|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.02.2014 01:20:42
|
|
|
samast pangast samasse panka toimuvad ylekanded kohe, see minu teada ei muutunud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
07.02.2014 01:29:35
|
|
|
Alates eelmisest veits feilinud diilist on seniseks 3x hulgi igati väärt ostu saanud teha. Ja meilidele vastamine igati kiire ning operatiivne
Võrreldes teiste kohtadega (näiteks eriti ATF kogemust), siis vast jääbki AT ainukeseks kohaks, kust tulevikus asju soetan.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
07.02.2014 06:38:26
|
|
|
| Ramm kirjutas: |
Kas raske on helistada sinna kuhu raha kandsid? |
kell oli pool úheksa õhtul kui tellimuse staatust vaatasin, kuhu ma helistan sel ajal ?
aga hetkel staatus nåitab et tellitud.
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TauC
HV Guru

liitunud: 23.04.2007
|
07.02.2014 11:03:20
|
|
|
| trip kirjutas: |
| Ramm kirjutas: |
Kas raske on helistada sinna kuhu raha kandsid? |
kell oli pool úheksa õhtul kui tellimuse staatust vaatasin, kuhu ma helistan sel ajal ?
aga hetkel staatus nåitab et tellitud. |
Neil ongi ilmselt esimene "staatus" tellitud. Ehk kui raha laekub, finants märgib ära, peale seda haldur tellib ära ja alles siis muudab staatuse ära. Võib ikka kerge lag tekkida.
Nüüd peaks sul elu ilus olema juba kui tellitud näitab
|
|
| Kommentaarid: 328 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan
HV veteran

liitunud: 12.02.2008
|
07.02.2014 11:40:26
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| samast pangast samasse panka toimuvad ylekanded kohe, see minu teada ei muutunud |
| ot: |
Defineeri kohe
Swedbankist swedbanki tehingud täidetakse minutitel 00, 10, 20, 30, 40, 50.
Seega kui teed 10:31 tehingu, siis jõuab see saajale tõenäoliselt 10:40, mis pole sugugi "kohe"  |
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.02.2014 11:54:17
|
|
|
| Alan kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| samast pangast samasse panka toimuvad ylekanded kohe, see minu teada ei muutunud |
| ot: |
Defineeri kohe
Swedbankist swedbanki tehingud täidetakse minutitel 00, 10, 20, 30, 40, 50.
Seega kui teed 10:31 tehingu, siis jõuab see saajale tõenäoliselt 10:40, mis pole sugugi "kohe"  |
|
10 min on kohe, kui võtta aluseks sepa maksete kiirused
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
07.02.2014 17:28:25
|
|
|
| Kas see on normaalne, et garantii jälgimise lehel ei ole ühtegi märget, et midagi tehtaks? Kas peaks sinna kirjutama ja turgutama kedagi või on lootusetu ja asjad venivadki nii kaua, et mõned nädalad peab ootama enne kui keegi võtab asja kätte ja seda testima hakkab?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TauC
HV Guru

liitunud: 23.04.2007
|
07.02.2014 17:42:10
|
|
|
| eltso kirjutas: |
| Kas see on normaalne, et garantii jälgimise lehel ei ole ühtegi märget, et midagi tehtaks? Kas peaks sinna kirjutama ja turgutama kedagi või on lootusetu ja asjad venivadki nii kaua, et mõned nädalad peab ootama enne kui keegi võtab asja kätte ja seda testima hakkab? |
See ei sõltu jaemüüjast. Reeglina lähevad asjad sealt edasi hulgimüüja RMA'sse või kuskile teenusepakkuja juurde (nt Servica ICT), nemad võivad omakorda saata kuskile edasi, Lätti-Leetu või kaugemalegi. Info liikumine lülide vahel ei ole midagi sujuvat, niiet kõige kindlam on lüli lüli haaval hakata uurima ehk kõne või kiri AT'sse jne.
|
|
| Kommentaarid: 328 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
07.02.2014 17:50:52
|
|
|
| TauC, ma pigem mõtlen seda, et kas seda kirja ei panda sinna garantii jälgimise alla. Sellised asjad võiksid seal ju kirjas olla või mis selle jälgimise mõte muidu oleks?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TauC
HV Guru

liitunud: 23.04.2007
|
07.02.2014 18:00:04
|
|
|
| eltso kirjutas: |
| TauC, ma pigem mõtlen seda, et kas seda kirja ei panda sinna garantii jälgimise alla. Sellised asjad võiksid seal ju kirjas olla või mis selle jälgimise mõte muidu oleks? |
Eks nad panevadki siis kirja kui nendeni on info (vahetatakse ringi, parandatakse või asendatakse) jõudnud RMA'lt või mõnelt muult lülilt, mis võtab reelgina kõvasti aega. Mõnikord ei pruugi üldse infot tulla vaid jõuab väljavahetatud kaup enne. Kõige kindlam on AT'st uurida ja eks siis ole näha, mis nad vastavad või teada saavad. Garantii asjad ei käi päevapealt, mis parata.
|
|
| Kommentaarid: 328 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spreiii
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2008
|
10.02.2014 14:29:41
|
|
|
Sai siis esimest korda Jõhvi esinduses ära käidud.. ega rohkem tagasi ei kutsu, vähemalt mitte enne kui on netist tellimus tehtud. Klienditeenindajal võttis päris pikalt aega, et eestikeelsest lausest üldse midagi aru saada, aga kokkuvõttes tuli sealt ikka "ei sjeda mjeil kjohal pole", kuigi netis näitab ilusti, et kaup on kohal olemas. See selleks, sai siis muu kaup ära ostetud (2 ventikat). Arve oli 7.52€, müüja küsis kas ma soovin maksta sulas või kaardiga, ütlesin sulas. Andsin siis kümneka ja jäin arvet ootama (mis prinditakse välja putka teises otsas ). Arvel seisab: Tasuda: 7.52, Makstud sularahas 7.51 ja tagasi sain 2.50 (ei, *tumedad* sendid ei olnud neil otsa saanud, üle leti paistis neid piisavalt olema). Kuna klienditeenindaja eesti keele oskus oli alla igasugu arvestuse, siis nii ma sealt minema kõndisingi.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
10.02.2014 16:44:05
|
|
|
| spreiii kirjutas: |
| Andsin siis kümneka ... Arvel seisab: Tasuda: 7.52, Makstud sularahas 7.51 ja tagasi sain 2.50 |
Kas ma ei saanud mingist naljast aru või matemaatika sul longab?: 10 - 7.52 = 2.48 või oled sa pettunud, et said 2 senti rohkem raha tagasi?
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spreiii
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2008
|
10.02.2014 18:05:26
|
|
|
| Chidori kirjutas: |
| spreiii kirjutas: |
| Andsin siis kümneka ... Arvel seisab: Tasuda: 7.52, Makstud sularahas 7.51 ja tagasi sain 2.50 |
Kas ma ei saanud mingist naljast aru või matemaatika sul longab?: 10 - 7.52 = 2.48 või oled sa pettunud, et said 2 senti rohkem raha tagasi? |
Tean väga hästi, et sain 2 senti rohkem tagasi, lihtsalt vähe imelik on see ju? Või pead Sa seda nii-öelda igapäevaseks nähtuseks, et raha antakse kas rohkem või vähem tagasi?
E: Lisaks huvitab veel see, et kuidas on võimalik "ametlikult" kauba eest tasuda 1 sent vähem?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
argottt
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TauC
HV Guru

liitunud: 23.04.2007
|
12.02.2014 18:25:05
|
|
|
Kust 4K välja lugesid ?
|
|
| Kommentaarid: 328 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
12.02.2014 18:27:30
|
|
|
TauC, "lahutus võime:" alt enne... lahutusvõime peaks olema üks sõna ka vist tegelt... nagu näha, siis asuse otsing ka korda tehtud.
edit: resolutsiooni järgi ei saagi sorteerida monitore?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TauC
HV Guru

liitunud: 23.04.2007
|
12.02.2014 19:01:58
|
|
|
Ilus asi ka
|
|
| Kommentaarid: 328 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
argottt
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2006
|
12.02.2014 22:27:50
|
|
|
| TauC kirjutas: |
Kust 4K välja lugesid ? |
Enam ei loegi, sest nad muutsid kohe peale minu posti reso ära
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
13.02.2014 13:06:10
|
|
|
Tuli selline naljakas asi meelde. Proovisin eelmise aasta sügisel Arvutitargast järelmaksu. Mingi päev või kaks hiljem tuleb üks kolmas ning asja mittepuutuv isik ja küsib: "Miks sa järelamksu tahtsid võtta?". Omaarust tahtis kõva mängida vist, et käpp sees ja teab kõike vms, aga see tööline kes kolmandatele isikutele sellisel moel kliendi andmeid jagab, võib tõsise sita kaela saada.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
13.02.2014 13:39:55
|
|
|
| Kapitan, AT ise järelmaksu ei paku vaid kõik su info läheb Liisile. Kui sa mõnda Liisiga seotud inimest tunned, siis on jah suur tõenäosus, et nad teavad su järelmaksu soovidest.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
13.02.2014 14:27:28
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Palju neid eesti keele rääkijaid peale sinu seal jõhvis ikka on.  |
| tsitaat: |
| Aastal 2005 oli elanikke 11 533. 2011. aasta rahvaloenduse andmetel oli elanike arv 10 775, neist eestlasi 3718 |
Piisavalt.
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
13.02.2014 14:54:35
|
|
|
| alliance kirjutas: |
| tsitaat: |
| elanike arv 10 775, neist eestlasi 3718 |
Piisavalt. |
See ei tähenda, et nad keelt oskavad.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
13.02.2014 15:32:25
|
|
|
Chidori, Oled sa Jõhvis elanud et tead targutada sel teemal? Minu kogemuse põhjal oskavad ka paljud venelased seal täiesti talutavat eesti keelt.
Ja vahet pole palju neid eesti keele oskajaid seal on. Iga endast lugupidav äriasutus palkab klienditeenindusse riigikeele oskaja.
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005

|
13.02.2014 15:58:39
|
|
|
| alliance kirjutas: |
| Iga endast lugupidav äriasutus palkab klienditeenindusse riigikeele oskaja. |
Seadus ei lubagi klienditeenindajana töötada, kui riigikeelt ei oska...
Või eksin?
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
17.02.2014 16:29:03
|
|
|
pean arvutitark'a kiitma, tellisin neilt toite (märgitud 2-4 tööpäva partneri laost) ja sain kauba kätte 2 päevaga
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
17.02.2014 17:39:04
|
|
|
Endal head kogemused nendega. Tellisin razer hiire neilt üks õhtu järgmisepäeva hommik oli juba kulleri käes ja päev hiljem minu käes:)
Less BS Equals Less Stress
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
18.02.2014 10:05:42
|
|
|
Sai vahepeal veel veidi arvutikraami ostetud ning asi kulges ilma suuremate tõrgeteta
Aga arvete meilile saatmise võiksite küll üle vaadata, sest mitte kunagi ei taha need sinna jõuda ja tuleb alati üle küsida
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata! |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duplex
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
18.02.2014 13:38:42
|
|
|
Tellisin 13.02 PSU.
14.02 saatsin meilil, et miks ei ole tellimise staatuses midagi muutunud. Arve oli makstud 13.02. Palusin järele vaadata. Pangasisene makse.
Sain vastuse:
Tellimus aktiveerub peale makse laekumist.
Palun varuge kannatust.
Varusin siis kannatust.
Sai siis täna lõuna ajal tehtud kõne mille peale klienditeenindaja vastab, et arve on maksmata. Kinnitasin, et arve on makstud 13.02. Lubasid üle vaadata. Mõni minut hiljem veebis tellimuse staatus muutus "tellitud".
See asi seal tundub, et ikka lonkab ühte jalga natuke.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
18.02.2014 13:54:19
|
|
|
Kodukal pangalinki ei näinud, järelikult tehakse kontrolli käsitsi.
Vaevalt nad iga 5min tagant F5 litsuvad klaveril.
Nädalavahetus ka vahel...... nuh juhtub ka parimates peredes
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutitark
HV vaatleja

liitunud: 15.07.2013
|
18.02.2014 15:40:41
|
|
|
| duplex kirjutas: |
Tellisin 13.02 PSU.
14.02 saatsin meilil, et miks ei ole tellimise staatuses midagi muutunud. Arve oli makstud 13.02. Palusin järele vaadata. Pangasisene makse.
Sain vastuse:
Tellimus aktiveerub peale makse laekumist.
Palun varuge kannatust.
Varusin siis kannatust.
Sai siis täna lõuna ajal tehtud kõne mille peale klienditeenindaja vastab, et arve on maksmata. Kinnitasin, et arve on makstud 13.02. Lubasid üle vaadata. Mõni minut hiljem veebis tellimuse staatus muutus "tellitud".
See asi seal tundub, et ikka lonkab ühte jalga natuke. |
vabandame, antud juhul oli meie viga.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
22.02.2014 15:29:11
|
|
|
Millal on AT's oodata ostukorvi lingina jagamise võimalust?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
19Mart94
HV kasutaja
liitunud: 22.06.2010
|
01.03.2014 12:12:48
|
|
|
| Kui eile anti kaup kullerile üle (SmartPost), kas on võimalus, et see jõuab täna Tartusse?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
01.03.2014 12:19:04
|
|
|
Kui smartpost, siis on lootust
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ak_47
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
01.03.2014 12:25:05
|
|
|
Kolmap. pealelõunal tellisin kontrolleri, millele oli märgitud 1-3tp. Mõtlesin, et nädalavah. jääb elamuseta, aga neljap. õhtuks oli esinduses olemas ja reedel sain kätte.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
19Mart94
HV kasutaja
liitunud: 22.06.2010
|
01.03.2014 12:28:08
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Kui smartpost, siis on lootust |
Tänud
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
07.03.2014 19:17:00
|
|
|
Miks Arvutitark müüb AMD videokaartidega kaasatulevaid Battlefield 4 kuponge, kui nende kupongide edasimüük on keelatud? LINK
Väga alatu tegu, kuna säänsed kupongid tulevad videokaartidega koos ning peaksid koos nendega ka klientidele minema.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
07.03.2014 19:22:21
|
|
|
Sa võid need lihtsalt ära kinkida huvilistele
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
07.03.2014 20:07:09
|
|
|
AT tegi enda kanalisse ka video, kus nemadki jooksutavad videokaarte nende Bitcoinide kaveandamiseks. Ilmselt sealt neil üle jäänud. Vaevalt nüüd, et uutelt kaartidelt niisama need kupongid ära kisuvad.
//Aa, edasimüük keelatud... Siis küll, kui nii.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
07.03.2014 20:37:10
|
|
|
No siin foorumis kh müüdi neid. Hea 2x kallimalt veel kusjuures.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
08.03.2014 00:47:20
|
|
|
| Foorumist on üsnagi suva, kuid väga hale on tuntud arvutipoel niimoodi käituda (N)
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arvutitark
HV vaatleja

liitunud: 15.07.2013
|
08.03.2014 10:49:11
|
|
|
| need kupongid olid eraldi ostetud, me pole ühtegi kupongi kuskilt videokaardi karbidest välja võtnud. see kes ostis koos mänguga need kõik said mängud ka kaasa. samas olemas ka luba neid müüa.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kala1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2006
|
08.03.2014 11:42:52
|
|
|
| pohmakas, kirjutas: |
| kupongid tulevad videokaartidega koos ning peaksid koos nendega ka klientidele minema. |
Miskit linki/kaebust, et pole kliendini jõudnud ?
_________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
08.03.2014 16:11:51
|
|
|
see selleks, kui need on videokaartidega kaasatulnud kupongid, siis tingimustes on edasimüük keelatud.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
09.03.2014 00:52:45
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| kui need on videokaartidega kaasatulnud kupongid, siis tingimustes on edasimüük keelatud. |
Kui AT otse tootjalt ei võta, siis ei ole ta ka võtnud nö. kohustust neid mitte müüa. Tõenäoliselt kasutavad nad komplekteeritud arvutites kupongiga videokaarti ja lihtsalt ei pane seda kaasa - ei ole ühtegi tingimustust mis keelaks neil seda tegemast... Sama hästi võiksid nad paar eurot odavama mudeli võtta kus Battlefieldi kaasas ei ole ja nendest arvuteid ehitada.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
09.03.2014 11:53:31
|
|
|
Kuna Arvutitark ei ole veel ikka ära õppinud, et sissetulnud mailidele tuleb ka vastata (ja see lastehaigus pärineb Arvutikeskuse aegadest), siis siitkaudu sama küsimus:
Kas Arvutitark hakkab müüma ka Dovado Pro ruuterit.
Dovado Pro on profiklassi ruuter ning oskab palju enamat kui TP-Linki USB-modemeid toetavad ruuterid.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|