|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
28.02.2014 03:42:33
|
|
|
| rex kirjutas: |
| TG784 on ikka väikese impulsstoiteplokiga või vanema suure kolaka trafoga, millega on tihti probleeme? Üldjuhul ta 12/1 ühenduse jaoks jõudluselt kuskilt otsast lahjaks ei jää. Isegi g-WiFi reaalne kiirus on selle välisühenduse omast parem, sisevõrk on muidugi teine asi. |
Väiksega õnneks, toiteka probleemi välistan esialgu
Kui wifi signaal hea siis probleeme pole, kuid naisel läpakaga pidevalt ühendus kaob ja mul nutikaga samamoodi, 1 pulk näitab tavaliselt, ruuter 10m kaugusel, 2-3 seina vahepeal.
Neti kiirust paremaks saada ei looda, mis on ka loogiline, kuid stabiilsemaks tahaks küll, ei kannata enam välja
Hetkel tundub silla variant kõige mõistlikum, kuid kas selle wdr-3500 saab ära seadistada nii, et kõik töötaks nagu vaja ?
Wdr-3600 saab kindlasti, kuid mul pole vaja gigabitti
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
28.02.2014 09:51:45
|
|
|
| Cofy kirjutas: |
| indrekp, see inteno DG301 5GHz ei toeta? |
Minu teada mitte. 5GHz ju midagi ei anna ei tpikendust ei midagi rohkemat kui lihtsalt suurem number. Kui see 5 toetaks siis kortermajades läheks kõik umbe ikka samamoodi. kodu kasutusesks 2.4 rohkem kui küll ei näe vajadust teistest sagedustest. Inteno 2.4 on ikkagi kõvasti parem kui seda thompsonid suutsid.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
28.02.2014 14:05:34
|
|
|
| Margus kirjutas: |
| Cofy kirjutas: |
| indrekp, see inteno DG301 5GHz ei toeta? |
Minu teada mitte. 5GHz ju midagi ei anna ei tpikendust ei midagi rohkemat kui lihtsalt suurem number. Kui see 5 toetaks siis kortermajades läheks kõik umbe ikka samamoodi. kodu kasutusesks 2.4 rohkem kui küll ei näe vajadust teistest sagedustest. Inteno 2.4 on ikkagi kõvasti parem kui seda thompsonid suutsid. |
2,4 leviulatus on parim kui teisi võrke liiga palju ei ole kuid jah, tulevikuplaan on see, et seadmetele mis hiljem tehases vorbitakse, tuleb 5Ghz wifi ja võimalik, et isegi ac standard. Minuteada olemasolevatel kaart vahetatav ei ole nii et hetkel välja tulevatel seadmetel on vaid 2,4
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
28.02.2014 15:19:44
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| Margus kirjutas: |
| Cofy kirjutas: |
| indrekp, see inteno DG301 5GHz ei toeta? |
Minu teada mitte. 5GHz ju midagi ei anna ei tpikendust ei midagi rohkemat kui lihtsalt suurem number. Kui see 5 toetaks siis kortermajades läheks kõik umbe ikka samamoodi. kodu kasutusesks 2.4 rohkem kui küll ei näe vajadust teistest sagedustest. Inteno 2.4 on ikkagi kõvasti parem kui seda thompsonid suutsid. |
2,4 leviulatus on parim kui teisi võrke liiga palju ei ole kuid jah, tulevikuplaan on see, et seadmetele mis hiljem tehases vorbitakse, tuleb 5Ghz wifi ja võimalik, et isegi ac standard. Minuteada olemasolevatel kaart vahetatav ei ole nii et hetkel välja tulevatel seadmetel on vaid 2,4 |
veljo postitus "5 GHz WiFi AP tuleb lisada" wifi.ee-s tekitas segadust, sellest ka küsimus.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
28.02.2014 18:25:12
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
| Nett uimas 17:30 paiku, ära ei katkenud, aga lehtede laadimine jäi pooleli ja kiirus langes 0,3 megani (30M asemel). Kestis umbes 5 minutit. |
Tundub, et täna jälle, täpselt samal kellaajal. Ühel momendil toimib, teisel jäävad lehed poolikult laadima. Raadio huvitaval kombel pole katkenud. Korra oli paarkümmend minutit tagasi, aga otseselt katkenud praegusel hetkel ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
28.02.2014 18:44:01
|
|
|
LiivaneLord, Türil eraldi teema äkki?
Nuriseda saab ainult kõrge ping`i üle
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Carl
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2002
|
28.02.2014 18:44:10
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
| LiivaneLord kirjutas: |
| Nett uimas 17:30 paiku, ära ei katkenud, aga lehtede laadimine jäi pooleli ja kiirus langes 0,3 megani (30M asemel). Kestis umbes 5 minutit. |
Tundub, et täna jälle, täpselt samal kellaajal. Ühel momendil toimib, teisel jäävad lehed poolikult laadima. Raadio huvitaval kombel pole katkenud. Korra oli paarkümmend minutit tagasi, aga otseselt katkenud praegusel hetkel ei ole. |
Ning veidral kombel ka viljandis, seda seekord vähemalt neljas eri kohas.
Klienditugi arvas, et kõik peaks korras olema.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
28.02.2014 18:52:05
|
|
|
| Carl, algas umbes 17:15 ja lõppes 17:30 paiku.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
28.02.2014 19:11:59
|
|
|
| Andsin Viljandi-mure uurida asjapulkadele.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Myoldryn
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2004
|
28.02.2014 19:51:55
|
|
|
| martin366 kirjutas: |
TG784 jõudlusest jääb juba väheks, vaja oleks midagi vähe kangemat koju. Ühenduseks 12/1.
Kas osta TG789 või teha TG784 sillaks ja panna taha mingi TP-link ruuter ?
Või hoopis mingi muu lahendus ? Mida targemad võrguspetsid soovitavad?
Hetkel umbes 10 seadet taga, millest 2 on digiboxid (1 box on esimese switchi küljes, teine otse ruuteri küljes); 3 PC-d LANiga, PS3, TV (need teise switchi küljes) ja ülejäänud WiFiga. (2 läpparit, 4 nutikat)
Vahepeal tõmbab see TG784 hingest kinni ja teeb resa, päris närvi ajab, lisaks wifi signaal nõrk ja viimasel ajal ping kõrgemaks läinud tänu suurenenud ühenduste arvule
Nt kas WDR-3500-ga saaks toimima kompoti ? http://www.1a.ee/vorgutooted/ruuterid/tplink_tlwdr3500
Või peaks WDR-3600 poole vaatama? https://www.hinnavaatlus.ee/products/V%C3%B5rguseadmed/WiFi+Access+point/230645/
Tänan info eest!  |
wdr-3600 siis juba. Aga pead arvestama, et tp-linki enda tarkvara ei lase vlan'e konfida, ehk siis elioni iptv vaatamiseks peab natuke vaeva nägema.
_________________ "Free Your Phone" -> OpenMoKo |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
28.02.2014 20:02:50
|
|
|
| Myoldryn kirjutas: |
| martin366 kirjutas: |
TG784 jõudlusest jääb juba väheks, vaja oleks midagi vähe kangemat koju. Ühenduseks 12/1.
Kas osta TG789 või teha TG784 sillaks ja panna taha mingi TP-link ruuter ?
Või hoopis mingi muu lahendus ? Mida targemad võrguspetsid soovitavad?
Hetkel umbes 10 seadet taga, millest 2 on digiboxid (1 box on esimese switchi küljes, teine otse ruuteri küljes); 3 PC-d LANiga, PS3, TV (need teise switchi küljes) ja ülejäänud WiFiga. (2 läpparit, 4 nutikat)
Vahepeal tõmbab see TG784 hingest kinni ja teeb resa, päris närvi ajab, lisaks wifi signaal nõrk ja viimasel ajal ping kõrgemaks läinud tänu suurenenud ühenduste arvule
Nt kas WDR-3500-ga saaks toimima kompoti ? http://www.1a.ee/vorgutooted/ruuterid/tplink_tlwdr3500
Või peaks WDR-3600 poole vaatama? https://www.hinnavaatlus.ee/products/V%C3%B5rguseadmed/WiFi+Access+point/230645/
Tänan info eest!  |
wdr-3600 siis juba. Aga pead arvestama, et tp-linki enda tarkvara ei lase vlan'e konfida, ehk siis elioni iptv vaatamiseks peab natuke vaeva nägema. |
WDR-3600 olemas nüüd, eks näis mis saama hakkab, olen suht loll selle koha pealt, loodetavasti saan hakkama ikka
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
28.02.2014 20:13:23
|
|
|
huvitav, kuidas õnnestub neid kiiruselangusi registreerida? 24 istub mõni arvuti ees ja väntab aga speedteste teha?
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
28.02.2014 20:22:28
|
|
|
| RCC kirjutas: |
| huvitav, kuidas õnnestub neid kiiruselangusi registreerida? 24 istub mõni arvuti ees ja väntab aga speedteste teha? |
Nii see käibki. Enamasti sellel perioodil lakkab speedtest.net toimimast ehk testi käivitades jääb allalaadimiskiiruse test ekraanile ning üleslaadimist ei alustatagi.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Carl
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2002
|
28.02.2014 20:31:13
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
| Carl, algas umbes 17:15 ja lõppes 17:30 paiku. |
Anna palun klienditoele ka teada, rohkem raporteid on rohkem infot.
Viljandis hakkas jamama 16:22, ping käis siia-sinna aga kadu väga polnud; 17:08 - 17:26 & 17:28-17:29 oli lisaks suur paketikadu ja ühendus kasutamatu.
Minule teadaolevalt peale viljandi oli ka Tartus
RCC, mina näiteks tegelen videoülekannetega
Eile ühelt ülekandelt kukkusid paarkümmend vaatajat ära, siis esmalt pidasin ka seda oma veaks. Õnneks polnud tol hetkel elioni neti otsas ja ülekanne jäi tööle, kadus vaid üks server, mis oli elionis.
Ning kuna jama on olnud kaks päeva ja homme tuleb 500 vaatajaga ülekanne, siis olen natuke mures, sest pean seda elioni netiga tegema.
PS. tegelt pole see enam väga kodu interneti teemaga seotud, aga siiski natuke veel haakub, kuna kadusid nii kodu kui ärilahenduse ühendused korraga.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
01.03.2014 00:56:27
|
|
|
Kes oskab tahab/aidata TP-link WDR-3600 (openWRT 12.09) + Elion ADSL + Thomson TG784 koosluse tööle saamisel ?
Mul juhe koos juba
Oleksin väga tänulik!
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Myoldryn
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2004
|
01.03.2014 16:04:59
|
|
|
| martin366 kirjutas: |
Kes oskab tahab/aidata TP-link WDR-3600 (openWRT 12.09) + Elion ADSL + Thomson TG784 koosluse tööle saamisel ?
Mul juhe koos juba
Oleksin väga tänulik!  |
Tee Thomson sillaks:
http://foorum.elion.ee/foorum/viewtopic.php?f=19&t=18558&p=72079#p72079
:eth bridge dynvlan add hwaddr=yo:ur:ma:ca:dd:rs vlan=vlanKmInet remvlan=default
:saveall
|
Vajadusel vlan nimetused saad kätte järgneva käsuga
hwaddr on siis su uue ruuteri mac aadress
Kui ühendad digiboksid thomsoni külge, siis peaksid toimima ilusti.
Selleks, et saada openwrt all tööle iptv selle ruuteriga, tuleb uuendada switchi draiver ja openwrt ise kompileerida:
https://forum.openwrt.org/viewtopic.php?id=49024
1. Installid openwrt toolcahin'i : http://wiki.openwrt.org/about/toolchain
2. Kopid uue draiveri lähtekoodi õigesse kohta: http://pastebin.com/6pR6c0Rn
3. Kompileerid ära
4. Flashid ruuteri uue tarkvaraga
Järgmine samm on võrgu konfimine:
http://blog.siin.eu/?p=136
/etc/config/network võiks midagi sarnast välja näha:
config interface 'loopback'
option ifname 'lo'
option proto 'static'
option ipaddr '127.0.0.1'
option netmask '255.0.0.0'
config globals 'globals'
option ula_prefix 'fd4e:fd9e:1edc::/48'
config interface 'lan'
option ifname 'eth0.1'
option type 'bridge'
option proto 'static'
option ipaddr '192.168.30.1'
option netmask '255.255.255.0'
option ip6assign '60'
config interface 'wan'
option ifname 'eth0.2'
option proto 'dhcp'
config interface 'iptv'
option proto 'dhcp'
option ifname 'eth0.4 eth0.5'
option type 'bridge'
option defaultroute '0'
option reqopts 'staticroutes'
config switch
option name 'switch0'
option reset '1'
option enable_vlan '1'
config switch_vlan
option device 'switch0'
option vlan '1'
option vid '1'
option ports '0t 2 3 4'
config switch_vlan
option device 'switch0'
option vlan '2'
option ports '0t 1'
option vid '2'
config switch_vlan
option device 'switch0'
option vlan '4'
option ports '0t 1t'
option vid '4'
config switch_vlan
option device 'switch0'
option vlan '5'
option ports '0t 5'
option vid '5'
|
Selle confi'ga ruuteri port 4 asub iptv vlan'is
Kui oled ruuteri ära konfinud, siis ifconfig käsuga saad kätte wan'i ja iptv mac aadressid, thomsonis pead siis ära määrama vlan'ide sillad.
Iptv nat'i on võimalik kaa sättida:
http://blog.siin.eu/?p=223
_________________ "Free Your Phone" -> OpenMoKo |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
01.03.2014 16:07:12
|
|
|
Myoldryn, Suured tänud, õhtul teen proovi, kui ma hakkama ei saa, siis hoiatan ette, võin teiega ühendust võtta
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
03.03.2014 11:27:57
|
|
|
Tartu, Purde 27 ühikas. Kaardi järgi peaks seal nagu Elioni internetivõimalus olema Tehnik käis kohal, pusserdas kusagil keldris, helistas kuhugi ja teatas lõpuks, et ikkagi ei saa.
Mind ennast seal kohal pole, järeltulija andis sellise info.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
03.03.2014 11:50:32
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
Tartu, Purde 27 ühikas. Kaardi järgi peaks seal nagu Elioni internetivõimalus olema Tehnik käis kohal, pusserdas kusagil keldris, helistas kuhugi ja teatas lõpuks, et ikkagi ei saa.
Mind ennast seal kohal pole, järeltulija andis sellise info. |
www.campusnet.ee on ühika interneti tarbeks. Pordid kinni, kuid alla/üleslaadimiskiirus on piisav.
Elioni saab, kui võtta ühendust Haberst Infra AS, kes teostab sisevõrgu ühendustööd. Viimane ei ole Elioni poolt hallatav. Seetõttu ei saanud tehnik arvatavasti muud pakkuda, kui ei öelda.
Tubades on RJ-45 pesad, mida võib ümber ühendada telefonipesaks, et ADSL ühendust saada. Viimane ei ole mõttekas, kui just avatud portidega ühendust ei soovita.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
03.03.2014 21:48:16
|
|
|
Pailaps, jõudsin juba selle infoni ka.
edit: Poisiga võeti Elionist ühendust ja lubati kohe 2 tehnikut saata sobival päeval. Tööga pidavat aega minema u. 2,5 tundi.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
05.03.2014 09:39:08
|
|
|
| Plaan Inteno DG301A ruuterist internet kaabliga teises majas olevasse TG784 suunata. Internetti saaks teises majas wifi kaudu, see toimib. Teise majja oleks vaja ka lauatelefoni. Kas TG784 VOIP pessa ühendatud telefoni saab paralleeltelefonina kasutada, kui üks telefon on juba ühendatud IntenoDG301A VOIP pessa?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
05.03.2014 09:48:56
|
|
|
| harakas kirjutas: |
| Kas TG784 VOIP pessa ühendatud telefoni saab paralleeltelefonina kasutada, kui üks telefon on juba ühendatud IntenoDG301A VOIP pessa? |
Kui sinna TG784 ruuterisse ka VoIP konfida siis jah, ikka. Tasub arvestada sellega, et nö. tavatelefoni mõttes paralleeliga pole tegu - kui ühe telefoniga kõne teha siis näiteks teisega ei saa pealt kuulata samal ajal.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
05.03.2014 18:07:12
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| harakas kirjutas: |
| Kas TG784 VOIP pessa ühendatud telefoni saab paralleeltelefonina kasutada, kui üks telefon on juba ühendatud IntenoDG301A VOIP pessa? |
Kui sinna TG784 ruuterisse ka VoIP konfida siis jah, ikka. Tasub arvestada sellega, et nö. tavatelefoni mõttes paralleeliga pole tegu - kui ühe telefoniga kõne teha siis näiteks teisega ei saa pealt kuulata samal ajal. |
Ei olegi vaja kuulata, peab olema võimalus telefoni kasutada. Mul on TG784-s sellest ajast VoIP konfitud, kui ta veel Elioni ruuterina toimis. Panin ta korraks peamiseks ruuteriks ja telefon toimis, aga nii kui ma ta Inteno järele pistsin kustusid telefoni tuled ära.
Telephony Service Configuration näitab Status V Registered X. Kuidas teda ümber konfida, et Inteno järel ka töötaks?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
06.03.2014 01:05:03
|
|
|
| VOIP konto võid endale miljonisse kohta ära seadistada. Muuhulgas WiFi kõnetoru ja nutifööni sisse. Lauatelefon saab tänapäeval ka Tenerife rannas jalutades taskus olla.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
06.03.2014 20:13:49
|
|
|
| rex kirjutas: |
| VOIP konto võid endale miljonisse kohta ära seadistada. Muuhulgas WiFi kõnetoru ja nutifööni sisse. Lauatelefon saab tänapäeval ka Tenerife rannas jalutades taskus olla. |
Tean, aga see ei ole vastus minu küsimusele ja ei sobi inimesele, kel lauatelefoni vaja. Ei hakka wifi telefonile kulutama kui ruuteri taha saaks ühendada olemasoleva telefoni. Paraku ei saa kasutada ka juhtmeta telefoni kuna see plekk-katusest ja paksust villast läbi ei levi.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
06.03.2014 22:55:04
|
|
|
| Mingeid porte on ehk vaja suunata? Milliseid, jään hetkel vastuse võlgu, kuna pole ise üle 10a lauatelefoni reaalselt kasutanud.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
06.03.2014 23:00:11
|
|
|
| harakas kirjutas: |
Mul on TG784-s sellest ajast VoIP konfitud, kui ta veel Elioni ruuterina toimis. Panin ta korraks peamiseks ruuteriks ja telefon toimis, aga nii kui ma ta Inteno järele pistsin kustusid telefoni tuled ära.
Telephony Service Configuration näitab Status V Registered X. Kuidas teda ümber konfida, et Inteno järel ka töötaks? |
VoIP ja üldisemalt TG784 ruuter ei saa netti kätte. Kas CAT5'ga on Inteno ja TG ühendatud? Kui jah siis kas TG'sse läheb kaabel ikka WANi?
Kui tegu on DSLi taga töötanud TG784'jaga siis ilmselt eeldab ruuter, et saab neti kätte telefonikaablist. Ei oskagi ütelda kuidas seda kontrollida/muuta.
Rex, porte pole vaja suunata. Võinoh, oleneb olukorrast (aga antud juhul pigem mitte). Elioni VoIPi nõudmised on kirjas https://www.elion.ee/ariklient/telefon/aritelefon all - "tehnilised tingimused".
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
06.03.2014 23:04:15
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Mingeid porte on ehk vaja suunata? Milliseid, jään hetkel vastuse võlgu, kuna pole ise üle 10a lauatelefoni reaalselt kasutanud. |
Saatsin küsimuse Elioni toele. Ehk vastavad, seni olen sealt alati probleemidele lahenduse leidnud. Kahjuks on Elioni foorumis paljud VoIP teemalised lingid elion.ee abilehtedele aegunud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
06.03.2014 23:14:00
|
|
|
| harakas, Elioni abiinfo asub kasvõi pealehelt minnes paremal ülal.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
06.03.2014 23:55:58
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| harakas kirjutas: |
Mul on TG784-s sellest ajast VoIP konfitud, kui ta veel Elioni ruuterina toimis. Panin ta korraks peamiseks ruuteriks ja telefon toimis, aga nii kui ma ta Inteno järele pistsin kustusid telefoni tuled ära.
Telephony Service Configuration näitab Status V Registered X. Kuidas teda ümber konfida, et Inteno järel ka töötaks? |
VoIP ja üldisemalt TG784 ruuter ei saa netti kätte. Kas CAT5'ga on Inteno ja TG ühendatud? Kui jah siis kas TG'sse läheb kaabel ikka WANi?
Kui tegu on DSLi taga töötanud TG784'jaga siis ilmselt eeldab ruuter, et saab neti kätte telefonikaablist. Ei oskagi ütelda kuidas seda kontrollida/muuta.
Rex, porte pole vaja suunata. Võinoh, oleneb olukorrast (aga antud juhul pigem mitte). Elioni VoIPi nõudmised on kirjas https://www.elion.ee/ariklient/telefon/aritelefon all - "tehnilised tingimused". |
CAT5e läheb etherneti pessa, pistsin ka WANi, aga siis kadus internet ära ja telefon tööle ei hakanud.
Üks veider asi veel. TG784 näitab nüüd wifi seadetes Inteno wifi võrgu nime ja parooli.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
07.03.2014 00:00:36
|
|
|
Viimasel ajal Youtube (ja täna katsetatud Southparkstudios) kuidagi väääga aeglaseks jäänud. HD video vaatamisest võib ainult und näha, muudkui bufferdab paari sekundi kaupa. 2 vaatajakohaga tavaline digitv nett. Taustas porri ei kisu ja speedtest näitab, et kogu lubatud nett torust ka tuleb. Elion googlega andmetasude läbirääkimisi pidamas ja piirab kiirust?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
08.03.2014 13:34:34
|
|
|
| harakas kirjutas: |
| Mark0 kirjutas: |
| harakas kirjutas: |
Mul on TG784-s sellest ajast VoIP konfitud, kui ta veel Elioni ruuterina toimis. Panin ta korraks peamiseks ruuteriks ja telefon toimis, aga nii kui ma ta Inteno järele pistsin kustusid telefoni tuled ära.
Telephony Service Configuration näitab Status V Registered X. Kuidas teda ümber konfida, et Inteno järel ka töötaks? |
VoIP ja üldisemalt TG784 ruuter ei saa netti kätte. Kas CAT5'ga on Inteno ja TG ühendatud? Kui jah siis kas TG'sse läheb kaabel ikka WANi?
Kui tegu on DSLi taga töötanud TG784'jaga siis ilmselt eeldab ruuter, et saab neti kätte telefonikaablist. Ei oskagi ütelda kuidas seda kontrollida/muuta.
Rex, porte pole vaja suunata. Võinoh, oleneb olukorrast (aga antud juhul pigem mitte). Elioni VoIPi nõudmised on kirjas https://www.elion.ee/ariklient/telefon/aritelefon all - "tehnilised tingimused". |
CAT5e läheb etherneti pessa, pistsin ka WANi, aga siis kadus internet ära ja telefon tööle ei hakanud.
Üks veider asi veel. TG784 näitab nüüd wifi seadetes Inteno wifi võrgu nime ja parooli. |
Üks asi , mis tekib (ma kahtlustan) on IP konflikt. Mõlemal on 192.168.1.1(254). Ehk muuda ühel seadmetest IP ära, näiteks 192.168.2.1. Seda skeemi ma mõtlen juhul kui kasutad WAN auku.
ETH kaudu ei ole võimatu, et üldse seda voipi tööl ei saa. Aga ei ole kindel.Kui aega leian siis proovin üks päev
EDIT: Muuta oleks vaja ip eelviimane number, kus x mul pandud 192.168.x.1
viimati muutis madmel 08.03.2014 16:45:13, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
08.03.2014 15:58:17
|
|
|
| madmel kirjutas: |
| harakas kirjutas: |
| Mark0 kirjutas: |
| harakas kirjutas: |
Mul on TG784-s sellest ajast VoIP konfitud, kui ta veel Elioni ruuterina toimis. Panin ta korraks peamiseks ruuteriks ja telefon toimis, aga nii kui ma ta Inteno järele pistsin kustusid telefoni tuled ära.
Telephony Service Configuration näitab Status V Registered X. Kuidas teda ümber konfida, et Inteno järel ka töötaks? |
VoIP ja üldisemalt TG784 ruuter ei saa netti kätte. Kas CAT5'ga on Inteno ja TG ühendatud? Kui jah siis kas TG'sse läheb kaabel ikka WANi?
Kui tegu on DSLi taga töötanud TG784'jaga siis ilmselt eeldab ruuter, et saab neti kätte telefonikaablist. Ei oskagi ütelda kuidas seda kontrollida/muuta.
Rex, porte pole vaja suunata. Võinoh, oleneb olukorrast (aga antud juhul pigem mitte). Elioni VoIPi nõudmised on kirjas https://www.elion.ee/ariklient/telefon/aritelefon all - "tehnilised tingimused". |
CAT5e läheb etherneti pessa, pistsin ka WANi, aga siis kadus internet ära ja telefon tööle ei hakanud.
Üks veider asi veel. TG784 näitab nüüd wifi seadetes Inteno wifi võrgu nime ja parooli. |
Üks asi , mis tekib (ma kahtlustan) on IP konflikt. Mõlemal on 192.168.1.1(254). Ehk muuda ühel seadmetest IP ära, näiteks 192.168.2.1. Seda skeemi ma mõtlen juhul kui kasutad WAN auku.
ETH kaudu ei ole võimatu, et üldse seda voipi tööl ei saa. Aga ei ole kindel.Kui aega leian siis proovin üks päev  |
Tänan. Elioni toest lubati ka uurida, kas selline kooslus töötab. IP-d on erinevad, TG784 jäi endine IP 192.168.1.254 ja Intenol on 192.168.1.1.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MacAivar
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2002
|
08.03.2014 16:27:30
|
|
|
....Elionist öeldi, et kui Amino digiboks on seisnud ca pool aastat ilma kasutamata, siis temaga enam ei hakka tööle digiTV. Kas on see tõesti nii?
Ma muretsesin omale teiseks vaatamiskohaks ühe Amino digiboxi ja lasin vaatamiskoha ära aktiveerida klienditeenindusel sest ei tahtnud seda uue puldiga digitv-d.
Ruuterile on ka paar korda restarti tehtud kuid digibox pilti ette ei võta. Kas keegi teadja mees oskab aidata?
Kas annab selle Aminoga midagi veel teha või mitte?
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
08.03.2014 16:41:57
|
|
|
Minumeelest pole siin viimase poole aasta jooksul Aminole küll mingit tarkvara uuendust välja tulnud, seega see digiboks pidi sul ikka mitmeid aastaid seisma.
E:
Panin poolteist aastat tagasi ostetud (senimaani seisnud) varuboksi prooviks käima, mingit probleemi pole, läks käivitumisega küll jah tavapärasest hästi natukene rohkem aega.
http://foorum.elion.ee/foorum/viewtopic.php?p=71662#p71662
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.03.2014 16:50:50
|
|
|
Kui Amino üldse midagi ei näita siis on tõenäoliselt surnud Amino.
Võrgus hakkavad tööle tõenäoliselt need boksid mis käivitamisel midagi lillat näitavad.
Tööle ei hakka kindlasti need vanad seisnud boksid mis näitavad vana Elioni logo, sinist kirja valgel taustal või suurt kirja Loading.
Võin vaid oletada, võrgus pole enam neid servereid kus sellise tarkvaraga seamed omale uut tarkvara saaks.
Amino seadmete elukaar on läbi ning võrgus ei tohiks enam ühtegi garantiid omavat Aminot olla, seega pole neil enam vähimatki supporti tarkvara osas, samuti mitte varuosade näol (toited, kaablid).
Menüüd ennast hoitakse loomulikult töös kuni viimase võrgus oleva amino boksini.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
08.03.2014 16:52:28
|
|
|
| MacAivar kirjutas: |
....Elionist öeldi, et kui Amino digiboks on seisnud ca pool aastat ilma kasutamata, siis temaga enam ei hakka tööle digiTV. Kas on see tõesti nii?
Ma muretsesin omale teiseks vaatamiskohaks ühe Amino digiboxi ja lasin vaatamiskoha ära aktiveerida klienditeenindusel sest ei tahtnud seda uue puldiga digitv-d.
Ruuterile on ka paar korda restarti tehtud kuid digibox pilti ette ei võta. Kas keegi teadja mees oskab aidata?
Kas annab selle Aminoga midagi veel teha või mitte? |
Kui ta buutimislogo, ehk Digiboks käivitub ette ei võta võib boks vabalt kutu olla. Teiste probleemide korral võid ruuterile reseti teha ja boksi järgi ühendada. Pikema ootamise järel võtab pildi ette.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
08.03.2014 16:56:47
|
|
|
| Aminotel vist ikka surevad toiteadapterid kõigepealt, Amino ise sureb üsna visalt, seega soovitaks enne minemaviskamist teist toidet proovida.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
08.03.2014 17:36:37
|
|
|
| Torrent on täna miskipärast kinni?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.03.2014 18:52:19
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Torrent on täna miskipärast kinni? |
vaata oma seaded yle
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
09.03.2014 13:17:14
|
|
|
| Ei olnud mu seadetel häda midagi. Pole vahepeal midagi näppinud. ~ kell 4 öösel hakkas iseenesest jälle tiksuma, nii et ma olen 99% kindel, et eile oli mul võrgu (Elioni fiiber) poolt torrent kinni. Sinnamaani oli statusbar'il "DHT: waiting to log in".
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
09.03.2014 13:38:17
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Ei olnud mu seadetel häda midagi. Pole vahepeal midagi näppinud. ~ kell 4 öösel hakkas iseenesest jälle tiksuma, nii et ma olen 99% kindel, et eile oli mul võrgu (Elioni fiiber) poolt torrent kinni. Sinnamaani oli statusbar'il "DHT: waiting to log in". |
Pole ka ühtki Elioni võrgu muudatust hetkel toimunud, mis taolist olukorda tekitada võiks. Pigem , kas ruuteri või utorrenti seadete ajutine häire.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
09.03.2014 14:18:12
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Ei olnud mu seadetel häda midagi. Pole vahepeal midagi näppinud. ~ kell 4 öösel hakkas iseenesest jälle tiksuma, nii et ma olen 99% kindel, et eile oli mul võrgu (Elioni fiiber) poolt torrent kinni. Sinnamaani oli statusbar'il "DHT: waiting to log in". |
Piraadilaht? Eile üks Starmani ühenduse otsas olev tegelane kurtis, et ei saa seepe alla tirida - samad sümptomid
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
09.03.2014 14:21:37
|
|
|
| Ainuke muudatus, mis tegin, oligi see, et võtsin ruuteri selle vea välistamiseks vahelt. Kaabel otse arvutist ONT-i. Torrenti listis oli paar laialt levinud asja, mis oleks tavaolukorras mõne minutiga kohal olnud. Seda ma muidugi öelda ei oska, kui kaugel see blokk täpsemalt oli.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
09.03.2014 15:06:03
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Ainuke muudatus, mis tegin, oligi see, et võtsin ruuteri selle vea välistamiseks vahelt. Kaabel otse arvutist ONT-i. Torrenti listis oli paar laialt levinud asja, mis oleks tavaolukorras mõne minutiga kohal olnud. Seda ma muidugi öelda ei oska, kui kaugel see blokk täpsemalt oli. |
Siis sellisel juhul trackeri endaga mingi ikaldus.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noormees16
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2009
|
09.03.2014 15:45:36
|
|
|
| Mis juhtub.... Täna teine kord, kui lampi viskab Wifi välja ja kohe ühendab uuesti...
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
09.03.2014 16:09:12
|
|
|
| Noormees16 kirjutas: |
| Mis juhtub.... Täna teine kord, kui lampi viskab Wifi välja ja kohe ühendab uuesti... |
Naaber ostis uue siga-vinge wifi purgi? Vaheta sagedust või koli 5 GHz toetava seadme peale.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
09.03.2014 16:46:06
|
|
|
Millal Intenole update oodata on, et saaks välist ketast usb pesas kasutama hakata?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
09.03.2014 16:55:10
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Millal Intenole update oodata on, et saaks välist ketast usb pesas kasutama hakata? :) |
When it is done.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|