Ei, vaid samas raundis ka sinna neetud torni otsa parachutega maanduda iga kord vuhisen mööda või MAA täristab kopteri maha enne kui torni juurdegi jõuan.
Nagu ma mäletan siis sinna täitsa tippu ei olnudki vaja maanduda.
Ei, vaid samas raundis ka sinna neetud torni otsa parachutega maanduda iga kord vuhisen mööda või MAA täristab kopteri maha enne kui torni juurdegi jõuan.
Nagu ma mäletan siis sinna täitsa tippu ei olnudki vaja maanduda.
See on tegelikult ka üks raskemaid assignmente.Pusisin ka sellega päris korralikult.Mingi 10 matsi vahivad seda torni ja enne kui arugi saad oled juba maha võetud.
Siis oleks ju lihtne kui ei peaks peale maandumist elus püsima.Endal 100% assignmentid hetkel tehtud
Mingi selline asi on bug näiteks kui keegi laseb mind, jooksen eemale ja viskan pikali ning siis kohe tõusen millegi pärast püsti ilma et mingit nuppu vajutaks? Tulemus ilmselt teada
Mingi selline asi on bug näiteks kui keegi laseb mind, jooksen eemale ja viskan pikali ning siis kohe tõusen millegi pärast püsti ilma et mingit nuppu vajutaks? Tulemus ilmselt teada
Seda juhtub siis, kui sprintimise pealt pikali visata ning liiga kaua sprintimise klahve all hoida. Proovi näiteks pikali olles sprintima hakata, tõuseb kohe püsti.
Ptsi no ei kisu seda m2ngu m2ngima. Üks tegelane laseb sul raketiga tankile pihtsa oled surnud. Ise lased mitu vastu ei juhtu peale kahjustuse midagi. Fuck this game!
Ptsi no ei kisu seda m2ngu m2ngima. Üks tegelane laseb sul raketiga tankile pihtsa oled surnud. Ise lased mitu vastu ei juhtu peale kahjustuse midagi. Fuck this game!
Ma arvan, et sa oled lihtsalt milleski pettunud ja üritad mängu maha teha või oled lihtsalt täielikult saamatu ja ei kuulu sedasorti mängudesse - või õigemini, oledki ehk pettunud selles, et sa ei oska seda mängida? Näita mulle palun, et keegi kusagil full-health tanki ühe raketiheitja lasuga maha võtab ja saad küpsist (vihje - küpsis jääb sul saamata, kuna sellist asja ei saa juhtuda)
Sai üks päev tuttavaga katsetatud kopterite peal igla ja stingereid,no paras komöödia,neli lasku pihta ja kopterit alla ei saanudki ei parandanud keegi kopterit.
Ise kopteris viibides on küll tunne et laks kirja ja nägemist.
Mäng tõesti vingerdab omajagu. Eile õhtul töölt tulles pani hitreg mõnusalt segast. 64p HC mapis lasin tankiga kasutades staff shelli nina ette kahele tüübile kuid mõlemad jooksid edasi. Op lockeris lasin tüübile 5 kuuli kerre kuid ise sain surma ja temal 100hp. _________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Sai üks päev tuttavaga katsetatud kopterite peal igla ja stingereid,no paras komöödia,neli lasku pihta ja kopterit alla ei saanudki ei parandanud keegi kopterit.
Ise kopteris viibides on küll tunne et laks kirja ja nägemist.
Minuarust mõjub see paremini kui neid pidevalt lockida lihtsalt. Siis ei taha nad lennata ega lasta eriti . Alla lased siis minuti pärast tuleb kuskilt uus seljatagant.
Op lockeris lasin tüübile 5 kuuli kerre kuid ise sain surma ja temal 100hp.
Järelikult lasid mööda
Seda kogeb eelkõige nii, et sina oled x sihis ja tema jookseb y sihis st. kui sa ette ei sihi teeb see hitreg oma töö...
Hitreg on tõesti aeglane...
aa okei... ma ei ole ennem kuskil multiplayer mängudes sellist asja enne näinud ei teadnud et kui igav on saab vahepeal midagi sellist teha ... aga noh mis mina tean ma ainult cod-e mängind bf3 ka natuke... midagi sellist pole enne näinud.. ei tea mis selles nii huvitavat on
Gap, See on ju repair tool. Saab masinaid parandada sellega. Pole muidugi kuigi reaalne, kuid nojah, väga detailidesse parandusega ka pole mõtet seesuguses mängus minna.
Muidugi selle vidinaga saab killida ka
Ptsi no ei kisu seda m2ngu m2ngima. Üks tegelane laseb sul raketiga tankile pihtsa oled surnud. Ise lased mitu vastu ei juhtu peale kahjustuse midagi. Fuck this game!
Ma arvan, et sa oled lihtsalt milleski pettunud ja üritad mängu maha teha või oled lihtsalt täielikult saamatu ja ei kuulu sedasorti mängudesse - või õigemini, oledki ehk pettunud selles, et sa ei oska seda mängida? Näita mulle palun, et keegi kusagil full-health tanki ühe raketiheitja lasuga maha võtab ja saad küpsist (vihje - küpsis jääb sul saamata, kuna sellist asja ei saa juhtuda)
Op lockeris lasin tüübile 5 kuuli kerre kuid ise sain surma ja temal 100hp.
Järelikult lasid mööda
Seda kogeb eelkõige nii, et sina oled x sihis ja tema jookseb y sihis st. kui sa ette ei sihi teeb see hitreg oma töö...
Hitreg on tõesti aeglane...
äkki ta vahetas "tulevikus" sihti ja jooksis su kuulile ette
Support relvaga rõesti paned ette ja taha... aga see rohkem gämbling
Oluliselt parem on sihtida ikka päid.
Pankook, kui lindistasin siis kõik oli high peal. Mängides nagunii ei sa aru kas High/ultra sest möllu kõrvalt ei suuda neid detaile nagunii jägida _________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Ptsi no ei kisu seda m2ngu m2ngima. Üks tegelane laseb sul raketiga tankile pihtsa oled surnud. Ise lased mitu vastu ei juhtu peale kahjustuse midagi. Fuck this game!
bs.. just see ajab marru et raketid on nagu sügavalt mõttetud tankide vastu.. lase oma viis raketti enne kui mingi märgatav damage on tehtud.. Jah, sweetspottidesse lastes saab vähemaga kui oled juba tanki sihikul siis hui jääb mingit aega megatäpselt sihtida. Ja teine absurd on 2 c4 ja tank maas. Support on palju efektiivsem tankitõrje kui Engineer, mis on täielik absurd.
Ning neid laserdajaid (soflam) on ka ikka ülimalt väheks jäänud. Polegi nagu praktiliselt näinud neid. Seetõttu Javelin suht mõttetus. Või ma mingi erand, et neid nii vähe näinud?
Ning neid laserdajaid (soflam) on ka ikka ülimalt väheks jäänud. Polegi nagu praktiliselt näinud neid. Seetõttu Javelin suht mõttetus. Või ma mingi erand, et neid nii vähe näinud?
Javelin keerati tuksi sellega, et peab koguaeg locki hoidma manuaalselt. _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Vahepeal oli Javelin hea, kui dmg oli 35. Nüüd jälle nerfiti 30 peale tagasi. Naval Strike mapides küll kõlbab nendega veesõidukeid lasta ja muidu keskmaa tagant tanke noppida, aga RPG mängu algusest saadik beast olnud.
See mäng... nagu oleks arendatud surgeon simulaatorist või millestki sellesarnasest. Pole ühtegi nii ebaõnnestunud mängu näinud. Kõige esimesel fps-il kujutaks neid buge/glitche ette, aga noh...
A tegelt defib miks mitte? , gunner istub ju metallist kestas, hoiab käest metallist relva, kui nüüd korralik surakas anda voolu tõmbab sirgu küll? (või mis?) _________________
AMD_Friik, jah ära põhjenda, mis viga _________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kui sa lihtsalt ütled, et mäng sama s*tt, nagu ennem, siis see lihtsalt tähendab ju seda, et sulle ei meeldi. Go play cowwaduuty.
SIMSI peale kolin mina.
Whatever suits you best..
Teemasse ka. Ise olen BF4'st hetkel eemal, kuid see ei tähenda, et HV ühismängimisi olla ei võiks. Keegi hakkajam härra/neiu võib ju aja ning koha välja mõelda ning saate koos BF4'ja nautida Teamspeak allkirjas olemas koostöö sujumiseks - andke minna, noored
Aega leiab, siis ehk hüppan ka läbi
Kellel Betalfieldist siiber, tulge Heroes and Generalsi mängima.
Avot, sina ka. Sulle kindlasti meeldib Minimappi ja spottimist ei ole ning headshot tapab alati. _________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Ei tea millest sa räägid, HC mode on betalfieldis totaalselt katki (press M for minimap, kämpi bolt actioniga ja lase varbasse jne)
H&G on samamoodi jalavägi, tankid, lennukid ja muud masinad. Mapid on kordades põnevamad ning toimuvad reaalsed lahingud, kus on tulejoon. Mitte ei bunnihopita ringi
Lisaks sellele ei ole tank 2 inimese vahend vaid, saab sinna 4-5kesi peale ronida ja lahigusse sõita. Ja isegi jalgratas on olemas, millega saab kaks tüüpi sõita. Üks väntab ja teine pakiraamil
Mäng oleks khuul, kui ainult seda netcode bugi poleks vms. Eriti marru ajab vahepeal, kui lennukiga lased 5 sekundit vastasel sabas kuulidega pihta, aga hitmarkereid ei tule. G_G _________________ Full Own
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.