Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 515, 516, 517 ... 522, 523, 524  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2014 12:29:55 vasta tsitaadiga

Eks ta nii ole, et mida vanemaks mäng jääb seda vähem kedagi huvitab mis seal toimub. Loojad on kõik ainult raha peal väljas. mängijad jäetakse üsna varsti omapead kui nähakse, et sisse see enam ei too midagi.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 13.02.2014 12:30:22 vasta tsitaadiga

Sellest päevast peale kui 4 välja anti ei koti enam ei DICE ega EA enam 3-e supportimisest. Kahjuks jah, igasugust macrot ja botti liigub piisavalt palju, samas on veel liikvel servereid mis on piisavalt hästi admistreeritud ja sellised tegelased saavad banaani juba küllaltki eos juba kätte seal.

Huvitav on ka see, et viimasel ajal on hakanud kummitama umbes samasugused "putukad" mis 4-s mind ka 3-s. Spawides kõrvalistmele on tähendanud crashi ja suht tihti saab "host disconnecti" Varem nagu selliseid probleeme ei täheldanud.

_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 13.02.2014 12:55:29 vasta tsitaadiga

StarLight kirjutas:
Sellest päevast peale kui 4 välja anti ei koti enam ei DICE ega EA enam 3-e supportimisest. Kahjuks jah, igasugust macrot ja botti liigub piisavalt palju, samas on veel liikvel servereid mis on piisavalt hästi admistreeritud ja sellised tegelased saavad banaani juba küllaltki eos juba kätte seal.

Huvitav on ka see, et viimasel ajal on hakanud kummitama umbes samasugused "putukad" mis 4-s mind ka 3-s. Spawides kõrvalistmele on tähendanud crashi ja suht tihti saab "host disconnecti" Varem nagu selliseid probleeme ei täheldanud.


Ehk hosti omanik tabas mängijana vaenlase-cheatija luukere v mulli,mis on reeglite vastane tegelikult icon_idea.gif

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ekupeku
HV kasutaja
ekupeku

liitunud: 07.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2014 23:59:24 vasta tsitaadiga

Eesti servusi ka on?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2014 14:07:07 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel viimaste AMD 14.1 draiveritega ei lähe mäng tööle? Mängu aken avaneb, kuid on valge screen. Kiire googeldamisega täheldasin seda probleemi vaid BF4-ja omanikel, BF3-ga seda probleemi silma hetkel ei jäänud. Mõtlesin, et üle pika aja võiks BF3 taas proovida, kuid noo tööle ei lähe. Ilmselt ongi draiverite viga, kuna vahepeal pole mingit updatet mängule tulnud ning repair installi tegin ka.

//Edit: Siis leidub Googlest ka BF3 omanikel viimaste AMD draiveritega sama probleemi, kuid mingit lahendust silma pole jäänud (v.a see, kui vanemate draiverite peale tagasi kolida, kuid ehk leidub praeguste draiveritega ka mingit lahendust?).
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4rk4
HV kasutaja
s4rk4

liitunud: 09.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2014 12:56:28 vasta tsitaadiga

Täna (17.02) võiks mängida eesti servus. Koguneda võiks kella 19ks-20ks. Proovin tol ajavahemikul olemas olla seal icon_smile.gif

E: ei saa siiski tulla.


viimati muutis s4rk4 17.02.2014 18:17:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2014 17:36:47 vasta tsitaadiga

s4rk4 kirjutas:
Täna (17.02) võiks mängida eesti servus. Koguneda võiks kella 19ks-20ks. Proovin tol ajavahemikul olemas olla seal icon_smile.gif

Mis serverisse? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4rk4
HV kasutaja
s4rk4

liitunud: 09.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2014 18:18:27 vasta tsitaadiga

Karl0len kirjutas:
s4rk4 kirjutas:
Täna (17.02) võiks mängida eesti servus. Koguneda võiks kella 19ks-20ks. Proovin tol ajavahemikul olemas olla seal icon_smile.gif

Mis serverisse? icon_biggrin.gif


Mõtlesin tollesse hardcore omasse
http://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/show/pc/9968bfdf-92ef-46f3-bc70-2a9f03f5f83b/Estonian-Hardcore-Battlefield/
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ekupeku
HV kasutaja
ekupeku

liitunud: 07.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2014 22:44:04 vasta tsitaadiga

Keegi mõnda teist suurema aktiivsuse ja suurema inimeste arvuga oma teab?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2014 23:30:28 vasta tsitaadiga

toimub midagi?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2014 23:40:36 vasta tsitaadiga

duxdery, ise pelan hetkel siin:
http://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/show/pc/10e818e4-7386-4ec6-8a9f-fb5d1330b750/GFC-1500-Tickets-MixMode-VoteMap-by-ngz-server-de/
Võite ka tulla kui viitsite, palju ticketeid siin icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 18.02.2014 00:19:53 vasta tsitaadiga

Majandan vahelduva eduga SIIN. Aktiivsed adminnid, hulgim rahvast, HC ja 3000 ticketit. Ainuke miinus mõne silmis kindlasti, et Metro only.
_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2014 00:32:12 vasta tsitaadiga

StarLight, jep, 64 mängjaga metro on jama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2014 00:57:13 vasta tsitaadiga

Kui viitsimist on mängida olnud, siis enamasti seal -> http://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/show/pc/59b26fd7-46e3-466a-8b04-200ee92c9f81/Noobs-Only-Learn-to-Play-1-Fast-Respawn-Rank-Cap-SkL/
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4rk4
HV kasutaja
s4rk4

liitunud: 09.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2014 19:31:30 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi huvi teha Co-op relvad omale saadavaks, siis lisage RSaaremaa Originis icon_smile.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2014 20:03:57 vasta tsitaadiga

s4rk4 kirjutas:
Kui kellelgi huvi teha Co-op relvad omale saadavaks, siis lisage RSaaremaa Originis icon_smile.gif

Ma pole siiamaani suutnud co-opi tööle saada. icon_confused.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandman
HV kasutaja
Sandman

liitunud: 06.12.2004




sõnum 20.02.2014 00:07:34 vasta tsitaadiga

Ei ole minagi suutnud co-op'i "võlu" üles leida. kellelgi on mingid head retseptid, eduvalemid?
_________________
Fotolõuend - Fototapeet - Disaingraafika - Dekoratiivkleebised
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 20.02.2014 08:48:51 vasta tsitaadiga

Sandman kirjutas:
Ei ole minagi suutnud co-op'i "võlu" üles leida. kellelgi on mingid head retseptid, eduvalemid?


Sai isegi kunagi proovitud seda asja..olime naabriga küll ühes majas,kuid mitee ühe neti all..
Ühe ruuteriga polnud probet,kuid eraldi ei toiminud.

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 08:51:30 vasta tsitaadiga

mcjaaxon kirjutas:
Sandman kirjutas:
Ei ole minagi suutnud co-op'i "võlu" üles leida. kellelgi on mingid head retseptid, eduvalemid?


Sai isegi kunagi proovitud seda asja..olime naabriga küll ühes majas,kuid mitee ühe neti all..
Ühe ruuteriga polnud probet,kuid eraldi ei toiminud.


lahtiste portidega nett, võrgujuhe otse masina taha nii et avalik IP tuleks otse mängumasina võrgukaardile. Turvalisuse mõttes väga halb variant aga Co-Opi saab tööle (igasugune portforwardiga jebimise vajadus kaob)
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 11.03.2014 17:58:29 vasta tsitaadiga

Kuidas mängu ingliskeelseks teha vene keelest? Kunagi ammu koduarvutil tegin, kuid nüüd läpakal enam ei jaga...
Proovisin selle õpetuse järgi: https://www.cjs-cdkeys.com/battlefield-3-origin/bf3lang.html Kuid viskab teate, et mängufailid on vigased. Kuidas saada siis inglisekeelseks? icon_biggrin.gif


EDIT: Sain juba, enne pidi Dec fixi ja seejärel March fixi panema thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 23:52:50 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal palju sellised tüüpe kohanud, kes ütlevad, et nende tiim imeb aga vennad ise ei tee mitte midagi suht icon_lol.gif Praegu ühel vennal oli 800 ticketi juures 150 skoor ja kui mingi 300 ticketit alles oli siis 900... Vend pidevalt ütles, et nende tiim imeb icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2014 00:03:13 vasta tsitaadiga

peaks vist uuesti pelama hakkama.. viimane bottide laine (kus kohati oli samas serveris mõlemal pool aimbotid LMG-ga jooksult spämmimas) võttis "3" mängimise tuju ikka väga ära

Karl0len kirjutas:
Viimasel ajal palju sellised tüüpe kohanud, kes ütlevad, et nende tiim imeb aga vennad ise ei tee mitte midagi suht icon_lol.gif Praegu ühel vennal oli 800 ticketi juures 150 skoor ja kui mingi 300 ticketit alles oli siis 900... Vend pidevalt ütles, et nende tiim imeb icon_biggrin.gif


ongi selline klass tüüpe et "tiim peab end liigutama, mitte nemad".. tavaline snaiprite hala.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2014 01:12:12 vasta tsitaadiga

aht0, ise olen neid 1 hit aimbote suht harva kohanud aga mõned roundid tagasi mingi vend kolm korda hüppas seina tagant välja näoga minu poole ja lasi kohe maha. Ilmselt kasutas wallhacki icon_neutral.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 15.03.2014 01:31:06 vasta tsitaadiga

Või siis omab korralikke klappe ja oskab vähe kuulata.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2014 02:05:37 vasta tsitaadiga

Mis draiveritega gtx 660-t jooksutate hetkel?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2014 09:48:09 vasta tsitaadiga

Nimetu112, olin liiga kaugel, et ta oleks mind kuulnud
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcjaaxon
Kreisi kasutaja
mcjaaxon

liitunud: 06.03.2010




sõnum 15.03.2014 13:33:43 vasta tsitaadiga

Karl0len kirjutas:
Nimetu112, olin liiga kaugel, et ta oleks mind kuulnud


Parim aeg ongi tegelt õhtune aeg,mil maja on vaikne ja kuuleb hästi.
Kunagi roomas vaenlase snaiper mulle külje alla peaaegu,kuid mind ei kuulnud/märganud icon_smile.gif
Ma tulin kohviga köögist ja vaatasin,et kutt oli end sättinud mulle keset olemist ette..

_________________
Ma olen telekas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2014 14:49:29 vasta tsitaadiga

mcjaaxon, icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eero78
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2013




sõnum 17.03.2014 20:37:45 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Mis draiveritega gtx 660-t jooksutate hetkel?

Ma jooksutan GTX 660 sellise draiveriga ehk siis kõige uuemaga http://www.nvidia.com/download/driverResults.aspx/73780/en-us
Jookseb hästi thumbs_up.gif
aht0, vana kamraad! Tule muidugi pelama, me koostöö oli väga 5, aga sa läksid bf 4-ja üle. Küll neid häkke tekib varsti bf 4-ja samuti, alati saab ju servereid vahetada. Mina igaljuhul jään BF3-e edasi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2014 21:57:43 vasta tsitaadiga

aht0 õige mõte icon_smile.gif Lähipäevadel ka BF3 laskevalmis ja võin tulla kampa. Koostöö mulle meeldib. Parem kui üksi ringi rallida.
eero tänud vastamast. Sul jookseb max settingutega asi ?


eero78 kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
Mis draiveritega gtx 660-t jooksutate hetkel?

Ma jooksutan GTX 660 sellise draiveriga ehk siis kõige uuemaga http://www.nvidia.com/download/driverResults.aspx/73780/en-us
Jookseb hästi thumbs_up.gif
aht0, vana kamraad! Tule muidugi pelama, me koostöö oli väga 5, aga sa läksid bf 4-ja üle. Küll neid häkke tekib varsti bf 4-ja samuti, alati saab ju servereid vahetada. Mina igaljuhul jään BF3-e edasi.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eero78
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2013




sõnum 17.03.2014 22:12:27 vasta tsitaadiga

ei ma ei jooksuta seda max settingutega, kasutan autosätteid mis bf 3 annab. Pilt niigi ilus ja fps on mingi 40-60 kohati ka rohkem, olenevalt kaardist. Üldjuhul meeldib mulle 32 slotised kaardid. Ja mis kasutajanimega sa oled, panen listi, kui sobib? Ise olen Wiking78
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2014 22:33:12 vasta tsitaadiga

Vahet ju pole mitme kohaline server. Põhiline, et oleks huvitav. profiili link http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/Muhevana

eero78 kirjutas:
ei ma ei jooksuta seda max settingutega, kasutan autosätteid mis bf 3 annab. Pilt niigi ilus ja fps on mingi 40-60 kohati ka rohkem, olenevalt kaardist. Üldjuhul meeldib mulle 32 slotised kaardid. Ja mis kasutajanimega sa oled, panen listi, kui sobib? Ise olen Wiking78
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2014 12:23:16 vasta tsitaadiga

eero78 kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
Mis draiveritega gtx 660-t jooksutate hetkel?

Ma jooksutan GTX 660 sellise draiveriga ehk siis kõige uuemaga http://www.nvidia.com/download/driverResults.aspx/73780/en-us
Jookseb hästi thumbs_up.gif
aht0, vana kamraad! Tule muidugi pelama, me koostöö oli väga 5, aga sa läksid bf 4-ja üle. Küll neid häkke tekib varsti bf 4-ja samuti, alati saab ju servereid vahetada. Mina igaljuhul jään BF3-e edasi.


nädalavahetusel ehk icon_smile.gif Haiguslehel ja pole lähipäevadel Tartus thumbs_down.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2014 23:56:12 vasta tsitaadiga

nädalavahetusel on mul õhtune vahetus siis mind ei ole icon_smile.gif

Võimatu mängida... relv hakkab ise ennast automaatselt laadima ilma, et puuduks vajadus icon_sad.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2014 00:04:27 vasta tsitaadiga

El-Fuego, sellist asja küll pole ise kohanud icon_biggrin.gif Muidu mõnikord laeb relva ära aga kuule ikka sama palju kui enne laadimist icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2014 00:15:44 vasta tsitaadiga

Krt kas viga siis klaviatuuris, samas uus klaviatuur
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2014 00:30:43 vasta tsitaadiga

äkki su näriline programeeritavate nuppudega, mingi macro sees?
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2014 00:57:24 vasta tsitaadiga

Uus windows uus arvuti, pole kasutanud makrot icon_sad.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2014 01:01:46 vasta tsitaadiga

pad, joystick, rool arvutiga ühendatud?
keyboard tabil vajuta default ja proovi uuesti nupud mappida
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2014 01:58:57 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
pad, joystick, rool arvutiga ühendatud?
keyboard tabil vajuta default ja proovi uuesti nupud mappida


ei ainult klaviatuur ja hiir. Vahetasin R tähe teise vastu kuid ikka reloadis, see toimub täiesti x hetkel
Lasin klaviatuuri draiveri maha. Äkki see oli põhjus mis võis seda viga tekitada.
Ei aidanud ka see icon_cry.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 20.03.2014 02:53:32 vasta tsitaadiga

Mängu seadetes auto-reload maha ei saa võtta?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2014 03:03:56 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Mängu seadetes auto-reload maha ei saa võtta?

seda võib ka muidugi proovida.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2014 07:33:39 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Dave20 kirjutas:
Mängu seadetes auto-reload maha ei saa võtta?

seda võib ka muidugi proovida.

See peaks ainult siis laadima kui salv on tühi. Kas mujal ei kirjuta seda R tähte lambist? Äkki reloadi all on mitu nuppu pandud?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2014 20:21:41 vasta tsitaadiga

Vahetasin tähed ka ümber mitte miskit ikka sama kala.
Krt kustutan kõik ära ja tõmban uuesti ehk see aitab. icon_evil.gif icon_evil.gif
Ostad lõpuks endale korraliku arvuti ja siis selgub, et bf ei jooksegi normaalselt vaid mingid kuradi x anomaaliad sees.

Yes kala käes ja asi korras icon_smile.gif juhuuuuuuuuu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 21.03.2014 21:43:24 vasta tsitaadiga

El-Fuego, mis viga oli siis?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2014 01:19:15 vasta tsitaadiga

Viga oli üsna lihtne, mida ma ei märganud või ei osanud tähele panna. Ma ei tea miks aga seal kus oli reload koht sai ... ühesõnaga oli seal hiire liikumine pandud reloadiks. Kuidas see sinna oli tekkinud ei tea. Ja sealt see nii nimetatud " kala " ka tekkis.nii kui hiirt liigutasid nii laadis. Vot tak on lood. Ise ma neid sätteid näppinud pole
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G2rry
HV kasutaja
G2rry

liitunud: 19.08.2004




sõnum 22.03.2014 13:35:58 vasta tsitaadiga

Uuriks, et kas kuskil Eesti servereid ka on vms? Nagu, et suhtled mikkri teel meeskonnaga ja värki. Praegu lahmin niisama üksi ringi servudes ja kui veab saab normaalsesse meeskonda, kus ei cämbita 24/7 ega tulistata üksteist seni kuni uus helikopter spawnib.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2014 14:21:23 vasta tsitaadiga

Minuteada ei ole.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2014 15:39:31 vasta tsitaadiga

Tühju servereid on päris palju, võiks lihtsalt mõne ette võtta icon_biggrin.gif
Näiteks midagi sellist:
http://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/show/pc/cb509090-e449-4e4a-a7b8-caf42e6b7d14/TV2-39-B2K-ALL-CQ/
Korralik ping ja B2K on minu arvates parimad mapid ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2014 23:55:39 vasta tsitaadiga

Nii, pole päris pikka aega(umbes aasta) mängind ja mõtlesin täna, et teeks väikse pela. Siis aga läks saag käima:
Tervitati mind Your game is corrupt sõnumiga - sellest sain lahti uute keelefailide tirimisega
Siis läksin mängu ja avastasin, et mu vennal pole ühtegi relva käes ja pärast mingi minutilist mängu Battlefield 3 has stopped working. Nüüd(2 tundi, ja palju ropendamist hiljem)aga lakkab töötamast enne kui ma klassigi valida jõuan ja spawnida. Olen proovinud kõiki asju mida internet ütleb: Kustutada BF3 folder my documentidest, kustutada ego32 vms fail Origini kaustast, stop UpNp Device Host/SSDP Discovery uuendasin keelefaile mitu korda, Cloud storage'ga tegin erinevaid katseid, uuendasin videokaardi drivereid, punkbusterit ja origini jne aga endiselt nussib. Ainus mida ma veel proovinud pole, on reinstall, aga seda sellepärast, et kui BF3 peaks maha installima, siis rohkem sellepeale bandwithi ei raiska.
Hetkel mõtlen erinevaid variante välja mismoodi ma EA töötajaid füüsiliselt noomitaks kui oleks õnne mõnega kokku joosta.
On kellelgi veel mingeid ideid mida teha võiks? Hetkel tundub parim idee lihtsalt uninstall.
icon_evil.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 515, 516, 517 ... 522, 523, 524  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.