|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
01.04.2014 21:28:58
|
|
|
2-est Aprillist on Premium tasuta köigile Hinna Foorumi kasutajatele. Peate ainult ära tellima ja mainima, et info saite täna!
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
01.04.2014 21:36:32
|
|
|
| Avot kirjutas: |
2-est Aprillist on Premium tasuta köigile Hinna Foorumi kasutajatele. Peate ainult ära tellima ja mainima, et info saite täna!  |
tellima!.... kelle käest?
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kankka
HV kasutaja
liitunud: 15.08.2009
|
01.04.2014 21:50:02
|
|
|
| villu70 kirjutas: |
| Avot kirjutas: |
2-est Aprillist on Premium tasuta köigile Hinna Foorumi kasutajatele. Peate ainult ära tellima ja mainima, et info saite täna!  |
tellima!.... kelle käest?  |
Aprillinaljaonu käest.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
01.04.2014 22:07:31
|
|
|
| kankka kirjutas: |
| villu70 kirjutas: |
| Avot kirjutas: |
2-est Aprillist on Premium tasuta köigile Hinna Foorumi kasutajatele. Peate ainult ära tellima ja mainima, et info saite täna!  |
tellima!.... kelle käest?  |
Aprillinaljaonu käest. |
ei ole siin mingit nalja .... linki!?
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Avot
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
01.04.2014 22:24:21
|
|
|
Avot
Spoiler 
| ot: |
| , see on vana link, ei toimi .... uus ja õige on: võtas-uhu@kakan-okud.ee |
side lõpp
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
03.04.2014 10:19:43
|
|
|
Keegi veel jooksutab r9 270ga ja mantle peal BF-i? Kuidas teil fps on?
Mina igatahes siiani pean DX kasutama, sest mantle peal tekib ikkagi suht tihti fps droppe ja muid artifakte.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kala1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2006
|
03.04.2014 10:20:39
|
|
|
Pärast mingit updatei sai maha võetud, fps dropid, lõpuks hakkas beta driver ise bsodi viskama kah
_________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
03.04.2014 15:58:24
|
|
|
270x jooksutab päris hästi aga fps dropib osades mappides ikka kõvasti.
DX korras aga kõvasti väiksem fps.
Kõik beta driverid järgi proovitud aga no ei tööta.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004

|
03.04.2014 16:04:15
|
|
|
Nvidiaga probleeme ei ole, ei lagi ja ei dropi. AMD kaartidega on täielik lag ja dropfest, 270-270x-280x-7850-7950 proovitud. Ei ole vahet kas Mantle või DX11.
Ei viitsi isegi süveneda, sest mängimiseks AMD kaarte ei osta. Kõlbavad ainult kaevandamiseks
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
03.04.2014 16:29:03
|
|
|
Kõik alati räägivad ja soovitavad osta ati kaarte kuna nad on odavamad ja võimekad, kuid pidevalt loen ma siit foorumist ja mujalt kuidas probleeme on.
Ma just sellepärast ei olegi kunagi ati kaarte ostnud ja olen olnud nvidia kaartide peal. No lihtsalt väga harv juhus kui nvidia kaartidel miski ei tööta või on vigane ja see suht kiirelt parandatakse ära ka.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
03.04.2014 16:33:10
|
|
|
| parm kirjutas: |
Nvidiaga probleeme ei ole, ei lagi ja ei dropi. AMD kaartidega on täielik lag ja dropfest, 270-270x-280x-7850-7950 proovitud. Ei ole vahet kas Mantle või DX11.
Ei viitsi isegi süveneda, sest mängimiseks AMD kaarte ei osta. Kõlbavad ainult kaevandamiseks  |
90% sõpradest mängivad AMD kaartidega ja keegi ei kurda fps dropide üle
Hiljuti läksin ise ka nvidia peale üle, siiamaani rahul ja toimib mäng kenasti.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
03.04.2014 21:48:00
|
|
|
Ma olen BF4 mänginud 5770/6850/6870/7850/7970/280x (ja ka mõne Nvidia kaardiga). Järsult FPS-i langemine väga madalale oli teemaks kolme madalama kaardi puhul, mõni kuu tagasi kui proovisin. Alates 7850st ja ülespoole võimsusega kaartide puhul pole kunagi probleeme olnud.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Degwees
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.02.2007
|
04.04.2014 11:46:13
|
|
|
| Ei tunneta mingeid FPS-tüsistusi AMD kaartidega. Eelmine aasta oli küll BF4-s fps droppe, kuid nüüdseks pole millegi üle kurta. Ise olen proovinud 280X ja 290.
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
in-sane
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2006
|
04.04.2014 14:24:01
|
|
|
| 7990 pole veel miskit droppinud siiani.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renekas
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
04.04.2014 15:29:51
|
|
|
i5 ja 7970 ja täiesti okei, dx-ga natuke droppis jah, uue mantlega aga kõvasti stabiilsem kui directx-ga.
Täheldanud olen hoopis mingisugust mängu bugi kus mingist hetkest hakkab droppima ja huiab kuni surma saad, uuesti spawnid siis on kõik korras jälle. Minul 144 pealt migni 70 peale.
Olen samal ajal kaardi diagnostikat jälginud ning kaardil midagi ei muutu.
Aga seda juhtub väga harva.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004

|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
05.04.2014 00:17:12
|
|
|
| ptsi üks cheater ajab teist taga fck this game
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
05.04.2014 03:04:08
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
| ptsi üks cheater ajab teist taga fck this game |
Või lihtsalt mõned head mängijad?
Esimene samm paremaks saamiseks ongi see, et tuleb mõista, et kõik sinust paremad pole hackerid. See tekitab vaid ärrituvust ning see rikub üldise mängumeeleolu ja keskendumisvõime.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
creephi
HV vaatleja

liitunud: 11.09.2007
|
05.04.2014 07:17:29
|
|
|
| pohmakas, kirjutas: |
| El-Fuego kirjutas: |
| ptsi üks cheater ajab teist taga fck this game |
Või lihtsalt mõned head mängijad?
Esimene samm paremaks saamiseks ongi see, et tuleb mõista, et kõik sinust paremad pole hackerid. See tekitab vaid ärrituvust ning see rikub üldise mängumeeleolu ja keskendumisvõime. |
Nõustun sinuga 100%.Ise olen reaalselt kohanud ühe korra cheaterit (mängitud 430h).
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Degwees
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.02.2007
|
05.04.2014 15:16:43
|
|
|
Väike 290 CF + 2600K 4.5ghz BF4 Mantle test
Rogue Transmission 1920x1080 Ultra 64-player 135+fps
Guilin Peaks 1920x1080 Ultra 64-player 100+fps, kopteriga kõrgel lennates oli 100, maas joostes oli 130+
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
05.04.2014 15:41:44
|
|
|
Kenad numbrid
Fps drope pole?
Palju fps linnamappides(Siege of Shanghai, Dawnbreaker) on?
Ise päris palju mänginud ja ei julge öelda et oleks kindlalt ühtegi xiiterit näinud Võimalik et on ette sattunud aga nurgataga suremised, kuulikindlad vastased jne võib vabalt olla ka BF4 bugid või featuurid
Keegi ise ka juba suurt kala näinud(tegu easter eggiga kui ei taha võimalikku üllatust rikkuda siis ära vaata)? https://www.youtube.com/watch?v=V-WladmrdNQ
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Degwees
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.02.2007
|
05.04.2014 16:02:38
|
|
|
| rewer kirjutas: |
Kenad numbrid
Fps drope pole?
Palju fps linnamappides(Siege of Shanghai, Dawnbreaker) on?
|
FPS droppe pole. Pole veel jõudnud proovida teisi mappe, minu arust kõige suurem koormus on Paracel Storm 64-playeris, proovin ära ja annan teada kuidas on.
E:
Paracel Storm 64-player Ultra 1080p 95+fps
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
05.04.2014 16:06:36
|
|
|
| Proovi shanghaid peale levolutioni
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
05.04.2014 16:06:41
|
|
|
| Paracel Storm 64-player ultra ja gtx 770 on ka vahepeal fps 95, aga mõnes kohas kahjuks 65. Rogue Transmission vabalt 120+
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Degwees
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.02.2007
|
05.04.2014 16:09:48
|
|
|
Dave20, ma räägin siin MIINIMUM FPSist, suurem osa ajast on ikkagi 130+.
Tihtipeale jääb siiski mulje, et tegemist on suure CPU limitatsiooniga, kuna GPU-d ei ole tegelt 100% loadis. Seda oli märgata ka 3DMark11-s, kus CPU skoor kukkus 13k pealt alla 10k.
Paracel Storm 64-player GPU usage 2600K-ga:
viimati muutis Degwees 05.04.2014 18:43:18, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
05.04.2014 17:13:06
|
|
|
parm, mismõttes nagu
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
W!ngs
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2010
|
05.04.2014 19:02:27
|
|
|
| Degwees kirjutas: |
Dave20, ma räägin siin MIINIMUM FPSist, suurem osa ajast on ikkagi 130+.
Tihtipeale jääb siiski mulje, et tegemist on suure CPU limitatsiooniga, kuna GPU-d ei ole tegelt 100% loadis. Seda oli märgata ka 3DMark11-s, kus CPU skoor kukkus 13k pealt alla 10k.
Paracel Storm 64-player GPU usage 2600K-ga:
 |
Teemast küll väljas, kuid ehk annad nõu kuidas 290 kaart Afterburneriga ei resetiks mu overlocki pärast arvuti restarti.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
05.04.2014 19:07:09
|
|
|
| W!ngs, seal all see ju olemas, "apply overclocking at system startup"
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
W!ngs
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2010
|
05.04.2014 19:17:45
|
|
|
| Wow, piinlik. Ma otsisin taolist valikut tükk aega settingute alt. Ei pannud seda kribukirja seal all tähele. Tänud!
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
05.04.2014 21:32:22
|
|
|
Täna oli täitsa uskumatu juhus, sattusin eestlasega ühte serverisse ja mingi hetk hakkas see kiunuma. Admin oled sa siin??? Tõsta mind teise meeskonda ma ei taha kaotada. Mäng muidugi ei olnud just eriti pikalt kestnud.
Siis ma mõtlesin küll wtfck nagu, endal veits imelik ei ole sellise jutuga lagedale tulla.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Helbeke
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
06.04.2014 14:42:57
|
|
|
Kas PunkBusteri kohta eraldi teemat ei ole? Sain alusetu bänni väidetava häkki eest. Ilmselt tapsin serveris "vale" inimese. On kellelgi kogemusi bänni tühistamisega?
_________________ i like my sugar with coffe and cream |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karl P.
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2010
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
06.04.2014 15:30:03
|
|
|
| Helbeke kirjutas: |
| Kas PunkBusteri kohta eraldi teemat ei ole? Sain alusetu bänni väidetava häkki eest. Ilmselt tapsin serveris "vale" inimese. On kellelgi kogemusi bänni tühistamisega? |
http://www.pbbans.com/mbi-viewban-fdc988ba-vb339613.html
tee oma battlelogi konto alt reports avalikuks
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
06.04.2014 15:36:02
|
|
|
Helbeke, kohe sa panniga kuidagi ei saa, enne pead mitu korda pb poolt kicke saada.
millal oli viimane kord kui said mängust pb kicki selle veateatega?
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Helbeke
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
06.04.2014 15:53:28
|
|
|
Kohe sain bänni. Eile ka kobises, et PB ei saa serveriga ühendust, installisin PB uuesti, sain mõnda aega mängida. Mängisin täna mingi tunnikese, lasin ühe tüübi maha ja u 15-20 sekundit hiljem sain litaka ära.
_________________ i like my sugar with coffe and cream |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karl P.
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2010
|
06.04.2014 15:55:48
|
|
|
| trip kirjutas: |
Helbeke, kohe sa panniga kuidagi ei saa, enne pead mitu korda pb poolt kicke saada.
millal oli viimane kord kui said mängust pb kicki selle veateatega? |
Kui punkbuster tuvastab, et midagi on mäda siis peaks ikka kohe ju bani saama? Pole küll kuulnud, et keegi oleks mitu korda aimboti eest kicki saanud ja alles siis ban
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pankook
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2011
|
06.04.2014 15:57:45
|
|
|
Mul dropib fps kõvasti Flood Zone-s ja eriti veel mapi keskel. GPU usage kukub kõvasti, ei tea kas FX6300 on liiga nõrk mängu jaoks? Kuigi ta niigi klokitud 4.5 peale...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Helbeke
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
06.04.2014 16:01:21
|
|
|
No ei kasuta ma mingeid häkke. Eile sai vastu ööd kogu mängu nullist uuesti installitud, et ehk saab Naval Strike'i CTD-st lahti. Peale seda oli ka see eelmainitud PB hoiatus. Kas vaidlustamise taotlusest lihtsalt piisab, et positiivset tulemust saada, palju ma pean tõestama, et ma pole kaamel?
_________________ i like my sugar with coffe and cream |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karl P.
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2010
|
06.04.2014 16:09:00
|
|
|
Helbeke, minu öeldu ei käinud sinu kohta.
Paku neile selline variant, et nad vaatavad läbi teamvieweri sinu taustal töötavaid programme? Äkki punkbuster arvab, et mõni programm on mingi hack? Oled viimasel ajal midagi uut peale installinud?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Helbeke
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
06.04.2014 16:10:05
|
|
|
Ei ole ja mingit suvalist ahvi ma oma masinasse küll ei lase.
_________________ i like my sugar with coffe and cream |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
06.04.2014 16:11:52
|
|
|
PB on läbi aegade olnud paras BS. Ma pole kunagi kasutanud oma arvuti peal ühtegi hack-i ja see PB leiab midaigane koguaeg miskeid vigasi. Kõige hullem on PB juures just see, et ta ei leia neid aimbot ja wallhack tegelasi ja laseb neil rahus mängida.
Hackidel on need PB tuvastamise häkkid mis ei lase PB-l tuvastada et sul midagi on ja PB ei tuvastagi. Aga PB alati leiab tavakastajatelt mingi vigase programmi juppi mis pb oma vigaste programmi kirjutajate poolt on teinud või kui pb pole end automaatselt ise uuendanud.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
06.04.2014 16:18:06
|
|
|
lopes39, loe oma jutt läbi ja proovi ehk järgmine kord veidi selgemalt end väljendada Paras pudru ja kapsad, mis sa siia kokku sogasid praegu
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
06.04.2014 16:49:58
|
|
|
pohmakas,,
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
06.04.2014 17:26:41
|
|
|
Tsiteerin jackfragsi
| tsitaat: |
| The Phantom Trainee password has been found - The correct phrase was "epic dream worlds" with the spaces. Go to Leaderboard on Battlelog, press the little skull at the bottom left of the page and enter the password there to access the assignment! |
Phantom Trainee assignmenti täitmiseks on vaja:
200 killi püstolitega
20 killi lennukitega
2x Shotgun Ribbonit ühes roundis
+ loomulikult Premiumi olemasolu
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
06.04.2014 22:06:03
|
|
|
Jap tean Polnud kõige kainem hetk
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
06.04.2014 22:23:17
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
PB on läbi aegade olnud paras BS. Ma pole kunagi kasutanud oma arvuti peal ühtegi hack-i ja see PB leiab midaigane koguaeg miskeid vigasi. Kõige hullem on PB juures just see, et ta ei leia neid aimbot ja wallhack tegelasi ja laseb neil rahus mängida.
Hackidel on need PB tuvastamise häkkid mis ei lase PB-l tuvastada et sul midagi on ja PB ei tuvastagi. Aga PB alati leiab tavakastajatelt mingi vigase programmi juppi mis pb oma vigaste programmi kirjutajate poolt on teinud või kui pb pole end automaatselt ise uuendanud. |
okei.. siin minu kogemus PB-ga sellest ajast kui PB oma tegevust alustas ja oli optional lisa CS-i serveritel.
99% juhtudel oli PB legit ban ja CS-is jooksid isegi madala resoga screenshotid serverisse kus sai neid hiljem üle vaadata.. mõnusalt näha kus kutil multihacki menüü lahti screenshoti teemat vist enam ei ole.. ei tea..
mul pole ~10 a. jooksul PB kunagi kobisenud mingi softi üle, et "kahtlane" vms. Olen kicki küll saanud aga tavaliselt selle pärast, et pb vana versioon või mingi muu jama, et punkbusteri serviced ei saa käima minna.
tean, et PB on banninud isegi siis kui masinas on mõne teise mängu hack installitud.
Ma ei oska helbekesele muud soovida kui GG ja osta uus account ära siis installi igast jama oma masinasse, et pb võiks seda multihakcis pidada
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
06.04.2014 22:32:06
|
|
|
Ei kujuta ette mis jama arvutis, et bänn saada
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006

|
06.04.2014 23:03:18
|
|
|
| Windows 8
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
06.04.2014 23:34:52
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| Windows 8 |
Windows 7 ikka
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|