Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 737, 738, 739 ... 767, 768, 769  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
43%
 43%  [ 29 ]
PVE, sest ...
23%
 23%  [ 16 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 67

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2014 19:19:54 vasta tsitaadiga

Ma kolisin FFXIV peale üle. Suhteliselt rahul.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005




sõnum 04.03.2014 21:52:37 vasta tsitaadiga

Timberg,

Mõtle natuke laiemalt. Ma mängisin TBC suht kõrgel tasemel, samuti WOTLK, PVE alal. Ei olnud content raske, no palun seleta mulle mis seal rasket oli? Inimesed olid lihtsalt WoWi alal rumalamad ja ei suutnud isegi oma 1 nupu rotationiga efektiivselt mängida. Kas raske oli õigel ajal oma slow fall itemit vajutada või tule eest ära joosta Archimonde peal? Või oli raske hoopis templis Ema peal õigesse suunda joosta? Ma tegin vahet paremal ja vasakul ilmselt juba 1 aastaselt või veel varemgi. Mis sult ära võetud on? WoW on ju alles, mine mängi. Kas see oli sinu jaoks mäng, et said Shattratis istuda oma T6 geari ja netherdrakega? Fun oli ikkagi raidis, mis pole praegu sugugi mitte kergemad kui me võrdleme vanu raide praeguse HC raidiga. Mis world pvp-st sa räägid? Mina küll ei mäleta lahinguid tuhandete mängijatega kuskil metsas, kas sina mäletad? Juba paarisaja mängijaga Undercitit raidides pani server pange. Ja enamus world pvp seisnes selles et inimesed käisid pealinna ees noobe nottimas või oma Doomguardi summonimas.
Kuidas on kuul jalga lastud praegustele mängijatele? Sa mees mine ütle seda neile, kes SoO on heroicus maha saanud. Ütle neile et mäng on nii lebo et miks te jobud nii kaua wipesite seal.
Kes su kätt hoiab HC raidis? Kas GM tuleb kohe algul sinu juurde ja viskab tervele grupile HC warforged itemid selga?

Sa pead õppima võrdlema õigeid asju. Nagu ma enne mainisin siis sa võrdled Sunwelli praeguse LFR-ga. Võrdle õigeid asju.
Ahjaa ja keegi ei käse sul mängida neid igavaid rasse ja mõtetuid pet battleid. Mine tee world pvp-d. Küllalt on inimesi kes questivad või Timeless saarel oma coine farmivad. Mine kakle nendega, kes sul keelab? Isegi low levelil on world pvp olemas. Ma leveldan hetkel erinevaid chare ja ei ole möödunud päevagi kus ma kellegagi ei kakleks kas quest mobi või ore pärast.
Aga sorry, kui sinu jaoks oli terve mäng ainult lumesõda teha ja tanarises kuskil katusel istuda ja low leveleid nottida siis sorry. Aga sellisel puhul ütleks just, et sinu jaoks on mäng ju hoopis raskemaks muutund?

Mis encounteri läbimisest sa jahud? Tähelepanelikud inimesed said juba TBC ajal peale esimest katset aru, mis spelle ja abiliteid boss kasutab ja kuidas nende vastu võidelda. Kõik on sul ju UI peal alati olemas olnud ka ilma DBM jms jamata. Meil kõik, kes surma said, jälgisid buffe ja debuffe mis raidi peal liikusid.
Epicul ja epicul on suur vahe. Tõmba omale mõni addon, mis näitab lillana ainult HC raidi looti ja ongi su probleem lahendatud. Alati võiks LFR gear olla sinine, aga see ei ole mingi mängu murdev asi. Mind pole ausaltöeldes kunagi kottinud, mis värvi gear mul või teistel seljas on.

Ja keegi teine kes kirjutas, et mäng on sitt kuna warr sai nerfi. No sorry mees, aga vb pead sa oma warri lihtsalt teistmoodi mängima nüüd? Ja muidugi Cataclysmi rikkusid flying mountid? Kõik ju tahavad pool tundi ratsutada, et järgmisele alale jõuda. Muidugi herbe tahame ka korjata ratsutades. Parem kui üldse mounte poleks, saaks joostes herbe korjata. Oi kus siis oleks alles mäng hea.

Roosadest prillidest on asi kaugel. WoW sakib, sellest ma olen ammu aru saanud, aga mäng ei saki üldse sellepärast, et kuskil saab lennata või sellepärast, et liiga palju on mängu juurde pandud. Sakib sellepärast, et me oleme lihtsalt sellest välja kasvand. Ja see tekitab jälle küsimuse, et kas siis ikka sakib kui asi meis endis on? Me ei suuda lihtsalt muutustega kaasas käia. Saan sellest aru, ka minul on väga palju mälestusi just TBC ja WOTLK ajast ja raske on mõelda sellele, et need ajad on läinud.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2014 01:12:05 vasta tsitaadiga

Ei olnud content raske, no palun seleta mulle mis seal rasket oli? Inimesed olid lihtsalt WoWi alal rumalamad ja ei suutnud isegi oma 1 nupu rotationiga efektiivselt mängida.

Vale. Siis nägid/läbisid vähem inimesi endgame contenti. Varustust oli raskem saada. Rumalamad? Mulle jäi mulje, et classicu ajal (eriti alguses) kui instasid sai tehtud... oli keskmise mängija IQ kõrgem. Vähem wipe oli jne. Mängiti ettevaatlikumalt. Kui wow popimaks muutus (pretbc ja tbc ajal) oli juba märgata, et tekkis palju mängijaid juurde, kes mängisid halvemini. Nende käsutuses oli parem varustus, rohkem addonne, mis mängu lihtsamaks tegid, rohkem õpetusi jne, kuid PUG grupid feilisid palju rohkem.

. Mis sult ära võetud on? WoW on ju alles, mine mängi. Kas see oli sinu jaoks mäng, et said Shattratis istuda oma T6 geari ja netherdrakega? Fun oli ikkagi raidis, mis pole praegu sugugi mitte kergemad kui me võrdleme vanu raide praeguse HC raidiga. Mis world pvp-st sa räägid? Mina küll ei mäleta lahinguid tuhandete mängijatega kuskil metsas, kas sina mäletad? Juba paarisaja mängijaga Undercitit raidides pani server pange.

Minult võeti ära world pvp. 1. flying mountid (vastastest hakati üle lendama). 2. suurem ala. Pean world pvp all silmas näiteks hillsbradi lahinguid, plaguelandsis lahinguid, vanas maalmas sai rohkem kino. serverite crashimine oli jama, samas oli ka naljakas (kui see viimane polnud minu jaoks migni eriti tore nähtus siiski).
+ tahad, et ma ütleksin mingitele tüüpidele, et X Y Z on lebo. Ei viitsi. Ütlen siin hvs, kes tahab seda lugeda, loeb icon_razz.gif

Mine tee world pvp-d.
Ma ei saa selllist world pvpd teha, mis vanasti, sest seda maailma pole. Maailm on täis alasid, kus mängijad hajutatud ja flying mounte.

Aga sorry, kui sinu jaoks oli terve mäng ainult lumesõda teha ja tanarises kuskil katusel istuda ja low leveleid nottida siis sorry. Aga sellisel puhul ütleks just, et sinu jaoks on mäng ju hoopis raskemaks muutund?
See lumesõda, millest sa räägid oli altarec valley pvp võimalus, mis võeti ära. Õigesti vistatud knockpackiga lumepall sillal = surnud vaenlane. Minu jaoks on mäng ära rikutud, ma ei saa seda teha, mida tahan teha. Ma tahan blizzardi hostitud 1.12.1 patchiga serverit. See oli elukõva võimalus, mis oli oma ajast ees. Mäletan, kuiads blizzadi foorumis mignid carebearid hakkasid nutma, et ui kui jube, pvps tehakse knockbacki nerfnerf. Võibolla on nüüd mängu ka knockbacki skillid lisatud, ei ole kursis. Samas see oli vinge. Põhimõtteliselt võimaldas kasutada keskkonda relvana. Planeeri ette... korja lumepall ja igale klassile avaneb võimalus, mida enne ja pikka aega ka hiljem wowis (ja paljudes teistes mängudes) polnud.

Roosadest prillidest on asi kaugel. WoW sakib, sellest ma olen ammu aru saanud, aga mäng ei saki üldse sellepärast, et kuskil saab lennata või sellepärast, et liiga palju on mängu juurde pandud. Sakib sellepärast, et me oleme lihtsalt sellest välja kasvand. Ja see tekitab jälle küsimuse, et kas siis ikka sakib kui asi meis endis on? Me ei suuda lihtsalt muutustega kaasas käia. Saan sellest aru, ka minul on väga palju mälestusi just TBC ja WOTLK ajast ja raske on mõelda sellele, et need ajad on läinud.
No... ma ei tea, kas wow just sakib icon_razz.gif Aga minu jaoks praegune wow ei ole. Olen privaserverites classicut ka paar korda mänginud ja ütlen ausalt, et meeldis tunduvalt rohkem kui praegusel kujul wow. Nagu korduvat öeldud, kellele ema, kellele tütar. Samas wowi konto kusagil vedeleb ja meeleldi maksaksin blizzardile, kui saaksin classicus vahel madistada maailmas, kus kuangi sai allianci veristatud.

A meenus veel üks asi, mis ära rikuti. Goblin mind control cap nerfiti rämedalt ära. Gnomish death ray damage nerfiti ära. Neid nutan ka taga.

ps Priido tänud huvitavate postituste eest. Mitte et sa peaksid minuga nõustuma ja mitte et ma sinuga kõiges nõustuksin, aga on vahelduseks päris tore lugeda postitusi, kus inimestel on konkreetne seisukoht ja seda suudetakse ka korrektselt väljendada.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005




sõnum 05.03.2014 18:50:28 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:

Ma ei saa selllist world pvpd teha, mis vanasti, sest seda maailma pole. Maailm on täis alasid, kus mängijad hajutatud ja flying mounte.


Timeless isle. Mängijad on suht koos, flyingut pole. Üldiselt käib see world PVP kaasas erinevate paikade avamisega. Mis hetkel pop, on ka rahvast täis ja viimasel ajal on sellised alad olnud kõik ilma lendamiseta.

Varem lihtsalt enamus inimesi leveldas ja paljud ei jõudnudki kunagi dungeonidesse, sellepärast sulle tundub, et mängijad olid kuidagi intelligentsemad. Dungeonid olid samas suht nürid. Lihtsalt mobide elud ja damage done grupile oli nii suureks krutitud. Ühesõnaga tehislikult tehti asjad raskeks.

Mina vanillat ei mänginud, seega kõik mis ma rääkinud olen on alates TBC algusest.
Kui mõtlen ajas tagasi, siis meenub kohe see, et paljud inimesed ei näinud üldse end-game. Kui ma oma esimese tegelase 70 sain siis alati vahtisin serveri parimat guildi ja nende mängijaid Shattratis. Loomulikult naerdi minu application sinna guildi välja kuna üksinda oli tükk tööd isegi heroicusse gruppe saada - seega geari polnud. Kõik oli nii gearis kinni, ja geari oli raske saada. Pidin tegema suht mõtetuid asju ja arenema sellistes guildides, mis mulle absoluutselt ei istunud, seda kõike geari nimel. Ma sain hakkama, ja läbisin selle teekonna ja TBC lõpus ja WOTLK jooksul olin ma terve serveri hinnatuim shamaan. Aga kogu see enda üles farmimine ja mõtetute guildidega wipemine ei olnud üldsegi fun. See võttis liiga palju raisatud tunde, päevi ja isegi kuid. Fun hakkas alles siis, kui ma kõige vingemaid raide hakkasin tegema.

Praegu ongi asi tehtud selliseks, et sa hakkad kohe mängust lõbu tundma. Sa ei pea käima guildist guildi, et end üles boostida ja tegelema selliste asjadega, mis sulle üldse huvi ei paku. Sellepärast mulle suund meeldib. Ma saan valida täpselt selle tegevuse, mis mulle meeldib ja alustada sellega koheselt.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeMees
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 05.03.2014 21:26:38 vasta tsitaadiga

Hakkasin ka WoW'ima TBC ajal. Ja olen Priido jutuga üldiselt päri.
Loremaster oli mul muidugi juba enne Catat käes. Ja võite nüüd ilkuma hakata, kuid just Catas guestimine oli minu jaoks kõige paeluvam aka huvitavam.
Tegin uuesti läbi ka kõik Cataga muudetud "vana maailma" guestid. Oleks potsCata Loremaster achie, siis oleks sellegi saanud. icon_smile.gif
Ja võin julgelt ütelda, et muhedaimad guest-line'id on just mõningad nn uued "vana maailma" omad. Kes pole neid viitsinud teha on paljustki ilma jäänud. icon_razz.gif

Pandamaa pole mind eriti paelunud, liiga grindiks on asi läinud. Pooled guestid keerlevad pandade ohjeldamatu söömahimu ümber... icon_lol.gif
Kuid, nagu Priidogi ütles, on praeguses WoW'is valikuvõimalusi, mida teha, mäekõrguselt rohkem, kui paljude poolt taganutetud "Vanillas".
Kogu aeg on midagi huvitavat ette võtta. Kasvõi sooloda vanemaid raide achide nimel jne jne jne

Ei ole see tänapäevane WoW nii pask (loe p.a.s.k) midagi. Kõik on rohkem ikka inimeses endas kinni.
Ehk mida rohkem erinevaid moosipurke supermarketi riiulil valida on seda tõenäolisem, et tavaline keskmine kodanik valib ikka vana hea maasikamoosi. Kõik uus tundub kuidagi võõras ja kahtlane.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2014 23:50:26 vasta tsitaadiga

Muide, keda huvitab vana WoTLK kogemus, siis alles avati uus 100%blizzlike ja 100% scripted priva servu. Dalaran-WoW ja Algalon realm.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2014 00:28:17 vasta tsitaadiga

Priido, su jutt jätab täpselt sellise mulje, et jah, sa võisid hardcore olla aga seda ainult PvE alal. iga suvakas ei saagi world PvP eventidele või kasvõi Guild vs Guild fightile kuskile Gurubashi arenal või vahet pole kus mujal sarnases kohas. PvE ja PvP on siiski erinevad, kui sa ise ainult üht mängid, ei tähenda, et teine osa üldse ei eksisteeriks.
lihtsalt.. WoW ei ole enam see, mis ta kunagi oli. lühendist WoW on kadunud see imeline "vaau", mis temas kunagi oli. väidan julgelt, et Guild Wars 2 on WoW-ist üle. nägemist.

_________________
3D-printimine mahus kuni 350x350x400, küsi lisa!
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2014 00:41:03 vasta tsitaadiga

Priido kirjutas:
Mina vanillat ei mänginud, seega kõik mis ma rääkinud olen on alates TBC algusest.

Eks siin ongi peamine erinevus, miks meie nägemused nii lahku lähevad. Mina ei ole 100% kursis sellega, mis praegu wowis toimub ja räägin classic wowist peamiselt (ja natuke tbcst), samas sina pole classicut mänginud icon_razz.gif

Ülal veel mõned väited esitatud, mille saaks kummutada, aga ma ei viitsi icon_razz.gif

Muide viimased postitused thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Tänud kasutajatele, et postitate midag, mida on väärt lugeda. Taas kord... vahva vahelduseks lugeda inimeste seisukohti, mis on korralikult põhjendatud.

... ning caramis, nii ta on. Praegune wow on ilmselgelt rohkem poleeritud toode, aga samas poleerimise käigus on jõhkralt eemaldatud ka paljud võimalused, mis vanast classicust tegid legendaarse mmo.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2014 00:42:38 vasta tsitaadiga

selliseks on ta läinud, sest ilmselt oli liiga palju selliseid, kel puudus oskus mõelda välja uusi builde erinevatele klassidele-speccidele, või isegi hübriide. nüüd on mingi p*rsetäis glyphe ja mõni rida talenteid icon_biggrin.gif Catas oli veel mis ta oli, aga nüüd on hullumaja no. warlordid ja pandad ühes potis koos icon_biggrin.gif
_________________
3D-printimine mahus kuni 350x350x400, küsi lisa!
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005




sõnum 06.03.2014 18:42:18 vasta tsitaadiga

caramis kirjutas:
Priido, su jutt jätab täpselt sellise mulje, et jah, sa võisid hardcore olla aga seda ainult PvE alal. iga suvakas ei saagi world PvP eventidele või kasvõi Guild vs Guild fightile kuskile Gurubashi arenal või vahet pole kus mujal sarnases kohas. PvE ja PvP on siiski erinevad, kui sa ise ainult üht mängid, ei tähenda, et teine osa üldse ei eksisteeriks.
lihtsalt.. WoW ei ole enam see, mis ta kunagi oli. lühendist WoW on kadunud see imeline "vaau", mis temas kunagi oli. väidan julgelt, et Guild Wars 2 on WoW-ist üle. nägemist.


Kui ostad uued püksid siis on ka "VAUU". Kui sa neid pükse iga päev kannad 5 aastat järjest siis sa tüdined neist lihtsalt ära ja lähed ostad omale mõned muud püksid. See ei tähenda, et su püksid halvad olid.
Vaau oli sellepärast, et asi oli uus. Seda effekti ei saavuta enam mitte kunagi ükski sama tüüpi MMO inimesele, kes juba kord mõnd WoW sarnast MMO-d proovind on.
Telekas oli ka wau, kui omale esimese teleka ostsid. Nüüd ostad lihtsalt teleka ilma suuremate emotsioonideta. Mis siis et telekad on praegu paremad kui aastaid kümneid tagasi.

Gurubashi areen on dzunglis alles, mine ja kakle teiste guildidega palju jaksad. Või kuskil mujal sarnases kohas.
Ma ei öelnud, et ma ainult PVE mängisin. Mul oli frost maag, kellega mulle PVP väga meeldis. Lihtsalt ma ei olnud sel alal mingi tõsine tegija serveril.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2014 19:51:39 vasta tsitaadiga

Priido mina arvan, et kui mmo on hästi tehtud, siis saab küll väga sügavalt muljet avaldada - nagu wow, daoc ja teised mmod on teinud.

Lambinäited.
Mulle avaldas age of conan muljet maailma brutaalsuse ja "tõsidusega" võrreldes teiste mmodega, wow liikumsie sujuvusega, gw2 oma maksemudeli, lahedate animatsioonidega, warhammer online modernsest wowist suurema rõhuga pvpl, teso ülihästi helindatud questide/npcdega jne. wow on lihtsalt mängumaailmas üks paljudes edukatest toodetest olnud. Kui tuleb mõni mäng, mis suudab samamoodi paljudes alades kõrget kvaliteeti näidata, on see ju samuti muljetavaldav icon_razz.gif

Nt everquest next
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2014 20:43:34 vasta tsitaadiga

ot:
EQ-Nextist rääkides, kuna see asi lõpuks ligipääsetavaks tehakse? ma mingi pool aastat juba ootan icon_biggrin.gif

_________________
3D-printimine mahus kuni 350x350x400, küsi lisa!
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2014 20:51:25 vasta tsitaadiga

caramis kirjutas:
ot:
EQ-Nextist rääkides, kuna see asi lõpuks ligipääsetavaks tehakse? ma mingi pool aastat juba ootan icon_biggrin.gif

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=580998&highlight=everquest thumbs_up.gif icon_biggrin.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2014 23:19:00 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et võtan ka siin korra sõna. Wowi hiilgeajad minu jaoks olid Vanillast kuni Wotlkini. Neid kõiki sai ohtralt mängitud(nii originaali, kui ka privaatserverites), arvan, et parim MMO, mida iial mänginud olen. Kui catacalysm välja tuli, siis seda suutsin mängida 6-7 päeva, kui ma õigesti mäletan(terve kuu mänguaega läks raisku icon_biggrin.gif). Sellega lõppes minu teekond WoWis. Minu jaoks tõsine pettumus. Enam sisselogides ja mängides polnud nagu seda tunnet ja tahet, mis varem oli.
Ehk oli viga selles, et lihtsalt üleöö mindi üle poole miljoni elude peale ja kohutavalt suurte statide peale üle. Absoluutselt kõik eelnev gear oli minuti pealt kasutu rämps(ehk väikeste eranditega, kuid siiski). Ei saa nagu siiamaani aru, et milleks? Selle asemel, et tuua sellist suurt statide boosti mängu, oleks võinud teha selle Wotlki täiuslikuks. Catacalysm tõi endaga kaasa ka tohtult huvitavaid asju, mis oleks võinud hoopis tulla Wotlki lisana. Kui kõik eelnevad pakid(TBC, Wotlk) läksid nagu sujuvalt üle, ehk juurde tulid mõned tuhanded elud jne, nagu ikka parema geariga, siis nüüd nagu lajatati puusalt nii kuidas suudeti.
Teine asi, mis mind juba precatacalysmi ajal häiris oli see uus talentite süsteem. Ja ei, siin ei ole harjumisega mingit pistmist, vaid see kogu talentite mõte/idee/võlu kadus minu jaoks. See oli ikka tõeline vabadus võrreldes sellega, mis nüüd on.
Seda uut Panda värki proovides tuli okse peale. Poleks iial arvanud, et asi suudetaks veel hullemaks teha, kui Catacalysm seda juba tegi.

Respect nendele mängijatele, kes veel viitsivad seda mängida. Vahel nagu tahaks isegi veel proovida, kuid isu proovida kaob minutiga. thumbs_down.gif
Kõik ülaltoodu on lihtsalt minu arvamus ja vaidlustamisele see ei kuulu! icon_lol.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2014 23:57:22 vasta tsitaadiga

MeaDz tänud veel ühe hästi põhjendatud vaatenurga eest. Oli huvitav lugeda thumbs_up.gif

Vana teema, aga see on kurb, et blizzard on ametlikult öelnud: "mingeid classic/x expansioniga servereid ei tule, meie pilk on suunatud tulevikku." Loomulikult oma sõnu süüakse ja on ka varem söödud, aga blizzard ei paista hetkel olevat kohas, kus neil oleks erilist vajadust oma seisukohta muuta (minu puhul... kahjuks).
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
potsataja
läburaator
läburaator

liitunud: 01.01.1970




sõnum 11.03.2014 12:02:23 vasta tsitaadiga

Minule meeldis TBC ajal attunementid. Et kõigepealt pidid saama heroicu jaoks võtme repiga, siis tegid heroicu ära ja said võtme järgmisesse heroicusse ning lõpuks siis ka raidi (SSC -> TK -> MH -> BT). Meeldis veel, et tankimine ja dps-imine pidi olema kontrollitud aggro pärast ning tundsin rõõmu, kui pyroblast crittis ja warriorist üle aggrosin sellega ning ta pidi tauntima. Meeldis, et pidid kasutama CC-d, eriti raidides, kus see võis tähendada wipe-i, kui ei CC-nud, see andis tunde, et minust on kasu ja saan panustada eesmärgi nimel. Meeldis ka talentidega mängimine, kui tapsin prot-holy paladiniga Fel Reaveri, siis see oli saavutus või 3-min maagiga BG-des jooksmine ning insta pyro vastasele näkku saatmine.

TBC ajal isegi T6 geariga heroic instasid tehes pidi aggrot jälgima, CC-d kasutama ning mõtlema. Praegune on lastemäng aga mis teha, äriettevõtte peamine eesmärk on teenid kasumit.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005




sõnum 11.03.2014 12:42:17 vasta tsitaadiga

mina lõpetasin wowi TBC lõpus, ainukene kelle surma ma ei näinud oli Kiljaedan.
Lõpetasin kuna tundsin, et mul pole siin enam miskit saavutada (ideaal shadow priesti raiding gearist oli 1-2 jubinat vaid puudu) ja lisaks hakka steine elamist segama juba (pole lihtne igal õhtul jõnglase kõrvalt reserveerida 5-6 tundi raidile + kõik see farmimine, et raidiks alati maximumiga ettevalmistatud olla.

Vanilla juures ei istunud mulle 40man raidid - kuna enamus olid tank and spank ja samal ajal võisid 10-15 venda põhimõtteliselt afkida või lolli mängida, ilma et mingit probleemi oleks olnud. naxi ja AQ-ga see muidugi muutus. TBC oli hea kuna tõi pinge tagasi, paljude bosside juures ühe mehe surm tähendas wipe + muidugi pre nerf Kaelthas - need kuradima 30 minutilised fightid olid nõmedad, kuid kui lõpuks maha said oli võimas. Hea oli see, et erinevad bossid tõid välja erinevate classide olulised punktid, oli selleks siis shadow priestide muru fighti mass dispel või imba shadow priestide healing reliquary of souls fightis, kus ükski hiiler ei saanud SP-le ligi lähedalegi. head ajada olid, ma olen suht kindel, et ega prageune wow kehvem pole, muutunud, kuid kas just sitem ja viletsam - kahtlen, pigem olen ise sellest välja aksvanud.

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2014 15:52:41 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005




sõnum 11.03.2014 18:01:51 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
MeaDz tänud veel ühe hästi põhjendatud vaatenurga eest. Oli huvitav lugeda thumbs_up.gif

Vana teema, aga see on kurb, et blizzard on ametlikult öelnud: "mingeid classic/x expansioniga servereid ei tule, meie pilk on suunatud tulevikku." Loomulikult oma sõnu süüakse ja on ka varem söödud, aga blizzard ei paista hetkel olevat kohas, kus neil oleks erilist vajadust oma seisukohta muuta (minu puhul... kahjuks).


Classic serverid oleks hea idee ja olen sellest ise ka unistanud. Kahjuks arvan et kui praegu läheks mingit vanillat või tbc tegema uuesti siis tunduks asi väga igav.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 13.03.2014 09:44:20 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Minult võeti ära world pvp. 1. flying mountid (vastastest hakati üle lendama).

Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 13.03.2014 19:25:02 vasta tsitaadiga

Kuna pole ammu asjas osalenud, siis küsin, et kuidas praegu olukord ka privaserveritega on, tekkis mõte oma väikest servut püsti panna, mida lähisõpradega mängida.
Kas sellel asjal on jumet ja kas kõik funktsionaalsused töötavad/on võimalik tööle saada?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Confector
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2009




sõnum 14.03.2014 11:31:11 vasta tsitaadiga

silver010 kirjutas:
Kuna pole ammu asjas osalenud, siis küsin, et kuidas praegu olukord ka privaserveritega on, tekkis mõte oma väikest servut püsti panna, mida lähisõpradega mängida.
Kas sellel asjal on jumet ja kas kõik funktsionaalsused töötavad/on võimalik tööle saada?

Pole küll privaatserveritega aastaid kokku puutunud (3-4 aastat ehk?), kuid kaldun arvama, et viimasepeal emulaatorit keegi jagama ei kipu ning kõigi funktsionaalsuste töötamiseks tuleb ikka ise kõvasti vaeva näha.

Miks muidu sõpradega mängides oma serverit püsti tahad panna ? Leidub servereid küll, kus mängida kannatab - ja nagu öeldakse, siis seltsis segasem ! icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 14.03.2014 11:35:24 vasta tsitaadiga

Privaserverid on ikkagi suhteliselt robustsed võrreldes originaaliga. Soovitan minna mõnda suuremasse (Molten näiteks) ning seal koos mängida.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Confector
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2009




sõnum 14.03.2014 11:38:08 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Privaserverid on ikkagi suhteliselt robustsed võrreldes originaaliga. Soovitan minna mõnda suuremasse (Molten näiteks) ning seal koos mängida.

Originaaliga võrreldes kohe kindlasti. Mõnele, kes sõpradega aeg-ajalt for fun mängida tahab, nendele peaks parasjagu seda lõbu ja lusti leiduma. Ise soovitaks ka Motlenit, ainuke server minu silmis, kus mängida kannatab.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.03.2014 16:26:30 vasta tsitaadiga

Confector kirjutas:
LKits kirjutas:
Privaserverid on ikkagi suhteliselt robustsed võrreldes originaaliga. Soovitan minna mõnda suuremasse (Molten näiteks) ning seal koos mängida.

Originaaliga võrreldes kohe kindlasti. Mõnele, kes sõpradega aeg-ajalt for fun mängida tahab, nendele peaks parasjagu seda lõbu ja lusti leiduma. Ise soovitaks ka Motlenit, ainuke server minu silmis, kus mängida kannatab.


Molten, vähemalt WoTLK serverid, on küll jama. Keda huvitab, tulge proovige Dalaran WoW-i Algalon serverit. 3.3.5 patch siis. 100% scripted ja blizzlike.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 737, 738, 739 ... 767, 768, 769  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.