|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
07.03.2014 15:08:19
|
|
|
| liifer kirjutas: |
| MummikAl kirjutas: |
| liifer kirjutas: |
Ma ei saa aru, mis on selle asja point. |
päris pointist ei ole ma ise ka veel aru saanud võin öelda, et ligi 100% premined ja need jagatakse kõik soovijate vahel ära. ise olen 3 tokenit krabanud ja eks siis 5 päeva pärast olen näha, mis saab. |
Võib teha siis mitu korda, lihtsalt tuleb genereerida uus wallet? |
võid sama walleti peale ka teha, lihtsalt iga tunni tagant saad küsida uut tokenit.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
liifer
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2006
|
07.03.2014 15:15:43
|
|
|
| tsitaat: |
Võib teha siis mitu korda, lihtsalt tuleb genereerida uus wallet?
võid sama walleti peale ka teha, lihtsalt iga tunni tagant saad küsida uut tokenit. |
Phm võib selle aja jooksul 5 * 24 osakut endale teha?! Nats jabur ikka.
Tasuta jagatakse, siis miks mitte. Põhimõtteliselt peaks selle coini nn airdrop näitama, mis saab auroracoinist. Ma usun, et auroracoini esimesed kätte saajad panevad selle kohe müüki ja hind kukub seni kuni 31 AURi eest veel mõistlikul hulgal eurosid saab, edasi on siis näha, kas Island võtab selle omaks või jääb niisama tilbendama maa ja taeva vahele nagu aurule kohane.
_________________ Ära kunagi vaidle rumalaga, ta tirib sind enda tasemele ja võidab sind kogemusega. - Mark Twain
Ära vaidle rumalaga. Kõrvalvaataja ei pruugi teil vahet teha.
viimati muutis liifer 07.03.2014 15:50:52, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
07.03.2014 15:35:31
|
|
|
| Preminetud AUR-i kuulukesi just paisatakse müüki. Enne kui need islandlastele üldse välja jagati.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
07.03.2014 16:36:08
|
|
|
| Zanzhu kirjutas: |
| Preminetud AUR-i kuulukesi just paisatakse müüki. Enne kui need islandlastele üldse välja jagati. |
Paistavad alles olevat.
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
09.03.2014 19:03:38
|
|
|
Opa! Kui usaldusväärne see sait on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
10.03.2014 12:14:47
|
|
|
| Scart kirjutas: |
Opa! Kui usaldusväärne see sait on? |
Ei tea ja ei oma konsooli millele teenust osa
Aga see koht tundub ka päris viisakas: http://www.coingas.com/
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006

|
10.03.2014 22:13:30
|
|
|
mõni targem kaevaja oskab äkki öelda mis valesti võib olla
proovin cpu-ga kaevata (minerd cpu-pooler), bitcoin ei tule kuigi hästi ja otsustasin litecoini ära proovida , niipalju omal algatusel uurides targemaks saanud et algohrütm sha256d on bitcoini ja scrypt litecoini jaoks kuigi sha256d-ga läbi proxy litecoini kaevates tuli hullult siva - iga rea taga (YAY!!!) ca tunniga 400 aktsepteeritud, 256 raskusastmega aga saidil ( https://www.wemineltc.com ) kuhu regasin pole saavutustest jälgegi, kuhu need siis haihtusid
_________________
"Mõtle kriitiliselt" |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
10.03.2014 23:00:13
|
|
|
Päris hästi kütad, 400 litecoini paari tõukega
Mul mitumitu videokaarti huugavad ööd ja päevad läbi aga saab vaid 3-4 litecoini ööpäevaga.
Palun räägi milles trikk on
| KuriVaiM1 kirjutas: |
mõni targem kaevaja oskab äkki öelda mis valesti võib olla
proovin cpu-ga kaevata (minerd cpu-pooler), bitcoin ei tule kuigi hästi ja otsustasin litecoini ära proovida , niipalju omal algatusel uurides targemaks saanud et algohrütm sha256d on bitcoini ja scrypt litecoini jaoks kuigi sha256d-ga läbi proxy litecoini kaevates tuli hullult siva - iga rea taga (YAY!!!) ca tunniga 400 aktsepteeritud, 256 raskusastmega aga saidil ( https://www.wemineltc.com ) kuhu regasin pole saavutustest jälgegi, kuhu need siis haihtusid
 |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Char
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
10.03.2014 23:21:37
|
|
|
| yerba kirjutas: |
Päris hästi kütad, 400 litecoini paari tõukega
Mul mitumitu videokaarti huugavad ööd ja päevad läbi aga saab vaid 3-4 litecoini ööpäevaga.
Palun räägi milles trikk on
|
400 sharet ikka, mitte coini, ma arvan.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
10.03.2014 23:26:18
|
|
|
| Char kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
Päris hästi kütad, 400 litecoini paari tõukega
Mul mitumitu videokaarti huugavad ööd ja päevad läbi aga saab vaid 3-4 litecoini ööpäevaga.
Palun räägi milles trikk on
|
400 sharet ikka, mitte coini, ma arvan. |
Kamoon, kui on tegu algohrütmiga siis on puhtalt coinid ka, shared on nõrkadele.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006

|
10.03.2014 23:30:54
|
|
|
loe veelkord läbi, 400 litecoini teema on udujutt, iva on millesgi muus
Char, just
_________________
"Mõtle kriitiliselt" |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
11.03.2014 02:15:02
|
|
|
Sa ei saa litecoini kaevata sha256-ga, ükskõik millest sa selle siis läbi lased, kasvõi hakklihamasinast. Litecoin on scrypt ja sa ei saa ise algoritmi valida, millega teda "kaevad". See oleks nagu prooviksid ristsõna lahendada sudoku reeglite järgi vms.
Praegusel juhul küllap oli sedasi, et su loll proxy acceptis kõik need shared ja seda näeb miner (cpuminer ei ole ise ka kuigi jutukas ega nutikas), pool aga loomulikult rejectis ja seda näitab sulle heal juhul proxy logi (kui logimine toimub). Enne algab põrgus jääaeg, kui sa sha256-ga litecoini leiad.
Ja CPU-ga, ükskõik kui võimsaga, on ka Litecoini praegusel ajal kaevata lootusetu, ainult sente teenid heal juhul, samas kui elektrit läheb eurode kaupa. Kui elekter on tasuta, siis naljapärast võid ju tuba kütta, aga näiteks i5-2400 CPU @ 3.10GHz teeb scrypti 30-40 kHash/s ja teenis jaanuari lõpus ööpäevas ~0,013 LTC (naljapärast sai proovitud). Ma ei tea, mis sel ajal diff oli, aga arvatavasti on ta hetkel kõrgem, nii et LTC-d tilgub veel vähem, st et teenid vähem kui 15 senti ööpäevas. Elektrikulu võid ise mõõta, aga ma olen suht kindel, et see maksab rohkem.
Sa võtsid Pealtnägija saadet "puhta kullana" nähtavasti - "maast leitud raha", bitcoini kaevamine arvutiga jne
Teised tegid su kulul peent nalja lihtsalt, sest see mida sa üritad, on ise ka üsna puhas huumor.
Siit ikka käib regulaarselt iga nädal üks-kaks humoristi läbi, kes CPU-ga BTC-d kaevata tahavad tõsimeeli, sa vähemalt jõudsid Litecoini juurde
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
11.03.2014 03:40:43
|
|
|
| keegi tasuta fair-coine ka krabas? endale on 16000 ära laekunud ja teine sama palju peaks veel tulema. eks ole näha mis nendega saama hakkab
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
11.03.2014 05:03:54
|
|
|
| MummikAl kirjutas: |
| keegi tasuta fair-coine ka krabas? endale on 16000 ära laekunud ja teine sama palju peaks veel tulema. eks ole näha mis nendega saama hakkab |
Minu 1000 tuli hetk tagasi ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006

|
11.03.2014 10:34:43
|
|
|
Dogbert, nagu ütled et nädalas vähemalt üks eksib siia kes proovib cpu-ga kaevata, ning kordagi ei maininud ega pole ka plaanis et hakkan järjepidevalt cpu-ga kaevama (kust sa seda välja loed?)- see tundub olema sinu isiklik arvamus, oli vaja ainult teada kuidas oli võimalik bc alkoga lc-d kaevata - rohkem ei midagi, luuletamiseks on mõttelend ikka väga lai
OK seletame lahti siis kui ei osanud välja lugeda et enne sai põhjalikult uuritud millega tegu ja kuidas toimib et poleks silmad kinni võõras kohas vette hüpanud nagu need kes eelnevalt siin nädalas korra sinusuguseid tülitamas käivad
_________________
"Mõtle kriitiliselt" |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
11.03.2014 10:40:38
|
|
|
| KuriVaiM1 kirjutas: |
Dogbert, nagu ütled et nädalas vähemalt üks eksib siia kes proovib cpu-ga kaevata, ning kordagi ei maininud ega pole ka plaanis et hakkan järjepidevalt cpu-ga kaevama (kust sa seda välja loed?)- see tundub olema sinu isiklik arvamus, oli vaja ainult teada kuidas oli võimalik bc alkoga lc-d kaevata - rohkem ei midagi, luuletamiseks on mõttelend ikka väga lai
OK seletame lahti siis kui ei osanud välja lugeda et enne sai põhjalikult uuritud millega tegu ja kuidas toimib et poleks silmad kinni võõras kohas vette hüpanud nagu need kes eelnevalt siin nädalas korra sinusuguseid tülitamas käivad |
Ära lase end segada, need kes siin koos targutavad on tegelikult ju endised joonestus- ja kujundus- ja disainifirmade töötajad, kellel on videokaarte hulgi üle jäänud joonestamisest ja videotöötlusest. No ja siis teenivad mingit õnnetut palgalisa videokaartidega kaevandades.
Õiget asja teed muidugi. Anna minna. CPU power forever!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
11.03.2014 13:24:26
|
|
|
| KuriVaiM1 kirjutas: |
Dogbert, nagu ütled et nädalas vähemalt üks eksib siia kes proovib cpu-ga kaevata, ning kordagi ei maininud ega pole ka plaanis et hakkan järjepidevalt cpu-ga kaevama (kust sa seda välja loed?)- see tundub olema sinu isiklik arvamus, oli vaja ainult teada kuidas oli võimalik bc alkoga lc-d kaevata - rohkem ei midagi, luuletamiseks on mõttelend ikka väga lai
OK seletame lahti siis kui ei osanud välja lugeda et enne sai põhjalikult uuritud millega tegu ja kuidas toimib et poleks silmad kinni võõras kohas vette hüpanud nagu need kes eelnevalt siin nädalas korra sinusuguseid tülitamas käivad |
No päris selge on, et sa ikka ei uurinud piisavalt põhjalikult, kui tahad üritada scrypti lahendada sha256-ga. See ongi see naljakoht, millega sind aasiti siin.
Kui sulle ei meeldi, et ma sind su ürituse mõttetuses veenda üritasin ja vihjasin, et sinu tegevuse üle peetakse peenikest naeru, siis pinguta aga edasi. Iseenda vigadest õppimine on ikkagi kõige paremini meelde jääv õppetund, mina sind ümber veenma rohkem ei hakka. Minu jutu peamine mõte seisneski selles.
Ülejäänud osa - jutt cpu-ga kaevamise üritamise mõttetusest oli sulle lihtsalt lahkelt pakutud väikeseks tasuta boonuseks, et sa ilma asjata ei higistaks. Kui ei meeldi, siis ei meeldi, palun väga vabandust, et sind liigse informatsiooniga üle koormasin. Luban, et ma rohkem seda ei tee.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
11.03.2014 13:33:29
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
| KuriVaiM1 kirjutas: |
Dogbert, nagu ütled et nädalas vähemalt üks eksib siia kes proovib cpu-ga kaevata, ning kordagi ei maininud ega pole ka plaanis et hakkan järjepidevalt cpu-ga kaevama (kust sa seda välja loed?)- see tundub olema sinu isiklik arvamus, oli vaja ainult teada kuidas oli võimalik bc alkoga lc-d kaevata - rohkem ei midagi, luuletamiseks on mõttelend ikka väga lai
OK seletame lahti siis kui ei osanud välja lugeda et enne sai põhjalikult uuritud millega tegu ja kuidas toimib et poleks silmad kinni võõras kohas vette hüpanud nagu need kes eelnevalt siin nädalas korra sinusuguseid tülitamas käivad |
No päris selge on, et sa ikka ei uurinud piisavalt põhjalikult, kui tahad üritada scrypti lahendada sha256-ga. See ongi see naljakoht, millega sind aasiti siin.
Kui sulle ei meeldi, et ma sind su ürituse mõttetuses veenda üritasin ja vihjasin, et sinu tegevuse üle peetakse peenikest naeru, siis pinguta aga edasi. Iseenda vigadest õppimine on ikkagi kõige paremini meelde jääv õppetund, mina sind ümber veenma rohkem ei hakka. Minu jutu peamine mõte seisneski selles.
Ülejäänud osa - jutt cpu-ga kaevamise üritamise mõttetusest oli sulle lihtsalt lahkelt pakutud väikeseks tasuta boonuseks, et sa ilma asjata ei higistaks. Kui ei meeldi, siis ei meeldi, palun väga vabandust, et sind liigse informatsiooniga üle koormasin. Luban, et ma rohkem seda ei tee. |
Ja nii tapetigi siin teemas viimanegi abivalmis kasutaja Dogbert...
Teised enam ei viitsi isegi kommenteerida uute proovijate "suurepäraseid" ideesid. Enamlevinud idee oli kaevata scrypti Bitcoini ASICutega. See 400 litecoini CPUga oli ka väga tore idee, loodan et sellest ikkagi asja saab. Äkki olid seal valed pinged ja voldid peal, proovi neid muuta ja vaata, ehk hakkavad siis litecoinid tulema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kirsa
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
11.03.2014 14:42:45
|
|
|
CPU-ga tasub kaevata RieCoini - mitte midagi muud minu arust cpu-dega kaevandada praegu ei tasu - või ma eksin?
Ainuke pool on http://ypool.net/ - siit saab ka kaevuri.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
11.03.2014 16:08:33
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| Dogbert kirjutas: |
| KuriVaiM1 kirjutas: |
Dogbert, nagu ütled et nädalas vähemalt üks eksib siia kes proovib cpu-ga kaevata, ning kordagi ei maininud ega pole ka plaanis et hakkan järjepidevalt cpu-ga kaevama (kust sa seda välja loed?)- see tundub olema sinu isiklik arvamus, oli vaja ainult teada kuidas oli võimalik bc alkoga lc-d kaevata - rohkem ei midagi, luuletamiseks on mõttelend ikka väga lai
OK seletame lahti siis kui ei osanud välja lugeda et enne sai põhjalikult uuritud millega tegu ja kuidas toimib et poleks silmad kinni võõras kohas vette hüpanud nagu need kes eelnevalt siin nädalas korra sinusuguseid tülitamas käivad |
No päris selge on, et sa ikka ei uurinud piisavalt põhjalikult, kui tahad üritada scrypti lahendada sha256-ga. See ongi see naljakoht, millega sind aasiti siin.
Kui sulle ei meeldi, et ma sind su ürituse mõttetuses veenda üritasin ja vihjasin, et sinu tegevuse üle peetakse peenikest naeru, siis pinguta aga edasi. Iseenda vigadest õppimine on ikkagi kõige paremini meelde jääv õppetund, mina sind ümber veenma rohkem ei hakka. Minu jutu peamine mõte seisneski selles.
Ülejäänud osa - jutt cpu-ga kaevamise üritamise mõttetusest oli sulle lihtsalt lahkelt pakutud väikeseks tasuta boonuseks, et sa ilma asjata ei higistaks. Kui ei meeldi, siis ei meeldi, palun väga vabandust, et sind liigse informatsiooniga üle koormasin. Luban, et ma rohkem seda ei tee. |
Ja nii tapetigi siin teemas viimanegi abivalmis kasutaja Dogbert...
Teised enam ei viitsi isegi kommenteerida uute proovijate "suurepäraseid" ideesid. Enamlevinud idee oli kaevata scrypti Bitcoini ASICutega. See 400 litecoini CPUga oli ka väga tore idee, loodan et sellest ikkagi asja saab. Äkki olid seal valed pinged ja voldid peal, proovi neid muuta ja vaata, ehk hakkavad siis litecoinid tulema.  |
väiksemate asicutega tuleb kaevata üldsegi hübriidmünti mis on SHA-256 ja scrypt omavahel seotud
| Kirsa kirjutas: |
CPU-ga tasub kaevata RieCoini - mitte midagi muud minu arust cpu-dega kaevandada praegu ei tasu - või ma eksin?
Ainuke pool on http://ypool.net/ - siit saab ka kaevuri. |
Ma kunagi nädalakese kaevasin seal testiks primecoini vms oma prosega...nüüd ei mäleta ainult et mis kasutaja ma sinna tegin ja mis emailiga see on
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
11.03.2014 17:48:01
|
|
|
Oleks vaja mingit tsentraalset sõltumatut organisatsiooni, mis neid vahetuspunkte reguleeriks ja nende turvalisusele ettekirjutusi teeks ning auditeeriks.
Ei saaks iga mees põlve otsas endale vahetuspunkti teha...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
11.03.2014 21:53:33
|
|
|
| Paypali vaja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
11.03.2014 21:54:56
|
|
|
Jah muidugi, on vaja tegelasi kes vahelt riisuma jälle hakkaks.
Oli juba näha kuidas MTGox fractional reservega inimestele koti pähe tõmbas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
liifer
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2006
|
11.03.2014 22:23:59
|
|
|
Kas keegi plaanib kuidagi oma isikuandmete asja seal klaarida ka? Suurt midagi vist teha ei saa?! Ma sain ka nädal enne selle sandi surma verified. Mida id-kaardi koopia ja Energia arvega teha saab?
_________________ Ära kunagi vaidle rumalaga, ta tirib sind enda tasemele ja võidab sind kogemusega. - Mark Twain
Ära vaidle rumalaga. Kõrvalvaataja ei pruugi teil vahet teha. |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
12.03.2014 01:44:15
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Oleks vaja mingit tsentraalset sõltumatut organisatsiooni, mis neid vahetuspunkte reguleeriks ja nende turvalisusele ettekirjutusi teeks ning auditeeriks.
Ei saaks iga mees põlve otsas endale vahetuspunkti teha... |
See kõik on väga kulukas. Ja lõpuks viib ikkagi samasse seisu kus on praegune pangadus süsteem ja riiklik järelvalve.
Mingit asjalikumat p2p vahetusüsteemi on vaja, aga keegi pole vist seda välja mõelnud veel.
--
edit:
Leidsin et see pooletoobine speek on mulle kirjutanud. Paistab et ta ikka tegeleb krüptode parseldamisega. Vähemalt jälgib teemat .
| tsitaat: |
Ott
3. märts (9 päeva tagasi)
saajale mina
Tere
Ma ei tegele sellega ja ma teen e-rahas ainult Paypaliga makseid kui ostan netist asju. Mõned korrad ostsin Paypal raha kellegilt ja siis sain ka varastatud Paypal raha ja kandsin kiirelt edasi ise(maksin asjade eest). Pärast oli mul konto negatiivne, aga ment ju ei uuri Paypal raha kohta midagi nagunii. Eesti ment ei viitsi vist midagi eriti teha. |
_________________ --- |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
12.03.2014 10:36:00
|
|
|
Lasin paar päeva fast-poolis DOGE. Pealtnäha kõik korras, aga münte tuli nagu 2x vähem kui peaks. Ise väidavad, et neil oli mingi fake submission probleem, aga tundub, et nad kas kuidagi varastavad münte või nende "probleemid" jätkuvad.
Igatahes läksin kah pooleriinosse üle. Asi paranes tunduvalt.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
12.03.2014 11:10:02
|
|
|
Lõpuks ometi lõpeb multipoolide-poolne Doge võrgu solkimine ära, lähema 24 tunni sees tuleb uus Doge wallet (v1.6), millega senine juhuslik block reward muutub staatiliseks ja multipoolid ei saa enam magusamaid doge blokke eraldi noppida, jättes hapude korjamise normaalsetele kaevuritele. Samuti lisandub uus algoritm, mis juhib block time'i reguleerimist - see hakkab kiiremini reageerima muutustele Doge võrgus, nii et suurte multipoolide võrku sisse-välja hüppamine ei tekita enam nii suuri häireid. Lõpptulemusena hakkavad ausad kaevurid rohkem nutsu korjama ja multipoolid kaotavad oma eelised.
Lugege ja jälgige, millal uue walleti saab:
http://www.reddit.com/r/dogecoin/comments/207hfb/ann_dogecoin16_its_ready_all_you_need_to_know/
Kõik peavad walletit uuendama, sest vana kasutajad jäävad vist käppa imema, ehk teisiti öeldes on oodata uut forki (hargnemist).
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
12.03.2014 11:12:07
|
|
|
| tsitaat: |
| multipoolid ei saa enam magusamaid doge blokke eraldi noppida |
???
Mis moodi need Multipoolid siis neid blokke eraldi noppisid ? Blokid on ju random järjestuses ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pmq
HV kasutaja
liitunud: 29.01.2007
|
12.03.2014 11:18:43
|
|
|
| kqpahv kirjutas: |
| tsitaat: |
| multipoolid ei saa enam magusamaid doge blokke eraldi noppida |
???
Mis moodi need Multipoolid siis neid blokke eraldi noppisid ? Blokid on ju random järjestuses ? |
Random-väärtusega on blokid küll, ent parasjagu lahendatava bloki reward on teada.
Uue bloki algusega tegid multipoolid mõne millisekundi jagu tööd, said teada, et pole mõtet, ja vahetasid münti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
12.03.2014 11:30:19
|
|
|
Vana uudis, et järgmise bloki rewardi on võimalik ette ennustada matemaatiliselt - selle kohta oli redditis juba kuu aega tagasi juttu. Multipoolid on seda nõrkust juba kuude kaupa ära kasutanud, praeguseks on tulemused juba vägagi märgatavad.
http://www.reddit.com/r/dogemining/comments/1x1p76/something_is_rotten_in_the_state_of_doge_mining/
| tsitaat: |
| The "random" DOGE rewards per block are not random. In fact, the value of each block is predetermined by a simple equation applied to the hash of the previous block. A creative miner can take advantage of this fact to mine dogecoin when the potential reward is high, and switch to litecoin when the potential reward is low. During some rounds, the reward is so small it isn't worth the electricity spent finding it; during more rounds, the reward is less than can be earned mining LTC; in a few rounds, the reward is spectacular. Honest miners mine with the expectation of earning an average of 500,000 DOGE per block, but when people are selectively mining the high-profit DOGE rounds, the average reward falls for honest miners. |
Kõige rohkem tunnevad selle nihverdamise mõju tõenäoliselt just suuremad poolid nagu Dogehouse, mõnesaja kaevuriga väikesed poolid, kellel kahe bloki leidmise vaheline aeg venib vahel tundidesse, tunnevad selle mõju vähem (a'la Poolerino)
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
12.03.2014 11:51:54
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
Lasin paar päeva fast-poolis DOGE. Pealtnäha kõik korras, aga münte tuli nagu 2x vähem kui peaks. Ise väidavad, et neil oli mingi fake submission probleem, aga tundub, et nad kas kuidagi varastavad münte või nende "probleemid" jätkuvad.
Igatahes läksin kah pooleriinosse üle. Asi paranes tunduvalt.  |
Fast-poolist tuleb tõesti juba kehvasti. Pooleriinost lasin ka mingi 5h, minu arust dogehousist tuleb paremini kui pooleriinost.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
12.03.2014 12:02:11
|
|
|
| Kas randomit ei saaks võtta sellisest allikast, mida keegi ei oska ette ennustada. Näiteks avastatava ploki noncest? Bitcointalk foorumis kasutati seda meetodit igasuguste rafflete loosimistes. Panused läksid lukku ja kõik jäid pingsalt järgmise bitcoini blocki avastamist ootama, et sealt random number tuletada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
12.03.2014 12:25:03
|
|
|
Pikemas perspektiivis alluvad kõik mündid mingitele paikapandud reeglitele nagu seda on näiteks keskmine ploki suurus ja keskmine ploki arvutamise aeg. Kui neid parameetreid ei oleks või/ja plokkide ajalugu oleks teadmata, siis oleks võimatu ka tulevaste plokkide kaudset suurust ja aega ette ennustada.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
12.03.2014 13:25:08
|
|
|
| SilQ kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
Lasin paar päeva fast-poolis DOGE. Pealtnäha kõik korras, aga münte tuli nagu 2x vähem kui peaks. Ise väidavad, et neil oli mingi fake submission probleem, aga tundub, et nad kas kuidagi varastavad münte või nende "probleemid" jätkuvad.
Igatahes läksin kah pooleriinosse üle. Asi paranes tunduvalt.  |
Fast-poolist tuleb tõesti juba kehvasti. Pooleriinost lasin ka mingi 5h, minu arust dogehousist tuleb paremini kui pooleriinost. |
Poolerino on nii väike pool, et näiteks viimase 24 tunniga leidis kokku 7 blokki ja nüüd ei ole juba tunde midagi tulnud. Seal lihtsalt ei saa 5 tunniga mingit pilti - vahel on paus kahe bloki leidmise vahel 5 tundi ja teenistus selle aja jooksul puhas null. Seal pead vähemalt ööpäeva järjest kaevama, enne kui mingi ülevaate saad, või isegi kaks.
Just sellel põhjusel ei mõjuta multipoolide kiire nihverdamine väikesi poole nii tugevalt kui suuri ja "eraviisilisi" nihverdajaid ka nii väikesed poolid ühinema ei meelita - siin ei ole ise võimalik eriti magusamaid blokke välja valida, sest oled õnnelik, kui mingisugusegi bloki sabast kinni saad
Ma ei tea kui pädevad need "õnne" graafikud poolides on, aga kui võrdled Dogehouse'i oma, siis on seal juba pikka aega tegeliku õnne keskmine märgatavalt allpool ennustatavat ehk oodatavat, Poolerinos kõigub keskmine üles-alla enam-vähem võrdselt mõlemal pool ennustatavat ja lainete umbkaudset pikkust arvestades asub ta ööpäevaga enam-vähem võrdselt mõlemal pool seda ennustatavat taset. Pool ööpäeva tuleb blokke keskmisest harvemini, teise poole jooksul tihedamini ja kokku saad ligikaudse keskmise. Mida rohkem päevi järjest lased, seda täpsema pildi saad.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| tagasi üles |
|
 |
liifer
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2006
|
12.03.2014 13:25:50
|
|
|
Selle asemel, et pead vastu seina taguda, on näha ju pooli viimase tunni/24h/7päeva blokkide protsent. Mõnel on see 105, mõne 120, mõnel 150.
_________________ Ära kunagi vaidle rumalaga, ta tirib sind enda tasemele ja võidab sind kogemusega. - Mark Twain
Ära vaidle rumalaga. Kõrvalvaataja ei pruugi teil vahet teha. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
12.03.2014 13:38:42
|
|
|
| Kristoferr Fast-poolis küll nii palju ei tohiks olla, ehk mõtlesid Dogehouset?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
2ndalpha
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2004
|
12.03.2014 13:46:53
|
|
|
| SilQ kirjutas: |
| Kristoferr Fast-poolis küll nii palju ei tohiks olla, ehk mõtlesid Dogehouset? |
Jup. Dogehouse: 11, Fast: 3
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
12.03.2014 13:54:34
|
|
|
| SilQ kirjutas: |
| Kristoferr Fast-poolis küll nii palju ei tohiks olla, ehk mõtlesid Dogehouset? |
Vaatasin üle ja nüüdseks on langenud jah alla 4Ghs. Varem oli üle 11Ghs.
Tundub, et enamus rahvast on sealt jalga lasknud.
Point jääb samaks. Üle 3ghs pool hashiga on kindlasti 48h jooksul selge, et münti tuleb üle 2x vähem kui peaks.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
12.03.2014 16:24:38
|
|
|
Tundub et see uudis on pannud Doge kasvama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
liifer
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2006
|
12.03.2014 17:44:35
|
|
|
Mingi täiesti mõttetu uudis ja juba on pump and dump seltskond kallal. Ma paar korda olen kooliraha maksnud, aga kiusatus on ka rongi peale hüpata.
Tegin väikese ostu ja kohe hakkas langema. Nii tüüpiline. Ma võin kõik tõusud seisma panna.
_________________ Ära kunagi vaidle rumalaga, ta tirib sind enda tasemele ja võidab sind kogemusega. - Mark Twain
Ära vaidle rumalaga. Kõrvalvaataja ei pruugi teil vahet teha. |
|
| tagasi üles |
|
 |
sanderaits
HV kasutaja

liitunud: 07.03.2011
|
12.03.2014 20:08:01
|
|
|
| liifer kirjutas: |
Mingi täiesti mõttetu uudis ja juba on pump and dump seltskond kallal. Ma paar korda olen kooliraha maksnud, aga kiusatus on ka rongi peale hüpata.
Tegin väikese ostu ja kohe hakkas langema. Nii tüüpiline. Ma võin kõik tõusud seisma panna.  |
See lõhnab natuke Bear-trap'i järgi, ehk ikka tõuseb veel, kui nad selle update'i ilma suuremate vigadeta ära teevad. Ette planeeritud fork jne.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
liifer
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2006
|
12.03.2014 20:32:49
|
|
|
| sanderaits kirjutas: |
| liifer kirjutas: |
Mingi täiesti mõttetu uudis ja juba on pump and dump seltskond kallal. Ma paar korda olen kooliraha maksnud, aga kiusatus on ka rongi peale hüpata.
Tegin väikese ostu ja kohe hakkas langema. Nii tüüpiline. Ma võin kõik tõusud seisma panna.  |
See lõhnab natuke Bear-trap'i järgi, ehk ikka tõuseb veel, kui nad selle update'i ilma suuremate vigadeta ära teevad. Ette planeeritud fork jne. |
Isegi kui ma ei osta, siis oleks tore kui DOGE tõuseb, tõmbaks hashi enda peale ja elavdaks ka teisi münte.
_________________ Ära kunagi vaidle rumalaga, ta tirib sind enda tasemele ja võidab sind kogemusega. - Mark Twain
Ära vaidle rumalaga. Kõrvalvaataja ei pruugi teil vahet teha. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|