Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.2 (küsitlus möödasõidu võimaliku kiiruseületamise kohta) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 149, 150, 151 ... 438, 439, 440  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas möödasõidul ületad kiirust?
Ei, kiirus peab jääma karmilt lubatud piirkiiruse juurde
1%
 1%  [ 3 ]
Mõnikord läheb ca 5km/h üle
4%
 4%  [ 13 ]
Mõnikord läheb ca 10km/h üle
10%
 10%  [ 30 ]
Mõnikord läheb ca 15km/h üle
7%
 7%  [ 21 ]
Mõnikord läheb ca 20km/h üle
24%
 24%  [ 67 ]
Mõnikord läheb ca 30km/h üle
23%
 23%  [ 63 ]
Mõnikord läheb ca 40km/h üle
9%
 9%  [ 27 ]
Mõnikord läheb ca 50km/h üle
8%
 8%  [ 22 ]
Mõnikord läheb ca 70km/h üle
9%
 9%  [ 27 ]
hääli kokku : 273

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2014 15:30:57 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
Renka kirjutas:
Kas talverehvi pidamine ei peaks pehmeme segu tõttu just parem olema suvel? Lihtsalt kulumine peaks tunduvalt kiirem olema.

Kui pähe anda, siis lamell läheb suvel elulibedaks. icon_biggrin.gif


Ei muutu.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2014 15:36:39 vasta tsitaadiga

Esialgu oli juttu siiski suverehvidest, mitte talverehvidest. Kui ikka rallimees ei ole, siis legaalsuse piires sõites saab ka odavrehvidega kenasti hakkama.

Talv on hoopis teine lugu. Ilmastikutingimused varieeruvad Eestis oluliselt rohkema ja kvaliteetrehvi kasutamine on normaalne.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2014 15:38:02 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
ranel kirjutas:
Renka kirjutas:
Kas talverehvi pidamine ei peaks pehmeme segu tõttu just parem olema suvel? Lihtsalt kulumine peaks tunduvalt kiirem olema.

Kui pähe anda, siis lamell läheb suvel elulibedaks. icon_biggrin.gif


Ei muutu.

Kunagi ammu sai ühe masinaga raadi rajal pähe antud, et ägedaid pilte teha. Alguses pidamine oli, lõpuks lihtsalt libised kurvides. All noname lamellid.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.03.2014 17:18:11 vasta tsitaadiga

tumtum kirjutas:

Oot, sõidad talverehviga suvel ja imestad, et pidamine pole selline nagu suverehvil? icon_eek.gif Päriselt?

Saan aru millele vihjad. Aga asi ongi selles, et need kuramused on nii plastikuks ära läinud, et isegi suvel ei lähe enam pehmeks segu, ehe vaste oleks nagu sõita mänguautoga kus plastmassist rattad all icon_lol.gif Muidu jah talverehvidel on palju pehmem segu kui suverehvidel, suures kuumas see segu olles veel "kõlbulik" ilmselt ei tööta võrdselt suverehviga (põhjuseid on mitmeid). Kui ka siin on agasid, olles ise ralliteemaga kokkupuutunud, siis segul ja segul on vahed sees. Võtame võistlusele orienteeritud asfaltirehvid, need on veel pehmemad (võid sõna otseses mõttes näpu sisse torgata) kui need talverehvid uuest peast oma seguga on. Pehme segu on enamasti väga hea pidamisega aga kulub seevastu kiirelt. Talverehvil suvel kasutusel on sama seis, kulub meeletult, ei pea pigem sellepärast, et lamelli kõrgus on liiga suur (kui on kulumata rehv) ja sõltub veel lamelli mustrist, sõidustiilist sõltuvalt kuidas rehv kuumeneb, jne. Ei ole mingi probleemi Auto24 ringil teha vaid 2 ringi tänavarehviga ja rohkem see rehv hetkel ei tööta, et kiiremat aega püüda . Eks kõik sõltub ka sellest kuidas sõita. Näiteks talverehv sõita kruusal väga hää asi. Enda 6a. vana Nankang töötab kruusal suurepäraselt, palju konkreetsem ja parem pidamine kui oli tavalise suverehviga. Aga üldiselt see läheb juba flamewariks kätte ära nagu ma juba kartsin ja mina ei viitsi flameware pidada, liiga vana mees vist juba selleks icon_razz1.gif

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2014 20:18:54 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
tsitaat:

Kasuta aastad paar ja siis vaheta ära

Nagu iga rehviga ju. Vaevalt, et keegi üle 3 hooaja ühe rehviga sõidab.

Samas, üldiselt sa ju tead kui sul odavrehv all on ning milleks siis möllata piduri ja gaasi ning piirsituatsioonidega? Võtadki rahulikult.


5 talve ja 1 suve kestsid Bridgestone lamellid, alles kahemillisena muutusid asfaldil libedaks. Iga kell kvaliteetpapud, sest elul pole hinda.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2014 20:59:16 vasta tsitaadiga

Mul ka bridgestone blizzak nordic lamellid....mingi 4-6 mm on veel mustrit, lasen suve veel ära kuidagi...
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 12.03.2014 21:33:41 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
Esialgu oli juttu siiski suverehvidest, mitte talverehvidest. Kui ikka rallimees ei ole, siis legaalsuse piires sõites saab ka odavrehvidega kenasti hakkama.

Talv on hoopis teine lugu. Ilmastikutingimused varieeruvad Eestis oluliselt rohkema ja kvaliteetrehvi kasutamine on normaalne.


Millal esialgul ?

Equinox kirjutas:

Noh, nii hull ei ole aga samas siiski, ei taha nüüd flamewari algatada. Endal kogemused Nankangi SW5 talverehviga, Nankangi suverehvidega kogemus puudub.


Ma saan küll teistmoodi aru.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2014 23:21:41 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:
Rasmus kirjutas:
Esialgu oli juttu siiski suverehvidest, mitte talverehvidest. Kui ikka rallimees ei ole, siis legaalsuse piires sõites saab ka odavrehvidega kenasti hakkama.

Talv on hoopis teine lugu. Ilmastikutingimused varieeruvad Eestis oluliselt rohkema ja kvaliteetrehvi kasutamine on normaalne.


Millal esialgul ?


Siis, kui mina püstitasin küsida, et kas suverehvide soetamisel tuleks pigem eelistada noname tutikaid kasutatud premiumklassi rehvidele. Enamiku arvamus kaldus esimese variandi kasuks ja nii ma ka tegin. Rehvid on juba soetatud ja sõidavad kuskil minu poole.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2014 23:23:22 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Mul ka bridgestone blizzak nordic lamellid....mingi 4-6 mm on veel mustrit, lasen suve veel ära kuidagi...


Mul on Nokiani lamellid ja bridgestone suverehvid. Mustrit peaks ka olema.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.03.2014 23:41:55 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Mul ka bridgestone blizzak nordic lamellid....mingi 4-6 mm on veel mustrit, lasen suve veel ära kuidagi...

Nende ok ka suvel sõita...kuigi kulub, aga mingit liuvälja küll vihmaga pole. Mul endal kulumispiiri lähedal...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 13.03.2014 20:58:36 vasta tsitaadiga

Maru asi see võrdne ristmik.

Mustal parem käsi vaba, võiks nagu sõita. Jõuab ristmikule, peaks nagu sinise läbi laskma. Sinine ei sõida, sest tema peaks punase enne läbi laskma, aga kui must kest teed seisab, et sinist läbi lasta, siis ei mahu punane sõitma.
Vahtisime ca 5 sekundit seal enne ristmikku, siis põrutasin mustaga ülekäe vasakule minema. Sinna nad jäid.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2014 21:00:32 vasta tsitaadiga

Kõige lihtsam ongi alati kui näed, et keegi jääb sellises olukorraks kasvõi kaheks sekundiks toppama, siis asi omale kasulikumalt ära lahendada...vahet pole kas sul on õigus liikuda või ei....eelda alati, et sinu lähedal olevad juhid on idikad.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.03.2014 21:37:59 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
Maru asi see võrdne ristmik.

Mustal parem käsi vaba, võiks nagu sõita. Jõuab ristmikule, peaks nagu sinise läbi laskma. Sinine ei sõida, sest tema peaks punase enne läbi laskma, aga kui must kest teed seisab, et sinist läbi lasta, siis ei mahu punane sõitma.
Vahtisime ca 5 sekundit seal enne ristmikku, siis põrutasin mustaga ülekäe vasakule minema. Sinna nad jäid.
aga nii ongi ju õige, et must, punane ja siis sinine auto. Pole seal midagi keerulist icon_rolleyes.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2014 22:14:25 vasta tsitaadiga

must peab sinise läbi laskma.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aluke
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2014 22:15:52 vasta tsitaadiga

Jerry kirjutas:
p2ep kirjutas:
Maru asi see võrdne ristmik.

Mustal parem käsi vaba, võiks nagu sõita. Jõuab ristmikule, peaks nagu sinise läbi laskma. Sinine ei sõida, sest tema peaks punase enne läbi laskma, aga kui must kest teed seisab, et sinist läbi lasta, siis ei mahu punane sõitma.
Vahtisime ca 5 sekundit seal enne ristmikku, siis põrutasin mustaga ülekäe vasakule minema. Sinna nad jäid.
aga nii ongi ju õige, et must, punane ja siis sinine auto. Pole seal midagi keerulist icon_rolleyes.gif


Just, sinist ei pea läbi laskma, sest tal parem käsi kinni ja liikuda ei tohi. Kui sinine teeks parempööret, siis pead tema enne laskma, sest pöördel jääb sinu parem käsi kinni.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.03.2014 22:39:35 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
must peab sinise läbi laskma.
icon_eek.gif
et siis must peab keset ristmiku seisma jääma, siis sõidab punane ja siis sinine...või mismoodi sa seda ette kujutad icon_rolleyes.gif
ja siis kui sinise auto taga on veel 10 autot. Must auto seisab kogu selle aja siis keset ristmiku...

_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2014 22:44:20 vasta tsitaadiga

mina ei kujuta, seadusest loeb seda välja? Või ei?
must sõidab ristmikule, punane paneb tagant mööda ja siis läheb sinine ja siis lõpetab must?
aga reaalselt kui näen et kõik seisavad siis lähed ise lihtsalt esimesena, muidu jäädki ootama...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.03.2014 22:46:29 vasta tsitaadiga

siis ma olen terve oma 25a juhistaaži jooksul valesti liigelnud icon_confused.gif
aga huvitav, et kaasliiklejad on samamoodi teinud eusa_think.gif

_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2014 22:49:58 vasta tsitaadiga

ma olen otse liikuja läbi lasknud, sest minust jääb ta pöördel paremale.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2014 22:51:07 vasta tsitaadiga

Must läheb kõige esimesena ja lõpetab enda pöörde vasakule. Tal on parem käsi vaba ning seetõttu on õigus ka tal esimesena minna olenemata sellest, kas ta läheb otse või pöörab kuhugi ära. Ei pea ta andma midagi sinisele teed. Samaliigiliste teede ristmikul on see seadustest tulenevalt nii reguleeritud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2014 22:52:03 vasta tsitaadiga

Ulme.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.03.2014 22:52:09 vasta tsitaadiga

Krt paremakäe reegel on paremakäe reegel põhjusega. Kellel on parem käsi vaba, sellel on eesõigus. Mis seal vahet on kas ta keerab vasakule või teeb ringe?

viimati muutis XR 13.03.2014 23:18:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2014 22:52:48 vasta tsitaadiga

ma sõidan nii et keegi sisse ei tuleks...kui keegi jokutama jääb siis oma süü
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel90
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2014 23:02:49 vasta tsitaadiga

ulme tõesti

kuidas te päris elus üldse hakkama saate

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2014 23:22:30 vasta tsitaadiga

No kui it foorumi kasutajal ristmikul 10 sekundiks kinni kiilub, siis ma ei imesta miks meil ummikud lampi tekivad... Ei julgegi enam autoga sõita. Ostan vist bussi
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2014 23:42:50 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Must läheb kõige esimesena ja lõpetab enda pöörde vasakule. Tal on parem käsi vaba ning seetõttu on õigus ka tal esimesena minna olenemata sellest, kas ta läheb otse või pöörab kuhugi ära. Ei pea ta andma midagi sinisele teed. Samaliigiliste teede ristmikul on see seadustest tulenevalt nii reguleeritud.

sa ikka seda tead et sa pead otse tulija läbi laskma?
Keerad nina eest tuimalt läbi?
laurx kirjutas:
ma olen otse liikuja läbi lasknud, sest minust jääb ta pöördel paremale.

Õige.
Super AMOLED kirjutas:
No kui it foorumi kasutajal ristmikul 10 sekundiks kinni kiilub, siis ma ei imesta miks meil ummikud lampi tekivad... Ei julgegi enam autoga sõita. Ostan vist bussi

Ma ei tea kuidas seal koreas liiklus on, nagu inglismaal? Siis tõesti sõida bussiga...
E: asukoha kesklinnaks muutnud juba, arvatavasti koreas...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway


viimati muutis iir 13.03.2014 23:43:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2014 23:43:39 vasta tsitaadiga

Kui see otsetulija uimerdab, siis sõidad jah tuimalt läbi. Mis selles nii arusaamatut on?
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2014 23:44:58 vasta tsitaadiga

sellises olukorras kui kõik seisavad siis tuleb kellelgi lihtsalt oma sõit ära teha, loomulikult ei jää ju sinna istuma kuna seadus käseb... kus teil need imelikud mõtted tulevad, loete seda mida näha tahate?
poleks esimene kord...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2014 23:46:43 vasta tsitaadiga

Ma pole elusees Koreas sõitnud. Kust sa selle küll välja võlusid icon_razz.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2014 23:50:19 vasta tsitaadiga

Su asukohaks oli kunagi korea...
XR kirjutas:
Krt paremakäe reegel on paremakäe reegel põhjusega. Kellel on parem käsi vaba, sellel on eesõigus. Mis seal vahet on kas ta keerab vasakule või teeb ringe?

Viimati veel LE järgi tuli paremal olev auto läbi lasta, enam ei pea? Sel hetkel kui ta ristmikule jõuab peab ta ees oleva auto läbi laskma. Sest see jääb tast paremale kui ta keerama hakkab.
Aga see pilt mis eelnevalt oli, kui autod kõik seisavad ja ootavad siis on mõttekam lihtsalt minna ja oma manööver ära lõpetada, vahet pole mis värvi sa seal pildil oled...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2014 23:52:41 vasta tsitaadiga

Ot. aga mu asukohaks pole kindlasti korea olnud icon_biggrin.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 08:06:13 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Su asukohaks oli kunagi korea...
XR kirjutas:
Krt paremakäe reegel on paremakäe reegel põhjusega. Kellel on parem käsi vaba, sellel on eesõigus. Mis seal vahet on kas ta keerab vasakule või teeb ringe?

Viimati veel LE järgi tuli paremal olev auto läbi lasta, enam ei pea? Sel hetkel kui ta ristmikule jõuab peab ta ees oleva auto läbi laskma. Sest see jääb tast paremale kui ta keerama hakkab.
Aga see pilt mis eelnevalt oli, kui autod kõik seisavad ja ootavad siis on mõttekam lihtsalt minna ja oma manööver ära lõpetada, vahet pole mis värvi sa seal pildil oled...



laurxil oli "koreapärsja" kunagi.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 14.03.2014 08:49:56 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:

must sõidab ristmikule, punane paneb tagant mööda ja siis läheb sinine ja siis lõpetab must?

Muidu nii jah, aga musta tagant ei mahu läbi konkreetsel juhul.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 09:07:57 vasta tsitaadiga

Kõige kindlam viis on nii palju trügida, et keegi teine läbi ei mahu. Siis saad kindlasti esimesena läbi icon_lol.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 09:16:51 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et siin on sama vaidlus nagu olukorras, kus sõiduk sooritab valgusfooridega reguleeritud ristmikul vasakpööret ja siis jääb keset ristmikku punase tule alla seisma, sest "punane on ju ees ja sõita ei tohi".

Tegelikult sõidab ikkagi must esimesena välja ja sooritab oma manöövri, sest lisaks parema käe reeglile on meil veel teine reegel, mis ütleb, et kui ristmikul on sõiduk, siis teised sõidukid sõltumata oma eesõigusest peavad lubama tal oma manöövri lõpetada.

§ 17. Tee andmise üldised kohustused
(5) Mitterööbassõiduki juht peab andma teed:
5) juhi suhtes paremalt lähenevale või paremal asuvale sõidukijuhile, kui sõidukite liikumisteed lõikuvad ja sõidujärjekord ei ole käesolevas seaduses teisiti määratud;

§ 56. Ristmiku ületamise üldnõuded
(2) Sõiduteede lõikumisalale ei tohi juht sõita, kui liiklusolude tõttu võib ta olla sunnitud lõikumisalal seisma jääma ja teisi liiklejaid sellega takistama.



Seega näengi mina kogu olukorda nii, et must sõidab esimesena välja, kuna tal on parem käsi vaba. Lõpetab oma manöövri ja teised ei tohi enne ristmikule sõita, sest nad võivad musta sõiduki juhti takistada manöövri lõpetamisel.

Samas kui nüüd väga nokkida, siis ei tohiks ka must välja sõita, sest ka tema võib takistada teisi liiklejaid. Musta auto juhi kasuks räägib aga see, et temal on parem käsi vaba, ehk tal on lisaõigus, mida teistel juhtidel hetkel pole.

_________________
Rakvere parasiit


viimati muutis Rasmus 14.03.2014 09:25:08, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 09:17:10 vasta tsitaadiga

iir, su versioon eeldab, et punane liigub kohe peale musta. kui liigub, loogisliselt lased otsetulija läbi, kui ei liigu, siis otsetulija ka kuskile ei liigu.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 09:27:57 vasta tsitaadiga

Haiged kitupunnid ikka eestis.

http://epl.delfi.ee/news/eesti/kiivrita-soit-toi-kihnu-naisele-pahanduse.d?id=68236185


Kommentaaride osas ka mingid vatitupsud põrklevad, et ka 10kmh juures võib ajud asfaltile maha jätta. Sellised on ikka omaette liik inimesi.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 09:42:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Haiged kitupunnid ikka eestis.



x10

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 14.03.2014 10:33:10 vasta tsitaadiga

Kas asi on ristmikus või selles, et tegu on Lasnamäega?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 14.03.2014 10:36:44 vasta tsitaadiga

Kunagi pandi siia video, kus oli sama juhtum- pigem asi ristmikus. Olen ise ka vist oma silmaga sama asja seal näinud...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 11:26:20 vasta tsitaadiga

Kesklinnas saab huvitav olema suvel,
http://epl.delfi.ee/news/eesti/trammiroobaste-vahetus-loob-tallinna-liikluse-suvekuudeks-taiesti-segi.d?id=68236135

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 14.03.2014 12:09:02 vasta tsitaadiga

Kus ikka leiutatakse probleeme välja.. mõne loogika kohaselt peaks must punase ka läbi laskma, sest punane liigub otse.. Sõitke Mehaanika ja Keemia ristis ka oma loogika järgi.. täiendate statistikat.. seal nädalas vähemalt üks laks, kusjuures ühe osapoole auto kantakse 9 juhul 10st maha. Nagu XR kirjutas, kui parem käsi vaba, siis sõida, mitte ei pea hakkama mõtlema, kes manöövri(pöörde ajal) ajal sinust kuhugi poole jääb..
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 12:21:38 vasta tsitaadiga

Kihutan täna raplamaal. Hoidke alt. BMW ikkagi. Täiendan statistikat
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 12:22:45 vasta tsitaadiga

See otse tulev ei saa ju liikuda, sest tal on paremal üks tüüp
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 12:32:39 vasta tsitaadiga

Max Powers, Seda olen ka mina kogu aeg rääkinud. Kuid kui isegi on ristmik nii suur, et kui must saab liikuda nii palju, et punasel oleks ruumi edasi liikuda, siis sellest ei tohiks ju ikkagi oleneda? Kuna ristmikule sõites oli mustal eesõigus, siis tal peaks ka terve manöörvi ajal olema eesõigus esimesena sõita ja ei pea otse liikuda soovivat sõidukit ootama jääda.
See eesõigusega sõiduk, kes esimesena ristmikule sõidab, ei pea vaatama, kas nüüd seal vasakul olev sõiduk mahub tagant mööda sõita, et teha sellele otseliikuvale sõidukile parem käsi vabaks, millisel juhul peaks pmust otseliikuvale teed hakkama andma keset ristmiku.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 12:41:52 vasta tsitaadiga

selle, et otseliikujal on punase vana pärast käsi kinni kuni situatsiooni lõpuni ma magasin mingil põhjusel maha.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 14.03.2014 14:22:46 vasta tsitaadiga

Saatke teema politseile. Las selgitavad kuidas korrektne on icon_razz.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 15:17:00 vasta tsitaadiga

Mingi veebipoliiz on ka olemas, saatke talle
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 14.03.2014 18:50:02 vasta tsitaadiga

Ok ma olen ise veebipoliis ja ütlen mis on õige vastus. Teooria näeb ette, et must sõidab ristile ja jääb ootama, et tee vabaneks ja saaks pöörde lõpetada. Praktikas must teeb oma pöörde ära ja vsjoo.
NB: mul on autojuhiluba.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 14.03.2014 19:05:14 vasta tsitaadiga

See oleks juhul, kui punast autot ei oleks.. Vastassuunas sõitvate autode puhul on muidugi nii, et vasakpööret tegev ootab seni, kuni tee vaba ja lõpetab oma pöörde. Aga seaduse järgi peab ju sinine auto andma teed paremal käel olevale autole ning antud juhul on paremal käel punane auto ehk punane peab enne sinist liikuma. Muidu poleks ju paremakäe reeglil pointi..
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Liikluskultuuri(tuse) teema vol.2 (küsitlus möödasõidu võimaliku kiiruseületamise kohta) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 149, 150, 151 ... 438, 439, 440  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.