|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas möödasõidul ületad kiirust? |
| Ei, kiirus peab jääma karmilt lubatud piirkiiruse juurde |
|
1% |
[ 3 ] |
| Mõnikord läheb ca 5km/h üle |
|
4% |
[ 13 ] |
| Mõnikord läheb ca 10km/h üle |
|
10% |
[ 30 ] |
| Mõnikord läheb ca 15km/h üle |
|
7% |
[ 21 ] |
| Mõnikord läheb ca 20km/h üle |
|
24% |
[ 67 ] |
| Mõnikord läheb ca 30km/h üle |
|
23% |
[ 63 ] |
| Mõnikord läheb ca 40km/h üle |
|
9% |
[ 27 ] |
| Mõnikord läheb ca 50km/h üle |
|
8% |
[ 22 ] |
| Mõnikord läheb ca 70km/h üle |
|
9% |
[ 27 ] |
|
| hääli kokku : 273 |
|
| autor |
|
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
12.03.2014 15:30:57
|
|
|
| ranel kirjutas: |
| Renka kirjutas: |
| Kas talverehvi pidamine ei peaks pehmeme segu tõttu just parem olema suvel? Lihtsalt kulumine peaks tunduvalt kiirem olema. |
Kui pähe anda, siis lamell läheb suvel elulibedaks.  |
Ei muutu.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
12.03.2014 15:36:39
|
|
|
Esialgu oli juttu siiski suverehvidest, mitte talverehvidest. Kui ikka rallimees ei ole, siis legaalsuse piires sõites saab ka odavrehvidega kenasti hakkama.
Talv on hoopis teine lugu. Ilmastikutingimused varieeruvad Eestis oluliselt rohkema ja kvaliteetrehvi kasutamine on normaalne.
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
12.03.2014 15:38:02
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| ranel kirjutas: |
| Renka kirjutas: |
| Kas talverehvi pidamine ei peaks pehmeme segu tõttu just parem olema suvel? Lihtsalt kulumine peaks tunduvalt kiirem olema. |
Kui pähe anda, siis lamell läheb suvel elulibedaks.  |
Ei muutu. |
Kunagi ammu sai ühe masinaga raadi rajal pähe antud, et ägedaid pilte teha. Alguses pidamine oli, lõpuks lihtsalt libised kurvides. All noname lamellid.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
12.03.2014 17:18:11
|
|
|
| tumtum kirjutas: |
Oot, sõidad talverehviga suvel ja imestad, et pidamine pole selline nagu suverehvil? Päriselt? |
Saan aru millele vihjad. Aga asi ongi selles, et need kuramused on nii plastikuks ära läinud, et isegi suvel ei lähe enam pehmeks segu, ehe vaste oleks nagu sõita mänguautoga kus plastmassist rattad all Muidu jah talverehvidel on palju pehmem segu kui suverehvidel, suures kuumas see segu olles veel "kõlbulik" ilmselt ei tööta võrdselt suverehviga (põhjuseid on mitmeid). Kui ka siin on agasid, olles ise ralliteemaga kokkupuutunud, siis segul ja segul on vahed sees. Võtame võistlusele orienteeritud asfaltirehvid, need on veel pehmemad (võid sõna otseses mõttes näpu sisse torgata) kui need talverehvid uuest peast oma seguga on. Pehme segu on enamasti väga hea pidamisega aga kulub seevastu kiirelt. Talverehvil suvel kasutusel on sama seis, kulub meeletult, ei pea pigem sellepärast, et lamelli kõrgus on liiga suur (kui on kulumata rehv) ja sõltub veel lamelli mustrist, sõidustiilist sõltuvalt kuidas rehv kuumeneb, jne. Ei ole mingi probleemi Auto24 ringil teha vaid 2 ringi tänavarehviga ja rohkem see rehv hetkel ei tööta, et kiiremat aega püüda . Eks kõik sõltub ka sellest kuidas sõita. Näiteks talverehv sõita kruusal väga hää asi. Enda 6a. vana Nankang töötab kruusal suurepäraselt, palju konkreetsem ja parem pidamine kui oli tavalise suverehviga. Aga üldiselt see läheb juba flamewariks kätte ära nagu ma juba kartsin ja mina ei viitsi flameware pidada, liiga vana mees vist juba selleks
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
12.03.2014 20:18:54
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| tsitaat: |
Kasuta aastad paar ja siis vaheta ära
|
Nagu iga rehviga ju. Vaevalt, et keegi üle 3 hooaja ühe rehviga sõidab.
Samas, üldiselt sa ju tead kui sul odavrehv all on ning milleks siis möllata piduri ja gaasi ning piirsituatsioonidega? Võtadki rahulikult. |
5 talve ja 1 suve kestsid Bridgestone lamellid, alles kahemillisena muutusid asfaldil libedaks. Iga kell kvaliteetpapud, sest elul pole hinda.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
12.03.2014 20:59:16
|
|
|
Mul ka bridgestone blizzak nordic lamellid....mingi 4-6 mm on veel mustrit, lasen suve veel ära kuidagi...
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
12.03.2014 21:33:41
|
|
|
| Rasmus kirjutas: |
Esialgu oli juttu siiski suverehvidest, mitte talverehvidest. Kui ikka rallimees ei ole, siis legaalsuse piires sõites saab ka odavrehvidega kenasti hakkama.
Talv on hoopis teine lugu. Ilmastikutingimused varieeruvad Eestis oluliselt rohkema ja kvaliteetrehvi kasutamine on normaalne. |
Millal esialgul ?
| Equinox kirjutas: |
Noh, nii hull ei ole aga samas siiski, ei taha nüüd flamewari algatada. Endal kogemused Nankangi SW5 talverehviga, Nankangi suverehvidega kogemus puudub. |
Ma saan küll teistmoodi aru.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
12.03.2014 23:21:41
|
|
|
| Jänes kirjutas: |
| Rasmus kirjutas: |
Esialgu oli juttu siiski suverehvidest, mitte talverehvidest. Kui ikka rallimees ei ole, siis legaalsuse piires sõites saab ka odavrehvidega kenasti hakkama.
Talv on hoopis teine lugu. Ilmastikutingimused varieeruvad Eestis oluliselt rohkema ja kvaliteetrehvi kasutamine on normaalne. |
Millal esialgul ? |
Siis, kui mina püstitasin küsida, et kas suverehvide soetamisel tuleks pigem eelistada noname tutikaid kasutatud premiumklassi rehvidele. Enamiku arvamus kaldus esimese variandi kasuks ja nii ma ka tegin. Rehvid on juba soetatud ja sõidavad kuskil minu poole.
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
12.03.2014 23:23:22
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| Mul ka bridgestone blizzak nordic lamellid....mingi 4-6 mm on veel mustrit, lasen suve veel ära kuidagi... |
Mul on Nokiani lamellid ja bridgestone suverehvid. Mustrit peaks ka olema.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
12.03.2014 23:41:55
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| Mul ka bridgestone blizzak nordic lamellid....mingi 4-6 mm on veel mustrit, lasen suve veel ära kuidagi... |
Nende ok ka suvel sõita...kuigi kulub, aga mingit liuvälja küll vihmaga pole. Mul endal kulumispiiri lähedal...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
13.03.2014 20:58:36
|
|
|
Maru asi see võrdne ristmik.
Mustal parem käsi vaba, võiks nagu sõita. Jõuab ristmikule, peaks nagu sinise läbi laskma. Sinine ei sõida, sest tema peaks punase enne läbi laskma, aga kui must kest teed seisab, et sinist läbi lasta, siis ei mahu punane sõitma.
Vahtisime ca 5 sekundit seal enne ristmikku, siis põrutasin mustaga ülekäe vasakule minema. Sinna nad jäid.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
13.03.2014 21:00:32
|
|
|
Kõige lihtsam ongi alati kui näed, et keegi jääb sellises olukorraks kasvõi kaheks sekundiks toppama, siis asi omale kasulikumalt ära lahendada...vahet pole kas sul on õigus liikuda või ei....eelda alati, et sinu lähedal olevad juhid on idikad.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jerry
4K külmavana

liitunud: 01.02.2003

|
13.03.2014 21:37:59
|
|
|
| p2ep kirjutas: |
Maru asi see võrdne ristmik.
Mustal parem käsi vaba, võiks nagu sõita. Jõuab ristmikule, peaks nagu sinise läbi laskma. Sinine ei sõida, sest tema peaks punase enne läbi laskma, aga kui must kest teed seisab, et sinist läbi lasta, siis ei mahu punane sõitma.
Vahtisime ca 5 sekundit seal enne ristmikku, siis põrutasin mustaga ülekäe vasakule minema. Sinna nad jäid. |
aga nii ongi ju õige, et must, punane ja siis sinine auto. Pole seal midagi keerulist
_________________ Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha |
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
13.03.2014 22:14:25
|
|
|
must peab sinise läbi laskma.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aluke
HV vaatleja
liitunud: 21.10.2004
|
13.03.2014 22:15:52
|
|
|
| Jerry kirjutas: |
| p2ep kirjutas: |
Maru asi see võrdne ristmik.
Mustal parem käsi vaba, võiks nagu sõita. Jõuab ristmikule, peaks nagu sinise läbi laskma. Sinine ei sõida, sest tema peaks punase enne läbi laskma, aga kui must kest teed seisab, et sinist läbi lasta, siis ei mahu punane sõitma.
Vahtisime ca 5 sekundit seal enne ristmikku, siis põrutasin mustaga ülekäe vasakule minema. Sinna nad jäid. |
aga nii ongi ju õige, et must, punane ja siis sinine auto. Pole seal midagi keerulist  |
Just, sinist ei pea läbi laskma, sest tal parem käsi kinni ja liikuda ei tohi. Kui sinine teeks parempööret, siis pead tema enne laskma, sest pöördel jääb sinu parem käsi kinni.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jerry
4K külmavana

liitunud: 01.02.2003

|
13.03.2014 22:39:35
|
|
|
| iir kirjutas: |
| must peab sinise läbi laskma. |
et siis must peab keset ristmiku seisma jääma, siis sõidab punane ja siis sinine...või mismoodi sa seda ette kujutad
ja siis kui sinise auto taga on veel 10 autot. Must auto seisab kogu selle aja siis keset ristmiku...
_________________ Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha |
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
13.03.2014 22:44:20
|
|
|
mina ei kujuta, seadusest loeb seda välja? Või ei?
must sõidab ristmikule, punane paneb tagant mööda ja siis läheb sinine ja siis lõpetab must?
aga reaalselt kui näen et kõik seisavad siis lähed ise lihtsalt esimesena, muidu jäädki ootama...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jerry
4K külmavana

liitunud: 01.02.2003

|
13.03.2014 22:46:29
|
|
|
siis ma olen terve oma 25a juhistaaži jooksul valesti liigelnud
aga huvitav, et kaasliiklejad on samamoodi teinud
_________________ Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha |
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
13.03.2014 22:49:58
|
|
|
ma olen otse liikuja läbi lasknud, sest minust jääb ta pöördel paremale.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
13.03.2014 22:51:07
|
|
|
| Must läheb kõige esimesena ja lõpetab enda pöörde vasakule. Tal on parem käsi vaba ning seetõttu on õigus ka tal esimesena minna olenemata sellest, kas ta läheb otse või pöörab kuhugi ära. Ei pea ta andma midagi sinisele teed. Samaliigiliste teede ristmikul on see seadustest tulenevalt nii reguleeritud.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
13.03.2014 22:52:03
|
|
|
Ulme.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
13.03.2014 22:52:09
|
|
|
Krt paremakäe reegel on paremakäe reegel põhjusega. Kellel on parem käsi vaba, sellel on eesõigus. Mis seal vahet on kas ta keerab vasakule või teeb ringe?
viimati muutis XR 13.03.2014 23:18:50, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
13.03.2014 22:52:48
|
|
|
ma sõidan nii et keegi sisse ei tuleks...kui keegi jokutama jääb siis oma süü
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkel90
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.10.2004
|
13.03.2014 23:02:49
|
|
|
ulme tõesti
kuidas te päris elus üldse hakkama saate
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
13.03.2014 23:22:30
|
|
|
No kui it foorumi kasutajal ristmikul 10 sekundiks kinni kiilub, siis ma ei imesta miks meil ummikud lampi tekivad... Ei julgegi enam autoga sõita. Ostan vist bussi
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
13.03.2014 23:42:50
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
| Must läheb kõige esimesena ja lõpetab enda pöörde vasakule. Tal on parem käsi vaba ning seetõttu on õigus ka tal esimesena minna olenemata sellest, kas ta läheb otse või pöörab kuhugi ära. Ei pea ta andma midagi sinisele teed. Samaliigiliste teede ristmikul on see seadustest tulenevalt nii reguleeritud. |
sa ikka seda tead et sa pead otse tulija läbi laskma?
Keerad nina eest tuimalt läbi?
| laurx kirjutas: |
| ma olen otse liikuja läbi lasknud, sest minust jääb ta pöördel paremale. |
Õige.
| Super AMOLED kirjutas: |
| No kui it foorumi kasutajal ristmikul 10 sekundiks kinni kiilub, siis ma ei imesta miks meil ummikud lampi tekivad... Ei julgegi enam autoga sõita. Ostan vist bussi |
Ma ei tea kuidas seal koreas liiklus on, nagu inglismaal? Siis tõesti sõida bussiga...
E: asukoha kesklinnaks muutnud juba, arvatavasti koreas...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
viimati muutis iir 13.03.2014 23:43:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
13.03.2014 23:43:39
|
|
|
| Kui see otsetulija uimerdab, siis sõidad jah tuimalt läbi. Mis selles nii arusaamatut on?
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
13.03.2014 23:44:58
|
|
|
sellises olukorras kui kõik seisavad siis tuleb kellelgi lihtsalt oma sõit ära teha, loomulikult ei jää ju sinna istuma kuna seadus käseb... kus teil need imelikud mõtted tulevad, loete seda mida näha tahate?
poleks esimene kord...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
13.03.2014 23:46:43
|
|
|
Ma pole elusees Koreas sõitnud. Kust sa selle küll välja võlusid
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
13.03.2014 23:50:19
|
|
|
Su asukohaks oli kunagi korea...
| XR kirjutas: |
| Krt paremakäe reegel on paremakäe reegel põhjusega. Kellel on parem käsi vaba, sellel on eesõigus. Mis seal vahet on kas ta keerab vasakule või teeb ringe? |
Viimati veel LE järgi tuli paremal olev auto läbi lasta, enam ei pea? Sel hetkel kui ta ristmikule jõuab peab ta ees oleva auto läbi laskma. Sest see jääb tast paremale kui ta keerama hakkab.
Aga see pilt mis eelnevalt oli, kui autod kõik seisavad ja ootavad siis on mõttekam lihtsalt minna ja oma manööver ära lõpetada, vahet pole mis värvi sa seal pildil oled...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
13.03.2014 23:52:41
|
|
|
Ot. aga mu asukohaks pole kindlasti korea olnud
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
14.03.2014 08:06:13
|
|
|
| iir kirjutas: |
Su asukohaks oli kunagi korea...
| XR kirjutas: |
| Krt paremakäe reegel on paremakäe reegel põhjusega. Kellel on parem käsi vaba, sellel on eesõigus. Mis seal vahet on kas ta keerab vasakule või teeb ringe? |
Viimati veel LE järgi tuli paremal olev auto läbi lasta, enam ei pea? Sel hetkel kui ta ristmikule jõuab peab ta ees oleva auto läbi laskma. Sest see jääb tast paremale kui ta keerama hakkab.
Aga see pilt mis eelnevalt oli, kui autod kõik seisavad ja ootavad siis on mõttekam lihtsalt minna ja oma manööver ära lõpetada, vahet pole mis värvi sa seal pildil oled... |
laurxil oli "koreapärsja" kunagi.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
14.03.2014 08:49:56
|
|
|
| iir kirjutas: |
must sõidab ristmikule, punane paneb tagant mööda ja siis läheb sinine ja siis lõpetab must? |
Muidu nii jah, aga musta tagant ei mahu läbi konkreetsel juhul.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
14.03.2014 09:07:57
|
|
|
Kõige kindlam viis on nii palju trügida, et keegi teine läbi ei mahu. Siis saad kindlasti esimesena läbi
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
14.03.2014 09:16:51
|
|
|
Ma arvan, et siin on sama vaidlus nagu olukorras, kus sõiduk sooritab valgusfooridega reguleeritud ristmikul vasakpööret ja siis jääb keset ristmikku punase tule alla seisma, sest "punane on ju ees ja sõita ei tohi".
Tegelikult sõidab ikkagi must esimesena välja ja sooritab oma manöövri, sest lisaks parema käe reeglile on meil veel teine reegel, mis ütleb, et kui ristmikul on sõiduk, siis teised sõidukid sõltumata oma eesõigusest peavad lubama tal oma manöövri lõpetada.
§ 17. Tee andmise üldised kohustused
(5) Mitterööbassõiduki juht peab andma teed:
5) juhi suhtes paremalt lähenevale või paremal asuvale sõidukijuhile, kui sõidukite liikumisteed lõikuvad ja sõidujärjekord ei ole käesolevas seaduses teisiti määratud;
§ 56. Ristmiku ületamise üldnõuded
(2) Sõiduteede lõikumisalale ei tohi juht sõita, kui liiklusolude tõttu võib ta olla sunnitud lõikumisalal seisma jääma ja teisi liiklejaid sellega takistama.
|
Seega näengi mina kogu olukorda nii, et must sõidab esimesena välja, kuna tal on parem käsi vaba. Lõpetab oma manöövri ja teised ei tohi enne ristmikule sõita, sest nad võivad musta sõiduki juhti takistada manöövri lõpetamisel.
Samas kui nüüd väga nokkida, siis ei tohiks ka must välja sõita, sest ka tema võib takistada teisi liiklejaid. Musta auto juhi kasuks räägib aga see, et temal on parem käsi vaba, ehk tal on lisaõigus, mida teistel juhtidel hetkel pole.
_________________ Rakvere parasiit
viimati muutis Rasmus 14.03.2014 09:25:08, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
14.03.2014 09:17:10
|
|
|
| iir, su versioon eeldab, et punane liigub kohe peale musta. kui liigub, loogisliselt lased otsetulija läbi, kui ei liigu, siis otsetulija ka kuskile ei liigu.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
14.03.2014 09:42:16
|
|
|
| tsitaat: |
Haiged kitupunnid ikka eestis.
|
x10
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
14.03.2014 10:33:10
|
|
|
Kas asi on ristmikus või selles, et tegu on Lasnamäega?
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
14.03.2014 10:36:44
|
|
|
| Kunagi pandi siia video, kus oli sama juhtum- pigem asi ristmikus. Olen ise ka vist oma silmaga sama asja seal näinud...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CTR
HV vaatleja
liitunud: 02.02.2012
|
14.03.2014 12:09:02
|
|
|
| Kus ikka leiutatakse probleeme välja.. mõne loogika kohaselt peaks must punase ka läbi laskma, sest punane liigub otse.. Sõitke Mehaanika ja Keemia ristis ka oma loogika järgi.. täiendate statistikat.. seal nädalas vähemalt üks laks, kusjuures ühe osapoole auto kantakse 9 juhul 10st maha. Nagu XR kirjutas, kui parem käsi vaba, siis sõida, mitte ei pea hakkama mõtlema, kes manöövri(pöörde ajal) ajal sinust kuhugi poole jääb..
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
14.03.2014 12:21:38
|
|
|
Kihutan täna raplamaal. Hoidke alt. BMW ikkagi. Täiendan statistikat
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
14.03.2014 12:22:45
|
|
|
| See otse tulev ei saa ju liikuda, sest tal on paremal üks tüüp
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
14.03.2014 12:32:39
|
|
|
Max Powers, Seda olen ka mina kogu aeg rääkinud. Kuid kui isegi on ristmik nii suur, et kui must saab liikuda nii palju, et punasel oleks ruumi edasi liikuda, siis sellest ei tohiks ju ikkagi oleneda? Kuna ristmikule sõites oli mustal eesõigus, siis tal peaks ka terve manöörvi ajal olema eesõigus esimesena sõita ja ei pea otse liikuda soovivat sõidukit ootama jääda.
See eesõigusega sõiduk, kes esimesena ristmikule sõidab, ei pea vaatama, kas nüüd seal vasakul olev sõiduk mahub tagant mööda sõita, et teha sellele otseliikuvale sõidukile parem käsi vabaks, millisel juhul peaks pmust otseliikuvale teed hakkama andma keset ristmiku.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
14.03.2014 12:41:52
|
|
|
selle, et otseliikujal on punase vana pärast käsi kinni kuni situatsiooni lõpuni ma magasin mingil põhjusel maha.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
14.03.2014 14:22:46
|
|
|
Saatke teema politseile. Las selgitavad kuidas korrektne on
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
14.03.2014 15:17:00
|
|
|
Mingi veebipoliiz on ka olemas, saatke talle
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
14.03.2014 18:50:02
|
|
|
Ok ma olen ise veebipoliis ja ütlen mis on õige vastus. Teooria näeb ette, et must sõidab ristile ja jääb ootama, et tee vabaneks ja saaks pöörde lõpetada. Praktikas must teeb oma pöörde ära ja vsjoo.
NB: mul on autojuhiluba.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CTR
HV vaatleja
liitunud: 02.02.2012
|
14.03.2014 19:05:14
|
|
|
| See oleks juhul, kui punast autot ei oleks.. Vastassuunas sõitvate autode puhul on muidugi nii, et vasakpööret tegev ootab seni, kuni tee vaba ja lõpetab oma pöörde. Aga seaduse järgi peab ju sinine auto andma teed paremal käel olevale autole ning antud juhul on paremal käel punane auto ehk punane peab enne sinist liikuma. Muidu poleks ju paremakäe reeglil pointi..
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|