|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
07.01.2007 19:29:55
|
|
|
Äriklassi läpakatel tavaliselt 1 aasta. Nc6000 63Wh aku kaotas 1.5 aastaga umbes 40 min. Praegu 8h varasema ligi 9 asemel Vahelduva eduga päris tihti kasutatud...
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
07.01.2007 19:39:44
|
|
|
8h pidamist/kasutamist tähendab mida? wifi otsas netis? filmi vaadata? ms office? pidev kasutus ilma pausideta?
norm mõõdust suurem aku?
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
07.01.2007 20:17:05
|
|
|
8h laual seismist ekraan ja ketas töötavad. Wifiga kaotaks umbes 30 min, filmi vaadates kaotab umbes tunni. Ilma pausideta.
Norm on 6-cell 48Wh, suurem (mõõtmetelt samasuur, veidike raskem) on 8-cell 63Wh. Ja lisades veel CD asemele multibay (tutikas 7h) 8-cell 53Wh on kokku üle 15h praktikas. See on ka üks peamisi põhjusi, miks ma selle läpaka kasuks otstustasin
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etsipongu
HV kasutaja
liitunud: 04.08.2003
|
26.01.2007 20:53:04
|
|
|
Paneks kah siis mõned mõtted kirja.
Sai hakatud otsima võimalust vahetada lauaarvuti läpaka vastu kodus.
Nagu paljudel, tekkis ka mul idee osta kasutatud, aga parem masin. Sai siia ka kuulutus üles visatud ja üsna pea tekkis ka mingeid pakkumisi, kust sai välja valitud soliidse HV taustaga ja vähemalt www keskkonnas ka müügikohta omava kasutaja pakkumine. Valituks osutus "äriklassi" DELL, hinnaklass oli kallim kui odavamatel uutel läpakatel ja garantiid 3 aastat, milles osa veel alles oli.
Pärast mõningast kasutamist täheldasin mõningaid anomaaliaid CD rom-i ja WIFIga, anomaaliad tundusid rauas kinni olevat.
Siis hakkas "pull" pihta. Esinduse väite kohaselt on remont tasuline. Kuna garantii hakkas mingil ajal ka lõppema, sai siiski IT gruppi kohale mindud.
Arvuti võeti vastu, ses mõttes oli OK, mingeid dokumente ei tahetud.
Arvuti, nagu iga elektroonika aga muidugi remontijat kardab ja kuigi IT Grupi ukse taga sai veel üle kontrollitud et viga oli olemas tuli varsti kõne et viga pole. Palusin ja soovitasin veel teha erinevaid kontrolle, mingi nädala jooksul siiski selgus et asjal emaplaat vigane.
Telefonitsi öeldi, et see tasuline. No mis teha, vigast masinat kah ei taha.
Täna käisin siis masinal järgi, arve oli üle 1,2K, see oli siis töö + emaplaadi tehasesse saatmine. Lisaks mainiti veel et WIFI kaart on vahetatud vanematüübilise vastu. Kui oleks kaardiga olnud mingi jama oleks oma mure olnud.
See mida ma aga siia teemasse sobivat tahan öelda
1. Kui arvuteid ise ei tunne nagu oma 5 sõrme, ära parem osta kasutatud masinat. Sa ei tea mis seal sees on, kas on originaaljupid. Eriti garantii aja jooksul on see oluline.
2. Rahvusvahelist garantiid pole eriti mõtet usaldada, tasub enne ostu konkreetse masina kohta üle küsida esindusest ega äkki see ei ole "parts only".
3. Kui ei osta esindusest ei ole vahet kas osta masin poest või hõlma-alt, poega oleks võibolla võimalik vägikaika vedamine kui miski vahetatud on aga noh, raske ette kujutada.
4. Esimesed kaks punkti taanduvad loomulikult masina hinnale, aga hind võiks vastata sellistele riskidele ehk siis = praktiliselt ilma garantiita masinaga.
HV edasimüüja kohta mul pretentsioone ei ole, vastupidi, temaga sujus kõik vägagi OK. Seda vahetatud WIFI kaarti avastada arvutite massilisel vahendamisel on võimatu. Mu arust vähemalt.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
26.01.2007 22:18:54
|
|
|
Delli kohta on ennegi levinud jutte, et kui pole Eesti esindusest ostetud, siis garantii tasuline...
Samas julgen HP ja IBM äriklassi läpakate garantiid kiita, toimib rahvusvaheliselt, ise proovitud
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JoosepN
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2005
|
15.02.2007 00:17:11
|
|
|
Delli puhul on jah nii et kui ei ole max123'st ostetud siis liitub 250.- teenustasu...
imelik et neil üldse mingid kulud garantii juures on, garantii korral peaks nagu kõik Dell korvama.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
15.02.2007 01:55:09
|
|
|
samas võid alati teha ühe väikse tiiru soome ja oma delli seal tasuta korda teha ainult Eestis on sedasi, et vana tegija max123 ja siis nati uuem IT grupp üritavad turgu iga hinna eest oma käes hoida ja ei tee tasuta kliendile tööd(kuigi mujal välismaal seda tehakse), kui arvuti pole neilt ostetud. Kusjuures enamus arenenud riikides tuleb parandaja isegi kohale koju jupid näpus(prantsusmaal ja LAV-is kogemus olemas) aga noh meil on ju banaani vabariik ja MAX123 huvitab ainult raha, mitte delli arvuti kasutaja heaolu
HP Compaq, IBM Lenovo ja Fujitsu-Siemensi garantii toimib kenasti ametlikudes remondi kohtades ja mingit lisa pappi ei küsita selle eest, Sony arvutid saadetakse soome, kust edasi saksa ja mõni kord võib minna nendega jumal teab kaua....Acerit remonditakse ka mingil määral, aga kuna neid müünud pole eriti, ei oska omadest kogemustest ka rääkida, service net peaks neid tegema vististi.
Ja see juppide vahetamise teema on tegelt suht haruldane, ma pigem arvan, et selles konkreetses Dellis ei olnud wifi-t üldse tehasest tulles sees ja kas müüja vms lisas selle sinna.
Samuti ei tasu alati loota, et väljaspool euroopat ostetud läpparil siin ka garantii kehtiks, seda tasuks eelnevalt esindus-remondist uurida, et hiljem ei peaks arvutit USA-sse näiteks tagasi saatma, kui emakas läheb
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mella
HV kasutaja
liitunud: 10.06.2005
|
19.02.2007 23:21:30
|
|
|
| kaupz kirjutas: |
ibm soft näitab aga ka aku laadimistsüklite arvu ära, kui see sulle midagi ütleb. ilmselt on vahe kas on 20tsüklit või 230tk.
siis aga oleks vaja teada optimaalne eluiga ka juba. |
Seda softi ei saa ka uskuda - vähemalt mitte akude tervise tõestamisega. Olen testinud T21 akusid ca 30tk sellega. Kohati loeti BAD-deks akusid 60 laadimisega. Samas oli üks aku 600 tsükliga kollases. Ning oli ka akusid, mis 300 tsükli peal GOOD näitasid.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
22.02.2007 14:29:50
|
|
|
nii palju ikka saab uskuda, et 20tsüklit on hea 200 tsüklit mitte enam nii hea....ühel IBM T40P oli akut laetud üle 800 korra ....arvuti ise arvas, et 10 minutit suudab sellega töötada, samas kui ei kasutanud arvutit siis pidas 2 tundi vastu, peale 3x täis-tühjaks tsüklit pidas juba 4 tundi vastu(töötades wifiga nati üle 2 tunni) 9cel aku oli siis ja üle 3 aasta vana....tehke järgi ordi, amilo jms crapi mehed 8)
neid good, bad ja excelent väljendeid ei tasu eriti uskuda, vaadake millal esimest korda kasutusele võeti ja mitu korda laetud...
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amethystos
HV kasutaja
liitunud: 19.05.2004
|
30.11.2007 12:15:20
|
|
|
Oma kogemuse järgi ütleks, et wifi olemasolu veel ei tähenda, et see töötab.
Oli sülearvuti, mis wifi signaali küll püüdis, aga ühendust ikkagi ei saanud.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pandabeer
HV Guru

liitunud: 16.12.2006
|
28.10.2008 16:39:56
|
|
|
Tervist !
See ei puutu kindlasti teemasse ,aga küsiksin kas keegi ei oska öelda kust oleks võimalik hankida hp compaq nc6000
uut emaplaati?
Emaplaadiks osutub : Intel Odem i855PM
ja mis hinnani see võiks ulatuda?
Tänan!
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
2 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
28.10.2008 23:19:06
|
|
|
| aigararu kirjutas: |
Tervist !
See ei puutu kindlasti teemasse ,aga küsiksin kas keegi ei oska öelda kust oleks võimalik hankida hp compaq nc6000
uut emaplaati?
Emaplaadiks osutub : Intel Odem i855PM
ja mis hinnani see võiks ulatuda?
Tänan! |
Nc6000 kõik emaplaadid kipuvad maha surema 3-4 a pärast tootmist, seega kasutatud emaplaat ei pruugi kaua kesta. Niisama neid emaplaate liigub väga vähe, kuid kuna see arvuti ise kuskil 3000 väärt, siis eriti palju ei ole mõtet uue emaplaadi eest ka maksta.
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustsaba
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2006
|
05.01.2009 00:23:30
|
|
|
Saab keegi mulle selgeks teha, miks neid Ordi läpakaid nii laidetakse? Mul endal kogemus puudub, aga hetkel on huviorbiidile üks vähekasutatud masin jäänud...
Tol isendil on muidugi CPU ja GPU ebaloomulikult kõrgete temperatuuridega probleem.. Inteli Core 2 Duo P8400 ning GF9600M GT. Oskab keegi öelda nende optimaalsed/normaalsed temperatuurid?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
05.01.2009 00:28:56
|
|
|
| mustsaba kirjutas: |
Saab keegi mulle selgeks teha, miks neid Ordi läpakaid nii laidetakse? Mul endal kogemus puudub, aga hetkel on huviorbiidile üks vähekasutatud masin jäänud...
Tol isendil on muidugi CPU ja GPU ebaloomulikult kõrgete temperatuuridega probleem.. Inteli Core 2 Duo P8400 ning GF9600M GT. Oskab keegi öelda nende optimaalsed/normaalsed temperatuurid? |
Sest Ordi (nagu ka ML ja Desknote) ehitavad arvutid üles ebakvaliteetsete barebone komponentidega, sellest ka hinna/sisu erinevus korralike brandidega.
Kõige suuremaks probleemiks ongi kuumus sellistel masinatel. Kui õhuavad ei ole blokeeritud ja gpu temp jääb alla 85* siis on veel ohutu. (Kõvematel brandidel on see *okei* kuumus kuni 95*).
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
05.01.2009 02:57:39
|
|
|
natuke iganenud on see jutt kohati, kuid enamuselt siiski vastab tõele, miks ei ole ordi jms kvaliteetsed... http://www.laptopid.ee/index.php?menu=hariend
samas, kui mängu masinaks tahad, siis hind-kiirus neil suht hästi paigas
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
06.01.2009 23:48:34
|
|
|
| wirx kirjutas: |
natuke iganenud on see jutt kohati, kuid enamuselt siiski vastab tõele, miks ei ole ordi jms kvaliteetsed... http://www.laptopid.ee/index.php?menu=hariend
samas, kui mängu masinaks tahad, siis hind-kiirus neil suht hästi paigas |
Aga miks mitte siis seda juttu veidi ümber teha? Teatud kohad erinevad tänapäeva reaalsusest nagu kottpime öö ja ere päev.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
orbitaalja
HV vaatleja
liitunud: 13.08.2006
|
15.01.2009 18:33:31
|
|
|
| Niipalju kui ma näppinud olen, siis ordide korpus ei kannata mitte mingit kriitikat
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ragnar7474
HV veteran
liitunud: 14.03.2006
|
28.01.2009 21:49:46
|
|
|
| orbitaalja kirjutas: |
| Niipalju kui ma näppinud olen, siis ordide korpus ei kannata mitte mingit kriitikat |
Minu ainuke Ordi 7240bf? Oli küll väga kvaliteetse korpusega.
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
28.01.2009 21:55:10
|
|
|
aga ragnar mitut ibm T seeriat või HP nw seeriat sa omanud oled?
silcs eks tuleks teha jah, kahjuks pole seda aega viimasel ajal eriti palju mulle antud...aga mõttes juba ammu
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ragnar7474
HV veteran
liitunud: 14.03.2006
|
28.01.2009 22:20:47
|
|
|
| wirx kirjutas: |
aga ragnar mitut ibm T seeriat või HP nw seeriat sa omanud oled?
silcs eks tuleks teha jah, kahjuks pole seda aega viimasel ajal eriti palju mulle antud...aga mõttes juba ammu |
Too sai maha müüdud ja viimased mitu kuud juba T43p. Ei ütleks, et tolle Ordi korpus halvem oleks. Ehk võttis kriimustusi kergemini ligi kuid oli kah tugeva konstruktsiooniga.
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
28.01.2009 23:56:20
|
|
|
kahju, et maha müüsid, sa oleks võinud oma ordi ekraani peale seista, nagu ibm-i müügimehed T seeria peal seisavad
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ragnar7474
HV veteran
liitunud: 14.03.2006
|
29.01.2009 00:04:23
|
|
|
| wirx kirjutas: |
kahju, et maha müüsid, sa oleks võinud oma ordi ekraani peale seista, nagu ibm-i müügimehed T seeria peal seisavad  |
Seisad äkki enda sülearvuti peal ja teed pilti ?
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
29.01.2009 00:50:10
|
|
|
| Ragnar7474 kirjutas: |
| wirx kirjutas: |
kahju, et maha müüsid, sa oleks võinud oma ordi ekraani peale seista, nagu ibm-i müügimehed T seeria peal seisavad  |
Seisad äkki enda sülearvuti peal ja teed pilti ? |
seistakse vist ainult servades, aga siiski ei taha oma t41-ga proovida.
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
29.01.2009 13:20:21
|
|
|
palju vahele paned ragnar.... :p
mul neid t4x päris mitmeid, saaks ise ka teada, kas kannatab 110kg ära
teemasse, et kui uut sülearvutit ostma hakkad, seisa eelnevalt sellele peale, et veenduda selle tugevuses
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urmas1
HV kasutaja
liitunud: 15.09.2005
|
30.06.2009 01:53:14
|
|
|
| T40- seeria läpakad küll tallamist ei talu. Nad on võrreldes kasvõi T30 seeriaga nii õhukesed ja lagunevad juba tavakasutamisel. Emaplaadid painduvad viletsa korpuse tõttu läbi jne... T4 seeria ekraanile on võimalik juba sõrmedega ekraani tagakaant tugevalt surudes laike tekitada. Aga seal seista? Muidugi, ma saan aru, et see oli nali.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ainivana
HV veteran

liitunud: 30.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
1 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
27.12.2009 22:26:07
|
|
|
Igat pidi vägistatud seda
Aga noh, kui ikka sellistes tingimustes inimene peaks töötama siis soovitaksin pigem varukoopiaid vms teha.
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
27.04.2010 21:22:33
|
|
|
olen ise toughbookist 5-se bemmiga üle sõitnud. Terveks jäi. teise ringiga võttis ratta ringi ja lõhkus ekraanilukustuse ja siis lahtisena lendas vastu seina. ekraan küll läks puru aga läppar töötas edasi
_________________ Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43 |
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko28
Aeg maha 1p

liitunud: 31.12.2003
|
03.09.2010 13:57:34
|
|
|
| Võiks testida läptopi kõiki sisend-auke, näiteks hiire ps/2 tüüpi auku ja (hiirega) usb-auku, et veenduda, et need toimivad.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
exciter
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2008
|
08.01.2011 23:36:50
|
|
|
| Keegi kunagi soovitas läpakale "kuklamassaži " teha - vajutad sõrmedega ekraani tahaküljele: kui ekraanile tekivad laigud, on tegemist viga saanud või lihtsalt kulunud ekraaniga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
10.01.2011 09:24:52
|
|
|
| exciter kirjutas: |
| Keegi kunagi soovitas läpakale "kuklamassaži " teha - vajutad sõrmedega ekraani tahaküljele: kui ekraanile tekivad laigud, on tegemist viga saanud või lihtsalt kulunud ekraaniga. |
Piisavalt tugeva sellise mudimisega tekivad laigud enamikele läpakatest - ka täitsa korras olevatele. Siin mängib rolli kaane pehmus.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
germo123
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2010
|
27.05.2011 16:42:21
|
|
|
| keegi viitsib teha uue kokkuvõtte?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anti666
HV kasutaja
liitunud: 27.04.2006
|
20.06.2011 17:47:44
|
|
|
Lisaks veel kaks asja.
Esiteks, ainult bad sectorite kontrollist ei pruugi alati piisata. Kõvaketta SMART andmetes on selline asi nagu reallocated sector count. (Lihtsustatud selgitus: HHD'l mingi hulk varu sektoreid, kuhu bad sectorid avastamisel ümber mapitakse, scandisk jms ei näita bad sectoreid ennem kui kõik varu sektorid on kasutatud.)
Teiseks, alati tuleks enne ostmist googlest järgi uurida, et millised on antud mudeli tüüpvead. Siis tead asja üle vaatamisel millele kindlasti tähelepanu pöörata.
_________________ Siin on siis signatuur, mis lisatakse soovikorral minu sõnumitele  |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
03.10.2011 08:13:25
|
|
|
Isegi viimasel hingusel suudab aku korralikke numbreid näidata, OSX siis ja ~900 laadimiskorda 5h+
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seganelugu
HV vaatleja
liitunud: 01.12.2008
|
30.10.2012 22:43:24
|
|
|
| Tere! Vana Pavilion viskas pildi tasku ja peale turgutamist pole enam asjal mõtet! Seega nüüd kaks varianti, kas 1a.ee´st uus läpakas(600-) või siis http://www.digimarket.ee/?p=1&id=10,kuna seal tuttava-tuttav ees ja saaks alet ka! Nüüd sooviks siin targemate käest küsida,et kas seal, kasutatud läpakate nimistus on mingit natuke asjalikumat raali, millega saaks ka uumeid mänge jooksutada? Millist sealt valikust soovitaksite? Ette tänades.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
03.11.2012 12:09:41
|
|
|
| antud nimekirjas olevate sepikutega, peale minesweeperi ja solitaire suurt ei jooksuta
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
09.11.2012 02:03:45
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| antud nimekirjas olevate sepikutega, peale minesweeperi ja solitaire suurt ei jooksuta |
Omades ühte neist vanematest äriklassi mudelitest, võin öelda " True story".
_________________ Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri! |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
17.06.2013 12:49:43
|
|
|
Kas oskab keegi täpsemalt oma kogemusele tuginedes kommenteerida laptopi mini-pci Wi-Fi kaartide kohta.
HP pavilionis olevat kaarti tahaks vahetada võimekama ja WiDi toega kaardi vastu. Kui kaardi mõõtmed iseenesest on analoogsed ja ühendusliides samuti siis nagu võiks ju töötada ka mingi analoogne ja vajalike funktsioonidega Dell/ Lenovo vms. kaart ka HP läpakas.
Või võiks siin olla mingi konks nende kaartide ostmisel, et näiteks e-lahe müüjad siin arvutimargi ühildavusele rõhuvad?
Suvaline näide: http://www.ebay.co.uk/itm/Dell-Latitude-Advanced-N-6205-Wireless-Card-E5420-E5520-E6220-E6320-E6420-E6520-/110995422505?pt=US_Internal_Network_Cards&hash=item19d7d7bd29 Kas võiks ühilduda ka HP arvutiga?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TauC
HV Guru

liitunud: 23.04.2007
|
27.03.2014 18:35:24
|
|
|
Isiklikult olen alati üritanud vaadata sama tootja markeeringuga asju, et kindla peale minna. Ilma markeeringuta asjade puhul on nii ja naa, kas töötab või mitte, selgub proovimise käigus. Kõige pirtsakamad on läbi aegade olnud selles suhtes Lenovo ja Delli masinad, HP masinatel olnud tihtipeale mingid Broadcomi asjad, mida teised ei kasuta (kui võrgust ja BTst rääkida). Esimene eeldus on aga see, et tootja specis on vastav asi olemas ehk mõnes mudeli konfiguratsioonis kasutatav detail.
|
|
| Kommentaarid: 328 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
28.03.2014 13:57:25
|
|
|
Paljudel WiFi-kaartidel on lausa peale kirjutatud, et mis firrma läpparis konkreetne WiFI-kaart töötab. Näiteks paljudel Inteli kaartidel on ilusti kirjas, et mis firrma läpparisse sobib.
Väike näide: WiFI-kaardil nii Intel-i kiri ning ka Toshiba kiri.
Ja veel üks lisateema kah - sellest üksi on vähe, et WiFi-kaart sobib, ka 6igete sageduste antennid peavad olemas olema. Ei saa enda läppareid samuti seepärast üle viia 5GHz-ile, kuna läpparites pole 5GHz-i antenne olemas.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TauC
HV Guru

liitunud: 23.04.2007
|
28.03.2014 14:14:37
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Paljudel WiFi-kaartidel on lausa peale kirjutatud, et mis firrma läpparis konkreetne WiFI-kaart töötab. Näiteks paljudel Inteli kaartidel on ilusti kirjas, et mis firrma läpparisse sobib.
Väike näide: WiFI-kaardil nii Intel-i kiri ning ka Toshiba kiri.
Ja veel üks lisateema kah - sellest üksi on vähe, et WiFi-kaart sobib, ka 6igete sageduste antennid peavad olemas olema. Ei saa enda läppareid samuti seepärast üle viia 5GHz-ile, kuna läpparites pole 5GHz-i antenne olemas. |
Markeering on ainult siis peal kui on vastava tootja masinast pärit. Nagu ma eelmises postituses kirjutasin, kindla peale minek on võtta vastava markeeringu asi, aga kui pole saada võib vabalt sobida ka muud asjad, kuid siis selgub lõplik tõde proovimise käigus. Enamasti on probleemsed ainult äriklassi masinad, barboned söövad üldjuhul kõike. Kui rääkida konkreetselt Inteli N-6205 kaardist siis näiteks sinna pole mõtet N-6300 kaart vaadata kui 3x3 antennide valmidust pole. Tootja spec annab kõige parema ülevaate, mida on mõtet üldse otsida asenduseks.
|
|
| Kommentaarid: 328 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|