Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 176, 177, 178 ... 252, 253, 254  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2014 19:06:39 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Kas vale draiver võib põhjustada anomaaliaid mängus?

Võib põhjustada kül jamasid.
Mõned annavad boosti juurde ja mõnega isegi kuni mängu pangestumisei jamadeni.

_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 21.03.2014 20:14:02 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Kas vale draiver võib põhjustada anomaaliaid mängus?


Kui sa mõtled seda jama mis sul oli mängus, millest rääkisid, siis draiver seda ei põhjusta kuidagi.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2014 20:21:51 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
Kas vale draiver võib põhjustada anomaaliaid mängus?


Kui sa mõtled seda jama mis sul oli mängus, millest rääkisid, siis draiver seda ei põhjusta kuidagi.

Draiverid võivad igasuguseid anomaaliaid tekitada.

Räägi teemas ka täpsemalt, mis mure sul on. Või on mul kahe silma vahele jäänud?
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2014 11:06:52 vasta tsitaadiga

See oli teise teema jutt kuid kuna siin vestlus aktiivne siis paningi siia. Kõik korras tänud. Ei olnud asi draiverites.

Kuidas ma saan selle tüütu akna battlellogist ära mis mind pidevalt tervitab bf4 lehel suurelt. Learn how to play ja close? Üle hakkab viskama kui see igakord vastu vahib kui sisse logid.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2014 11:18:51 vasta tsitaadiga

eero78 kirjutas:
Tekkis küsimus selle nõuete kohapealt, et kas alla I5-e ja I7 prose pole mõtet seda mängu üldse osta ega proovida?

Ikka on mõtet. Suurel määral oleneb nkn. mis videokaart on?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2014 00:11:03 vasta tsitaadiga

Eks iga asi mõjutab. Targem oleks igat asja natuke turgutada. Mälud, video prose. Vähmalt peaks ära hoidma ebameeldivad üllatused.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 23.03.2014 01:53:54 vasta tsitaadiga

Kust kõige soodsamalt saab BF4 ?
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2014 01:58:17 vasta tsitaadiga

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-battlefield-4-cd-key-compare-prices/
Ehk leidub ka neid BF4 kuponge siin foorumis veel? Neid müüakse siin mingi 10-15€-ga vist.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.03.2014 09:00:31 vasta tsitaadiga

10.10.10, kellelgi siin allkirjas juba oli 6 eurot icon_smile.gif
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.03.2014 10:45:15 vasta tsitaadiga

Mul on jah...
Üldiselt jääb mulje, et see kriitika lävi on mängul saavutatud ja edaspidi läheb ikka paremaks.
Titanfall on nii ja naa...kuigi jälle midagi uut.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2014 10:59:10 vasta tsitaadiga

Minule see mäng SP kohapealt meeldis. Fantastiline graafika+ muusika. Kindlasti on mille kallal võiks norida kuid mina seda hetkel ei leidnud. MP kohapealt niipalju, et need BF3 kaardid on küll ilusad Metro ja Oman jne... Caspian jättis sellise kuidagi tuima mulje kuigi oli sinna sisse toodud lahedaid asju, näiteks ülesse tõstetavad sissesõidupiirded icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2014 13:30:25 vasta tsitaadiga

Kudas mäng on võrreldes betaga? Kas on mängitav või endiselt EA'le kohane ja buge täis? 6 euroeest isegi vast oleks nõus selle ostma.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2014 13:41:31 vasta tsitaadiga

No betat ja praegust seisundit ei anna võrreldagi... Praeguse seisu kasuks siis. Minu arust küll ei ole asi nii hull nagu mõni siin väidab või siis lihtsalt on ta mingi erand (nt tarkvaras/draiverites probleem vms), kellel mingisugune anomaalia esineb.
Beta ongi staadium, kus võib lubada nii suuri vigu.
Oma hinda on ta kindlasti väärt. Siin foorumis liigub isegi alla 10€ neid koode (BF4 kupongidest pärit vist).
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.03.2014 13:47:55 vasta tsitaadiga

Antud hinda ikka väärt. Kasvõi SP. Hetke analoogsetest mängudest on see ikka parim. COD oli segane ja graafiliselt kummaline - väga palju on mingeid 10a vanu modeleid, mis näevad uuemate taustal kummalised.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2014 13:50:40 vasta tsitaadiga

Antud ostuisu tuligi sellest, et sai single player läbi tehtud läbi teadud sadama, ja tahtsin minna BF3 mängima, aga see kõnts keeldub tööle hakkamast. Nüüd kui seda 6 eurost pakkumist nägin hakkas mõte liikuma.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 23.03.2014 13:58:29 vasta tsitaadiga

kes seda siin siis 6 euroga müüb ? icon_eek.gif sp olen proovinud,aga kange tahtmine on mp ka proovida,iseasi kas mu vanaraud momendil selle välja veab ...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2014 13:59:33 vasta tsitaadiga

Gap, vaata kaks posti ülespoole icon_wink.gif
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 23.03.2014 14:04:10 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
Gap, vaata kaks posti ülespoole icon_wink.gif



ah snap doh.gif ei pannud tähele tõesti icon_lol.gif aga 6 euriga võtaks küll,kui veel on
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2014 14:06:18 vasta tsitaadiga

Sandor kirjutas:
Kudas mäng on võrreldes betaga? Kas on mängitav või endiselt EA'le kohane ja buge täis? 6 euroeest isegi vast oleks nõus selle ostma.


Jah eile kohtasin üht BUG-i üks tüüp jooksis ringi, pea tõmbles nagu pidalitõbisel. Kõhutäie sai naerda icon_lol.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2014 14:21:02 vasta tsitaadiga

Bljäd, keegi pani sellele 6 eurisele võtmele käpa peale. On veel keegi siin kes odavalt müüb? Kontakt palun PS.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 23.03.2014 15:04:42 vasta tsitaadiga

Olen ka nõus ostma kui kuni 10€ eest saab. Katsetaks oma A8 APU ära icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2014 15:12:38 vasta tsitaadiga

Ma usun, et 10€-ni langeb umbes suvel või peale seda (siis, kui kõik DLC-d on juba ilmunud). Kuigi egas juba praegu leidub hulganisti selles hinnaklassis BF4 koode tänu nendele kupongidele.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 23.03.2014 18:52:22 vasta tsitaadiga

http://www.arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/MANGUD82/GAME-BATTLEFIELD4-COUPON-AMD-12WE2-AMD006-10WRGIGA-BYTE-97994


On juba teemast läbi käinud miski 10 lehekülje kaugusel umbes. 9€
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2014 18:53:17 vasta tsitaadiga

Saadavus
toode ei ole hetkel saadaval

Hind: 9.00 €
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 23.03.2014 18:54:53 vasta tsitaadiga

Ma copy paste tegin lingile mis oli miski 10 kond lehekülge tagasi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.03.2014 19:13:14 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Ma usun, et 10€-ni langeb umbes suvel või peale seda (siis, kui kõik DLC-d on juba ilmunud). Kuigi egas juba praegu leidub hulganisti selles hinnaklassis BF4 koode tänu nendele kupongidele.

Need koodid aeguvad aprilli lõpuga icon_wink.gif
Kuna aeg läheb kiiresti siis nüüd hea teada, et ei jää midagi vedelema thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2014 21:58:32 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Siim159 kirjutas:
Ma usun, et 10€-ni langeb umbes suvel või peale seda (siis, kui kõik DLC-d on juba ilmunud). Kuigi egas juba praegu leidub hulganisti selles hinnaklassis BF4 koode tänu nendele kupongidele.

Need koodid aeguvad aprilli lõpuga icon_wink.gif
Kuna aeg läheb kiiresti siis nüüd hea teada, et ei jää midagi vedelema thumbs_up.gif


Mis mõttes aeguvad koodid?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 23.03.2014 22:03:15 vasta tsitaadiga

ostad mängu koodi ja siis kui tuleb aprilli kuu,siis enam mängida ei saa. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kankka
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2014 22:19:28 vasta tsitaadiga

Pigem see, et aprillist ei saa mittekasutatud koodidega endale mängu redeemida.
_________________
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2014 22:40:58 vasta tsitaadiga

Täiesti jama siis.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2014 00:01:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Remove naval strike until you you take the plane out of the map and can re-release it. This is completely disrespectful to the family of the 3 Americans on board.
Dice stop being disrespectful and remove naval strike. God Bless the families of the victims.

icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 24.03.2014 01:12:31 vasta tsitaadiga

Sellisel juhul võiks battlefield mängust võtta ka ära kõik majad, puud ja põõsad. Veel parem kui veel ära võtta ka lennukid, tankid, helikopterid, paadid ja relvad. Siis ei ole kellegi jaoks lugupidamatu.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalle78
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2005




sõnum 24.03.2014 08:13:03 vasta tsitaadiga

Laupäeval oli GC esimene lahing
väike maitse

Link

http://www.global-conflict.org/
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.03.2014 08:42:15 vasta tsitaadiga

kankka kirjutas:
Pigem see, et aprillist ei saa mittekasutatud koodidega endale mängu redeemida.

Just nii...ei usu, et keegi viitsib need ära isikustada. Pigem müüakse soodsalt ära.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2014 11:44:19 vasta tsitaadiga

Kuda mapid on võrreldes BF3'ga? On samasuured ja normaalsed, või on saast ja peab B2K vol2 ka juurde sebima? Kuda commander on võrreldes BF2'ga?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 24.03.2014 11:49:53 vasta tsitaadiga

Sandor kirjutas:
Kuda mapid on võrreldes BF3'ga? On samasuured ja normaalsed, või on saast ja peab B2K vol2 ka juurde sebima? Kuda commander on võrreldes BF2'ga?

Commander on suht igav olla. B2K vol2 ei vääri lisa ostu. Mappide tase on väga hea. Tavalisest versioonist maa ja ilm.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2014 12:12:22 vasta tsitaadiga

Kuradi kurat... sai eile proovitud natuke pikemalt MP-d ja hinge tegi ikka tõsiselt täis ja silme eest võttis mustaks. Kurat lase palju tahad vastane pikali ei kuku, ise saad ühe matsu pihta ja oled surnud, wtfck nagu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 24.03.2014 12:18:03 vasta tsitaadiga

Tere tulemast BF4 suurepärasesse netcode maailma
_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2014 12:27:26 vasta tsitaadiga

Ja mis veel üsna häiriv tundus oli see, et kui juhtusid hüppe tegema ja samal ajala lasid vastast... siis laskmine peatus ja olid lihtsalt kargav märklalaud või mulle tundus nii?
Mis asi see netcode maailm veel on? Ah las ta olla kui on, aga lihtsalt minu olematu ajuraasuke ei saa aru kuidas saab ühel olla skoor märkimisväärselt suur ja teine mees lihtsalt lasku ma ei tea mitu salve tühjaks..... korraks eile käis mõte peast läbi, et mul mingi lahjem relv lihtsalt. Kuid natuke sai neid relvi listis vaadatud ja need mis silma jäid olid küll vigastuste poolelt samavõimsad.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dRifteR
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2006




sõnum 24.03.2014 12:58:38 vasta tsitaadiga

BF4's ei saa hüppe ajal tulistada ega muid vidinaid kasutada - mis vähe tobe.

El-Fuego kirjutas:
Ja mis veel üsna häiriv tundus oli see, et kui juhtusid hüppe tegema ja samal ajala lasid vastast... siis laskmine peatus ja olid lihtsalt kargav märklalaud või mulle tundus nii?
Mis asi see netcode maailm veel on? Ah las ta olla kui on, aga lihtsalt minu olematu ajuraasuke ei saa aru kuidas saab ühel olla skoor märkimisväärselt suur ja teine mees lihtsalt lasku ma ei tea mitu salve tühjaks..... korraks eile käis mõte peast läbi, et mul mingi lahjem relv lihtsalt. Kuid natuke sai neid relvi listis vaadatud ja need mis silma jäid olid küll vigastuste poolelt samavõimsad.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2014 13:11:02 vasta tsitaadiga

Pigem ikka asi mängijas või su netis. Kui ikka vastasele pihta lased, siis ta kukub ka. Hüppe ajal mitte laskmine on igati normaalne.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 24.03.2014 13:12:40 vasta tsitaadiga

No see relvalistis damage vaatamine ei ütle väga palju... mõni relv laseb 600 lasku minutis, teine jälle 1000. Pole siis ime et see teine poole kiiremini tapab
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.03.2014 13:24:47 vasta tsitaadiga

Minu kogemusel on see kuulide kogus ikka julm killer - mida aeglasem netcode seda parem on selline kuulirahe. Miski ikka ju pihta läheb icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2014 13:46:31 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Pigem ikka asi mängijas või su netis. Kui ikka vastasele pihta lased, siis ta kukub ka. Hüppe ajal mitte laskmine on igati normaalne.


Kui sa sisad vastamisi ja hakkad enne laskma ning näed, et tabamused lähevad pihta ja mehega midagi ei juhtu siis peab midagi valesti olema. nett on mul elion
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 24.03.2014 14:11:21 vasta tsitaadiga

Cod4-s on ka selliseid tegelasi kes sihtida ei oska ja siis täristavad terve salve kuskile võssa ja reaksiooniks on wtf miks ära ei sure ja miks pihta ei saa icon_biggrin.gif
Bf4-s on ka neid. Tuleb osata sihtida ja sprei ei ole lahendus. Mõne kuuliga burstid on poole efektiivsemad, kui terve salv võssa laskmist. Kui vastasega miski 10m vahet on, siis võid spreida ja saad maha küll. Samas jälle loeb kas oled normaalis või hard core serveris. Ma eelistan HC servereid kuna närvi ajab see tavaline mode, kus kordades rohkem pead täristama et kedagi nottida saaks.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2014 14:44:46 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Cod4-s on ka selliseid tegelasi kes sihtida ei oska ja siis täristavad terve salve kuskile võssa ja reaksiooniks on wtf miks ära ei sure ja miks pihta ei saa icon_biggrin.gif
Bf4-s on ka neid. Tuleb osata sihtida ja sprei ei ole lahendus. Mõne kuuliga burstid on poole efektiivsemad, kui terve salv võssa laskmist. Kui vastasega miski 10m vahet on, siis võid spreida ja saad maha küll. Samas jälle loeb kas oled normaalis või hard core serveris. Ma eelistan HC servereid kuna närvi ajab see tavaline mode, kus kordades rohkem pead täristama et kedagi nottida saaks.


Kes on sul võssa lasknud? Sa lugeda oskad või loetust aru saada? Pihtasaamis indikaator näitab, et tegelane saab pihta kuid ei juhtu midagi. Laskmisteooriat võid sa kellelegi teisele rääkida. Piisavalt elementaarne, et neid mitte teada.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 24.03.2014 14:57:53 vasta tsitaadiga

El-Fuego, Kas ma suunasin oma arvamust mingil moel sulle ? Pealegi milleks võtta kõige nii isiklikult ???

Säilita külma närvi kui mänge mängid. Närvi minnes ei saagi enam hästi minna. Jah ma tean, et bf4-s on suht haiglane see laskmis teema. Näed hit marke aga meest maha ei saa. Seda juhtub kõigil ja see tulenebki just sellest, et täristad terve salve vastase pihta, kus enamus salvest võssa lendab.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 24.03.2014 15:18:12 vasta tsitaadiga

Mänguga rohkem harjuma lihtsalt, siis langevad ka mehed.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2014 16:26:45 vasta tsitaadiga

Mis lemmik assault rifled HV-lastel on? ACE 23 ikka parim universaalne relv, kuid olen avastamas ka M16 suurepärast täpsust suurema vahemaa tagant.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2014 16:44:16 vasta tsitaadiga

Ise üritan niisama pelades ACE 23-ga mitte enam mängida - nii läbi tehtud juba ja igav.
Kui mingit tiimworki teha siis vist ilma selleta ei saa icon_smile.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 176, 177, 178 ... 252, 253, 254  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.