Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 243, 244, 245 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Gil-Harris
HV kasutaja
Gil-Harris

liitunud: 19.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 19:19:04 vasta tsitaadiga

eH

Wg lasi oma bonus code activation systemi kooma just...
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mosq
HV vaatleja

liitunud: 07.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 19:25:41 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
keegi t6 or t10? 8 ka sobib? HV rahvaga yks hullem andmine? icon_razz.gif


t9 oleks norm icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 19:36:02 vasta tsitaadiga

mosq kirjutas:
kr6ll kirjutas:
keegi t6 or t10? 8 ka sobib? HV rahvaga yks hullem andmine? icon_razz.gif


t9 oleks norm icon_biggrin.gif


aga teeme. saada kutse. vambola30
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 20:10:10 vasta tsitaadiga

Hei, mis toimub! Ei saa windows 8.1-ga mängu tööle. Mängu paned tööle siis on kohe crash to desktop.
_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 20:33:13 vasta tsitaadiga

Oli siis rosinaga üsna kena lahing koos, kuigi seda saan ma väita enda osapoolest. Lõpp on lihtsalt naljakas, kui ma üritasin talle jätta Brothers in Arms medali jaoks killi.

http://wotreplays.eu/site/684788#serene_coast-kreisimees-is-3
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Froggy
HV kasutaja
Froggy

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 21:02:21 vasta tsitaadiga

rycyve, 8.1 ja töötab ilusti
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HaXoR
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2014 01:58:25 vasta tsitaadiga



Sellist asja iga päev ei näe. icon_biggrin.gif


EDIT: Näeb ikka küll...

Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rSTO
HV vaatleja

liitunud: 17.02.2014




sõnum 15.03.2014 09:34:01 vasta tsitaadiga

Uskumatu, et Mina suutsin AMX M4 45-st sellise koguse kahju välja pumbata icon_biggrin.gif
http://wotreplays.com/site/685712#el_halluf-bluestar-amx_m4_1945
Eile sain 50 100 lahti ja ostetud. Loodan, et ma ei feili sellega. Mehed läksind M4 omad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.03.2014 11:28:08 vasta tsitaadiga

Hommikud on lihtsalt imelised:

Võit!
Lahing: Talvine Himmelsdorf 15.03.2014 9:48:21
Masin: M103
Kogemused: 3 187 (x2 esimese võidu eest iga päev)
Krediiti: 101 535
Lahingu saavutused: Valdamise märk: „II klass”


Võit!
Lahing: Lakeville 15.03.2014 9:55:02
Masin: KV-4
Kogemused: 4 034 (x2 esimese võidu eest iga päev)
Krediiti: 90 797
Lahingu saavutused: Suurekaliibrine, Valdamise märk: „I klass”

Saaga jätkub:

Võit!
Lahing: El Halluf 15.03.2014 10:18:25
Masin: M103
Kogemused: 1 639
Krediiti: 121 879
Lahingu saavutused: Valdamise märk: „III klass”

Missioon täidetud! Auhind:
Lisatud: Suur remondikomplekt (x5)
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2014 13:10:13 vasta tsitaadiga

T-34-2 ikka eriti mõnus kuppel, potentsiaalset kahjut üle 6000 t9 vastu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2014 17:51:41 vasta tsitaadiga

Waffel E100 käes.
Sain ka esimese pooli ja walters medali korraga.
http://wotreplays.com/site/687509#erlenberg-indu-waffentr_ger_auf_e_100
Esmane mulje sellest masinast on, et see masin on pussymagnet.
Kõik kardavad seda ja kui spotitud oled keset avatud välja, siis sured sekunditega. Kui meeskond on hea, siis aga lased ringi nagu boss.

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CryxOC
HV kasutaja
CryxOC

liitunud: 29.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2014 21:03:47 vasta tsitaadiga

Hakkasin ka hiljuti seda mängu mängima. Üllatus oli suur, kui avastasin, et mäng on korralikult eesti keelde seatud. Kes sellega hakkama sai? icon_smile.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2014 21:51:06 vasta tsitaadiga

Vahetasin selle kiiresti inglise keele vastu.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD_Friik
HV vaatleja

liitunud: 01.06.2011




sõnum 15.03.2014 23:17:40 vasta tsitaadiga

Sai ace tankerit korratud.
Manus

Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CryxOC
HV kasutaja
CryxOC

liitunud: 29.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2014 00:52:08 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Vahetasin selle kiiresti inglise keele vastu.


Anglofiil. icon_smile.gif Inglise keelt saad ju 99+% muudes mängudes kuulda.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2014 10:01:30 vasta tsitaadiga

See eesti keel wotis jama, sõnadest ei saa aru ja ühes väljendis ütleb mitu sõna korraga :/.
_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2014 10:54:28 vasta tsitaadiga

TeaMeTzu kirjutas:
See eesti keel wotis jama, sõnadest ei saa aru ja ühes väljendis ütleb mitu sõna korraga :/.


mis mõttes sõnadest ei saa aru ja mitu sõna korraga?
Ise kasutanud eesti keelt wot-i mängimisest peale ja sellist värki pole kordagi olnud.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TeaMeTzu
HV veteran

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2014 11:30:11 vasta tsitaadiga

Üks väljend on selline, kus alustab ühe sõnaga ja siis liitub ka teine (üldiselt see hääl on liiga terav, inglise keelne pehmem ja ei sega).
_________________
M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HaXoR
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2014 12:17:56 vasta tsitaadiga

CryxOC kirjutas:
Hakkasin ka hiljuti seda mängu mängima. Üllatus oli suur, kui avastasin, et mäng on korralikult eesti keelde seatud. Kes sellega hakkama sai? icon_smile.gif


Algselt panime eesti keelsele wotile aluse mina ja veel üks kamraad. Kuid nüüd on teised juba pikemat aega üle võtnud selle tõlkimise. icon_wink.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CryxOC
HV kasutaja
CryxOC

liitunud: 29.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2014 13:03:37 vasta tsitaadiga

TeaMeTzu kirjutas:
Üks väljend on selline, kus alustab ühe sõnaga ja siis liitub ka teine (üldiselt see hääl on liiga terav, inglise keelne pehmem ja ei sega).


Nii see tõesti on. Lause kõlab umbes nõnda: "Me isegi ei->Pihta saanud neilt" ning arvan, et see kõlab siis, kui vastast lastes ei olnud lask soomust läbistav.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2014 13:25:19 vasta tsitaadiga

CryxOC kirjutas:
TeaMeTzu kirjutas:
Üks väljend on selline, kus alustab ühe sõnaga ja siis liitub ka teine (üldiselt see hääl on liiga terav, inglise keelne pehmem ja ei sega).


Nii see tõesti on. Lause kõlab umbes nõnda: "Me isegi ei->Pihta saanud neilt" ning arvan, et see kõlab siis, kui vastast lastes ei olnud lask soomust läbistav.


Krt, kuidas ma midagi sellist pole kuulnud veel icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.03.2014 13:38:14 vasta tsitaadiga

WOT on haigus, muud ma ei ütle..
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 16.03.2014 13:59:37 vasta tsitaadiga

CryxOC kirjutas:
TeaMeTzu kirjutas:
Üks väljend on selline, kus alustab ühe sõnaga ja siis liitub ka teine (üldiselt see hääl on liiga terav, inglise keelne pehmem ja ei sega).


Nii see tõesti on. Lause kõlab umbes nõnda: "Me isegi ei->Pihta saanud neilt" ning arvan, et see kõlab siis, kui vastast lastes ei olnud lask soomust läbistav.
Võtsin praegu eestikeelse helifaili lahti ja arvan et saan aru millele vihjad.
"Me isegi ei kriimustanud neid" peaks see fraas olema, aga tundub, et kusagil on midagi katki läinud ja "kriimustanud" kõlab katkiselt.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2014 15:07:12 vasta tsitaadiga

Keegi oskab sellist modi öelda, kus näeb palju päeva jooksul expi/krediiti saanud?

viimati muutis chatro 16.03.2014 15:10:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Froggy
HV kasutaja
Froggy

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2014 15:10:40 vasta tsitaadiga

chatro, Ma kasutasin seda http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/209229-0811-yasenkrasen-coloured-messages-session-statistics-eng/
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2014 15:26:37 vasta tsitaadiga

Froggy kirjutas:
chatro, Ma kasutasin seda http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/209229-0811-yasenkrasen-coloured-messages-session-statistics-eng/


Oh, väga hea. Tänud.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriimsilm
HV kasutaja
kriimsilm

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2014 16:38:19 vasta tsitaadiga

Mina olen isiklikult arvanud, et see "katkine" hääl on taotluslik katkendliku raadioülekande efekt.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.03.2014 18:17:16 vasta tsitaadiga

Muidugi on see efekt, aga ikka virisetakse suurepärase AHV-ide töö üle mängu eesti keelseks saada. icon_sad.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 16.03.2014 20:34:03 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Muidugi on see efekt, aga ikka virisetakse suurepärase AHV-ide töö üle mängu eesti keelseks saada. icon_sad.gif
Ei ole teadlik, et häälte sisse lugemisega (ega ka nende tekstide loomisega) ükski AHV seotud oleks.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2014 21:39:33 vasta tsitaadiga

Ise ei kasutanud eesti keelset, kuna see oli jube lihtsalt. Eesti keeles lihtsalt lugeda ja kuulata seda nii kahtlane.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liivainime
HV kasutaja
liivainime

liitunud: 25.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2014 22:01:03 vasta tsitaadiga

Eestikeelsed kirjad pluss iga tankiriigi omakeelsed helifailid on väga hea kombinatsioon. Ega neil lahingu heliefektidel nagunii suuremat tähtsust ei ole kui meeleolu tekitamine.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 17.03.2014 01:04:51 vasta tsitaadiga

Uuendasin BITE juhendit, versiooninumbriks sai 1.1. Said lisatud sektsioonid Anglimise, Facehuggingu ja Brawlimise kohta.
Lisaks täiendasin 3nda CW kampaania recruitment threadide valguses ka klannide poolt soovitatud parimate T10 tankide nimekirja.

URL jäi samaks, ja juhendit saab jätkuvalt vaadata siit:

Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik911
HV kasutaja
erik911

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2014 08:34:43 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Uuendasin BITE juhendit, versiooninumbriks sai 1.1. Said lisatud sektsioonid Anglimise, Facehuggingu ja Brawlimise kohta.
Lisaks täiendasin 3nda CW kampaania recruitment threadide valguses ka klannide poolt soovitatud parimate T10 tankide nimekirja.

URL jäi samaks, ja juhendit saab jätkuvalt vaadata siit:


Väga vunts õpetus, aga silma jäi üks asi. Nimelt räägid, et lasta "kupolat", "juhiluuki" jne, nende toetuseks võiks olla mõne tanki pilt ja viited, kus miski asub. Nii algajatel lihtsam teada, kus miski asub või vähemalt mismoodi kõnealune moodul välja näeb. Aga muidu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 17.03.2014 11:39:33 vasta tsitaadiga

Hea soovitus, katsun jõudumööda illustratsioone lisada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2014 22:36:43 vasta tsitaadiga

hannes36 kirjutas:
erick kirjutas:
BITE'i komandörina kirjutasin nii meie klanni kui ka muudele algajatele eestikeelse WoT'i treeningmanuaali, lugemiseks kliki pildil:

]

35lk selgitusi ja nõuandeid, kuidas kõige paremini mängida ja mida selleks vaja on.
Keda huvitab, võiks ära bookmarkida, sinna hakkab tulema jooksvalt täiendusi. Eesmärgiks siis luua manuaal, mis pakuks esialgu algajale, aga hiljem ka edasijõudnule võimalikult palju kasulikku infot ja viiteid.

Annab juba bakatöö mõõdu välja mahult icon_smile.gif


Põgusalt piilusin ja kiitus ettevõtlikuse eest. Üks küsimus tekkis, kasutatuimad T10 SPG'd CW's - Bat. Chat 155, eeldan siis 58't. Mis clanid seda nii väga kasutavad? Teatud mapidel on tal oma kiiruse ja pöörava torniga hea eelis, aga üldiselt obje 261 on temast universaalsem ju. Peale arty nerfi on ju ta laskude vahe natuke liiga pikk ja trummli laadimine ~70seki.


Bat. Chat 155 ilmselt ei eelista mitte ükski klann, kuna tegemist on ääretult ebausaldusväärse artyga. Ilma kulda kasutamata on tabava lasu keskmine dmg seal 300-500 juures, seega selle 4 lasu kohta teed kokku ca 1300 dmg ja siis ootab ees 75 sec. reload. Nii et ühe magasini peale kulub 4x6sec+75sec kokku üle 100 sekundi. Samal ajal näiteks gwe100 laseb iga 36 sekundi järel ja keskmine dmg on pigem 900 - 1500.

Facehuugis jälle on täiesti minimata jäänud arty olemasolu.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2014 22:48:05 vasta tsitaadiga

3x6 sekundit, enne esimest lasku ei ole 6 sekundit ümberlaadimist, peale viimast ka mitte. Aga ülejäänu peab paika.
_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 17.03.2014 23:16:33 vasta tsitaadiga

andrez3d, miks üldse ilma prem-moonata kahju arvestad? Mitte ükski (mõistlik) klann ei kasuta klannisõjas prem-moonata laskemoona.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 18.03.2014 00:13:05 vasta tsitaadiga

BatChat 155 laskekiirus annab talle taktikalise eelise, mis on CWs olulisem kui overall DPM.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CryxOC
HV kasutaja
CryxOC

liitunud: 29.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2014 00:38:23 vasta tsitaadiga

erick, oled vägeva juhendiga hakkama saanud! Kuna alustasin just hiljuti, olen sealt juba palju kasulikku leidnud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2014 00:42:33 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
BatChat 155 laskekiirus annab talle taktikalise eelise, mis on CWs olulisem kui overall DPM.


Huvitav loogika. Siis peaksid kõik e100 omanikud 128 mm kahurit kasutama, kuna reload ja pen. on paremad kui 150 mm kahuril. Taktikalise eelise arty'de maailmas annab overall DMG, mitte laskekiirus.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 18.03.2014 00:49:24 vasta tsitaadiga

Seda on raske seletada mängijale, kes pole elus ühtegi CWd teinud, aga mõnikord on kasulikum väike ja mobiilne arty, mis suudab 36 sekundi jooksul kolm oneshot tanki maha võtta, kui teine, mis võtab sama ajaga ühe täiseludel masina maha.
Rääkimata võimalusest saata ta lahingu otsustavas lõpufaasis positsioonile, kus vastased enam pole tema jaoks arty safe, omamoodi nagu arty flanking.

CryxOC, tänud icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2014 01:52:25 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Seda on raske seletada mängijale, kes pole elus ühtegi CWd teinud, aga mõnikord on kasulikum väike ja mobiilne arty, mis suudab 36 sekundi jooksul kolm oneshot tanki maha võtta, kui teine, mis võtab sama ajaga ühe täiseludel masina maha.
Rääkimata võimalusest saata ta positsioonile, kus vastased enam pole tema jaoks arty safe.

CryxOC, tänud icon_smile.gif thumbs_up.gif


Artyde eripära on jälle raske seletada mängijale, kes ise arty't mänginud ei ole ja neist tegelikult mitte midagi ei tea ega arva.
Lihtsalt mainin et keskmine CW on arty'le kordades lihtsam, kui random battle, sest CW's vähemalt keegi hoolib sinust ja Sinuga arvestatakse. Mitu CW arty mängu sa teinud oled? Või siis mitu Arty mängu kokku?

Keskpärane batcat arty mäng... Ace tanke jne

http://wotreplays.com/site/645142#steppes-andrez3d-bat_-ch_tillon_155_58
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2014 02:44:17 vasta tsitaadiga

andrez3d kirjutas:
hannes36 kirjutas:
erick kirjutas:
BITE'i komandörina kirjutasin nii meie klanni kui ka muudele algajatele eestikeelse WoT'i treeningmanuaali, lugemiseks kliki pildil:

]

35lk selgitusi ja nõuandeid, kuidas kõige paremini mängida ja mida selleks vaja on.
Keda huvitab, võiks ära bookmarkida, sinna hakkab tulema jooksvalt täiendusi. Eesmärgiks siis luua manuaal, mis pakuks esialgu algajale, aga hiljem ka edasijõudnule võimalikult palju kasulikku infot ja viiteid.

Annab juba bakatöö mõõdu välja mahult icon_smile.gif



Põgusalt piilusin ja kiitus ettevõtlikuse eest. Üks küsimus tekkis, kasutatuimad T10 SPG'd CW's - Bat. Chat 155, eeldan siis 58't. Mis clanid seda nii väga kasutavad? Teatud mapidel on tal oma kiiruse ja pöörava torniga hea eelis, aga üldiselt obje 261 on temast universaalsem ju. Peale arty nerfi on ju ta laskude vahe natuke liiga pikk ja trummli laadimine ~70seki.


Bat. Chat 155 ilmselt ei eelista mitte ükski klann, kuna tegemist on ääretult ebausaldusväärse artyga. Ilma kulda kasutamata on tabava lasu keskmine dmg seal 300-500 juures, seega selle 4 lasu kohta teed kokku ca 1300 dmg ja siis ootab ees 75 sec. reload. Nii et ühe magasini peale kulub 4x6sec+75sec kokku üle 100 sekundi. Samal ajal näiteks gwe100 laseb iga 36 sekundi järel ja keskmine dmg on pigem 900 - 1500.

Facehuugis jälle on täiesti minimata jäänud arty olemasolu.

Peale viimast artyde näppimise patchi teeb isegi suht normaalselt dmg. B155 on üldiselt situatsiooniline arty. Kõik oleneb mapist ja sinu CW taktikast. Randomi ja CW pole mõtet võrrelda. See on täiesti öö ja päev. Ja selleks, et artyst miskit teada, ei pea sa seda just hunnikus pelama. See on sihuke äge masin, et kui sadu ja sadu korralike CWsi oled mänginud, siis juba tead milline arty, millise taktikaga ja millisel mapil funktsioneerib. Ja Bchati ei kasutata üldiselt üksinda vaid mõne teise artyga koos.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2014 03:20:37 vasta tsitaadiga

brokenarm kirjutas:

Peale viimast arty näppimist teeb b155 korralikult dmg iga lasuga. Ise imestasin ka kui viimati pelasin, et lõhud ka 1000 dmg kanti per shot kui pihta lased. Täpsus muudeti halvemaks, aga torub teeb nüüd kõvasti paremini dmg. Ja B155 on üldiselt situatsiooniline arty. Kõik oleneb mapist ja sinu CW taktikast. Randomi ja CW pole mõtet võrrelda. See on täiesti öö ja päev. Ja selleks, et artyst miskit teada, ei pea sa seda just hunnikus pelama. See on sihuke äge masin, et kui sadu ja sadu korralike CWsi oled mänginud, siis juba tead milline arty, millise taktikaga ja millisel mapil funktsioneerib. Ja Bchati ei kasutata üldiselt üksinda vaid mingi teise artyga koos.


Täpsust ei muudetud halvemaks. Seda nimetatakse bug'iks.

http://ftr.wot-news.com/2014/03/10/artillery-shells-bug-to-be-fixed-in-9-0/

BC 155 58 teeb 1000+ dmg ainult pehmete vastaste vastu. Tavaliselt siis leopard pt-1, t30, wt e100 jne. E100, mausi ja teiste tugevalt soomustatud vastaste puhul võib keskmiselt 200-400 dmg oodata ja see on tegelikult ka loogiline, sest tegemist on kõige väiksema pen'iga tier 10 arty'ga.

Aga sa võiksid näidata mõnda enda BC 155 58 mängu kus sa järjest 1000+ dmg laske teed.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2014 05:16:31 vasta tsitaadiga

andrez3d kirjutas:
brokenarm kirjutas:

Peale viimast arty näppimist teeb b155 korralikult dmg iga lasuga. Ise imestasin ka kui viimati pelasin, et lõhud ka 1000 dmg kanti per shot kui pihta lased. Täpsus muudeti halvemaks, aga torub teeb nüüd kõvasti paremini dmg. Ja B155 on üldiselt situatsiooniline arty. Kõik oleneb mapist ja sinu CW taktikast. Randomi ja CW pole mõtet võrrelda. See on täiesti öö ja päev. Ja selleks, et artyst miskit teada, ei pea sa seda just hunnikus pelama. See on sihuke äge masin, et kui sadu ja sadu korralike CWsi oled mänginud, siis juba tead milline arty, millise taktikaga ja millisel mapil funktsioneerib. Ja Bchati ei kasutata üldiselt üksinda vaid mingi teise artyga koos.


Täpsust ei muudetud halvemaks. Seda nimetatakse bug'iks.

http://ftr.wot-news.com/2014/03/10/artillery-shells-bug-to-be-fixed-in-9-0/

BC 155 58 teeb 1000+ dmg ainult pehmete vastaste vastu. Tavaliselt siis leopard pt-1, t30, wt e100 jne. E100, mausi ja teiste tugevalt soomustatud vastaste puhul võib keskmiselt 200-400 dmg oodata ja see on tegelikult ka loogiline, sest tegemist on kõige väiksema pen'iga tier 10 arty'ga.

Aga sa võiksid näidata mõnda enda BC 155 58 mängu kus sa järjest 1000+ dmg laske teed.

Jutt käib eelmise aasta artyde muutustest + vahepealsed torude/ammo pen/arm muutused. See bug ei puutu üldse asjasse, kuna jutt ei käi Kuu peale lendavatest laskudest vaid üleüldisest täpsusest ning puhtalt VÄÄRTUSTEST mida sa kasvõi ingame oma masina juures näed. Pluss mürskude velocity muudeti aeglasemaks, mis omakorda juba vähendas täpsust objektile, mis püsivalt paigal pole.

Ja see jutt, et CW on kõvasti kergem artyt pelada? Mine mängi mõne üle keskmise CW tiimi vastu mapil aktiivselt ja vaata kuidas sõnu sööma hakkad (~37,000 lahingu jooksul CW juhtunud pole, siis vaevalt seda ka tulevikus saama hakkab). Nagu öeldud sai, CWga pole mõtet randomit/kompaniid jms võrrelda. Täielikult öö ja päev.
See on sama hea kui LoLis võrrelda näiteks SOLOQUE ja LCSi.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 18.03.2014 13:57:28 vasta tsitaadiga

andrez3d kirjutas:
erick kirjutas:
Seda on raske seletada mängijale, kes pole elus ühtegi CWd teinud, aga mõnikord on kasulikum väike ja mobiilne arty, mis suudab 36 sekundi jooksul kolm oneshot tanki maha võtta, kui teine, mis võtab sama ajaga ühe täiseludel masina maha.
Rääkimata võimalusest saata ta positsioonile, kus vastased enam pole tema jaoks arty safe.

CryxOC, tänud icon_smile.gif thumbs_up.gif


Artyde eripära on jälle raske seletada mängijale, kes ise arty't mänginud ei ole ja neist tegelikult mitte midagi ei tea ega arva.
Lihtsalt mainin et keskmine CW on arty'le kordades lihtsam, kui random battle, sest CW's vähemalt keegi hoolib sinust ja Sinuga arvestatakse. Mitu CW arty mängu sa teinud oled? Või siis mitu Arty mängu kokku?

Keskpärane batcat arty mäng... Ace tanke jne

http://wotreplays.com/site/645142#steppes-andrez3d-bat_-ch_tillon_155_58


Ma ju tean et sa oled artyga väga tasemel mängija, seda ei sea keegi kahtluse alla icon_biggrin.gif

Lihtsalt CW omapäradest tingitult (inimesed tahavad iga hinna eest ellu jääda, kuna fragitud tank läheb lukku) võib sul matši lõpus olla päris suur arv tanke, mis kõik on 50-350 elu pealt oneshotitavad, ja aeg tiksub vääramatult, samas nad hoiavad ennast otsetule eest varjus ja kohe kindlasti pole nii rumalad, et üksteisest arty splash raadiuse ulatuses olla. Sellisel juhul on igal juhul parem laetud magasiniga BatChat 155 kui GWE100.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yankuonu
HV kasutaja
Yankuonu

liitunud: 14.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2014 14:01:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Sellisel juhul on igal juhul parem laetud magasiniga BatChat 155 kui GWE100.


Kui on laetud BatChat.. CW mõistes on ikkagi 77+ sec terve igavik mille jooskul annab täieliku ülejoosku korraldada.
Lisaks inimpsüho-t hirmutab palju rohkem kui sinu kõrvale langeb mürsk mis teeb 1000 dmg korraga kui 4x 250. Lisaks veel splash mida BatChatil ei ole siis GW ja 92-ga saab teha korraga ka mitmele tankile 1000+ dmg kui pädev arty positsioon on. Üldjuhul peetakse BatChati vanarauaks kuna teised arty-d on natuke lojaalsemad ja nendele saab kindlam olla. Pigem 261 kui BatChat.

PS. Märkus Hannes36-le me ei ole unustanud su T92 mänge kus tabamuse kogu skooriks jääb 54dmg-it icon_lol.gif Loo moraal kui RNG lappab siis ei aita ka ülim osavus ja kogemus

_________________
"You cannot judge me. I am Justice itself!"


viimati muutis Yankuonu 18.03.2014 14:09:05, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2014 14:16:45 vasta tsitaadiga

Yankuonu kirjutas:
tsitaat:

Sellisel juhul on igal juhul parem laetud magasiniga BatChat 155 kui GWE100.


Kui on laetud BatChat.. CW mõistes on ikkagi 77+ sec terve igavik mille jooskul annab täieliku ülejoosku korraldada.
Lisaks inimpsüho-t hirmutab palju rohkem kui sinu kõrvale langeb mürsk mis teeb 1000 dmg korraga kui 4x 250. Lisaks veel splash mida BatChatil ei ole siis GW ja 92-ga saab teha korraga ka mitmele tankile 1000+ dmg kui pädev arty positsioon on.

PS. Märkus Hannes36-le me ei ole unustanud su T92 mänge kus tabamuse kogu skooriks jääb 54dmg-it icon_lol.gif Loo moraal kui RNG lappab siis ei aita ka ülim osavus ja kogemus

Point selles ongi, et CWs korraldatakse asi nii, et sa oled vajalikuks ajaks laetud. See dmg hirm CWs kindlasti mingit rolli ei mängi. Ja jutt käib spetsiaalsetest taktikatest ja olukordadest. Suht loogiline, et kui sa kaitses istud ja capi resettima plaanid hakata, siis võtad T92e ja inglase. Kui CW vastane pädev on, siis sina võid oma artyga olla nii pädev kui tahad, aga kui tema end lasta ei lase, siis sa ei tee mitte midagi. Ning nagu ennist öeldud, Bchati kasutatakse mõne teise artyga koos.

/// WotCoin on tulemas mingite tüüpide poolt icon_lol.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2014 16:35:36 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Lihtsalt CW omapäradest tingitult (inimesed tahavad iga hinna eest ellu jääda, kuna fragitud tank läheb lukku) võib sul matši lõpus olla päris suur arv tanke, mis kõik on 50-350 elu pealt oneshotitavad, ja aeg tiksub vääramatult, samas nad hoiavad ennast otsetule eest varjus ja kohe kindlasti pole nii rumalad, et üksteisest arty splash raadiuse ulatuses olla. Sellisel juhul on igal juhul parem laetud magasiniga BatChat 155 kui GWE100.


Artyga mängimisel on väga palju randomit, kas vastane liigub enne mürsu tabamust või mitte, palju sulle rng veeretatakse jne. Enamuse ajast hoitakse kuhugi varju ja sellisel juhul on lihtam splashida T92 v britiga kui batchatiga positsiooni vahetada. Kui mõni madal medium capib end kahe mausi vraki varkis, siis bat155'ga sa sinna ära ei splashi, gw'ga on see võimalik.
Liiga spetsiifiline aparaat. Seal manualis mis peaks olema üldiselt kõige kergemini mängitavam ja keskmiselt sobivamad artyd, nt obje261. Bat155 on aga kõige erilisem, randomis fun mängida, cw's puhtalt takikas ja mapis kinni.

brokenarm kirjutas:

Point selles ongi, et CWs korraldatakse asi nii, et sa oled vajalikuks ajaks laetud. See dmg hirm CWs kindlasti mingit rolli ei mängi. Ja jutt käib spetsiaalsetest taktikatest ja olukordadest. Suht loogiline, et kui sa kaitses istud ja capi resettima plaanid hakata, siis võtad T92e ja inglase. Kui CW vastane pädev on, siis sina võid oma artyga olla nii pädev kui tahad, aga kui tema end lasta ei lase, siis sa ei tee mitte midagi. Ning nagu ennist öeldud, Bchati kasutatakse mõne teise artyga koos.

CW's korraldab ainult su oma tiim nii, et sa saad olla laetud selleks ajaks. 77sek reload on täpselt selline olukord, et 3 vastast capis ja siis pole bat155ga midagi teha.
Yankuonu kirjutas:

PS. Märkus Hannes36-le me ei ole unustanud su T92 mänge kus tabamuse kogu skooriks jääb 54dmg-it icon_lol.gif Loo moraal kui RNG lappab siis ei aita ka ülim osavus ja kogemus

Ma tänan, et mind veel meeles peetakse (:

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 18.03.2014 16:47:01 vasta tsitaadiga

WoT'i foorumis on ka neid samu küsimusi esitatud, toon ära ühe vastuse:

tsitaat:
If i remember rightly, most clans go for T92 (or the Brit Arty) for big splash/damage, and the Bat Chat 155 (58) because of mobility and ability to relocate to 'non-standard' arty spots and get shots off on tanks that otherwise think they are safe.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 243, 244, 245 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.