Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 50, 51, 52  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 08.03.2014 21:48:17 vasta tsitaadiga

Ei te kas Businessi DLC ONLINE'I BOONUSED kehtivad siis kuni 9ndani või ikka homme ka ?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2014 21:53:49 vasta tsitaadiga

Homme ongi 9. ju.

//Igatahes, homme ka ikka kehtib.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zero2340
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2005




sõnum 13.03.2014 18:29:23 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi veel tsikliga või jalgrattaga sõites iseenesest kõrvale pöörab, kas siis vasakule või paremale? Mängin ps3 peal.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2014 18:40:27 vasta tsitaadiga

Ehk on sul analoog ära väsinud vms? Ehk siis puldid midagi viga. Kui võimalus kuskilt teine pult sebida (või ehk sul endalgi teine olemas), siis tasub proovida.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zero2340
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2005




sõnum 13.03.2014 19:44:02 vasta tsitaadiga

On teine pult ka, mõlemaga sama lugu. Tundub, et asi mängus. Autodega sõites on kõik ok.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2014 19:55:43 vasta tsitaadiga

sama teema siin, franklyniga just, kui sõidab rattaga siis kisub nagu külje ette icon_biggrin.gif vb ei oska sõita
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2014 20:19:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:
You have the sixaxis enabled. Go to settings and look under motion sensor function. Set them to "off" and that will fix your problem.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zero2340
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2005




sõnum 13.03.2014 21:35:27 vasta tsitaadiga

Jep, toimis. Tuligi maha võtta see sensor.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tyler
HV kasutaja
tyler

liitunud: 17.07.2003




sõnum 19.03.2014 07:08:25 vasta tsitaadiga

Ma pole onlines üldse mänginud kuna olen offlineis 100% püüdnud ära teha, tegemata on mul veel see allveesõidukiga nende "prügitükkide" koristamine. need on nii hullult väiksed, et ei suuda neid leida lihtsalt mitte kuidagi.

Netist pole ma ka leidnud mingit kaarti vms õpetust, kuidas lihtsam oleks see ülesanne ära teha.

Online kohta üks küsimus teadjamatele: Millega kõige kiiremini ranki kasvatab ja raha teenib hetkel onlines?
kuna pole praktilsielt üldse mänginud onlines (rank 5 icon_biggrin.gif) siis tahaks teada, kuidas saaks ütleme 50 pealegi kiiresti icon_wink.gif


Suured tänud abi ja/või soovituste eest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2014 07:22:29 vasta tsitaadiga

tyler kirjutas:

Online kohta üks küsimus teadjamatele: Millega kõige kiiremini ranki kasvatab ja raha teenib hetkel onlines?
kuna pole praktilsielt üldse mänginud onlines (rank 5 icon_biggrin.gif) siis tahaks teada, kuidas saaks ütleme 50 pealegi kiiresti icon_wink.gif


http://gaming.stackexchange.com/questions/135718/whats-the-fastest-way-to-level-up-in-gta-online
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defeee
HV kasutaja
Defeee

liitunud: 10.09.2006




sõnum 19.03.2014 09:23:22 vasta tsitaadiga

Mul on rank 51 äkki, ning mängitud saab suht igapäevaselt. Kohe alguses ei mänginud isegi. Ning vahepeal oli muud elu. Olen teinud missioone ja niisama lustinud. Et no, eks kõrge rank'i saamiseks on vaja ka omajagu aega siiski.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2014 15:50:42 vasta tsitaadiga

olen nüüd mänginud natuke gta v ps3 peal sõbra juures (kuigi tahtsin jätta puhta lehena PC peale nautimiseks icon_razz.gif) jano, mäng on ikka väga hea.... endiselt häirib gta'lik "võta kindel auto ja selliseid tuleb igalepoole su ümber" jne. muarust võiks autodevalik erineda rohkem ja tegelt võiks rohkem autosid ka olla kokku üldse...

jano, ps3 peal ASI LAGIB. lol

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2014 18:27:52 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
jano, ps3 peal ASI LAGIB. lol


Ei ole tähendanud küll mingit lagimist PS3 peal icon_rolleyes.gif

_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2014 11:34:06 vasta tsitaadiga

Mul oli ka see et spawnis samasuguseid autosi igalepoole. Iga mängu alguses samad masinad koguaeg.
Tegin siis tegelaste garaažid tühjaks kõik ja siis hakkas igakord erinevaid spawnima.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2014 19:32:23 vasta tsitaadiga

Ikka konsoolide peal framerate nigel, nii 25 jookseb keskmiselt mis 60 FPSiga harjunud inimesele lag.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2014 19:33:57 vasta tsitaadiga

Mida sa selliselt vanaraualt lootnud siis oleks? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2014 19:35:32 vasta tsitaadiga

Vähemalt olemas on
icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2014 01:27:39 vasta tsitaadiga

online tundub siiani üks bugine käkk olevat, niipalju kui üritanud olen mängida on kas jube lagg sees või täielik tühjus. Ühe matsi vast saab teha ära mõndade mängijatega ja peale seda lendavad kõik välja ja satud jälle mapil kusagile kus kedagi kohal ei ole thumbs_down.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2014 01:31:40 vasta tsitaadiga

See 16 players on tõepoolest iidamast-aadamast. Ei mõista ma, miks ei suudeta/taheta suuremate slotidega servereid püsti ajada konsoolide peal? Eriti veel nii suure mapi ja laiapõhise online peal? Kas konsoolides asi tõepoolest kinni, et ei võimaldagi need vidinad rohkemat vms?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2014 12:06:49 vasta tsitaadiga

saaks siis kas või 16'ega mängida, enamasti tuian üksi ringi ja kui saabki paar mängu mingi 10'nekesti teha on haruldane nähtus.
konsoolis ja netis asi ei tohiks olla, korralikult ümber suunatud ja nat2 , võrgu testi teeb edukalt ära (ps3).

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 23.03.2014 14:49:00 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
saaks siis kas või 16'ega mängida, enamasti tuian üksi ringi ja kui saabki paar mängu mingi 10'nekesti teha on haruldane nähtus.
konsoolis ja netis asi ei tohiks olla, korralikult ümber suunatud ja nat2 , võrgu testi teeb edukalt ära (ps3).


Ei tea, pole endal küll eriti probleeme olnud, et satuks üksi serverisse, tavaliselt ikka päris täis. Ega sul Bad Sport kõrge pole?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2014 04:22:38 vasta tsitaadiga

ei usu, et bad sport kõrge oleks, pole eriti mängida saanudki ja omateada ei ole ka midagi halvasti teinud. Ehk peab süvenenumalt mängima siis, aga kuidagi igav on see online. Vähemalt alguse rank'is on kõik tegevused suht igavad. Enamasti üks DM käib ainult icon_neutral.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KzxTc
HV kasutaja
KzxTc

liitunud: 20.04.2008




sõnum 24.03.2014 09:04:11 vasta tsitaadiga

Kas keegi on siit saanud Titanil(sõijaväe transpordilennuk) tagaluugi lahti? beer_yum.gif icon_question.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defeee
HV kasutaja
Defeee

liitunud: 10.09.2006




sõnum 24.03.2014 09:16:18 vasta tsitaadiga

Mina olen. Peksad seda luuki lihtsalt, siis see hüppab lahti. Kuid kui on soov nii, et üks sõidab, teine on lennuki taga cargo osas, siis see ei lõpe kunagi hästi. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tyler
HV kasutaja
tyler

liitunud: 17.07.2003




sõnum 24.03.2014 19:06:24 vasta tsitaadiga

Millist headset'i (klapid+mikker), Te, kaasmängijad soovitaksite osta, et GTA V online mängides kasutada?

On Sonyl mingi ametlik headset (ONOFF/Euronics kodukatelt ei leidnud) või sobib ka nö. suvaline?
Kui jah, siis milline kõige mõistlikum oleks hinna ja kvaliteedi suhet arvesse võttes.


Suured tänud Teile igasuguse info eest sel teemal icon_smile.gif


viimati muutis tyler 25.03.2014 11:54:30, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 25.03.2014 11:19:53 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
See 16 players on tõepoolest iidamast-aadamast. Ei mõista ma, miks ei suudeta/taheta suuremate slotidega servereid püsti ajada konsoolide peal? Eriti veel nii suure mapi ja laiapõhise online peal? Kas konsoolides asi tõepoolest kinni, et ei võimaldagi need vidinad rohkemat vms?

Kindlasti mingil määral on asi konsoolides kinni !!
Ma ise rohkem imestan kui hästi nad sellegi on selle varsti 15 aastat vana raua peal (PS3) jookseb !!
Ja siis pc vennad vigisevad et graafika jama jne , ongi aga mis teha ajastus oli ju suht jama just hakkasid mängu valmis saama kui selle generatsiooni konsoolid hakkavad läbi saama .
Loodame ainult et tuleb ka uuema raua peale.
Aga see puhtalt minu arvamus sellest asjast icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2014 12:58:09 vasta tsitaadiga

PS3 saab 15 aasta vanuseks 8 aasta pärast. Umbes. icon_biggrin.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 25.03.2014 13:05:31 vasta tsitaadiga

Ok 8 aastane praegu aga seegi paneb ju mõtlema !
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2014 08:50:40 vasta tsitaadiga

http://www.upload.ee/image/2823818/1.jpg keegi selle auto suudab tuvastada?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 04.04.2014 11:13:35 vasta tsitaadiga

RaPTiLE kirjutas:
http://www.upload.ee/image/2823818/1.jpg keegi selle auto suudab tuvastada?

http://gta.wikia.com/Khamelion

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2014 14:29:15 vasta tsitaadiga

Jama et available only in collectors edition.
Nüüdseks on muidu küll selline tunne et kõigi autodega väheke sõitnud vist.
Uus update tulemas varsti, pidi veel 2 uut superautot tulema +SUV.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 08.04.2014 10:20:51 vasta tsitaadiga

Selline küsimus ?
Altruist Acolyte
Deliver an unsuspecting victim to the Altruist Cult !!
Aga mul Strangers and Freaks suht kõik juba tehtud kas on ka mingi võimalus teisiti seda saada ?
proovisin küll seda takso värki et Trevor teeb taksot ja siis viib sinna aga see ei aitanud ?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2014 13:09:30 vasta tsitaadiga

proovi nii, et chilli trevoriga kuskil ringi ja oota kuni keegi "nö" abi palub, et on täis või auto katki vmt ja küsib transat.
Siis võta peale ning kima sinna culti ära

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2014 13:13:29 vasta tsitaadiga

vaido6 kirjutas:
Selline küsimus ?
Altruist Acolyte
Deliver an unsuspecting victim to the Altruist Cult !!
Aga mul Strangers and Freaks suht kõik juba tehtud kas on ka mingi võimalus teisiti seda saada ?
proovisin küll seda takso värki et Trevor teeb taksot ja siis viib sinna aga see ei aitanud ?


There are 6 missable trophies in the game. All of these trophies are missable post-game depending on a choice you make as Franklin during the final mission. Make sure when you are given a choice of three options that you choose "Option C", otherwise these trophies will be unavailable to you without starting a new game or unless you made a separate save file beforehand. 4 of these trophies (TP Industries Arms Race, Red Mist, Kifflom! and Three Man Army) become unmissable if "Option C" is selected so they can be earned at any point, however, special attention should be paid to Altruist Acolyte and Wanted: Alive or Alive as there are only a limited number of opportunities to earn these two trophies. When playing as Trevor, you will encounter select few Random Events that task you with driving an NPC to a given location. Instead of doing this, drop at least one off at the Altruist Cult in the mountains. Similarly there are only four Bail Bond missions in which you can capture a target alive so if all these opportunities are squandered, you will have to start a new game or revert to a previous save file to earn them. Please refer to the respective trophies in the guide below for more information.

New game või vana save.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LeFreak
HV vaatleja

liitunud: 02.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2014 14:06:33 vasta tsitaadiga

kogu kaardi peale on 4 inimest, keda saab Altruist Cult viia. tegu on random event inimestega

ühe inimese asukoht on näidatud siin videos.

https://www.youtube.com/watch?v=zxPbeYUCsio

juhul kui inimest seal pole, sõida korra eemale ja tule tagasi. kui oled selle inimese sealt juba ära vedanud (sinna kuhu inimene soovis), siis seda teha ei saa. otsi ülejäänud 3 inimese asukohti netist. kui sa oled juba varasemalt kõik 4 inimest ära vedanud, siis pead kasutama new game.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnjack
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2014 21:15:19 vasta tsitaadiga

Mõtlesin ka siis ükspäev onlines mängida, aga pidin tegema tutorial-i uuesti ning maja, autod ja raha kadunud. Level oli alles. Keegi oskab öelda miks nii juhtus? Mängin xbox 360 peal
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2014 21:16:42 vasta tsitaadiga

Kunas viimati mängisid? Oled millalgi Online'is raha glitchinud?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnjack
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2014 13:58:55 vasta tsitaadiga

Viimati mängisin umbes 5 kuud tagasi. Raha glitchinud ei ole, 500 000 oli Rockstari poolt antud.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2014 14:07:46 vasta tsitaadiga

Sel juhul soovitan RG-ga ühendust võtta. Tee ticket: https://support.rockstargames.com/hc/en-us/requests/new
Väga ei taha uskuda, et kui pikalt pole mänginud, siis vara eemaldatakse. Pole sellest nagu midagi kuulnud. Vb nende uuenduste ja asjadega, mis kõik vahepeal toimunud, mingi viga neil sisse tulnud ja sul asjad läinud. Seetõttu ainuke lahendus nendega isiklikult kontakti võtta ja pärida, milles asi.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 10.04.2014 20:35:11 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
vaido6 kirjutas:
Selline küsimus ?
Altruist Acolyte
Deliver an unsuspecting victim to the Altruist Cult !!
Aga mul Strangers and Freaks suht kõik juba tehtud kas on ka mingi võimalus teisiti seda saada ?
proovisin küll seda takso värki et Trevor teeb taksot ja siis viib sinna aga see ei aitanud ?


There are 6 missable trophies in the game. All of these trophies are missable post-game depending on a choice you make as Franklin during the final mission. Make sure when you are given a choice of three options that you choose "Option C", otherwise these trophies will be unavailable to you without starting a new game or unless you made a separate save file beforehand. 4 of these trophies (TP Industries Arms Race, Red Mist, Kifflom! and Three Man Army) become unmissable if "Option C" is selected so they can be earned at any point, however, special attention should be paid to Altruist Acolyte and Wanted: Alive or Alive as there are only a limited number of opportunities to earn these two trophies. When playing as Trevor, you will encounter select few Random Events that task you with driving an NPC to a given location. Instead of doing this, drop at least one off at the Altruist Cult in the mountains. Similarly there are only four Bail Bond missions in which you can capture a target alive so if all these opportunities are squandered, you will have to start a new game or revert to a previous save file to earn them. Please refer to the respective trophies in the guide below for more information.

New game või vana save.

Nja plaan nagunii uuesti mäng läbi teha nii et New game tuleb , siis saabgi raha ka normilt koguda , kuna ma ei kasutanaud neid misioone kus sai palju pappi sisse vedada.
Ja siis see hääletaja kes soovitab seda aktsia teemat.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2014 20:54:15 vasta tsitaadiga

vaido6 kirjutas:
aise kirjutas:
vaido6 kirjutas:
Selline küsimus ?
Altruist Acolyte
Deliver an unsuspecting victim to the Altruist Cult !!
Aga mul Strangers and Freaks suht kõik juba tehtud kas on ka mingi võimalus teisiti seda saada ?
proovisin küll seda takso värki et Trevor teeb taksot ja siis viib sinna aga see ei aitanud ?


There are 6 missable trophies in the game. All of these trophies are missable post-game depending on a choice you make as Franklin during the final mission. Make sure when you are given a choice of three options that you choose "Option C", otherwise these trophies will be unavailable to you without starting a new game or unless you made a separate save file beforehand. 4 of these trophies (TP Industries Arms Race, Red Mist, Kifflom! and Three Man Army) become unmissable if "Option C" is selected so they can be earned at any point, however, special attention should be paid to Altruist Acolyte and Wanted: Alive or Alive as there are only a limited number of opportunities to earn these two trophies. When playing as Trevor, you will encounter select few Random Events that task you with driving an NPC to a given location. Instead of doing this, drop at least one off at the Altruist Cult in the mountains. Similarly there are only four Bail Bond missions in which you can capture a target alive so if all these opportunities are squandered, you will have to start a new game or revert to a previous save file to earn them. Please refer to the respective trophies in the guide below for more information.

New game või vana save.

Nja plaan nagunii uuesti mäng läbi teha nii et New game tuleb , siis saabgi raha ka normilt koguda , kuna ma ei kasutanaud neid misioone kus sai palju pappi sisse vedada.
Ja siis see hääletaja kes soovitab seda aktsia teemat.


see hääletaja aktsiad alati ei tõuse ka, ma panustasin 40 milli tinkersi peale ja mitu nädalat hiljem ikka ei tõusnud väärtus
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 11.04.2014 10:41:57 vasta tsitaadiga

Siin paistab küik kirjas olema kuidas raha saada !!
http://gtaforums.com/topic/642910-guide-stock-market-assassination-missions-guide/
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tyler
HV kasutaja
tyler

liitunud: 17.07.2003




sõnum 16.04.2014 13:33:34 vasta tsitaadiga

Tere,

Kas keegi oleks palun nii kena ja seletaks newbile, kuidas ja millise headseti ma peaksin ostma, et GTA:Onlines seda kasutada?
st. kuhu ta peaks kontakteeruma - kas puldi külge? see on siis vist miniUSB väljund või ma eksin?
Või on ka mingi muu võimalus, kuidas headset'i ühendada ps3 külge ja GTA:Onlines kasutada?

Suur tänu abi eest Teile icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3nx
HV veteran

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2014 18:26:42 vasta tsitaadiga

Peamiselt ikkagi suvaline Bluetooth headset või äärmisel juhul USB'ga PlayStationi enda külge. Puldi miniUSB on ikkagi puldi laadimiseks.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2014 19:17:41 vasta tsitaadiga

nõme,et jälle see BAWSAQ aktsia server ei tööta mul, kord töötab siis taas mitte
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hgg
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2012




sõnum 26.04.2014 19:11:49 vasta tsitaadiga

Kas keegi viimasel ajal GTAV Online's on käinud? Ise üle pika aja sai Online mindud ja kuigi inimesi nagu oleks, siis Online on maru aeglane, tihti viskab välja, autosid tänavatel üldse ei liigu ja isegi parklates pole ühtegi...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2014 19:25:13 vasta tsitaadiga

see gta online üldse tundub tihti välja surnud
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 27.04.2014 21:42:49 vasta tsitaadiga

Paljud ootavad update !!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kärsitu15
HV vaatleja

liitunud: 20.01.2013




sõnum 29.04.2014 07:14:39 vasta tsitaadiga

Keegi xbox-i peal mängib? Jagage gamertage.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 29.04.2014 14:05:20 vasta tsitaadiga

Ei tea kuna nad selle update välja lasevad ?
Ise hakkasin Storyt uuesti tegema proovin ilusti storyle keskenduda , vahel kisub natu keeruliseks , naudin seda praegu ei kiirusta.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 50, 51, 52  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.