Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Arvutitark märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 94, 95, 96  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2014 01:20:42 vasta tsitaadiga

samast pangast samasse panka toimuvad ylekanded kohe, see minu teada ei muutunud
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2014 01:29:35 vasta tsitaadiga

Alates eelmisest veits feilinud diilist on seniseks 3x hulgi igati väärt ostu saanud teha. Ja meilidele vastamine igati kiire ning operatiivne thumbs_up.gif
Võrreldes teiste kohtadega (näiteks eriti ATF kogemust), siis vast jääbki AT ainukeseks kohaks, kust tulevikus asju soetan.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2014 06:38:26 vasta tsitaadiga

Ramm kirjutas:


Kas raske on helistada sinna kuhu raha kandsid?


kell oli pool úheksa õhtul kui tellimuse staatust vaatasin, kuhu ma helistan sel ajal icon_smile.gif?
aga hetkel staatus nåitab et tellitud.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TauC
HV Guru
TauC

liitunud: 23.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2014 11:03:20 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
Ramm kirjutas:


Kas raske on helistada sinna kuhu raha kandsid?


kell oli pool úheksa õhtul kui tellimuse staatust vaatasin, kuhu ma helistan sel ajal icon_smile.gif?
aga hetkel staatus nåitab et tellitud.


Neil ongi ilmselt esimene "staatus" tellitud. Ehk kui raha laekub, finants märgib ära, peale seda haldur tellib ära ja alles siis muudab staatuse ära. Võib ikka kerge lag tekkida.

Nüüd peaks sul elu ilus olema juba kui tellitud näitab icon_smile.gif
Kommentaarid: 328 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2014 11:40:26 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
samast pangast samasse panka toimuvad ylekanded kohe, see minu teada ei muutunud

ot:

Defineeri kohe icon_smile.gif
Swedbankist swedbanki tehingud täidetakse minutitel 00, 10, 20, 30, 40, 50.
Seega kui teed 10:31 tehingu, siis jõuab see saajale tõenäoliselt 10:40, mis pole sugugi "kohe" icon_smile.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2014 11:54:17 vasta tsitaadiga

Alan kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
samast pangast samasse panka toimuvad ylekanded kohe, see minu teada ei muutunud

ot:

Defineeri kohe icon_smile.gif
Swedbankist swedbanki tehingud täidetakse minutitel 00, 10, 20, 30, 40, 50.
Seega kui teed 10:31 tehingu, siis jõuab see saajale tõenäoliselt 10:40, mis pole sugugi "kohe" icon_smile.gif
10 min on kohe, kui võtta aluseks sepa maksete kiirused icon_razz.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2014 12:51:21 vasta tsitaadiga

Kuidas/kust kohast HV võtab 750K ja 760K saabumisajad (09.02) kui Arvutitarga kodulehel on märgitud saabumisajaks vastavalt 2-4tp ja 1-3tp?
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 07.02.2014 17:28:25 vasta tsitaadiga

Kas see on normaalne, et garantii jälgimise lehel ei ole ühtegi märget, et midagi tehtaks? Kas peaks sinna kirjutama ja turgutama kedagi või on lootusetu ja asjad venivadki nii kaua, et mõned nädalad peab ootama enne kui keegi võtab asja kätte ja seda testima hakkab?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TauC
HV Guru
TauC

liitunud: 23.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2014 17:42:10 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
Kas see on normaalne, et garantii jälgimise lehel ei ole ühtegi märget, et midagi tehtaks? Kas peaks sinna kirjutama ja turgutama kedagi või on lootusetu ja asjad venivadki nii kaua, et mõned nädalad peab ootama enne kui keegi võtab asja kätte ja seda testima hakkab?


See ei sõltu jaemüüjast. Reeglina lähevad asjad sealt edasi hulgimüüja RMA'sse või kuskile teenusepakkuja juurde (nt Servica ICT), nemad võivad omakorda saata kuskile edasi, Lätti-Leetu või kaugemalegi. Info liikumine lülide vahel ei ole midagi sujuvat, niiet kõige kindlam on lüli lüli haaval hakata uurima ehk kõne või kiri AT'sse jne.
Kommentaarid: 328 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2014 17:46:41 vasta tsitaadiga

Arvutitark reklaamib Facebookis icon_biggrin.gif


https://www.facebook.com/Arvutitark

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 07.02.2014 17:50:52 vasta tsitaadiga

TauC, ma pigem mõtlen seda, et kas seda kirja ei panda sinna garantii jälgimise alla. Sellised asjad võiksid seal ju kirjas olla või mis selle jälgimise mõte muidu oleks?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TauC
HV Guru
TauC

liitunud: 23.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2014 18:00:04 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
TauC, ma pigem mõtlen seda, et kas seda kirja ei panda sinna garantii jälgimise alla. Sellised asjad võiksid seal ju kirjas olla või mis selle jälgimise mõte muidu oleks?


Eks nad panevadki siis kirja kui nendeni on info (vahetatakse ringi, parandatakse või asendatakse) jõudnud RMA'lt või mõnelt muult lülilt, mis võtab reelgina kõvasti aega. Mõnikord ei pruugi üldse infot tulla vaid jõuab väljavahetatud kaup enne. Kõige kindlam on AT'st uurida ja eks siis ole näha, mis nad vastavad või teada saavad. Garantii asjad ei käi päevapealt, mis parata.
Kommentaarid: 328 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spreiii
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 14:29:41 vasta tsitaadiga

Sai siis esimest korda Jõhvi esinduses ära käidud.. ega rohkem tagasi ei kutsu, vähemalt mitte enne kui on netist tellimus tehtud. Klienditeenindajal võttis päris pikalt aega, et eestikeelsest lausest üldse midagi aru saada, aga kokkuvõttes tuli sealt ikka "ei sjeda mjeil kjohal pole", kuigi netis näitab ilusti, et kaup on kohal olemas. See selleks, sai siis muu kaup ära ostetud (2 ventikat). Arve oli 7.52€, müüja küsis kas ma soovin maksta sulas või kaardiga, ütlesin sulas. Andsin siis kümneka ja jäin arvet ootama (mis prinditakse välja putka teises otsas icon_neutral.gif ). Arvel seisab: Tasuda: 7.52, Makstud sularahas 7.51 ja tagasi sain 2.50 (ei, *tumedad* sendid ei olnud neil otsa saanud, üle leti paistis neid piisavalt olema). Kuna klienditeenindaja eesti keele oskus oli alla igasugu arvestuse, siis nii ma sealt minema kõndisingi.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 16:44:05 vasta tsitaadiga

spreiii kirjutas:
Andsin siis kümneka ... Arvel seisab: Tasuda: 7.52, Makstud sularahas 7.51 ja tagasi sain 2.50
Kas ma ei saanud mingist naljast aru või matemaatika sul longab?: 10 - 7.52 = 2.48 või oled sa pettunud, et said 2 senti rohkem raha tagasi?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spreiii
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2014 18:05:26 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
spreiii kirjutas:
Andsin siis kümneka ... Arvel seisab: Tasuda: 7.52, Makstud sularahas 7.51 ja tagasi sain 2.50
Kas ma ei saanud mingist naljast aru või matemaatika sul longab?: 10 - 7.52 = 2.48 või oled sa pettunud, et said 2 senti rohkem raha tagasi?

Tean väga hästi, et sain 2 senti rohkem tagasi, lihtsalt vähe imelik on see ju? Või pead Sa seda nii-öelda igapäevaseks nähtuseks, et raha antakse kas rohkem või vähem tagasi?
E: Lisaks huvitab veel see, et kuidas on võimalik "ametlikult" kauba eest tasuda 1 sent vähem?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 12.02.2014 15:06:30 vasta tsitaadiga

http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/MONITORID-kuni-24-diagonaal237/Dell-UltraSharp-24-Monitor-U2414H-87043
Teil kirjas, et tegemist 4k monitoriga, mujal leian küll viiteid ainult, et tegmist fhd monitoriga.

_________________
www.simracing.ee
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 16:28:43 vasta tsitaadiga

http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/VORGUSEADMED-Router224//?t=Asus - Asuse järgi ruuterite filtreerimine ei tööta õigesti. Näitab ainult ühte ruuterit, kuigi tegelikult on neid mitu toodete nimekirjas.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TauC
HV Guru
TauC

liitunud: 23.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 18:25:05 vasta tsitaadiga

argottt kirjutas:
http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/MONITORID-kuni-24-diagonaal237/Dell-UltraSharp-24-Monitor-U2414H-87043
Teil kirjas, et tegemist 4k monitoriga, mujal leian küll viiteid ainult, et tegmist fhd monitoriga.


Kust 4K välja lugesid ?
Kommentaarid: 328 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 18:27:30 vasta tsitaadiga

TauC, "lahutus võime:" alt enne... lahutusvõime peaks olema üks sõna ka vist tegelt... nagu näha, siis asuse otsing ka korda tehtud.

edit: resolutsiooni järgi ei saagi sorteerida monitore?

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.02.2014 18:38:48 vasta tsitaadiga

TauC kirjutas:
argottt kirjutas:
http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/MONITORID-kuni-24-diagonaal237/Dell-UltraSharp-24-Monitor-U2414H-87043
Teil kirjas, et tegemist 4k monitoriga, mujal leian küll viiteid ainult, et tegmist fhd monitoriga.


Kust 4K välja lugesid ?


4K on neil isegi pakkuda ja kohapeal olemas.
Tõsi, hind on natuke teine ka icon_smile.gif
http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/MONITORID-kuni-24-diagonaal237/Uus-4K-Monitor-Dell-UltraSharp-24-PremierColor-UP2414-93180

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TauC
HV Guru
TauC

liitunud: 23.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2014 19:01:58 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
TauC kirjutas:
argottt kirjutas:
http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/MONITORID-kuni-24-diagonaal237/Dell-UltraSharp-24-Monitor-U2414H-87043
Teil kirjas, et tegemist 4k monitoriga, mujal leian küll viiteid ainult, et tegmist fhd monitoriga.


Kust 4K välja lugesid ?


4K on neil isegi pakkuda ja kohapeal olemas.
Tõsi, hind on natuke teine ka icon_smile.gif
http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/MONITORID-kuni-24-diagonaal237/Uus-4K-Monitor-Dell-UltraSharp-24-PremierColor-UP2414-93180


Ilus asi ka icon_smile.gif
Kommentaarid: 328 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 12.02.2014 22:27:50 vasta tsitaadiga

TauC kirjutas:
argottt kirjutas:
http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/MONITORID-kuni-24-diagonaal237/Dell-UltraSharp-24-Monitor-U2414H-87043
Teil kirjas, et tegemist 4k monitoriga, mujal leian küll viiteid ainult, et tegmist fhd monitoriga.


Kust 4K välja lugesid ?


Enam ei loegi, sest nad muutsid kohe peale minu posti reso ära
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2014 13:06:10 vasta tsitaadiga

Tuli selline naljakas asi meelde. Proovisin eelmise aasta sügisel Arvutitargast järelmaksu. Mingi päev või kaks hiljem tuleb üks kolmas ning asja mittepuutuv isik ja küsib: "Miks sa järelamksu tahtsid võtta?". Omaarust tahtis kõva mängida vist, et käpp sees ja teab kõike vms, aga see tööline kes kolmandatele isikutele sellisel moel kliendi andmeid jagab, võib tõsise sita kaela saada. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2014 13:39:55 vasta tsitaadiga

Kapitan, AT ise järelmaksu ei paku vaid kõik su info läheb Liisile. Kui sa mõnda Liisiga seotud inimest tunned, siis on jah suur tõenäosus, et nad teavad su järelmaksu soovidest.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2014 14:27:28 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Palju neid eesti keele rääkijaid peale sinu seal jõhvis ikka on. icon_biggrin.gif
tsitaat:
Aastal 2005 oli elanikke 11 533. 2011. aasta rahvaloenduse andmetel oli elanike arv 10 775, neist eestlasi 3718
Piisavalt.
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2014 14:54:35 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
tsitaat:
elanike arv 10 775, neist eestlasi 3718
Piisavalt.
See ei tähenda, et nad keelt oskavad.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2014 15:32:25 vasta tsitaadiga

Chidori, Oled sa Jõhvis elanud et tead targutada sel teemal? Minu kogemuse põhjal oskavad ka paljud venelased seal täiesti talutavat eesti keelt.
Ja vahet pole palju neid eesti keele oskajaid seal on. Iga endast lugupidav äriasutus palkab klienditeenindusse riigikeele oskaja.

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2014 15:58:39 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
Iga endast lugupidav äriasutus palkab klienditeenindusse riigikeele oskaja.


Seadus ei lubagi klienditeenindajana töötada, kui riigikeelt ei oska... icon_rolleyes.gif

Või eksin?

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2014 23:08:44 vasta tsitaadiga

Maxima ja muude toidupoodide jaoks on Vaba Mikrofoni all teema olemas. Jagage oma teeninduskogemusi ja muljeid seal.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2014 16:29:03 vasta tsitaadiga

pean arvutitark'a kiitma, tellisin neilt toite (märgitud 2-4 tööpäva partneri laost) ja sain kauba kätte 2 päevaga icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 17.02.2014 17:39:04 vasta tsitaadiga

Endal head kogemused nendega. Tellisin razer hiire neilt üks õhtu järgmisepäeva hommik oli juba kulleri käes ja päev hiljem minu käes:)
Less BS Equals Less Stress
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2014 10:05:42 vasta tsitaadiga

Sai vahepeal veel veidi arvutikraami ostetud ning asi kulges ilma suuremate tõrgeteta

Aga arvete meilile saatmise võiksite küll üle vaadata, sest mitte kunagi ei taha need sinna jõuda ja tuleb alati üle küsida icon_rolleyes.gif

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2014 13:38:42 vasta tsitaadiga

Tellisin 13.02 PSU.
14.02 saatsin meilil, et miks ei ole tellimise staatuses midagi muutunud. Arve oli makstud 13.02. Palusin järele vaadata. Pangasisene makse.

Sain vastuse:
Tellimus aktiveerub peale makse laekumist.
Palun varuge kannatust.

Varusin siis kannatust.
Sai siis täna lõuna ajal tehtud kõne mille peale klienditeenindaja vastab, et arve on maksmata. Kinnitasin, et arve on makstud 13.02. Lubasid üle vaadata. Mõni minut hiljem veebis tellimuse staatus muutus "tellitud".

See asi seal tundub, et ikka lonkab ühte jalga natuke.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2014 13:54:19 vasta tsitaadiga

Kodukal pangalinki ei näinud, järelikult tehakse kontrolli käsitsi.
Vaevalt nad iga 5min tagant F5 litsuvad klaveril.
Nädalavahetus ka vahel...... nuh juhtub ka parimates peredes icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutitark
HV vaatleja
arvutitark

liitunud: 15.07.2013




sõnum 18.02.2014 15:40:41 vasta tsitaadiga

duplex kirjutas:
Tellisin 13.02 PSU.
14.02 saatsin meilil, et miks ei ole tellimise staatuses midagi muutunud. Arve oli makstud 13.02. Palusin järele vaadata. Pangasisene makse.

Sain vastuse:
Tellimus aktiveerub peale makse laekumist.
Palun varuge kannatust.

Varusin siis kannatust.
Sai siis täna lõuna ajal tehtud kõne mille peale klienditeenindaja vastab, et arve on maksmata. Kinnitasin, et arve on makstud 13.02. Lubasid üle vaadata. Mõni minut hiljem veebis tellimuse staatus muutus "tellitud".

See asi seal tundub, et ikka lonkab ühte jalga natuke.


vabandame, antud juhul oli meie viga.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2014 15:29:11 vasta tsitaadiga

Millal on AT's oodata ostukorvi lingina jagamise võimalust?
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2014 12:12:48 vasta tsitaadiga

Kui eile anti kaup kullerile üle (SmartPost), kas on võimalus, et see jõuab täna Tartusse?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2014 12:19:04 vasta tsitaadiga

Kui smartpost, siis on lootust
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ak_47
HV kasutaja
Ak_47

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2014 12:25:05 vasta tsitaadiga

Kolmap. pealelõunal tellisin kontrolleri, millele oli märgitud 1-3tp. Mõtlesin, et nädalavah. jääb elamuseta, aga neljap. õhtuks oli esinduses olemas ja reedel sain kätte. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2014 12:28:08 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kui smartpost, siis on lootust

Tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2014 19:17:00 vasta tsitaadiga

Miks Arvutitark müüb AMD videokaartidega kaasatulevaid Battlefield 4 kuponge, kui nende kupongide edasimüük on keelatud? LINK
Väga alatu tegu, kuna säänsed kupongid tulevad videokaartidega koos ning peaksid koos nendega ka klientidele minema.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 07.03.2014 19:22:21 vasta tsitaadiga

Sa võid need lihtsalt ära kinkida huvilistele icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2014 20:07:09 vasta tsitaadiga

AT tegi enda kanalisse ka video, kus nemadki jooksutavad videokaarte nende Bitcoinide kaveandamiseks. Ilmselt sealt neil üle jäänud. Vaevalt nüüd, et uutelt kaartidelt niisama need kupongid ära kisuvad. icon_biggrin.gif

//Aa, edasimüük keelatud... Siis küll, kui nii.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2014 20:37:10 vasta tsitaadiga

No siin foorumis kh müüdi neid. Hea 2x kallimalt veel kusjuures.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2014 00:47:20 vasta tsitaadiga

Foorumist on üsnagi suva, kuid väga hale on tuntud arvutipoel niimoodi käituda (N)
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutitark
HV vaatleja
arvutitark

liitunud: 15.07.2013




sõnum 08.03.2014 10:49:11 vasta tsitaadiga

need kupongid olid eraldi ostetud, me pole ühtegi kupongi kuskilt videokaardi karbidest välja võtnud. see kes ostis koos mänguga need kõik said mängud ka kaasa. samas olemas ka luba neid müüa.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2014 11:42:52 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
kupongid tulevad videokaartidega koos ning peaksid koos nendega ka klientidele minema.


Miskit linki/kaebust, et pole kliendini jõudnud ?

_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2014 16:11:51 vasta tsitaadiga

see selleks, kui need on videokaartidega kaasatulnud kupongid, siis tingimustes on edasimüük keelatud.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2014 00:52:45 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
kui need on videokaartidega kaasatulnud kupongid, siis tingimustes on edasimüük keelatud.
Kui AT otse tootjalt ei võta, siis ei ole ta ka võtnud nö. kohustust neid mitte müüa. Tõenäoliselt kasutavad nad komplekteeritud arvutites kupongiga videokaarti ja lihtsalt ei pane seda kaasa - ei ole ühtegi tingimustust mis keelaks neil seda tegemast... Sama hästi võiksid nad paar eurot odavama mudeli võtta kus Battlefieldi kaasas ei ole ja nendest arvuteid ehitada.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 09.03.2014 11:53:31 vasta tsitaadiga

Kuna Arvutitark ei ole veel ikka ära õppinud, et sissetulnud mailidele tuleb ka vastata icon_smile.gif (ja see lastehaigus pärineb Arvutikeskuse aegadest), siis siitkaudu sama küsimus:
Kas Arvutitark hakkab müüma ka Dovado Pro ruuterit.

Dovado Pro on profiklassi ruuter ning oskab palju enamat kui TP-Linki USB-modemeid toetavad ruuterid.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Arvutitark mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 94, 95, 96  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.