Hei, mis toimub! Ei saa windows 8.1-ga mängu tööle. Mängu paned tööle siis on kohe crash to desktop. _________________ CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Oli siis rosinaga üsna kena lahing koos, kuigi seda saan ma väita enda osapoolest. Lõpp on lihtsalt naljakas, kui ma üritasin talle jätta Brothers in Arms medali jaoks killi.
Üks väljend on selline, kus alustab ühe sõnaga ja siis liitub ka teine (üldiselt see hääl on liiga terav, inglise keelne pehmem ja ei sega).
Nii see tõesti on. Lause kõlab umbes nõnda: "Me isegi ei->Pihta saanud neilt" ning arvan, et see kõlab siis, kui vastast lastes ei olnud lask soomust läbistav.
Üks väljend on selline, kus alustab ühe sõnaga ja siis liitub ka teine (üldiselt see hääl on liiga terav, inglise keelne pehmem ja ei sega).
Nii see tõesti on. Lause kõlab umbes nõnda: "Me isegi ei->Pihta saanud neilt" ning arvan, et see kõlab siis, kui vastast lastes ei olnud lask soomust läbistav.
Üks väljend on selline, kus alustab ühe sõnaga ja siis liitub ka teine (üldiselt see hääl on liiga terav, inglise keelne pehmem ja ei sega).
Nii see tõesti on. Lause kõlab umbes nõnda: "Me isegi ei->Pihta saanud neilt" ning arvan, et see kõlab siis, kui vastast lastes ei olnud lask soomust läbistav.
Võtsin praegu eestikeelse helifaili lahti ja arvan et saan aru millele vihjad.
"Me isegi ei kriimustanud neid" peaks see fraas olema, aga tundub, et kusagil on midagi katki läinud ja "kriimustanud" kõlab katkiselt.
Eestikeelsed kirjad pluss iga tankiriigi omakeelsed helifailid on väga hea kombinatsioon. Ega neil lahingu heliefektidel nagunii suuremat tähtsust ei ole kui meeleolu tekitamine.
Uuendasin BITE juhendit, versiooninumbriks sai 1.1. Said lisatud sektsioonid Anglimise, Facehuggingu ja Brawlimise kohta.
Lisaks täiendasin 3nda CW kampaania recruitment threadide valguses ka klannide poolt soovitatud parimate T10 tankide nimekirja.
URL jäi samaks, ja juhendit saab jätkuvalt vaadata siit:
Uuendasin BITE juhendit, versiooninumbriks sai 1.1. Said lisatud sektsioonid Anglimise, Facehuggingu ja Brawlimise kohta.
Lisaks täiendasin 3nda CW kampaania recruitment threadide valguses ka klannide poolt soovitatud parimate T10 tankide nimekirja.
URL jäi samaks, ja juhendit saab jätkuvalt vaadata siit:
Väga vunts õpetus, aga silma jäi üks asi. Nimelt räägid, et lasta "kupolat", "juhiluuki" jne, nende toetuseks võiks olla mõne tanki pilt ja viited, kus miski asub. Nii algajatel lihtsam teada, kus miski asub või vähemalt mismoodi kõnealune moodul välja näeb. Aga muidu
35lk selgitusi ja nõuandeid, kuidas kõige paremini mängida ja mida selleks vaja on.
Keda huvitab, võiks ära bookmarkida, sinna hakkab tulema jooksvalt täiendusi. Eesmärgiks siis luua manuaal, mis pakuks esialgu algajale, aga hiljem ka edasijõudnule võimalikult palju kasulikku infot ja viiteid.
Annab juba bakatöö mõõdu välja mahult
Põgusalt piilusin ja kiitus ettevõtlikuse eest. Üks küsimus tekkis, kasutatuimad T10 SPG'd CW's - Bat. Chat 155, eeldan siis 58't. Mis clanid seda nii väga kasutavad? Teatud mapidel on tal oma kiiruse ja pöörava torniga hea eelis, aga üldiselt obje 261 on temast universaalsem ju. Peale arty nerfi on ju ta laskude vahe natuke liiga pikk ja trummli laadimine ~70seki.
Bat. Chat 155 ilmselt ei eelista mitte ükski klann, kuna tegemist on ääretult ebausaldusväärse artyga. Ilma kulda kasutamata on tabava lasu keskmine dmg seal 300-500 juures, seega selle 4 lasu kohta teed kokku ca 1300 dmg ja siis ootab ees 75 sec. reload. Nii et ühe magasini peale kulub 4x6sec+75sec kokku üle 100 sekundi. Samal ajal näiteks gwe100 laseb iga 36 sekundi järel ja keskmine dmg on pigem 900 - 1500.
Facehuugis jälle on täiesti minimata jäänud arty olemasolu.
3x6 sekundit, enne esimest lasku ei ole 6 sekundit ümberlaadimist, peale viimast ka mitte. Aga ülejäänu peab paika. _________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
BatChat 155 laskekiirus annab talle taktikalise eelise, mis on CWs olulisem kui overall DPM.
Huvitav loogika. Siis peaksid kõik e100 omanikud 128 mm kahurit kasutama, kuna reload ja pen. on paremad kui 150 mm kahuril. Taktikalise eelise arty'de maailmas annab overall DMG, mitte laskekiirus.
Seda on raske seletada mängijale, kes pole elus ühtegi CWd teinud, aga mõnikord on kasulikum väike ja mobiilne arty, mis suudab 36 sekundi jooksul kolm oneshot tanki maha võtta, kui teine, mis võtab sama ajaga ühe täiseludel masina maha.
Rääkimata võimalusest saata ta lahingu otsustavas lõpufaasis positsioonile, kus vastased enam pole tema jaoks arty safe, omamoodi nagu arty flanking.
Seda on raske seletada mängijale, kes pole elus ühtegi CWd teinud, aga mõnikord on kasulikum väike ja mobiilne arty, mis suudab 36 sekundi jooksul kolm oneshot tanki maha võtta, kui teine, mis võtab sama ajaga ühe täiseludel masina maha.
Rääkimata võimalusest saata ta positsioonile, kus vastased enam pole tema jaoks arty safe.
Artyde eripära on jälle raske seletada mängijale, kes ise arty't mänginud ei ole ja neist tegelikult mitte midagi ei tea ega arva.
Lihtsalt mainin et keskmine CW on arty'le kordades lihtsam, kui random battle, sest CW's vähemalt keegi hoolib sinust ja Sinuga arvestatakse. Mitu CW arty mängu sa teinud oled? Või siis mitu Arty mängu kokku?
35lk selgitusi ja nõuandeid, kuidas kõige paremini mängida ja mida selleks vaja on.
Keda huvitab, võiks ära bookmarkida, sinna hakkab tulema jooksvalt täiendusi. Eesmärgiks siis luua manuaal, mis pakuks esialgu algajale, aga hiljem ka edasijõudnule võimalikult palju kasulikku infot ja viiteid.
Annab juba bakatöö mõõdu välja mahult
Põgusalt piilusin ja kiitus ettevõtlikuse eest. Üks küsimus tekkis, kasutatuimad T10 SPG'd CW's - Bat. Chat 155, eeldan siis 58't. Mis clanid seda nii väga kasutavad? Teatud mapidel on tal oma kiiruse ja pöörava torniga hea eelis, aga üldiselt obje 261 on temast universaalsem ju. Peale arty nerfi on ju ta laskude vahe natuke liiga pikk ja trummli laadimine ~70seki.
Bat. Chat 155 ilmselt ei eelista mitte ükski klann, kuna tegemist on ääretult ebausaldusväärse artyga. Ilma kulda kasutamata on tabava lasu keskmine dmg seal 300-500 juures, seega selle 4 lasu kohta teed kokku ca 1300 dmg ja siis ootab ees 75 sec. reload. Nii et ühe magasini peale kulub 4x6sec+75sec kokku üle 100 sekundi. Samal ajal näiteks gwe100 laseb iga 36 sekundi järel ja keskmine dmg on pigem 900 - 1500.
Facehuugis jälle on täiesti minimata jäänud arty olemasolu.
Peale viimast artyde näppimise patchi teeb isegi suht normaalselt dmg. B155 on üldiselt situatsiooniline arty. Kõik oleneb mapist ja sinu CW taktikast. Randomi ja CW pole mõtet võrrelda. See on täiesti öö ja päev. Ja selleks, et artyst miskit teada, ei pea sa seda just hunnikus pelama. See on sihuke äge masin, et kui sadu ja sadu korralike CWsi oled mänginud, siis juba tead milline arty, millise taktikaga ja millisel mapil funktsioneerib. Ja Bchati ei kasutata üldiselt üksinda vaid mõne teise artyga koos.
Peale viimast arty näppimist teeb b155 korralikult dmg iga lasuga. Ise imestasin ka kui viimati pelasin, et lõhud ka 1000 dmg kanti per shot kui pihta lased. Täpsus muudeti halvemaks, aga torub teeb nüüd kõvasti paremini dmg. Ja B155 on üldiselt situatsiooniline arty. Kõik oleneb mapist ja sinu CW taktikast. Randomi ja CW pole mõtet võrrelda. See on täiesti öö ja päev. Ja selleks, et artyst miskit teada, ei pea sa seda just hunnikus pelama. See on sihuke äge masin, et kui sadu ja sadu korralike CWsi oled mänginud, siis juba tead milline arty, millise taktikaga ja millisel mapil funktsioneerib. Ja Bchati ei kasutata üldiselt üksinda vaid mingi teise artyga koos.
Täpsust ei muudetud halvemaks. Seda nimetatakse bug'iks.
BC 155 58 teeb 1000+ dmg ainult pehmete vastaste vastu. Tavaliselt siis leopard pt-1, t30, wt e100 jne. E100, mausi ja teiste tugevalt soomustatud vastaste puhul võib keskmiselt 200-400 dmg oodata ja see on tegelikult ka loogiline, sest tegemist on kõige väiksema pen'iga tier 10 arty'ga.
Aga sa võiksid näidata mõnda enda BC 155 58 mängu kus sa järjest 1000+ dmg laske teed.
Peale viimast arty näppimist teeb b155 korralikult dmg iga lasuga. Ise imestasin ka kui viimati pelasin, et lõhud ka 1000 dmg kanti per shot kui pihta lased. Täpsus muudeti halvemaks, aga torub teeb nüüd kõvasti paremini dmg. Ja B155 on üldiselt situatsiooniline arty. Kõik oleneb mapist ja sinu CW taktikast. Randomi ja CW pole mõtet võrrelda. See on täiesti öö ja päev. Ja selleks, et artyst miskit teada, ei pea sa seda just hunnikus pelama. See on sihuke äge masin, et kui sadu ja sadu korralike CWsi oled mänginud, siis juba tead milline arty, millise taktikaga ja millisel mapil funktsioneerib. Ja Bchati ei kasutata üldiselt üksinda vaid mingi teise artyga koos.
Täpsust ei muudetud halvemaks. Seda nimetatakse bug'iks.
BC 155 58 teeb 1000+ dmg ainult pehmete vastaste vastu. Tavaliselt siis leopard pt-1, t30, wt e100 jne. E100, mausi ja teiste tugevalt soomustatud vastaste puhul võib keskmiselt 200-400 dmg oodata ja see on tegelikult ka loogiline, sest tegemist on kõige väiksema pen'iga tier 10 arty'ga.
Aga sa võiksid näidata mõnda enda BC 155 58 mängu kus sa järjest 1000+ dmg laske teed.
Jutt käib eelmise aasta artyde muutustest + vahepealsed torude/ammo pen/arm muutused. See bug ei puutu üldse asjasse, kuna jutt ei käi Kuu peale lendavatest laskudest vaid üleüldisest täpsusest ning puhtalt VÄÄRTUSTEST mida sa kasvõi ingame oma masina juures näed. Pluss mürskude velocity muudeti aeglasemaks, mis omakorda juba vähendas täpsust objektile, mis püsivalt paigal pole.
Ja see jutt, et CW on kõvasti kergem artyt pelada? Mine mängi mõne üle keskmise CW tiimi vastu mapil aktiivselt ja vaata kuidas sõnu sööma hakkad (~37,000 lahingu jooksul CW juhtunud pole, siis vaevalt seda ka tulevikus saama hakkab). Nagu öeldud sai, CWga pole mõtet randomit/kompaniid jms võrrelda. Täielikult öö ja päev.
See on sama hea kui LoLis võrrelda näiteks SOLOQUE ja LCSi.
Seda on raske seletada mängijale, kes pole elus ühtegi CWd teinud, aga mõnikord on kasulikum väike ja mobiilne arty, mis suudab 36 sekundi jooksul kolm oneshot tanki maha võtta, kui teine, mis võtab sama ajaga ühe täiseludel masina maha.
Rääkimata võimalusest saata ta positsioonile, kus vastased enam pole tema jaoks arty safe.
Artyde eripära on jälle raske seletada mängijale, kes ise arty't mänginud ei ole ja neist tegelikult mitte midagi ei tea ega arva.
Lihtsalt mainin et keskmine CW on arty'le kordades lihtsam, kui random battle, sest CW's vähemalt keegi hoolib sinust ja Sinuga arvestatakse. Mitu CW arty mängu sa teinud oled? Või siis mitu Arty mängu kokku?
Ma ju tean et sa oled artyga väga tasemel mängija, seda ei sea keegi kahtluse alla
Lihtsalt CW omapäradest tingitult (inimesed tahavad iga hinna eest ellu jääda, kuna fragitud tank läheb lukku) võib sul matši lõpus olla päris suur arv tanke, mis kõik on 50-350 elu pealt oneshotitavad, ja aeg tiksub vääramatult, samas nad hoiavad ennast otsetule eest varjus ja kohe kindlasti pole nii rumalad, et üksteisest arty splash raadiuse ulatuses olla. Sellisel juhul on igal juhul parem laetud magasiniga BatChat 155 kui GWE100.
Sellisel juhul on igal juhul parem laetud magasiniga BatChat 155 kui GWE100.
Kui on laetud BatChat.. CW mõistes on ikkagi 77+ sec terve igavik mille jooskul annab täieliku ülejoosku korraldada.
Lisaks inimpsüho-t hirmutab palju rohkem kui sinu kõrvale langeb mürsk mis teeb 1000 dmg korraga kui 4x 250. Lisaks veel splash mida BatChatil ei ole siis GW ja 92-ga saab teha korraga ka mitmele tankile 1000+ dmg kui pädev arty positsioon on. Üldjuhul peetakse BatChati vanarauaks kuna teised arty-d on natuke lojaalsemad ja nendele saab kindlam olla. Pigem 261 kui BatChat.
PS. Märkus Hannes36-le me ei ole unustanud su T92 mänge kus tabamuse kogu skooriks jääb 54dmg-it Loo moraal kui RNG lappab siis ei aita ka ülim osavus ja kogemus _________________ "You cannot judge me. I am Justice itself!"
viimati muutis Yankuonu 18.03.2014 14:09:05, muudetud 2 korda
Sellisel juhul on igal juhul parem laetud magasiniga BatChat 155 kui GWE100.
Kui on laetud BatChat.. CW mõistes on ikkagi 77+ sec terve igavik mille jooskul annab täieliku ülejoosku korraldada.
Lisaks inimpsüho-t hirmutab palju rohkem kui sinu kõrvale langeb mürsk mis teeb 1000 dmg korraga kui 4x 250. Lisaks veel splash mida BatChatil ei ole siis GW ja 92-ga saab teha korraga ka mitmele tankile 1000+ dmg kui pädev arty positsioon on.
PS. Märkus Hannes36-le me ei ole unustanud su T92 mänge kus tabamuse kogu skooriks jääb 54dmg-it Loo moraal kui RNG lappab siis ei aita ka ülim osavus ja kogemus
Point selles ongi, et CWs korraldatakse asi nii, et sa oled vajalikuks ajaks laetud. See dmg hirm CWs kindlasti mingit rolli ei mängi. Ja jutt käib spetsiaalsetest taktikatest ja olukordadest. Suht loogiline, et kui sa kaitses istud ja capi resettima plaanid hakata, siis võtad T92e ja inglase. Kui CW vastane pädev on, siis sina võid oma artyga olla nii pädev kui tahad, aga kui tema end lasta ei lase, siis sa ei tee mitte midagi. Ning nagu ennist öeldud, Bchati kasutatakse mõne teise artyga koos.
Lihtsalt CW omapäradest tingitult (inimesed tahavad iga hinna eest ellu jääda, kuna fragitud tank läheb lukku) võib sul matši lõpus olla päris suur arv tanke, mis kõik on 50-350 elu pealt oneshotitavad, ja aeg tiksub vääramatult, samas nad hoiavad ennast otsetule eest varjus ja kohe kindlasti pole nii rumalad, et üksteisest arty splash raadiuse ulatuses olla. Sellisel juhul on igal juhul parem laetud magasiniga BatChat 155 kui GWE100.
Artyga mängimisel on väga palju randomit, kas vastane liigub enne mürsu tabamust või mitte, palju sulle rng veeretatakse jne. Enamuse ajast hoitakse kuhugi varju ja sellisel juhul on lihtam splashida T92 v britiga kui batchatiga positsiooni vahetada. Kui mõni madal medium capib end kahe mausi vraki varkis, siis bat155'ga sa sinna ära ei splashi, gw'ga on see võimalik.
Liiga spetsiifiline aparaat. Seal manualis mis peaks olema üldiselt kõige kergemini mängitavam ja keskmiselt sobivamad artyd, nt obje261. Bat155 on aga kõige erilisem, randomis fun mängida, cw's puhtalt takikas ja mapis kinni.
brokenarm kirjutas:
Point selles ongi, et CWs korraldatakse asi nii, et sa oled vajalikuks ajaks laetud. See dmg hirm CWs kindlasti mingit rolli ei mängi. Ja jutt käib spetsiaalsetest taktikatest ja olukordadest. Suht loogiline, et kui sa kaitses istud ja capi resettima plaanid hakata, siis võtad T92e ja inglase. Kui CW vastane pädev on, siis sina võid oma artyga olla nii pädev kui tahad, aga kui tema end lasta ei lase, siis sa ei tee mitte midagi. Ning nagu ennist öeldud, Bchati kasutatakse mõne teise artyga koos.
CW's korraldab ainult su oma tiim nii, et sa saad olla laetud selleks ajaks. 77sek reload on täpselt selline olukord, et 3 vastast capis ja siis pole bat155ga midagi teha.
Yankuonu kirjutas:
PS. Märkus Hannes36-le me ei ole unustanud su T92 mänge kus tabamuse kogu skooriks jääb 54dmg-it Loo moraal kui RNG lappab siis ei aita ka ülim osavus ja kogemus
Ma tänan, et mind veel meeles peetakse (: _________________ minu lugupeetus
WoT'i foorumis on ka neid samu küsimusi esitatud, toon ära ühe vastuse:
tsitaat:
If i remember rightly, most clans go for T92 (or the Brit Arty) for big splash/damage, and the Bat Chat 155 (58) because of mobility and ability to relocate to 'non-standard' arty spots and get shots off on tanks that otherwise think they are safe.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.