Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 173, 174, 175 ... 252, 253, 254  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2014 00:36:17 vasta tsitaadiga

Seekordne ühismängimine oli veidi edukam, kui eelmine. Headel hetkedel oli HV mehi 14 sees (ilmselt oli rohkem, platooni battle report ei näita rohkem).
Andke teada millal ning millistel tingimustel järgmist soovite ning korraldame ära - kas teha vaid nädalavahetustel või teeks nädala keskele ka ühe?
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2014 13:02:31 vasta tsitaadiga

alt f4 kinni panemine vist statse ega midagi mõjuta? muidu see sitt läheb nii kaua kinni...
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2014 13:05:33 vasta tsitaadiga

Ei mõjuta. Battlereport tuleb roundi lõppedes järgi, ise kasutan koguaeg Alt+F4
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2014 15:28:25 vasta tsitaadiga

Liige kiirelt tuleb juba uus DLC peale. Arvestades, et viimased 2 DLC-d tulevad suvel, siis Naval Strikega saaks ju veel oodata kuukene (ehk siis ~2 kuu pärast). Liiga palju nänni tuleb peale, et ei suuda kõike ära seedida nii ise kui ka serverite poole pealt (vanemad mapid unustatakse vaikselt ära jne).
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 09.03.2014 15:30:41 vasta tsitaadiga

vanemad mapid on just popimad icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2014 15:34:12 vasta tsitaadiga

No kui võtta arvesse nt vanilla mapid, siis suure tõenäosusega leiabki rohkem servereid nende kohta, kuna vanille mappe on üle 2 korra rohkem võrreldes 1 DLC mapipackiga. Kuid siiski, ka vanilla mapidega servereid on tunduvalt vähenenud ja inimesed järjest rohkem lähevad uute DLC mapide peale üle.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chardin
HV vaatleja

liitunud: 10.11.2011




sõnum 09.03.2014 15:46:36 vasta tsitaadiga

See naval strike tuleb xbox'i järgi kuna neil eelmine DLC tuli juba novembris vist.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2014 15:49:33 vasta tsitaadiga

Chardin, Mis mõttes? Et Xboxile ennem? Naval Strike siiski ei tohiks olla Xboxi "eksklusiiv" ja igal platvormil Premiumi omanikele tuleb selle kuu lõpus.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2014 15:52:46 vasta tsitaadiga

Naval Strike peaks kõigile üheaegselt tulema.

tsitaat:
Battlefield 4: Naval Strike is scheduled to release in late March for Xbox One, Xbox 360, PS3, PS4 and PC. Premium users will receive the game ahead of its release.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chardin
HV vaatleja

liitunud: 10.11.2011




sõnum 09.03.2014 15:56:27 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Chardin, Mis mõttes? Et Xboxile ennem? Naval Strike siiski ei tohiks olla Xboxi "eksklusiiv" ja igal platvormil Premiumi omanikele tuleb selle kuu lõpus.

Tulebki kõigile aga ajastus on Xbox one'i järgi kuna neil second assult ammu oleams. Ülejäänule tuli SA alles hiljuti seega tundub et Naval strike oleks võinud hiljem olla
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2014 16:00:21 vasta tsitaadiga

Vb tõesti, kuid arvestades, kui palju muid platvorme ju peale Xbox One'i on, siis võiks ikkagi nende teiste enamuste järgi arvestada. Või siis jätkata seda Xbox One eksklusiivi varasemat väljalaset neile. Ongi nemad "beta testerid" nendel DLC-del siis. icon_biggrin.gif Vähemalt konsooli platvormi peal.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Keztutis
HV kasutaja

liitunud: 05.06.2009




sõnum 09.03.2014 16:08:47 vasta tsitaadiga

18 märts icon_wink.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2014 16:32:40 vasta tsitaadiga

Minuarust see battlelog ja origin on rohkem katki kui mäng ise.

Battlelog ei näita kõiki online sõpru.
Origini kaudu ei saa joinida servrisse kus sõber mängib.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2014 16:50:27 vasta tsitaadiga

Attack choppal nüüd TOW missile nagu lendab ikka sinna kuhu sihid. 2xTOW + Zuni rockets otsa = silmapilkselt lendab tank õhku, ilma et oleks aega triggerdada active protection.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 09.03.2014 17:00:57 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif kari matse ootab bomberit, parashuudin end nede keskele lammutan kõik maha ja rotin bomberi. Valus laks poistele icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2014 17:03:08 vasta tsitaadiga

äss kirjutas:
Minuarust see battlelog ja origin on rohkem katki kui mäng ise.

Battlelog ei näita kõiki online sõpru.
Origini kaudu ei saa joinida servrisse kus sõber mängib.


BL ei näita siis sõpra kui too on end Originis "Invisible" staatusele pannud/unustanud.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2014 17:03:21 vasta tsitaadiga

Battlelogil jälle midagi viga, et serverite live scoreboardi ei näita?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2014 17:05:53 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Battlelogil jälle midagi viga, et serverite live scoreboardi ei näita?


Peale viimast patchi lendas see katki jah.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 09.03.2014 17:26:06 vasta tsitaadiga

Mis raketishatid majade katustele saab paigutada. Mpail on nad märgitud tärnina vist. mis see on ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kankka
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2014 17:39:59 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Mis raketishatid majade katustele saab paigutada. Mpail on nad märgitud tärnina vist. mis see on ?
Kas need tulevased AA miindi ei ole?
_________________
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 09.03.2014 17:41:03 vasta tsitaadiga

kankka kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
Mis raketishatid majade katustele saab paigutada. Mpail on nad märgitud tärnina vist. mis see on ?
Kas need tulevased AA miindi ei ole?

Võimalik. lootsin ,et need cruise missile omad. Ajasin mõttetult taga seda unlocki icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kankka
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2014 17:45:22 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
kankka kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
Mis raketishatid majade katustele saab paigutada. Mpail on nad märgitud tärnina vist. mis see on ?
Kas need tulevased AA miindi ei ole?

Võimalik. lootsin ,et need cruise missile omad. Ajasin mõttetult taga seda unlocki icon_lol.gif
Cruise Missle peaks olema ainult Commanderi käsutuses.
_________________
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 09.03.2014 17:46:59 vasta tsitaadiga

kankka kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
kankka kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
Mis raketishatid majade katustele saab paigutada. Mpail on nad märgitud tärnina vist. mis see on ?
Kas need tulevased AA miindi ei ole?

Võimalik. lootsin ,et need cruise missile omad. Ajasin mõttetult taga seda unlocki icon_lol.gif
Cruise Missle peaks olema ainult Commanderi käsutuses.

katkine kill cam ajab segadusse icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2014 19:28:57 vasta tsitaadiga

kankka kirjutas:
-Kaivo- kirjutas:
Mis raketishatid majade katustele saab paigutada. Mpail on nad märgitud tärnina vist. mis see on ?
Kas need tulevased AA miindi ei ole?

Tulevased? Neid saab juba kasutada ju.
Ei mäleta mis selle unlockimiseks vaja oli.

E:
Selle miiniga saab upgradeda ka strenght levelit icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2014 20:26:53 vasta tsitaadiga

Küll te varsti saate upgreidida kui vanja koos oma vanarauaga üle piiri marsib.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2014 22:26:08 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Küll te varsti saate upgreidida kui vanja koos oma vanarauaga üle piiri marsib.

Neil pole raha et sõdida, äi tule nad kuskile.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.03.2014 11:29:17 vasta tsitaadiga

Kui Cruise missile unlockida, siis kas commander saab seda kasutada ka ilma, et tiimi kontrolli all vastav punkt on või mis selle point on?
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2014 11:45:15 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Kui Cruise missile unlockida, siis kas commander saab seda kasutada ka ilma, et tiimi kontrolli all vastav punkt on või mis selle point on?

Bomber lennuki pealt saab siis cruise missile lasta.


viimati muutis pohmakas, 10.03.2014 12:10:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kankka
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2014 11:46:02 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Kui Cruise missile unlockida, siis kas commander saab seda kasutada ka ilma, et tiimi kontrolli all vastav punkt on või mis selle point on?

Uurisin ja paistab, et see missle unlock annab bomberile missle võimaluse juurde. Toimib nagu wire-guided ja damage on commanderi omaga sama.

_________________
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2014 12:47:34 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
Küll te varsti saate upgreidida kui vanja koos oma vanarauaga üle piiri marsib.

Neil pole raha et sõdida, äi tule nad kuskile.

mingi 100 miljardit taala kogutud riigireservi. Okei, 10 sellest pumpasid rubla languse aeglustamiseks majandusse.. Kuni Euroopa neilt kütust ostab, on Venemaal raha.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2014 13:28:48 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
Le Inc kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
Küll te varsti saate upgreidida kui vanja koos oma vanarauaga üle piiri marsib.

Neil pole raha et sõdida, äi tule nad kuskile.

mingi 100 miljardit taala kogutud riigireservi. Okei, 10 sellest pumpasid rubla languse aeglustamiseks majandusse.. Kuni Euroopa neilt kütust ostab, on Venemaal raha.

Veidi vale teema, kaspole?
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2014 17:19:02 vasta tsitaadiga

ot:
pohmakas, kirjutas:
aht0 kirjutas:
Le Inc kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
Küll te varsti saate upgreidida kui vanja koos oma vanarauaga üle piiri marsib.

Neil pole raha et sõdida, äi tule nad kuskile.

mingi 100 miljardit taala kogutud riigireservi. Okei, 10 sellest pumpasid rubla languse aeglustamiseks majandusse.. Kuni Euroopa neilt kütust ostab, on Venemaal raha.

Veidi vale teema, kaspole?


Kui siis hästi natukene, vabandused icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2014 21:17:48 vasta tsitaadiga

keegi juhuslikult premium key'sid vähe odavamalt ka müüb? icon_rolleyes.gif

edit: on siit keegi omale midagi ostnud? http://www.fast2play.com/category/3135/battlefield-4-premium-dlc-ea-origin-key/?utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2014 23:02:56 vasta tsitaadiga

fast2playst ca 30 mängu ostetud, tünga pole saanud.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marxx20
HV vaatleja
Marxx20

liitunud: 30.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2014 12:41:57 vasta tsitaadiga

Mul endal on fast2playga kurvad kogemused. Kuna ootasin BF4 eeltellimisega viimase hetkeni siis otsustasin just fast2play kasuks. Umbes 48 tundi ennem bf4 live minekut tegin tellimuse ja maksin koheselt ära. Lubati, et hiljemalt 24 tundi ennem on võtmed laiali saadetud ja inimesed saavad omale predownloadi teha. Ootasin mis ma ootasin, aga ei saanudki oma võtit. Küll süüdistati konkurente kes nende veebilehte ründasid jne. Lõpuks ostsin online key storest võtme ja umbes 3 minutit peale makset olid mul võtmed käes.
Siis kui BF4 oli juba 48 tundi lives olnud siis saadeti nende poolt võti. Saatsin neile ka vastuse tagasi, et andke see uuesti kasutusse ja palun tagastage raha. Alguses hakati hämama, et me ei tagasta jne. Viimaks ähvardasin, et kui 24 tunni jooksul mu paypal kontole raha ei tule, annan paypalis asjale ametliku käigu. Läks siis peale kirja saatmist umbes 20 minutit ja raha tagastati mu paypal'i kontole. Usun kui vaadata fast2play facebooki konto ajalugu siis leiab sealt veel igasugu kaebusi hilinevate võtmete peale.

_________________
Don't be so open minded, your brains will fall out
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2014 16:24:01 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 11.03.2014 17:03:28 vasta tsitaadiga

trip, thumbs_up.gif icon_biggrin.gif Huvitav mis looga on tegemist seal videos?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2014 17:13:01 vasta tsitaadiga

Dave20, Kirjelduses kirjas
https://www.youtube.com/watch?v=aatGji42TZk
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 11.03.2014 18:32:31 vasta tsitaadiga

Air Bursti ei saa veel kasutada või see on cruise missile lisa ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2014 18:34:22 vasta tsitaadiga

ucav airburst äkki ?
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 11.03.2014 18:50:52 vasta tsitaadiga

kala1 kirjutas:
ucav airburst äkki ?

Avastasin just jah
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2014 18:56:52 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
trip, thumbs_up.gif icon_biggrin.gif Huvitav mis looga on tegemist seal videos?

Zardonic & Playma - Freakshow, video all info olemas youtube lehel.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 11.03.2014 19:26:27 vasta tsitaadiga

Täna siis esimest korda jooksis mäng kokku ja viskas välja.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RadeonHD-
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013




sõnum 11.03.2014 19:33:38 vasta tsitaadiga

täna on mul mingi jama Battlelogiga, muud ei näita kui "joining server"
Oskab keegi aidata?

_________________
Battlefield 4: J4GGER
Vabandan segase jutu pärast !
Arvuti siis hetkel GPU: Gigabyte GTX 660 OC 2GB, CPU: i5 4670, DDR3 8GB 1600MHz
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 11.03.2014 19:52:16 vasta tsitaadiga

RadeonHD- kirjutas:
täna on mul mingi jama Battlelogiga, muud ei näita kui "joining server"
Oskab keegi aidata?


Battlelogis viskas mingi väikse uuenduse ette mis tuli ära teha, sul ikka ka see tehtud?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 12.03.2014 18:34:27 vasta tsitaadiga

HV server täiesti kutu ?
Cruise on bomberil väga fun asi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tkur
HV vaatleja

liitunud: 05.06.2010




sõnum 13.03.2014 20:42:42 vasta tsitaadiga

keegi koos mängimisest oleks huvitatud? solo mängides on ajukahjustus lihtne tulema. originID: nugisti

ps. olen üsna neub
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2014 22:21:32 vasta tsitaadiga

Aga liitu HV platooniga, nädalavahetusel uus ühismängimine tulekul ning sealt saab järjest eestlasi sõbralisti lisada icon_wink.gif
http://battlelog.battlefield.com/bf4/platoons/view/9068708999831865614/
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2014 23:49:27 vasta tsitaadiga

Sai just platoonile skoori tehtud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2014 19:56:26 vasta tsitaadiga

Teen ka natuke punkte lipude korjamise tasemes kus tapa ei tohi.
Meeletult tuleb.
Ühe mänguga kuskil 30 000

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 173, 174, 175 ... 252, 253, 254  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.