Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Induktsioonpliit - kõik sellega seonduv märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2014 22:49:39 vasta tsitaadiga

warwas kirjutas:
pois11, soodsat keraamilist ei oska soovitada, küll aga on Home&Gourmet's praegu teatud Tefali pannidele (sh. üks woki variant) -50%

täpselt-täpselt, ma sealt poest olengi kõik pannid ostnud. Tuli veel vana pann poodi viia siis sai uue 50% alla. Aga nüüd olen otsustanud Tefali pannist loobuda. Proovib keraamilist.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2014 23:00:48 vasta tsitaadiga

tegin just vastupidise vahetuse - seesama Delimano keraamiline Tefaliks. Tavaline, mitte wok.

Olen seda Delimanot nüüd vist mingi aasta või kaks pidanud ja esmane vaimustus hakkab jahtuma. Sesmõttes, et alguses oli küll vahva, kui muna ja kartulid pannilt lihtsalt taldrikusse said kallutada. Pind ise tundub endiselt ilus ja terve aga millegi pärast tahab toit ikkagi kinni hakata. Kuna uus pliit tahtis nagunii teistsugust panni saada, siis mõtlesin, et prooviks siis nüüd Tefalit.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.03.2014 23:13:22 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
warwas kirjutas:
pois11, soodsat keraamilist ei oska soovitada, küll aga on Home&Gourmet's praegu teatud Tefali pannidele (sh. üks woki variant) -50%

täpselt-täpselt, ma sealt poest olengi kõik pannid ostnud. Tuli veel vana pann poodi viia siis sai uue 50% alla. Aga nüüd olen otsustanud Tefali pannist loobuda. Proovib keraamilist.


Seda pakkumist on nüüd vist juba neli aastat veeretatud. Olen neid tefaleid tefalite vastu omajagu vahetanud. Kui peaksid parema panni otsa komistama, ei siis enam toda tefali pann-panni vastu tehingut soovi.

Prismas oli keraamilina alla 30€ raha, kui mälu ei peta. Meenus, Kökskungen oli bränd.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raciocinio
HV vaatleja

liitunud: 16.02.2008




sõnum 25.09.2014 13:26:18 vasta tsitaadiga

Kogemused nii Delimano keraamiliste kui Home&Gourmet'st Tefalitega. Tefalid on igapäevase kasutamisega vastu pidanud mitu aastat, Delimano keraamilised väsisid juba kuudega. Hoian panne korralikult, ei kasuta üle keskmise kuumust, tühjalt ei kuumuta, järske temperatuurimuutusi ei tekita, kunagi ei puutu pinda metalliga või nõudepesunuustiku kareda poolega, olen õliga sisse töödelnud. Viimane Delimano, mille ostsin umbes aasta tagasi, hakkas reaalselt mingi 2 kuu pärast haigelt nakkuma kohati, samas viimane tefal, mis sai ostetud 2012 aasta alguses, toimetab siiani ilusti. Samamoodi läksid ämma Delimanod kiiresti hapuks.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kopsik
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2002




sõnum 11.01.2015 18:24:05 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab kommenteerida sellist asja, et kuidas toimib kergelt kummis/kõvera panni kuumenemine induktsioonpliidil?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 11.01.2015 18:40:32 vasta tsitaadiga

Energia levib teatud kauguseni pliidiplaadist, seega see mõni millimeeter kõver anum ei kujuta endast mingit probleemi, küpsetamiseks vajalik energia jõuab kõik pannini.

Probleem oleks hoopis malm- ja halogeenpliidi puhul, kus soojusenergia saab anuma kõrvalt lihtsalt jehhat teha, kui anum täielikult keeduala ei kata.


_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 19.02.2015 15:54:52 vasta tsitaadiga

Rimis on hetkel soodukaga need uued Fiskarsi pannid erinevatele pliitidele. Üks neist on siis ka spets induktsiooni pann. On keegi neid näppimas käinud või lausa kodus juba proovinud. Fiskars kui bränd mulle üldiselt meeldib. Pannil aga küljed kole õhukesest plekist tunduvad.
_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2015 16:02:21 vasta tsitaadiga

mul on vaid malmpann pidanud mitu aastat ja kestab edasi.
Kui keegi teab mõnda keraamilist panni, mis kestab rohkem kui aasta, siis võiks teada anda. icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2015 18:14:06 vasta tsitaadiga

Mul on täiesti tavaline 10eur pann, juba kolmas aasta jookseb
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 19.02.2015 18:34:58 vasta tsitaadiga

LKits, plekist?
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2015 19:25:10 vasta tsitaadiga

Mingi kate on ikka peal, teflon vist. Odav pann, täidab eesmärki.

Põhi on magnetilise omadusega, induktsiooni jaoks.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kopsik
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2002




sõnum 08.04.2015 18:35:18 vasta tsitaadiga

Küsimus lauapliitide omanikele. Kas teie pliidid kuumutavad ka ainult keskelt väikse (ca 10cm) alaga?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 26.06.2015 20:21:38 vasta tsitaadiga

mis võiks induktsioonpliidil viga olla, kui stepsel seina pistes käivitab korraks ventika ja kuvab temp näidu kohal -L- ?
_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 26.06.2015 21:42:49 vasta tsitaadiga

L = Locked ehk siis turvakaitse on rakendunud ja kasutus lukustatud. Lapselukk peal ühesõnaga. Maha võtmiseks tuleb mõnel mudelil näiteks kontrollernuppu lõpuni vasakule keerata ja hoida seal kuni L kustub
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 27.06.2015 00:15:37 vasta tsitaadiga

vana tõde: RTFM
pliit siiski pekkis, ühtegi potti ei tunne ära icon_cry.gif
peab vist lammutama hakkama

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2015 08:37:29 vasta tsitaadiga

L on jahh lukus nö. "klahvid" aga üldjuhul on veateadeteks E ja siis mingi number. Lihtsamatel juhtudel kui tegelikku mehhaanilist viga pole vaid lihtsalt nats lolliks läind aitab paarkümmend mintsa täiesti vooluvõrgust väljas olemine ja sisselülimine.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karts3
HV kasutaja
karts3

liitunud: 23.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2015 03:14:06 vasta tsitaadiga

Oli soov integreeritud pliidiplaadi ja ahju järgi, oskab keegi pädevam midagi soovitada.

Endal jäid silma sellised mudelid:

https://www.euronics.ee/t/54931/integreeritav-tehnika/integreeritav-induktsioon-pliidiplaat-siemens/eh675mv17e
https://www.euronics.ee/t/58483/pliidid-ja-ahjud/integreeritav-ahi-siemens-ahju-maht-65-l/hb78g1570s

Hinnaklass võiks jääda kuskile sinna kanti 2500-3000€.
Kas foorumis keegi tegeleb ka kodumasinate müügiga ?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2017 16:45:06 vasta tsitaadiga

link

Kas Eestis kusagil ka sellist asja müüakse? Kuidas seda toodet Eesti keeles nimetatakse?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2017 17:02:48 vasta tsitaadiga

Eks igaüks nimetab nii, kuidas tuju on, aga müüakse vast ikka.
https://www.google.ee/search?q=induktsioonpliidi+adapter
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ti
HV kasutaja
Ti

liitunud: 07.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2018 12:30:55 auk pliidis vasta tsitaadiga

On kellelgi kogemusi indukstsioonpliitide keraamika vahetusega?

Kukkus soolaveski pliidi peale ja auk sees. icon_confused.gif


https://www.dropbox.com/s/8ahbh66cugjl5r6/2017-12-29%2001.46.39.jpg?dl=0

_________________
"You don't know the Power Of the Dark side"
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2018 13:39:21 Re: auk pliidis vasta tsitaadiga

Ti kirjutas:
On kellelgi kogemusi indukstsioonpliitide keraamika vahetusega?

Kukkus soolaveski pliidi peale ja auk sees. icon_confused.gif


https://www.dropbox.com/s/8ahbh66cugjl5r6/2017-12-29%2001.46.39.jpg?dl=0

Kui sa sobiva varuosa leiad, siis ei peaks olema probleem. Sõber google ja youtube aitavad kui sa konkreetset mudelit otsid.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pluto
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2018 13:47:35 Re: auk pliidis vasta tsitaadiga

Ti kirjutas:
On kellelgi kogemusi indukstsioonpliitide keraamika vahetusega?
Kukkus soolaveski pliidi peale ja auk sees. icon_confused.gif
https://www.dropbox.com/s/8ahbh66cugjl5r6/2017-12-29%2001.46.39.jpg?dl=0


Kodukindlustus aitab
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2018 13:51:09 vasta tsitaadiga

Soovitan asjaga kiiresti tegeleda. Sealt avast eraldub induktsioonvedelikku, mis hingamisteedele üpris kahjulik.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2018 14:10:22 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Soovitan asjaga kiiresti tegeleda. Sealt avast eraldub induktsioonvedelikku, mis hingamisteedele üpris kahjulik.

icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
risto_
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2018 09:05:06 vasta tsitaadiga

Soovitage tootjaid\mudeleid, kelle tooted ei "pulseeri" väga tuntavalt vaid suudavad kuumust maldalatel astmetel ühtlaselt hoida.
Läbi proovitud SMEG, Küppersbuch ja kunagi varasemalt Electrolux. Esimene käis madalatel astmetel üles alla päris häirivalt, samas viimane Electrolux, mis aastaid teenis, sellega ei pannud tähelegi.

Või mõtlen üle ja see tegelikult ei olegi probleem ning plaadid peavadki nii töötama?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2018 21:48:02 vasta tsitaadiga

risto_ kirjutas:
Soovitage tootjaid\mudeleid, kelle tooted ei "pulseeri" väga tuntavalt vaid suudavad kuumust maldalatel astmetel ühtlaselt hoida.
Läbi proovitud SMEG, Küppersbuch ja kunagi varasemalt Electrolux. Esimene käis madalatel astmetel üles alla päris häirivalt, samas viimane Electrolux, mis aastaid teenis, sellega ei pannud tähelegi.

Või mõtlen üle ja see tegelikult ei olegi probleem ning plaadid peavadki nii töötama?

Mis moodi see pulsseerimine avaldub? Minu AEG ei tundu küll sellist asja tegema. Madalamatel koormustel lülitub jahutus küll sisse ja välja, aga temperatuur ei tundu muutuvat.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2018 22:17:58 vasta tsitaadiga

Mul on BEKO.. Samamoodi pulseerib. Maksimaalsel uriseb madalamalt, ehk on aru saada, et koormus on suurem. Tundub, et uriseb potipõhi vastu klaaspinda. Umbes nagu trafo. Arvan, et see on normaalne ja isiklikult ei pane tähele ja ei häiri.
Teisisõnu kusagilt poole koormuse pealt hakkab tiksuma, sisse ja välja. Kõrgematel astmetel muutub koormus.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
risto_
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2018 23:37:28 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:

Mis moodi see pulsseerimine avaldub? Minu AEG ei tundu küll sellist asja tegema. Madalamatel koormustel lülitub jahutus küll sisse ja välja, aga temperatuur ei tundu muutuvat.


Pm 1-5 astmetel tõmbab vungi üles, siis laseb alla, siis uuesti üles jne. Vett keetes muliseb-ei mulise-muliseb. Madalal tulel asjade tegemine suht ajuvaba.
Kui 6-9 astmetel või P peal teha, siis kõik OK.

Üks salong väitis, et "tundub olevat" normaalne. Teine, et kindlasti ei ole. Kolmanda sõnul OK, testide põhjal munakeetmise tulemus sama mis "stabiilsel" keetmisel.
Saa siis aru...
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2018 23:41:19 vasta tsitaadiga

Ma olen kasutanud kolme erinevat pliiti ja kõigil on olnud see pulsseerimine, ehk siis ongi selline sitt.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2018 15:21:21 vasta tsitaadiga

Ise pole küll täheldand mingit anomaaliat - kui P ei kasuta siis on vaikus ja ka soojas hoidmine või siis sulatamine toimib vaikselt. Aint siis on pulseerimine kui mitme alapeal korraga teha.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2019 11:20:30 vasta tsitaadiga

Alustasin ka siis induktsioonpliidivalimisega.
Vaja on just eraldiseisvat - kas tõesti on nende saadavusega suht nadi seis? Euronicsis ja Onoffis on induktsioonpliiti ainult mõni mudel.

Kahjuks pole köök integreeritavate seadmete jaoks - siis oleks tõesti valikut kordades rohkem.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 18.07.2019 12:40:52 vasta tsitaadiga

risto_ kirjutas:
sukelduja kirjutas:

Mis moodi see pulsseerimine avaldub? Minu AEG ei tundu küll sellist asja tegema. Madalamatel koormustel lülitub jahutus küll sisse ja välja, aga temperatuur ei tundu muutuvat.


Pm 1-5 astmetel tõmbab vungi üles, siis laseb alla, siis uuesti üles jne. Vett keetes muliseb-ei mulise-muliseb. Madalal tulel asjade tegemine suht ajuvaba.
Kui 6-9 astmetel või P peal teha, siis kõik OK.

Üks salong väitis, et "tundub olevat" normaalne. Teine, et kindlasti ei ole. Kolmanda sõnul OK, testide põhjal munakeetmise tulemus sama mis "stabiilsel" keetmisel.
Saa siis aru...


See pole pulseerimine, vaid selliselt juhitaksegi võimsust, ON-OFF meetodil. Ilmselgelt on neid juhtimise tehnoloogiaid teisigi, kuid enamik on ON-OFF tööreziimiga. See, kas sa kasutajana kuuled seda juhtimist, sõltub ilmselt konkreetse inimese kuulmistajust.
Kui raske malmpanni panen plaadile ega siis ei toimu ühtehi piuksu. Nende mitmekihiliste põhjadega induktsioonnõud hakkavad jah mõnikord häält tegema.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2022 11:56:06 vasta tsitaadiga

Esimene negatiivne kogemus Electroluxi induktsiooni pliidiplaadiga olemas. Ei pidanud see jama vastu 3 aastatki. 2 kuud jäi 3 aastast puudu.

Annab veateate E821 (kirjelduse järgi kui juhtmooduli rike) ja kasutada ei saa. Vaja pilt seadme kleepsust teha. Siis selgub palju selle jama parandamine maksma läheb või on targem uus tootja valida.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2022 15:59:05 vasta tsitaadiga

Osiris kirjutas:
Esimene negatiivne kogemus Electroluxi induktsiooni pliidiplaadiga olemas. Ei pidanud see jama vastu 3 aastatki. 2 kuud jäi 3 aastast puudu.

Annab veateate E821 (kirjelduse järgi kui juhtmooduli rike) ja kasutada ei saa. Vaja pilt seadme kleepsust teha. Siis selgub palju selle jama parandamine maksma läheb või on targem uus tootja valida.

Kaabel järsku ei anna ühendust?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2022 12:42:51 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Osiris kirjutas:
Esimene negatiivne kogemus Electroluxi induktsiooni pliidiplaadiga olemas. Ei pidanud see jama vastu 3 aastatki. 2 kuud jäi 3 aastast puudu.

Annab veateate E821 (kirjelduse järgi kui juhtmooduli rike) ja kasutada ei saa. Vaja pilt seadme kleepsust teha. Siis selgub palju selle jama parandamine maksma läheb või on targem uus tootja valida.

Kaabel järsku ei anna ühendust?


Jah ma mõtlesin ka seda. Võtan õhtul pliidiplaadi välja ja ühendused lahti. Vaatan üle kas näeb seal midagi mis võiks vigaseks osutuda.

Kui aga moodul läbi siis jah raskem. Remondikoht ütles, et kui saab remontida siis kuskil ~80€ aga kui ei saa siis palju palju €€€
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2022 16:39:16 vasta tsitaadiga

Osiris kirjutas:
Esimene negatiivne kogemus Electroluxi induktsiooni pliidiplaadiga olemas. Ei pidanud see jama vastu 3 aastatki. 2 kuud jäi 3 aastast puudu.

Annab veateate E821 (kirjelduse järgi kui juhtmooduli rike) ja kasutada ei saa. Vaja pilt seadme kleepsust teha. Siis selgub palju selle jama parandamine maksma läheb või on targem uus tootja valida.


Halb ebaõnn siis. Mul ka Electrolux ca 5 aasta varsti ja endiselt töökorras ning mingeid probleeme pole ilmnenud. vali uus tootja jah, teistega pole kunagi probleeme icon_smile.gif

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2022 21:12:29 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
Osiris kirjutas:
Esimene negatiivne kogemus Electroluxi induktsiooni pliidiplaadiga olemas. Ei pidanud see jama vastu 3 aastatki. 2 kuud jäi 3 aastast puudu.

Annab veateate E821 (kirjelduse järgi kui juhtmooduli rike) ja kasutada ei saa. Vaja pilt seadme kleepsust teha. Siis selgub palju selle jama parandamine maksma läheb või on targem uus tootja valida.


Halb ebaõnn siis. Mul ka Electrolux ca 5 aasta varsti ja endiselt töökorras ning mingeid probleeme pole ilmnenud. vali uus tootja jah, teistega pole kunagi probleeme icon_smile.gif

Minu AEG pidas 12 aastat vastu, siis hakkas juhtpaneel tõrkuma vahetevahel. Tõenäoliselt oleks saanud selle ära parandada, aga naine ütles, et tal on vanast kõrini ja tahab uut.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2022 21:14:05 vasta tsitaadiga

Ütlesid naisele seda sama? icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2022 21:41:00 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Ütlesid naisele seda sama? icon_lol.gif

Kusjuures ütlesin küll. icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2024 09:50:05 vasta tsitaadiga

https://online.depo-diy.ee/product/155314
Ühekordseks kasutamiseks või ei?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2024 11:58:30 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
https://online.depo-diy.ee/product/155314
Ühekordseks kasutamiseks või ei?


Mis mõttes? Need 1 kohega nö. "suvila" või "üürika" pliidid on täitsa asjaette - paaril tuttaval käivad juba mitmendata aastat - kui liha grillipeal siis kartul vms. keetmine jne. täpselt paras siukse induktsiooni peal.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 27.01.2024 12:01:38 vasta tsitaadiga

Hinda mõtles vist. On seda üldse võimalik osta sealt? Tavaline depo värk, et netis reklaamivad head hinda aga reaalselt polegi olemas asja. Mõni väga odav asi seal paar aastat ainult näidisena väljas, osta ei saa icon_lol.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2024 21:01:24 vasta tsitaadiga

Eile kohal nägin seda https://online.depo-diy.ee/product/380840. Ei uurinud põhjalikult kas seda veel odavamat oli.
Aga mis on muidu induktsiooni pliitide miinimum pidev võimsus millega töötavad?
Mul siin ühel 2000W plaadil on 1000W. alla selle hakkab töötama on/off reziimis, mis on tüütu, kuna keemine on siis ka onoff kartulatel. 1000W oleks liiga palju.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2024 12:22:51 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Hinda mõtles vist. On seda üldse võimalik osta sealt? Tavaline depo värk, et netis reklaamivad head hinda aga reaalselt polegi olemas asja. Mõni väga odav asi seal paar aastat ainult näidisena väljas, osta ei saa icon_lol.gif

Tellid/maksad veebis ära ja lähed kaubale järele icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 28.01.2024 12:32:00 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Janis kirjutas:
Hinda mõtles vist. On seda üldse võimalik osta sealt? Tavaline depo värk, et netis reklaamivad head hinda aga reaalselt polegi olemas asja. Mõni väga odav asi seal paar aastat ainult näidisena väljas, osta ei saa icon_lol.gif

Tellid/maksad veebis ära ja lähed kaubale järele icon_rolleyes.gif

Helistavad ja ütlevad, et pole ja kannavad raha tagasi. Kogetud mitmete toodetega
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2024 12:52:28 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Eile kohal nägin seda https://online.depo-diy.ee/product/380840. Ei uurinud põhjalikult kas seda veel odavamat oli.
Aga mis on muidu induktsiooni pliitide miinimum pidev võimsus millega töötavad?
Mul siin ühel 2000W plaadil on 1000W. alla selle hakkab töötama on/off reziimis, mis on tüütu, kuna keemine on siis ka onoff kartulatel. 1000W oleks liiga palju.

Kas kartul saab aeglasemalt valmis või on lihtsalt tüütu? Mulle just meeldib, korraks off-i läheb siis lõhub vahu ära, samas vesi on ikka 100c kraadi lähedal.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Induktsioonpliit - kõik sellega seonduv mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.