|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Estnx
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
21.03.2014 19:06:39
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
| Kas vale draiver võib põhjustada anomaaliaid mängus? |
Võib põhjustada kül jamasid.
Mõned annavad boosti juurde ja mõnega isegi kuni mängu pangestumisei jamadeni.
_________________ Just see vidin, mida sa oled otsinud... |
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
21.03.2014 20:14:02
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
| Kas vale draiver võib põhjustada anomaaliaid mängus? |
Kui sa mõtled seda jama mis sul oli mängus, millest rääkisid, siis draiver seda ei põhjusta kuidagi.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
21.03.2014 20:21:51
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
| El-Fuego kirjutas: |
| Kas vale draiver võib põhjustada anomaaliaid mängus? |
Kui sa mõtled seda jama mis sul oli mängus, millest rääkisid, siis draiver seda ei põhjusta kuidagi. |
Draiverid võivad igasuguseid anomaaliaid tekitada.
Räägi teemas ka täpsemalt, mis mure sul on. Või on mul kahe silma vahele jäänud?
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
22.03.2014 11:06:52
|
|
|
See oli teise teema jutt kuid kuna siin vestlus aktiivne siis paningi siia. Kõik korras tänud. Ei olnud asi draiverites.
Kuidas ma saan selle tüütu akna battlellogist ära mis mind pidevalt tervitab bf4 lehel suurelt. Learn how to play ja close? Üle hakkab viskama kui see igakord vastu vahib kui sisse logid.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KoldK
HV veteran

liitunud: 05.07.2011
|
22.03.2014 11:18:51
|
|
|
| eero78 kirjutas: |
| Tekkis küsimus selle nõuete kohapealt, et kas alla I5-e ja I7 prose pole mõtet seda mängu üldse osta ega proovida? |
Ikka on mõtet. Suurel määral oleneb nkn. mis videokaart on?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
23.03.2014 00:11:03
|
|
|
| Eks iga asi mõjutab. Targem oleks igat asja natuke turgutada. Mälud, video prose. Vähmalt peaks ära hoidma ebameeldivad üllatused.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
23.03.2014 01:53:54
|
|
|
Kust kõige soodsamalt saab BF4 ?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kala1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2006
|
23.03.2014 09:00:31
|
|
|
10.10.10, kellelgi siin allkirjas juba oli 6 eurot
_________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
23.03.2014 10:45:15
|
|
|
Mul on jah...
Üldiselt jääb mulje, et see kriitika lävi on mängul saavutatud ja edaspidi läheb ikka paremaks.
Titanfall on nii ja naa...kuigi jälle midagi uut.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
23.03.2014 10:59:10
|
|
|
Minule see mäng SP kohapealt meeldis. Fantastiline graafika+ muusika. Kindlasti on mille kallal võiks norida kuid mina seda hetkel ei leidnud. MP kohapealt niipalju, et need BF3 kaardid on küll ilusad Metro ja Oman jne... Caspian jättis sellise kuidagi tuima mulje kuigi oli sinna sisse toodud lahedaid asju, näiteks ülesse tõstetavad sissesõidupiirded
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandor
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2011
|
23.03.2014 13:30:25
|
|
|
| Kudas mäng on võrreldes betaga? Kas on mängitav või endiselt EA'le kohane ja buge täis? 6 euroeest isegi vast oleks nõus selle ostma.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
23.03.2014 13:41:31
|
|
|
No betat ja praegust seisundit ei anna võrreldagi... Praeguse seisu kasuks siis. Minu arust küll ei ole asi nii hull nagu mõni siin väidab või siis lihtsalt on ta mingi erand (nt tarkvaras/draiverites probleem vms), kellel mingisugune anomaalia esineb.
Beta ongi staadium, kus võib lubada nii suuri vigu.
Oma hinda on ta kindlasti väärt. Siin foorumis liigub isegi alla 10€ neid koode (BF4 kupongidest pärit vist).
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
23.03.2014 13:47:55
|
|
|
| Antud hinda ikka väärt. Kasvõi SP. Hetke analoogsetest mängudest on see ikka parim. COD oli segane ja graafiliselt kummaline - väga palju on mingeid 10a vanu modeleid, mis näevad uuemate taustal kummalised.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandor
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2011
|
23.03.2014 13:50:40
|
|
|
| Antud ostuisu tuligi sellest, et sai single player läbi tehtud läbi teadud sadama, ja tahtsin minna BF3 mängima, aga see kõnts keeldub tööle hakkamast. Nüüd kui seda 6 eurost pakkumist nägin hakkas mõte liikuma.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
23.03.2014 13:58:29
|
|
|
kes seda siin siis 6 euroga müüb ? sp olen proovinud,aga kange tahtmine on mp ka proovida,iseasi kas mu vanaraud momendil selle välja veab ...
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
23.03.2014 13:59:33
|
|
|
Gap, vaata kaks posti ülespoole
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
23.03.2014 14:04:10
|
|
|
| xheix1712 kirjutas: |
Gap, vaata kaks posti ülespoole  |
ah snap ei pannud tähele tõesti aga 6 euriga võtaks küll,kui veel on
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
23.03.2014 14:06:18
|
|
|
| Sandor kirjutas: |
| Kudas mäng on võrreldes betaga? Kas on mängitav või endiselt EA'le kohane ja buge täis? 6 euroeest isegi vast oleks nõus selle ostma. |
Jah eile kohtasin üht BUG-i üks tüüp jooksis ringi, pea tõmbles nagu pidalitõbisel. Kõhutäie sai naerda
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandor
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2011
|
23.03.2014 14:21:02
|
|
|
| Bljäd, keegi pani sellele 6 eurisele võtmele käpa peale. On veel keegi siin kes odavalt müüb? Kontakt palun PS.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
23.03.2014 15:04:42
|
|
|
Olen ka nõus ostma kui kuni 10€ eest saab. Katsetaks oma A8 APU ära
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
23.03.2014 15:12:38
|
|
|
| Ma usun, et 10€-ni langeb umbes suvel või peale seda (siis, kui kõik DLC-d on juba ilmunud). Kuigi egas juba praegu leidub hulganisti selles hinnaklassis BF4 koode tänu nendele kupongidele.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandor
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2011
|
23.03.2014 18:53:17
|
|
|
Saadavus
toode ei ole hetkel saadaval
Hind: 9.00 €
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
23.03.2014 18:54:53
|
|
|
| Ma copy paste tegin lingile mis oli miski 10 kond lehekülge tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
23.03.2014 19:13:14
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
| Ma usun, et 10€-ni langeb umbes suvel või peale seda (siis, kui kõik DLC-d on juba ilmunud). Kuigi egas juba praegu leidub hulganisti selles hinnaklassis BF4 koode tänu nendele kupongidele. |
Need koodid aeguvad aprilli lõpuga
Kuna aeg läheb kiiresti siis nüüd hea teada, et ei jää midagi vedelema
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
23.03.2014 21:58:32
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| Siim159 kirjutas: |
| Ma usun, et 10€-ni langeb umbes suvel või peale seda (siis, kui kõik DLC-d on juba ilmunud). Kuigi egas juba praegu leidub hulganisti selles hinnaklassis BF4 koode tänu nendele kupongidele. |
Need koodid aeguvad aprilli lõpuga
Kuna aeg läheb kiiresti siis nüüd hea teada, et ei jää midagi vedelema  |
Mis mõttes aeguvad koodid?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
23.03.2014 22:03:15
|
|
|
ostad mängu koodi ja siis kui tuleb aprilli kuu,siis enam mängida ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kankka
HV kasutaja
liitunud: 15.08.2009
|
23.03.2014 22:19:28
|
|
|
Pigem see, et aprillist ei saa mittekasutatud koodidega endale mängu redeemida.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
23.03.2014 22:40:58
|
|
|
| Täiesti jama siis.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karl P.
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2010
|
24.03.2014 00:01:16
|
|
|
| tsitaat: |
Remove naval strike until you you take the plane out of the map and can re-release it. This is completely disrespectful to the family of the 3 Americans on board.
Dice stop being disrespectful and remove naval strike. God Bless the families of the victims. |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
24.03.2014 01:12:31
|
|
|
| Sellisel juhul võiks battlefield mängust võtta ka ära kõik majad, puud ja põõsad. Veel parem kui veel ära võtta ka lennukid, tankid, helikopterid, paadid ja relvad. Siis ei ole kellegi jaoks lugupidamatu.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalle78
HV kasutaja
liitunud: 24.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
24.03.2014 08:42:15
|
|
|
| kankka kirjutas: |
| Pigem see, et aprillist ei saa mittekasutatud koodidega endale mängu redeemida. |
Just nii...ei usu, et keegi viitsib need ära isikustada. Pigem müüakse soodsalt ära.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandor
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2011
|
24.03.2014 11:44:19
|
|
|
| Kuda mapid on võrreldes BF3'ga? On samasuured ja normaalsed, või on saast ja peab B2K vol2 ka juurde sebima? Kuda commander on võrreldes BF2'ga?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
24.03.2014 11:49:53
|
|
|
| Sandor kirjutas: |
| Kuda mapid on võrreldes BF3'ga? On samasuured ja normaalsed, või on saast ja peab B2K vol2 ka juurde sebima? Kuda commander on võrreldes BF2'ga? |
Commander on suht igav olla. B2K vol2 ei vääri lisa ostu. Mappide tase on väga hea. Tavalisest versioonist maa ja ilm.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
24.03.2014 12:12:22
|
|
|
| Kuradi kurat... sai eile proovitud natuke pikemalt MP-d ja hinge tegi ikka tõsiselt täis ja silme eest võttis mustaks. Kurat lase palju tahad vastane pikali ei kuku, ise saad ühe matsu pihta ja oled surnud, wtfck nagu
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StarLight
HV veteran
liitunud: 09.06.2004
|
24.03.2014 12:18:03
|
|
|
Tere tulemast BF4 suurepärasesse netcode maailma
_________________ Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
24.03.2014 12:27:26
|
|
|
Ja mis veel üsna häiriv tundus oli see, et kui juhtusid hüppe tegema ja samal ajala lasid vastast... siis laskmine peatus ja olid lihtsalt kargav märklalaud või mulle tundus nii?
Mis asi see netcode maailm veel on? Ah las ta olla kui on, aga lihtsalt minu olematu ajuraasuke ei saa aru kuidas saab ühel olla skoor märkimisväärselt suur ja teine mees lihtsalt lasku ma ei tea mitu salve tühjaks..... korraks eile käis mõte peast läbi, et mul mingi lahjem relv lihtsalt. Kuid natuke sai neid relvi listis vaadatud ja need mis silma jäid olid küll vigastuste poolelt samavõimsad.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dRifteR
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2006
|
24.03.2014 12:58:38
|
|
|
BF4's ei saa hüppe ajal tulistada ega muid vidinaid kasutada - mis vähe tobe.
| El-Fuego kirjutas: |
Ja mis veel üsna häiriv tundus oli see, et kui juhtusid hüppe tegema ja samal ajala lasid vastast... siis laskmine peatus ja olid lihtsalt kargav märklalaud või mulle tundus nii?
Mis asi see netcode maailm veel on? Ah las ta olla kui on, aga lihtsalt minu olematu ajuraasuke ei saa aru kuidas saab ühel olla skoor märkimisväärselt suur ja teine mees lihtsalt lasku ma ei tea mitu salve tühjaks..... korraks eile käis mõte peast läbi, et mul mingi lahjem relv lihtsalt. Kuid natuke sai neid relvi listis vaadatud ja need mis silma jäid olid küll vigastuste poolelt samavõimsad. |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
24.03.2014 13:12:40
|
|
|
| No see relvalistis damage vaatamine ei ütle väga palju... mõni relv laseb 600 lasku minutis, teine jälle 1000. Pole siis ime et see teine poole kiiremini tapab
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
24.03.2014 13:24:47
|
|
|
Minu kogemusel on see kuulide kogus ikka julm killer - mida aeglasem netcode seda parem on selline kuulirahe. Miski ikka ju pihta läheb
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
24.03.2014 13:46:31
|
|
|
| lauri23 kirjutas: |
| Pigem ikka asi mängijas või su netis. Kui ikka vastasele pihta lased, siis ta kukub ka. Hüppe ajal mitte laskmine on igati normaalne. |
Kui sa sisad vastamisi ja hakkad enne laskma ning näed, et tabamused lähevad pihta ja mehega midagi ei juhtu siis peab midagi valesti olema. nett on mul elion
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
24.03.2014 14:11:21
|
|
|
Cod4-s on ka selliseid tegelasi kes sihtida ei oska ja siis täristavad terve salve kuskile võssa ja reaksiooniks on wtf miks ära ei sure ja miks pihta ei saa
Bf4-s on ka neid. Tuleb osata sihtida ja sprei ei ole lahendus. Mõne kuuliga burstid on poole efektiivsemad, kui terve salv võssa laskmist. Kui vastasega miski 10m vahet on, siis võid spreida ja saad maha küll. Samas jälle loeb kas oled normaalis või hard core serveris. Ma eelistan HC servereid kuna närvi ajab see tavaline mode, kus kordades rohkem pead täristama et kedagi nottida saaks.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
24.03.2014 14:44:46
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
Cod4-s on ka selliseid tegelasi kes sihtida ei oska ja siis täristavad terve salve kuskile võssa ja reaksiooniks on wtf miks ära ei sure ja miks pihta ei saa
Bf4-s on ka neid. Tuleb osata sihtida ja sprei ei ole lahendus. Mõne kuuliga burstid on poole efektiivsemad, kui terve salv võssa laskmist. Kui vastasega miski 10m vahet on, siis võid spreida ja saad maha küll. Samas jälle loeb kas oled normaalis või hard core serveris. Ma eelistan HC servereid kuna närvi ajab see tavaline mode, kus kordades rohkem pead täristama et kedagi nottida saaks. |
Kes on sul võssa lasknud? Sa lugeda oskad või loetust aru saada? Pihtasaamis indikaator näitab, et tegelane saab pihta kuid ei juhtu midagi. Laskmisteooriat võid sa kellelegi teisele rääkida. Piisavalt elementaarne, et neid mitte teada.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
24.03.2014 14:57:53
|
|
|
El-Fuego, Kas ma suunasin oma arvamust mingil moel sulle ? Pealegi milleks võtta kõige nii isiklikult ???
Säilita külma närvi kui mänge mängid. Närvi minnes ei saagi enam hästi minna. Jah ma tean, et bf4-s on suht haiglane see laskmis teema. Näed hit marke aga meest maha ei saa. Seda juhtub kõigil ja see tulenebki just sellest, et täristad terve salve vastase pihta, kus enamus salvest võssa lendab.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
24.03.2014 15:18:12
|
|
|
| Mänguga rohkem harjuma lihtsalt, siis langevad ka mehed.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
24.03.2014 16:26:45
|
|
|
| Mis lemmik assault rifled HV-lastel on? ACE 23 ikka parim universaalne relv, kuid olen avastamas ka M16 suurepärast täpsust suurema vahemaa tagant.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
äss
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
24.03.2014 16:44:16
|
|
|
Ise üritan niisama pelades ACE 23-ga mitte enam mängida - nii läbi tehtud juba ja igav.
Kui mingit tiimworki teha siis vist ilma selleta ei saa
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|