Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 356, 357, 358 ... 506, 507, 508  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
RadeonHD-
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013




sõnum 26.03.2014 22:47:34 vasta tsitaadiga

Kui DICE nüüd Naval Strike-i parandab, siis nad võiksid ka teha Carrier Assaultis võimaluse põgeneda õhku lendavast lennukikandjast icon_biggrin.gif
_________________
Battlefield 4: J4GGER
Vabandan segase jutu pärast !
Arvuti siis hetkel GPU: Gigabyte GTX 660 OC 2GB, CPU: i5 4670, DDR3 8GB 1600MHz
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2014 01:19:49 vasta tsitaadiga

Nüüd kui esimesed tunnid seljataga ütleks ka paar teemakohast sõna.

Esiteks märkasin,et killcamid panevad ikka sajaga võssa.
Ümbernurga suremine on endiselt Dice meestel aukohal.
Kohati tekib selline tunne, et minu relv laseb paukmoona - lasen vastasele 10 kuuli sisse, vana keerab ümber ja laseb mu ühe lasuga maha.
LMG'si on kõik kohad täis
Gadget'id on teise järjekorraga võrreldes BF3(medpack ja defib), mis mind julmalt häirib, ja kui kohad ära vahetada, siis defib'e välja ei võta thumbs_up.gif
Inimesed ei tea mis defib teeb - 5 tunni jooksul elustati vähem kui 10 korda(näiteks toon, et ise elustan teisi vähemalt 10x ühe roundi jooksul)
Ilgelt pede ja saamatu tunne on, kui ühtegi unlocki ei ole. Igasugune isu sõidukeid kasutada puudub - kui 1v1 olukord tekib võrdväärse sõidukiga, siis lootust lahing võita on umbes 5%
Mapid on huvitavad: siiani lemmik on zavod vms - mõnus cod4 hõnguga(selleall pean silmas disaini ja seda külma sõja pärandit)

Eks peab leveleid graindima ja lootma, et unlockid ka ükskord tulevad.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 27.03.2014 01:28:37 vasta tsitaadiga

Sandor kirjutas:
Nüüd kui esimesed tunnid seljataga ütleks ka paar teemakohast sõna.

Esiteks märkasin,et killcamid panevad ikka sajaga võssa.
Ümbernurga suremine on endiselt Dice meestel aukohal.
Kohati tekib selline tunne, et minu relv laseb paukmoona - lasen vastasele 10 kuuli sisse, vana keerab ümber ja laseb mu ühe lasuga maha.
LMG'si on kõik kohad täis
Gadget'id on teise järjekorraga võrreldes BF3(medpack ja defib), mis mind julmalt häirib, ja kui kohad ära vahetada, siis defib'e välja ei võta thumbs_up.gif
Inimesed ei tea mis defib teeb - 5 tunni jooksul elustati vähem kui 10 korda(näiteks toon, et ise elustan teisi vähemalt 10x ühe roundi jooksul)
Ilgelt pede ja saamatu tunne on, kui ühtegi unlocki ei ole. Igasugune isu sõidukeid kasutada puudub - kui 1v1 olukord tekib võrdväärse sõidukiga, siis lootust lahing võita on umbes 5%
Mapid on huvitavad: siiani lemmik on zavod vms - mõnus cod4 hõnguga(selleall pean silmas disaini ja seda külma sõja pärandit)

Eks peab leveleid graindima ja lootma, et unlockid ka ükskord tulevad.


Tean mida sa räägid just lõpetasin madina. Lased vennale pähe surma ei saa, teisele lased suure valangu küljepealt sisse, pöörab ymber ja võtab ühe matsuga maha. Üks tüüp räägib siin kuidas mängui sätted maha võetud ja näeb läbi seinte. WTFCK nagu, tekib kysimus mille eest ma maksin?

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2014 01:31:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kohati tekib selline tunne, et minu relv laseb paukmoona - lasen vastasele 10 kuuli sisse, vana keerab ümber ja laseb mu ühe lasuga maha.

Vastased ka tegelikult lasevad terve hunniku kuule aga see mäng ei viitsi lihtsalt kõike seda näidata

tsitaat:
Gadget'id on teise järjekorraga võrreldes BF3(medpack ja defib), mis mind julmalt häirib, ja kui kohad ära vahetada, siis defib'e välja ei võta thumbs_up.gif

Seda peaksid saama ise muuta, sest mõlema tabi juures on kõik gadgetid

tsitaat:
Inimesed ei tea mis defib teeb - 5 tunni jooksul elustati vähem kui 10 korda(näiteks toon, et ise elustan teisi vähemalt 10x ühe roundi jooksul)

Keegi ei raatsi enam 20 XP pärast surma minna icon_lol.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 27.03.2014 01:34:55 vasta tsitaadiga

Karl0len kirjutas:
tsitaat:
Kohati tekib selline tunne, et minu relv laseb paukmoona - lasen vastasele 10 kuuli sisse, vana keerab ümber ja laseb mu ühe lasuga maha.

Vastased ka tegelikult lasevad terve hunniku kuule aga see mäng ei viitsi lihtsalt kõike seda näidata

tsitaat:
Gadget'id on teise järjekorraga võrreldes BF3(medpack ja defib), mis mind julmalt häirib, ja kui kohad ära vahetada, siis defib'e välja ei võta thumbs_up.gif

Seda peaksid saama ise muuta, sest mõlema tabi juures on kõik gadgetid

tsitaat:
Inimesed ei tea mis defib teeb - 5 tunni jooksul elustati vähem kui 10 korda(näiteks toon, et ise elustan teisi vähemalt 10x ühe roundi jooksul)

Keegi ei raatsi enam 20 XP pärast surma minna icon_lol.gif


Kui ma olen mängus ja meedik siis loogish, et aitan elustada, pole aega vahtida kas saan surma või ei icon_lol.gif

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2014 01:38:35 vasta tsitaadiga

IMO LMG'sid vähe, aga nad suht kaltsud relvad siin mängus anyway. Snipreid on kohutavalt palju, kuid neid on igas online shooteris palju. IMO on mobile AA BF4 ära rikkunud, kes ainult iseenda uncap baasis passib terve tunniajalise raundi kestel. Seetõttu on ka Shanghai map üks parimaid, sest seal see sõiduk lihtsalt puudub. Mingi server võiks olla kus mobile AA pole allowed.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2014 01:40:05 vasta tsitaadiga

Ma proovisin vahetada gadgetite key binde(mitu korda), aga sellisel juhul saan medpacki number 3 alla aga defib'e number 4 välja ei võta.
proovisin bindida ka hiire lisanuppude alla, aga sama pull.

Mina ei defibi 20xp pärast, vaid sellepärast, et üldiselt on seda vaja kui tahad objectivini ära pushida. Eriti veel, kui sinu mehi on antud alas 2 või kolm.
Rushi on täiesti mõttetu mängida, kui medicud tööd ei tee. Näide: selles vanglamapis, kõva rushiga, võtsin väikese kambaga esimese hooga 10'st mcomist 6 ära, ja siis hakkasid squadmemberid ja muud loomad ümberringi surma saama ja kuna mul oli kõikvõimas noobtoob(defibid unlockimata), siis ülejäänud 3/4 mängust istusimegi selles samas deadlockis kus eelnevalt kamp maha niideti. Ei suutnud momenti uuesti üles saada.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 27.03.2014 01:41:17 vasta tsitaadiga

Sandor kirjutas:
Ma proovisin vahetada gadgetite key binde(mitu korda), aga sellisel juhul saan medpacki number 3 alla aga defib'e number 4 välja ei võta.
proovisin bindida ka hiire lisanuppude alla, aga sama pull.

Sama nali on ka minul.

Mina ei defibi 20xp pärast, vaid sellepärast, et üldiselt on seda vaja kui tahad objectivini ära pushida. Eriti veel, kui sinu mehi on antud alas 2 või kolm.
Rushi on täiesti mõttetu mängida, kui medicud tööd ei tee. Näide: selles vanglamapis, kõva rushiga, võtsin väikese kambaga esimese hooga 10'st mcomist 6 ära, ja siis hakkasid squadmemberid ja muud loomad ümberringi surma saama ja kuna mul oli kõikvõimas noobtoob(defibid unlockimata), siis ülejäänud 3/4 mängust istusimegi selles samas deadlockis kus eelnevalt kamp maha niideti. Ei suutnud momenti uuesti üles saada.

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 27.03.2014 10:28:38 vasta tsitaadiga

Sandor kirjutas:
Nüüd kui esimesed tunnid seljataga ütleks ka paar teemakohast sõna.

Esiteks märkasin,et killcamid panevad ikka sajaga võssa.
Ümbernurga suremine on endiselt Dice meestel aukohal.
Kohati tekib selline tunne, et minu relv laseb paukmoona - lasen vastasele 10 kuuli sisse, vana keerab ümber ja laseb mu ühe lasuga maha.
LMG'si on kõik kohad täis
Gadget'id on teise järjekorraga võrreldes BF3(medpack ja defib), mis mind julmalt häirib, ja kui kohad ära vahetada, siis defib'e välja ei võta thumbs_up.gif
Inimesed ei tea mis defib teeb - 5 tunni jooksul elustati vähem kui 10 korda(näiteks toon, et ise elustan teisi vähemalt 10x ühe roundi jooksul)
Ilgelt pede ja saamatu tunne on, kui ühtegi unlocki ei ole. Igasugune isu sõidukeid kasutada puudub - kui 1v1 olukord tekib võrdväärse sõidukiga, siis lootust lahing võita on umbes 5%
Mapid on huvitavad: siiani lemmik on zavod vms - mõnus cod4 hõnguga(selleall pean silmas disaini ja seda külma sõja pärandit)

Eks peab leveleid graindima ja lootma, et unlockid ka ükskord tulevad.

Killcamid panevad jah päris hullu viimasel ajal.
Ümber nurga suremist tuleb ette, aga üsna harva, võrreldes reliisiga.
Jälleg, minu jaoks tundub et lased mööda või mängid kõrge pingiga serveris, või lased väikse kaliibriga kaugelt, siis peabki väga palju pihta saama. Ei mäleta oma pea 200h juures selliseid olukordi, kus oma 10 kuuliga vastane ei kuku. Küll aga sellised spray faile on küll ette tulnud, kus seljatagant hakkan paugutama, vastane pöörab ümber ja laseb maha. Üldjuhul see ikka oma viga.
Palljud assault klassid ei jookse ringi defibiga, kaasaarvatud mina. Assault ei tähenda enam meediku klassi.
Unlockidel peakski ju mingi eelis olema, muidu oleks mäng suht igav? Tõsi, alguses on raskem, kuid mitte midagi ületamatut. See 5% on küll kõvasti üle pingutatud. Masinatega on tähtis positsiooni valik ja oma ümbruse tundmine. Ei sõideta kaugelt ninad kokku ja ei hakata siis duelli tegema. Nii on tõesti vastasel suurem eelis.

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2014 10:32:46 vasta tsitaadiga

Sandor, nii 3 kui ka 4 alla saad valida üks kõik mis gadgeti. Lihtsalt korraga ei saa samad asjad mõlemas olla. Selleks pead ajutiselt näiteks 3 juures defib asemel none või mingi m320 võtma ja siis saad 4 kohale defib võtta (muidu näitab defibi punasena ehk ei saa valida seda).
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 27.03.2014 10:42:35 vasta tsitaadiga

Ma ka ei saa aru mis kuradi nalja te teete bindimisega, te saate slotid ära vahetada lihtsalt ffs.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sandvik
HV kasutaja
sandvik

liitunud: 23.02.2006




sõnum 27.03.2014 11:15:43 vasta tsitaadiga

Kust saaks kõige soodsamalt BF4 lisa pakke(DLC-sid )osta.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 27.03.2014 11:35:24 vasta tsitaadiga

Odavam osta premium, 2 dlc'd annavad peaaegult premiumi hinna välja

http://www.allkeyshop.com/catalogue/search.php?q=battlefield&sort=releasedateDesc

_________________
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sandvik
HV kasutaja
sandvik

liitunud: 23.02.2006




sõnum 27.03.2014 11:52:43 vasta tsitaadiga

kala1 kirjutas:
Odavam osta premium, 2 dlc'd annavad peaaegult premiumi hinna välja

http://www.allkeyshop.com/catalogue/search.php?q=battlefield&sort=releasedateDesc


Kas keegi siit on midagi ostnud ka.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003




sõnum 27.03.2014 12:16:13 vasta tsitaadiga

lauri23, Oot, selgita ning põhjenda seda oma viga?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 27.03.2014 12:22:39 vasta tsitaadiga

No üldiselt vaadanud, et liiga lihtne sihtmärk ja kõmmutama kukkunud. Ilmselgelt päris palju mööda lasknud. Kiire reageerimisega vend keerab hetkega ümber ja tõmbab sulle 2 kuuli pähe kas kogemata või skilli tõttu. Eks vahest tuleb netcode probleem ka sisse. A päris sellist hetke kus ikka tagant 10 kuuli sisse kõmmutad, vastane ümber pöörab ja mina kukun ilma vastase pauku kuulmata, pole mul ammu olnud.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 27.03.2014 12:58:33 vasta tsitaadiga

Jep pidevalt juhtub, shotgunniga on suht raske selle pärast. Kui lased migni 700 lasku minutis siis väga ei märka kui 5 kuuli mööda läheb, aga shotguniga on ikka väga masendav kui 5 lasku järjest ja 0 damaget teevad.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 27.03.2014 13:07:28 vasta tsitaadiga

renekas kirjutas:
Ma ka ei saa aru mis kuradi nalja te teete bindimisega, te saate slotid ära vahetada lihtsalt ffs.


Vahetad või mitte, aga ikka ei tööta. Kas sa arvad tõesti, et ei ole proovitud?
BF3-s on ilusti pandud meediku kott ühe nupu alla ja shokipulgad teise alla ning toimib. BF4s ei toimi on tõstetud ja proovitud ei maksa tulla siia tühja juttu ajama.

renekas kirjutas:
Jep pidevalt juhtub, shotgunniga on suht raske selle pärast. Kui lased migni 700 lasku minutis siis väga ei märka kui 5 kuuli mööda läheb, aga shotguniga on ikka väga masendav kui 5 lasku järjest ja 0 damaget teevad.


thumbs_up.gif

lauri23 kirjutas:
No üldiselt vaadanud, et liiga lihtne sihtmärk ja kõmmutama kukkunud. Ilmselgelt päris palju mööda lasknud. Kiire reageerimisega vend keerab hetkega ümber ja tõmbab sulle 2 kuuli pähe kas kogemata või skilli tõttu. Eks vahest tuleb netcode probleem ka sisse. A päris sellist hetke kus ikka tagant 10 kuuli sisse kõmmutad, vastane ümber pöörab ja mina kukun ilma vastase pauku kuulmata, pole mul ammu olnud.


Kahju, et ma ei viitsi rekordida ja see võtaks aega kõik kuna pole kokkupuuteid olnud varem sellega, aga siis sa hoiaks oma suukese lukus. Ei näe põhjus, et peaks sulle siin jama kirjutama igavusest!

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2014 13:19:31 vasta tsitaadiga

Ju siis ikka ei ole proovitud kui ei tööta icon_biggrin.gif
Gadget one (ehk mangus võtab 3-ga kätte):
Spoiler Spoiler Spoiler

Gadget two (ehk mängus võtab 4-ga kätte):
Spoiler Spoiler Spoiler

Mõlema tabi juures on täpselt samad gadgetid. Pead lihtsalt valima, millise alla sa defib ja med kiti tahad...
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2014 13:32:49 vasta tsitaadiga

UCAV airburstiga on campereid ikka hea välja juurida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 27.03.2014 14:32:26 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
UCAV airburstiga on campereid ikka hea välja juurida thumbs_up.gif


Nu jah sinnamaani on vaja jõuda, et see lukust lahti saada icon_lol.gif

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2014 15:35:01 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, mis te kurdate siin.. Üljuhul olen ise selle rollis, kes 1-2 kuuli vastasele pähe paneb ja edasi jookseb. Erilisi hit detectioni probleeme pole, väga harva juhtub, kui lähedalt lastes ei näita vastase peal hitmarkereid.
Kõigile on teada, et vahepeal (ja see on üsnagi harva), ei registreerita pihtasaamisi ära ning hitmarkereid ei näita. Selle kohta, mida poisid siin praegu räägivad, saab eristada vaid kahte sorti mängureid - ühed on need, kellel asi töötab; teised on need, kes arvavad, et neil ei tööta.
Pika mängukogemusega tuleb ka korralik sihtimisoskus ning kui vihale ajab see, et vastast maha ei suuda saada, siis tuleks mängutüüpi vahetada, näiteks rallikaid mängida icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2014 16:22:39 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Ma ei tea, mis te kurdate siin.. Üljuhul olen ise selle rollis, kes 1-2 kuuli vastasele pähe paneb ja edasi jookseb. Erilisi hit detectioni probleeme pole, väga harva juhtub, kui lähedalt lastes ei näita vastase peal hitmarkereid.
Kõigile on teada, et vahepeal (ja see on üsnagi harva), ei registreerita pihtasaamisi ära ning hitmarkereid ei näita. Selle kohta, mida poisid siin praegu räägivad, saab eristada vaid kahte sorti mängureid - ühed on need, kellel asi töötab; teised on need, kes arvavad, et neil ei tööta.
Pika mängukogemusega tuleb ka korralik sihtimisoskus ning kui vihale ajab see, et vastast maha ei suuda saada, siis tuleks mängutüüpi vahetada, näiteks rallikaid mängida icon_rolleyes.gif

18h BF4 betat, 200h BF3 ja ligi 1k tundi BF2, 3000+tundi erinevate Call of Dutydega, mitu aastat CS 1.5-1,6 jne - peaks seda skilli nagu natuke olema.
Point ongi selles, et isegi kui sellest 10 lasust pooled mööda lähevad(mis ei ole eriti tõenäoline), siis endiselt peaks juku sellise 10-20m vahemaaga ikka ilusti pikali kukkuma. Kui ma lasta ei oskaks, siis kurdaksin seda sama ka BF2,BF3, CoD, CS'i puhul, aga seda lihtsalt ei juhtu.

Nupu bindid saan ära vahetada, aga raibe ei tööta! Samuti proovisin hiire lisanuppudel need bindid ära vahetada - medpacke loobib, aga defibe välja ei võta ja vsjo.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2014 16:41:58 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 27.03.2014 16:42:12 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal kui palju campereid või mingi lock on siis mortar + ucav spam natuke ja läksgo poisid.
El-Fuego kas proovisid battlelogis ja mängus mõlemas muuta ?
Võimalik, et profiilifailis saad muuta seda kuidagi.
kui saab profiiliga muuta kuidagi siis võid proovida nt enda profiilifaili kellegi teise omaga asendada... true sensitivity jms läheb paigast ära aga no proovida võib.
Tead küll my documents/betafield 4/.. midagi sellist.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 356, 357, 358 ... 506, 507, 508  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.