Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 174, 175, 176  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 27.03.2014 01:09:53 vasta tsitaadiga

Timberg, ei oma mingit suuremat inside infot. Peale selle, et kuna olen tellinud DK2-e siis täna on tulnud OculusVR mitu posti kus kysitakse viisakalt minu arvamust ja väideti et peetakse meeles jne.....
Ka Facebooki kohta tegelikult pole minul suurt midagi öelda peale selle, et kasutan seda laste ja söpradega info vahetamises, uudiste lugemise jne. Midagi paha pole ise märganud. nüüd kui lugeda ja uskuda fb, siis jääb vähemalt mulje, et nende alluvuses olevad firmad saavad rahulikult oma projekte teha jne (see olevat ka OculusVR tingimus). Yksikute fb "vihkajate" kommentaare aga tösiselt vötta mina ei oska.Sorry.
Loogiliselt möeldes, ei tahaks uskuda, et selline firma nagu Facebook, kes ylemaailmselt on levinud ja saavutanud yhe suurima media "tiitli" oleks läbinisti jama või pätt, kuidas nüüd keegi tahab seda asja nimetada.
Mis puutub OculusVr otsusesse, siis sellest on juba nii palju kirjutatud et vast aitab. Siin on omad + ja -. Mina olen lihtsalt positiivselt äälestatud ja usun parimat. Vähemalt tahan nii uskuda. Kui peaks aga töesti Occulus "karile" minema, siis tuleb neid teisi VR tooteid nagu seeni peale vihma. Vaid aja kysimus, mille mina oma DK2-ga yle elan. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 27.03.2014 10:18:00 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Avot sa räägid nagu omaksid mingit inside-infot. Ma ei viitsi sinuga vaidlema hakata. Lihtsalt mainin ära, et ka minu arust tegi oculuse meeskond päris halva valiku fbga liitumisel. Tüübid petsid enda toetajaid, kes on neid väga heldelt siiani toetanud jõhkralt.

Mismoodi toetajaid peteti? Saa aru, kickstarteri toetajad ei ole aktsionärid! Sa võid öelda, et peteti kliente siis, kui lükati tähtaegu edasi. Aga mitte praegu.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 27.03.2014 11:58:00 vasta tsitaadiga

Ainuke moment millal vöime rääkida petmisest on see, et OculusVR on lubanud olla iseseisev. Kuna see aga pole vöimalik, siis on nad lihtsalt sunnitud koostööd tegema suuremate firmadega. Tahame või ei, aga raha määrab! Parem nüüd kuulata "virisemist" kui hiljem "kisa"! Mis juhtuks siis kui löplik toode on valmis ja ees on sedavörd suured tellimused, mida nad lihtsalt fyysiliselt täitta ei suuda. Kujutan ette milline "kisa" siis tuleks!
Seega ei alahinda nende otsust ja kes ma selline yldse olen et seda hinnata? Arvan, et nende "mätta otsast" vaadatuna on nad teinud ainuöige otsuse - "aamen" icon_wink.gif

elav näide: olen neilt tellinud DK2 ja saan selle alles juulis! Kuna piltlikult öeldes teevad neid prototyype praegu pölve otsas. Oleksid nad liitunud varem mingi suurema firmaga saaksin kindlalt oma tellimuse kätte märgatavalt varem.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HansSuur
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2013




sõnum 27.03.2014 12:42:06 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Ainuke moment millal vöime rääkida petmisest on see, et OculusVR on lubanud olla iseseisev. Kuna see aga pole vöimalik, siis on nad lihtsalt sunnitud koostööd tegema suuremate firmadega. Tahame või ei, aga raha määrab! Parem nüüd kuulata "virisemist" kui hiljem "kisa"! Mis juhtuks siis kui löplik toode on valmis ja ees on sedavörd suured tellimused, mida nad lihtsalt fyysiliselt täitta ei suuda. Kujutan ette milline "kisa" siis tuleks!
Seega ei alahinda nende otsust ja kes ma selline yldse olen et seda hinnata? Arvan, et nende "mätta otsast" vaadatuna on nad teinud ainuöige otsuse - "aamen" icon_wink.gif

elav näide: olen neilt tellinud DK2 ja saan selle alles juulis! Kuna piltlikult öeldes teevad neid prototyype praegu pölve otsas. Oleksid nad liitunud varem mingi suurema firmaga saaksin kindlalt oma tellimuse kätte märgatavalt varem.


Mina ei olnud kickstarteri toetaja seega ei tunne ma ennast isiklikult puudutatuna ja arvan et rohkem raha tähendab paremat toodet. Oculus rift on ju lõpuks ainult display ja sisu mis selle jaoks luua saab ei ole ega hakka olema kuidagi piiratud või FB poolt kontrollitud.

Rääkides aga solvunud toetajatest siis ma saan neist väga hästi aru. Kui uudis oleks olnud et Facebook investeerib Oculus Rifti 400 miljonit dollarit siis fännid ülistaks praegu Suhkrumäge taevani... investeeringu puhul läheb raha reaalselt firmale toote arenduseks jne ja tavaliselt sellega ei kaasne kontrolliv omandus. See mis praegu toimus oli ju väljaost. Kogu see 2 miljardit läks omanikele otse taskusse. Need õnnelikud investorid kes pool aastat tagasi sinna paarkümmend miljonit alla panid saavad tagasi paarsada miljonit. Palmer Luckey ja Co saavad kõik suured summad. 9000+ inimest andsid oma raha ja võtsid kogu esialgse riski ilma ühegi garantii ega õiguseta... ainuke asi mida loota sai oligi see et Oculus Rift püsib iseseisva ja eduka firmana ja nende nägemus VRist saab reaalsusest. Ma pole seni näinud eriti seda et esialgsed toetajad nõuaks oma raha tagasi või osa sellest suurest 2 miljardisest pirukast. Nad on lihtsalt solvunud et keegi müüs nende rahastatud projekti edasi enne lõpptulemuse saavutamist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2014 13:42:34 vasta tsitaadiga

Minule, kui kickstarteris osalejale see uudis erilist mõju ei avalda.
Jumal peab, mis sealt lõpuks tuleb, aga üks on selge, massides VR saab paremini läbi FB kui ta saaks iseseisvalt.
Kas ta sellisel kujul massidesse jõuab nagu me siin fantaseerime on iseasi.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 27.03.2014 17:56:48 vasta tsitaadiga

Facebook ei tähenda ainult palju rohkem raha, vaid ka uskumatult suurt reklaami, ning sellega karanteerib VR myygi "natuke" eri tasemel, kui seda oleks OculusVR ise suutnud! Selle peale yks hea vanasöna mis on kölab umbes nii :
koerad hauguvad, karavan jätkab oma teed. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 27.03.2014 18:02:35 vasta tsitaadiga

Mina siiski arvan, et raha paneb rattad käima. On alati nii olnud ja on ka edaspidi. Usun, et tänu sellele näeme paremat toodet. Ning kuna FB on mõeldud massidele siis ka Oculus saab olema massidele, see tähendab kättesaasav! Just hinnas.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 29.03.2014 19:40:44 vasta tsitaadiga

Kas tuleb kellelegi tuttav ette icon_biggrin.gif

https://www.youtube.com/watch?v=v1-Ip4bzAdo

Ja siin väheke tösisem link:

http://www.oculusvr.com/blog/introducing-michael-abrash-oculus-chief-scientist/

Selline on umbes DK2-e pilt : http://i.imgur.com/tyJT7tR.jpg
pikselid veel selgelt näha.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008




sõnum 31.03.2014 00:08:11 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 31.03.2014 01:01:05 vasta tsitaadiga

Siin pisut laiemale silmaringile : http://venturebeat.com/2014/03/25/zuckerberg-paints-a-surprising-future-for-oculus-vr-the-most-social-platform-ever/ thumbs_up.gif

Kui minu naine mind sellise "riista" pealt leiaks, oleks vist lahutus kindel icon_biggrin.gif : https://www.youtube.com/watch?v=936QZagk-3o
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 31.03.2014 11:34:21 vasta tsitaadiga

Avot, tänud. Ma ei olnud ise märganud, et nad olid lubanud iseseisvaks jääda. Tundub väga totter lubadus kuid kui nad seda teinud on siis on mulle vähemalt ka selgem see backslash mis nad said.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 31.03.2014 23:39:31 vasta tsitaadiga

Siin väikseid ideid, mis on vöimalikud Oculus Rifti ja Facebook koostööga : https://www.youtube.com/watch?v=SsQT3mbvVWY&feature=youtu.be
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 02.04.2014 10:16:59 vasta tsitaadiga

Põhiline on ikka see, et Rift suudab kõvasti toota-arendada suuremate rahapatakate tõttu. See on fakt.
Kas midagi nüüd enda müümisega totaalselt päraksisse keeratakse on teine küsimus ja fakti alla ei kuulu.
väljavaated peaks nagu paranenud olema, sõltub nüüd inimestest, kes otsustavad.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 05.04.2014 19:51:07 vasta tsitaadiga

Soomlastelt tulemas huvitav mäng, mis Oculus Riftiga peaks väga hea olema! thumbs_up.gif

https://www.youtube.com/watch?v=KLd8kEQJIzw
https://www.youtube.com/watch?v=g063gr1SPWU


viimati muutis Avot 05.04.2014 19:55:16, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2014 19:53:58 vasta tsitaadiga

see on 100a juba tulemas, on mingi uudis kuskil, mis midagi konkreetset ka lubab?
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 08.04.2014 12:19:03 vasta tsitaadiga

Aeron, http://reset-game.net/

Raha asjad vähemalt nüüd neil korras.

Huvitav on jälgida VR maailma arengut. Väga huvitav on see et, kui kaua vötab aega enne kui VR tavalise monitoriga mängimise täielikult asendab? Ise arvan et paar aastat peale öige VR myygile tulekut läheb veel aega. Muidugi hind määrab ka palju aga, ega tagasiteed enam pole kui korra öige "maitse" suhu saab!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 09.04.2014 12:02:20 vasta tsitaadiga

Konkurendid ka ei maga.
http://www.roadtovr.com/gameface-labs-first-vr-headset-block-2k-display-mobile/
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2014 12:21:58 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Konkurendid ka ei maga.
http://www.roadtovr.com/gameface-labs-first-vr-headset-block-2k-display-mobile/


Probleem tuleb kõigil selleks, et nad peavad tegema arendajatele asja hästi kergeks, et mäng sellel platvormil töötaks.. hardware võib tore olla küll aga kui sisu sinna peale ei teha siis on ikka nutune seis... Standardid jms sisendid pole veel tekitatud niiet hetkel on hea võimalus riistvara teha küll aga asi on riskantne
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 09.04.2014 12:57:56 vasta tsitaadiga

cubedude kirjutas:
Probleem tuleb kõigil selleks, et nad peavad tegema arendajatele asja hästi kergeks, et mäng sellel platvormil töötaks.. hardware võib tore olla küll aga kui sisu sinna peale ei teha siis on ikka nutune seis... Standardid jms sisendid pole veel tekitatud niiet hetkel on hea võimalus riistvara teha küll aga asi on riskantne

Kõige traagilisem olekski olukord, kus ühtset standardit ei ole ja mänguväli killustatakse samamoodi nagu konsoolidel exclusive superduper specialitega.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 09.04.2014 18:23:43 vasta tsitaadiga

Tore näha et on konkurente! Loob vöistlus momendi ja utsitab tagant, ning möjub kindlasti ka hinna poliitikas. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 09.04.2014 23:06:21 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Konkurendid ka ei maga.
http://www.roadtovr.com/gameface-labs-first-vr-headset-block-2k-display-mobile/

Seda teemat täna veel täpsustati ja nüüd on jutt siis 2,5K lahutusega displayst. icon_cool.gif
GameFace Labs Has the First VR Headset on the Block with a 2.5K Display—And It’s Mobile
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahasrahla
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2011




sõnum 09.04.2014 23:46:31 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
sukelduja kirjutas:
Konkurendid ka ei maga.
http://www.roadtovr.com/gameface-labs-first-vr-headset-block-2k-display-mobile/

Seda teemat täna veel täpsustati ja nüüd on jutt siis 2,5K lahutusega displayst. icon_cool.gif
GameFace Labs Has the First VR Headset on the Block with a 2.5K Display—And It’s Mobile
2.5k või olgu isegi 5k, aga kas keskmine kompuuter suudab seda üldse jooksutada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 09.04.2014 23:52:21 vasta tsitaadiga

Mina olen ka ennast sellega rahustanud et, DK2 on 1920x1080 ja seda jaksab minu arvuti veel "ringi ajada". Monitor ka sama resoga ja olen rahul, seega loodan, et see DK2 rahuldab minu nöuded (möneks ajaks). Juulit oodates! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gotmilk
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2005




sõnum 10.04.2014 11:31:59 vasta tsitaadiga

ma soovitan gameface puhul olla natuke skeptiline. Toon mõned punktid.

1) Nende ärieetika on suht saast. Nad kasutavad nad läätsesid mis on Oculus Rift DK1 küljest võetud.
2) Nad kasutavad demosid mis on Oculus Rifti arendajate poolt loodud. Näiteks Tuscany demo (õnneks on nad nüüd paar enda demo ka teinud).
3) Nad kiidavad pidevalt, et nende suurim konkurentsieelis Oculuse ees on see, et Gamefacel puudub juhe ja kõik jookseb onboard androidi peal. Sellega promovad nad kohutavat VR-i sest android ei ole hetkel suuteline korralikult VR jooksutama. Latency on põhjas, lag on kohutav ja demod näevad jamad välja kuna mobiil ei suuda jooksutada väga detailseid 3d keskkondi. Loomulikult see tulevikud muutub aga sinna läheb veel aastaid aega. Palmer ütles ka, et Android on VR-i tulevik ja kunagi hakkab ka Oculuse peal VR jooksma ilma, et arvutiga ühendama pead. Kuid praegu seda üritada oleks viga kuna tehnoloogia ei ole veel piisavalt kaugele jõudnud. Neil on õnneks John Carmack kes praegu ehitab Android SDK-d ja otsib probleemidele lahendusi. Praegu on androidi põhiprobleem aku lühike eluiga, seadme raskus, latency, kole VR, headtracking ei ole täpne (kuna androidide gyro-l ei ole põhjust olla väga täpne). Ja kindlasti palju muud mida mina ei tea.

4) Gameface tüübid teevad VR-ile pigem kahju kui kasu. Inimesed kes proovivad Gameface ilma, et oleks kunagi Oculus proovinud ei oska vahet teha ja arvavad, et see ongi parim mida VR suudab pakkuda.
5) Gameface on tegelikult Android telefon millele on läätsed külge kleebitud. Igaüks võib seda kodus ise järgi teha. Paljud on seda juba teinud. https://www.durovis.com/index.html
Võite ka ise teha endale kodu VR ja selle kasvõi startupiks promoda icon_smile.gif https://www.youtube.com/watch?v=CIiIUiv6n8Q Demosit saate siit. https://play.google.com/store/apps/developer?id=LocoVR

6) Gameface tüübid valetavad. Nad ütlesin, et Palmer oli nende headsetist impressitud. Hiljem Palmer redditis parandas nende väidet ja ütles, et ta ei olnud üldse impressitud. Pigem oli see üks halvemaid VR kogemusi. Ta ütles, et on turul näinud mitmeid Androidil põhinevaid VR lahendusi ja Gameface oli nendest üks kehvemaid. Neil ootab veel pikk tee.

7) Gameface hind pidi kokku tulema 500 dollarit. VB tuleb see nüüd kallim kuna panind teravama resoga ekraani sisse.

Muidugi on suund õige ja VR hakkab tulevikus standalonena jooksma aga sinna läheb aega. Gameface tüübid aga üritavad haipida nagu oleks see lahendus juba praegu revolutsiooniline ning kuna juhet ei ole küljes siis see on konkurentsieelis. Samas jätavad nad mainimata ära kõik need miinused mis kaasnevad sellega, et nende seadmel ei ole juhet küljes.

http://www.theverge.com/gaming/2014/3/21/5534592/gameface
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 10.04.2014 19:48:28 vasta tsitaadiga

Gotmilk + 1. Vägagi asjalik ja mötlema panev postitus. thumbs_up.gif Lyhidalt: köik ei ole kuld, mis hiilgab. icon_biggrin.gif
Miinu meelest köik sellised arutelud ja mötted on siia teretulnud, olenemata sellest, kas nad on positiivsed või negatiivsed! beer_yum.gif

https://www.youtube.com/watch?v=CIiIUiv6n8Q, tegin siis ka kohe järgi icon_biggrin.gif Suurendus optika ei olnud öige, aga mingisuguse illusiooni ikkagi sain. icon_biggrin.gif
optika "klopsisin kokku" vanast jootmisele/tinutamisele möeldud maskist ja seega Fov jäi väga kitsaks.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 174, 175, 176  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.