Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 105, 106, 107  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.02.2014 22:30:20 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
ei, läbi käis ka, et kaevajad on parajad terroristid, rahapesijad, kriminaalid jne.
Kui müüd siis oled automaatselt süüdistatav rahapesus ja saad karistuse ning muu taoline joga.

üks müüja oli ka ohver icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 28.02.2014 22:35:14 vasta tsitaadiga

Keegi võiks korraliku võrdluse teha kuskil, et kui palju igapäevaselt toimub sularaha ja krediitkaartide ja muu ametliku raha vargust, võrreldes siis krüptorahade vargusega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2014 23:31:05 vasta tsitaadiga

http://uudised.err.ee/v/majandus/118778a7-b573-4fa1-9aef-2f1a626d64c2
Speek on vist selle maailma avastanud

_________________
---
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.02.2014 23:39:02 vasta tsitaadiga

Neid skeeme ilmselt tuleb veel...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2004




sõnum 28.02.2014 23:40:30 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
http://uudised.err.ee/v/majandus/118778a7-b573-4fa1-9aef-2f1a626d64c2
Speek on vist selle maailma avastanud


See on kohe selline päris Eesti moodi lugu. Ohver muutub terroristiks ja üldse oleks tore, kui kõik jubedalt kardaks seda teemat ja suure kaarega ringi käiks.
Mis nad muud soovitada/sundida oskavad, kui teemale mõistus ega hammas peale ei hakka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2014 23:45:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:
"Hetkel situatsioon ongi selline, et tegelikult see raha, mis ta endale sai, oli välja petetud: see ei kuulunud sellele isikule, kes neid Bitcoine ostis. Puht rahalises mõttes antud isik on küll kannatanu, aga ei saa välistada, et ta saab võib-olla ka kahtlustatavaks mingis tegevuses, näiteks rahapesule kaasaaitamises," lausus Paul.
Nii, ja kui nüüd varastatud rahaga minna poodi kaupa ostma, siis üks hetk on poemüüja kurjategija, kuna võttis vastu varastatud raha? icon_confused.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tupsu
HV Guru
Tupsu

liitunud: 02.10.2002




sõnum 28.02.2014 23:51:31 vasta tsitaadiga

caarel kirjutas:


Väike üllatus juba eksisteeribki http://freemaxcoins.com/ lehe näol icon_biggrin.gif


Kuidas saaks üldse usaldada raha, mille ametlikult kodulehelt allalaaditav rahakoti WIN versioon on endiselt vigane? Isegi kui sealt münte jagatakse, siis tavainimene seda kotti nagunii tööle ei saa ja raha ei näe.
Seega on see leht pigem antireklaam.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2014 00:35:04 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
caarel kirjutas:
-cocain- kirjutas:
caarel kirjutas:
Kui veel läbi käinud siit pole, siis intervjuu Maxiga, kus ta lubab, et peagi tuleb MaxCoin'i üllatusi. Loodame, et siis häid üllatusi icon_smile.gif


Ilmselt üllatuseks hinnalanguse jätkumine icon_biggrin.gif icon_lol.gif


Väike üllatus juba eksisteeribki http://freemaxcoins.com/ lehe näol icon_biggrin.gif


Irw, palju sealt jagatakse siis ? 1MAX ? icon_biggrin.gif
0.001 Max-i icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liifer
HV kasutaja
liifer

liitunud: 09.03.2006




sõnum 01.03.2014 00:46:50 vasta tsitaadiga

Väike üllatus juba eksisteeribki http://freemaxcoins.com/ lehe näol icon_biggrin.gif[/quote]

Irw, palju sealt jagatakse siis ? 1MAX ? icon_biggrin.gif[/quote]0.001 Max-i icon_lol.gif[/quote]

Sama siin. Tuleb välja, et poest 4 õlut ja pudeli veini ostes hing aimas midagi head...täna joome Maxi kulul. Irw.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2014 00:47:08 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
martin366 kirjutas:
caarel kirjutas:
-cocain- kirjutas:
caarel kirjutas:
Kui veel läbi käinud siit pole, siis intervjuu Maxiga, kus ta lubab, et peagi tuleb MaxCoin'i üllatusi. Loodame, et siis häid üllatusi icon_smile.gif


Ilmselt üllatuseks hinnalanguse jätkumine icon_biggrin.gif icon_lol.gif


Väike üllatus juba eksisteeribki http://freemaxcoins.com/ lehe näol icon_biggrin.gif


Irw, palju sealt jagatakse siis ? 1MAX ? icon_biggrin.gif
0.001 Max-i icon_lol.gif


Nii see rikkus majja tuleb icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2014 00:52:25 vasta tsitaadiga

Ja kuhu see kanda? Wallet ei tööta ja nii väikest summat exchange ei aktsepteeri icon_biggrin.gif
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liifer
HV kasutaja
liifer

liitunud: 09.03.2006




sõnum 01.03.2014 01:03:48 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Ja kuhu see kanda? Wallet ei tööta ja nii väikest summat exchange ei aktsepteeri icon_biggrin.gif


cryptsysse tuli läbi. viimasel ajal cryptsy tubli olnud ka. tundub, et on server ka vanaema arvutist kuhugile kobedamasse kohta kolitud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2004




sõnum 01.03.2014 01:44:57 vasta tsitaadiga

Nagu ma aru sain, siis võib iga tund uue maxcoini omale sealt lehelt küsida. Seega päevas 0.024 MAXi maast leitud icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liifer
HV kasutaja
liifer

liitunud: 09.03.2006




sõnum 01.03.2014 01:54:01 vasta tsitaadiga

caarel kirjutas:
Nagu ma aru sain, siis võib iga tund uue maxcoini omale sealt lehelt küsida. Seega päevas 0.024 MAXi maast leitud icon_biggrin.gif


Rohkem sa ei saa ilmselt. See faucet teema paljudel coinidel ja rohkem nagu reklaami värk. Transactionid ja puha toimivad. Lisaks kui panna reklaami bännerid, siis saad vb klikke.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2004




sõnum 01.03.2014 11:05:04 vasta tsitaadiga

liifer kirjutas:
caarel kirjutas:
Nagu ma aru sain, siis võib iga tund uue maxcoini omale sealt lehelt küsida. Seega päevas 0.024 MAXi maast leitud icon_biggrin.gif


Rohkem sa ei saa ilmselt. See faucet teema paljudel coinidel ja rohkem nagu reklaami värk. Transactionid ja puha toimivad. Lisaks kui panna reklaami bännerid, siis saad vb klikke.


Viitasin sellele tekstile seal lehel:
Freemaxcoins.com is the easiest, safest and fastest way to get free MaxCoins.
We pay your Maxcoins in 24hours! You can request Maxcoins every 60 minutes!

Keegi ei keela teha mitut maxcoini aadressi ja panna robot lehte iga 60 minuti takka formi submittima icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 01.03.2014 11:37:23 vasta tsitaadiga

Kellel virtuaalraha "sõrmi põletab, kui mitte õige valuuta", siis see saab oma virtuaalraha loovutada kirikule. icon_razz1.gif Ja ehk saab ka "kaevandamispatud" andeks sellega. icon_cool.gif

St Martin's Church, Kentish Town, in the Diocese of London, has become the first church in the country to accept Bitcoins, a digital currency which can be used as a payment form online.

In this exciting new initiative a QR code is displayed above the traditional Victorian wall box for donations so that visitors and members of the congregation who have bitcoin currency can scan it to make donations if they so wish. The QR code is also available to read from the church website.

London Church becomes first to accept donations in Bitcoins
http://www.london.anglican.org/articles/london-church-becomes-first-to-accept-donations-in-bitcoins/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2014 12:07:10 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Kellel virtuaalraha "sõrmi põletab, kui mitte õige valuuta", siis see saab oma virtuaalraha loovutada kirikule. icon_razz1.gif Ja ehk saab ka "kaevandamispatud" andeks sellega. icon_cool.gif

St Martin's Church, Kentish Town, in the Diocese of London, has become the first church in the country to accept Bitcoins, a digital currency which can be used as a payment form online.

In this exciting new initiative a QR code is displayed above the traditional Victorian wall box for donations so that visitors and members of the congregation who have bitcoin currency can scan it to make donations if they so wish. The QR code is also available to read from the church website.

London Church becomes first to accept donations in Bitcoins
http://www.london.anglican.org/articles/london-church-becomes-first-to-accept-donations-in-bitcoins/



Kohe jooksen pedofiile toetama jah icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2014 16:36:28 vasta tsitaadiga

Ei tea kas on õige koht küsida aga mis valemiga oleks võimalik kiirelt väike summa BTC-s hankida? (Täna õhtul vaja 0,1 BTC)
localbitcoins.com kaudu ei õnnestu nädalavahetusel midagi saada... müüjad kõik mingid leedukad, hollandlased jne. ning ülekanne jõuab alles esmaspäeval ehk pärale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2014 16:44:04 vasta tsitaadiga

Catfish kirjutas:
Ei tea kas on õige koht küsida aga mis valemiga oleks võimalik kiirelt väike summa BTC-s hankida? (Täna õhtul vaja 0,1 BTC)
localbitcoins.com kaudu ei õnnestu nädalavahetusel midagi saada... müüjad kõik mingid leedukad, hollandlased jne. ning ülekanne jõuab alles esmaspäeval ehk pärale.


Kannad siit kellelegi 40 eur üle ja tema kannab Sulle 0.1 BTC icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 12:31:36 vasta tsitaadiga

Üks hea hinnafoorumlane aitaski - suured tänud talle thumbs_up.gif

Aga kas see üldteema on ikka mõistlik koht selle jaoks... teistel jube igav lugeda ju seda... Kas mingit turu alafoorumit pole?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 13:47:51 vasta tsitaadiga

On küll, ainult et krüptorahale eraldi ei ole, sest pole mõtet. Varia all ostetakse/müüakse/vahetatakse seda, millele eraldi alafoorumit ärifoorumis pole.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=70

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.03.2014 15:09:46 vasta tsitaadiga

Ei ole eraldi teemat teha... pärast pannakse ka HV kinni icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 19:53:17 vasta tsitaadiga

Hinnad on küll hetkel krdi all. 1mhash ja tiksub miski 70€ vaid. Kuu tagasi oli veel selle kiirusega 300€ võimalus saada.
Aga eks kaevab, kunagi ikka tõuseb.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 20:11:10 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Hinnad on küll hetkel krdi all. 1mhash ja tiksub miski 70€ vaid. Kuu tagasi oli veel selle kiirusega 300€ võimalus saada.
Aga eks kaevab, kunagi ikka tõuseb.


70 eur päevas on ju suht okei icon_smile.gif
Okei - lihtsalt nokin kuna Sa ei maininud mis aja jooksul see 70 eur tuleb. Mõtlesid siiski kuud aega, eks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 20:36:10 vasta tsitaadiga

Keegi midagi uut ka kaevab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digiraha
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 20:44:25 vasta tsitaadiga

pyrex kirjutas:
Keegi midagi uut ka kaevab?

einsteiniumi panin eile jooksma. launch oli "lubav"
e: igaks juhuks kontrollisin nüüd üle, orderbook just paks ei tundu. nagu ikka, vedamise värk.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 20:48:27 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Hinnad on küll hetkel krdi all. 1mhash ja tiksub miski 70€ vaid. Kuu tagasi oli veel selle kiirusega 300€ võimalus saada.
Aga eks kaevab, kunagi ikka tõuseb.


125 tuleb ikka ära 30 päeva peale kui krakeni kurssi vaadata hetkel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 20:51:33 vasta tsitaadiga

pyrex kirjutas:
Keegi midagi uut ka kaevab?



Eile kaevasin Darkcoini - täiesti hämmastav energiakulu - ligi 50% vähem kui Scrypt. Aga asi lõppes sellega, et kõik arvutid mis seda kaevasid hakkasid bluescreene viskama iga 5 minuti järel ja seda isegi idles icon_rolleyes.gif
Täna valmistun GPU coini launchiks icon_biggrin.gif Huvi tundub suur ja scrypt-N thumbs_up.gif 4 tundi veel minna icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 02.03.2014 20:53:44 vasta tsitaadiga

Cryptsy hakkab tõsiselt ära väsitama oma tohutu aeglusega. Kas on veel mõni suurema valikuga vahetus olemas, mis oleks normaalse kiirusega ja suudaks ülekandeid teha sellise kiirusega nagu need tegelikult peaksid aega võtma? Vahetused on meil küll enamus siin kirjas, aga küsin just neilt kes on viitsinud neid proovida, ei ole nagu endal viitsimist kõiki järjest testida, et äkki on kiiremad ja paremad icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 20:59:45 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
Cryptsy hakkab tõsiselt ära väsitama oma tohutu aeglusega. Kas on veel mõni suurema valikuga vahetus olemas, mis oleks normaalse kiirusega ja suudaks ülekandeid teha sellise kiirusega nagu need tegelikult peaksid aega võtma? Vahetused on meil küll enamus siin kirjas, aga küsin just neilt kes on viitsinud neid proovida, ei ole nagu endal viitsimist kõiki järjest testida, et äkki on kiiremad ja paremad icon_biggrin.gif



Minu arust hakkavad kõik need väiksemad kohad vaikselt Cryptsile vaikselt kandadele astuma. Viimased suured "buumid" kõik väljaspool Cryptsit. Cryptorush,Mintpal ja coinmarket.io kõik väga kiirete kannetega. Enamus kraamil muidugi orderbookid äärmiselt õhukesed.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 21:22:29 vasta tsitaadiga

kqpahv kirjutas:
pyrex kirjutas:
Keegi midagi uut ka kaevab?



Eile kaevasin Darkcoini - täiesti hämmastav energiakulu - ligi 50% vähem kui Scrypt. Aga asi lõppes sellega, et kõik arvutid mis seda kaevasid hakkasid bluescreene viskama iga 5 minuti järel ja seda isegi idles icon_rolleyes.gif
Täna valmistun GPU coini launchiks icon_biggrin.gif Huvi tundub suur ja scrypt-N thumbs_up.gif 4 tundi veel minna icon_wink.gif


Eks tuleb ka kohe alguses õnne proovida. Saan aru, et pooli valik on hetkel täiesti random. Ehk siis laivi laskmise ajal statse uurida, kus kõige rohkem rahvast peale lendab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 02.03.2014 21:28:23 vasta tsitaadiga

kqpahv kirjutas:

Täna valmistun GPU coini launchiks icon_biggrin.gif Huvi tundub suur ja scrypt-N thumbs_up.gif 4 tundi veel minna icon_wink.gif


Leidsin bitcointalki teema üles. Selgemaks ikka ei saanud. Mingisugune IPO, coin, ameerika firma müütab coini eest graafikakaart?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 21:40:27 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Hinnad on küll hetkel krdi all. 1mhash ja tiksub miski 70€ vaid. Kuu tagasi oli veel selle kiirusega 300€ võimalus saada.
Aga eks kaevab, kunagi ikka tõuseb.

Praegu ongi kogumise aeg. thumbs_up.gif icon_biggrin.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.03.2014 21:46:46 vasta tsitaadiga

Väike jah. Kuna veel külm, siis soojus veel raisku ei lähe thumbs_up.gif
Agu kui tõusma ei hakka, siis jätan kevadeks vaid R290.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 21:50:00 vasta tsitaadiga

pyrex kirjutas:
kqpahv kirjutas:
pyrex kirjutas:
Keegi midagi uut ka kaevab?



Eile kaevasin Darkcoini - täiesti hämmastav energiakulu - ligi 50% vähem kui Scrypt. Aga asi lõppes sellega, et kõik arvutid mis seda kaevasid hakkasid bluescreene viskama iga 5 minuti järel ja seda isegi idles icon_rolleyes.gif
Täna valmistun GPU coini launchiks icon_biggrin.gif Huvi tundub suur ja scrypt-N thumbs_up.gif 4 tundi veel minna icon_wink.gif


Eks tuleb ka kohe alguses õnne proovida. Saan aru, et pooli valik on hetkel täiesti random. Ehk siis laivi laskmise ajal statse uurida, kus kõige rohkem rahvast peale lendab.


Minu poolide järjestus on: Poolerino-Oakpool- Esimene P2P pool - soolo kaevandamine. Poolerino enamasti väga korralik thumbs_up.gif



tsitaat:
Leidsin bitcointalki teema üles. Selgemaks ikka ei saanud. Mingisugune IPO, coin, ameerika firma müütab coini eest graafikakaart?


Täpselt nii thumbs_up.gif Rahval huvi on - 40+ lehte bitcointalkis juba enne lauchi thumbs_up.gif Kui see on see mis müüb siis mulle sobib icon_lol.gif
Loodame, et pole järjekordne IPO scämm muidugi icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 02.03.2014 22:09:18 vasta tsitaadiga

Mõni exchange ka seda day one võtma hakkab?

Mul on vertminer juba kole kurjaks ära twiigitud, pulli pärast prooviks ka seda kaevata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LaC3rtosus
HV kasutaja
LaC3rtosus

liitunud: 11.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 23:07:15 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
http://uudised.err.ee/v/majandus/118778a7-b573-4fa1-9aef-2f1a626d64c2
Speek on vist selle maailma avastanud


Tegelikult ei ole see ju üldse seotud Bitcoiniga. Kasutati ju varastatud raha, mitte varastatud Bitcoine. Bitcoin oli lihtsalt toote rollis mida varastatud rahaga soetati. Kuna Bitcoin on kuum sõna siis on uhke uudis tehtud. Tundub, et varastatud krediitkaart/pangakaart on nüüd uus "skeem".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aixi
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007




sõnum 02.03.2014 23:52:26 vasta tsitaadiga

Keegi neid hashrendi variante ka on proovinud mul siin esimeses postis neid kirjas. Tea kas tuleb nendega kasumisse või ei.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2014 00:17:27 vasta tsitaadiga

aixi kirjutas:
Keegi neid hashrendi variante ka on proovinud mul siin esimeses postis neid kirjas. Tea kas tuleb nendega kasumisse või ei.


Ma arvan et kui kasumisse tuleks, siis neid ei renditaks...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2014 00:26:40 vasta tsitaadiga

aixi kirjutas:
Keegi neid hashrendi variante ka on proovinud mul siin esimeses postis neid kirjas. Tea kas tuleb nendega kasumisse või ei.
Ei ole just raske ju numbreid kalkulaatorisse lüüa. http://bitcoinwisdom.com/bitcoin/calculator
1GH maksab kusagil 10USD/aasta.
Kui diff ei tõuseks, siis nii poole aastaga teeniks raha tagasi.

_________________
¯\_(ツ)_/¯
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raunci
HV Guru

liitunud: 02.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2014 01:26:18 vasta tsitaadiga

http://www.coinffeine.com/ huvitava lahendusega vahetuskoht tulemas
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LaC3rtosus
HV kasutaja
LaC3rtosus

liitunud: 11.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2014 01:48:55 vasta tsitaadiga

GPU coin failis.
tsitaat:
RE_LAUNCH TOMORROW
THIS IS FUBAR, STOP MINING. OUR CURRENT DEV IS FIRED AND WE NOW HAVE A NEW DEV. WE WILL RE-LAUNCH TOMORROW AND IF THAT LAUNCH FAILS WE WILL BE SENDING BACK ALL THE IPO INVESTORS MONEY.

I must apologize for this, and can only hope you all will stand by us. I know this has already been a rough start, but we do believe that if successful we can provide a great service to all the miners



Ühesõnaga kood oli vigane.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2014 01:58:19 vasta tsitaadiga

Sinna see 30k koini kaduski.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 03.03.2014 02:08:51 vasta tsitaadiga

Sinna see IPO BTC kaduski icon_lol.gif

Homme jälle mingi probleem jne. Tehakse järjekordset goxi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2014 02:10:42 vasta tsitaadiga

Aurora coini ka keegi laseb?

Mis pooli istuda, vaatan et blokke leitakse nagu jumal juhatab......

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2014 02:31:08 vasta tsitaadiga

http://aur.easy-mine.eu/index.php?page=dashboard
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2014 02:40:21 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
http://aur.easy-mine.eu/index.php?page=dashboard


tsitaat:
We are currently not accepting new user registrations.


Sai vaadatud juba seda.

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2014 02:49:53 vasta tsitaadiga

Siis http://aur2.easy-mine.eu/
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2004




sõnum 03.03.2014 03:44:39 vasta tsitaadiga

Aurora on mingi uskumatu asi. Tänaseks diff juba 3000 ja 12MH sikutad päevas 2 AUR. Hind küll kerkinud 0,05 peale, kuid seda kaevata saab vaid suures lootuses. Kahjuks iga hinnakergitus toob diffi meeletu kasvu. ROI = 4 kuud, kui tase püsib.
Kui Islandi elanikud oma mündid müüki tooks, siis oleks ikka jama majas icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2014 11:38:36 vasta tsitaadiga

caarel kirjutas:
Aurora on mingi uskumatu asi. Tänaseks diff juba 3000 ja 12MH sikutad päevas 2 AUR. Hind küll kerkinud 0,05 peale, kuid seda kaevata saab vaid suures lootuses. Kahjuks iga hinnakergitus toob diffi meeletu kasvu. ROI = 4 kuud, kui tase püsib.
Kui Islandi elanikud oma mündid müüki tooks, siis oleks ikka jama majas icon_smile.gif



Tõesti täiesti uskumatu icon_lol.gif Eile mingi hetk vaatasin oli kasumlikkus ikka äärmiselt kehv võrreldes muude asjadega aga rahvas laskis mõnuga ja diff juba 3000+
Ma loodan, et sellest saab mõneks ajaks uus Doge, mis tõmbab suure osa hashrate enda peale ja sellega parandab ka muude coinide kasumlikkust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 105, 106, 107  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.