Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 428, 429, 430 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2014 19:13:26 vasta tsitaadiga

Kapitan kirjutas:
martin366 kirjutas:
Hetkel kõige odavam aastane PSN+ mida näinud 43€, saab veel kuskilt odavamalt ? (UK) beer_yum.gif


36.99 Eurot USA oma.


Saab USA oma UK kontoga aktiveerida ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2014 19:36:48 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
Kapitan kirjutas:
martin366 kirjutas:
Hetkel kõige odavam aastane PSN+ mida näinud 43€, saab veel kuskilt odavamalt ? (UK) beer_yum.gif


36.99 Eurot USA oma.


Saab USA oma UK kontoga aktiveerida ? icon_rolleyes.gif


Oh vabandust ei näinud seda sulgudes.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toomast123
HV vaatleja
toomast123

liitunud: 19.03.2010




sõnum 04.02.2014 20:36:11 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
Hetkel kõige odavam aastane PSN+ mida näinud 43€, saab veel kuskilt odavamalt ? (UK) beer_yum.gif


41,16€, kui lisad allahindlus koodi, mille saad neid Facebookis laikides.
Hetkel on selleks koodiks: 1194MLQ5W

http://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/playstation-plus/playstation-plus-365-day-subscription
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2014 22:11:58 vasta tsitaadiga

toomast123 kirjutas:
martin366 kirjutas:
Hetkel kõige odavam aastane PSN+ mida näinud 43€, saab veel kuskilt odavamalt ? (UK) beer_yum.gif


41,16€, kui lisad allahindlus koodi, mille saad neid Facebookis laikides.
Hetkel on selleks koodiks: 1194MLQ5W

http://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/playstation-plus/playstation-plus-365-day-subscription


Aitäh! beer_yum.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2014 21:56:11 vasta tsitaadiga

Walking Deadi kohta teemat polegi? Kunagi nagu oleks olnud?
Teine hooaeg väljas... Keegi esimese episoodi läbi teinud kah?

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArnoldT
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2014 16:03:43 vasta tsitaadiga

Küsimus PS Plusi suhtes, kui ostan nt digitaalselt mängu sealt, kas seda saab selle kasutaja pealt mitu inimest tõmmata? Minu arust nii need digitaalsete mängude äritsejad teevad või mis... icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 26.02.2014 16:30:21 vasta tsitaadiga

ArnoldT kirjutas:
Küsimus PS Plusi suhtes, kui ostan nt digitaalselt mängu sealt, kas seda saab selle kasutaja pealt mitu inimest tõmmata? Minu arust nii need digitaalsete mängude äritsejad teevad või mis... icon_smile.gif


Kunagi sai viiele pleikule panna, praegu ainult kahele korraga.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2014 17:16:08 vasta tsitaadiga

Täiesti ootamatult tuli BF4 käivitades error 80010514. Tegin reinstalli, aitas mõneks ajaks. Järgmine päev sama kamm edasi (N) Teised mängud töötavad nagu siid. Ainuke lahendus garantiisse viia see PS3?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2014 17:30:46 vasta tsitaadiga

MeaDz, Pigem on fail corrupted, garantiise pole küll mõtet pleisi viia sellepärast.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 26.02.2014 17:31:09 vasta tsitaadiga

MeaDz kirjutas:
Täiesti ootamatult tuli BF4 käivitades error 80010514. Tegin reinstalli, aitas mõneks ajaks. Järgmine päev sama kamm edasi (N) Teised mängud töötavad nagu siid. Ainuke lahendus garantiisse viia see PS3?


Mul juhtus Uncharted 2 puhul kunagi sarnane asi (ei mäleta enam error-koodi), aitas ketta format. Seda on vast esmalt lihtsam proovida kui garantiisse saata.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2014 17:41:49 vasta tsitaadiga

EstBeast, lõhnab vigase faili järele küll, kuid imelik, et see ainult vahepeal ilmneb.
warsteine, Kui peale seda reinstalli uuesti ilmneb see, siis proovin formati ära teha.

Eriti jama oleks, kui kõvakettal mingi kahjustus oleks. Kuid kui suur on tõenäosus, et laua peal ta ennast vigastab.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 26.02.2014 17:53:12 vasta tsitaadiga

MeaDz kirjutas:
EstBeast, lõhnab vigase faili järele küll, kuid imelik, et see ainult vahepeal ilmneb.
warsteine, Kui peale seda reinstalli uuesti ilmneb see, siis proovin formati ära teha.

Eriti jama oleks, kui kõvakettal mingi kahjustus oleks. Kuid kui suur on tõenäosus, et laua peal ta ennast vigastab.


Minul oli viga järjepidev ning reinstall ega save failide kustutamine probleemi ei likvideerinud. Ehk sul veab paremini icon_smile.gif .
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2014 22:41:58 vasta tsitaadiga

Keegi oskab soovitada mõnda netipoodi või -poode, kus on stabiilselt müügil PS+ 1 month sub nii US kui EU regioonile? Muidugi mõisliku hinnaga ka.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2014 20:46:32 vasta tsitaadiga

http://m.ign.com/articles/2014/03/08/sony-changing-playstation-3-game-box-art
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2014 22:54:44 vasta tsitaadiga

250gb Slim hangus viimase 48h jooksul juba teistkorda, GT6 ajal, teiste mängudega pole proovinud, kas peaksin muret tundma, midagi ettevõtma ennem kui maha sureb? Ennem pole nii juhtunud ja mängutunde on palju seljataga, kas äkki mäng kurnab?
_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2014 22:57:20 vasta tsitaadiga

Ehk on tarvis konsooli tolmupuhastust?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2014 22:58:36 vasta tsitaadiga

Ma ise mõtlesin ka korra, ehk temperatuuri mure vms, puhastaks ja vahetaks termopasta. Aga kuna see üsna vana konsool ja keegi kunagi pole puhastanud, siis tasub see ilmselt niikuinii ära teha ?
_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 11.03.2014 21:52:05 vasta tsitaadiga

Googelda, kuidagi saab ta panna ise täistuuridel tuulutama ennast.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2014 22:07:12 vasta tsitaadiga

m2ger, sama keiss oli mul, skyrimi ajal jooksis kokku pidevalt.. võtsin suruõhu kätte ja puhastasin nii palju tolmu ära, kui lahtivõtmata sai ja peale seda on korras olnud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pixylar
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2012




sõnum 12.03.2014 23:03:31 vasta tsitaadiga

Tervist, soetasin endale playstation 3´me 12gb superslim versiooni. Ja mul on üks väline kõvaketas milles on sobiv kõvaketas mille ma tahaks sellesse panna.
Aga mure selles ,et seal polnud sees kõvaketta kinnitust, kas kuskilt eestist on ka saada seda?
Netist vaadates on osad pannud pangakaardi jupid sinna vahele ajutiselt. Kas see kaart ära ei sula ega põlema lähe?
http://www.youtube.com/watch?v=ozv9L_zAPbQ
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2014 08:33:49 vasta tsitaadiga

Ei sula, põlema ka ei tohiks midagi minna. Inimesed panevad tegelikult igasugu huvitavaid asju sinna, peaasi, et ketas ei loksuks. Kui konsooli tihti ei liiguta vaid ta istub enamuse ajast sama koha peal samas asendis siis suhteliselt savi kah, võid ka kaarditükid või paberitükid vms vahele panna.

Omal vastutusel teed seda kõike loomulikult. Alati on võimalus see kümps välja käia ja kusagilt omale kettaümbris ära tellida.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karmo_k
HV vaatleja

liitunud: 22.12.2010




sõnum 13.03.2014 09:54:21 vasta tsitaadiga

Ostsin omale läbi Punktid.ee UK PSN Plus 3-Month Subscription Code. Koodi sisestades tuli aga kahjuks selline kiri The Prepaid card code you entered is incorrect or is no longer valid. Suhtlesin Punktid.ee-ga mailitsi, arvati, et PSN kontoga midagi valesti. Tegin ka naise nimel kiirelt ühe uue konto, kus samuti see kood läbi ei läinud. Lõpuks pakuti veel ühte UK koodi aga sellega sama jama. Koodi proovisin aktiveerida nii arvutist, kui ka konsooliga.

Oskab keegi aidata?


viimati muutis karmo_k 13.03.2014 09:54:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pixylar
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2012




sõnum 13.03.2014 09:54:33 vasta tsitaadiga

Aga eesti miskist netipoest seda saada pole jah? Topitakse jah, isegi pappi, mis süttiks veelparemini
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
target
Kreisi kasutaja
target

liitunud: 17.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2014 09:56:50 vasta tsitaadiga

karmo_k kirjutas:
Ostsin omale läbi Punktid.ee UK PSN Plus 3-Month Subscription Code. Koodi sisestades tuli aga kahjuks selline kiri The Prepaid card code you entered is incorrect or is no longer valid. Suhtlesin Punktid.ee-ga mailitsi, arvati, et PSN kontoga midagi valesti. Tegin ka naise nimel kiirelt ühe uue konto, kus samuti see kood läbi ei läinud. Lõpuks pakuti veel ühte UK koodi aga sellega sama jama. Koodi proovisin aktiveerida nii arvutist, kui ka konsooliga.

Oskab keegi aidata?


PSN konto UK?

_________________
PSN: powwa25
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karmo_k
HV vaatleja

liitunud: 22.12.2010




sõnum 13.03.2014 10:04:24 vasta tsitaadiga

JA
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2014 12:28:06 vasta tsitaadiga

Pixylar kirjutas:
Aga eesti miskist netipoest seda saada pole jah? Topitakse jah, isegi pappi, mis süttiks veelparemini


No kui see tolm sul seal konsooli sees kontaktide vastas ei sütti siis miks peaks plastkaardi tükk sulama ja süttima või papp? PS3 Super slim enda korpus ka plastikkäkk ja kui temperatuurid seal nii suureks läheks siis sulaks see samamoodi aga ei ole ma kuulnud veel ühestki PS3 konsoolist mis oleks ühest või teisest otsast kuidagi sulanud või nii kuumakski läinud, et midagi sulada saaks. Kui sul kettasahtel seest nii kuumaks läheb et midagi põlema paneb või üles sulatab siis on konsoolis midagi tõsiselt katki.

Eestis proovi Sony Center ja Euronics läbi uurida, mingi hetk neil oli neid.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2014 12:47:21 vasta tsitaadiga

HDD temp peaks jääma ~40c juurde? Vaevalt, et ta nüüd plastikut sulatama hakkab...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
valter4
HV kasutaja
valter4

liitunud: 11.01.2009




sõnum 14.03.2014 16:10:42 vasta tsitaadiga

Ise panin paberitüki ja 3 kuu jooksul pole midagi juhtunud ja ilmselt ei juhtu tulevikus ka.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2014 12:27:54 vasta tsitaadiga

Vahetasin lõpuks oma ketta suurema ja kiirema (1TB, 7200p/min) vastu. Backup välisele kestis ~6h (USB 3, kui vaja teada icon_smile.gif), tagasipanek näitas algul ~6h, tegelikult läks ~10h. Pluss 10-15 minutit uus tarkvara pulgalt. Kusjuures esimene kord vaatasin, et kiilus kinni umbes 84%/1h enne lõppu ja katkestasin ära. Teist korda ootasin ära ja läks ikkagi lõpuni, kuigi sellesama 84% peal oli vist mitu tundi. Mitte midagi kustutada ei viitsinud ja nagu aru saan vanadest kommentaaridest, siis aeg oli sama mis kustutadeski oleks olnud, vist. 250GB ketas oli põhimõtteliselt täis, vbolla oli paarkümmend vaba giga.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2014 12:59:23 vasta tsitaadiga

PS3 peaks USB2 olema...
oleks kõik mängud vana ketta pealt ära kustutanud siis mingi 50 gigaga oleks paar tundi aega läinud... täpselt ei mäleta ka enam.

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2014 17:10:58 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
PS3 peaks USB2 olema...
oleks kõik mängud vana ketta pealt ära kustutanud siis mingi 50 gigaga oleks paar tundi aega läinud... täpselt ei mäleta ka enam.


Lihtsalt omast kogemusest tean, et USB3 ketas/pulk läbi USB2 augu võtab selle kiirusest pea maksimumi, samal ajal kui USB2 kettad-pulgad (eriti pulgad) võtavad maksimumi ainult tipptasemel, enamasti jäävad kirjutamiskiiruses väga lahjaks.
Teiseks - kustutamine ja mängude uuesti tirimine + install oleks samuti päris palju aega võtnud, nii et, kuna masin tegutses öösel, ei olnud minu jaoks väga vahet, kaua ta tegi, tööd oli mul selle võrra vähem.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pixylar
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2012




sõnum 21.03.2014 13:43:17 vasta tsitaadiga

Kas eestis on kohta kust saaks osta neid kumminuppe mis käivad puldil joystickide peale? Grip-it vms..
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2014 12:25:21 vasta tsitaadiga

Siin kirjutati,et UK kontole on PS+ sooduseid aga kas FIN-ole ka leidub kusagilt paremaid hindu?
Ja samuti kas on kusagilt FIN ps3 raha soodsamalt osta?
Hetkel F1 2013 neil sooduses 15 euriga ja tahaks seda tõmmata icon_smile.gif Aga denek netu na ps3 icon_biggrin.gif

_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 22.03.2014 14:48:23 vasta tsitaadiga

ristokru kirjutas:
Siin kirjutati,et UK kontole on PS+ sooduseid aga kas FIN-ole ka leidub kusagilt paremaid hindu?
Ja samuti kas on kusagilt FIN ps3 raha soodsamalt osta?
Hetkel F1 2013 neil sooduses 15 euriga ja tahaks seda tõmmata icon_smile.gif Aga denek netu na ps3 icon_biggrin.gif

Soodsamalt, kui omaväärtus, vist väga saada pole.

Kui ära ostad, siis liitu www.gtplanet.eu foorumiga ka, saab ehk onlines vahest kimada koos.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2014 14:52:30 vasta tsitaadiga

Nikson kirjutas:
ristokru kirjutas:
Siin kirjutati,et UK kontole on PS+ sooduseid aga kas FIN-ole ka leidub kusagilt paremaid hindu?
Ja samuti kas on kusagilt FIN ps3 raha soodsamalt osta?
Hetkel F1 2013 neil sooduses 15 euriga ja tahaks seda tõmmata icon_smile.gif Aga denek netu na ps3 icon_biggrin.gif

Soodsamalt, kui omaväärtus, vist väga saada pole.

Kui ära ostad, siis liitu www.gtplanet.eu foorumiga ka, saab ehk onlines vahest kimada koos.


Lihtsam vist F1 plaat osta siit,saab hiljem ka maha müüa kui vaja icon_smile.gif
Paljudega koos saab sõita online?

_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 22.03.2014 15:21:33 vasta tsitaadiga

ristokru kirjutas:
Paljudega koos saab sõita online?

16, aga kisub konkreetselt F1 jutuks siin. icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2014 21:19:01 vasta tsitaadiga

Kas on mingeid appe ka juba tulnud juurde PS3-le kus näeks filme jne. Netflix jne. vist ikka ei tööta meil?
Mul ps3 pakub igasuguseid muusika jne appe aga meil vist ei tööta midagi?

_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2014 20:37:37 vasta tsitaadiga

Pixylar kirjutas:
Kas eestis on kohta kust saaks osta neid kumminuppe mis käivad puldil joystickide peale? Grip-it vms..

Oleks ise ka huvitatud nendest. Kui leidma peaksid, siis anna siin ka teada.
Kohutavalt libedad on need PS3 joystickid.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tyler
HV kasutaja
tyler

liitunud: 17.07.2003




sõnum 25.03.2014 12:19:39 vasta tsitaadiga

Tere,


Kas keegi teab, palun, öelda, kas PS3'le on ametlik headset ka Sony poolt välja lastud?
Kui jah, siis kust seda huvitav soetada saaks, ONOFF/Euronics läbi kammitud - ei ole.

Mis headset'i muidu PS3ga GTA V mängimiseks soovitaksite (v.a. see orig headset kui ta olemas on) ?
Mida ise kasutate? Palun jagage muljeid lühidalt (võib ka PM'i).


Suured tänud nõuannete eest icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 25.03.2014 12:23:40 vasta tsitaadiga

tyler, http://www.euronics.ee/t/44689/korvaklapid/peakomplekt-bluetooth-ps3-sony/cechya-0080
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2014 12:49:21 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
tyler, http://www.euronics.ee/t/44689/korvaklapid/peakomplekt-bluetooth-ps3-sony/cechya-0080

Nende koostekvaliteet on väga plastikune thumbs_down.gif
Ise kasutan Sony PS Pulse klappe ja väga rahul:
http://www.euronics.ee/t/50560/korvaklapid/juhtmevaba-peakomplekt-pulse-sony/cechya-0086
Hiljuti tulid müügile ka uus Sony PS headset, mida ise pole jõudnud veel proovida:
http://www.euronics.ee/t/58563/korvaklapid/juhtmevaba-7-1-peakomplekt-sony-ps4-ps3-pc/cechya-0083

Kahele viimasele on ka spetsiaalne app thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2014 13:39:37 vasta tsitaadiga

ristokru kirjutas:
Kas on mingeid appe ka juba tulnud juurde PS3-le kus näeks filme jne. Netflix jne. vist ikka ei tööta meil?
Mul ps3 pakub igasuguseid muusika jne appe aga meil vist ei tööta midagi?


netflix, viasat, vidzone, mubi
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2014 21:16:04 vasta tsitaadiga

Kas kuskilt Soome regiooni PS+ ajakaarte ja rahakaarte odavamalt saab kui tavahind?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2014 12:16:16 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
ristokru kirjutas:
Kas on mingeid appe ka juba tulnud juurde PS3-le kus näeks filme jne. Netflix jne. vist ikka ei tööta meil?
Mul ps3 pakub igasuguseid muusika jne appe aga meil vist ei tööta midagi?


netflix, viasat, vidzone, mubi


Need ju ei tööta meil!? Vähemalt mul viskab küll ette ,et pole meie regioonile veel saada. Mul siis konto tehtud FIN oma.

_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ifi
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2014 18:45:27 vasta tsitaadiga

tyler kirjutas:
Tere,


Kas keegi teab, palun, öelda, kas PS3'le on ametlik headset ka Sony poolt välja lastud?
Kui jah, siis kust seda huvitav soetada saaks, ONOFF/Euronics läbi kammitud - ei ole.

Mis headset'i muidu PS3ga GTA V mängimiseks soovitaksite (v.a. see orig headset kui ta olemas on) ?
Mida ise kasutate? Palun jagage muljeid lühidalt (võib ka PM'i).


Suured tänud nõuannete eest icon_smile.gif


Ise importisin Kanadast need Pulse klapid. Kohale tulid umbes 2 nädalat ja hind on ikka korralikult vähem kui kohalikes kauplustes.
https://www.videogamesplus.ca/advanced_search_result.php?currency=EUR&keywords=Sony+Wireless+Stereo+Headset&x=20&y=4&sort=2a&page=1
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim944
HV vaatleja

liitunud: 13.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2014 03:46:01 vasta tsitaadiga

ristokru kirjutas:
Kas on mingeid appe ka juba tulnud juurde PS3-le kus näeks filme jne. Netflix jne. vist ikka ei tööta meil?
Mul ps3 pakub igasuguseid muusika jne appe aga meil vist ei tööta midagi?


Ainukesed appid mis tulevad meelde on PS3 peal Raadio kasutamine (saab kasvõi Power hit Radio panna) ja Ps4 peal: IGN.

Tundub, et enne 2 aastat veel need appid ei tule..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gruuv
HV vaatleja
gruuv

liitunud: 27.12.2006




sõnum 01.04.2014 20:01:53 vasta tsitaadiga

Ps3 pult ei lae enam akut täis, vilgutab koguaeg tuld. Kas tuleb aku ära vahetada või annab veel kuskilt torkida? Kas seda akut (LIP1359) saab ka eestist osta?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2014 20:47:14 vasta tsitaadiga

Reset'i oled puldile teinud?
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gruuv
HV vaatleja
gruuv

liitunud: 27.12.2006




sõnum 01.04.2014 21:11:17 vasta tsitaadiga

Olen küll.
Kui panen juhtme taha lähevad korraks kõik neli tuld põlema ja siis kustuvad ära.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2014 16:19:17 vasta tsitaadiga

siim944 kirjutas:
ristokru kirjutas:
Kas on mingeid appe ka juba tulnud juurde PS3-le kus näeks filme jne. Netflix jne. vist ikka ei tööta meil?
Mul ps3 pakub igasuguseid muusika jne appe aga meil vist ei tööta midagi?


Ainukesed appid mis tulevad meelde on PS3 peal Raadio kasutamine (saab kasvõi Power hit Radio panna) ja Ps4 peal: IGN.

Tundub, et enne 2 aastat veel need appid ei tule..


Mage värk icon_biggrin.gif
Tahaks ka vaadata rohkem asju läbi ps3-e. Mujal saab ikka vaadata tasuta filme jne läbi appide.

_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 428, 429, 430 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.