Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Project C.A.R.S. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 15, 16, 17  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 08.07.2013 10:47:20 vasta tsitaadiga

^ Mis kasum?

> Kuidas rahvas üksteist üles leiab? (steam või mõni muu kommuun?)
Liituks ka mõni õhtu, automängud on toredad.

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 08.07.2013 13:46:51 vasta tsitaadiga

hv foorumist beer_yum.gif
tuleks lihtsalt mingi aeg kokku leppida ja online priva sõitu teha

muidugi steam on ka üks variant nüüd

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2013 00:41:22 vasta tsitaadiga

Huvitav millal see uuesti müüki tuleb?
Tahaks ka sõita.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lxx2
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2013 01:21:02 vasta tsitaadiga

Tahan ka sõita icon_sad.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 10.07.2013 01:22:51 vasta tsitaadiga

Nagu öeldud, siis kui mängu release on.
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 10.07.2013 22:01:50 vasta tsitaadiga

november116, lxx2,
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 10.07.2013 22:13:33 vasta tsitaadiga

pigem annaks informatsiooni - järgmise aasta alguses vast
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 11.07.2013 02:33:29 vasta tsitaadiga

mis raha eest oleks keegi nõus usaldusväärsele inimesele laenama? et saaks mekigi suhu.
_________________
www.simracing.ee
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2013 14:49:30 vasta tsitaadiga




_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2013 15:36:26 vasta tsitaadiga

gan3b, Teine thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2013 21:29:03 vasta tsitaadiga

Is this real life mod?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainisk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2013 21:31:20 vasta tsitaadiga

Kust seda üldse võimalik saada nagu on?
_________________
( -_・) ︻デ═一 ▸
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 06.12.2013 21:39:12 vasta tsitaadiga

vaata natuke ülespoole
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2013 22:48:32 vasta tsitaadiga

Kurat mul ei lähe speed limit maha icon_neutral.gif Nupp seadistatud aga ikkagi. 60km/h maximum ning laseb pöörded põhjas.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainisk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2013 23:50:29 vasta tsitaadiga

Mismõttes osad tüübid pelavad seda ja siis räägitakse et tulev välja kui release?????
_________________
( -_・) ︻デ═一 ▸
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 07.12.2013 00:05:09 vasta tsitaadiga

rainisk, preorder oli mõnda aega, enam ei saa.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 07.12.2013 13:14:11 vasta tsitaadiga

rainisk kirjutas:
Mismõttes osad tüübid pelavad seda ja siis räägitakse et tulev välja kui release?????
kunagi ilusal ammusel ajal, kui rohi oli roheline, päike kollane ja lund oli talviti mägedena niiet ei näid otsa ega äärt, said inimesed osta omale toolpacki ja mida kallim toolpack, seda tihedamalt said update ja oli vist ka rohkem autosi/radasi. aga ühel kurjakuulutaval päeval mõtles arendaja tiim, et ei, nüüd on mõõt täis, kel huvi on, see on oma toolpacki kätte saand ja mängib, kel huvi ei ole, seda me enam kampa ei võta. nüüd ongi nii, et kes omale heal ajal toolpacki ostsid, need mängivad, kes ei ostnud, need vaatavad vesiste suudega kõrvalt.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2013 15:15:30 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
rainisk kirjutas:
Mismõttes osad tüübid pelavad seda ja siis räägitakse et tulev välja kui release?????
kunagi ilusal ammusel ajal, kui rohi oli roheline, päike kollane ja lund oli talviti mägedena niiet ei näid otsa ega äärt, said inimesed osta omale toolpacki ja mida kallim toolpack, seda tihedamalt said update ja oli vist ka rohkem autosi/radasi. aga ühel kurjakuulutaval päeval mõtles arendaja tiim, et ei, nüüd on mõõt täis, kel huvi on, see on oma toolpacki kätte saand ja mängib, kel huvi ei ole, seda me enam kampa ei võta. nüüd ongi nii, et kes omale heal ajal toolpacki ostsid, need mängivad, kes ei ostnud, need vaatavad vesiste suudega kõrvalt.


Hea kirjeldus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 07.12.2013 16:28:15 vasta tsitaadiga

Kirjeldus on hea, aga kahjuks vale.
Arendajal keelati kohtu kaudu mängijatelt raha võtmine, kuna nende rahastamisskeem oli kuidagi vigane. Mis täpselt viga oli ei oska öelda.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 07.12.2013 18:04:55 vasta tsitaadiga

argottt, wat? isegi poll oli neil seal üleval selle kohta, et kas lõpetatakse uute kasutajate võstuvõtt ära või jäetakse vabaks ja kuna hääletustulemus oli selline, et ülekaalukalt oldi closed staatuse poolt, siis nii läkski. kahtlasest rahastamisest kuulen küll esimest korda.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2013 18:46:50 vasta tsitaadiga

Mu meelest oli kh mingi teema, et miskid onud lendasid selga vms ja keelati raha küsimine või miskit.

Anti isegi võimalus, et kes soovib loobuda toetusest vms, saab raha tagasi küsida.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 07.12.2013 18:59:41 vasta tsitaadiga

Slightly Mad to stop accepting funds for Project CARS
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Serio
HV kasutaja
Serio

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2013 19:03:00 vasta tsitaadiga

Raha vastuvõtmine lõpetati ära, sest vajalik summa saadi kokku. Kuna tegemist on uue rahastamiskeskkonnaga, siis täieliku selguse saamiseks finantsjärelevalve uuris seda süsteemi ja sellel ajal oli ka raha vastuvõtmine keelatud neil. Nüüd on roheline tuli jälle antud ja ei ole välistatud, et uutele osalejatele uuesti uksed avatakse, kui SMS enda osalusprotsenti plaanib vähendada.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 08.12.2013 13:13:09 vasta tsitaadiga

Serio, rahastamiskeskkond ei olnud probleemiks. Rahastamissüsteem, kus igale panustajale lubati osa kasumist, oli probleemiks.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 09.12.2013 14:44:27 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Serio, rahastamiskeskkond ei olnud probleemiks. Rahastamissüsteem, kus igale panustajale lubati osa kasumist, oli probleemiks.


Kas see lubadus kadus nüüd ära?
Ma eeldasin, et tegin paar aastat tagasi hea investeeringu kui 45 doltsi välja käisin:/

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Serio
HV kasutaja
Serio

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2013 21:01:43 vasta tsitaadiga

Lubadus on jätkuvalt jõus. Protsendid on küll praeguseks muutunud, sest vanade konsoolide asemel tuleb mäng nüüd uutele konsoolidele, XB1, PS4, Steam OS ja veel WiiU
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 16.12.2013 22:40:16 vasta tsitaadiga

Millal pc-le relase on loota?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2013 22:58:23 vasta tsitaadiga

Mina saan praegu mängida teiste foorumlastega, lihtrahvas peab 2014 lõppu ootama.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 17.12.2013 00:51:38 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Mina saan praegu mängida teiste foorumlastega, lihtrahvas peab 2014 lõppu ootama.


Kuidas sina siis mängida saad seda? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 17.12.2013 00:55:04 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
gan3b kirjutas:
Mina saan praegu mängida teiste foorumlastega, lihtrahvas peab 2014 lõppu ootama.


Kuidas sina siis mängida saad seda? icon_rolleyes.gif



Tema ei ole lihtrahvas.Ta on kõrgemast aadlisoost.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 01:07:59 vasta tsitaadiga

Päris paljud siin saavad, kes omal ajal investeerisid
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 17:16:38 vasta tsitaadiga

Kahju jah, et peab ootama. Olin omal ajal loll, ei ostnud icon_sad.gif nüüd kahetsen
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 17.12.2013 17:36:33 vasta tsitaadiga

Mul polnud vahepeal arvutit mängimiseks, muidu oleks kindlalt ostnud. See mida siin paljud mängivad on nagu ikkagi demo ju?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 17:40:45 vasta tsitaadiga

Täisversioon ikka. Iga päev uued buildid kus on midagi parandatud/juurde lisatud.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 17.12.2013 17:52:14 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Täisversioon ikka. Iga päev uued buildid kus on midagi parandatud/juurde lisatud.


Kui juba täisversioon on, siis miks mäng alles 2014 lõpus välja tuleb? icon_sad.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2013 17:55:39 vasta tsitaadiga

Sest mäng pole valmis. Beta on.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2013 00:58:27 vasta tsitaadiga

Keegi ilmselt nii lahke ei ole, et mängu laenata/proovida?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2013 20:38:13 vasta tsitaadiga

sooviks isegi proovida, olen nõus vajadusel sümboolse summa viskama .
võin ka anda oma steami kus kuskil15 mängu ostetud
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2014 19:44:53 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2014 16:35:14 vasta tsitaadiga

Käisin eile just viimati sees seal ja no väga bugine oli ikka. Muidugi paar kvartalit on väljalaskeni veel aega, eks näis kuidas fixida jõuavad icon_biggrin.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 14.02.2014 16:37:41 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Käisin eile just viimati sees seal ja no väga bugine oli ikka. Muidugi paar kvartalit on väljalaskeni veel aega, eks näis kuidas fixida jõuavad icon_biggrin.gif


Kuskohas sees, kas demo juba?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2014 16:40:06 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Käisin eile just viimati sees seal ja no väga bugine oli ikka. Muidugi paar kvartalit on väljalaskeni veel aega, eks näis kuidas fixida jõuavad icon_biggrin.gif
Njh, ma polnud miski 2 kuud mänginud seda. Edasiminek ikka märgatav kuigi buge jah leidub. Samas neil hea pool aastat aega veel lihvida.

Seest vaate suutsin kh kuidagi pekki keerata, enam tagasi ei mõistnud algset saada icon_razz.gif Vaade on küll juhi oma, aga vähe kallutatud olekus icon_confused.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud


viimati muutis salatoimik 14.02.2014 16:41:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2014 16:40:47 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Equinox kirjutas:
Käisin eile just viimati sees seal ja no väga bugine oli ikka. Muidugi paar kvartalit on väljalaskeni veel aega, eks näis kuidas fixida jõuavad icon_biggrin.gif


Kuskohas sees, kas demo juba?


Mängus sees jah, development betas. Mul sai omal ajal alguses kohe ostetud osalus. Lõpuks kui mäng välja tuleb siis peaks saama kogu mängu tasuta.

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 14.02.2014 16:41:35 vasta tsitaadiga

Oi kuidas juba ootan seda mängu...
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2014 16:42:51 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Oi kuidas juba ootan seda mängu...


Sama siin beer_yum.gif

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2014 17:22:31 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Käisin eile just viimati sees seal ja no väga bugine oli ikka. Muidugi paar kvartalit on väljalaskeni veel aega, eks näis kuidas fixida jõuavad icon_biggrin.gif

Väiksemaid buge hakatakse alles beta's taga ajama. Sinna enne ei saa kui mäng on feature-complete.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 04.03.2014 21:21:01 vasta tsitaadiga

Kas keegi on kodus foorumisse vigade teatamisega?
Nimelt kui ma mängu lähen, kõigub mul algusemenüü vasakult paremale ekraanist välja edasi tagasi. Nagu kiiguks horisontaalsel tasandil.
Ja kui vajutan play nuppu, siis on ekraan must, vaid osad UI elemendid näha.

Kuidas ja kuhu, mis informatisooniga koos ma seda reportima peaks?

Tänud!

Konkreetne juhtum lahenes sellega, et nvidia control panelist tuli 3d välja võtta. Ingame cntrl+T võis seda viga põhjustada.
Siis profiil ära kustutada ja peale seda restart teha. hakkas toimima.

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2014 09:12:08 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et enne kui uus vormeli hooaeg pihta hakkab siis teen ühe uue traileri. Siin on väike sniikpiik.. video peaks valmis saama nädala lõpupoole.

Link


edit: Valmis ta saigi!

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2014 09:55:31 vasta tsitaadiga

Täitsa kena video thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2014 10:28:39 vasta tsitaadiga

Seekord on muusika küll mööda. Video ise thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Project C.A.R.S. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 15, 16, 17  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.