Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  mix tv pilt on mustvalge? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Reixx
HV veteran
Reixx

liitunud: 12.07.2003




sõnum 29.02.2004 18:18:37 mix tv pilt on mustvalge? vasta tsitaadiga

see vist postituse jaox vale koht, kuid ma ei teadnud kuhu seda toppida, ikkagi ssee ju seotud tarkvaraga!
Asi siis selline, et mul graafikakaardix radeon 9600 xt ning yhendasin asja tv-ga ära, kuid tv pilt on mustvalge, olen settingutes muutnud mitmeid asju kuid pilt ikka mustvalge....
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Westswamp
HV Guru
Westswamp

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2004 18:23:26 vasta tsitaadiga

PAL'i peale panid? Mis kaablit kasutad, millisesse sisendisse TV'l läheb?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reixx
HV veteran
Reixx

liitunud: 12.07.2003




sõnum 29.02.2004 18:32:43 vasta tsitaadiga

kasutan spets kaablit S-video ja scart, mille ostsin k-saluunist 175 eegiga. TV-l läheb scarti.
PAL peal proovisin samuti
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 29.02.2004 18:36:47 vasta tsitaadiga

Proovi valikutest finland pal süsteem, mul töötas nii.
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reixx
HV veteran
Reixx

liitunud: 12.07.2003




sõnum 29.02.2004 18:49:11 vasta tsitaadiga

hmm, proovisin, ikka ei midagi... icon_sad.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 29.02.2004 18:52:02 vasta tsitaadiga

Äkki probleem laheneb driverite reinstalliga?Proovi
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2004 18:56:18 vasta tsitaadiga

kui kindel on see et su telekas tunneb s-video signaali? muidu mittetundmise puhul ongi siuke.. mustvalge ja nagu väikeste häiretega pilt.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 29.02.2004 19:00:58 vasta tsitaadiga

endal sain korda nii, et arvtisse läks s-video kuid "ytlesin" arvutile et sisse tuleb hoopis Compsoite out ja asi korras thumbs_up.gif .formaat on B/PAL
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reixx
HV veteran
Reixx

liitunud: 12.07.2003




sõnum 29.02.2004 19:08:38 vasta tsitaadiga

aga kust ma tean kas telekas tunneb S-videot või ei, tv migi 4-5 a. vana Samsung...
reinstall....hmm, selle jätan viimaseks icon_wink.gif

Soulscheme, hmm mis moodi sa seda määrasid?
mul seal sellised asjad et Composite Sharpness: less, standard, more, maximum, black&white
ja S-video sharpness: less, standard, more, black&white
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 29.02.2004 19:33:26 vasta tsitaadiga

mul nvidia, muuta sain seda seal kus tv settinguid muucin(select output device)
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2004 19:34:55 vasta tsitaadiga

Soulscheme kirjutas:
endal sain korda nii, et arvtisse läks s-video kuid "ytlesin" arvutile et sisse tuleb hoopis Compsoite out ja asi korras thumbs_up.gif .formaat on B/PAL


sul nagu nvidia kaart. ati kaardil ei ole see tv out päris standardne s-video vaid miski 7 auguga ja minu teada peaks composite signaal tulema just kuskilt nende keskel asuvate kontaktide pealt. ati kaartidel tavaliselt kaasas ka s-video=>composite üleminek.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reixx
HV veteran
Reixx

liitunud: 12.07.2003




sõnum 29.02.2004 19:35:09 vasta tsitaadiga

hmm, sul pole kaardix radeon 9600 xt?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2004 19:38:24 vasta tsitaadiga

Reixx kirjutas:
aga kust ma tean kas telekas tunneb S-videot või ei, tv migi 4-5 a. vana Samsung...


üldiselt peaks teleka manualis kirjas olema selline asi. kui manual pole säilinud siis peaks vist olema nii et kui telekal on ainult üks scart pesa siis on üsna vähe lootust et s-video signaali su aparaat tunneb. kui scart pesasid on mitu siis pead proovima teiste pesadega. kipub olema nii et kui on 2 scart pesa siis esimeses on harilikult RGB ja composite ning teises s-video ja composite.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reixx
HV veteran
Reixx

liitunud: 12.07.2003




sõnum 29.02.2004 19:40:34 vasta tsitaadiga

hmm, mul 1 scart icon_sad.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2004 19:44:37 vasta tsitaadiga

siis pead otsima välja selle ülemineku mis kaardiga koos said ja selle ülemineku abil saad kätte composite signaali ja edasi peaks juba lihtne olema
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reixx
HV veteran
Reixx

liitunud: 12.07.2003




sõnum 29.02.2004 20:06:21 vasta tsitaadiga

hmm aga mul ju special kaabel S-video ja scart vaheline icon_confused.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2004 20:12:20 vasta tsitaadiga

siis on kaks võimalust:
1. lähed poodi ja ostad teleka mis tunneb läbi scart'i s-videot
2. otsid selle kaardi ülemineku üles ja ostad uue juhtme (composite RCA => scart)

edit: tegelt on kolmas võimalus veel kui oled jootekolviga jms kraamiga sina peal:
http://www.hut.fi/Misc/Electronics/circuits/svideo2cvideo.html
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNS
HV kasutaja
TNS

liitunud: 29.02.2004




sõnum 29.02.2004 22:33:03 vasta tsitaadiga

milleks yldse osta minegeid juhtmeid, vähemalt club3D ananb küll neid nii palju kaasa et saab rahus pildi arvutist välja ja edasi paneb pilt mul mööda tavalist antennijuhet. icon_razz.gif

viimati muutis TNS 29.02.2004 22:38:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 29.02.2004 22:37:16 vasta tsitaadiga

TNS kirjutas:
milleks yldse osta minegeid juhtmeid, mulle anti neid küll terve posu algul kaasa ( yhega ei oskagi kohe midagi peale akata ) icon_razz.gif


ma sain kaasa nt 0 juhet
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reixx
HV veteran
Reixx

liitunud: 12.07.2003




sõnum 29.02.2004 22:40:35 vasta tsitaadiga

TNS, sain jah kaableid kaasa, aga selle krdima scart otsaga kaabli ostsin enne videokaardi ostu icon_confused.gif icon_sad.gif Vot, selles see asi ongi ja nüüd panin myyki selle s-video ja scart vahelise kaabli 150 eegiga arvutustehnika ostu/myygi foorumis
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNS
HV kasutaja
TNS

liitunud: 29.02.2004




sõnum 29.02.2004 22:58:00 vasta tsitaadiga

Vaat kus mul on lahendus ( algul oli pilt saast a pärast tuvastasin et asi yhes juhtme otsas )
http://www.hot.ee/tns123/minutvout.JPG
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 29.02.2004 23:07:52 vasta tsitaadiga

Või tee selline vidin. Parim signaal ikkagi RGB.
S-VHS -> Composite

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.


viimati muutis HDvurle 18.07.2005 23:31:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reixx
HV veteran
Reixx

liitunud: 12.07.2003




sõnum 29.02.2004 23:13:42 vasta tsitaadiga

TNS, nu mul pole 2 videomakki icon_razz.gif
Linnavurle, no ex sa tee see mulle icon_razz.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 29.02.2004 23:16:06 vasta tsitaadiga

to Reixx: mõtlesingi omale prooviks teha, võin Sullegi. A küsimus veel selles, kas Su telekas toetab RGB-d (SCART)?
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reixx
HV veteran
Reixx

liitunud: 12.07.2003




sõnum 29.02.2004 23:52:49 vasta tsitaadiga

jah tal taga scart liides olemas
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reixx
HV veteran
Reixx

liitunud: 12.07.2003




sõnum 29.02.2004 23:59:13 vasta tsitaadiga

nuh aga vaadake, selline on minu videokaardi tv seadistuse options:
www.hot.ee/reiks2001/1.jpg
www.hot.ee/reiks2001/2.jpg
www.hot.ee/reiks2001/3.jpg
www.hot.ee/reiks2001/4.jpg
www.hot.ee/reiks2001/5.jpg
www.hot.ee/reiks2001/6.jpg

nuh mis ytlete?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 01.03.2004 00:12:47 vasta tsitaadiga

njah seda et ATI soft ple just kõige parem icon_rolleyes.gif . muud tarka selle kohta yelda ei oska.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reixx
HV veteran
Reixx

liitunud: 12.07.2003




sõnum 01.03.2004 00:16:50 vasta tsitaadiga

mnjah, äkki oskate ka midagi abistavat öelda ? icon_sad.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Westswamp
HV Guru
Westswamp

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2004 00:28:05 vasta tsitaadiga

tundub, et ikkagi jootekolb kätte või poodi uue teleka järgi icon_wink.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reixx
HV veteran
Reixx

liitunud: 12.07.2003




sõnum 01.03.2004 00:30:07 vasta tsitaadiga

irw, kas paremaid variante pole?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 01.03.2004 00:40:34 vasta tsitaadiga

Kas ATI mitte HYDRAVISIONIT ei tahtnud manu, et teist pildiväljundit korralikult näitaks?
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 01.03.2004 00:42:14 vasta tsitaadiga

proovi pane nvidia driverid pääle. äkki saab icon_rolleyes.gif . või kui see ka ei aita on minu mõistus ocas...
PS! veel üks võimalus aga kipub kallix minema. nimelt poodi ja Nvidia kaardi järele(odavam kui telekas thumbs_up.gif )
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reixx
HV veteran
Reixx

liitunud: 12.07.2003




sõnum 01.03.2004 00:44:11 vasta tsitaadiga

Linnavurle, kle räägi lähemalt, mingi hydravision mul on....tuli kaasa
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 01.03.2004 00:48:29 vasta tsitaadiga

Omal on masinas Radeon 9000PRO ja jamasin sama moodi. A peale hydra pealelaskmist
see probleem lahenes. Täpselt ei mäleta mis ma tegin, mingi aasta või poolteist tagsi oli kamm.

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reixx
HV veteran
Reixx

liitunud: 12.07.2003




sõnum 01.03.2004 00:54:22 vasta tsitaadiga

hmm, krt tuleta meelde, ma ei saa selle hydravisioni poindist aru
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 01.03.2004 00:58:08 vasta tsitaadiga

Peaks olema MultiDeski jaoks.
Panin oma telekale prooviks arvuti järgi ja pilt värviline.

edit: soovitan tõmmata viimase versiooni ATI kodukalt
edit2 : pilt

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reixx
HV veteran
Reixx

liitunud: 12.07.2003




sõnum 01.03.2004 01:12:43 vasta tsitaadiga

hmm... midagi multideskist enne nägin kuskil jah... oeh homme uurin edasi icon_wink.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klOun
Kreisi kasutaja
klOun

liitunud: 12.06.2002




sõnum 01.03.2004 01:35:17 vasta tsitaadiga

pealuu kirjutas:

.. peaks vist olema nii et kui telekal on ainult üks scart pesa siis on üsna vähe lootust et s-video signaali su aparaat tunneb. kui scart pesasid on mitu siis pead proovima teiste pesadega. kipub olema nii et kui on 2 scart pesa siis esimeses on harilikult RGB ja composite ning teises s-video ja composite.


Hmm, mul suhtkoht sama probleem.. telekaks on miski vana HORIZONT (vene ime on miski.. siiski värviline ja puldiga), kuid taga on üks scart.. ning mul on ka säärane juhe, kus ühes otsas on SCART, teises otsas on Audio ja S-video. Ning telekas näitab ainult mingit vildakat halli ekraani, kus midagi selget küll ei ole.. ainult kui mingeid settinguid tvtoolis muudan siis flickib, järelikult ei suppordi, milline kõige loogilisem lahendus oleks.. mingi S-VIDEO -> COMPOSITE üleminek ?

_________________
🥫 Experience is one thing you can't get for nothing.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 01.03.2004 01:50:56 vasta tsitaadiga

ee mis video on ja mis driverid
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klOun
Kreisi kasutaja
klOun

liitunud: 12.06.2002




sõnum 01.03.2004 02:03:32 vasta tsitaadiga

ti4200, 45.23 aga ma ei usu, et see rolli peaks mängima :/ ma olen teistega ka proovinud (ma usun, et viga on selles vanas telekas, kuid mingi nipiga peaks selle pildi sinna ikkagi saama.. sati tüüner igastahes funkab, kui scardis istub)
_________________
🥫 Experience is one thing you can't get for nothing.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 01.03.2004 02:11:13 vasta tsitaadiga

tee nii, et pane signaal B/PAL ja vali väljundix composite out, mitte s-video ega auto detect
EDIT: nii
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klOun
Kreisi kasutaja
klOun

liitunud: 12.06.2002




sõnum 01.03.2004 02:14:58 vasta tsitaadiga

seda olen ma juba teinud, nothing
_________________
🥫 Experience is one thing you can't get for nothing.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNS
HV kasutaja
TNS

liitunud: 29.02.2004




sõnum 01.03.2004 08:56:44 vasta tsitaadiga

Vaat miz selle peale ytleb kui nii topid:

http://www.hot.ee/tns123/1.JPG
http://www.hot.ee/tns123/2.JPG
http://www.hot.ee/tns123/3.JPG
http://www.hot.ee/tns123/4.JPG
http://www.hot.ee/tns123/5.JPG
http://www.hot.ee/tns123/6.JPG


viimati muutis TNS 01.03.2004 16:48:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klOun
Kreisi kasutaja
klOun

liitunud: 12.06.2002




sõnum 01.03.2004 11:53:08 vasta tsitaadiga

ma usun, et mul on viga selles, et mu "televiisor" ei tunne seda s-video signaali ära.. kas mingisugust converterit pole leiutatud? Peaks vist Tevalo meestelt küsima
_________________
🥫 Experience is one thing you can't get for nothing.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Westswamp
HV Guru
Westswamp

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2004 12:07:47 vasta tsitaadiga

http://members.lycos.co.uk/eddebaby/svideoscart.html ehk abiks
ja ka siin: http://www.radeon2.ru/faq_tv.html#n10
sarnane jubin maksab Tevalos 29 eeku
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoperniK
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2003




sõnum 01.03.2004 12:28:29 vasta tsitaadiga

Ma ei taha küll mingit lõuapooliku mainet saada,aga teema pealkirjale võiks ju kohe vastata yheselt-Mees,konstanteeri fakti-sul on mustvalge telekas.....kusjuures siinkohal vabandan inimeste ees kellel sihukesed isendid veel olemas on....
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Westswamp
HV Guru
Westswamp

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2004 12:30:17 vasta tsitaadiga

CoperniK kirjutas:
Ma ei taha küll mingit lõuapooliku mainet saada,aga teema pealkirjale võiks ju kohe vastata yheselt-Mees,konstanteeri fakti-sul on mustvalge telekas.....kusjuures siinkohal vabandan inimeste ees kellel sihukesed isendid veel olemas on....
mul on telekas üldse kümme aastat vana, ilma scart'ita, aga see eest pole kordagi remonti vajanud icon_wink.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoperniK
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2003




sõnum 01.03.2004 12:57:26 vasta tsitaadiga

West-väida weel seda- et ta sul mustvalge on....tegelt mul endal migi philipsi jurakas käib suvekodus juba 14 aastat ja myy või uue pähe.... OT muidugi kogu see rull
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2004 15:37:06 vasta tsitaadiga

Soulscheme kirjutas:
njah seda et ATI soft ple just kõige parem icon_rolleyes.gif . muud tarka selle kohta yelda ei oska.

... kui pole midagi tarka öelda - JÄTA ÜTLEMATA !

... esmalt tuleks üles otsida see jubin, mis originaalis kaasas oli (või teha ise westswamp'i joonise järgi) ja väljundi tööle saamiseks on põmst' kõige lihtsam siin aknas:
http://www.hot.ee/reiks2001/1.jpg
... klikata nr. 2 ekraani peale ja panna linnuke "Extend my Windows ... " ette. Niimoodi peaks tekkima 2, üksteisest sõltumatut, töölauda, millest ühel võid kirjutada koolitükke vms. ja teisel samalajal täisekraanil filmi vaadata ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TNS
HV kasutaja
TNS

liitunud: 29.02.2004




sõnum 01.03.2004 17:28:12 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=81995 vaata poiss812 soovitust, ju ei käi küll ati kaardist a ma arvan et asi selles.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  mix tv pilt on mustvalge? mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.