|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
28.02.2014 22:30:20
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
ei, läbi käis ka, et kaevajad on parajad terroristid, rahapesijad, kriminaalid jne.
Kui müüd siis oled automaatselt süüdistatav rahapesus ja saad karistuse ning muu taoline joga. |
üks müüja oli ka ohver
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
28.02.2014 22:35:14
|
|
|
| Keegi võiks korraliku võrdluse teha kuskil, et kui palju igapäevaselt toimub sularaha ja krediitkaartide ja muu ametliku raha vargust, võrreldes siis krüptorahade vargusega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
28.02.2014 23:39:02
|
|
|
| Neid skeeme ilmselt tuleb veel...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2004
|
28.02.2014 23:40:30
|
|
|
See on kohe selline päris Eesti moodi lugu. Ohver muutub terroristiks ja üldse oleks tore, kui kõik jubedalt kardaks seda teemat ja suure kaarega ringi käiks.
Mis nad muud soovitada/sundida oskavad, kui teemale mõistus ega hammas peale ei hakka
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
28.02.2014 23:45:58
|
|
|
| tsitaat: |
| "Hetkel situatsioon ongi selline, et tegelikult see raha, mis ta endale sai, oli välja petetud: see ei kuulunud sellele isikule, kes neid Bitcoine ostis. Puht rahalises mõttes antud isik on küll kannatanu, aga ei saa välistada, et ta saab võib-olla ka kahtlustatavaks mingis tegevuses, näiteks rahapesule kaasaaitamises," lausus Paul. |
Nii, ja kui nüüd varastatud rahaga minna poodi kaupa ostma, siis üks hetk on poemüüja kurjategija, kuna võttis vastu varastatud raha?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tupsu
HV Guru

liitunud: 02.10.2002
|
28.02.2014 23:51:31
|
|
|
Kuidas saaks üldse usaldada raha, mille ametlikult kodulehelt allalaaditav rahakoti WIN versioon on endiselt vigane? Isegi kui sealt münte jagatakse, siis tavainimene seda kotti nagunii tööle ei saa ja raha ei näe.
Seega on see leht pigem antireklaam.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
01.03.2014 00:35:04
|
|
|
| martin366 kirjutas: |
| caarel kirjutas: |
| -cocain- kirjutas: |
| caarel kirjutas: |
Kui veel läbi käinud siit pole, siis intervjuu Maxiga, kus ta lubab, et peagi tuleb MaxCoin'i üllatusi. Loodame, et siis häid üllatusi  |
Ilmselt üllatuseks hinnalanguse jätkumine  |
Väike üllatus juba eksisteeribki http://freemaxcoins.com/ lehe näol  |
Irw, palju sealt jagatakse siis ? 1MAX ?  |
0.001 Max-i
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
liifer
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2006
|
01.03.2014 00:46:50
|
|
|
Väike üllatus juba eksisteeribki http://freemaxcoins.com/ lehe näol [/quote]
Irw, palju sealt jagatakse siis ? 1MAX ? [/quote]0.001 Max-i [/quote]
Sama siin. Tuleb välja, et poest 4 õlut ja pudeli veini ostes hing aimas midagi head...täna joome Maxi kulul. Irw.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
01.03.2014 00:47:08
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| martin366 kirjutas: |
| caarel kirjutas: |
| -cocain- kirjutas: |
| caarel kirjutas: |
Kui veel läbi käinud siit pole, siis intervjuu Maxiga, kus ta lubab, et peagi tuleb MaxCoin'i üllatusi. Loodame, et siis häid üllatusi  |
Ilmselt üllatuseks hinnalanguse jätkumine  |
Väike üllatus juba eksisteeribki http://freemaxcoins.com/ lehe näol  |
Irw, palju sealt jagatakse siis ? 1MAX ?  |
0.001 Max-i  |
Nii see rikkus majja tuleb
|
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
01.03.2014 00:52:25
|
|
|
Ja kuhu see kanda? Wallet ei tööta ja nii väikest summat exchange ei aktsepteeri
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| tagasi üles |
|
 |
liifer
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2006
|
01.03.2014 01:03:48
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
Ja kuhu see kanda? Wallet ei tööta ja nii väikest summat exchange ei aktsepteeri  |
cryptsysse tuli läbi. viimasel ajal cryptsy tubli olnud ka. tundub, et on server ka vanaema arvutist kuhugile kobedamasse kohta kolitud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2004
|
01.03.2014 01:44:57
|
|
|
Nagu ma aru sain, siis võib iga tund uue maxcoini omale sealt lehelt küsida. Seega päevas 0.024 MAXi maast leitud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
liifer
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2006
|
01.03.2014 01:54:01
|
|
|
| caarel kirjutas: |
Nagu ma aru sain, siis võib iga tund uue maxcoini omale sealt lehelt küsida. Seega päevas 0.024 MAXi maast leitud  |
Rohkem sa ei saa ilmselt. See faucet teema paljudel coinidel ja rohkem nagu reklaami värk. Transactionid ja puha toimivad. Lisaks kui panna reklaami bännerid, siis saad vb klikke.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2004
|
01.03.2014 11:05:04
|
|
|
| liifer kirjutas: |
| caarel kirjutas: |
Nagu ma aru sain, siis võib iga tund uue maxcoini omale sealt lehelt küsida. Seega päevas 0.024 MAXi maast leitud  |
Rohkem sa ei saa ilmselt. See faucet teema paljudel coinidel ja rohkem nagu reklaami värk. Transactionid ja puha toimivad. Lisaks kui panna reklaami bännerid, siis saad vb klikke. |
Viitasin sellele tekstile seal lehel:
Freemaxcoins.com is the easiest, safest and fastest way to get free MaxCoins.
We pay your Maxcoins in 24hours! You can request Maxcoins every 60 minutes!
Keegi ei keela teha mitut maxcoini aadressi ja panna robot lehte iga 60 minuti takka formi submittima
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
01.03.2014 11:37:23
|
|
|
Kellel virtuaalraha "sõrmi põletab, kui mitte õige valuuta", siis see saab oma virtuaalraha loovutada kirikule. Ja ehk saab ka "kaevandamispatud" andeks sellega.
St Martin's Church, Kentish Town, in the Diocese of London, has become the first church in the country to accept Bitcoins, a digital currency which can be used as a payment form online.
In this exciting new initiative a QR code is displayed above the traditional Victorian wall box for donations so that visitors and members of the congregation who have bitcoin currency can scan it to make donations if they so wish. The QR code is also available to read from the church website.
London Church becomes first to accept donations in Bitcoins
http://www.london.anglican.org/articles/london-church-becomes-first-to-accept-donations-in-bitcoins/
|
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
01.03.2014 12:07:10
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Kellel virtuaalraha "sõrmi põletab, kui mitte õige valuuta", siis see saab oma virtuaalraha loovutada kirikule. Ja ehk saab ka "kaevandamispatud" andeks sellega.
St Martin's Church, Kentish Town, in the Diocese of London, has become the first church in the country to accept Bitcoins, a digital currency which can be used as a payment form online.
In this exciting new initiative a QR code is displayed above the traditional Victorian wall box for donations so that visitors and members of the congregation who have bitcoin currency can scan it to make donations if they so wish. The QR code is also available to read from the church website.
London Church becomes first to accept donations in Bitcoins
http://www.london.anglican.org/articles/london-church-becomes-first-to-accept-donations-in-bitcoins/ |
Kohe jooksen pedofiile toetama jah
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Catfish
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2009
|
01.03.2014 16:36:28
|
|
|
Ei tea kas on õige koht küsida aga mis valemiga oleks võimalik kiirelt väike summa BTC-s hankida? (Täna õhtul vaja 0,1 BTC)
localbitcoins.com kaudu ei õnnestu nädalavahetusel midagi saada... müüjad kõik mingid leedukad, hollandlased jne. ning ülekanne jõuab alles esmaspäeval ehk pärale.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003

|
01.03.2014 16:44:04
|
|
|
| Catfish kirjutas: |
Ei tea kas on õige koht küsida aga mis valemiga oleks võimalik kiirelt väike summa BTC-s hankida? (Täna õhtul vaja 0,1 BTC)
localbitcoins.com kaudu ei õnnestu nädalavahetusel midagi saada... müüjad kõik mingid leedukad, hollandlased jne. ning ülekanne jõuab alles esmaspäeval ehk pärale. |
Kannad siit kellelegi 40 eur üle ja tema kannab Sulle 0.1 BTC
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Catfish
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2009
|
02.03.2014 12:31:36
|
|
|
Üks hea hinnafoorumlane aitaski - suured tänud talle
Aga kas see üldteema on ikka mõistlik koht selle jaoks... teistel jube igav lugeda ju seda... Kas mingit turu alafoorumit pole?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
02.03.2014 13:47:51
|
|
|
On küll, ainult et krüptorahale eraldi ei ole, sest pole mõtet. Varia all ostetakse/müüakse/vahetatakse seda, millele eraldi alafoorumit ärifoorumis pole.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=70
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
02.03.2014 15:09:46
|
|
|
Ei ole eraldi teemat teha... pärast pannakse ka HV kinni
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
02.03.2014 19:53:17
|
|
|
Hinnad on küll hetkel krdi all. 1mhash ja tiksub miski 70€ vaid. Kuu tagasi oli veel selle kiirusega 300€ võimalus saada.
Aga eks kaevab, kunagi ikka tõuseb.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003

|
02.03.2014 20:11:10
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Hinnad on küll hetkel krdi all. 1mhash ja tiksub miski 70€ vaid. Kuu tagasi oli veel selle kiirusega 300€ võimalus saada.
Aga eks kaevab, kunagi ikka tõuseb. |
70 eur päevas on ju suht okei
Okei - lihtsalt nokin kuna Sa ei maininud mis aja jooksul see 70 eur tuleb. Mõtlesid siiski kuud aega, eks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
02.03.2014 20:36:10
|
|
|
| Keegi midagi uut ka kaevab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
digiraha
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2005
|
02.03.2014 20:44:25
|
|
|
| pyrex kirjutas: |
| Keegi midagi uut ka kaevab? |
einsteiniumi panin eile jooksma. launch oli "lubav"
e: igaks juhuks kontrollisin nüüd üle, orderbook just paks ei tundu. nagu ikka, vedamise värk.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
02.03.2014 20:48:27
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Hinnad on küll hetkel krdi all. 1mhash ja tiksub miski 70€ vaid. Kuu tagasi oli veel selle kiirusega 300€ võimalus saada.
Aga eks kaevab, kunagi ikka tõuseb. |
125 tuleb ikka ära 30 päeva peale kui krakeni kurssi vaadata hetkel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
02.03.2014 20:51:33
|
|
|
| pyrex kirjutas: |
| Keegi midagi uut ka kaevab? |
Eile kaevasin Darkcoini - täiesti hämmastav energiakulu - ligi 50% vähem kui Scrypt. Aga asi lõppes sellega, et kõik arvutid mis seda kaevasid hakkasid bluescreene viskama iga 5 minuti järel ja seda isegi idles
Täna valmistun GPU coini launchiks Huvi tundub suur ja scrypt-N 4 tundi veel minna
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
02.03.2014 20:53:44
|
|
|
Cryptsy hakkab tõsiselt ära väsitama oma tohutu aeglusega. Kas on veel mõni suurema valikuga vahetus olemas, mis oleks normaalse kiirusega ja suudaks ülekandeid teha sellise kiirusega nagu need tegelikult peaksid aega võtma? Vahetused on meil küll enamus siin kirjas, aga küsin just neilt kes on viitsinud neid proovida, ei ole nagu endal viitsimist kõiki järjest testida, et äkki on kiiremad ja paremad
|
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
02.03.2014 20:59:45
|
|
|
| eltso kirjutas: |
Cryptsy hakkab tõsiselt ära väsitama oma tohutu aeglusega. Kas on veel mõni suurema valikuga vahetus olemas, mis oleks normaalse kiirusega ja suudaks ülekandeid teha sellise kiirusega nagu need tegelikult peaksid aega võtma? Vahetused on meil küll enamus siin kirjas, aga küsin just neilt kes on viitsinud neid proovida, ei ole nagu endal viitsimist kõiki järjest testida, et äkki on kiiremad ja paremad  |
Minu arust hakkavad kõik need väiksemad kohad vaikselt Cryptsile vaikselt kandadele astuma. Viimased suured "buumid" kõik väljaspool Cryptsit. Cryptorush,Mintpal ja coinmarket.io kõik väga kiirete kannetega. Enamus kraamil muidugi orderbookid äärmiselt õhukesed.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
02.03.2014 21:22:29
|
|
|
| kqpahv kirjutas: |
| pyrex kirjutas: |
| Keegi midagi uut ka kaevab? |
Eile kaevasin Darkcoini - täiesti hämmastav energiakulu - ligi 50% vähem kui Scrypt. Aga asi lõppes sellega, et kõik arvutid mis seda kaevasid hakkasid bluescreene viskama iga 5 minuti järel ja seda isegi idles
Täna valmistun GPU coini launchiks Huvi tundub suur ja scrypt-N 4 tundi veel minna  |
Eks tuleb ka kohe alguses õnne proovida. Saan aru, et pooli valik on hetkel täiesti random. Ehk siis laivi laskmise ajal statse uurida, kus kõige rohkem rahvast peale lendab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
02.03.2014 21:28:23
|
|
|
| kqpahv kirjutas: |
Täna valmistun GPU coini launchiks Huvi tundub suur ja scrypt-N 4 tundi veel minna  |
Leidsin bitcointalki teema üles. Selgemaks ikka ei saanud. Mingisugune IPO, coin, ameerika firma müütab coini eest graafikakaart?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
02.03.2014 21:40:27
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Hinnad on küll hetkel krdi all. 1mhash ja tiksub miski 70€ vaid. Kuu tagasi oli veel selle kiirusega 300€ võimalus saada.
Aga eks kaevab, kunagi ikka tõuseb. |
Praegu ongi kogumise aeg.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
02.03.2014 21:46:46
|
|
|
Väike jah. Kuna veel külm, siis soojus veel raisku ei lähe
Agu kui tõusma ei hakka, siis jätan kevadeks vaid R290.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
02.03.2014 21:50:00
|
|
|
| pyrex kirjutas: |
| kqpahv kirjutas: |
| pyrex kirjutas: |
| Keegi midagi uut ka kaevab? |
Eile kaevasin Darkcoini - täiesti hämmastav energiakulu - ligi 50% vähem kui Scrypt. Aga asi lõppes sellega, et kõik arvutid mis seda kaevasid hakkasid bluescreene viskama iga 5 minuti järel ja seda isegi idles
Täna valmistun GPU coini launchiks Huvi tundub suur ja scrypt-N 4 tundi veel minna  |
Eks tuleb ka kohe alguses õnne proovida. Saan aru, et pooli valik on hetkel täiesti random. Ehk siis laivi laskmise ajal statse uurida, kus kõige rohkem rahvast peale lendab. |
Minu poolide järjestus on: Poolerino-Oakpool- Esimene P2P pool - soolo kaevandamine. Poolerino enamasti väga korralik
| tsitaat: |
| Leidsin bitcointalki teema üles. Selgemaks ikka ei saanud. Mingisugune IPO, coin, ameerika firma müütab coini eest graafikakaart? |
Täpselt nii Rahval huvi on - 40+ lehte bitcointalkis juba enne lauchi Kui see on see mis müüb siis mulle sobib
Loodame, et pole järjekordne IPO scämm muidugi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
02.03.2014 22:09:18
|
|
|
Mõni exchange ka seda day one võtma hakkab?
Mul on vertminer juba kole kurjaks ära twiigitud, pulli pärast prooviks ka seda kaevata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LaC3rtosus
HV kasutaja

liitunud: 11.05.2012
|
02.03.2014 23:07:15
|
|
|
Tegelikult ei ole see ju üldse seotud Bitcoiniga. Kasutati ju varastatud raha, mitte varastatud Bitcoine. Bitcoin oli lihtsalt toote rollis mida varastatud rahaga soetati. Kuna Bitcoin on kuum sõna siis on uhke uudis tehtud. Tundub, et varastatud krediitkaart/pangakaart on nüüd uus "skeem".
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aixi
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2007
|
02.03.2014 23:52:26
|
|
|
| Keegi neid hashrendi variante ka on proovinud mul siin esimeses postis neid kirjas. Tea kas tuleb nendega kasumisse või ei.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003

|
03.03.2014 00:17:27
|
|
|
| aixi kirjutas: |
| Keegi neid hashrendi variante ka on proovinud mul siin esimeses postis neid kirjas. Tea kas tuleb nendega kasumisse või ei. |
Ma arvan et kui kasumisse tuleks, siis neid ei renditaks...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
03.03.2014 00:26:40
|
|
|
| aixi kirjutas: |
| Keegi neid hashrendi variante ka on proovinud mul siin esimeses postis neid kirjas. Tea kas tuleb nendega kasumisse või ei. |
Ei ole just raske ju numbreid kalkulaatorisse lüüa. http://bitcoinwisdom.com/bitcoin/calculator
1GH maksab kusagil 10USD/aasta.
Kui diff ei tõuseks, siis nii poole aastaga teeniks raha tagasi.
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raunci
HV Guru
liitunud: 02.12.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LaC3rtosus
HV kasutaja

liitunud: 11.05.2012
|
03.03.2014 01:48:55
|
|
|
GPU coin failis.
| tsitaat: |
RE_LAUNCH TOMORROW
THIS IS FUBAR, STOP MINING. OUR CURRENT DEV IS FIRED AND WE NOW HAVE A NEW DEV. WE WILL RE-LAUNCH TOMORROW AND IF THAT LAUNCH FAILS WE WILL BE SENDING BACK ALL THE IPO INVESTORS MONEY.
I must apologize for this, and can only hope you all will stand by us. I know this has already been a rough start, but we do believe that if successful we can provide a great service to all the miners |
Ühesõnaga kood oli vigane.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
03.03.2014 01:58:19
|
|
|
| Sinna see 30k koini kaduski.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
03.03.2014 02:08:51
|
|
|
Sinna see IPO BTC kaduski
Homme jälle mingi probleem jne. Tehakse järjekordset goxi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Go Kane!
HV Guru

liitunud: 07.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2004
|
03.03.2014 03:44:39
|
|
|
Aurora on mingi uskumatu asi. Tänaseks diff juba 3000 ja 12MH sikutad päevas 2 AUR. Hind küll kerkinud 0,05 peale, kuid seda kaevata saab vaid suures lootuses. Kahjuks iga hinnakergitus toob diffi meeletu kasvu. ROI = 4 kuud, kui tase püsib.
Kui Islandi elanikud oma mündid müüki tooks, siis oleks ikka jama majas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
03.03.2014 11:38:36
|
|
|
| caarel kirjutas: |
Aurora on mingi uskumatu asi. Tänaseks diff juba 3000 ja 12MH sikutad päevas 2 AUR. Hind küll kerkinud 0,05 peale, kuid seda kaevata saab vaid suures lootuses. Kahjuks iga hinnakergitus toob diffi meeletu kasvu. ROI = 4 kuud, kui tase püsib.
Kui Islandi elanikud oma mündid müüki tooks, siis oleks ikka jama majas  |
Tõesti täiesti uskumatu Eile mingi hetk vaatasin oli kasumlikkus ikka äärmiselt kehv võrreldes muude asjadega aga rahvas laskis mõnuga ja diff juba 3000+
Ma loodan, et sellest saab mõneks ajaks uus Doge, mis tõmbab suure osa hashrate enda peale ja sellega parandab ka muude coinide kasumlikkust.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|