|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
04.02.2014 19:13:26
|
|
|
| Kapitan kirjutas: |
| martin366 kirjutas: |
Hetkel kõige odavam aastane PSN+ mida näinud 43€, saab veel kuskilt odavamalt ? (UK)  |
36.99 Eurot USA oma. |
Saab USA oma UK kontoga aktiveerida ?
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
04.02.2014 19:36:48
|
|
|
| martin366 kirjutas: |
| Kapitan kirjutas: |
| martin366 kirjutas: |
Hetkel kõige odavam aastane PSN+ mida näinud 43€, saab veel kuskilt odavamalt ? (UK)  |
36.99 Eurot USA oma. |
Saab USA oma UK kontoga aktiveerida ?  |
Oh vabandust ei näinud seda sulgudes.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toomast123
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2010
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
04.02.2014 22:11:58
|
|
|
Aitäh!
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
07.02.2014 21:56:11
|
|
|
Walking Deadi kohta teemat polegi? Kunagi nagu oleks olnud?
Teine hooaeg väljas... Keegi esimese episoodi läbi teinud kah?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArnoldT
HV kasutaja
liitunud: 19.11.2010
|
26.02.2014 16:03:43
|
|
|
Küsimus PS Plusi suhtes, kui ostan nt digitaalselt mängu sealt, kas seda saab selle kasutaja pealt mitu inimest tõmmata? Minu arust nii need digitaalsete mängude äritsejad teevad või mis...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
26.02.2014 16:30:21
|
|
|
| ArnoldT kirjutas: |
Küsimus PS Plusi suhtes, kui ostan nt digitaalselt mängu sealt, kas seda saab selle kasutaja pealt mitu inimest tõmmata? Minu arust nii need digitaalsete mängude äritsejad teevad või mis...  |
Kunagi sai viiele pleikule panna, praegu ainult kahele korraga.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MeaDz
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2009
|
26.02.2014 17:16:08
|
|
|
| Täiesti ootamatult tuli BF4 käivitades error 80010514. Tegin reinstalli, aitas mõneks ajaks. Järgmine päev sama kamm edasi (N) Teised mängud töötavad nagu siid. Ainuke lahendus garantiisse viia see PS3?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
26.02.2014 17:30:46
|
|
|
| MeaDz, Pigem on fail corrupted, garantiise pole küll mõtet pleisi viia sellepärast.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warsteine
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2004
|
26.02.2014 17:31:09
|
|
|
| MeaDz kirjutas: |
| Täiesti ootamatult tuli BF4 käivitades error 80010514. Tegin reinstalli, aitas mõneks ajaks. Järgmine päev sama kamm edasi (N) Teised mängud töötavad nagu siid. Ainuke lahendus garantiisse viia see PS3? |
Mul juhtus Uncharted 2 puhul kunagi sarnane asi (ei mäleta enam error-koodi), aitas ketta format. Seda on vast esmalt lihtsam proovida kui garantiisse saata.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MeaDz
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2009
|
26.02.2014 17:41:49
|
|
|
EstBeast, lõhnab vigase faili järele küll, kuid imelik, et see ainult vahepeal ilmneb.
warsteine, Kui peale seda reinstalli uuesti ilmneb see, siis proovin formati ära teha.
Eriti jama oleks, kui kõvakettal mingi kahjustus oleks. Kuid kui suur on tõenäosus, et laua peal ta ennast vigastab.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warsteine
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2004
|
26.02.2014 17:53:12
|
|
|
| MeaDz kirjutas: |
EstBeast, lõhnab vigase faili järele küll, kuid imelik, et see ainult vahepeal ilmneb.
warsteine, Kui peale seda reinstalli uuesti ilmneb see, siis proovin formati ära teha.
Eriti jama oleks, kui kõvakettal mingi kahjustus oleks. Kuid kui suur on tõenäosus, et laua peal ta ennast vigastab. |
Minul oli viga järjepidev ning reinstall ega save failide kustutamine probleemi ei likvideerinud. Ehk sul veab paremini .
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
08.03.2014 22:41:58
|
|
|
| Keegi oskab soovitada mõnda netipoodi või -poode, kus on stabiilselt müügil PS+ 1 month sub nii US kui EU regioonile? Muidugi mõisliku hinnaga ka.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kustav
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
10.03.2014 22:54:44
|
|
|
250gb Slim hangus viimase 48h jooksul juba teistkorda, GT6 ajal, teiste mängudega pole proovinud, kas peaksin muret tundma, midagi ettevõtma ennem kui maha sureb? Ennem pole nii juhtunud ja mängutunde on palju seljataga, kas äkki mäng kurnab?
_________________ Kogun protsessoreid  |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
160 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
10.03.2014 22:57:20
|
|
|
| Ehk on tarvis konsooli tolmupuhastust?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kustav
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
10.03.2014 22:58:36
|
|
|
Ma ise mõtlesin ka korra, ehk temperatuuri mure vms, puhastaks ja vahetaks termopasta. Aga kuna see üsna vana konsool ja keegi kunagi pole puhastanud, siis tasub see ilmselt niikuinii ära teha ?
_________________ Kogun protsessoreid  |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
160 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
11.03.2014 21:52:05
|
|
|
| Googelda, kuidagi saab ta panna ise täistuuridel tuulutama ennast.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
11.03.2014 22:07:12
|
|
|
m2ger, sama keiss oli mul, skyrimi ajal jooksis kokku pidevalt.. võtsin suruõhu kätte ja puhastasin nii palju tolmu ära, kui lahtivõtmata sai ja peale seda on korras olnud
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pixylar
HV vaatleja
liitunud: 27.02.2012
|
12.03.2014 23:03:31
|
|
|
Tervist, soetasin endale playstation 3´me 12gb superslim versiooni. Ja mul on üks väline kõvaketas milles on sobiv kõvaketas mille ma tahaks sellesse panna.
Aga mure selles ,et seal polnud sees kõvaketta kinnitust, kas kuskilt eestist on ka saada seda?
Netist vaadates on osad pannud pangakaardi jupid sinna vahele ajutiselt. Kas see kaart ära ei sula ega põlema lähe?
http://www.youtube.com/watch?v=ozv9L_zAPbQ
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
13.03.2014 08:33:49
|
|
|
Ei sula, põlema ka ei tohiks midagi minna. Inimesed panevad tegelikult igasugu huvitavaid asju sinna, peaasi, et ketas ei loksuks. Kui konsooli tihti ei liiguta vaid ta istub enamuse ajast sama koha peal samas asendis siis suhteliselt savi kah, võid ka kaarditükid või paberitükid vms vahele panna.
Omal vastutusel teed seda kõike loomulikult. Alati on võimalus see kümps välja käia ja kusagilt omale kettaümbris ära tellida.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karmo_k
HV vaatleja
liitunud: 22.12.2010
|
13.03.2014 09:54:21
|
|
|
Ostsin omale läbi Punktid.ee UK PSN Plus 3-Month Subscription Code. Koodi sisestades tuli aga kahjuks selline kiri The Prepaid card code you entered is incorrect or is no longer valid. Suhtlesin Punktid.ee-ga mailitsi, arvati, et PSN kontoga midagi valesti. Tegin ka naise nimel kiirelt ühe uue konto, kus samuti see kood läbi ei läinud. Lõpuks pakuti veel ühte UK koodi aga sellega sama jama. Koodi proovisin aktiveerida nii arvutist, kui ka konsooliga.
Oskab keegi aidata?
viimati muutis karmo_k 13.03.2014 09:54:57, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pixylar
HV vaatleja
liitunud: 27.02.2012
|
13.03.2014 09:54:33
|
|
|
| Aga eesti miskist netipoest seda saada pole jah? Topitakse jah, isegi pappi, mis süttiks veelparemini
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
target
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.08.2003
|
13.03.2014 09:56:50
|
|
|
| karmo_k kirjutas: |
Ostsin omale läbi Punktid.ee UK PSN Plus 3-Month Subscription Code. Koodi sisestades tuli aga kahjuks selline kiri The Prepaid card code you entered is incorrect or is no longer valid. Suhtlesin Punktid.ee-ga mailitsi, arvati, et PSN kontoga midagi valesti. Tegin ka naise nimel kiirelt ühe uue konto, kus samuti see kood läbi ei läinud. Lõpuks pakuti veel ühte UK koodi aga sellega sama jama. Koodi proovisin aktiveerida nii arvutist, kui ka konsooliga.
Oskab keegi aidata? |
PSN konto UK?
_________________ PSN: powwa25 |
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karmo_k
HV vaatleja
liitunud: 22.12.2010
|
13.03.2014 10:04:24
|
|
|
| JA
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
13.03.2014 12:28:06
|
|
|
| Pixylar kirjutas: |
| Aga eesti miskist netipoest seda saada pole jah? Topitakse jah, isegi pappi, mis süttiks veelparemini |
No kui see tolm sul seal konsooli sees kontaktide vastas ei sütti siis miks peaks plastkaardi tükk sulama ja süttima või papp? PS3 Super slim enda korpus ka plastikkäkk ja kui temperatuurid seal nii suureks läheks siis sulaks see samamoodi aga ei ole ma kuulnud veel ühestki PS3 konsoolist mis oleks ühest või teisest otsast kuidagi sulanud või nii kuumakski läinud, et midagi sulada saaks. Kui sul kettasahtel seest nii kuumaks läheb et midagi põlema paneb või üles sulatab siis on konsoolis midagi tõsiselt katki.
Eestis proovi Sony Center ja Euronics läbi uurida, mingi hetk neil oli neid.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
13.03.2014 12:47:21
|
|
|
HDD temp peaks jääma ~40c juurde? Vaevalt, et ta nüüd plastikut sulatama hakkab...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
valter4
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2009
|
14.03.2014 16:10:42
|
|
|
| Ise panin paberitüki ja 3 kuu jooksul pole midagi juhtunud ja ilmselt ei juhtu tulevikus ka.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
17.03.2014 12:27:54
|
|
|
Vahetasin lõpuks oma ketta suurema ja kiirema (1TB, 7200p/min) vastu. Backup välisele kestis ~6h (USB 3, kui vaja teada ), tagasipanek näitas algul ~6h, tegelikult läks ~10h. Pluss 10-15 minutit uus tarkvara pulgalt. Kusjuures esimene kord vaatasin, et kiilus kinni umbes 84%/1h enne lõppu ja katkestasin ära. Teist korda ootasin ära ja läks ikkagi lõpuni, kuigi sellesama 84% peal oli vist mitu tundi. Mitte midagi kustutada ei viitsinud ja nagu aru saan vanadest kommentaaridest, siis aeg oli sama mis kustutadeski oleks olnud, vist. 250GB ketas oli põhimõtteliselt täis, vbolla oli paarkümmend vaba giga.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
17.03.2014 12:59:23
|
|
|
PS3 peaks USB2 olema...
oleks kõik mängud vana ketta pealt ära kustutanud siis mingi 50 gigaga oleks paar tundi aega läinud... täpselt ei mäleta ka enam.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
17.03.2014 17:10:58
|
|
|
| iir kirjutas: |
PS3 peaks USB2 olema...
oleks kõik mängud vana ketta pealt ära kustutanud siis mingi 50 gigaga oleks paar tundi aega läinud... täpselt ei mäleta ka enam. |
Lihtsalt omast kogemusest tean, et USB3 ketas/pulk läbi USB2 augu võtab selle kiirusest pea maksimumi, samal ajal kui USB2 kettad-pulgad (eriti pulgad) võtavad maksimumi ainult tipptasemel, enamasti jäävad kirjutamiskiiruses väga lahjaks.
Teiseks - kustutamine ja mängude uuesti tirimine + install oleks samuti päris palju aega võtnud, nii et, kuna masin tegutses öösel, ei olnud minu jaoks väga vahet, kaua ta tegi, tööd oli mul selle võrra vähem.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pixylar
HV vaatleja
liitunud: 27.02.2012
|
21.03.2014 13:43:17
|
|
|
| Kas eestis on kohta kust saaks osta neid kumminuppe mis käivad puldil joystickide peale? Grip-it vms..
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristokru
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.11.2008
|
22.03.2014 12:25:21
|
|
|
Siin kirjutati,et UK kontole on PS+ sooduseid aga kas FIN-ole ka leidub kusagilt paremaid hindu?
Ja samuti kas on kusagilt FIN ps3 raha soodsamalt osta?
Hetkel F1 2013 neil sooduses 15 euriga ja tahaks seda tõmmata Aga denek netu na ps3
_________________ Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu. |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nikson
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2008
|
22.03.2014 14:48:23
|
|
|
| ristokru kirjutas: |
Siin kirjutati,et UK kontole on PS+ sooduseid aga kas FIN-ole ka leidub kusagilt paremaid hindu?
Ja samuti kas on kusagilt FIN ps3 raha soodsamalt osta?
Hetkel F1 2013 neil sooduses 15 euriga ja tahaks seda tõmmata Aga denek netu na ps3  |
Soodsamalt, kui omaväärtus, vist väga saada pole.
Kui ära ostad, siis liitu www.gtplanet.eu foorumiga ka, saab ehk onlines vahest kimada koos.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristokru
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.11.2008
|
22.03.2014 14:52:30
|
|
|
| Nikson kirjutas: |
| ristokru kirjutas: |
Siin kirjutati,et UK kontole on PS+ sooduseid aga kas FIN-ole ka leidub kusagilt paremaid hindu?
Ja samuti kas on kusagilt FIN ps3 raha soodsamalt osta?
Hetkel F1 2013 neil sooduses 15 euriga ja tahaks seda tõmmata Aga denek netu na ps3  |
Soodsamalt, kui omaväärtus, vist väga saada pole.
Kui ära ostad, siis liitu www.gtplanet.eu foorumiga ka, saab ehk onlines vahest kimada koos. |
Lihtsam vist F1 plaat osta siit,saab hiljem ka maha müüa kui vaja
Paljudega koos saab sõita online?
_________________ Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu. |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nikson
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2008
|
22.03.2014 15:21:33
|
|
|
| ristokru kirjutas: |
| Paljudega koos saab sõita online? |
16, aga kisub konkreetselt F1 jutuks siin.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristokru
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.11.2008
|
23.03.2014 21:19:01
|
|
|
Kas on mingeid appe ka juba tulnud juurde PS3-le kus näeks filme jne. Netflix jne. vist ikka ei tööta meil?
Mul ps3 pakub igasuguseid muusika jne appe aga meil vist ei tööta midagi?
_________________ Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu. |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MeaDz
HV kasutaja
liitunud: 05.07.2009
|
24.03.2014 20:37:37
|
|
|
| Pixylar kirjutas: |
| Kas eestis on kohta kust saaks osta neid kumminuppe mis käivad puldil joystickide peale? Grip-it vms.. |
Oleks ise ka huvitatud nendest. Kui leidma peaksid, siis anna siin ka teada.
Kohutavalt libedad on need PS3 joystickid.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tyler
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003
|
25.03.2014 12:19:39
|
|
|
Tere,
Kas keegi teab, palun, öelda, kas PS3'le on ametlik headset ka Sony poolt välja lastud?
Kui jah, siis kust seda huvitav soetada saaks, ONOFF/Euronics läbi kammitud - ei ole.
Mis headset'i muidu PS3ga GTA V mängimiseks soovitaksite (v.a. see orig headset kui ta olemas on) ?
Mida ise kasutate? Palun jagage muljeid lühidalt (võib ka PM'i).
Suured tänud nõuannete eest
|
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
25.03.2014 13:39:37
|
|
|
| ristokru kirjutas: |
Kas on mingeid appe ka juba tulnud juurde PS3-le kus näeks filme jne. Netflix jne. vist ikka ei tööta meil?
Mul ps3 pakub igasuguseid muusika jne appe aga meil vist ei tööta midagi? |
netflix, viasat, vidzone, mubi
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
25.03.2014 21:16:04
|
|
|
| Kas kuskilt Soome regiooni PS+ ajakaarte ja rahakaarte odavamalt saab kui tavahind?
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristokru
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.11.2008
|
28.03.2014 12:16:16
|
|
|
| Leinö kirjutas: |
| ristokru kirjutas: |
Kas on mingeid appe ka juba tulnud juurde PS3-le kus näeks filme jne. Netflix jne. vist ikka ei tööta meil?
Mul ps3 pakub igasuguseid muusika jne appe aga meil vist ei tööta midagi? |
netflix, viasat, vidzone, mubi |
Need ju ei tööta meil!? Vähemalt mul viskab küll ette ,et pole meie regioonile veel saada. Mul siis konto tehtud FIN oma.
_________________ Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu. |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ifi
HV kasutaja
liitunud: 18.01.2011
|
28.03.2014 18:45:27
|
|
|
| tyler kirjutas: |
Tere,
Kas keegi teab, palun, öelda, kas PS3'le on ametlik headset ka Sony poolt välja lastud?
Kui jah, siis kust seda huvitav soetada saaks, ONOFF/Euronics läbi kammitud - ei ole.
Mis headset'i muidu PS3ga GTA V mängimiseks soovitaksite (v.a. see orig headset kui ta olemas on) ?
Mida ise kasutate? Palun jagage muljeid lühidalt (võib ka PM'i).
Suured tänud nõuannete eest  |
Ise importisin Kanadast need Pulse klapid. Kohale tulid umbes 2 nädalat ja hind on ikka korralikult vähem kui kohalikes kauplustes.
https://www.videogamesplus.ca/advanced_search_result.php?currency=EUR&keywords=Sony+Wireless+Stereo+Headset&x=20&y=4&sort=2a&page=1
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siim944
HV vaatleja
liitunud: 13.11.2011
|
31.03.2014 03:46:01
|
|
|
| ristokru kirjutas: |
Kas on mingeid appe ka juba tulnud juurde PS3-le kus näeks filme jne. Netflix jne. vist ikka ei tööta meil?
Mul ps3 pakub igasuguseid muusika jne appe aga meil vist ei tööta midagi? |
Ainukesed appid mis tulevad meelde on PS3 peal Raadio kasutamine (saab kasvõi Power hit Radio panna) ja Ps4 peal: IGN.
Tundub, et enne 2 aastat veel need appid ei tule..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
gruuv
HV vaatleja

liitunud: 27.12.2006
|
01.04.2014 20:01:53
|
|
|
| Ps3 pult ei lae enam akut täis, vilgutab koguaeg tuld. Kas tuleb aku ära vahetada või annab veel kuskilt torkida? Kas seda akut (LIP1359) saab ka eestist osta?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
01.04.2014 20:47:14
|
|
|
Reset'i oled puldile teinud?
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gruuv
HV vaatleja

liitunud: 27.12.2006
|
01.04.2014 21:11:17
|
|
|
Olen küll.
Kui panen juhtme taha lähevad korraks kõik neli tuld põlema ja siis kustuvad ära.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristokru
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.11.2008
|
04.04.2014 16:19:17
|
|
|
| siim944 kirjutas: |
| ristokru kirjutas: |
Kas on mingeid appe ka juba tulnud juurde PS3-le kus näeks filme jne. Netflix jne. vist ikka ei tööta meil?
Mul ps3 pakub igasuguseid muusika jne appe aga meil vist ei tööta midagi? |
Ainukesed appid mis tulevad meelde on PS3 peal Raadio kasutamine (saab kasvõi Power hit Radio panna) ja Ps4 peal: IGN.
Tundub, et enne 2 aastat veel need appid ei tule.. |
Mage värk
Tahaks ka vaadata rohkem asju läbi ps3-e. Mujal saab ikka vaadata tasuta filme jne läbi appide.
_________________ Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu. |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|