Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Elder Scrolls Online märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 14, 15, 16  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
supersize
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2008




sõnum 28.02.2014 22:59:22 vasta tsitaadiga

Ehk keegi tahab seda nürisünnitust mängida, siis palun
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2014 01:44:16 vasta tsitaadiga

Nagu eelkõnelejatelgi... ega eriti mänguisu hetkel küll ei ole. Panin tööle. Jätkasin sealt kolmandalt alalt (kuhu jõuad, kui noob/tutorial islandi läbid), jooksin veidi ringi... ja kinni ta läks. HUvitav iseenesest. Peale viimast betat olin kindel, et ostan ära ja mängin vähemalt kaasatuleva 30 päeva, nüüd... jälle icon_razz.gif ei ole. Kurat titanfall võiks välja tulla.

Igatahes siin utubist üks video.
Dragonknight aoe mage vms... meenutab kangesti wowist frost magega mängustiilis, aoeaoeaoe cc aoeaoaeoaooe.

Link


Endiselt soovi mängu osta ople (praegu vähemalt), aga siiski tahaks näha teisi sarnaseid kombinatsioone, kus X klassiga tehakse midagi, mida kohe ei ootaks. Stiilis nightblade tank, mage tank, dps templar jne.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amputech.
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2014 10:36:20 vasta tsitaadiga

Andke tuld
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priit79
HV vaatleja

liitunud: 26.10.2007




sõnum 01.03.2014 12:34:48 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Timberg kirjutas:

Ju siis tutorialist (see "spirit vangla"), mis on mängu kõige halvem ala seni nähtu põhjal... sa kaugemale ei jõudnud icon_smile.gif


Kui mulle vaatab vastu kole ning hädavaevu hea F2P tasemeni küündiv ning ~60 kraadise FOViga mäng, siis miks ma jätkama peaks?


pressi V nuppu. (toggle 1st person ja 3rd person vaate vahel)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2014 15:01:02 vasta tsitaadiga

Priit79 kirjutas:
Scart kirjutas:
Timberg kirjutas:

Ju siis tutorialist (see "spirit vangla"), mis on mängu kõige halvem ala seni nähtu põhjal... sa kaugemale ei jõudnud icon_smile.gif


Kui mulle vaatab vastu kole ning hädavaevu hea F2P tasemeni küündiv ning ~60 kraadise FOViga mäng, siis miks ma jätkama peaks?


pressi V nuppu. (toggle 1st person ja 3rd person vaate vahel)

Ära torgi scarti icon_razz.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2014 18:35:51 vasta tsitaadiga

supersize kirjutas:
Ehk keegi tahab seda nürisünnitust mängida, siis palun
Spoiler Spoiler Spoiler


nurisünnitus vast ikka.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2014 20:03:33 vasta tsitaadiga

Priit79 kirjutas:

pressi V nuppu. (toggle 1st person ja 3rd person vaate vahel)


Mida see muudab? Third personis on Bethesda mängud alati šokeerivad olnud ja pole TESO millegi poolest erinev. Lõpetage katsed haipida sitta, mis on kuue pärast F2P.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2014 20:10:50 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Priit79 kirjutas:

pressi V nuppu. (toggle 1st person ja 3rd person vaate vahel)


Mida see muudab? Third personis on Bethesda mängud alati šokeerivad olnud ja pole TESO millegi poolest erinev. Lõpetage katsed haipida sitta, mis on kuue pärast F2P.

Kaunis sõnastus thumbs_up.gif . Loodan ise sama, et mäng läheb F2P mudelile üle lähikuudel (kuigi kaldun arvama, et läheb natuke kauem aega... ehk aasta).
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2014 20:36:33 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Scart kirjutas:
Priit79 kirjutas:

pressi V nuppu. (toggle 1st person ja 3rd person vaate vahel)


Mida see muudab? Third personis on Bethesda mängud alati šokeerivad olnud ja pole TESO millegi poolest erinev. Lõpetage katsed haipida sitta, mis on kuue pärast F2P.

Kaunis sõnastus thumbs_up.gif . Loodan ise sama, et mäng läheb F2P mudelile üle lähikuudel (kuigi kaldun arvama, et läheb natuke kauem aega... ehk aasta).

Hetkeseisuga isegi suva, kas läheb F2P'ks või mitte. Kui mäng juba pärast ~5h mängimist mitte millegagi tagasi ei kutsu, siis pole temast väga kasu icon_rolleyes.gif
Loomulikult on erandeid. Palju erandeid. Osad sõbrad ikka väga ekstaasis ja ei suuda õiget reliisi ära oodata. Those poor souls..
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2014 21:01:20 vasta tsitaadiga

F2P mänguna... hästi teostatud maksemudeliga mängiksin isiklikult küll südamerahus. Mängitavus on minu jaoks piisav, maailm piisavalt ilus, questid hästi helindatud jne. Iseasi on see kui palju ja kui kaua....
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
junGle
HV kasutaja
junGle

liitunud: 02.10.2004




sõnum 02.03.2014 03:11:26 vasta tsitaadiga

No minuarust juba on see võit,et questid on voice actinguga icon_biggrin.gif loogiline et elder scrolls mmo tuli "nerfida" nö ja pole samal tasemel nagu skyrim.. see oli expected.... ma arvan,et psühholoogiline eel-hype oli liiga suur mängul, siis nüüd kõik dissapointed.. ma ei saanud see nädalavahetus isegi sisse logida , ajas mingit kuradi 103 ja 108 ja 200 errorit koguaeg.. kellelgi mingit beta key pole jagada, mis oleks püsiv beta key.. mitte weekend teema miski.. ? Aga ise arvan ka,et kuumaksuga väga kaua ei püsi populaarsena see pela.. samas ei tea, päris big franchise.. die hard fännid nö. nagu WoWil...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 03:23:49 vasta tsitaadiga

Kui aus olla, siis ma pole mingit infot "24/7 kestva closed beta" kohta näinud. Kust su info pärineb, et see käib ja selllele võtmeid jagatakse?

Seda mängu pikas perspektiivis voiceacting tõenäoliselt päästa ei saa. Päästaks maksemudeli muutmine. Voiceacting < gameplay/combat.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 09:16:55 vasta tsitaadiga

junGle kirjutas:
No minuarust juba on see võit,et questid on voice actinguga icon_biggrin.gif loogiline et elder scrolls mmo tuli "nerfida" nö ja pole samal tasemel nagu skyrim.. see oli expected....


Umm, see mäng on lihsalt sitt MMO. Keegi pole sõnagi Skyrimist rääkinud.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nardae
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 02.03.2014 12:24:53 vasta tsitaadiga

lihtsalt, sportlikust huvist, mis see hetkel parem mmorpg oleks mida mängida?
ma otsin uut mängu aga pole suutnud midagi leida.

_________________
Anar kaluva tielyanna!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 12:56:42 vasta tsitaadiga

nardae kirjutas:
lihtsalt, sportlikust huvist, mis see hetkel parem mmorpg oleks mida mängida?
ma otsin uut mängu aga pole suutnud midagi leida.


Kui kannatab natuke oodata, siis Wildstar on tulemas ning peaks olema WoWi parimad omadused uued kastmes.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 13:09:54 vasta tsitaadiga

nardae kirjutas:
lihtsalt, sportlikust huvist, mis see hetkel parem mmorpg oleks mida mängida?
ma otsin uut mängu aga pole suutnud midagi leida.


Rift on F2P , sikuta Steamist. Ise mängin.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 13:29:54 vasta tsitaadiga

Polegit mingi head MMOd icon_sad.gif
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nardae
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 02.03.2014 14:02:30 vasta tsitaadiga

rift, gw2, jne jne, kõik on proovitud.
Seega peab kurbusega tõdema, et pole jah midagi head hetkel väljas ;/

_________________
Anar kaluva tielyanna!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 14:46:16 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
nardae kirjutas:
lihtsalt, sportlikust huvist, mis see hetkel parem mmorpg oleks mida mängida?
ma otsin uut mängu aga pole suutnud midagi leida.


Kui kannatab natuke oodata, siis Wildstar on tulemas ning peaks olema WoWi parimad omadused uued kastmes.

wildstari ise betas proovisin, tundus veel hullem, kui wow või teso. on üritatud jäljendada wowi liikumist, aga see on halvemini välja tulnud. graafika on meh. questide helindamine on meh. kasutajaliides on uputatud infoga üle (tunduvalt rohkem inffi kui wowis, ei jäta eriti head muljet).
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 02.03.2014 22:12:55 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga, kõik on pask. Tuleb mängimine maha jätta.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henzx
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 22:22:55 vasta tsitaadiga

Siin foorumis peale vingumise ei tehta midagi vist enam. icon_rolleyes.gif Täiesti ok mäng on.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2014 22:44:30 vasta tsitaadiga

henzx kirjutas:
Siin foorumis peale vingumise ei tehta midagi vist enam. icon_rolleyes.gif Täiesti ok mäng on.

Kusjuures sul on osaliselt isegi õigus, teisalt on sul ka osaliselt mitte-õigus. Loomulikult mina tean, mis on õige ja mis mitte icon_razz.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 02.03.2014 23:31:31 vasta tsitaadiga

Mulle tuli meelde mida hirmasti selle mängu mootor ja combat meenutab - Dungeons and Dragons Online. Ja ausaltöeldes oli f2p D&D:online funim.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mhmh
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2008




sõnum 03.03.2014 00:02:34 vasta tsitaadiga

See PR-kampaania oli küll vägev, aga ei usu, et see nüüd ESOd kuigi kaua pinnal hoiab.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2014 01:41:52 vasta tsitaadiga

Kohati läheb huvitavaks küll kuid noo.. MMO standardite järgi ikka väga mage hetkel. Kõige rohkem käib info puudulikus närvi.. prrrr.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.03.2014 01:48:30 vasta tsitaadiga

Ju ma olin ise loll ja jätsin midagi märkamata aga level 7 sattusin olukorda, kus ei leidnud enam queste alla level 12.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2014 02:46:35 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Ju ma olin ise loll ja jätsin midagi märkamata aga level 7 sattusin olukorda, kus ei leidnud enam queste alla level 12.

Võimalik, et tõesti oled. Teisalt... jäi mulle kusagil videos ka meelde väide, et vähemalt hetkel on mängus tõesti puudus questidest (lack of quests/forced to grind). Ei oska viimast väidet ise kinnitada. Nii palju kui ise mängisin, questidest puudu ei tulnud, samas ei mänginud ka ma palju üle kümne tunni (erinevate tegelastega, erinevatel aladel).
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Werder
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2003




sõnum 03.03.2014 13:29:49 vasta tsitaadiga

Tuimalt mingit kolli peksma ei pea. Palju lõbusam on nt lahinguväljal exp ja faimi teenida. On ka quest kus pead tapma ära 20 vaenlast ja saad exp ja punkte, mille eest saad osta paremat varustust. Quest skaleerub ja annab expi vastalt su levelile. Pole raske 20 täis saada, kuna suured raid partyd on, suurim mure on kuidas vahepeal kiirelt quest turn inida:D
On olemas ka ka teisi queste mida saad korduvalt teha, st ei pea lahingutest osa võtma.
Minul kÜll polnud lvldamisega probleeme, ma arvan et sa lihtsalt ei käinud PVP mapil. Muidugi, osad questid tuleb ise avastada. See ongi uks mängu osa ja meelega tehtud nii et sa uuriksid maad, see annab ka muideks expi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 03.03.2014 14:06:28 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Ju ma olin ise loll ja jätsin midagi märkamata aga level 7 sattusin olukorda, kus ei leidnud enam queste alla level 12.


questid on leveliga kinni?

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fallout
HV kasutaja
Fallout

liitunud: 14.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2014 14:19:53 vasta tsitaadiga

Aeg-ajalt on tõesti igav aga üldiselt mulle meeldib.
Aarete jahtimine on tehtud päris huvitavaks,aarde kaardil on joonistatud pilt ja siis pead selle koha leidma.
pvp olen ka asjatanud aga arvestades et tegevus toimub kuskil ameerika megaserveris, lag ja delay on garanteeritud :S

486, minu teada ei ole.

_________________
Trying is the first step towards failure!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2014 16:14:23 vasta tsitaadiga

Nii palju kui ma mängisin, siis ei olnud leveliga kinni. Küll aga jäi omal ka vist midagi vahele ja level 7 peal tuli level 10. Kes teab, ehk ongi nii mõeldud, et see multiplayeri faktor rohkem sisse tuua, peab teistega team-upi tegema jms.
486 kirjutas:
lauri23 kirjutas:
Ju ma olin ise loll ja jätsin midagi märkamata aga level 7 sattusin olukorda, kus ei leidnud enam queste alla level 12.


questid on leveliga kinni?
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hempadonok
HV kasutaja
hempadonok

liitunud: 11.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2014 16:26:50 vasta tsitaadiga

See nv mängisin beta't läppari peal ja keskendusin pvp-le. Rahvast täis campain'ides oli lag vastuvõetamatu(nii 3s+), ei saanudki aru kas raua, sita neti(3G) või serveri ülerahvastatuse tõttu.
Vahemaad tundusid liiga pikad, parim mount hetkel vist +25% kiirusega - pole piisav, liiga pikk aeg kulub tagasi objective'ni jõudmiseks(3-5min icon_confused.gif ).
Questide levelist sõltuvad ka drop'id, Cyrodiil'is seevastu drop alati sama level mis endal(tihtipeale ka epic ja set drop'id) thumbs_up.gif

_________________
Hommik on õhtust kainem ...Aegopodium!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nardae
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 03.03.2014 19:07:36 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Ju ma olin ise loll ja jätsin midagi märkamata aga level 7 sattusin olukorda, kus ei leidnud enam queste alla level 12.


mööda teid kõnnid siis peaks enamus random quest NPC'de peale sattuma. Kui mööda metsi jooksed siis võid neist vabalt mööda lipata, ilma, et neid märkaks.

_________________
Anar kaluva tielyanna!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2014 10:54:51 vasta tsitaadiga

Beta ongi üsnagi final build, parandatakse vaid game-breaking bugid ära ja letile ta läheb.
HDTanel kirjutas:
Laadisin väikese kokkuvõtte enda kogemustest Youtube üles. Mnjah, suht buggine kraam.. loodetavasti final build on mõistlik.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Werder
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2003




sõnum 04.03.2014 11:29:33 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Laadisin väikese kokkuvõtte enda kogemustest Youtube üles. Mnjah, suht buggine kraam.. loodetavasti final build on mõistlik.



Kusjuures seekordne beta polnud kõikse viimase patchiga, kui ma ei eksi siis eelmine beta oli sama patch versiooniga? Ise algus queste ei teinud seekord ja väga quest buge ei täheldanud.
Kui millegi üle kurta siis see meeletu lag.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priit79
HV vaatleja

liitunud: 26.10.2007




sõnum 04.03.2014 13:47:41 vasta tsitaadiga

henzx kirjutas:
Siin foorumis peale vingumise ei tehta midagi vist enam. icon_rolleyes.gif Täiesti ok mäng on.


+1
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2014 13:49:34 vasta tsitaadiga

Minge tehke oma circlejerki mujal. Enamus on rääkinud ja see mäng on kuulutatud läbikukkunuks.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2014 13:49:43 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et võiks vahet teha vingumisel ning arutelul tuleva mängu vigade üle. icon_rolleyes.gif
Kui mõned arvavad, et mäng on hea, siis see ei võta ära teistel õigust mängu vigade üle arutleda.
Priit79 kirjutas:
henzx kirjutas:
Siin foorumis peale vingumise ei tehta midagi vist enam. icon_rolleyes.gif Täiesti ok mäng on.


+1
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priit79
HV vaatleja

liitunud: 26.10.2007




sõnum 04.03.2014 13:58:43 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Minge tehke oma circlejerki mujal. Enamus on rääkinud ja see mäng on kuulutatud läbikukkunuks.


shuure. paraku sa ei moodusta enamikku ... küll aga oled üks valjemaid icon_smile.gif

muide mis sinna polli alguses puutub, siis see sai avatud liiga vara kui mängust polnud veel midagi teadagi ja ei ole võimalust inimestel oma hääli muuta, kui nende seisukohad on vahepeal muutunud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hempadonok
HV kasutaja
hempadonok

liitunud: 11.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2014 13:59:56 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Minge tehke oma circlejerki mujal. Enamus on rääkinud ja see mäng on kuulutatud läbikukkunuks.

Härra Enamus võiks siis selle teema jälgimise lõpetada, suured tänud arvamuse avaldamise eest. Mine toksi seent edasi...

_________________
Hommik on õhtust kainem ...Aegopodium!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2014 14:22:52 vasta tsitaadiga

hempadonok kirjutas:
Scart kirjutas:
Minge tehke oma circlejerki mujal. Enamus on rääkinud ja see mäng on kuulutatud läbikukkunuks.

Härra Enamus võiks siis selle teema jälgimise lõpetada, suured tänud arvamuse avaldamise eest. Mine toksi seent edasi...


Mina võin ju seent toksida aga edu sulle 60 euri väljatagumisel mängu peale, mis on paar kuud peale release'i surnud ja kuus kuud peale release'i F2P. Ning kuna tundub, et härra ei tea mida enamus tähendab, siis loe kokku siin threadis mängu kiitvad ja seda kritiseerivad persoonid ja saadki kokku teisena mainitute enamuse.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lambivana
HV kasutaja
lambivana

liitunud: 04.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2014 14:34:24 vasta tsitaadiga

Siin teemas on tõesti natuke liiga palju oma arvamuse peale surumist märgata. Loogiline, et osadele meeldib mäng ja osadele mitte. Ei ole mõtet kohe ründama hakata selle pärast, kui keegi sinu arvamusega ei nõustu. Ise ei näe probleemi 60€ kulutada paari kuu meelelahutusele, kuna väga ootan theorycraftimist ja skillidega eksperimenteerimist. Mis siis kui mäng lähen mingi hetk F2Pks, ei hakka selle pärast seda raha nüüd taga nutma:)
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hempadonok
HV kasutaja
hempadonok

liitunud: 11.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2014 14:35:01 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
hempadonok kirjutas:
Scart kirjutas:
Minge tehke oma circlejerki mujal. Enamus on rääkinud ja see mäng on kuulutatud läbikukkunuks.

Härra Enamus võiks siis selle teema jälgimise lõpetada, suured tänud arvamuse avaldamise eest. Mine toksi seent edasi...


Mina võin ju seent toksida aga edu sulle 60 euri väljatagumisel mängu peale, mis on paar kuud peale release'i surnud ja kuus kuud peale release'i F2P. Ning kuna tundub, et härra ei tea mida enamus tähendab, siis loe kokku siin threadis mängu kiitvad ja seda kritiseerivad persoonid ja saadki kokku teisena mainitute enamuse.

2 kuud on minu jaoks isiklikult täiesti piisav, aitäh icon_razz1.gif
Kui Enamus = kasutajad, kes ei jõudnud isegi pvp proovimiseni(selle mängu point imo), siis küll icon_lol.gif
Ei kiida seda mängu taevani, suht vigane üllitis minu arust, samas ei kahetse oma eeltellimust üldse. Lihtsalt ei sa aru inimestest, kellel pole midagi muud mängu kohta öelda, kui seda et see pa$k on(ja mitu korda järjest).
Saime aru, move on please...

_________________
Hommik on õhtust kainem ...Aegopodium!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Werder
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2003




sõnum 04.03.2014 15:35:13 vasta tsitaadiga

Oh jah, kellele ema kelle tütar. PVP on vast selle mängu tugevaim ja paeluvaim külg - kellele ei meeldi ei mängi lihtsalt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 04.03.2014 15:57:04 vasta tsitaadiga

Milleks üldse siis see mmorpg kraam? Et tunde raisata, et vastav level saada pvp jaoks? Ja arvestades seda, et pvp on ainuke asi mis selles mängus midagi väärt on. On see väga kallis mäng.
RPG elemendid on väga nigelad. Questimine on igav ja tüütu, jookse ühest kaardi otsast teise koguaeg, dialoogid ja cutcened jätavad ka väga odava mulje.
Mina olen pettunud Bethesdast, et nad selle "WOW killeri" nii halvasti tegid.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Werder
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2003




sõnum 04.03.2014 16:13:01 vasta tsitaadiga

X arv kollide tapmine on tüütu ja sigaigav, mapi ühest ostast jooksmine on ka igav, milline see lahe ja ubercool questimine on? Arvestades et hobused lähevad kiiremaks kui neid "söödad" siis ei tohiks väga igav see questimine olla, peaks nagu rewardi maitse tugevalt suus olema.
Mina olen pettunud et ui on pigem konsoolide kui pc jaoks, aga ma arvan et üsna pea see leiab lahenduse addonide näol.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2014 16:15:01 vasta tsitaadiga

lambivana kirjutas:
Mis siis kui mäng lähen mingi hetk F2Pks, ei hakka selle pärast seda raha nüüd taga nutma:)

Meie sinuga ei hakka (sest mängu saab ka 30 euroga osta), aga arvatavasti leidub ka kasutajaid, kelle jaoks on summa piisavalt suur, et nad seda nutaksid taga.

Paar näidet minu kogemustest.
Warhammer Online (ostsin collectors editioni), ootasin mängu kaua, launch päeval alustasin sõpradega koos mängimist, mängisin umbes kolm kuud, siis tuli kiirem periood elus ja polnud aega mängida. Mäng meeldis mulle. Hiljem läks mäng F2P'ks üle. Kui mängu uuesti proovisin F2P mudeliga, siis oli seda paremaks tehtud. Samas ma ei saanud mitte midagi tootjalt kompenseerimaks seda, et olin kunagi mängu täishinna eest ostnud. Ma sain oma raha eest meelelahutust küll, samas mulle ei meeldinud see, et kuna olin mängu täishinnaga ostnud... ei saanud ma F2P mängus mingeid unlocke või muud kompensatsiooni. Võibolla hakkasin uuesti mängima liiga hilja... ei tea.

Age of Conan. Kõik sama. Collectors edition. Sõpradega launchist sai 2 või 3 kuud mängitud. Sõbrad quittisid. Oleksin ise edasi mänginud, aga nendeta ei viitsinud. Muu täpselt sama. Tulin hiljem tagasi, kui mäng oli F2p ja ei saanud jällegi mingit kompensatsiooni. Ei nnutnud raha taga, aga see ei meeldinud mulle. AOC puhul ma tean tegelikult, et neil oli mingi programm nendele, kes olid mängu kunagi ostnud, aga mingil põhjusel mina sinna programmi ei kvalifitseerunud ja ei kvalifitseerinud ka peale CSiga suhtlemist.

TLDR: kui määng lhäeb f2p'ks üle, on tihti parem mängu siis mängida.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2014 16:19:06 vasta tsitaadiga

Võimalik, et ootasin rohkem Skyrimit sellest mängust, kui mingit keskmist MMO-d, aga ise pettusin samuti. Kui jätta kõrvale kentsakas melee süsteem, siis minu arust puudus mängus igasugune avastamine ja avastamisrõõm. Ainult "jookse ringi ja vaata maailma". Leiaks siis mingeid kirste oma leveli kohta hea lootiga vms, aga ei. Liiga staatiline mäng on Elder Scrollsi kohta minu meelest.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.03.2014 16:19:23 vasta tsitaadiga

Just, selline exploremise huvi küll algusaladel ei tulnud(nagu näiteks guildwars 2), mingit silmailu ka ei olnud. Pve oli nii igav, et kahe nädalavahetusega üle level 7 ei viitsinud. Ootasin ka rohkeb skyrimi tunnet, a seda ei tekkinud. Norni lumised algusalad ei olnud pooltki see, mis skyrimis winterholmi ümbrus.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2014 16:27:03 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Just, selline exploremise huvi küll algusaladel ei tulnud(nagu näiteks guildwars 2), mingit silmailu ka ei olnud. Pve oli nii igav, et kahe nädalavahetusega üle level 7 ei viitsinud. Ootasin ka rohkeb skyrimi tunnet, a seda ei tekkinud. Norni lumised algusalad ei olnud pooltki see, mis skyrimis winterholmi ümbrus.

Kusjuures siin olid mul teistsugused kogemused. Kui eelmise beta ajal esmakordselt nuub islandile jõudsin, siis koheselt hakkasin suvalises suunas liikuma. Ei ajanud queste taga. Minul oli exploremise tunne. Käisin metsas hiilides ringi, mööda rannajoont püüdsin liikuda jne. SKyrimiga loomulikult ei võrdle, erinevad mängud. Samas eks näis. Viimase patchiga peaks (peale seda ilget koridor tutoriali) mängija tekkima oma liidu esimese suurima linna juurde - see peaks olema tunduvalt avaram kui nuub island.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Elder Scrolls Online mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 14, 15, 16  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.