Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 180, 181, 182 ... 252, 253, 254  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 01.04.2014 21:28:58 vasta tsitaadiga

2-est Aprillist on Premium tasuta köigile Hinna Foorumi kasutajatele. Peate ainult ära tellima ja mainima, et info saite täna! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2014 21:36:32 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
2-est Aprillist on Premium tasuta köigile Hinna Foorumi kasutajatele. Peate ainult ära tellima ja mainima, et info saite täna! thumbs_up.gif

tellima!.... kelle käest? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kankka
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2014 21:50:02 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
Avot kirjutas:
2-est Aprillist on Premium tasuta köigile Hinna Foorumi kasutajatele. Peate ainult ära tellima ja mainima, et info saite täna! thumbs_up.gif

tellima!.... kelle käest? icon_biggrin.gif
Aprillinaljaonu käest.
_________________
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2014 22:07:31 vasta tsitaadiga

kankka kirjutas:
villu70 kirjutas:
Avot kirjutas:
2-est Aprillist on Premium tasuta köigile Hinna Foorumi kasutajatele. Peate ainult ära tellima ja mainima, et info saite täna! thumbs_up.gif

tellima!.... kelle käest? icon_biggrin.gif
Aprillinaljaonu käest.
ei ole siin mingit nalja icon_mad.gif .... linki!?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 01.04.2014 22:18:04 vasta tsitaadiga

villu70, link: tellimus.premius@aprill1.battlefield.pom beer_yum.gif . Sinna saada tellimus ja tuleb! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2014 22:24:21 vasta tsitaadiga

Avot
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2014 10:19:43 vasta tsitaadiga

Keegi veel jooksutab r9 270ga ja mantle peal BF-i? Kuidas teil fps on?
Mina igatahes siiani pean DX kasutama, sest mantle peal tekib ikkagi suht tihti fps droppe ja muid artifakte.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2014 10:20:39 vasta tsitaadiga

Pärast mingit updatei sai maha võetud, fps dropid, lõpuks hakkas beta driver ise bsodi viskama kah icon_smile.gif
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2014 15:58:24 vasta tsitaadiga

270x jooksutab päris hästi aga fps dropib osades mappides ikka kõvasti.
DX korras aga kõvasti väiksem fps.

Kõik beta driverid järgi proovitud aga no ei tööta.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.04.2014 16:04:15 vasta tsitaadiga

Nvidiaga probleeme ei ole, ei lagi ja ei dropi. AMD kaartidega on täielik lag ja dropfest, 270-270x-280x-7850-7950 proovitud. Ei ole vahet kas Mantle või DX11.

Ei viitsi isegi süveneda, sest mängimiseks AMD kaarte ei osta. Kõlbavad ainult kaevandamiseks icon_biggrin.gif

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 03.04.2014 16:29:03 vasta tsitaadiga

Kõik alati räägivad ja soovitavad osta ati kaarte kuna nad on odavamad ja võimekad, kuid pidevalt loen ma siit foorumist ja mujalt kuidas probleeme on.
Ma just sellepärast ei olegi kunagi ati kaarte ostnud ja olen olnud nvidia kaartide peal. No lihtsalt väga harv juhus kui nvidia kaartidel miski ei tööta või on vigane ja see suht kiirelt parandatakse ära ka.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2014 16:33:10 vasta tsitaadiga

parm kirjutas:
Nvidiaga probleeme ei ole, ei lagi ja ei dropi. AMD kaartidega on täielik lag ja dropfest, 270-270x-280x-7850-7950 proovitud. Ei ole vahet kas Mantle või DX11.

Ei viitsi isegi süveneda, sest mängimiseks AMD kaarte ei osta. Kõlbavad ainult kaevandamiseks icon_biggrin.gif

90% sõpradest mängivad AMD kaartidega ja keegi ei kurda fps dropide üle icon_rolleyes.gif
Hiljuti läksin ise ka nvidia peale üle, siiamaani rahul ja toimib mäng kenasti.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2014 21:48:00 vasta tsitaadiga

Ma olen BF4 mänginud 5770/6850/6870/7850/7970/280x (ja ka mõne Nvidia kaardiga). Järsult FPS-i langemine väga madalale oli teemaks kolme madalama kaardi puhul, mõni kuu tagasi kui proovisin. Alates 7850st ja ülespoole võimsusega kaartide puhul pole kunagi probleeme olnud.
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Degwees
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2014 11:46:13 vasta tsitaadiga

Ei tunneta mingeid FPS-tüsistusi AMD kaartidega. Eelmine aasta oli küll BF4-s fps droppe, kuid nüüdseks pole millegi üle kurta. Ise olen proovinud 280X ja 290.
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
in-sane
HV kasutaja
in-sane

liitunud: 18.03.2006




sõnum 04.04.2014 14:24:01 vasta tsitaadiga

7990 pole veel miskit droppinud siiani.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 04.04.2014 15:29:51 vasta tsitaadiga

i5 ja 7970 ja täiesti okei, dx-ga natuke droppis jah, uue mantlega aga kõvasti stabiilsem kui directx-ga.
Täheldanud olen hoopis mingisugust mängu bugi kus mingist hetkest hakkab droppima ja huiab kuni surma saad, uuesti spawnid siis on kõik korras jälle. Minul 144 pealt migni 70 peale.
Olen samal ajal kaardi diagnostikat jälginud ning kaardil midagi ei muutu.
Aga seda juhtub väga harva.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.04.2014 21:15:33 vasta tsitaadiga

here fishy fishy icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2014 00:17:12 vasta tsitaadiga

ptsi üks cheater ajab teist taga fck this game
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2014 03:04:08 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
ptsi üks cheater ajab teist taga fck this game

Või lihtsalt mõned head mängijad?

Esimene samm paremaks saamiseks ongi see, et tuleb mõista, et kõik sinust paremad pole hackerid. See tekitab vaid ärrituvust ning see rikub üldise mängumeeleolu ja keskendumisvõime.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
creephi
HV vaatleja
creephi

liitunud: 11.09.2007




sõnum 05.04.2014 07:17:29 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
ptsi üks cheater ajab teist taga fck this game

Või lihtsalt mõned head mängijad?

Esimene samm paremaks saamiseks ongi see, et tuleb mõista, et kõik sinust paremad pole hackerid. See tekitab vaid ärrituvust ning see rikub üldise mängumeeleolu ja keskendumisvõime.

Nõustun sinuga 100%.Ise olen reaalselt kohanud ühe korra cheaterit (mängitud 430h).
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Degwees
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2014 15:16:43 vasta tsitaadiga

Väike 290 CF + 2600K 4.5ghz BF4 Mantle test icon_smile.gif

Rogue Transmission 1920x1080 Ultra 64-player 135+fps
Guilin Peaks 1920x1080 Ultra 64-player 100+fps, kopteriga kõrgel lennates oli 100, maas joostes oli 130+ thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2014 15:41:44 vasta tsitaadiga

Kenad numbrid icon_smile.gif
Fps drope pole?
Palju fps linnamappides(Siege of Shanghai, Dawnbreaker) on?

Ise päris palju mänginud ja ei julge öelda et oleks kindlalt ühtegi xiiterit näinud icon_rolleyes.gif Võimalik et on ette sattunud aga nurgataga suremised, kuulikindlad vastased jne võib vabalt olla ka BF4 bugid või featuurid icon_lol.gif

Keegi ise ka juba suurt kala näinud(tegu easter eggiga kui ei taha võimalikku üllatust rikkuda siis ära vaata)? https://www.youtube.com/watch?v=V-WladmrdNQ
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Degwees
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2014 16:02:38 vasta tsitaadiga

rewer kirjutas:
Kenad numbrid icon_smile.gif
Fps drope pole?
Palju fps linnamappides(Siege of Shanghai, Dawnbreaker) on?


FPS droppe pole. Pole veel jõudnud proovida teisi mappe, minu arust kõige suurem koormus on Paracel Storm 64-playeris, proovin ära ja annan teada kuidas on.

E:

Paracel Storm 64-player Ultra 1080p 95+fps
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2014 16:06:36 vasta tsitaadiga

Proovi shanghaid peale levolutioni
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 05.04.2014 16:06:41 vasta tsitaadiga

Paracel Storm 64-player ultra ja gtx 770 on ka vahepeal fps 95, aga mõnes kohas kahjuks 65. Rogue Transmission vabalt 120+
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Degwees
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2014 16:09:48 vasta tsitaadiga

Dave20, ma räägin siin MIINIMUM FPSist, suurem osa ajast on ikkagi 130+.

Tihtipeale jääb siiski mulje, et tegemist on suure CPU limitatsiooniga, kuna GPU-d ei ole tegelt 100% loadis. Seda oli märgata ka 3DMark11-s, kus CPU skoor kukkus 13k pealt alla 10k.

Paracel Storm 64-player GPU usage 2600K-ga:



viimati muutis Degwees 05.04.2014 18:43:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 05.04.2014 17:13:06 vasta tsitaadiga

parm, mismõttes nagu
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 05.04.2014 19:02:27 vasta tsitaadiga

Degwees kirjutas:
Dave20, ma räägin siin MIINIMUM FPSist, suurem osa ajast on ikkagi 130+.

Tihtipeale jääb siiski mulje, et tegemist on suure CPU limitatsiooniga, kuna GPU-d ei ole tegelt 100% loadis. Seda oli märgata ka 3DMark11-s, kus CPU skoor kukkus 13k pealt alla 10k.

Paracel Storm 64-player GPU usage 2600K-ga:


Teemast küll väljas, kuid ehk annad nõu kuidas 290 kaart Afterburneriga ei resetiks mu overlocki pärast arvuti restarti.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 05.04.2014 19:07:09 vasta tsitaadiga

W!ngs, seal all see ju olemas, "apply overclocking at system startup"
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 05.04.2014 19:17:45 vasta tsitaadiga

Wow, piinlik. Ma otsisin taolist valikut tükk aega settingute alt. Ei pannud seda kribukirja seal all tähele. Tänud!
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2014 21:32:22 vasta tsitaadiga

Täna oli täitsa uskumatu juhus, sattusin eestlasega ühte serverisse ja mingi hetk hakkas see monkey.gif kiunuma. Admin oled sa siin??? Tõsta mind teise meeskonda ma ei taha kaotada. Mäng muidugi ei olnud just eriti pikalt kestnud.
Siis ma mõtlesin küll wtfck nagu, endal veits imelik ei ole sellise jutuga lagedale tulla.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helbeke
HV kasutaja
Helbeke

liitunud: 05.01.2002




sõnum 06.04.2014 14:42:57 vasta tsitaadiga

Kas PunkBusteri kohta eraldi teemat ei ole? Sain alusetu bänni väidetava häkki eest. Ilmselt tapsin serveris "vale" inimese. On kellelgi kogemusi bänni tühistamisega?
_________________
i like my sugar with coffe and cream
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2014 15:03:24 vasta tsitaadiga

Helbeke, adminid ei saa punkbuster bani panna. Oled mingisuguse multihacki eest bani saanud:
http://www.pbbans.com/mbi-viewban-fdc988ba-vb339613.html
Vasakult leiad "Appeal a ban"
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 06.04.2014 15:30:03 vasta tsitaadiga

Helbeke kirjutas:
Kas PunkBusteri kohta eraldi teemat ei ole? Sain alusetu bänni väidetava häkki eest. Ilmselt tapsin serveris "vale" inimese. On kellelgi kogemusi bänni tühistamisega?


http://www.pbbans.com/mbi-viewban-fdc988ba-vb339613.html

tee oma battlelogi konto alt reports avalikuks icon_razz.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2014 15:36:02 vasta tsitaadiga

Helbeke, kohe sa panniga kuidagi ei saa, enne pead mitu korda pb poolt kicke saada.
millal oli viimane kord kui said mängust pb kicki selle veateatega?
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Helbeke
HV kasutaja
Helbeke

liitunud: 05.01.2002




sõnum 06.04.2014 15:53:28 vasta tsitaadiga

Kohe sain bänni. Eile ka kobises, et PB ei saa serveriga ühendust, installisin PB uuesti, sain mõnda aega mängida. Mängisin täna mingi tunnikese, lasin ühe tüübi maha ja u 15-20 sekundit hiljem sain litaka ära.
_________________
i like my sugar with coffe and cream
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2014 15:55:48 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
Helbeke, kohe sa panniga kuidagi ei saa, enne pead mitu korda pb poolt kicke saada.
millal oli viimane kord kui said mängust pb kicki selle veateatega?

Kui punkbuster tuvastab, et midagi on mäda siis peaks ikka kohe ju bani saama? Pole küll kuulnud, et keegi oleks mitu korda aimboti eest kicki saanud ja alles siis ban
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pankook
HV kasutaja
Pankook

liitunud: 05.01.2011




sõnum 06.04.2014 15:57:45 vasta tsitaadiga

Mul dropib fps kõvasti Flood Zone-s ja eriti veel mapi keskel. GPU usage kukub kõvasti, ei tea kas FX6300 on liiga nõrk mängu jaoks? Kuigi ta niigi klokitud 4.5 peale... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helbeke
HV kasutaja
Helbeke

liitunud: 05.01.2002




sõnum 06.04.2014 16:01:21 vasta tsitaadiga

No ei kasuta ma mingeid häkke. Eile sai vastu ööd kogu mängu nullist uuesti installitud, et ehk saab Naval Strike'i CTD-st lahti. Peale seda oli ka see eelmainitud PB hoiatus. Kas vaidlustamise taotlusest lihtsalt piisab, et positiivset tulemust saada, palju ma pean tõestama, et ma pole kaamel?
_________________
i like my sugar with coffe and cream
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2014 16:09:00 vasta tsitaadiga

Helbeke, minu öeldu ei käinud sinu kohta.

Paku neile selline variant, et nad vaatavad läbi teamvieweri sinu taustal töötavaid programme? Äkki punkbuster arvab, et mõni programm on mingi hack? Oled viimasel ajal midagi uut peale installinud?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helbeke
HV kasutaja
Helbeke

liitunud: 05.01.2002




sõnum 06.04.2014 16:10:05 vasta tsitaadiga

Ei ole ja mingit suvalist ahvi ma oma masinasse küll ei lase.
_________________
i like my sugar with coffe and cream
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 06.04.2014 16:11:52 vasta tsitaadiga

PB on läbi aegade olnud paras BS. Ma pole kunagi kasutanud oma arvuti peal ühtegi hack-i ja see PB leiab midaigane koguaeg miskeid vigasi. Kõige hullem on PB juures just see, et ta ei leia neid aimbot ja wallhack tegelasi ja laseb neil rahus mängida.
Hackidel on need PB tuvastamise häkkid mis ei lase PB-l tuvastada et sul midagi on ja PB ei tuvastagi. Aga PB alati leiab tavakastajatelt mingi vigase programmi juppi mis pb oma vigaste programmi kirjutajate poolt on teinud või kui pb pole end automaatselt ise uuendanud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2014 16:18:06 vasta tsitaadiga

lopes39, loe oma jutt läbi ja proovi ehk järgmine kord veidi selgemalt end väljendada icon_rolleyes.gif Paras pudru ja kapsad, mis sa siia kokku sogasid praegu icon_razz1.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 06.04.2014 16:49:58 vasta tsitaadiga

pohmakas,, thumbs_up.gif
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2014 17:26:41 vasta tsitaadiga

Tsiteerin jackfragsi
tsitaat:
The Phantom Trainee password has been found - The correct phrase was "epic dream worlds" with the spaces. Go to Leaderboard on Battlelog, press the little skull at the bottom left of the page and enter the password there to access the assignment!

Phantom Trainee assignmenti täitmiseks on vaja:
200 killi püstolitega
20 killi lennukitega
2x Shotgun Ribbonit ühes roundis
+ loomulikult Premiumi olemasolu
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 06.04.2014 22:06:03 vasta tsitaadiga

Jap tean icon_biggrin.gif Polnud kõige kainem hetk icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 06.04.2014 22:23:17 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
PB on läbi aegade olnud paras BS. Ma pole kunagi kasutanud oma arvuti peal ühtegi hack-i ja see PB leiab midaigane koguaeg miskeid vigasi. Kõige hullem on PB juures just see, et ta ei leia neid aimbot ja wallhack tegelasi ja laseb neil rahus mängida.
Hackidel on need PB tuvastamise häkkid mis ei lase PB-l tuvastada et sul midagi on ja PB ei tuvastagi. Aga PB alati leiab tavakastajatelt mingi vigase programmi juppi mis pb oma vigaste programmi kirjutajate poolt on teinud või kui pb pole end automaatselt ise uuendanud.


okei.. siin minu kogemus PB-ga sellest ajast kui PB oma tegevust alustas ja oli optional lisa CS-i serveritel.
99% juhtudel oli PB legit ban ja CS-is jooksid isegi madala resoga screenshotid serverisse kus sai neid hiljem üle vaadata.. mõnusalt näha kus kutil multihacki menüü lahti icon_razz.gif screenshoti teemat vist enam ei ole.. ei tea..

mul pole ~10 a. jooksul PB kunagi kobisenud mingi softi üle, et "kahtlane" vms. Olen kicki küll saanud aga tavaliselt selle pärast, et pb vana versioon või mingi muu jama, et punkbusteri serviced ei saa käima minna.

tean, et PB on banninud isegi siis kui masinas on mõne teise mängu hack installitud.

Ma ei oska helbekesele muud soovida kui GG ja osta uus account icon_smile.gif ära siis installi igast jama oma masinasse, et pb võiks seda multihakcis pidada icon_razz.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.04.2014 22:32:06 vasta tsitaadiga

Ei kujuta ette mis jama arvutis, et bänn saada icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2014 23:03:18 vasta tsitaadiga

Windows 8
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 06.04.2014 23:34:52 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Windows 8


Windows 7 ikka windows.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 180, 181, 182 ... 252, 253, 254  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.