Kui DICE nüüd Naval Strike-i parandab, siis nad võiksid ka teha Carrier Assaultis võimaluse põgeneda õhku lendavast lennukikandjast _________________ Battlefield 4: J4GGER
Vabandan segase jutu pärast !
Arvuti siis hetkel GPU: Gigabyte GTX 660 OC 2GB, CPU: i5 4670, DDR3 8GB 1600MHz
Nüüd kui esimesed tunnid seljataga ütleks ka paar teemakohast sõna.
Esiteks märkasin,et killcamid panevad ikka sajaga võssa.
Ümbernurga suremine on endiselt Dice meestel aukohal.
Kohati tekib selline tunne, et minu relv laseb paukmoona - lasen vastasele 10 kuuli sisse, vana keerab ümber ja laseb mu ühe lasuga maha.
LMG'si on kõik kohad täis
Gadget'id on teise järjekorraga võrreldes BF3(medpack ja defib), mis mind julmalt häirib, ja kui kohad ära vahetada, siis defib'e välja ei võta
Inimesed ei tea mis defib teeb - 5 tunni jooksul elustati vähem kui 10 korda(näiteks toon, et ise elustan teisi vähemalt 10x ühe roundi jooksul)
Ilgelt pede ja saamatu tunne on, kui ühtegi unlocki ei ole. Igasugune isu sõidukeid kasutada puudub - kui 1v1 olukord tekib võrdväärse sõidukiga, siis lootust lahing võita on umbes 5%
Mapid on huvitavad: siiani lemmik on zavod vms - mõnus cod4 hõnguga(selleall pean silmas disaini ja seda külma sõja pärandit)
Eks peab leveleid graindima ja lootma, et unlockid ka ükskord tulevad.
Nüüd kui esimesed tunnid seljataga ütleks ka paar teemakohast sõna.
Esiteks märkasin,et killcamid panevad ikka sajaga võssa.
Ümbernurga suremine on endiselt Dice meestel aukohal.
Kohati tekib selline tunne, et minu relv laseb paukmoona - lasen vastasele 10 kuuli sisse, vana keerab ümber ja laseb mu ühe lasuga maha.
LMG'si on kõik kohad täis
Gadget'id on teise järjekorraga võrreldes BF3(medpack ja defib), mis mind julmalt häirib, ja kui kohad ära vahetada, siis defib'e välja ei võta
Inimesed ei tea mis defib teeb - 5 tunni jooksul elustati vähem kui 10 korda(näiteks toon, et ise elustan teisi vähemalt 10x ühe roundi jooksul)
Ilgelt pede ja saamatu tunne on, kui ühtegi unlocki ei ole. Igasugune isu sõidukeid kasutada puudub - kui 1v1 olukord tekib võrdväärse sõidukiga, siis lootust lahing võita on umbes 5%
Mapid on huvitavad: siiani lemmik on zavod vms - mõnus cod4 hõnguga(selleall pean silmas disaini ja seda külma sõja pärandit)
Eks peab leveleid graindima ja lootma, et unlockid ka ükskord tulevad.
Tean mida sa räägid just lõpetasin madina. Lased vennale pähe surma ei saa, teisele lased suure valangu küljepealt sisse, pöörab ymber ja võtab ühe matsuga maha. Üks tüüp räägib siin kuidas mängui sätted maha võetud ja näeb läbi seinte. WTFCK nagu, tekib kysimus mille eest ma maksin?
IMO LMG'sid vähe, aga nad suht kaltsud relvad siin mängus anyway. Snipreid on kohutavalt palju, kuid neid on igas online shooteris palju. IMO on mobile AA BF4 ära rikkunud, kes ainult iseenda uncap baasis passib terve tunniajalise raundi kestel. Seetõttu on ka Shanghai map üks parimaid, sest seal see sõiduk lihtsalt puudub. Mingi server võiks olla kus mobile AA pole allowed.
Ma proovisin vahetada gadgetite key binde(mitu korda), aga sellisel juhul saan medpacki number 3 alla aga defib'e number 4 välja ei võta.
proovisin bindida ka hiire lisanuppude alla, aga sama pull.
Mina ei defibi 20xp pärast, vaid sellepärast, et üldiselt on seda vaja kui tahad objectivini ära pushida. Eriti veel, kui sinu mehi on antud alas 2 või kolm.
Rushi on täiesti mõttetu mängida, kui medicud tööd ei tee. Näide: selles vanglamapis, kõva rushiga, võtsin väikese kambaga esimese hooga 10'st mcomist 6 ära, ja siis hakkasid squadmemberid ja muud loomad ümberringi surma saama ja kuna mul oli kõikvõimas noobtoob(defibid unlockimata), siis ülejäänud 3/4 mängust istusimegi selles samas deadlockis kus eelnevalt kamp maha niideti. Ei suutnud momenti uuesti üles saada.
Ma proovisin vahetada gadgetite key binde(mitu korda), aga sellisel juhul saan medpacki number 3 alla aga defib'e number 4 välja ei võta.
proovisin bindida ka hiire lisanuppude alla, aga sama pull.
Sama nali on ka minul.
Mina ei defibi 20xp pärast, vaid sellepärast, et üldiselt on seda vaja kui tahad objectivini ära pushida. Eriti veel, kui sinu mehi on antud alas 2 või kolm.
Rushi on täiesti mõttetu mängida, kui medicud tööd ei tee. Näide: selles vanglamapis, kõva rushiga, võtsin väikese kambaga esimese hooga 10'st mcomist 6 ära, ja siis hakkasid squadmemberid ja muud loomad ümberringi surma saama ja kuna mul oli kõikvõimas noobtoob(defibid unlockimata), siis ülejäänud 3/4 mängust istusimegi selles samas deadlockis kus eelnevalt kamp maha niideti. Ei suutnud momenti uuesti üles saada.
Nüüd kui esimesed tunnid seljataga ütleks ka paar teemakohast sõna.
Esiteks märkasin,et killcamid panevad ikka sajaga võssa.
Ümbernurga suremine on endiselt Dice meestel aukohal.
Kohati tekib selline tunne, et minu relv laseb paukmoona - lasen vastasele 10 kuuli sisse, vana keerab ümber ja laseb mu ühe lasuga maha.
LMG'si on kõik kohad täis
Gadget'id on teise järjekorraga võrreldes BF3(medpack ja defib), mis mind julmalt häirib, ja kui kohad ära vahetada, siis defib'e välja ei võta
Inimesed ei tea mis defib teeb - 5 tunni jooksul elustati vähem kui 10 korda(näiteks toon, et ise elustan teisi vähemalt 10x ühe roundi jooksul)
Ilgelt pede ja saamatu tunne on, kui ühtegi unlocki ei ole. Igasugune isu sõidukeid kasutada puudub - kui 1v1 olukord tekib võrdväärse sõidukiga, siis lootust lahing võita on umbes 5%
Mapid on huvitavad: siiani lemmik on zavod vms - mõnus cod4 hõnguga(selleall pean silmas disaini ja seda külma sõja pärandit)
Eks peab leveleid graindima ja lootma, et unlockid ka ükskord tulevad.
Killcamid panevad jah päris hullu viimasel ajal.
Ümber nurga suremist tuleb ette, aga üsna harva, võrreldes reliisiga.
Jälleg, minu jaoks tundub et lased mööda või mängid kõrge pingiga serveris, või lased väikse kaliibriga kaugelt, siis peabki väga palju pihta saama. Ei mäleta oma pea 200h juures selliseid olukordi, kus oma 10 kuuliga vastane ei kuku. Küll aga sellised spray faile on küll ette tulnud, kus seljatagant hakkan paugutama, vastane pöörab ümber ja laseb maha. Üldjuhul see ikka oma viga.
Palljud assault klassid ei jookse ringi defibiga, kaasaarvatud mina. Assault ei tähenda enam meediku klassi.
Unlockidel peakski ju mingi eelis olema, muidu oleks mäng suht igav? Tõsi, alguses on raskem, kuid mitte midagi ületamatut. See 5% on küll kõvasti üle pingutatud. Masinatega on tähtis positsiooni valik ja oma ümbruse tundmine. Ei sõideta kaugelt ninad kokku ja ei hakata siis duelli tegema. Nii on tõesti vastasel suurem eelis. _________________ Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Sandor, nii 3 kui ka 4 alla saad valida üks kõik mis gadgeti. Lihtsalt korraga ei saa samad asjad mõlemas olla. Selleks pead ajutiselt näiteks 3 juures defib asemel none või mingi m320 võtma ja siis saad 4 kohale defib võtta (muidu näitab defibi punasena ehk ei saa valida seda).
Jep pidevalt juhtub, shotgunniga on suht raske selle pärast. Kui lased migni 700 lasku minutis siis väga ei märka kui 5 kuuli mööda läheb, aga shotguniga on ikka väga masendav kui 5 lasku järjest ja 0 damaget teevad.
Ma ka ei saa aru mis kuradi nalja te teete bindimisega, te saate slotid ära vahetada lihtsalt ffs.
Vahetad või mitte, aga ikka ei tööta. Kas sa arvad tõesti, et ei ole proovitud?
BF3-s on ilusti pandud meediku kott ühe nupu alla ja shokipulgad teise alla ning toimib. BF4s ei toimi on tõstetud ja proovitud ei maksa tulla siia tühja juttu ajama.
renekas kirjutas:
Jep pidevalt juhtub, shotgunniga on suht raske selle pärast. Kui lased migni 700 lasku minutis siis väga ei märka kui 5 kuuli mööda läheb, aga shotguniga on ikka väga masendav kui 5 lasku järjest ja 0 damaget teevad.
lauri23 kirjutas:
No üldiselt vaadanud, et liiga lihtne sihtmärk ja kõmmutama kukkunud. Ilmselgelt päris palju mööda lasknud. Kiire reageerimisega vend keerab hetkega ümber ja tõmbab sulle 2 kuuli pähe kas kogemata või skilli tõttu. Eks vahest tuleb netcode probleem ka sisse. A päris sellist hetke kus ikka tagant 10 kuuli sisse kõmmutad, vastane ümber pöörab ja mina kukun ilma vastase pauku kuulmata, pole mul ammu olnud.
Kahju, et ma ei viitsi rekordida ja see võtaks aega kõik kuna pole kokkupuuteid olnud varem sellega, aga siis sa hoiaks oma suukese lukus. Ei näe põhjus, et peaks sulle siin jama kirjutama igavusest!
Ma ei tea, mis te kurdate siin.. Üljuhul olen ise selle rollis, kes 1-2 kuuli vastasele pähe paneb ja edasi jookseb. Erilisi hit detectioni probleeme pole, väga harva juhtub, kui lähedalt lastes ei näita vastase peal hitmarkereid.
Kõigile on teada, et vahepeal (ja see on üsnagi harva), ei registreerita pihtasaamisi ära ning hitmarkereid ei näita. Selle kohta, mida poisid siin praegu räägivad, saab eristada vaid kahte sorti mängureid - ühed on need, kellel asi töötab; teised on need, kes arvavad, et neil ei tööta.
Pika mängukogemusega tuleb ka korralik sihtimisoskus ning kui vihale ajab see, et vastast maha ei suuda saada, siis tuleks mängutüüpi vahetada, näiteks rallikaid mängida
Ma ei tea, mis te kurdate siin.. Üljuhul olen ise selle rollis, kes 1-2 kuuli vastasele pähe paneb ja edasi jookseb. Erilisi hit detectioni probleeme pole, väga harva juhtub, kui lähedalt lastes ei näita vastase peal hitmarkereid.
Kõigile on teada, et vahepeal (ja see on üsnagi harva), ei registreerita pihtasaamisi ära ning hitmarkereid ei näita. Selle kohta, mida poisid siin praegu räägivad, saab eristada vaid kahte sorti mängureid - ühed on need, kellel asi töötab; teised on need, kes arvavad, et neil ei tööta.
Pika mängukogemusega tuleb ka korralik sihtimisoskus ning kui vihale ajab see, et vastast maha ei suuda saada, siis tuleks mängutüüpi vahetada, näiteks rallikaid mängida
18h BF4 betat, 200h BF3 ja ligi 1k tundi BF2, 3000+tundi erinevate Call of Dutydega, mitu aastat CS 1.5-1,6 jne - peaks seda skilli nagu natuke olema.
Point ongi selles, et isegi kui sellest 10 lasust pooled mööda lähevad(mis ei ole eriti tõenäoline), siis endiselt peaks juku sellise 10-20m vahemaaga ikka ilusti pikali kukkuma. Kui ma lasta ei oskaks, siis kurdaksin seda sama ka BF2,BF3, CoD, CS'i puhul, aga seda lihtsalt ei juhtu.
Nupu bindid saan ära vahetada, aga raibe ei tööta! Samuti proovisin hiire lisanuppudel need bindid ära vahetada - medpacke loobib, aga defibe välja ei võta ja vsjo.
Viimasel ajal kui palju campereid või mingi lock on siis mortar + ucav spam natuke ja läksgo poisid.
El-Fuego kas proovisid battlelogis ja mängus mõlemas muuta ?
Võimalik, et profiilifailis saad muuta seda kuidagi.
kui saab profiiliga muuta kuidagi siis võid proovida nt enda profiilifaili kellegi teise omaga asendada... true sensitivity jms läheb paigast ära aga no proovida võib.
Tead küll my documents/betafield 4/.. midagi sellist.
pohmakas,, Pela ükspauk-relvadega siis vast saad aru ka midagi.
Paljud paljud panevad sellist asja tähele. Üleeile lasin semule rpga näkku, olime ka teamspeakiga samal ajal yhenduses, nii tema kui mina nägime musta tossupilve, mis lastes kerkib aga litakat ta ei tundnud, Samuti ei tulnud minul hitmarkerit...
Selliseid asju juhtub päris tihti ja see kord on, kord pole...
Viimasel ajal kui palju campereid või mingi lock on siis mortar + ucav spam natuke ja läksgo poisid.
El-Fuego kas proovisid battlelogis ja mängus mõlemas muuta ?
Võimalik, et profiilifailis saad muuta seda kuidagi.
kui saab profiiliga muuta kuidagi siis võid proovida nt enda profiilifaili kellegi teise omaga asendada... true sensitivity jms läheb paigast ära aga no proovida võib.
Tead küll my documents/betafield 4/.. midagi sellist.
Antud nuppude bindimise probleem on mul. Veidi absurdne, et sellise mastaabiga mängu puhul peab niipalju aega raiskama, et selline fundamentaalne asi korda saada.
Umbes sama, nagu ostaks poest kalli rahaeest Avatari blue ray ja siis veedad 2 tundi selleks, et videot ja audiot sünkida.
viimati muutis Sandor 27.03.2014 18:09:26, muudetud 1 kord
pohmakas,, Pela ükspauk-relvadega siis vast saad aru ka midagi.
Paljud paljud panevad sellist asja tähele. Üleeile lasin semule rpga näkku, olime ka teamspeakiga samal ajal yhenduses, nii tema kui mina nägime musta tossupilve, mis lastes kerkib aga litakat ta ei tundnud, Samuti ei tulnud minul hitmarkerit...
Selliseid asju juhtub päris tihti ja see kord on, kord pole...
Olen mitu nädalat DMR klassi mänginud . Kuulide tabamine polnud probleem. 2 lasku ja mees oli maas. Vahest harva tulevad mingid anomaaliad ette, kus mõtled wtf. See pigem Serveriga endaga seotud .
pohmakas,, Pela ükspauk-relvadega siis vast saad aru ka midagi.
Paljud paljud panevad sellist asja tähele. Üleeile lasin semule rpga näkku, olime ka teamspeakiga samal ajal yhenduses, nii tema kui mina nägime musta tossupilve, mis lastes kerkib aga litakat ta ei tundnud, Samuti ei tulnud minul hitmarkerit...
Selliseid asju juhtub päris tihti ja see kord on, kord pole...
Olen mitu nädalat DMR klassi mänginud . Kuulide tabamine polnud probleem. 2 lasku ja mees oli maas. Vahest harva tulevad mingid anomaaliad ette, kus mõtled wtf. See pigem Serveriga endaga seotud .
Mängin ka DMR'i päris palju, samuti ka shotguni. Snaiperpüssi ei mängi, kuna see lihtsalt minu mängustiiliga ei sobi, kuid nii palju kui olen seda ka mänginud, pole hit detection probleeme väga täheldanud.
Väike montage https://www.youtube.com/watch?v=epaiJuef9M0 v _________________ Battlefield 4: J4GGER
Vabandan segase jutu pärast !
Arvuti siis hetkel GPU: Gigabyte GTX 660 OC 2GB, CPU: i5 4670, DDR3 8GB 1600MHz
AA'd on tõsiselt paigast ära. Vähe sellest, et kümnest korrast seitsmel ei ole mitte mingisugust lock on häält, on loomadel metsik laskekaugus, mürsukiirus ja laadimine.
Imelik, et ma seda ise tähele ei pannud kui AA'ga mängisin. Ega ma eriti heat seekereid ka ei kasuta(BF3 saati selline komme külge jäänud.)tundub ajaraiskamine.
Spoiler
nagu pildilt näha võib, siis on minu ja tunguska vahel terve Läti vabariigi suurune ala, aga vend suutis sellegipoolest mu umbes 3 sekundiga alla lasta.
Spoiler
Ja samal mapil, sama round ja õnnestus gunshipist bailides pop-upi tõttu langevarju avamisest ilma jääda ja kukkusin läbi mapi.
Antud tammimap on üks sitemaid mis siiani silma jäänud. Liiga palju õhusõidukeid sellise tikutopsi kohta.
viimati muutis Sandor 27.03.2014 21:32:28, muudetud 1 kord
Ma ei tea, mis te kurdate siin.. Üljuhul olen ise selle rollis, kes 1-2 kuuli vastasele pähe paneb ja edasi jookseb. Erilisi hit detectioni probleeme pole, väga harva juhtub, kui lähedalt lastes ei näita vastase peal hitmarkereid.
Kõigile on teada, et vahepeal (ja see on üsnagi harva), ei registreerita pihtasaamisi ära ning hitmarkereid ei näita. Selle kohta, mida poisid siin praegu räägivad, saab eristada vaid kahte sorti mängureid - ühed on need, kellel asi töötab; teised on need, kes arvavad, et neil ei tööta.
Pika mängukogemusega tuleb ka korralik sihtimisoskus ning kui vihale ajab see, et vastast maha ei suuda saada, siis tuleks mängutüüpi vahetada, näiteks rallikaid mängida
18h BF4 betat, 200h BF3 ja ligi 1k tundi BF2, 3000+tundi erinevate Call of Dutydega, mitu aastat CS 1.5-1,6 jne - peaks seda skilli nagu natuke olema.
Point ongi selles, et isegi kui sellest 10 lasust pooled mööda lähevad(mis ei ole eriti tõenäoline), siis endiselt peaks juku sellise 10-20m vahemaaga ikka ilusti pikali kukkuma. Kui ma lasta ei oskaks, siis kurdaksin seda sama ka BF2,BF3, CoD, CS'i puhul, aga seda lihtsalt ei juhtu.
Nupu bindid saan ära vahetada, aga raibe ei tööta! Samuti proovisin hiire lisanuppudel need bindid ära vahetada - medpacke loobib, aga defibe välja ei võta ja vsjo.
Kui tahad gadgetid bindida hiire lisanuppudele siis pead ka toggle underslung weapon bindima hiire lisanuppudele.Päris keeruline lause tuli
kümnest korrast seitsmel ei ole mitte mingisugust lock on häält
See on active radar, ta lockonib alles siis kui õhusõiduki lähedal on, search and destroy. Tulistaja laseb lihtsalt raketid teele ja ei pea midagi lockonima ise.
tsitaat:
metsik laskekaugus
Nõus, uncap baasist saavad tulistada mis on eriti nõme.
Märkasin täna, et Opration Firestormis Mobile AA-ga vastaste air gunshipi (see big@ss lennuk) 30mm kahuriga lastes kordagi ei saanud pihta.
Lihtsalt ei registreerinud kordagi ära. Koptereid ja lennukeid võttis ilusasti. Ei tea kas bugi või tuli selline asi viimase uuendusega.
Kui AA-lt active radar ära võtta oleks asi rohkem tasakaalus. Sellega on liiga lihtne kõik linnud alla võtta.
Hetkel proovisin, 20fps sain 5 korda surma ja 3 killi HC-s. Esimest korda BF4 PC-l, (varem PS3-mel ja PS4-jal).
Peab PC-d vähe boostima _________________
Keegi teab kuidas neid meeskonnakaaslaste nimesi ja objectivite lippe veidi rohkem läbipaistvamaks teha? Hetkel kohati ei näe sittagi, sest ekraan värvilist paska täis
Elvo, Soovitavalt muretse endale 4GB rammi ka juurde. Üldjuhul selle kaardiga peaks meediumi peal seda jooksutada küll normaalselt.
Ma ei tea ati kaartidest midagi, aga vaatasin mõnda yt videot sellest kaardist ja pidavat isegi ultra settingud välja vedama. Iseasi kas ka sinu masina peal, kuna videotes oli i7 prose ja mitte esimese põlvkonna oma.
Vaatan, et seal videos kahtlaselt hästi, lähevad tabamused pihta, just nagu laseks mööda, aga ikkagi tabab. Just näiteks 30 sekundi pealt vaadates. cheater?
viimati muutis Dave20 28.03.2014 19:00:36, muudetud 1 kord
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.