Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 110, 111, 112 ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2014 03:42:33 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
TG784 on ikka väikese impulsstoiteplokiga või vanema suure kolaka trafoga, millega on tihti probleeme? Üldjuhul ta 12/1 ühenduse jaoks jõudluselt kuskilt otsast lahjaks ei jää. Isegi g-WiFi reaalne kiirus on selle välisühenduse omast parem, sisevõrk on muidugi teine asi.


Väiksega õnneks, toiteka probleemi välistan esialgu icon_smile.gif
Kui wifi signaal hea siis probleeme pole, kuid naisel läpakaga pidevalt ühendus kaob ja mul nutikaga samamoodi, 1 pulk näitab tavaliselt, ruuter 10m kaugusel, 2-3 seina vahepeal.
Neti kiirust paremaks saada ei looda, mis on ka loogiline, kuid stabiilsemaks tahaks küll, ei kannata enam välja icon_sad.gif
Hetkel tundub silla variant kõige mõistlikum, kuid kas selle wdr-3500 saab ära seadistada nii, et kõik töötaks nagu vaja ?
Wdr-3600 saab kindlasti, kuid mul pole vaja gigabitti icon_smile.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2014 09:51:45 vasta tsitaadiga

Cofy kirjutas:
indrekp, see inteno DG301 5GHz ei toeta?


Minu teada mitte. 5GHz ju midagi ei anna ei tpikendust ei midagi rohkemat kui lihtsalt suurem number. Kui see 5 toetaks siis kortermajades läheks kõik umbe ikka samamoodi. kodu kasutusesks 2.4 rohkem kui küll ei näe vajadust teistest sagedustest. Inteno 2.4 on ikkagi kõvasti parem kui seda thompsonid suutsid.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2014 14:05:34 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
Cofy kirjutas:
indrekp, see inteno DG301 5GHz ei toeta?


Minu teada mitte. 5GHz ju midagi ei anna ei tpikendust ei midagi rohkemat kui lihtsalt suurem number. Kui see 5 toetaks siis kortermajades läheks kõik umbe ikka samamoodi. kodu kasutusesks 2.4 rohkem kui küll ei näe vajadust teistest sagedustest. Inteno 2.4 on ikkagi kõvasti parem kui seda thompsonid suutsid.


2,4 leviulatus on parim kui teisi võrke liiga palju ei ole kuid jah, tulevikuplaan on see, et seadmetele mis hiljem tehases vorbitakse, tuleb 5Ghz wifi ja võimalik, et isegi ac standard. Minuteada olemasolevatel kaart vahetatav ei ole nii et hetkel välja tulevatel seadmetel on vaid 2,4
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2014 15:19:44 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Margus kirjutas:
Cofy kirjutas:
indrekp, see inteno DG301 5GHz ei toeta?


Minu teada mitte. 5GHz ju midagi ei anna ei tpikendust ei midagi rohkemat kui lihtsalt suurem number. Kui see 5 toetaks siis kortermajades läheks kõik umbe ikka samamoodi. kodu kasutusesks 2.4 rohkem kui küll ei näe vajadust teistest sagedustest. Inteno 2.4 on ikkagi kõvasti parem kui seda thompsonid suutsid.


2,4 leviulatus on parim kui teisi võrke liiga palju ei ole kuid jah, tulevikuplaan on see, et seadmetele mis hiljem tehases vorbitakse, tuleb 5Ghz wifi ja võimalik, et isegi ac standard. Minuteada olemasolevatel kaart vahetatav ei ole nii et hetkel välja tulevatel seadmetel on vaid 2,4

veljo postitus "5 GHz WiFi AP tuleb lisada" wifi.ee-s tekitas segadust, sellest ka küsimus.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2014 18:25:12 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Nett uimas 17:30 paiku, ära ei katkenud, aga lehtede laadimine jäi pooleli ja kiirus langes 0,3 megani (30M asemel). Kestis umbes 5 minutit.

Tundub, et täna jälle, täpselt samal kellaajal. Ühel momendil toimib, teisel jäävad lehed poolikult laadima. Raadio huvitaval kombel pole katkenud. Korra oli paarkümmend minutit tagasi, aga otseselt katkenud praegusel hetkel ei ole.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2014 18:44:01 vasta tsitaadiga

LiivaneLord, Türil eraldi teema äkki?

Nuriseda saab ainult kõrge ping`i üle
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carl
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2014 18:44:10 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
LiivaneLord kirjutas:
Nett uimas 17:30 paiku, ära ei katkenud, aga lehtede laadimine jäi pooleli ja kiirus langes 0,3 megani (30M asemel). Kestis umbes 5 minutit.

Tundub, et täna jälle, täpselt samal kellaajal. Ühel momendil toimib, teisel jäävad lehed poolikult laadima. Raadio huvitaval kombel pole katkenud. Korra oli paarkümmend minutit tagasi, aga otseselt katkenud praegusel hetkel ei ole.


Ning veidral kombel ka viljandis, seda seekord vähemalt neljas eri kohas.
Klienditugi arvas, et kõik peaks korras olema.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2014 18:52:05 vasta tsitaadiga

Carl, algas umbes 17:15 ja lõppes 17:30 paiku.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2014 19:11:59 vasta tsitaadiga

Andsin Viljandi-mure uurida asjapulkadele.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Myoldryn
HV kasutaja
Myoldryn

liitunud: 09.03.2004




sõnum 28.02.2014 19:51:55 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
TG784 jõudlusest jääb juba väheks, vaja oleks midagi vähe kangemat koju. Ühenduseks 12/1.
Kas osta TG789 või teha TG784 sillaks ja panna taha mingi TP-link ruuter ?
Või hoopis mingi muu lahendus ? Mida targemad võrguspetsid soovitavad?
Hetkel umbes 10 seadet taga, millest 2 on digiboxid (1 box on esimese switchi küljes, teine otse ruuteri küljes); 3 PC-d LANiga, PS3, TV (need teise switchi küljes) ja ülejäänud WiFiga. (2 läpparit, 4 nutikat)
Vahepeal tõmbab see TG784 hingest kinni ja teeb resa, päris närvi ajab, lisaks wifi signaal nõrk ja viimasel ajal ping kõrgemaks läinud tänu suurenenud ühenduste arvule icon_evil.gif

Nt kas WDR-3500-ga saaks toimima kompoti ? http://www.1a.ee/vorgutooted/ruuterid/tplink_tlwdr3500
Või peaks WDR-3600 poole vaatama? https://www.hinnavaatlus.ee/products/V%C3%B5rguseadmed/WiFi+Access+point/230645/

Tänan info eest! beer_yum.gif


wdr-3600 siis juba. Aga pead arvestama, et tp-linki enda tarkvara ei lase vlan'e konfida, ehk siis elioni iptv vaatamiseks peab natuke vaeva nägema.

_________________
"Free Your Phone" -> OpenMoKo
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2014 20:02:50 vasta tsitaadiga

Myoldryn kirjutas:
martin366 kirjutas:
TG784 jõudlusest jääb juba väheks, vaja oleks midagi vähe kangemat koju. Ühenduseks 12/1.
Kas osta TG789 või teha TG784 sillaks ja panna taha mingi TP-link ruuter ?
Või hoopis mingi muu lahendus ? Mida targemad võrguspetsid soovitavad?
Hetkel umbes 10 seadet taga, millest 2 on digiboxid (1 box on esimese switchi küljes, teine otse ruuteri küljes); 3 PC-d LANiga, PS3, TV (need teise switchi küljes) ja ülejäänud WiFiga. (2 läpparit, 4 nutikat)
Vahepeal tõmbab see TG784 hingest kinni ja teeb resa, päris närvi ajab, lisaks wifi signaal nõrk ja viimasel ajal ping kõrgemaks läinud tänu suurenenud ühenduste arvule icon_evil.gif

Nt kas WDR-3500-ga saaks toimima kompoti ? http://www.1a.ee/vorgutooted/ruuterid/tplink_tlwdr3500
Või peaks WDR-3600 poole vaatama? https://www.hinnavaatlus.ee/products/V%C3%B5rguseadmed/WiFi+Access+point/230645/

Tänan info eest! beer_yum.gif


wdr-3600 siis juba. Aga pead arvestama, et tp-linki enda tarkvara ei lase vlan'e konfida, ehk siis elioni iptv vaatamiseks peab natuke vaeva nägema.


WDR-3600 olemas nüüd, eks näis mis saama hakkab, olen suht loll selle koha pealt, loodetavasti saan hakkama ikka icon_lol.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.02.2014 20:13:23 vasta tsitaadiga

huvitav, kuidas õnnestub neid kiiruselangusi registreerida? 24 istub mõni arvuti ees ja väntab aga speedteste teha?
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2014 20:22:28 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
huvitav, kuidas õnnestub neid kiiruselangusi registreerida? 24 istub mõni arvuti ees ja väntab aga speedteste teha?

Nii see käibki. Enamasti sellel perioodil lakkab speedtest.net toimimast ehk testi käivitades jääb allalaadimiskiiruse test ekraanile ning üleslaadimist ei alustatagi.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carl
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2014 20:31:13 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Carl, algas umbes 17:15 ja lõppes 17:30 paiku.

Anna palun klienditoele ka teada, rohkem raporteid on rohkem infot.
Viljandis hakkas jamama 16:22, ping käis siia-sinna aga kadu väga polnud; 17:08 - 17:26 & 17:28-17:29 oli lisaks suur paketikadu ja ühendus kasutamatu.

Minule teadaolevalt peale viljandi oli ka Tartus


RCC, mina näiteks tegelen videoülekannetega
Eile ühelt ülekandelt kukkusid paarkümmend vaatajat ära, siis esmalt pidasin ka seda oma veaks. Õnneks polnud tol hetkel elioni neti otsas ja ülekanne jäi tööle, kadus vaid üks server, mis oli elionis.

Ning kuna jama on olnud kaks päeva ja homme tuleb 500 vaatajaga ülekanne, siis olen natuke mures, sest pean seda elioni netiga tegema.

PS. tegelt pole see enam väga kodu interneti teemaga seotud, aga siiski natuke veel haakub, kuna kadusid nii kodu kui ärilahenduse ühendused korraga.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2014 00:56:27 vasta tsitaadiga

Kes oskab tahab/aidata TP-link WDR-3600 (openWRT 12.09) + Elion ADSL + Thomson TG784 koosluse tööle saamisel ?
Mul juhe koos juba icon_sad.gif
Oleksin väga tänulik! beer_yum.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Myoldryn
HV kasutaja
Myoldryn

liitunud: 09.03.2004




sõnum 01.03.2014 16:04:59 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
Kes oskab tahab/aidata TP-link WDR-3600 (openWRT 12.09) + Elion ADSL + Thomson TG784 koosluse tööle saamisel ?
Mul juhe koos juba icon_sad.gif
Oleksin väga tänulik! beer_yum.gif


Tee Thomson sillaks:
http://foorum.elion.ee/foorum/viewtopic.php?f=19&t=18558&p=72079#p72079

:eth bridge dynvlan add hwaddr=yo:ur:ma:ca:dd:rs vlan=vlanKmInet remvlan=default
:saveall

Vajadusel vlan nimetused saad kätte järgneva käsuga

eth vlan list


hwaddr on siis su uue ruuteri mac aadress

Kui ühendad digiboksid thomsoni külge, siis peaksid toimima ilusti.

Selleks, et saada openwrt all tööle iptv selle ruuteriga, tuleb uuendada switchi draiver ja openwrt ise kompileerida:
https://forum.openwrt.org/viewtopic.php?id=49024

1. Installid openwrt toolcahin'i : http://wiki.openwrt.org/about/toolchain
2. Kopid uue draiveri lähtekoodi õigesse kohta: http://pastebin.com/6pR6c0Rn
3. Kompileerid ära
4. Flashid ruuteri uue tarkvaraga

Järgmine samm on võrgu konfimine:
http://blog.siin.eu/?p=136

/etc/config/network võiks midagi sarnast välja näha:

config interface 'loopback'
        option ifname 'lo'
        option proto 'static'
        option ipaddr '127.0.0.1'
        option netmask '255.0.0.0'

config globals 'globals'
        option ula_prefix 'fd4e:fd9e:1edc::/48'

config interface 'lan'
        option ifname 'eth0.1'
        option type 'bridge'
        option proto 'static'
        option ipaddr '192.168.30.1'
        option netmask '255.255.255.0'
        option ip6assign '60'

config interface 'wan'
        option ifname 'eth0.2'
        option proto 'dhcp'

config interface 'iptv'
        option proto 'dhcp'
        option ifname 'eth0.4 eth0.5'
        option type 'bridge'
        option defaultroute '0'
        option reqopts 'staticroutes'

config switch
        option name 'switch0'
        option reset '1'
        option enable_vlan '1'

config switch_vlan
        option device 'switch0'
        option vlan '1'
        option vid '1'
        option ports '0t 2 3 4'

config switch_vlan
        option device 'switch0'
        option vlan '2'
        option ports '0t 1'
        option vid '2'

config switch_vlan
        option device 'switch0'
        option vlan '4'
        option ports '0t 1t'
        option vid '4'

config switch_vlan
        option device 'switch0'
        option vlan '5'
        option ports '0t 5'
        option vid '5'


Selle confi'ga ruuteri port 4 asub iptv vlan'is

Kui oled ruuteri ära konfinud, siis ifconfig käsuga saad kätte wan'i ja iptv mac aadressid, thomsonis pead siis ära määrama vlan'ide sillad.

Iptv nat'i on võimalik kaa sättida:
http://blog.siin.eu/?p=223

_________________
"Free Your Phone" -> OpenMoKo
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2014 16:07:12 vasta tsitaadiga

Myoldryn, Suured tänud, õhtul teen proovi, kui ma hakkama ei saa, siis hoiatan ette, võin teiega ühendust võtta icon_lol.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2014 11:27:57 vasta tsitaadiga

Tartu, Purde 27 ühikas. Kaardi järgi peaks seal nagu Elioni internetivõimalus olema icon_question.gif Tehnik käis kohal, pusserdas kusagil keldris, helistas kuhugi ja teatas lõpuks, et ikkagi ei saa.
Mind ennast seal kohal pole, järeltulija andis sellise info.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2014 11:50:32 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Tartu, Purde 27 ühikas. Kaardi järgi peaks seal nagu Elioni internetivõimalus olema icon_question.gif Tehnik käis kohal, pusserdas kusagil keldris, helistas kuhugi ja teatas lõpuks, et ikkagi ei saa.
Mind ennast seal kohal pole, järeltulija andis sellise info.


www.campusnet.ee on ühika interneti tarbeks. Pordid kinni, kuid alla/üleslaadimiskiirus on piisav.

Elioni saab, kui võtta ühendust Haberst Infra AS, kes teostab sisevõrgu ühendustööd. Viimane ei ole Elioni poolt hallatav. Seetõttu ei saanud tehnik arvatavasti muud pakkuda, kui ei öelda.
Tubades on RJ-45 pesad, mida võib ümber ühendada telefonipesaks, et ADSL ühendust saada. Viimane ei ole mõttekas, kui just avatud portidega ühendust ei soovita.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2014 21:48:16 vasta tsitaadiga

Pailaps, thumbs_up.gif jõudsin juba selle infoni ka.

edit: Poisiga võeti Elionist ühendust ja lubati kohe 2 tehnikut saata sobival päeval. Tööga pidavat aega minema u. 2,5 tundi.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2014 03:09:15 vasta tsitaadiga

Kes viitsib ja oskab hädast välja aidata:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8081102#8081102
Tundub, et minu jaoks käib ikka üle jõu icon_confused.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 05.03.2014 09:39:08 vasta tsitaadiga

Plaan Inteno DG301A ruuterist internet kaabliga teises majas olevasse TG784 suunata. Internetti saaks teises majas wifi kaudu, see toimib. Teise majja oleks vaja ka lauatelefoni. Kas TG784 VOIP pessa ühendatud telefoni saab paralleeltelefonina kasutada, kui üks telefon on juba ühendatud IntenoDG301A VOIP pessa?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2014 09:48:56 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:
Kas TG784 VOIP pessa ühendatud telefoni saab paralleeltelefonina kasutada, kui üks telefon on juba ühendatud IntenoDG301A VOIP pessa?
Kui sinna TG784 ruuterisse ka VoIP konfida siis jah, ikka. Tasub arvestada sellega, et nö. tavatelefoni mõttes paralleeliga pole tegu - kui ühe telefoniga kõne teha siis näiteks teisega ei saa pealt kuulata samal ajal.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 05.03.2014 18:07:12 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
harakas kirjutas:
Kas TG784 VOIP pessa ühendatud telefoni saab paralleeltelefonina kasutada, kui üks telefon on juba ühendatud IntenoDG301A VOIP pessa?
Kui sinna TG784 ruuterisse ka VoIP konfida siis jah, ikka. Tasub arvestada sellega, et nö. tavatelefoni mõttes paralleeliga pole tegu - kui ühe telefoniga kõne teha siis näiteks teisega ei saa pealt kuulata samal ajal.

Ei olegi vaja kuulata, peab olema võimalus telefoni kasutada. Mul on TG784-s sellest ajast VoIP konfitud, kui ta veel Elioni ruuterina toimis. Panin ta korraks peamiseks ruuteriks ja telefon toimis, aga nii kui ma ta Inteno järele pistsin kustusid telefoni tuled ära.
Telephony Service Configuration näitab Status V Registered X. Kuidas teda ümber konfida, et Inteno järel ka töötaks?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2014 01:05:03 vasta tsitaadiga

VOIP konto võid endale miljonisse kohta ära seadistada. Muuhulgas WiFi kõnetoru ja nutifööni sisse. Lauatelefon saab tänapäeval ka Tenerife rannas jalutades taskus olla.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 06.03.2014 20:13:49 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
VOIP konto võid endale miljonisse kohta ära seadistada. Muuhulgas WiFi kõnetoru ja nutifööni sisse. Lauatelefon saab tänapäeval ka Tenerife rannas jalutades taskus olla.

Tean, aga see ei ole vastus minu küsimusele ja ei sobi inimesele, kel lauatelefoni vaja. Ei hakka wifi telefonile kulutama kui ruuteri taha saaks ühendada olemasoleva telefoni. Paraku ei saa kasutada ka juhtmeta telefoni kuna see plekk-katusest ja paksust villast läbi ei levi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2014 22:55:04 vasta tsitaadiga

Mingeid porte on ehk vaja suunata? Milliseid, jään hetkel vastuse võlgu, kuna pole ise üle 10a lauatelefoni reaalselt kasutanud.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2014 23:00:11 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:
Mul on TG784-s sellest ajast VoIP konfitud, kui ta veel Elioni ruuterina toimis. Panin ta korraks peamiseks ruuteriks ja telefon toimis, aga nii kui ma ta Inteno järele pistsin kustusid telefoni tuled ära.
Telephony Service Configuration näitab Status V Registered X. Kuidas teda ümber konfida, et Inteno järel ka töötaks?
VoIP ja üldisemalt TG784 ruuter ei saa netti kätte. Kas CAT5'ga on Inteno ja TG ühendatud? Kui jah siis kas TG'sse läheb kaabel ikka WANi?

Kui tegu on DSLi taga töötanud TG784'jaga siis ilmselt eeldab ruuter, et saab neti kätte telefonikaablist. Ei oskagi ütelda kuidas seda kontrollida/muuta.

Rex, porte pole vaja suunata. Võinoh, oleneb olukorrast (aga antud juhul pigem mitte). Elioni VoIPi nõudmised on kirjas https://www.elion.ee/ariklient/telefon/aritelefon all - "tehnilised tingimused".
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 06.03.2014 23:04:15 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Mingeid porte on ehk vaja suunata? Milliseid, jään hetkel vastuse võlgu, kuna pole ise üle 10a lauatelefoni reaalselt kasutanud.

Saatsin küsimuse Elioni toele. Ehk vastavad, seni olen sealt alati probleemidele lahenduse leidnud. Kahjuks on Elioni foorumis paljud VoIP teemalised lingid elion.ee abilehtedele aegunud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2014 23:14:00 vasta tsitaadiga

harakas, Elioni abiinfo asub kasvõi pealehelt minnes paremal ülal.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 06.03.2014 23:55:58 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
harakas kirjutas:
Mul on TG784-s sellest ajast VoIP konfitud, kui ta veel Elioni ruuterina toimis. Panin ta korraks peamiseks ruuteriks ja telefon toimis, aga nii kui ma ta Inteno järele pistsin kustusid telefoni tuled ära.
Telephony Service Configuration näitab Status V Registered X. Kuidas teda ümber konfida, et Inteno järel ka töötaks?
VoIP ja üldisemalt TG784 ruuter ei saa netti kätte. Kas CAT5'ga on Inteno ja TG ühendatud? Kui jah siis kas TG'sse läheb kaabel ikka WANi?

Kui tegu on DSLi taga töötanud TG784'jaga siis ilmselt eeldab ruuter, et saab neti kätte telefonikaablist. Ei oskagi ütelda kuidas seda kontrollida/muuta.

Rex, porte pole vaja suunata. Võinoh, oleneb olukorrast (aga antud juhul pigem mitte). Elioni VoIPi nõudmised on kirjas https://www.elion.ee/ariklient/telefon/aritelefon all - "tehnilised tingimused".


CAT5e läheb etherneti pessa, pistsin ka WANi, aga siis kadus internet ära ja telefon tööle ei hakanud.
Üks veider asi veel. TG784 näitab nüüd wifi seadetes Inteno wifi võrgu nime ja parooli.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2014 00:00:36 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal Youtube (ja täna katsetatud Southparkstudios) kuidagi väääga aeglaseks jäänud. HD video vaatamisest võib ainult und näha, muudkui bufferdab paari sekundi kaupa. 2 vaatajakohaga tavaline digitv nett. Taustas porri ei kisu ja speedtest näitab, et kogu lubatud nett torust ka tuleb. Elion googlega andmetasude läbirääkimisi pidamas ja piirab kiirust? icon_wink.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2014 13:34:34 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:
Mark0 kirjutas:
harakas kirjutas:
Mul on TG784-s sellest ajast VoIP konfitud, kui ta veel Elioni ruuterina toimis. Panin ta korraks peamiseks ruuteriks ja telefon toimis, aga nii kui ma ta Inteno järele pistsin kustusid telefoni tuled ära.
Telephony Service Configuration näitab Status V Registered X. Kuidas teda ümber konfida, et Inteno järel ka töötaks?
VoIP ja üldisemalt TG784 ruuter ei saa netti kätte. Kas CAT5'ga on Inteno ja TG ühendatud? Kui jah siis kas TG'sse läheb kaabel ikka WANi?

Kui tegu on DSLi taga töötanud TG784'jaga siis ilmselt eeldab ruuter, et saab neti kätte telefonikaablist. Ei oskagi ütelda kuidas seda kontrollida/muuta.

Rex, porte pole vaja suunata. Võinoh, oleneb olukorrast (aga antud juhul pigem mitte). Elioni VoIPi nõudmised on kirjas https://www.elion.ee/ariklient/telefon/aritelefon all - "tehnilised tingimused".


CAT5e läheb etherneti pessa, pistsin ka WANi, aga siis kadus internet ära ja telefon tööle ei hakanud.
Üks veider asi veel. TG784 näitab nüüd wifi seadetes Inteno wifi võrgu nime ja parooli.


Üks asi , mis tekib (ma kahtlustan) on IP konflikt. Mõlemal on 192.168.1.1(254). Ehk muuda ühel seadmetest IP ära, näiteks 192.168.2.1. Seda skeemi ma mõtlen juhul kui kasutad WAN auku.
ETH kaudu ei ole võimatu, et üldse seda voipi tööl ei saa. Aga ei ole kindel.Kui aega leian siis proovin üks päev icon_smile.gif


EDIT: Muuta oleks vaja ip eelviimane number, kus x mul pandud 192.168.x.1


viimati muutis madmel 08.03.2014 16:45:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 08.03.2014 15:58:17 vasta tsitaadiga

madmel kirjutas:
harakas kirjutas:
Mark0 kirjutas:
harakas kirjutas:
Mul on TG784-s sellest ajast VoIP konfitud, kui ta veel Elioni ruuterina toimis. Panin ta korraks peamiseks ruuteriks ja telefon toimis, aga nii kui ma ta Inteno järele pistsin kustusid telefoni tuled ära.
Telephony Service Configuration näitab Status V Registered X. Kuidas teda ümber konfida, et Inteno järel ka töötaks?
VoIP ja üldisemalt TG784 ruuter ei saa netti kätte. Kas CAT5'ga on Inteno ja TG ühendatud? Kui jah siis kas TG'sse läheb kaabel ikka WANi?

Kui tegu on DSLi taga töötanud TG784'jaga siis ilmselt eeldab ruuter, et saab neti kätte telefonikaablist. Ei oskagi ütelda kuidas seda kontrollida/muuta.

Rex, porte pole vaja suunata. Võinoh, oleneb olukorrast (aga antud juhul pigem mitte). Elioni VoIPi nõudmised on kirjas https://www.elion.ee/ariklient/telefon/aritelefon all - "tehnilised tingimused".


CAT5e läheb etherneti pessa, pistsin ka WANi, aga siis kadus internet ära ja telefon tööle ei hakanud.
Üks veider asi veel. TG784 näitab nüüd wifi seadetes Inteno wifi võrgu nime ja parooli.


Üks asi , mis tekib (ma kahtlustan) on IP konflikt. Mõlemal on 192.168.1.1(254). Ehk muuda ühel seadmetest IP ära, näiteks 192.168.2.1. Seda skeemi ma mõtlen juhul kui kasutad WAN auku.
ETH kaudu ei ole võimatu, et üldse seda voipi tööl ei saa. Aga ei ole kindel.Kui aega leian siis proovin üks päev icon_smile.gif

Tänan. Elioni toest lubati ka uurida, kas selline kooslus töötab. IP-d on erinevad, TG784 jäi endine IP 192.168.1.254 ja Intenol on 192.168.1.1.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacAivar
Kreisi kasutaja


liitunud: 22.11.2002




sõnum 08.03.2014 16:27:30 vasta tsitaadiga

....Elionist öeldi, et kui Amino digiboks on seisnud ca pool aastat ilma kasutamata, siis temaga enam ei hakka tööle digiTV. Kas on see tõesti nii?
Ma muretsesin omale teiseks vaatamiskohaks ühe Amino digiboxi ja lasin vaatamiskoha ära aktiveerida klienditeenindusel sest ei tahtnud seda uue puldiga digitv-d.
Ruuterile on ka paar korda restarti tehtud kuid digibox pilti ette ei võta. Kas keegi teadja mees oskab aidata?
Kas annab selle Aminoga midagi veel teha või mitte?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2014 16:41:57 vasta tsitaadiga

Minumeelest pole siin viimase poole aasta jooksul Aminole küll mingit tarkvara uuendust välja tulnud, seega see digiboks pidi sul ikka mitmeid aastaid seisma.

E:
Panin poolteist aastat tagasi ostetud (senimaani seisnud) varuboksi prooviks käima, mingit probleemi pole, läks käivitumisega küll jah tavapärasest hästi natukene rohkem aega.

http://foorum.elion.ee/foorum/viewtopic.php?p=71662#p71662
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2014 16:50:50 vasta tsitaadiga

Kui Amino üldse midagi ei näita siis on tõenäoliselt surnud Amino.
Võrgus hakkavad tööle tõenäoliselt need boksid mis käivitamisel midagi lillat näitavad.
Tööle ei hakka kindlasti need vanad seisnud boksid mis näitavad vana Elioni logo, sinist kirja valgel taustal või suurt kirja Loading.
Võin vaid oletada, võrgus pole enam neid servereid kus sellise tarkvaraga seamed omale uut tarkvara saaks.

Amino seadmete elukaar on läbi ning võrgus ei tohiks enam ühtegi garantiid omavat Aminot olla, seega pole neil enam vähimatki supporti tarkvara osas, samuti mitte varuosade näol (toited, kaablid).
Menüüd ennast hoitakse loomulikult töös kuni viimase võrgus oleva amino boksini.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2014 16:52:28 vasta tsitaadiga

MacAivar kirjutas:
....Elionist öeldi, et kui Amino digiboks on seisnud ca pool aastat ilma kasutamata, siis temaga enam ei hakka tööle digiTV. Kas on see tõesti nii?
Ma muretsesin omale teiseks vaatamiskohaks ühe Amino digiboxi ja lasin vaatamiskoha ära aktiveerida klienditeenindusel sest ei tahtnud seda uue puldiga digitv-d.
Ruuterile on ka paar korda restarti tehtud kuid digibox pilti ette ei võta. Kas keegi teadja mees oskab aidata?
Kas annab selle Aminoga midagi veel teha või mitte?


Kui ta buutimislogo, ehk Digiboks käivitub ette ei võta võib boks vabalt kutu olla. Teiste probleemide korral võid ruuterile reseti teha ja boksi järgi ühendada. Pikema ootamise järel võtab pildi ette.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2014 16:56:47 vasta tsitaadiga

Aminotel vist ikka surevad toiteadapterid kõigepealt, Amino ise sureb üsna visalt, seega soovitaks enne minemaviskamist teist toidet proovida.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2014 17:36:37 vasta tsitaadiga

Torrent on täna miskipärast kinni?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2014 18:52:19 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Torrent on täna miskipärast kinni?

vaata oma seaded yle icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2014 13:17:14 vasta tsitaadiga

Ei olnud mu seadetel häda midagi. Pole vahepeal midagi näppinud. ~ kell 4 öösel hakkas iseenesest jälle tiksuma, nii et ma olen 99% kindel, et eile oli mul võrgu (Elioni fiiber) poolt torrent kinni. Sinnamaani oli statusbar'il "DHT: waiting to log in".
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2014 13:38:17 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Ei olnud mu seadetel häda midagi. Pole vahepeal midagi näppinud. ~ kell 4 öösel hakkas iseenesest jälle tiksuma, nii et ma olen 99% kindel, et eile oli mul võrgu (Elioni fiiber) poolt torrent kinni. Sinnamaani oli statusbar'il "DHT: waiting to log in".


Pole ka ühtki Elioni võrgu muudatust hetkel toimunud, mis taolist olukorda tekitada võiks. Pigem , kas ruuteri või utorrenti seadete ajutine häire.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2014 14:18:12 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Ei olnud mu seadetel häda midagi. Pole vahepeal midagi näppinud. ~ kell 4 öösel hakkas iseenesest jälle tiksuma, nii et ma olen 99% kindel, et eile oli mul võrgu (Elioni fiiber) poolt torrent kinni. Sinnamaani oli statusbar'il "DHT: waiting to log in".

Piraadilaht? Eile üks Starmani ühenduse otsas olev tegelane kurtis, et ei saa seepe alla tirida - samad sümptomid icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2014 14:21:37 vasta tsitaadiga

Ainuke muudatus, mis tegin, oligi see, et võtsin ruuteri selle vea välistamiseks vahelt. Kaabel otse arvutist ONT-i. Torrenti listis oli paar laialt levinud asja, mis oleks tavaolukorras mõne minutiga kohal olnud. Seda ma muidugi öelda ei oska, kui kaugel see blokk täpsemalt oli.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2014 15:06:03 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Ainuke muudatus, mis tegin, oligi see, et võtsin ruuteri selle vea välistamiseks vahelt. Kaabel otse arvutist ONT-i. Torrenti listis oli paar laialt levinud asja, mis oleks tavaolukorras mõne minutiga kohal olnud. Seda ma muidugi öelda ei oska, kui kaugel see blokk täpsemalt oli.


Siis sellisel juhul trackeri endaga mingi ikaldus.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noormees16
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2014 15:45:36 vasta tsitaadiga

Mis juhtub.... Täna teine kord, kui lampi viskab Wifi välja ja kohe ühendab uuesti...
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2014 16:09:12 vasta tsitaadiga

Noormees16 kirjutas:
Mis juhtub.... Täna teine kord, kui lampi viskab Wifi välja ja kohe ühendab uuesti...


Naaber ostis uue siga-vinge wifi purgi? Vaheta sagedust või koli 5 GHz toetava seadme peale.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2014 16:46:06 vasta tsitaadiga

Millal Intenole update oodata on, et saaks välist ketast usb pesas kasutama hakata? icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2014 16:55:10 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Millal Intenole update oodata on, et saaks välist ketast usb pesas kasutama hakata? :)
When it is done.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 110, 111, 112 ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.