Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Mida kontrollida kasutatud läptopi ostul ? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2007 19:29:55 vasta tsitaadiga

Äriklassi läpakatel tavaliselt 1 aasta. Nc6000 63Wh aku kaotas 1.5 aastaga umbes 40 min. Praegu 8h varasema ligi 9 asemel icon_rolleyes.gif Vahelduva eduga päris tihti kasutatud...
_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2007 19:39:44 vasta tsitaadiga

8h pidamist/kasutamist tähendab mida? wifi otsas netis? filmi vaadata? ms office? pidev kasutus ilma pausideta?
norm mõõdust suurem aku?

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2007 20:17:05 vasta tsitaadiga

8h laual seismist ekraan ja ketas töötavad. Wifiga kaotaks umbes 30 min, filmi vaadates kaotab umbes tunni. Ilma pausideta.

Norm on 6-cell 48Wh, suurem (mõõtmetelt samasuur, veidike raskem) on 8-cell 63Wh. Ja lisades veel CD asemele multibay (tutikas 7h) 8-cell 53Wh on kokku üle 15h icon_lol.gif praktikas. See on ka üks peamisi põhjusi, miks ma selle läpaka kasuks otstustasin thumbs_up.gif

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
etsipongu
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2007 20:53:04 vasta tsitaadiga

Paneks kah siis mõned mõtted kirja.
Sai hakatud otsima võimalust vahetada lauaarvuti läpaka vastu kodus.
Nagu paljudel, tekkis ka mul idee osta kasutatud, aga parem masin. Sai siia ka kuulutus üles visatud ja üsna pea tekkis ka mingeid pakkumisi, kust sai välja valitud soliidse HV taustaga ja vähemalt www keskkonnas ka müügikohta omava kasutaja pakkumine. Valituks osutus "äriklassi" DELL, hinnaklass oli kallim kui odavamatel uutel läpakatel ja garantiid 3 aastat, milles osa veel alles oli.
Pärast mõningast kasutamist täheldasin mõningaid anomaaliaid CD rom-i ja WIFIga, anomaaliad tundusid rauas kinni olevat.
Siis hakkas "pull" pihta. Esinduse väite kohaselt on remont tasuline. Kuna garantii hakkas mingil ajal ka lõppema, sai siiski IT gruppi kohale mindud.
Arvuti võeti vastu, ses mõttes oli OK, mingeid dokumente ei tahetud.

Arvuti, nagu iga elektroonika aga muidugi remontijat kardab ja kuigi IT Grupi ukse taga sai veel üle kontrollitud et viga oli olemas tuli varsti kõne et viga pole. Palusin ja soovitasin veel teha erinevaid kontrolle, mingi nädala jooksul siiski selgus et asjal emaplaat vigane.
Telefonitsi öeldi, et see tasuline. No mis teha, vigast masinat kah ei taha.

Täna käisin siis masinal järgi, arve oli üle 1,2K, see oli siis töö + emaplaadi tehasesse saatmine. Lisaks mainiti veel et WIFI kaart on vahetatud vanematüübilise vastu. Kui oleks kaardiga olnud mingi jama oleks oma mure olnud.

See mida ma aga siia teemasse sobivat tahan öelda

1. Kui arvuteid ise ei tunne nagu oma 5 sõrme, ära parem osta kasutatud masinat. Sa ei tea mis seal sees on, kas on originaaljupid. Eriti garantii aja jooksul on see oluline.

2. Rahvusvahelist garantiid pole eriti mõtet usaldada, tasub enne ostu konkreetse masina kohta üle küsida esindusest ega äkki see ei ole "parts only".

3. Kui ei osta esindusest ei ole vahet kas osta masin poest või hõlma-alt, poega oleks võibolla võimalik vägikaika vedamine kui miski vahetatud on aga noh, raske ette kujutada.

4. Esimesed kaks punkti taanduvad loomulikult masina hinnale, aga hind võiks vastata sellistele riskidele ehk siis = praktiliselt ilma garantiita masinaga.

HV edasimüüja kohta mul pretentsioone ei ole, vastupidi, temaga sujus kõik vägagi OK. Seda vahetatud WIFI kaarti avastada arvutite massilisel vahendamisel on võimatu. Mu arust vähemalt.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2007 22:18:54 vasta tsitaadiga

Delli kohta on ennegi levinud jutte, et kui pole Eesti esindusest ostetud, siis garantii tasuline...

Samas julgen HP ja IBM äriklassi läpakate garantiid kiita, toimib rahvusvaheliselt, ise proovitud thumbs_up.gif

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JoosepN
HV kasutaja
JoosepN

liitunud: 24.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2007 00:17:11 vasta tsitaadiga

Delli puhul on jah nii et kui ei ole max123'st ostetud siis liitub 250.- teenustasu...

imelik et neil üldse mingid kulud garantii juures on, garantii korral peaks nagu kõik Dell korvama. icon_confused.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2007 01:55:09 vasta tsitaadiga

samas võid alati teha ühe väikse tiiru soome ja oma delli seal tasuta korda teha icon_wink.gif ainult Eestis on sedasi, et vana tegija max123 ja siis nati uuem IT grupp üritavad turgu iga hinna eest oma käes hoida ja ei tee tasuta kliendile tööd(kuigi mujal välismaal seda tehakse), kui arvuti pole neilt ostetud. Kusjuures enamus arenenud riikides tuleb parandaja isegi kohale koju jupid näpus(prantsusmaal ja LAV-is kogemus olemas) aga noh meil on ju banaani vabariik ja MAX123 huvitab ainult raha, mitte delli arvuti kasutaja heaolu icon_sad.gif
HP Compaq, IBM Lenovo ja Fujitsu-Siemensi garantii toimib kenasti ametlikudes remondi kohtades ja mingit lisa pappi ei küsita selle eest, Sony arvutid saadetakse soome, kust edasi saksa ja mõni kord võib minna nendega jumal teab kaua....Acerit remonditakse ka mingil määral, aga kuna neid müünud pole eriti, ei oska omadest kogemustest ka rääkida, service net peaks neid tegema vististi.
Ja see juppide vahetamise teema on tegelt suht haruldane, ma pigem arvan, et selles konkreetses Dellis ei olnud wifi-t üldse tehasest tulles sees ja kas müüja vms lisas selle sinna.
Samuti ei tasu alati loota, et väljaspool euroopat ostetud läpparil siin ka garantii kehtiks, seda tasuks eelnevalt esindus-remondist uurida, et hiljem ei peaks arvutit USA-sse näiteks tagasi saatma, kui emakas läheb

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mella
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2007 23:21:30 vasta tsitaadiga

kaupz kirjutas:

ibm soft näitab aga ka aku laadimistsüklite arvu ära, kui see sulle midagi ütleb. ilmselt on vahe kas on 20tsüklit või 230tk.
siis aga oleks vaja teada optimaalne eluiga ka juba.


Seda softi ei saa ka uskuda - vähemalt mitte akude tervise tõestamisega. Olen testinud T21 akusid ca 30tk sellega. Kohati loeti BAD-deks akusid 60 laadimisega. Samas oli üks aku 600 tsükliga kollases. Ning oli ka akusid, mis 300 tsükli peal GOOD näitasid.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2007 14:29:50 vasta tsitaadiga

nii palju ikka saab uskuda, et 20tsüklit on hea 200 tsüklit mitte enam nii hea....ühel IBM T40P oli akut laetud üle 800 korra icon_biggrin.gif....arvuti ise arvas, et 10 minutit suudab sellega töötada, samas kui ei kasutanud arvutit siis pidas 2 tundi vastu, peale 3x täis-tühjaks tsüklit pidas juba 4 tundi vastu(töötades wifiga nati üle 2 tunni) icon_wink.gif 9cel aku oli siis ja üle 3 aasta vana....tehke järgi ordi, amilo jms crapi mehed 8)
neid good, bad ja excelent väljendeid ei tasu eriti uskuda, vaadake millal esimest korda kasutusele võeti ja mitu korda laetud...

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Amethystos
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2007 12:15:20 vasta tsitaadiga

Oma kogemuse järgi ütleks, et wifi olemasolu veel ei tähenda, et see töötab.
Oli sülearvuti, mis wifi signaali küll püüdis, aga ühendust ikkagi ei saanud. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pandabeer
HV Guru
Pandabeer

liitunud: 16.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2008 16:39:56 vasta tsitaadiga

Tervist !
See ei puutu kindlasti teemasse ,aga küsiksin kas keegi ei oska öelda kust oleks võimalik hankida hp compaq nc6000
uut emaplaati?
Emaplaadiks osutub : Intel Odem i855PM
ja mis hinnani see võiks ulatuda?
Tänan!
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 2 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2008 23:19:06 vasta tsitaadiga

aigararu kirjutas:
Tervist !
See ei puutu kindlasti teemasse ,aga küsiksin kas keegi ei oska öelda kust oleks võimalik hankida hp compaq nc6000
uut emaplaati?
Emaplaadiks osutub : Intel Odem i855PM
ja mis hinnani see võiks ulatuda?
Tänan!

Nc6000 kõik emaplaadid kipuvad maha surema 3-4 a pärast tootmist, seega kasutatud emaplaat ei pruugi kaua kesta. Niisama neid emaplaate liigub väga vähe, kuid kuna see arvuti ise kuskil 3000 väärt, siis eriti palju ei ole mõtet uue emaplaadi eest ka maksta.

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mustsaba
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2006




sõnum 05.01.2009 00:23:30 vasta tsitaadiga

Saab keegi mulle selgeks teha, miks neid Ordi läpakaid nii laidetakse? Mul endal kogemus puudub, aga hetkel on huviorbiidile üks vähekasutatud masin jäänud...
Tol isendil on muidugi CPU ja GPU ebaloomulikult kõrgete temperatuuridega probleem.. Inteli Core 2 Duo P8400 ning GF9600M GT. Oskab keegi öelda nende optimaalsed/normaalsed temperatuurid?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 05.01.2009 00:28:56 vasta tsitaadiga

mustsaba kirjutas:
Saab keegi mulle selgeks teha, miks neid Ordi läpakaid nii laidetakse? Mul endal kogemus puudub, aga hetkel on huviorbiidile üks vähekasutatud masin jäänud...
Tol isendil on muidugi CPU ja GPU ebaloomulikult kõrgete temperatuuridega probleem.. Inteli Core 2 Duo P8400 ning GF9600M GT. Oskab keegi öelda nende optimaalsed/normaalsed temperatuurid?


Sest Ordi (nagu ka ML ja Desknote) ehitavad arvutid üles ebakvaliteetsete barebone komponentidega, sellest ka hinna/sisu erinevus korralike brandidega.
Kõige suuremaks probleemiks ongi kuumus sellistel masinatel. Kui õhuavad ei ole blokeeritud ja gpu temp jääb alla 85* siis on veel ohutu. (Kõvematel brandidel on see *okei* kuumus kuni 95*).
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2009 02:57:39 vasta tsitaadiga

natuke iganenud on see jutt kohati, kuid enamuselt siiski vastab tõele, miks ei ole ordi jms kvaliteetsed... http://www.laptopid.ee/index.php?menu=hariend
samas, kui mängu masinaks tahad, siis hind-kiirus neil suht hästi paigas

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2009 23:48:34 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
natuke iganenud on see jutt kohati, kuid enamuselt siiski vastab tõele, miks ei ole ordi jms kvaliteetsed... http://www.laptopid.ee/index.php?menu=hariend
samas, kui mängu masinaks tahad, siis hind-kiirus neil suht hästi paigas

Aga miks mitte siis seda juttu veidi ümber teha? Teatud kohad erinevad tänapäeva reaalsusest nagu kottpime öö ja ere päev.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
orbitaalja
HV vaatleja

liitunud: 13.08.2006




sõnum 15.01.2009 18:33:31 vasta tsitaadiga

Niipalju kui ma näppinud olen, siis ordide korpus ei kannata mitte mingit kriitikat
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 21:49:46 vasta tsitaadiga

orbitaalja kirjutas:
Niipalju kui ma näppinud olen, siis ordide korpus ei kannata mitte mingit kriitikat
Minu ainuke Ordi 7240bf? Oli küll väga kvaliteetse korpusega.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 21:55:10 vasta tsitaadiga

aga ragnar mitut ibm T seeriat või HP nw seeriat sa omanud oled? icon_wink.gif
silcs eks tuleks teha jah, kahjuks pole seda aega viimasel ajal eriti palju mulle antud...aga mõttes juba ammu

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 22:20:47 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
aga ragnar mitut ibm T seeriat või HP nw seeriat sa omanud oled? icon_wink.gif
silcs eks tuleks teha jah, kahjuks pole seda aega viimasel ajal eriti palju mulle antud...aga mõttes juba ammu
Too sai maha müüdud ja viimased mitu kuud juba T43p. Ei ütleks, et tolle Ordi korpus halvem oleks. Ehk võttis kriimustusi kergemini ligi kuid oli kah tugeva konstruktsiooniga.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 23:56:20 vasta tsitaadiga

kahju, et maha müüsid, sa oleks võinud oma ordi ekraani peale seista, nagu ibm-i müügimehed T seeria peal seisavad icon_razz.gif
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 00:04:23 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
kahju, et maha müüsid, sa oleks võinud oma ordi ekraani peale seista, nagu ibm-i müügimehed T seeria peal seisavad icon_razz.gif
Seisad äkki enda sülearvuti peal ja teed pilti icon_smile.gif?
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 00:50:10 vasta tsitaadiga

Ragnar7474 kirjutas:
wirx kirjutas:
kahju, et maha müüsid, sa oleks võinud oma ordi ekraani peale seista, nagu ibm-i müügimehed T seeria peal seisavad icon_razz.gif
Seisad äkki enda sülearvuti peal ja teed pilti icon_smile.gif?
seistakse vist ainult servades, aga siiski ei taha oma t41-ga proovida.
_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2009 13:20:21 vasta tsitaadiga

palju vahele paned ragnar.... :p
mul neid t4x päris mitmeid, saaks ise ka teada, kas kannatab 110kg ära

teemasse, et kui uut sülearvutit ostma hakkad, seisa eelnevalt sellele peale, et veenduda selle tugevuses icon_biggrin.gif

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
urmas1
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2005




sõnum 30.06.2009 01:53:14 vasta tsitaadiga

T40- seeria läpakad küll tallamist ei talu. Nad on võrreldes kasvõi T30 seeriaga nii õhukesed ja lagunevad juba tavakasutamisel. Emaplaadid painduvad viletsa korpuse tõttu läbi jne... T4 seeria ekraanile on võimalik juba sõrmedega ekraani tagakaant tugevalt surudes laike tekitada. Aga seal seista? Muidugi, ma saan aru, et see oli nali.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 14.11.2009 14:41:30 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=YClt8Pq_rjs tehke selline test läbi ja siis räägime vastupidavusest icon_wink.gif
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2009 10:32:51 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=N53xYt_QXO4&NR=1

ja räägime,siis,kust osta
http://www.youtube.com/watch?v=W9zaC3luKpg&feature=related icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 27.12.2009 22:26:07 vasta tsitaadiga

Igat pidi vägistatud seda icon_biggrin.gif
Aga noh, kui ikka sellistes tingimustes inimene peaks töötama siis soovitaksin pigem varukoopiaid vms teha.

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2010 21:22:33 vasta tsitaadiga

olen ise toughbookist 5-se bemmiga üle sõitnud. Terveks jäi. teise ringiga võttis ratta ringi ja lõhkus ekraanilukustuse ja siis lahtisena lendas vastu seina. ekraan küll läks puru aga läppar töötas edasi icon_biggrin.gif
_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 03.09.2010 13:57:34 vasta tsitaadiga

Võiks testida läptopi kõiki sisend-auke, näiteks hiire ps/2 tüüpi auku ja (hiirega) usb-auku, et veenduda, et need toimivad.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
exciter
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2008




sõnum 08.01.2011 23:36:50 vasta tsitaadiga

Keegi kunagi soovitas läpakale "kuklamassaži " teha - vajutad sõrmedega ekraani tahaküljele: kui ekraanile tekivad laigud, on tegemist viga saanud või lihtsalt kulunud ekraaniga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2011 09:24:52 vasta tsitaadiga

exciter kirjutas:
Keegi kunagi soovitas läpakale "kuklamassaži " teha - vajutad sõrmedega ekraani tahaküljele: kui ekraanile tekivad laigud, on tegemist viga saanud või lihtsalt kulunud ekraaniga.


Piisavalt tugeva sellise mudimisega tekivad laigud enamikele läpakatest - ka täitsa korras olevatele. Siin mängib rolli kaane pehmus.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
germo123
HV kasutaja
germo123

liitunud: 26.09.2010




sõnum 27.05.2011 16:42:21 vasta tsitaadiga

keegi viitsib teha uue kokkuvõtte?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anti666
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2006




sõnum 20.06.2011 17:47:44 vasta tsitaadiga

Lisaks veel kaks asja.

Esiteks, ainult bad sectorite kontrollist ei pruugi alati piisata. Kõvaketta SMART andmetes on selline asi nagu reallocated sector count. (Lihtsustatud selgitus: HHD'l mingi hulk varu sektoreid, kuhu bad sectorid avastamisel ümber mapitakse, scandisk jms ei näita bad sectoreid ennem kui kõik varu sektorid on kasutatud.)

Teiseks, alati tuleks enne ostmist googlest järgi uurida, et millised on antud mudeli tüüpvead. Siis tead asja üle vaatamisel millele kindlasti tähelepanu pöörata.

_________________
Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele icon_razz.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 03.10.2011 08:13:25 vasta tsitaadiga



Isegi viimasel hingusel suudab aku korralikke numbreid näidata, OSX siis ja ~900 laadimiskorda 5h+

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seganelugu
HV vaatleja

liitunud: 01.12.2008




sõnum 30.10.2012 22:43:24 vasta tsitaadiga

Tere! Vana Pavilion viskas pildi tasku ja peale turgutamist pole enam asjal mõtet! Seega nüüd kaks varianti, kas 1a.ee´st uus läpakas(600-) või siis http://www.digimarket.ee/?p=1&id=10,kuna seal tuttava-tuttav ees ja saaks alet ka! Nüüd sooviks siin targemate käest küsida,et kas seal, kasutatud läpakate nimistus on mingit natuke asjalikumat raali, millega saaks ka uumeid mänge jooksutada? Millist sealt valikust soovitaksite? Ette tänades.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.11.2012 12:09:41 vasta tsitaadiga

antud nimekirjas olevate sepikutega, peale minesweeperi ja solitaire suurt ei jooksuta
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2012 02:03:45 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
antud nimekirjas olevate sepikutega, peale minesweeperi ja solitaire suurt ei jooksuta

Omades ühte neist vanematest äriklassi mudelitest, võin öelda " True story". icon_lol.gif

_________________
Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri!
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.06.2013 12:49:43 vasta tsitaadiga

Kas oskab keegi täpsemalt oma kogemusele tuginedes kommenteerida laptopi mini-pci Wi-Fi kaartide kohta.

HP pavilionis olevat kaarti tahaks vahetada võimekama ja WiDi toega kaardi vastu. Kui kaardi mõõtmed iseenesest on analoogsed ja ühendusliides samuti siis nagu võiks ju töötada ka mingi analoogne ja vajalike funktsioonidega Dell/ Lenovo vms. kaart ka HP läpakas.
Või võiks siin olla mingi konks nende kaartide ostmisel, et näiteks e-lahe müüjad siin arvutimargi ühildavusele rõhuvad?

Suvaline näide: http://www.ebay.co.uk/itm/Dell-Latitude-Advanced-N-6205-Wireless-Card-E5420-E5520-E6220-E6320-E6420-E6520-/110995422505?pt=US_Internal_Network_Cards&hash=item19d7d7bd29 Kas võiks ühilduda ka HP arvutiga?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TauC
HV Guru
TauC

liitunud: 23.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2014 18:35:24 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Kas oskab keegi täpsemalt oma kogemusele tuginedes kommenteerida laptopi mini-pci Wi-Fi kaartide kohta.

HP pavilionis olevat kaarti tahaks vahetada võimekama ja WiDi toega kaardi vastu. Kui kaardi mõõtmed iseenesest on analoogsed ja ühendusliides samuti siis nagu võiks ju töötada ka mingi analoogne ja vajalike funktsioonidega Dell/ Lenovo vms. kaart ka HP läpakas.
Või võiks siin olla mingi konks nende kaartide ostmisel, et näiteks e-lahe müüjad siin arvutimargi ühildavusele rõhuvad?

Suvaline näide: http://www.ebay.co.uk/itm/Dell-Latitude-Advanced-N-6205-Wireless-Card-E5420-E5520-E6220-E6320-E6420-E6520-/110995422505?pt=US_Internal_Network_Cards&hash=item19d7d7bd29 Kas võiks ühilduda ka HP arvutiga?


Isiklikult olen alati üritanud vaadata sama tootja markeeringuga asju, et kindla peale minna. Ilma markeeringuta asjade puhul on nii ja naa, kas töötab või mitte, selgub proovimise käigus. Kõige pirtsakamad on läbi aegade olnud selles suhtes Lenovo ja Delli masinad, HP masinatel olnud tihtipeale mingid Broadcomi asjad, mida teised ei kasuta (kui võrgust ja BTst rääkida). Esimene eeldus on aga see, et tootja specis on vastav asi olemas ehk mõnes mudeli konfiguratsioonis kasutatav detail.
Kommentaarid: 328 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 28.03.2014 13:57:25 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Kas oskab keegi täpsemalt oma kogemusele tuginedes kommenteerida laptopi mini-pci Wi-Fi kaartide kohta.

HP pavilionis olevat kaarti tahaks vahetada võimekama ja WiDi toega kaardi vastu. Kui kaardi mõõtmed iseenesest on analoogsed ja ühendusliides samuti siis nagu võiks ju töötada ka mingi analoogne ja vajalike funktsioonidega Dell/ Lenovo vms. kaart ka HP läpakas.
Või võiks siin olla mingi konks nende kaartide ostmisel, et näiteks e-lahe müüjad siin arvutimargi ühildavusele rõhuvad?

Suvaline näide: http://www.ebay.co.uk/itm/Dell-Latitude-Advanced-N-6205-Wireless-Card-E5420-E5520-E6220-E6320-E6420-E6520-/110995422505?pt=US_Internal_Network_Cards&hash=item19d7d7bd29 Kas võiks ühilduda ka HP arvutiga?

Paljudel WiFi-kaartidel on lausa peale kirjutatud, et mis firrma läpparis konkreetne WiFI-kaart töötab. Näiteks paljudel Inteli kaartidel on ilusti kirjas, et mis firrma läpparisse sobib.
Väike näide: WiFI-kaardil nii Intel-i kiri ning ka Toshiba kiri.

Ja veel üks lisateema kah - sellest üksi on vähe, et WiFi-kaart sobib, ka 6igete sageduste antennid peavad olemas olema. Ei saa enda läppareid samuti seepärast üle viia 5GHz-ile, kuna läpparites pole 5GHz-i antenne olemas.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TauC
HV Guru
TauC

liitunud: 23.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2014 14:14:37 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
jägaja kirjutas:
Kas oskab keegi täpsemalt oma kogemusele tuginedes kommenteerida laptopi mini-pci Wi-Fi kaartide kohta.

HP pavilionis olevat kaarti tahaks vahetada võimekama ja WiDi toega kaardi vastu. Kui kaardi mõõtmed iseenesest on analoogsed ja ühendusliides samuti siis nagu võiks ju töötada ka mingi analoogne ja vajalike funktsioonidega Dell/ Lenovo vms. kaart ka HP läpakas.
Või võiks siin olla mingi konks nende kaartide ostmisel, et näiteks e-lahe müüjad siin arvutimargi ühildavusele rõhuvad?

Suvaline näide: http://www.ebay.co.uk/itm/Dell-Latitude-Advanced-N-6205-Wireless-Card-E5420-E5520-E6220-E6320-E6420-E6520-/110995422505?pt=US_Internal_Network_Cards&hash=item19d7d7bd29 Kas võiks ühilduda ka HP arvutiga?

Paljudel WiFi-kaartidel on lausa peale kirjutatud, et mis firrma läpparis konkreetne WiFI-kaart töötab. Näiteks paljudel Inteli kaartidel on ilusti kirjas, et mis firrma läpparisse sobib.
Väike näide: WiFI-kaardil nii Intel-i kiri ning ka Toshiba kiri.

Ja veel üks lisateema kah - sellest üksi on vähe, et WiFi-kaart sobib, ka 6igete sageduste antennid peavad olemas olema. Ei saa enda läppareid samuti seepärast üle viia 5GHz-ile, kuna läpparites pole 5GHz-i antenne olemas.


Markeering on ainult siis peal kui on vastava tootja masinast pärit. Nagu ma eelmises postituses kirjutasin, kindla peale minek on võtta vastava markeeringu asi, aga kui pole saada võib vabalt sobida ka muud asjad, kuid siis selgub lõplik tõde proovimise käigus. Enamasti on probleemsed ainult äriklassi masinad, barboned söövad üldjuhul kõike. Kui rääkida konkreetselt Inteli N-6205 kaardist siis näiteks sinna pole mõtet N-6300 kaart vaadata kui 3x3 antennide valmidust pole. Tootja spec annab kõige parema ülevaate, mida on mõtet üldse otsida asenduseks.
Kommentaarid: 328 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Mida kontrollida kasutatud läptopi ostul ? mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.