|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
04.03.2014 22:49:39
|
|
|
| warwas kirjutas: |
| pois11, soodsat keraamilist ei oska soovitada, küll aga on Home&Gourmet's praegu teatud Tefali pannidele (sh. üks woki variant) -50% |
täpselt-täpselt, ma sealt poest olengi kõik pannid ostnud. Tuli veel vana pann poodi viia siis sai uue 50% alla. Aga nüüd olen otsustanud Tefali pannist loobuda. Proovib keraamilist.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
04.03.2014 23:00:48
|
|
|
tegin just vastupidise vahetuse - seesama Delimano keraamiline Tefaliks. Tavaline, mitte wok.
Olen seda Delimanot nüüd vist mingi aasta või kaks pidanud ja esmane vaimustus hakkab jahtuma. Sesmõttes, et alguses oli küll vahva, kui muna ja kartulid pannilt lihtsalt taldrikusse said kallutada. Pind ise tundub endiselt ilus ja terve aga millegi pärast tahab toit ikkagi kinni hakata. Kuna uus pliit tahtis nagunii teistsugust panni saada, siis mõtlesin, et prooviks siis nüüd Tefalit.
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
224 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
04.03.2014 23:13:22
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| warwas kirjutas: |
| pois11, soodsat keraamilist ei oska soovitada, küll aga on Home&Gourmet's praegu teatud Tefali pannidele (sh. üks woki variant) -50% |
täpselt-täpselt, ma sealt poest olengi kõik pannid ostnud. Tuli veel vana pann poodi viia siis sai uue 50% alla. Aga nüüd olen otsustanud Tefali pannist loobuda. Proovib keraamilist. |
Seda pakkumist on nüüd vist juba neli aastat veeretatud. Olen neid tefaleid tefalite vastu omajagu vahetanud. Kui peaksid parema panni otsa komistama, ei siis enam toda tefali pann-panni vastu tehingut soovi.
Prismas oli keraamilina alla 30€ raha, kui mälu ei peta. Meenus, Kökskungen oli bränd.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raciocinio
HV vaatleja
liitunud: 16.02.2008
|
25.09.2014 13:26:18
|
|
|
| Kogemused nii Delimano keraamiliste kui Home&Gourmet'st Tefalitega. Tefalid on igapäevase kasutamisega vastu pidanud mitu aastat, Delimano keraamilised väsisid juba kuudega. Hoian panne korralikult, ei kasuta üle keskmise kuumust, tühjalt ei kuumuta, järske temperatuurimuutusi ei tekita, kunagi ei puutu pinda metalliga või nõudepesunuustiku kareda poolega, olen õliga sisse töödelnud. Viimane Delimano, mille ostsin umbes aasta tagasi, hakkas reaalselt mingi 2 kuu pärast haigelt nakkuma kohati, samas viimane tefal, mis sai ostetud 2012 aasta alguses, toimetab siiani ilusti. Samamoodi läksid ämma Delimanod kiiresti hapuks.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kopsik
HV kasutaja
liitunud: 30.03.2002
|
11.01.2015 18:24:05
|
|
|
| Kas keegi oskab kommenteerida sellist asja, et kuidas toimib kergelt kummis/kõvera panni kuumenemine induktsioonpliidil?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
11.01.2015 18:40:32
|
|
|
Energia levib teatud kauguseni pliidiplaadist, seega see mõni millimeeter kõver anum ei kujuta endast mingit probleemi, küpsetamiseks vajalik energia jõuab kõik pannini.
Probleem oleks hoopis malm- ja halogeenpliidi puhul, kus soojusenergia saab anuma kõrvalt lihtsalt jehhat teha, kui anum täielikult keeduala ei kata.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
19.02.2015 15:54:52
|
|
|
Rimis on hetkel soodukaga need uued Fiskarsi pannid erinevatele pliitidele. Üks neist on siis ka spets induktsiooni pann. On keegi neid näppimas käinud või lausa kodus juba proovinud. Fiskars kui bränd mulle üldiselt meeldib. Pannil aga küljed kole õhukesest plekist tunduvad.
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
19.02.2015 16:02:21
|
|
|
mul on vaid malmpann pidanud mitu aastat ja kestab edasi.
Kui keegi teab mõnda keraamilist panni, mis kestab rohkem kui aasta, siis võiks teada anda.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
19.02.2015 18:34:58
|
|
|
LKits, plekist?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kopsik
HV kasutaja
liitunud: 30.03.2002
|
08.04.2015 18:35:18
|
|
|
| Küsimus lauapliitide omanikele. Kas teie pliidid kuumutavad ka ainult keskelt väikse (ca 10cm) alaga?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
26.06.2015 20:21:38
|
|
|
mis võiks induktsioonpliidil viga olla, kui stepsel seina pistes käivitab korraks ventika ja kuvab temp näidu kohal -L- ?
_________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100 |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
26.06.2015 21:42:49
|
|
|
| L = Locked ehk siis turvakaitse on rakendunud ja kasutus lukustatud. Lapselukk peal ühesõnaga. Maha võtmiseks tuleb mõnel mudelil näiteks kontrollernuppu lõpuni vasakule keerata ja hoida seal kuni L kustub
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
27.06.2015 00:15:37
|
|
|
vana tõde: RTFM
pliit siiski pekkis, ühtegi potti ei tunne ära
peab vist lammutama hakkama
_________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100 |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
27.06.2015 08:37:29
|
|
|
| L on jahh lukus nö. "klahvid" aga üldjuhul on veateadeteks E ja siis mingi number. Lihtsamatel juhtudel kui tegelikku mehhaanilist viga pole vaid lihtsalt nats lolliks läind aitab paarkümmend mintsa täiesti vooluvõrgust väljas olemine ja sisselülimine.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karts3
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
01.11.2017 16:45:06
|
|
|
link
Kas Eestis kusagil ka sellist asja müüakse? Kuidas seda toodet Eesti keeles nimetatakse?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ti
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
15.03.2018 13:39:21
Re: auk pliidis |
|
|
Kui sa sobiva varuosa leiad, siis ei peaks olema probleem. Sõber google ja youtube aitavad kui sa konkreetset mudelit otsid.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pluto
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
15.03.2018 13:47:35
Re: auk pliidis |
|
|
Kodukindlustus aitab
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
15.03.2018 13:51:09
|
|
|
| Soovitan asjaga kiiresti tegeleda. Sealt avast eraldub induktsioonvedelikku, mis hingamisteedele üpris kahjulik.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
15.03.2018 14:10:22
|
|
|
| Anti kirjutas: |
| Soovitan asjaga kiiresti tegeleda. Sealt avast eraldub induktsioonvedelikku, mis hingamisteedele üpris kahjulik. |
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
risto_
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2005
|
22.12.2018 09:05:06
|
|
|
Soovitage tootjaid\mudeleid, kelle tooted ei "pulseeri" väga tuntavalt vaid suudavad kuumust maldalatel astmetel ühtlaselt hoida.
Läbi proovitud SMEG, Küppersbuch ja kunagi varasemalt Electrolux. Esimene käis madalatel astmetel üles alla päris häirivalt, samas viimane Electrolux, mis aastaid teenis, sellega ei pannud tähelegi.
Või mõtlen üle ja see tegelikult ei olegi probleem ning plaadid peavadki nii töötama?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
22.12.2018 21:48:02
|
|
|
| risto_ kirjutas: |
Soovitage tootjaid\mudeleid, kelle tooted ei "pulseeri" väga tuntavalt vaid suudavad kuumust maldalatel astmetel ühtlaselt hoida.
Läbi proovitud SMEG, Küppersbuch ja kunagi varasemalt Electrolux. Esimene käis madalatel astmetel üles alla päris häirivalt, samas viimane Electrolux, mis aastaid teenis, sellega ei pannud tähelegi.
Või mõtlen üle ja see tegelikult ei olegi probleem ning plaadid peavadki nii töötama? |
Mis moodi see pulsseerimine avaldub? Minu AEG ei tundu küll sellist asja tegema. Madalamatel koormustel lülitub jahutus küll sisse ja välja, aga temperatuur ei tundu muutuvat.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
22.12.2018 22:17:58
|
|
|
Mul on BEKO.. Samamoodi pulseerib. Maksimaalsel uriseb madalamalt, ehk on aru saada, et koormus on suurem. Tundub, et uriseb potipõhi vastu klaaspinda. Umbes nagu trafo. Arvan, et see on normaalne ja isiklikult ei pane tähele ja ei häiri.
Teisisõnu kusagilt poole koormuse pealt hakkab tiksuma, sisse ja välja. Kõrgematel astmetel muutub koormus.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
risto_
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2005
|
22.12.2018 23:37:28
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
Mis moodi see pulsseerimine avaldub? Minu AEG ei tundu küll sellist asja tegema. Madalamatel koormustel lülitub jahutus küll sisse ja välja, aga temperatuur ei tundu muutuvat. |
Pm 1-5 astmetel tõmbab vungi üles, siis laseb alla, siis uuesti üles jne. Vett keetes muliseb-ei mulise-muliseb. Madalal tulel asjade tegemine suht ajuvaba.
Kui 6-9 astmetel või P peal teha, siis kõik OK.
Üks salong väitis, et "tundub olevat" normaalne. Teine, et kindlasti ei ole. Kolmanda sõnul OK, testide põhjal munakeetmise tulemus sama mis "stabiilsel" keetmisel.
Saa siis aru...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
22.12.2018 23:41:19
|
|
|
| Ma olen kasutanud kolme erinevat pliiti ja kõigil on olnud see pulsseerimine, ehk siis ongi selline sitt.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
23.12.2018 15:21:21
|
|
|
| Ise pole küll täheldand mingit anomaaliat - kui P ei kasuta siis on vaikus ja ka soojas hoidmine või siis sulatamine toimib vaikselt. Aint siis on pulseerimine kui mitme alapeal korraga teha.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
18.07.2019 11:20:30
|
|
|
Alustasin ka siis induktsioonpliidivalimisega.
Vaja on just eraldiseisvat - kas tõesti on nende saadavusega suht nadi seis? Euronicsis ja Onoffis on induktsioonpliiti ainult mõni mudel.
Kahjuks pole köök integreeritavate seadmete jaoks - siis oleks tõesti valikut kordades rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
18.07.2019 12:40:52
|
|
|
| risto_ kirjutas: |
| sukelduja kirjutas: |
Mis moodi see pulsseerimine avaldub? Minu AEG ei tundu küll sellist asja tegema. Madalamatel koormustel lülitub jahutus küll sisse ja välja, aga temperatuur ei tundu muutuvat. |
Pm 1-5 astmetel tõmbab vungi üles, siis laseb alla, siis uuesti üles jne. Vett keetes muliseb-ei mulise-muliseb. Madalal tulel asjade tegemine suht ajuvaba.
Kui 6-9 astmetel või P peal teha, siis kõik OK.
Üks salong väitis, et "tundub olevat" normaalne. Teine, et kindlasti ei ole. Kolmanda sõnul OK, testide põhjal munakeetmise tulemus sama mis "stabiilsel" keetmisel.
Saa siis aru... |
See pole pulseerimine, vaid selliselt juhitaksegi võimsust, ON-OFF meetodil. Ilmselgelt on neid juhtimise tehnoloogiaid teisigi, kuid enamik on ON-OFF tööreziimiga. See, kas sa kasutajana kuuled seda juhtimist, sõltub ilmselt konkreetse inimese kuulmistajust.
Kui raske malmpanni panen plaadile ega siis ei toimu ühtehi piuksu. Nende mitmekihiliste põhjadega induktsioonnõud hakkavad jah mõnikord häält tegema.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
05.10.2022 11:56:06
|
|
|
Esimene negatiivne kogemus Electroluxi induktsiooni pliidiplaadiga olemas. Ei pidanud see jama vastu 3 aastatki. 2 kuud jäi 3 aastast puudu.
Annab veateate E821 (kirjelduse järgi kui juhtmooduli rike) ja kasutada ei saa. Vaja pilt seadme kleepsust teha. Siis selgub palju selle jama parandamine maksma läheb või on targem uus tootja valida.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
05.10.2022 15:59:05
|
|
|
| Osiris kirjutas: |
Esimene negatiivne kogemus Electroluxi induktsiooni pliidiplaadiga olemas. Ei pidanud see jama vastu 3 aastatki. 2 kuud jäi 3 aastast puudu.
Annab veateate E821 (kirjelduse järgi kui juhtmooduli rike) ja kasutada ei saa. Vaja pilt seadme kleepsust teha. Siis selgub palju selle jama parandamine maksma läheb või on targem uus tootja valida. |
Kaabel järsku ei anna ühendust?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
06.10.2022 12:42:51
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
| Osiris kirjutas: |
Esimene negatiivne kogemus Electroluxi induktsiooni pliidiplaadiga olemas. Ei pidanud see jama vastu 3 aastatki. 2 kuud jäi 3 aastast puudu.
Annab veateate E821 (kirjelduse järgi kui juhtmooduli rike) ja kasutada ei saa. Vaja pilt seadme kleepsust teha. Siis selgub palju selle jama parandamine maksma läheb või on targem uus tootja valida. |
Kaabel järsku ei anna ühendust? |
Jah ma mõtlesin ka seda. Võtan õhtul pliidiplaadi välja ja ühendused lahti. Vaatan üle kas näeb seal midagi mis võiks vigaseks osutuda.
Kui aga moodul läbi siis jah raskem. Remondikoht ütles, et kui saab remontida siis kuskil ~80€ aga kui ei saa siis palju palju €€€
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
15.11.2022 16:39:16
|
|
|
| Osiris kirjutas: |
Esimene negatiivne kogemus Electroluxi induktsiooni pliidiplaadiga olemas. Ei pidanud see jama vastu 3 aastatki. 2 kuud jäi 3 aastast puudu.
Annab veateate E821 (kirjelduse järgi kui juhtmooduli rike) ja kasutada ei saa. Vaja pilt seadme kleepsust teha. Siis selgub palju selle jama parandamine maksma läheb või on targem uus tootja valida. |
Halb ebaõnn siis. Mul ka Electrolux ca 5 aasta varsti ja endiselt töökorras ning mingeid probleeme pole ilmnenud. vali uus tootja jah, teistega pole kunagi probleeme
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
15.11.2022 21:12:29
|
|
|
| Zonerman kirjutas: |
| Osiris kirjutas: |
Esimene negatiivne kogemus Electroluxi induktsiooni pliidiplaadiga olemas. Ei pidanud see jama vastu 3 aastatki. 2 kuud jäi 3 aastast puudu.
Annab veateate E821 (kirjelduse järgi kui juhtmooduli rike) ja kasutada ei saa. Vaja pilt seadme kleepsust teha. Siis selgub palju selle jama parandamine maksma läheb või on targem uus tootja valida. |
Halb ebaõnn siis. Mul ka Electrolux ca 5 aasta varsti ja endiselt töökorras ning mingeid probleeme pole ilmnenud. vali uus tootja jah, teistega pole kunagi probleeme  |
Minu AEG pidas 12 aastat vastu, siis hakkas juhtpaneel tõrkuma vahetevahel. Tõenäoliselt oleks saanud selle ära parandada, aga naine ütles, et tal on vanast kõrini ja tahab uut.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
15.11.2022 21:14:05
|
|
|
Ütlesid naisele seda sama?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
15.11.2022 21:41:00
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
Ütlesid naisele seda sama?  |
Kusjuures ütlesin küll.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
27.01.2024 11:58:30
|
|
|
Mis mõttes? Need 1 kohega nö. "suvila" või "üürika" pliidid on täitsa asjaette - paaril tuttaval käivad juba mitmendata aastat - kui liha grillipeal siis kartul vms. keetmine jne. täpselt paras siukse induktsiooni peal.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
27.01.2024 12:01:38
|
|
|
Hinda mõtles vist. On seda üldse võimalik osta sealt? Tavaline depo värk, et netis reklaamivad head hinda aga reaalselt polegi olemas asja. Mõni väga odav asi seal paar aastat ainult näidisena väljas, osta ei saa
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
27.01.2024 21:01:24
|
|
|
Eile kohal nägin seda https://online.depo-diy.ee/product/380840. Ei uurinud põhjalikult kas seda veel odavamat oli.
Aga mis on muidu induktsiooni pliitide miinimum pidev võimsus millega töötavad?
Mul siin ühel 2000W plaadil on 1000W. alla selle hakkab töötama on/off reziimis, mis on tüütu, kuna keemine on siis ka onoff kartulatel. 1000W oleks liiga palju.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
28.01.2024 12:22:51
|
|
|
| Janis kirjutas: |
Hinda mõtles vist. On seda üldse võimalik osta sealt? Tavaline depo värk, et netis reklaamivad head hinda aga reaalselt polegi olemas asja. Mõni väga odav asi seal paar aastat ainult näidisena väljas, osta ei saa  |
Tellid/maksad veebis ära ja lähed kaubale järele
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
28.01.2024 12:32:00
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| Janis kirjutas: |
Hinda mõtles vist. On seda üldse võimalik osta sealt? Tavaline depo värk, et netis reklaamivad head hinda aga reaalselt polegi olemas asja. Mõni väga odav asi seal paar aastat ainult näidisena väljas, osta ei saa  |
Tellid/maksad veebis ära ja lähed kaubale järele  |
Helistavad ja ütlevad, et pole ja kannavad raha tagasi. Kogetud mitmete toodetega
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
28.01.2024 12:52:28
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Eile kohal nägin seda https://online.depo-diy.ee/product/380840. Ei uurinud põhjalikult kas seda veel odavamat oli.
Aga mis on muidu induktsiooni pliitide miinimum pidev võimsus millega töötavad?
Mul siin ühel 2000W plaadil on 1000W. alla selle hakkab töötama on/off reziimis, mis on tüütu, kuna keemine on siis ka onoff kartulatel. 1000W oleks liiga palju. |
Kas kartul saab aeglasemalt valmis või on lihtsalt tüütu? Mulle just meeldib, korraks off-i läheb siis lõhub vahu ära, samas vesi on ikka 100c kraadi lähedal.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|