Mapid on kordades põnevamad ning toimuvad reaalsed lahingud, kus on tulejoon. Mitte ei bunnihopita ringi icon_biggrin.gif

Lisaks sellele ei ole tank 2 inimese vahend vaid, saab sinna 4-5kesi peale ronida ja lahigusse sõita. Ja isegi jalgratas on olemas, millega saab kaks tüüpi sõita. Üks väntab ja teine pakiraamil icon_wink.gif

Ja üks erinevus veel, H&G on TASUTA.

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2014 21:24:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Game disconnected: you have been banned from this server. Stated reason: Please choose a server in your own country!


Krt aint saksa serveritel see lollus peal.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bastard0
HV vaatleja

liitunud: 15.03.2012




sõnum 18.04.2014 21:44:02 vasta tsitaadiga

Mäng oleks khuul, kui ainult seda netcode bugi poleks vms. Eriti marru ajab vahepeal, kui lennukiga lased 5 sekundit vastasel sabas kuulidega pihta, aga hitmarkereid ei tule. G_G
_________________
Full Own
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 182, 183, 184 ... 252, 253, 254  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.