|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
24.03.2014 19:21:45
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| erik111 kirjutas: |
| Kas GTX 760 ja AMD FX 8320 oleks hea valik?Uuemaid mänge veab ilusti ultra peal ära? |
Kui prose on vähemalt 4 tuuma ja sinna 3+GHz kanti siis mängudele on sellisest prosest küll. Mis kaarti puutub siis kõige nõudlikumate uute mängude jaoks @vägaultra on vaja ikkagi tippkaarti, et kaadrisagedus seal 50-60 freimi ligi püsiks. Selle kaardiga saad äeste nõudlikes mängudes nagu Crysis 3, Far Cry 3 jne. seal 30-40 freimi. Seega võib mööndusega öelda, et ära veab aga lihtsalt osades mängudes ei ole seda mõnusat sujuvat tunnetust kui asi murevabalt koguaeg ennast 60 kaadri kandis hoida suudab. |
Siis nagu võta Gigabyte GTX 760 2GB ja AMD FX 6300 või Intel Core I3?
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ands
HV Guru
liitunud: 16.08.2003
|
|
| Kommentaarid: 354 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
301 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
24.03.2014 19:59:30
|
|
|
Ära seda pentiumD'd küll võta. Metsiku voolutarbega ja aeglane kui tatt.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=599096 <- kordades parem valik, kui tulevikus vaja kiiremaks saada siis laod mälu juurde ja SSD sisse, C2D toidab neti-pildi van(avan)emate masinat ilma igasuguste probleemideta.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
24.03.2014 20:12:58
|
|
|
Hiljem paneks ühe 8gb pulka juurde.Muidu ok kast?Ja veel Gigabyte GTX 760 juurde.
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
24.03.2014 20:17:52
|
|
|
Ära ideena elab aga mingist uute mängude mängimisest @ultra ei maksa küll unistada. Saa aru - ühe high end kaardi rahaaest ei saa püssi kogu komplekti.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
24.03.2014 20:22:24
|
|
|
| Auron kirjutas: |
Ära ideena elab aga mingist uute mängude mängimisest @ultra ei maksa küll unistada. Saa aru - ühe high end kaardi rahaaest ei saa püssi kogu komplekti. |
Mis videokaart siis veab ultra peal välja?
Aga ma arvan minu jaoks piisab ka see High GTX 760
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Longshine
HV vaatleja
liitunud: 25.03.2014
|
25.03.2014 03:37:57
|
|
|
Sooviks, et keegi komplekteeriks mulle arvuti(ainult kast) mis vastab enam vähem nendele tingimustele:
1. 600-700 euro ringis.
2. SSD kõvaketas (soovin ühendada oma vana terabaidise kõvaketta lisaks)
3. Boonus oleks, et ees oleks see auk kus heli ja mikrofon koos on.
4. Arvuti põhiliselt mängimiseks/programeerimiseks.
5. Vaiksus oleks boonus.
6. Arvuti on üldiselt ruumis kus on veidi kõrgem temperatuur, ma ei tea kas see oluline on aga märgin ära igaksjuhuks.
7. Välimus ei ole oluline.
8. Optilise ketta lugejat ei soovi.
Aitäh!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
chris85
HV vaatleja

liitunud: 26.05.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
28.03.2014 11:12:47
|
|
|
| Mis on R9 270x ja GTX 760 vahe?Milline võimsam?
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pajula
HV vaatleja

liitunud: 22.08.2010
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meesmaalt
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2013
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
30.03.2014 14:14:34
|
|
|
vaatasin just eelmine nädal, et 64gb pulgad on 32gb tasemele tulnud, varsti peab vist ligi võtma... Tomorrow, sel sandiskil on muidugi hind ka teises klassis (ei ole muutunud selle ajaga, mil viimati vaatasin)
kiirus muidugi on hea.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Precision
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2005
|
02.04.2014 17:22:59
Mänguriarvuti |
|
|
Tere,
Oleks vaja abi kasti valimisel tuttava pojale, eesmärk on eelkõige mängimiseks ehk parim, mis selle hinna eest saaks. Hinnapiir on 860€ km-ga. Ekraaniks valisime AOC G2460PQU. Kas oskaksite palun aidata? Kasti on vaja hiljemalt 09. aprilliks, seega ei tea, kas on targem osta valmis kast või ise kokku panna? Valmis kast on ilmselt kallim, OP süsteemiks võiks olla Windows 8?
Tervitades,
Precision
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
02.04.2014 17:58:58
|
|
|
| Ehk siis kast koos ekraani ja Windowsiga? Arvestades, et Win on ~80 ja monitor ~270 siis suur midagi mis seda monitori toita suudaks ei saa...
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
02.04.2014 19:05:29
|
|
|
| Sama küss, et kas sellest 860'st tuleb molu ja windooza nuts maha arvestada? Sellisel juhul nagu anubis, ütse see molu ei õigusta end kuskitl otsast arvestades kuinõrk kast sinnakülge läheb.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Precision
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2005
|
02.04.2014 20:09:22
|
|
|
Aitäh vastuste eest!
860€ jääks puhtalt kasti ja OP süsteemi jaoks, monitor sai vaadatud välja seetõttu, et T3 soovitas teda kui väga head gaming monitori. Kogu budget on ca 1300€, sealt siis monitor, hiir ja klaviatuur maha ~ 860€ jääb alles.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marttisiitsman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.03.2003
|
02.04.2014 23:08:48
|
|
|
Oskate ehk soovitada mõnda klaviatuuri?
Eelmine oli Logitech Ultra X ja see mulle meeldis.
Vana tüüpi Thinkpadi klaviatuur istub ka hästi sõrmede all.
Väga pikka klahvikäiku ei armasta ja klahvistik võiks pisut tagasisidet anda, selline "panen-näpu-peale-suurendan-survet-kuni-hetkeni-mil-klahv-alla-annab-ja-alla-läheb".
Paar tükki olen välimuse põhjal ostnud ja need on ebamäärasteks osutunud.
Võib olla ka komplekt hiirega.
Hind kuni... sobiva ja kvaliteetse asja eest pole kahju pisut maksta. Aga siiski, mõistuse piirides.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
03.04.2014 08:33:52
|
|
|
Ahoi, kas selline PSU nagu "SeaSonic S12II series 620W 85+ (Bronze)" on piisav gtx 770/r9 280x jaoks? Jääks ruumi ka i5 3570 klokkimiseks tulevikus, kui vajadust? Guugeldades soovitatakse 550-850W vahemikus PSUsid, mõistlikku vastust välja ei guugeldanud
Lisaks pole ma kindel kumba nendest videokaartidest osta, gtx 770 juures meeldib tekst "All Solid Capacitor - 10 years ultra long lifetime (under full load). - Lower temperature and higher efficiency.", kuna tulevikus ei pruugi olla isu enam arvuti peale raha raisata siis võiks olla vastupidav pill
Või kas üleüldse on mõtet gtx 660 välja vahetada tuleviku suhtes. Näiteks GTA V võiks ikka kenasti joosta 1080p ~high settings.
gtx 660 võimekuse küsimus tekkis üles mänguga Dayz, aga seal võibolla pudelikaelaks jääb hoopis protsessor - i5?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
03.04.2014 09:43:12
|
|
|
| ma ei saa ikka aru, miks küsitakse GTA osa kohta, mida pole PC-le veel reliisitutki. no offence, aga täielik idiootsus. samahästi võiks küsida, et kus sa täpselt 10a pärast seisad, kas seisad. elame olevikus, eks?
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
03.04.2014 10:07:00
|
|
|
| caramis kirjutas: |
| ma ei saa ikka aru, miks küsitakse GTA osa kohta, mida pole PC-le veel reliisitutki. no offence, aga täielik idiootsus. samahästi võiks küsida, et kus sa täpselt 10a pärast seisad, kas seisad. elame olevikus, eks? |
Point pole GTA-s, point on selles kas mul mõtet uuendada GPU'd või mitte. Mul sõber võibolla huvitatud mu vanast kaardist ja mõtlesin, et kas ja kuidas diili teha.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
03.04.2014 10:25:53
|
|
|
| Alrighty, 620W seasonicu PSU on siis piisav?(st jääks varu ka jne)... R9 280x jaoks
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
03.04.2014 10:29:20
|
|
|
Enam kui piisav.
Koormus jääb alla 400w.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
03.04.2014 10:41:05
|
|
|
| Kui juba siin küsimiseks läks siis huvitab tegelt mind ka selline asi, et kui näiteks videokaardi või cpu ventilaator lakkab töötamast, kas jäävad siis komponendid ellu st see radiaator jahutab piisavalt et asi edasi toimiks kehvemate kraadidega? Mu praegune cpu tegelt korralikult vatti juba niigi saanud, ostes arvutikeskuses oli jahutus kehvasti peale pandud ja aida 64'st uurides oli temp kohati üle 100 kraadi(i5 3570)
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
03.04.2014 11:36:08
|
|
|
| Arx07 kirjutas: |
| Kui juba siin küsimiseks läks siis huvitab tegelt mind ka selline asi, et kui näiteks videokaardi või cpu ventilaator lakkab töötamast, kas jäävad siis komponendid ellu st see radiaator jahutab piisavalt et asi edasi toimiks kehvemate kraadidega? Mu praegune cpu tegelt korralikult vatti juba niigi saanud, ostes arvutikeskuses oli jahutus kehvasti peale pandud ja aida 64'st uurides oli temp kohati üle 100 kraadi(i5 3570) |
ega see katlatöö kiipidele väga ei sobi. kui anomaaliaid ei ole, siis peaks okei olema. Sandy ehk 2000-seeria oli viimane normaalse kiibi ja IHSi ühendusega, edasine teema on mingi pardipläust ei imestaks, kui su i5-l nendevaheline kontakt eriti olematu oleks.
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
03.04.2014 12:03:14
|
|
|
| Arx07 kirjutas: |
| Kui juba siin küsimiseks läks siis huvitab tegelt mind ka selline asi, et kui näiteks videokaardi või cpu ventilaator lakkab töötamast, kas jäävad siis komponendid ellu st see radiaator jahutab piisavalt et asi edasi toimiks kehvemate kraadidega? Mu praegune cpu tegelt korralikult vatti juba niigi saanud, ostes arvutikeskuses oli jahutus kehvasti peale pandud ja aida 64'st uurides oli temp kohati üle 100 kraadi(i5 3570) |
Üldjuhul peaks ellu küll jääma (erand alati võimalik) kuna kui ikka liialt kuumaks läheb siis lülitab arvuti ennast ise välja. Seetõttu võikski biossist ikka CPU fan fail warning sisse lülitatud olla.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
03.04.2014 12:30:08
|
|
|
Okei, tänud
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
03.04.2014 13:09:54
|
|
|
Hakkan nüüd vaikselt vaatama 2560x1440 resolutsiooni poole, mis tähendab, et peab ka hakkama vaatama vastavat graafikakaarti, mis veaks välja ja oleks vähe tulevikukindlam mängude osas. Praegu on sees 760 Windforce, kas peaks lihtsalt vaatama teise sinna juurde või mis oleks targem teha ?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Precision
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2005
|
03.04.2014 13:21:47
|
|
|
Aitäh vastuse eest! Tekkis aga tuttaval küsimus, kas 8gb RAM-i väheks ei jää?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Precision
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
03.04.2014 16:05:15
|
|
|
| Jahutus on CPUl kaasas.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Precision
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko654
HV vaatleja
liitunud: 10.03.2010
|
06.04.2014 01:29:46
|
|
|
Hei!
plaan välja vahetada emaplaat (hetkel sis selline kooslus):
1) AMD FX-Series FX-8350
2) Codegen ATX-Q3340-A11
3) Crucial Ballistix 8GB DDR3 PC3-14900 CL10 KIT OF 2 BLS2C4G3D18ADS3CEU
4) Fortron FSP RAIDER 750 ATX2.3 88+ 750W
5) Gigabyte GA-970A-UD3P
6) Gigabyte GF GTX760 2GB GDDR5 PCIE GV-N760OC-2GD 2.0
7) Samsung DVDRW 24X SATA Black SH-224DB/RSMS
8) Western Digital CAVIAR GREEN 500GB 64MB WD5000AZRX
ja ei suuda ise väga otsustada embakumba niet küsin siit......
valikus:
1.Asus Crosshair V Formula-Z RoG
2.Asus Sabertooth 990FX R2.0
niipalju kui uurind olen sis nad on pm samad aaga sabertooth on vähe odavam
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duxdery
HV veteran

liitunud: 13.05.2011
|
06.04.2014 01:35:47
|
|
|
marko654, miks vahetada üldse? Mis praegusel viga?
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko654
HV vaatleja
liitunud: 10.03.2010
|
06.04.2014 12:45:23
|
|
|
| duxdery kirjutas: |
marko654, miks vahetada üldse? Mis praegusel viga?  |
mõtlen tulevikule:D
ei aaga tegelikult olen lugenud ja kuna mängin päris palju sis tahaks gigabyte emaplaati asusevastu välja vahetada ja kui juba vahetamiseks läheb sis tuleks ka tulevikule mõelda, kuna järgmiseks ostan ühe gtx760 juurde ja tahaks ka täis veesijahutusele mõelda ...... või sa arvad et see 970A-UD3P suudaks seda asja ???
Kui lugeda asuse kodukalt sis ASUS Sabertooth ja Vormula-Z on just mänguritele mõeldud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
06.04.2014 13:24:16
|
|
|
760SLI asemel kogu raha, müü 760 maha ja osta 780 või 780Ti
760-d SLI-tama on mõtet kui saad tõesti väga hea hinnaga teise kaardi kätte või siis esteetilistel vms kaalutlustel, sest jõudluse mõttes on 780 mõttekam kui kaks 760-t.
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko654
HV vaatleja
liitunud: 10.03.2010
|
06.04.2014 14:29:42
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
760SLI asemel kogu raha, müü 760 maha ja osta 780 või 780Ti
760-d SLI-tama on mõtet kui saad tõesti väga hea hinnaga teise kaardi kätte või siis esteetilistel vms kaalutlustel, sest jõudluse mõttes on 780 mõttekam kui kaks 760-t. |
mm just eile lugesin kuskilt mingi testi kohta mis ütles et GTX 760 on SLI koosluses kõige efektiivsem.Siin ka mingi test mille kohe leidsin 780 ti vastu http://www.ocaholic.ch/modules/smartsection/item.php?page=0&itemid=1172 . Ühesõnaga kui panna nt titan slisse sis see protsent mis annab 760 on suurem kui annab titan ja saaks suht soodsalt japps aaga jah ei vaidle üldse vastu et 780 või 780 ti üleprahi aaga kui kaart maksab 4-500 euri või 760 200 euri (poe hinda mõtlen hetkel) sis on ikka vahe sees ju.
aaga kumb on sis parem emaplaat kas sabertooth r2.0 või crosshair v formula - z ??.......või on kellelgi midagi muud vastu panna neile??
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
06.04.2014 17:27:12
|
|
|
| Isegi kui mõlemal setupil on perf. samasse kanti siis ühe 760'ne olemasolul on ikkagi mõttekam võtta ligi teine samasugune panna SLI'sse. 780TI on oluliselt kallim soetada, kaotab hinda kiiremini (nagu kõik high end asjad) ja hiljem on ka raskem mõistliku rahaeest müüa.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko654
HV vaatleja
liitunud: 10.03.2010
|
06.04.2014 23:33:18
|
|
|
aaga eks aega on selle videokaardini kes teab vb kui ostmiseks läheb uus seeria väljas juba:D aaga ennekõike tahaks ikkagi emaplaadiga selgusele jõuda
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
09.04.2014 07:54:57
|
|
|
Vana arvuti aastast 2007 andis otsad ja nüüd tuleb uus võtta. Mis emaplaati ma peaksin vaatama mis kestaks kaua ja oleks kindlapeale minek. Endale tundub, et ASUSe plaadid kestavad. Arvutiga tehakse kergelt tööd ja netis käimine. Tulevikus ka mängimine. Näiteks see http://www.asus.com/Motherboards/Z87MPLUS/
Mis vahe on prosel i5 1150 või 1155. Esialgu video kaarti ei hakka võtma.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|