|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
13.02.2014 12:29:55
|
|
|
| Eks ta nii ole, et mida vanemaks mäng jääb seda vähem kedagi huvitab mis seal toimub. Loojad on kõik ainult raha peal väljas. mängijad jäetakse üsna varsti omapead kui nähakse, et sisse see enam ei too midagi.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StarLight
HV veteran
liitunud: 09.06.2004
|
13.02.2014 12:30:22
|
|
|
Sellest päevast peale kui 4 välja anti ei koti enam ei DICE ega EA enam 3-e supportimisest. Kahjuks jah, igasugust macrot ja botti liigub piisavalt palju, samas on veel liikvel servereid mis on piisavalt hästi admistreeritud ja sellised tegelased saavad banaani juba küllaltki eos juba kätte seal.
Huvitav on ka see, et viimasel ajal on hakanud kummitama umbes samasugused "putukad" mis 4-s mind ka 3-s. Spawides kõrvalistmele on tähendanud crashi ja suht tihti saab "host disconnecti" Varem nagu selliseid probleeme ei täheldanud.
_________________ Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcjaaxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2010
|
13.02.2014 12:55:29
|
|
|
| StarLight kirjutas: |
Sellest päevast peale kui 4 välja anti ei koti enam ei DICE ega EA enam 3-e supportimisest. Kahjuks jah, igasugust macrot ja botti liigub piisavalt palju, samas on veel liikvel servereid mis on piisavalt hästi admistreeritud ja sellised tegelased saavad banaani juba küllaltki eos juba kätte seal.
Huvitav on ka see, et viimasel ajal on hakanud kummitama umbes samasugused "putukad" mis 4-s mind ka 3-s. Spawides kõrvalistmele on tähendanud crashi ja suht tihti saab "host disconnecti" Varem nagu selliseid probleeme ei täheldanud. |
Ehk hosti omanik tabas mängijana vaenlase-cheatija luukere v mulli,mis on reeglite vastane tegelikult
_________________ Ma olen telekas. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ekupeku
HV kasutaja

liitunud: 07.04.2010
|
14.02.2014 23:59:24
|
|
|
| Eesti servusi ka on?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
16.02.2014 14:07:07
|
|
|
Kellelgi veel viimaste AMD 14.1 draiveritega ei lähe mäng tööle? Mängu aken avaneb, kuid on valge screen. Kiire googeldamisega täheldasin seda probleemi vaid BF4-ja omanikel, BF3-ga seda probleemi silma hetkel ei jäänud. Mõtlesin, et üle pika aja võiks BF3 taas proovida, kuid noo tööle ei lähe. Ilmselt ongi draiverite viga, kuna vahepeal pole mingit updatet mängule tulnud ning repair installi tegin ka.
//Edit: Siis leidub Googlest ka BF3 omanikel viimaste AMD draiveritega sama probleemi, kuid mingit lahendust silma pole jäänud (v.a see, kui vanemate draiverite peale tagasi kolida, kuid ehk leidub praeguste draiveritega ka mingit lahendust?).
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4rk4
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007
|
17.02.2014 12:56:28
|
|
|
Täna (17.02) võiks mängida eesti servus. Koguneda võiks kella 19ks-20ks. Proovin tol ajavahemikul olemas olla seal
E: ei saa siiski tulla.
viimati muutis s4rk4 17.02.2014 18:17:58, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karl P.
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2010
|
17.02.2014 17:36:47
|
|
|
| s4rk4 kirjutas: |
Täna (17.02) võiks mängida eesti servus. Koguneda võiks kella 19ks-20ks. Proovin tol ajavahemikul olemas olla seal  |
Mis serverisse?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4rk4
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ekupeku
HV kasutaja

liitunud: 07.04.2010
|
17.02.2014 22:44:04
|
|
|
| Keegi mõnda teist suurema aktiivsuse ja suurema inimeste arvuga oma teab?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duxdery
HV veteran

liitunud: 13.05.2011
|
17.02.2014 23:30:28
|
|
|
| toimub midagi?
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karl P.
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2010
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StarLight
HV veteran
liitunud: 09.06.2004
|
18.02.2014 00:19:53
|
|
|
Majandan vahelduva eduga SIIN. Aktiivsed adminnid, hulgim rahvast, HC ja 3000 ticketit. Ainuke miinus mõne silmis kindlasti, et Metro only.
_________________ Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karl P.
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2010
|
18.02.2014 00:32:12
|
|
|
StarLight, jep, 64 mängjaga metro on jama
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
psydeblo
HV Guru

liitunud: 08.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4rk4
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007
|
18.02.2014 19:31:30
|
|
|
Kui kellelgi huvi teha Co-op relvad omale saadavaks, siis lisage RSaaremaa Originis
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
18.02.2014 20:03:57
|
|
|
| s4rk4 kirjutas: |
Kui kellelgi huvi teha Co-op relvad omale saadavaks, siis lisage RSaaremaa Originis  |
Ma pole siiamaani suutnud co-opi tööle saada.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandman
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2004
|
20.02.2014 00:07:34
|
|
|
Ei ole minagi suutnud co-op'i "võlu" üles leida. kellelgi on mingid head retseptid, eduvalemid?
_________________ Fotolõuend - Fototapeet - Disaingraafika - Dekoratiivkleebised |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcjaaxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2010
|
20.02.2014 08:48:51
|
|
|
| Sandman kirjutas: |
| Ei ole minagi suutnud co-op'i "võlu" üles leida. kellelgi on mingid head retseptid, eduvalemid? |
Sai isegi kunagi proovitud seda asja..olime naabriga küll ühes majas,kuid mitee ühe neti all..
Ühe ruuteriga polnud probet,kuid eraldi ei toiminud.
_________________ Ma olen telekas. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
20.02.2014 08:51:30
|
|
|
| mcjaaxon kirjutas: |
| Sandman kirjutas: |
| Ei ole minagi suutnud co-op'i "võlu" üles leida. kellelgi on mingid head retseptid, eduvalemid? |
Sai isegi kunagi proovitud seda asja..olime naabriga küll ühes majas,kuid mitee ühe neti all..
Ühe ruuteriga polnud probet,kuid eraldi ei toiminud. |
lahtiste portidega nett, võrgujuhe otse masina taha nii et avalik IP tuleks otse mängumasina võrgukaardile. Turvalisuse mõttes väga halb variant aga Co-Opi saab tööle (igasugune portforwardiga jebimise vajadus kaob)
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
11.03.2014 17:58:29
|
|
|
Kuidas mängu ingliskeelseks teha vene keelest? Kunagi ammu koduarvutil tegin, kuid nüüd läpakal enam ei jaga...
Proovisin selle õpetuse järgi: https://www.cjs-cdkeys.com/battlefield-3-origin/bf3lang.html Kuid viskab teate, et mängufailid on vigased. Kuidas saada siis inglisekeelseks?
EDIT: Sain juba, enne pidi Dec fixi ja seejärel March fixi panema
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karl P.
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2010
|
14.03.2014 23:52:50
|
|
|
Viimasel ajal palju sellised tüüpe kohanud, kes ütlevad, et nende tiim imeb aga vennad ise ei tee mitte midagi suht Praegu ühel vennal oli 800 ticketi juures 150 skoor ja kui mingi 300 ticketit alles oli siis 900... Vend pidevalt ütles, et nende tiim imeb
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
15.03.2014 00:03:13
|
|
|
peaks vist uuesti pelama hakkama.. viimane bottide laine (kus kohati oli samas serveris mõlemal pool aimbotid LMG-ga jooksult spämmimas) võttis "3" mängimise tuju ikka väga ära
| Karl0len kirjutas: |
Viimasel ajal palju sellised tüüpe kohanud, kes ütlevad, et nende tiim imeb aga vennad ise ei tee mitte midagi suht Praegu ühel vennal oli 800 ticketi juures 150 skoor ja kui mingi 300 ticketit alles oli siis 900... Vend pidevalt ütles, et nende tiim imeb  |
ongi selline klass tüüpe et "tiim peab end liigutama, mitte nemad".. tavaline snaiprite hala.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karl P.
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2010
|
15.03.2014 01:12:12
|
|
|
aht0, ise olen neid 1 hit aimbote suht harva kohanud aga mõned roundid tagasi mingi vend kolm korda hüppas seina tagant välja näoga minu poole ja lasi kohe maha. Ilmselt kasutas wallhacki
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nimetu112
HV kasutaja
liitunud: 06.08.2008
|
15.03.2014 01:31:06
|
|
|
| Või siis omab korralikke klappe ja oskab vähe kuulata.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
15.03.2014 02:05:37
|
|
|
| Mis draiveritega gtx 660-t jooksutate hetkel?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karl P.
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2010
|
15.03.2014 09:48:09
|
|
|
| Nimetu112, olin liiga kaugel, et ta oleks mind kuulnud
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcjaaxon
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2010
|
15.03.2014 13:33:43
|
|
|
| Karl0len kirjutas: |
| Nimetu112, olin liiga kaugel, et ta oleks mind kuulnud |
Parim aeg ongi tegelt õhtune aeg,mil maja on vaikne ja kuuleb hästi.
Kunagi roomas vaenlase snaiper mulle külje alla peaaegu,kuid mind ei kuulnud/märganud
Ma tulin kohviga köögist ja vaatasin,et kutt oli end sättinud mulle keset olemist ette..
_________________ Ma olen telekas. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eero78
HV vaatleja
liitunud: 06.01.2013
|
17.03.2014 20:37:45
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
| Mis draiveritega gtx 660-t jooksutate hetkel? |
Ma jooksutan GTX 660 sellise draiveriga ehk siis kõige uuemaga http://www.nvidia.com/download/driverResults.aspx/73780/en-us
Jookseb hästi
aht0, vana kamraad! Tule muidugi pelama, me koostöö oli väga 5, aga sa läksid bf 4-ja üle. Küll neid häkke tekib varsti bf 4-ja samuti, alati saab ju servereid vahetada. Mina igaljuhul jään BF3-e edasi.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
17.03.2014 21:57:43
|
|
|
aht0 õige mõte Lähipäevadel ka BF3 laskevalmis ja võin tulla kampa. Koostöö mulle meeldib. Parem kui üksi ringi rallida.
eero tänud vastamast. Sul jookseb max settingutega asi ?
| eero78 kirjutas: |
| El-Fuego kirjutas: |
| Mis draiveritega gtx 660-t jooksutate hetkel? |
Ma jooksutan GTX 660 sellise draiveriga ehk siis kõige uuemaga http://www.nvidia.com/download/driverResults.aspx/73780/en-us
Jookseb hästi
aht0, vana kamraad! Tule muidugi pelama, me koostöö oli väga 5, aga sa läksid bf 4-ja üle. Küll neid häkke tekib varsti bf 4-ja samuti, alati saab ju servereid vahetada. Mina igaljuhul jään BF3-e edasi. |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eero78
HV vaatleja
liitunud: 06.01.2013
|
17.03.2014 22:12:27
|
|
|
| ei ma ei jooksuta seda max settingutega, kasutan autosätteid mis bf 3 annab. Pilt niigi ilus ja fps on mingi 40-60 kohati ka rohkem, olenevalt kaardist. Üldjuhul meeldib mulle 32 slotised kaardid. Ja mis kasutajanimega sa oled, panen listi, kui sobib? Ise olen Wiking78
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
17.03.2014 22:33:12
|
|
|
Vahet ju pole mitme kohaline server. Põhiline, et oleks huvitav. profiili link http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/Muhevana
| eero78 kirjutas: |
| ei ma ei jooksuta seda max settingutega, kasutan autosätteid mis bf 3 annab. Pilt niigi ilus ja fps on mingi 40-60 kohati ka rohkem, olenevalt kaardist. Üldjuhul meeldib mulle 32 slotised kaardid. Ja mis kasutajanimega sa oled, panen listi, kui sobib? Ise olen Wiking78 |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
18.03.2014 12:23:16
|
|
|
| eero78 kirjutas: |
| El-Fuego kirjutas: |
| Mis draiveritega gtx 660-t jooksutate hetkel? |
Ma jooksutan GTX 660 sellise draiveriga ehk siis kõige uuemaga http://www.nvidia.com/download/driverResults.aspx/73780/en-us
Jookseb hästi
aht0, vana kamraad! Tule muidugi pelama, me koostöö oli väga 5, aga sa läksid bf 4-ja üle. Küll neid häkke tekib varsti bf 4-ja samuti, alati saab ju servereid vahetada. Mina igaljuhul jään BF3-e edasi. |
nädalavahetusel ehk Haiguslehel ja pole lähipäevadel Tartus
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
19.03.2014 23:56:12
|
|
|
nädalavahetusel on mul õhtune vahetus siis mind ei ole
Võimatu mängida... relv hakkab ise ennast automaatselt laadima ilma, et puuduks vajadus
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karl P.
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2010
|
20.03.2014 00:04:27
|
|
|
El-Fuego, sellist asja küll pole ise kohanud Muidu mõnikord laeb relva ära aga kuule ikka sama palju kui enne laadimist
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
20.03.2014 00:15:44
|
|
|
| Krt kas viga siis klaviatuuris, samas uus klaviatuur
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
20.03.2014 00:30:43
|
|
|
| äkki su näriline programeeritavate nuppudega, mingi macro sees?
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
20.03.2014 00:57:24
|
|
|
Uus windows uus arvuti, pole kasutanud makrot
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
20.03.2014 01:01:46
|
|
|
pad, joystick, rool arvutiga ühendatud?
keyboard tabil vajuta default ja proovi uuesti nupud mappida
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
20.03.2014 01:58:57
|
|
|
| trip kirjutas: |
pad, joystick, rool arvutiga ühendatud?
keyboard tabil vajuta default ja proovi uuesti nupud mappida |
ei ainult klaviatuur ja hiir. Vahetasin R tähe teise vastu kuid ikka reloadis, see toimub täiesti x hetkel
Lasin klaviatuuri draiveri maha. Äkki see oli põhjus mis võis seda viga tekitada.
Ei aidanud ka see
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
20.03.2014 02:53:32
|
|
|
| Mängu seadetes auto-reload maha ei saa võtta?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
20.03.2014 03:03:56
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
| Mängu seadetes auto-reload maha ei saa võtta? |
seda võib ka muidugi proovida.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karl P.
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2010
|
20.03.2014 07:33:39
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
| Dave20 kirjutas: |
| Mängu seadetes auto-reload maha ei saa võtta? |
seda võib ka muidugi proovida. |
See peaks ainult siis laadima kui salv on tühi. Kas mujal ei kirjuta seda R tähte lambist? Äkki reloadi all on mitu nuppu pandud?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
21.03.2014 20:21:41
|
|
|
Vahetasin tähed ka ümber mitte miskit ikka sama kala.
Krt kustutan kõik ära ja tõmban uuesti ehk see aitab.
Ostad lõpuks endale korraliku arvuti ja siis selgub, et bf ei jooksegi normaalselt vaid mingid kuradi x anomaaliad sees.
Yes kala käes ja asi korras juhuuuuuuuuu
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
21.03.2014 21:43:24
|
|
|
| El-Fuego, mis viga oli siis?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
22.03.2014 01:19:15
|
|
|
| Viga oli üsna lihtne, mida ma ei märganud või ei osanud tähele panna. Ma ei tea miks aga seal kus oli reload koht sai ... ühesõnaga oli seal hiire liikumine pandud reloadiks. Kuidas see sinna oli tekkinud ei tea. Ja sealt see nii nimetatud " kala " ka tekkis.nii kui hiirt liigutasid nii laadis. Vot tak on lood. Ise ma neid sätteid näppinud pole
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G2rry
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2004
|
22.03.2014 13:35:58
|
|
|
| Uuriks, et kas kuskil Eesti servereid ka on vms? Nagu, et suhtled mikkri teel meeskonnaga ja värki. Praegu lahmin niisama üksi ringi servudes ja kui veab saab normaalsesse meeskonda, kus ei cämbita 24/7 ega tulistata üksteist seni kuni uus helikopter spawnib.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
22.03.2014 14:21:23
|
|
|
| Minuteada ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karl P.
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2010
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandor
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2011
|
22.03.2014 23:55:39
|
|
|
Nii, pole päris pikka aega(umbes aasta) mängind ja mõtlesin täna, et teeks väikse pela. Siis aga läks saag käima:
Tervitati mind Your game is corrupt sõnumiga - sellest sain lahti uute keelefailide tirimisega
Siis läksin mängu ja avastasin, et mu vennal pole ühtegi relva käes ja pärast mingi minutilist mängu Battlefield 3 has stopped working. Nüüd(2 tundi, ja palju ropendamist hiljem)aga lakkab töötamast enne kui ma klassigi valida jõuan ja spawnida. Olen proovinud kõiki asju mida internet ütleb: Kustutada BF3 folder my documentidest, kustutada ego32 vms fail Origini kaustast, stop UpNp Device Host/SSDP Discovery uuendasin keelefaile mitu korda, Cloud storage'ga tegin erinevaid katseid, uuendasin videokaardi drivereid, punkbusterit ja origini jne aga endiselt nussib. Ainus mida ma veel proovinud pole, on reinstall, aga seda sellepärast, et kui BF3 peaks maha installima, siis rohkem sellepeale bandwithi ei raiska.
Hetkel mõtlen erinevaid variante välja mismoodi ma EA töötajaid füüsiliselt noomitaks kui oleks õnne mõnega kokku joosta.
On kellelgi veel mingeid ideid mida teha võiks? Hetkel tundub parim idee lihtsalt uninstall.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|